In Family We Trust (online is nézhető)

Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. november 19. 11:58

Kedves Rita!
Letöltöttem az első három részt, és megnéztem, Összességében tetszett, átjött a hangulata, átjött a történet is.
Spoiler: mutasd
Tényleg van elég sok furcsaság, és ez a temetéskor volt a legélesebb, a lány illetve annak gyermekei csak másodlagos gyermek, illetve unoka.
Egy szem lányukat sohasem vették figyelembe.A rizses tálkára adott húsnál majd megszakadt a szívem. A másik furcsaság Ők akik a szállodaiparban dolgoznak, mindenütt vendég, vendég hátán, és az aulában mindenki előtt veszekednek az örökség miatt, majd nagy tesó még egy hatalmas pofont is lekever hugicának. A gyilkosság teljesen váratlanul ért. Nekem most még majdnem mindenki gyanús.
Jó lesz együtt izgulni, kibogozni ennek nagy létszámú családnak a szálait, illetve együtt elugrani a szekrényekből kieső csontvázak elől.

Nagyon szépen köszönöm neked az első három rész ( most már 4-5.)feliratának a fordítását.
Marcsi :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. november 19. 12:31

Szia Rita!
A reggeli ajándéknak nagyon örültem és köszönöm szépen :x Szerencsére volt is
időm,hogy megnézzem és naná,hogy pont ott ért véget ahol a legizgalmasabb jönne,
de már megszoktuk a kis hatásvadász trükköket ;) Tetszett Pete és Yi kettőse,hogy
nem sokáig titkolóztak és kimondták amit gondoltak és éreztek.Nem szeretném,ha
elvesztenék a bizalmat egymás iránt,ebben a nehéz helyzetben.Sok még a kérdés
amire nem kaptunk választ (pl.mi volt a válás oka és miért nem tudott róla a család.
miért maradtak együtt és a két másik fiútestvérnél is vannak kérdőjeleim),de majd
eljön az idő amikor többet tudunk majd.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. november 19. 15:52

Üdv.
Köszönöm szépen az 5-6.részek feliratát.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. november 19. 16:02

Sziasztok! Köszönöm szépen az 5-6 részek fordítását Ritám. Egyre izgalmasabb lesz. Valami nagy disznóság történhetett huszonkét éve, hogy hazugságban élt miatta egy család, és nőtt fel egy gyerek. Kíváncsi vagyok a titokra.

Spoiler: mutasd
Arra tippelek, hogy Cris és Mate között történhetett valami


Én is akarok egy szponzori szerződést a Mercédesszel. :ymdaydream:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 19. 17:01

Sziasztok Drága Rita, végre csak ideértem, a fele sorozatot leszedtem és köszönöm az eddigi feliratokat! :x :ymhug:
Jövök majd, nem unatkozunk mostanában, most mennem kell Samut kiszedni a kádból..éppen mélyrepülésben vagyunk bizonyos dolgok miatt, de majd ezen is átjutunk...azért napi szinten már kicsit sok/k/. de ez van..majd elmúlik ez is. Ha láttam jövök referálni... :x :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 4:54

Kedves Jutka, Marika, Marcsi, Cicus, Chain, Gyöngyi és Kata!

Nagyon szívesen a feliratokat! Pénteken érkezem az újabbakkal!


Nekem nagyon tetszik Kim, Yi barátnője. Mennyire más, mint az átlag thai sorozatban
látható túl hangos lányok. Ő egy halk, érzelmekkel teli, bölcs leányzó.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:03

jutka12 írta:köszönöm az 5-6 rész fordítását.
lesz itt sok sok csavar! <3

Nagyon szívesen! Igen, lesz bőven. Ahogy a felbérelt fotós történetéből látszik, még a
csavarnak is csavarja van. Nem elég, hogy Cris szimatolt a volt férje után, kiderül,
hogy több, mint 20 éve teszi mindezt. Ráadásul még az esküvőt sem tudta megakadályozni.

Vajon így ki lesz Prasoet végrendeletének a kedvezményezettje?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:06

Marika44 írta:Kedves Rita !
Köszönöm szépen, hogy elküldted a feliratot, de igy sem tudok vele mit kezdeni ilyen még nem fordult elö velem. Majd megpróbálok segítséget kérni valamelyik unokámtól.
szép napot Mné/Marika

Szia Marika! Még egyszer elküldöm a feliratokat, de most már nem összecsomagolva, hanem
egyesével. Bízom benne, hogy most már tényleg meg tudod nézni ezt a hat részt!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:22

Kedves Marcsi! Nagyon szépen köszönöm! Ahogy szokták mondani, ez még gombócból is sok.

Nagyon megnevettettél! Láttam magam előtt, ahogy jobbra-balra ugrálunk a csörgőcsontú csontvázak
elől! =))

Igazad van, én is furcsállottam, hogy a két testvér, akiken egyébként látszik, hogy volt gyerekszobájuk,
egy halom néző előtt ordítoztak egymásra. A pofonról már nem is beszélve. Egyiknek sem illik ez a
jellemébe. Pont az ellenkezője igaz rájuk. A család befele él, kifelé csak ezt az összetartást lehet látni
belőlük.Mondjuk ez pont jó arra, hogy mindenki szemében Phatson legyen a fő gyanúsított.

A gyilkossággal kapcsolatban: az is izgalmassá teszi, hogy előző nap házasodott meg Prasoet, szóval újabb
két lehetséges gyanúsított is keletkezett az új család személyében. Ez eddig már három fő.

Mi lesz még itt!

Nagyon kellemes csalódás volt Pete hozzáállása az új családhoz. Először azt hittem, hogy elviszik "durvába"
ezt a vonalat, de szerencsére nem így történt, sőt, nagyon szép jeleneteknek lehettünk szemtanúi:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:41

Szia Cicus! Egyre inkább úgy érnek majd véget a részek, hogy szenvedjünk a kíváncsiságtól. :D
Én is nagyon szeretem a Yi és Pete egymáshoz való viszonyát. Mindkettő esetében jó munkát végeztek
a szülők. Jó lelkű embereket neveltek belőlük.

Jönnek a titkok. A legérdekesebb szerintem is Cris és Prasoet házassága és válása. És miért van ez
ennyire eltitkolva. Mate házasságát is köd lengi be. Ki tudja, miért neveli egyedül a lányát. És mi volt
az, ami miatt nem képes visszaállni a munkába.

A legkisebb fiútestvér, Konkan, mintha kevésbé lenne befolyásos pozícióban. Na, majd kiderül, mi van
a testvérek körül. Mondom, hogy sok csontváz várható. =)) =))

Hirtelen még egy lehetséges elkövető lett, Pete anyja, Cris:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:51

szilagyongyi írta:Sziasztok! Köszönöm szépen az 5-6 részek fordítását Ritám. Egyre izgalmasabb lesz. Valami nagy disznóság történhetett huszonkét éve, hogy hazugságban élt miatta egy család, és nőtt fel egy gyerek. Kíváncsi vagyok a titokra.

Spoiler: mutasd
Arra tippelek, hogy Cris és Mate között történhetett valami


Én is akarok egy szponzori szerződést a Mercédesszel. :ymdaydream:

Szia Gyöngyi! Igen, ott valami nagy dolog történhetett. Azóta van két családja Prasoetnek.
Elválik, de mégis Crisszel marad, holott a régi szerelméhez is visszamegy, sőt évek múlva
még feleségül is veszi. tetszik, ahogy adagolják nekünk a sztorit. Mindig van min meglepődni,
elgondolkodni.
Szerintem Mate tud valamit Crisről, ami a múltba nyúlik vissza.

Sajnos manapság az influenszerek kapnak szponzor autókat. Nincs mese, vlogolni kell! =))

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 20. 5:56

Szia Kata! Nagyon örülök, hogy itt vagy te is! Ezt a lakornt neked találták ki. Tudom, hogy
szereted a titkokkal teli, családi sorozatokat!

Nagyon kíváncsi vagyok az első benyomásaidra! És holnaptól már én is látható leszek a szokásos
helyünkön a fotósarkunkban! Már azt is várom! Nagy a lemaradásom. Jó lesz olvasgatni, kivel, mi
történt mostanában.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 20. 7:17

Szia Rita! Képzeld, letöltöm a filmet, és nem találom sehol, csak az elsőt, ha még egyet letöltök nem jelenik meg még az alsó sávban sem. Pedig 1o. részig vittem már elvileg a sorit, és 3 szor végigcsináltam. ami arra volt jó hogy betelt a letölthetőség.. :( . de már végignéztem minden helyet, hogy hova bújhatott. Az lejött hogy 1oo% a letöltöttség, de hogy az elmentős ablak nem hát ez érdekes..Ilyennel még nem találkoztam. Na mindegy...majd megoldódik a rejtély..úgy látszik nem csak a soriban van... :)) :(( :)) .
Amúgy a 8. részig levadászva... :D .
Ma is mozgalmas nap elé nézünk, jönnek a radiátormérős cserére ma ingyenes, aki nem tud itthon lenni a házban, annak holnaptól már fizetni kell. Ez is milyen szemétség /szerintem/. :-o .

ui.: + órát kell várnom hogy folytatható legyen a letöltés... ;)) :!! x_x :-??
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 20. 11:19

Kicsit kacifántos a belépés továbbra is, de a lényeg hogy sikerül...xd :D .
Megnéztem az első részt, és hát egy kicsit zsúfolt ez a család :)) .
Spoiler: mutasd
S a mélyben valami sötét titok lappang, ami Matet komolyabban érinti, hiszen tőle kért bocsánatot. Érdekes volt hogy az egyik hug nem kapott szinte semmit, holott a Hotelt ő is vezette, ha jól emlékszem 2o éven át. Vajon mint a kukoricacsőről a háncsot fogjuk kideríteni mi is van "bajusz " mögöt?! Érdemes lesz ezt a sorozatot is figyelni, nem csak úgy hanem odafigyelve... :))
nem mintha az ember elsőre mindent megjegyezne.. :)) :)) :)) .
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2019. november 20. 12:20

Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az ujabban küldött feliratokat, minden tökéletesen megy. Még a mai napon megnézem az egészet.

üdv.: Mné/ Marika
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2019. november 20. 12:43

Kedves Rita !! Jelentem mind a 6-rész kipipálva !! Nagyon jó választás volt ez a sorozat ,érdemes volt keresgélned ! Igazad volt szinte elfelejtem ,hogy milyen nyelven beszélnek annyira magával visz a történet ! Van egy pár tippem ,hogy ki lehet a gyilkos ,de még nem árulom el ,mert lehet hogy tévedek szeretem a színészeket ,még a gonoszakat is ,mert nagyon jók ,A nagymamára nagyon haragszom ,miért nem ér a lánya annyit ,mint a fiai és a kis kretén kukkoló fiúra is .Várom a folytatást ,szeretettel Erzsébet !! :x @};- :x
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. november 20. 16:01

Kedves Rita !
Köszi az ujabb két részt.
Hát kavarognak az események. Fura volt hogy Cris már 20 éve tud a volt férje kapcsolatáról, de közben a fiának meg hazudik. Bár Pete megértő az anyjával de azért fájhat neki, hogy ilyen az anyja.
Mate kinek a gyereke lehet mert ez eddig nem derült ki, mert a nagypapa bocsánat kérése furcsa volt, És miért hagyta el a felesége esetleg köze van a sógornőjének is ehhez??? Na majd...............meglátjuk.
Szimpatikus volt Pete ahogy a féltestvérével és annak anyjával beszélt és cselekedet.
Továbbra is várom a folytatást meglátjuk még milyen csontok hullanak ki a szekrényből vagy böröndből??????????
:littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 20. 16:39

Eljutottam én is a gyilkosságig!Pihenés címén adtam magamnak még fél órát :)) .
Spoiler: mutasd
szerintem majd az lesz a gyilkos aki megrendelte a figyelést, lehet esetleg a megbizottja. Amúgy más nem lehet, mert akkor a hugi nem sikított volna akkorát hanem sunyiba elmegy ...Megható volt a házasság..ott még lehet két feleség?
Szerintem az egyik szerelem kapcsolat, tehát érzelmileg mélyebb és titkos, a másik meg talán "kényszerházasság volt" a nagyapai szigor miatt. A két fiú közeledése is megható, vajon az új kezelés hatásos lesz, vagy csak...ezek majd szép lassan kiderülnek. A kukkolós srác nagyon rossz úton halad..nem fog szerintem itt megállni, mert egy idő múlva nem lesz önkontroll. Bár ne legyen igazam. Ezt nem vetem volna be a filmbe, anélkül is elég rossz, már maga az ötlet, hiszen ebből lesznek ........
ettől eltekintve tetszik ez a családi kavalkád, és szinte egyszerre kellene nézni, hogy az ember képben legyen...
:D :-o
De most sajnos vár a konyha..kisebb csatatér van, még leülni sem lehet :)) :)) :x :ymhug: :-bd
Hiányoztál Rita mint fordító is... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2019. november 20. 18:40

Szia Rita! Milyen régen várok egy kedvemre való sorozatra! Hála neked most egy remek sorozatot kaptunk! :littlehearth: Még csak a harmadik résznél tartok, de nagyon tetszik a látvány. Tegnap este kezdtem nézni, de alig tudtam abbahagyni. Most folytatom majd utána jövök! Addig is köszönöm! :littlehearth: :flower1: :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 20. 18:51

Na végre! lent van az eddigi összes rész! Már jöhetnek a feliratok! :D \:D/ .
Megyek vissza a konyhába vacsoráztatás..bár én is megéheztem.. :)) :x :ymhug: :flower1: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 20. 23:13

Behoztam a lemaradásomat egy rész híján, de ez most tényleg maraton lett. :D Köszönöm nagyon izgalmas majdnem egy Agathe Crista stílusban...csak talán mert thaj finomabb verzióban.
Spoiler: mutasd
Azért a korházi jelenet egy kicsit megríkatott, meg amikor a srácok őszintén sírtak! Hát nagyon kíváncsi leszek a folytatásra. A kis fodrászbarátnő is nagyon figyelmes kedves kis ember.Vajon mi lesz a végkifejlet. Börönd história meg megint éppen legizgalmasabb pillanatban ér véget, hogy mielőbb folytassam. De már muszáj pihenőre fogni magam,

Jó éjszakát mindenkinek akinek nem kell éjszakázni... :D :ymhug: i-) :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 21. 5:33

Szia Kata! Kalandos utad volt a videókig, de úgy látom megérte. Tudtam, hogy tetszeni fog
neked is a sori.
Igen, Mate-tel is volt valami a múltban, nem véletlenül kért tőle az apja bocsánatot a "házba
hozott nő" miatt. De az is a rejtélyek közé tartozik még, hogy ki az a nő. Egyre több rejtély
van, és ezt nagyon szeretem.
A 7. rész is úgy ér majd véget, hogy látni kell a 8.-t is, ezért is hozom egyben őket holnap.

Nem lehet Thaiföldön sem két feleség, de Cristől még azelőtt elvált, hogy a közös fiuk, Pete
megszületett volna. Én is azt gondolom, amit te, hogy Cris-t el kellett vennie. Biztosan az
apja választotta ki neki. A család kínai, Cris hongkongi, ahol szintén kínaiaik élnek. Lehet,
hogy ellenezték volna, hogy thai nőt vegyen el az elsőszülött fiuk.

A holnapi két részt látva, Toei nem fog többet a kukkolással foglalkozni. Nem lesz rá ideje x_x

A sofőr szerint, Prasoet akkor volt a legnyugodtabb, ha a második családjával volt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 21. 5:37

Marika44 írta:Kedves Rita!

Nagyon köszönöm az ujabban küldött feliratokat, minden tökéletesen megy. Még a mai napon megnézem az egészet.

üdv.: Mné/ Marika

Szia Marika! Nagyon örülök, hogy végre el tudod kezdeni a sorozatot! Akkor a holnapi két
részt is elküldöm majd. Kora reggel várható a "szállítmány". :))

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 21. 5:46

Kedves Erzsébet! Nagy örömmel olvastam a te soraidat is! Én is azt mondom, hogy érdemes keresgélni,
így bukkantam rá a Memory Lostra, az Oh My Emperorra, vagy a Because of Meeting You-ra is. Mindegyik
nagy kedvencem lett, és ti is nagyon szerettétek őket.

A színészek játékára menet közben lettem igazán figyelmes. Úgy tűnik, mintha egyre jobban játszanának.
Yi és Pete a kezdetektől elvarázsolt, de már a többieket is figyelemmel tartom. Az idősebbeken látszik a
rutin. Ők kiválóak. Olvastam, hogy a thai színészek színe-javát képviselik.

A nagymama az egyetlen, aki mindig hangoskodik, magyaráz, túl örömködik, vagy túl szomorkodik... Egy
túl kérlelhetetlen, túl kemény, túl fafejű nőszemély... Nagyon nem bírom.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/6)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 21. 5:56

Kedves Virág! Én még azt is hozzátenném, hogy Cris mennyit izgulhatott a 20 év alatt, hogy ne történjen
meg az, ami végül megtörtént, vagyis a volt férje újra házasodott. Mindent Pete-nek akart, most a végrendelet
módosul, gondolom. Nem is tudom, hogy lehetett így élni, mindig résen lenni... és Nipha még mindig nem tud
semmiről... Szegény, előre sajnálom. Nagyon nem szeretném, ha ő is meghalna.

Mate a második fiú a családban. Még a holnapi részekben sem fog kiderülni, hogy nagyapa milyen nőért kért
bocsánatot. De biztos, hogy a múltban kell keresni a mozgatórugókat. Emiatt kétlem, hogy Phatson lenne a
gyilkos. Az is biztos, hogy Mate és Cris között volt valami, vagy Mate tud valamiről... nem véletlen, hogy "úgy"
nézett Crisre a temetésen.

Nagyon szerettem én is a kórházi jelenetet. Pete személyisége igazán kedvemre való.

Szekrényből, bőröndből, szőnyeg alól... mindenhonnan jönnek elő a múlt árnyai.

Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég