In Family We Trust (online is nézhető)

Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Darinka » 2019. december 3. 19:33

Köszönöm szépen.:)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. december 3. 20:58

Jajj de kis aranyos,de minden képedet öröm nézni.Ilyen kis
szépségek nálunk is vannak,imádom őket.


Spoiler: mutasd
Nagyon örülök,hogy már csak ilyen kevés időd van hátra a nyugdíjig,mert
pontosan úgy lesz ahogy gondolod,egy szabad élet kezdődik a szó szoros értelmében.
Végre az ember magával is foglalkozhat és mindig ott van amire éppen szüksége van,
ha valamire választ keres ott lesz mint ahogy már most is jönnek be az életedbe azok
az emberek akik másképpen látják a világot.Én is rengeteget utaztam,most éppen
más van mert a sok információt fel kell dolgozni és az is egy csoda,mert az ember rájön,
hogy semmi nem véletlen,miért kellett éppen odamenni és megismerni valakit.Hihetetlen
dolgokat tapasztaltam.Szóval nagyon jó,amikor ez a kötöttség megszünik végre.Már azt
tehetjük amit szeretünk ami örömet okoz és azokkal akiket szeretünk.
Így amikor szükségük van ránk a gyerekeinknek vagy szeretnéd látni az unokánkat indulhatunk is :)
Ezt is tudom mert tapasztaltam 200 km-re vagyunk egymástól, de nincs ezzel sem probléma.
Szóval csupa jó vár Rád :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. december 5. 0:35

Szia Rita!

Még csak a 10. résznél tartok, de most már alvás, mert fél egy van. Meimei vallomásával ért véget, amiben tagad. Hát komolyan megáll az eszem. Na, kiváncsian várom mi lesz tovább, mert még majd csak a felénél járunk. Mi fog még kiderülni?
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. december 6. 21:43

Szia Rita!

Micsoda fordulatok voltak itt végig! Izgalmas, jó sorozat volt! Yi és Pete volt a kedvenc.Apákból meg a tábornokot szerettem.
A nagymama végig fura volt nekem, a legvégén megváltozott, de ez a hagyományhoz való tartás borzadály. Köszönöm, hogy láthattam! :-)
verony73
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:07

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: verony73 » 2019. december 7. 19:34

Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Vera
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 8. 8:35

cicus írta:Jajj de kis aranyos,de minden képedet öröm nézni.Ilyen kis
szépségek nálunk is vannak,imádom őket.

Spoiler: mutasd
Nagyon örülök,hogy már csak ilyen kevés időd van hátra a nyugdíjig,mert
pontosan úgy lesz ahogy gondolod,egy szabad élet kezdődik a szó szoros értelmében.
Végre az ember magával is foglalkozhat és mindig ott van amire éppen szüksége van,
ha valamire választ keres ott lesz mint ahogy már most is jönnek be az életedbe azok
az emberek akik másképpen látják a világot.Én is rengeteget utaztam,most éppen
más van mert a sok információt fel kell dolgozni és az is egy csoda,mert az ember rájön,
hogy semmi nem véletlen,miért kellett éppen odamenni és megismerni valakit.Hihetetlen
dolgokat tapasztaltam.Szóval nagyon jó,amikor ez a kötöttség megszünik végre.Már azt
tehetjük amit szeretünk ami örömet okoz és azokkal akiket szeretünk.
Így amikor szükségük van ránk a gyerekeinknek vagy szeretnéd látni az unokánkat indulhatunk is :)
Ezt is tudom mert tapasztaltam 200 km-re vagyunk egymástól, de nincs ezzel sem probléma.
Szóval csupa jó vár Rád :x

Köszönöm Cicus! Így lesz. Visszakapom a gyerekeimet és ők is engem. Már ők is nagyon várják, hogy
nyugdíjas legyek. Többet látjuk majd egymást, mert bizony nagyon szétszóródtunk.

:flower1: :flower1: :flower1: @};- @};- @};- :flower1: :flower1: :flower1: @};- @};- @};- :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 8. 8:37

Kedves Darinka és Verony! Nagyon szívesen a fordítást!

%%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 8. 8:44

f.ági írta:Szia Rita!

Micsoda fordulatok voltak itt végig! Izgalmas, jó sorozat volt! Yi és Pete volt a kedvenc.Apákból meg a tábornokot szerettem.
A nagymama végig fura volt nekem, a legvégén megváltozott, de ez a hagyományhoz való tartás borzadály. Köszönöm, hogy láthattam! :-)


Szia Ági! Meimei nemcsak téged, másokat is kiakasztott, köztük engem is.

Nagyon örülök, hogy neked is ennyire tetszett a sorozat! A kedvenc nálam is Pete és Yi volt, de például
azt is nagyon szerettem, ahogy Phatson bánt a beosztottjaival. Kedveltem a rendőrfelügyelőt is, kár, hogy
ennyire tehetetlennek ábrázolták magát a rendőrséget. Az anyja mellett dolgozó Ern és a nagymamával
élő srác is szimpatikus volt. érdekes, hogy semmi ne derült ki az ő családjáról.

Mindent nagyon szívesen!


:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: @};- @};- :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: @};- @};- :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. december 12. 18:52

Ritám, az jutott eszembe, hogy szívesen néznék tőlük más sorit is, Pl a tábornokkal, Yivel, a rendőrfőnökkel, még a beosztottja is szimpi volt. :D
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2020. január 24. 20:57

Kedves Rita!
Nemregen jartam Nalad es elvittem az In my Family sorozat forditasodat.
Mondhatni,hogy szunet nelkul neztem vegig,nagyon tetszett.Nagyon koszonom,hogy lathattam,erthettem munkad nyoman.
Beleolvasgattam most a kommentekbe,szinte minden gondolatomat leirtak a lanyok,amelyekkel teljesen egyetertek.
Szerintem nagyon jol felepitett sorozat volt,a Meimei nekem se lett a kedvencem.Az addig ertheto,hogy az apjat akarta vedeni,de a mod,hogy inkabb az unokatatestveret "martotta be",nagyon ovonaluli utes volt.A fiuk,mindet beleertve,(a Veges occset kiveve ,o eleg lazan vette a dolgokat)nagyon tetszettek, az egymashoz valo viszonyuk.Egyszoval,nagyon-nagyon jo sorozatot hoztal nekunk.megegyszer koszonom
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 10. 5:51

Kedves Éva! Nagyon örülök, hogy ennyire elnyerte tetszésedet ez a sorozat. Nem lepődök meg rajta,
aki látta, szinte mindenki szerette. Amellett, hogy izgalmas volt, különlegesnek is tartom. Nem is
tudom hirtelen más sorozathoz hasonlítani. Szeretem, ha egyedi sorikra bukkanok. Én is élvezettel
néztem és fordítottam.

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2020. február 12. 1:24

Rita írta:Kedves Éva! Nagyon örülök, hogy ennyire elnyerte tetszésedet ez a sorozat. Nem lepődök meg rajta,
aki látta, szinte mindenki szerette. Amellett, hogy izgalmas volt, különlegesnek is tartom. Nem is
tudom hirtelen más sorozathoz hasonlítani. Szeretem, ha egyedi sorikra bukkanok. Én is élvezettel
néztem és fordítottam.

:flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:

Kedves Rita!
Szeretem a valogatasaidat a forditoi munkadban,sok kulonlegesseggel orvendeztettel mar meg,koszonom.Orulok,hogy Te is nezted,vegre nemcsak dolgoztal egy sorozattal. :)
mirtuszlampa
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022. október 30. 17:40

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: mirtuszlampa » 2022. október 30. 18:18

Sziasztok! Valaki tudja hol/hogyan lehet megnézni felirattal? Nekem nem jelenik meg
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. október 30. 18:27

Szia! Ha a Videán nézed, akkor a jobb alsó sarokban van egy fogaskerék, rákkantintasz --> felirat --> magyar felirat.

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég