In Family We Trust (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 25. 8:47

Tegnap végig is rohantam, és nagyon izgalmasan alakult. Jó lesz újranézni, mert a dialógusok is nem semmi! :-w :) :flower1: :littlehearth:
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2019. november 25. 14:17

Kedves Rita!

A végére értem a tizedik résznek, egyre izgalmasabb. Ez a leány igen rutinosan hazudozik. Lehet hogy védelmez valakit talán az apját?
Egyre kiváncsibb vagyok, szerintem a fiuk édesanyja semmikép sem lehet a tettes.

További szép napot
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 17:13

Szia Cicus! Az a nadrágkosztüm, amit Phatson a tévéinterjú alatt viselt, az nagyon jól állt neki, slankította.
De a többi... És mindig nadrágban van...

Amerikai westernfilmekben látni ilyen kifényesített csodafegyvereket. Milyen nagy volt!

Egyébként elhiszem Crisnek, hogy képes lett volna abban az állapotában meghúzni a ravaszt. Jó, hogy jött
a fiától a hívás és észhez tért.

Én is azt mondom, ha ilyen sorozatokat is tudnak készíteni, miért nem csinálnak többet. Tényleg elfelejtem,
hogy nem thai drámát nézek. Annyira más, mint a többi.

Igen, a végrendelet is furcsa, és azt sem tudom elképzelni, hogy Meimeit erőszakolgatta a nagybátyja. Ott
volt neki a két családja, és annak minden gondja, baja, kisebb gondja is nagyobb volt annál, minthogy
kiskorúakkal hetyegjen. És nem is az a fajta volt.

Mate is fura, Meimei is fura, Toei is fura, és a kis szemüveges Vegas is fura. Tőle is borsódzik a hátam.
A következő két részben megtudjuk, ki a tettes, már csak az indítékoknak kell kiderülniük.

És megint Yi lesz az, aki észrevesz mozdulatokat, pillantásokat...

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 17:15

jutka12 írta:jujj de jóóóóó, már a felénél vagyunk! remek ütemben hozod ezt az izgalmas sorozatot. köszönöm.

Nagyon szívesen! Örülök, hogy neked is tetszik!

%%- :movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower: %%- :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 17:23

Szia Kata! Vadul, igen. És olyan érdekesen csinálták, meg, hogy hiába tudjuk meg a 11. részben,
hogy ki a gyilkos, az is nagyon izgalmas lesz, ahogy kiderül az indítéka. Itt is Yi fog nyomozni, és
eredményre jutni.

Szóval megint kukucskáltál!? Kis huncut! De tényleg úgy lesz teljes az élmény, ha meg is érted, mi,
miért történt.

Még engem is majd meg ütött a guta, amikor a halottnak hitt Prasoet megmozdult.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 17:46

Kedves Nagyi! Megmondom őszintén, hogy Meimeit innentől utálom, pedig Toei se a kedvencem.
Milyen hidegvérű lányka!

Igen, Vegas fogja megtudni leghamarabb az igazságot. Vajon mit fog szólni? Mit kezd a tudásával?
Csak titokzatoskodni tudok, mert előrébb járok, mint ti, és nagyon kell vigyáznom, hogy nehogy
kikotyogjak valamit. Nem akarom elrontani a szórakozásotokat.

Én is bírom a rendőrfelügyelőt. De azt nem értem, hogy miért civileknek kell bizonyítékokat szerezniük?

Az én gyanúsítottam sokáig a nagymama legkisebb fiúgyereke, Konkan volt. Azt gondoltam, van benne
valamilyen sértettség a nagyobb testvérei iránt. A bátyja és a nővére vezető beosztású emberek voltak
a hotelekben, Mate is dolgozott, amíg nem lett beteg. Ő meg csak lébecol, és senki nem veszi komolyan.
Alig mutatják őt és a családját, annyira jelentéktelenek.

Ő róla van szó:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 17:57

Kedves Virág! Mindkét állításodban van igazság, de nem fejtem ki bővebben, úgyis hamarosan meg fogjuk látni.

Meimei viselkedésére már a következő két részben fény derül, a végrendelet kérdése, még várat magára. Én sem
hittem egy percig se, hogy Prasoet kihagyta volna a másik fiát a végrendeletből. Tetszett, hogy Pete is megdöbbent
rajta, hogy csak ő van megemlítve. Ennek a fiúnak van szíve!

Szerda reggel hozom a folytatást!

A nagymama még mindig nem érti.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 25. 19:03

Kedves Marika! Visszajöttem, véletlenül kihagytalak a válaszadásból.

Hogy Meimei kit védelmez, ez szerdán ki fog derülni, és az is, hogy Phatson-e a tettes.
Azt azért megsúgom, hogy jól sejtitek, nem ő lesz az. :D

nagyon örülök, hogy neked is tetszik a sorozat!

Itt látja meg Vegas, ki a valódi tettes:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 25. 20:05

És már csak kettőt kell aludni a folytatáshoz.... :D ;) :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. november 26. 14:41

Sziasztok! Köszönöm Ritám a kilencedik-tizedik részek fordítását. :x Most is főzés közben kezdtem el nézni, de leállítottam a videót. Na nem mintha a borsófőzelékből ki tudnék felejteni bármit is, de történet annyira figyelős volt, hogy mindent félretettem.

Spoiler: mutasd
A végrendelet engem is szíven ütött. Lehetetlen, hogy valódi. egyszerűen nincs értelme. Meimei szemrebbenés nélküli hazugsága, és az, hogy mennyire gyorsan improvizál azt mutatja, hogy vagy gyakorlott hazudozó, vagy nagyon gyors észjárású, aki mindenáron meg akar valakit védeni. Én határozottan Crist tartottam gyilkosnak, amit a végrendelet megerősített bennem, de Meimei ténykedése elbizonytalanított. Miért akarná megvédeni Crist ennyire kétségbeesetten. Csakis az apja lehet az, aki miatt erre képes. De gyanítottuk, hogy Mate és Cris között valaminek történnie kellett valamikor a múltban. És az a pillantás Mate részéről.... Talán Cris visszajött HonKongból, és hidegvérrel lelőtte a férjét. Mate ezt látta, de valamiért segít Crisnek, és magához veszi a fegyvert. Meimei ezt félreérti, és meg akar szabadulni a fegyvertől. Igen ám, de mi volt a winyón? Nyilván valami nagyon terhelő, ha Meimei ennyire meg akar szabadulni tőle. :-w Ha Cris látható, akkor nem tenné. :-??


Toei szereti ezt a lányt. Fura perverz módon, de szereti.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/10)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 26. 19:23

Szia Gyöngyi! A borsó főzelék tényleg elronthatatlan, de jól tetted, hogy az összes figyelmedet az újabb
epizódokra irányítottad, mert elég nagy fordulatot vettek az események, minden percét érdemes volt látni.

Az a legjobb szó a végrendeletre, amit te írtál: nincs értelme. Na, majd kiderül, hogy meghamisították-e
vagy sem, vagy mi lett vele, de még nem a mai két részben.

Ha Meimei nem a nagybátyjára mondta volna, hogy megerőszakolta, még hittem is volna neki, annyira
mély átéléssel adta elő a meséjét. Ma kiderül, mi van a háttérben.

Ma is lesznek pillantások Mate részéről Cris felé, és persze megint Yi veszi észre. El is kezd ez irányba nyomozni.
Muszáj neki, hiszen az anyja és a testvére a fő gyanúsítottak.

A vinyón ott lesz a tettes, de csak mi tudhatjuk, hogy ki az, a többi szereplő nem. Sokat kell még nyomoznia
Yi-nek.

Kitettem a két új részt!

Ez a Toei! Ma kiderül a kukkolása is.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 26. 19:23

Jó szórakozást kívánok az újabb részekhez!

A mai részekben kiderül végre a gyilkos személye, de csak a nézők számára. Az indítékot továbbra is
homály fedi. Toei maciját felfedezik, így az eddiginél is gyanúsabbá válik. Yi jó megfigyelő, ennek
köszönhetően jó irányban kezd el szaglászni.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 26. 20:59

11.-nek vittem is az újabb részeket, már éppen le akartam kapcsolni, de gondoltam bekukkantok hátha...meg is van a gyümölcse! :))
Köszönöm Rita, ma este az egyik részt megnézem...holnap meg majd a másikat..tekintve hogy 9 óra.. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2019. november 26. 21:14

háááát. gyanuk beigazolódva. ( a kapcsolódó h régi hiábavaló szerelem fűzhette a tesó 'kényszerasszonyához' azóta elcseszett életet él h kudarcos az élete- ja a Meimei-t ki szülte? arra felé is biztosan van takargatnivaló a múltban.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. november 26. 21:46

Nagyon köszönöm az újabb két részt :x Meg is néztem az egyiket
és komolyan nem értem a Meimeit,hogy lehet ilyen fiatalon ennyire rafinált,hogy
még a szeme sem rebben és nincs benne semmi együttérzés a saját rokonaival
szemben,pedig tudja nem ők a tettesek.Persze,hogy az apja mellé áll,de amit
tettünk azért vállalni kell a következményeket és nem másra kenni egy gyilkosságot.
Hát ennyit a szerető családról.Most tényleg mindenre fényderül,Toeiről is kiderül mit
művel és ez nem is baj.Na most lenyugszom és nézem tovább. O:-)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. november 26. 21:48

Kedves Rita!
A 4. részt láttam, és nagyon tetszik.
Yi mindenképpen a kedvencem, mert nemrég láttam vele egy sorozatot, amiben nagyon jó volt. Remélem itt is.
Még nem tudom ki lehetett a gyilkos,nem is olvastam tovább.
A 4. részt le tudtam tölteni, azt néztem, de nagyon jó, hogy online is nézhetem.
Már nem tudok másra gondolni,mint arra, hogy a felhőbe töltök le, mert végigfut és 100 % lesz a letöltés,csak nekem nem jelenik meg.
/De fogalmam sincs hol kell ezt megnézni, vagy ha ott van hogy lehetne törölni onnan, néha kiírja, hogy az 5o GB-t elhasználtam./
Most elég nehéz helyzetben vagyok,viszont megnyugtat, hogy a videás filmek jó minőségűek és ott legalább megtudom nézni. Én, aki soha nem néztem online?!!. Holnap jön egy szerelő, és remélem segíteni tud a problémámban.
Köszönet a fordításért az online feltöltésért.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. november 26. 22:50

Üdv.
Köszönöm szépen a 11-12.részek feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 27. 4:28

Kata58 írta:11.-nek vittem is az újabb részeket, már éppen le akartam kapcsolni, de gondoltam bekukkantok hátha...meg is van a gyümölcse! :))
Köszönöm Rita, ma este az egyik részt megnézem...holnap meg majd a másikat..tekintve hogy 9 óra.. :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Igen, kicsit össze-vissza vagyok. Ahogy javítom a részeket, úgy teszem ki őket.
Néha elszámolom magam, és hamarabb sikerül, mint ahogy terveztem.

Kukkants be holnap is, szerintem újabb meglepetés (már nem, mert elárultam) fog várni!

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 27. 4:36

jutka12 írta:háááát. gyanuk beigazolódva. ( a kapcsolódó h régi hiábavaló szerelem fűzhette a tesó 'kényszerasszonyához' azóta elcseszett életet él h kudarcos az élete- ja a Meimei-t ki szülte? arra felé is biztosan van takargatnivaló a múltban.

Jutka! Sok takargatni való van, ami mind ki is derül szépen. Csak nagyon megnehezíti
a dolgot, hogy akik tudják, ki a gyilkos, nem akarják elmondani. Így szegény Yinek még
hat részen keresztül nyomoznia kell, hogy a tesóját kiszabadítsa, és az anyjáról is lekerüljön
a gyanú árnyéka.

Kicsit mellette járnak a tippjeid, de pont ez mutatja, hogy jó csavaros a történet. :D

Amikor itt tartottam, elgondolkodtam, ha most kiderül minden, mi lesz még a továbbiakban.
De Meimei gondoskodott róla, hogy tovább izgulhassunk. Az apja nem mer vallomást tenni
miatta.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 27. 4:47

cicus írta:Nagyon köszönöm az újabb két részt :x Meg is néztem az egyiket
és komolyan nem értem a Meimeit,hogy lehet ilyen fiatalon ennyire rafinált,hogy
még a szeme sem rebben és nincs benne semmi együttérzés a saját rokonaival
szemben,pedig tudja nem ők a tettesek.Persze,hogy az apja mellé áll,de amit
tettünk azért vállalni kell a következményeket és nem másra kenni egy gyilkosságot.
Hát ennyit a szerető családról.Most tényleg mindenre fényderül,Toeiről is kiderül mit
művel és ez nem is baj.Na most lenyugszom és nézem tovább. O:-)


Nagyon szívesen! Én is végig fortyogtam! És amikor Vegas megjelent a rendőrségen, és várnia kellett
a felügyelőre, tudtam, hogy mire az kimegy, Vegasnak csak a hűlt helyét fogja találni. Pedig az apjával
szemben milyen kritikus volt az autó ügyben. Mindenki előtt lejáratta, csak azért, mert bántotta az
igazságérzetét, hogy az apja nem mond igazat. Ebben a nagy ügyben, meg passzív marad, és elnézi,
hogy mások ártatlanul szenvedjenek miatta. Itt ő a kulcsfigura. Meimeitől és Mate-től "természetes",
hogy hallgatnak, Vegasnak viszont azonnal el kellett volna mondania a rendőrségen, amit megtudott.

Ez a Meimei a végletek embere, az már látszik rajta. Benne soha semmilyen megbánás nem lesz szerintem.
De az is biztos, hogy Mate nem tud ekkora "bűnös titokkal" együtt élni. A másikba is (amit még nem tudunk)
belerokkant.

Nehéz dolga lesz Yinek!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 27. 4:58

nildiko írta:Kedves Rita!
A 4. részt láttam, és nagyon tetszik.
Yi mindenképpen a kedvencem, mert nemrég láttam vele egy sorozatot, amiben nagyon jó volt. Remélem itt is.
Még nem tudom ki lehetett a gyilkos,nem is olvastam tovább.
A 4. részt le tudtam tölteni, azt néztem, de nagyon jó, hogy online is nézhetem.
Már nem tudok másra gondolni,mint arra, hogy a felhőbe töltök le, mert végigfut és 100 % lesz a letöltés,csak nekem nem jelenik meg.
/De fogalmam sincs hol kell ezt megnézni, vagy ha ott van hogy lehetne törölni onnan, néha kiírja, hogy az 5o GB-t elhasználtam./
Most elég nehéz helyzetben vagyok,viszont megnyugtat, hogy a videás filmek jó minőségűek és ott legalább megtudom nézni. Én, aki soha nem néztem online?!!. Holnap jön egy szerelő, és remélem segíteni tud a problémámban.
Köszönet a fordításért az online feltöltésért.


Kedves Ildikó! A videáról is le tudod tölteni a videót, hogy ne kelljen online nézni. Itt van hozzá
útmutató:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=286

Itt mutatom, hogy tudod megnézni, mennyi helyed van még a Megafiókodban. Belépsz a fiókodba, és
a bal felső szélén lévő nagy M betűre kell kattintanod. Az én esetemben azt mutatja, hogy 64%-a már
betelt.

Spoiler: mutasd
Kép

Nagyon örülök, hogy tetszik a sorozat! Biztos vagyok benne, hogy így is marad!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 27. 4:59

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 11-12.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. november 27. 10:53

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 11-12. részek feliratok fordítását. ^:)^ ^:)^
Nagyon sajnáltam a Toei-t, ezt azért nem érdemelte.A kukkolása az egy más kategória. Meimei pedig ilyen fiatalon,hogyan alakult ki ilyenre a személyisége, természete.
A zsarolása pedig nagyon fájdalmas, hogy ilyen módon kényszeríti ki az akaratát.
A tv show műsorvezetőjét pedig szájon vágtam volna.A bíróság nem kérdez, ítélkezik így ilyen formában, mint ahogy ő tette.
Ismét bebizonyosodott, hogy aki lop, csal, hazudik előbb utóbb kiderül.
Szép napot kívánok mindenkinek: Marcsi :)
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2019. november 27. 11:40

Rita írta:
jutka12 írta:háááát. gyanuk beigazolódva. ( a kapcsolódó h régi hiábavaló szerelem fűzhette a tesó 'kényszerasszonyához' azóta elcseszett életet él h kudarcos az élete- ja a Meimei-t ki szülte? arra felé is biztosan van takargatnivaló a múltban.

Jutka! Sok takargatni való van, ami mind ki is derül szépen. Csak nagyon megnehezíti
a dolgot, hogy akik tudják, ki a gyilkos, nem akarják elmondani. Így szegény Yinek még
hat részen keresztül nyomoznia kell, hogy a tesóját kiszabadítsa, és az anyjáról is lekerüljön
a gyanú árnyéka.

Kicsit mellette járnak a tippjeid, de pont ez mutatja, hogy jó csavaros a történet. :D

Amikor itt tartottam, elgondolkodtam, ha most kiderül minden, mi lesz még a továbbiakban.
De Meimei gondoskodott róla, hogy tovább izgulhassunk. Az apja nem mer vallomást tenni
miatta.

Kép



igen az asszonyok múltját kapirgálva lehet nem jó az irányom, de Meimei apja összeroppanása anno! az a meimei születésével kapcsolatos eseményekre fog visszakanyarodni, és annyira egymásra utalttá váltak . a kislányt mélységesen traumatizálta hogy nincs anyja/elhagyták ÉRZÉS!! és ez erősebb hatóerővel bír, mint a unokatesó ártatlanul börtönbezárásában komoly szerepvállalása. menti is magát, ismét azzal h. apát megvédje maga számára, a félelme 'ismét az elhagyástól 'dominál. minden e-mögé sorolódik amik a gondolkodását mozgatják, magyarázatokat idomít hozzá. a "véget vetek az életnek' is e-köré fonható. (pl az apa iskola elé-menései, még az elején kifogásnak azt hozta, h azért nem tud dolgozni menni!! , szóval egymásra is rosszul hatott ez az 'összenövés'. esetleg voltak korábban jelei a lány 'talajvesztésének' amiért aggódással telítődnek mindketten )
még Vegas: ő pedig baráti kapcsolódása miatt vacilál. mert vele erősebb szintén a KÖTŐDÉSe mint Toel-lel (a saját apa ellen meg jogosan lázong a gyerek, nincs bensőséges kapcsolatuk, azt inkább a szomszéd nagybácsinál találta meg az érzékeny nagykamasz) és az ő családja is érzelmileg hideg , anya se tud nyújtani meghitt fészek meleget. biztosan látjuk majd a "miként"-et. de pont ez a jó a sorozatban, hogy egy metszetet ad az 1+4+1 családról.
nagyon tetszik.

más: kifejezetten tetszik hogy a kiskorúak mellé van szakember is beültetve a kihallgatásokkor.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. november 27. 13:38

Sziasztok! Köszönettel vittem a 11-12 részek fordítását, és azon melegében meg is néztem. :flower1:

Spoiler: mutasd
Hát erre nem számítottam. Meg voltam győződve Cris bűnösségéről. Még mindig azt gondolom, hogy ha nem is Ő a gyilkos, de miatta történt a gyilkosság. Nem egy ártatlan virágszál, aki húsz éven keresztül magánnyomozót bérel. :-w Meimei. Azt állítja, hogy az apját védi, de ez nem igaz. Saját magát félti. Hihetetlen számító, önző egy perszóna, aki bármire képes. Félelmetes, ahogy felhasználta Toeit. Ha az apját védené, akkor szeretetből tenné. De ez nem szeretet, amikor nem számítanak a másik fél érzései, nem számít, hogy Ő mit szeretne, mi hozna neki megnyugvást. Mint a drámákban a klisészülők, de Ő még csak tinédzser. Mivé válik felnőttként? Igazi anyósanyag. Vegas zavarodottságát megértem, de milyen család már ez. Egy normális tinédzser igazságérzete az egekig ér. Mégha a szüleiről lenne szó, de miért nem tudja egy mérlegre tenni a nagybátyját az unokaöccsével. :-?? Nem idegen ellen védelmezi Matet, és azt sem hiszem, hogy 'másodlagos unokának tartaná, mint a nagyanyja. Amit még furcsállok, az Wichian szelíd passzivitása. Magas rangú rendőrként olyan természetű, mint egy széplelkű bölcsész. Ez annyira életidegen.


Mi lesz még ebből.... :ymhug:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég