In Family We Trust (online is nézhető)

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. november 29. 18:02

Azt hiszem a gép,vagy én rossz helyre tette a válaszomat.
Mindegy,most már így van. Bocsi.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. november 29. 22:22

Kedves Rita !

Köszi az ujabb két részt.
Még mindig nem tudjuk teljesen mi volt az teljesen oka hogy Mate fegyvert ragadott. Ha a volt felelség akkor miért nem crissel végzett?
Biztos még lesz egy két csavar benne.
Teljesn fura hogy a TV harsog mindenféle blődséget csak hogy mondjanak valamit a rtendörség elég impontens nem teljesen járnak a dolgok mélyére.
Vegas viselkedése is vegyes főleg a végén miért akarja hogy Mate és Meime elmenjenek akkor ugy gondolja megoldódik minden?
De nem a probléma az megmarad.
Gondolom a piros könyvben lesz még egy két kép ami majd megoldlja a rejtélyt.
A hagyományok meg......................a hagyjuk kategória ez már fájó hogy a 21. században még mindig itt tartanak, nem tudnak kilépni a saját árnyékukból.
Köszi és várom a folytatást. :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 7:46

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Úgy látom megint sikerült egy gyöngyszemet találnod, örülök neki. Köszönöm szépen a feliratokat és a munkádat. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug: :-h :littlehearth:

Kedves Ildikó! Igen, szerintem is ez egy nagyon jó sorozat. Nagyon szívesen a fordítást!

Jó szórakozást kívánok!


:flower1: @};- :flower1: @};- :flower1: @};- :flower1: @};- @};- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 7:54

Kata58 írta:De jó hogy egyre jobban derülnek ki a titkok.! Mindenesetre nagymama dühe, valamint Mate szöktetése nagy hülyeség volt, de legalább ezzel is a tézist erősítik, hogy vaj van a fejükön. Hát nem irigylem a srácokat, hogy így kell megtudni a múlt egy darabját! Már csak egyet alszunk, és megint előrébb leszünk a történetben... :D

Szia Kata! És még mindig nincs vége a titkoknak. Igazad van, nagymama jól elárulta magát,
így Yi biztos lehetett benne, hogy jó úton jár a nyomozásban. Azt még nem tudja, hogy Mate
Hongkongba ment, a mai egyik részben fogja kikövetkeztetni, és azt is, hogy Cris is ott van
éppen, így azonnal meg is születik egy terv a fejében, hogy hogyan tudná bebizonyítani Mate
bűnösségét.

Ha válaszoltam mindenkinek, befejezem az ellenőrzést, és teszem is ki a mai kettőt. Jó lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 7:58

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az új részeket :x Tegnap későn vettem észre és nem akartam megnézni,
gondoltam majd ma nyugodtan és főleg éberen ;) de látom a többiek már véleményt is
írtak,mert gyorsan megnézték.Nem olvastam el,hogy ne befolyásoljon,így már nézem is.


Szia Cicus! Már biztosan megnézted a 13.-14. részt, remélem tetszettek ezek is.
Ma hamarabb tudom hozni az újakat, így még ma "ki lehet végezni" őket. :))

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 8:14

szilagyongyi írta:Sziasztok! Köszönöm szépen Ritám a 14-15 részek feliratait. :x

Spoiler: mutasd
Cris. Atya ég! Hogy képes valaki ilyen szörnyűségre! Főleg nőként. A rajz alapján Mate elhunyt felesége közel lehetett a szüléshez, amikor megmérgezték. És mindezt az első unoka státuszáért. Végülis valóban gyilkos. Közvetve, más az áldozattal, más időben, de gyilkos. Majd végigél huszonkét évet az életéből, szemébe néz a családnak, árgus szemmel figyeli a férje szerelmét, és tisztességre nevel egy gyereket. Nem egyszerű ember. Mire végére érünk, az összes unoka sérülni fog. Szinte mindenkinél fellelek mentő körülményt, vagy megértem az indítékát, de a nagymamával nem boldogulok.


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Gyöngyi! Engem a nagymama a koreai sorozatokban megtalálható sárkány anyósokra emlékeztet.
Mindig azon gondolkodtam, hogy miért felejtik el, ahogy az anyósuk bánt velük fiatalasszonyként,
hogy az nekik mennyi fájdalommal, szenvedéssel járt? Miért kell ugyanazt leverniük a menyükön?
Spoiler: mutasd
Én soha nem felejtettem el, hogy viselkedett velem szemben a volt férjem, tőlem 7 évvel idősebb
lánytestvére, amikor a családjukba bekerültem. Rögtön utált, pedig nem is ismert. Nem értettem.
Bármit tettem, baja volt vele. Szerencsére nem kellett rajta sokat rágódnom, mert drága apósom,
és anyósom nagyon szeretett, és én is őket. Meg is fogadtam, hogy ha nekem lesz egy sógornőm
- egy öcsém van - akkor azt én nagyon fogom szeretni. És ez így is lett, és tart a mai napig is.
Szóval a sort meg lehet szakítani.

Cris motivációja kicsit árnyalódni fog még az utolsó részekben és másokról is kiderül még ez meg az.

Kellemes hétvégét neked is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 8:22

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm a leírtakat. Ha már videán megnézhetem, akkor nem töltöm le. De tegnap eléggé akadozott, így megkiséreltem a letöltést tőled. Sikerült is, - persze egyet mindig letöltött, és jó idő mulva talán egy másikat. A beállitásoknál van a kóc, véletlenül megláttam a kis nyilacskát, hogy valami üzi van ott. Igen be volt jelölve, hogy egy részt tölthetek le. Na ezt kivettem és utána valamit állítottam még a beállításoknál is. végig letöltöttem. Most csak nézem és nézem, hát nagyon jó. A Smallencode most a kutya, ott nem tudom mit kéne csinálni. De ezt ki szoktam cselezni hála az unokának,így azért ott is tudok tölteni. Már nagyon ideges voltam, hogy így jártam kb egy hónapja.
Köszönöm a segítségedet, és a fordítást, a filmrészeket.


Szia Ildikó! De örülök neki, hogy végre folyamatosan tudod nézni a részeket. Ügyes vagy, hogy magadtól is
meg tudtad csinálni, hogy úgy menjen a letöltés, ahogy te szeretnéd!

Mindent nagyon szívesen! Jó helyre írtál, csak egy kis jelecskét tüntettél el valahogy, így furának látszott a
hozzászólásod, de már megcsináltam, most már kifogástalan. :D

Hongkong:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 30. 8:40

sziasztok ! izgatottan várom a folytatást, addig nem is csinálok semmi olyat, hogy ne legyek itthon pl. ráérek később is kimozdulni.
Amúgy 3 fok van, igazi télies napsütéses... :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 8:42

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi az ujabb két részt.
Még mindig nem tudjuk teljesen mi volt az teljesen oka hogy Mate fegyvert ragadott. Ha a volt felelség akkor miért nem crissel végzett?
Biztos még lesz egy két csavar benne.
Teljesn fura hogy a TV harsog mindenféle blődséget csak hogy mondjanak valamit a rtendörség elég impontens nem teljesen járnak a dolgok mélyére.
Vegas viselkedése is vegyes főleg a végén miért akarja hogy Mate és Meime elmenjenek akkor ugy gondolja megoldódik minden?
De nem a probléma az megmarad.
Gondolom a piros könyvben lesz még egy két kép ami majd megoldlja a rejtélyt.
A hagyományok meg......................a hagyjuk kategória ez már fájó hogy a 21. században még mindig itt tartanak, nem tudnak kilépni a saját árnyékukból.
Köszi és várom a folytatást. :littlehearth: :flower1:

Kedves Virág! Nagyon szívesen! A mai két részben végre azt is megtudjuk, miért a bátyját ölte meg Mate.
Hát igen! A szökéssel semmit nem oldanak meg, hacsak nincs Hongkonggal kiadatási szerződésük. De
szerintem az ázsiai országok pont nem ilyenek.

A piros vázlatfüzet beteljesítette a küldetését. Több minden már nem fog kiderülni belőle. Ami még a
családtagok lelkén szárad, azt maguk fogják elmondani.

Mindjárt pakolom ki az utolsó előtti csomagot, holnap pedig az utolsó két részt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 8:43

Kata58 írta:sziasztok ! izgatottan várom a folytatást, addig nem is csinálok semmi olyat, hogy ne legyek itthon pl. ráérek később is kimozdulni.
Amúgy 3 fok van, igazi télies napsütéses... :D :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Kata! Körülbelül 45 perc és kész vagyok!

%%- %%- %%- :D %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 30. 9:01

Jó szórakozást kívánok a 15.-16. részekhez!

Yi megtudja, hogy Cris és Mate is Hongkongban van, úgy gondolja, itt a jó alkalom, hogy
kiderüljön az igazság, hát ő is odautazik. Ezzel kezdetét veszi az őrület...
Közben Phatson és a férje azon van, hogy vallomásra bírják Toei-t, hogy ezáltal csökkenjen
a büntetése, ám a fiú hajthatatlan. Majd egy videó érkezik a tárgyalására.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 30. 9:29

WOW! Köszönöm viszem is ezerrel... :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2019. november 30. 10:13

köszönöm én is. jaj de jóóóó h már ki is tetted! <3
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 30. 11:11

Phű...ez nagy volt...Yi előtt le a kalappal.. :D \:D/ :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. november 30. 11:14

Drága Rita!
Csak ámulok és bámulok,pedig már megszokhattam volna tőled,hiszen
angyal vagy :x Köszönöm az újabb részeket éppen nézni akartam az
előzőeket,mert közbe jöttek dolgok amik késleltették és látom itt a
folytatás.Majdnem kiugrottam a bőrömből és most meg is nézem az
összest zsinórba :)) Csodás hétvégét,hiszen már itt van Advent első
vasárnapja is.


Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. november 30. 11:28

Kedves Rita bocsánat az "elvarázsolásért" nem tudom mi volt amit valahogy eltüntettem.
Mint már máshol is írtam 14. részt fogom nézni, ezt meghagytam délutánra, különben fent maradtam volna az éjjel, hogy megnézzem. Bár nagyon korán ébredek minden reggel és este már nagyon álmos vagyok.
Nagyon köszönöm a részeket, barátnőimet is biztatom, hogy nézzék, bár nem tudom a videán elővenni az össze részt, ahogy szoktam,mindig visszajártam hozzád egyenként a részekért, míg ott néztem.

Külön köszönet a holnapi két részért, és sajnos vége lesz. :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. november 30. 13:42

Üdv.
Köszönöm szépen a 5-16.részek feliratát.
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2019. november 30. 16:26

Kedves Rita!

Köszönöm az újabb részeket! Nagyon csodálkoztam azon, hogy Toei anyjának milyen későn jutott eszébe, talán ő maga is mondhatná magát bűnösnek. Yi terve igencsak radikális volt, de megértem a kétségbeesett próbálkozását a testvére felmentéséért, mindent egy lapra tett fel. Meimei és Mate viselkedése viszont számomra elfogadhatatlan, űgy élni tovább, mintha semmi sem történt volna, hát...!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. november 30. 17:52

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 15-16. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Már ismét csak Yi tesz dolgokat, igaz, hogy nagyon vad dolgokat, és veszélyes dolgokat, de a végeredmény fog számítani az út már nem.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. november 30. 18:41

Szia Rita!

Először is hagy gratuláljak ehhez a hatalmas teljesitményhez! 75 sorozat, kimondani is sok,nemhogy megcsinálni!
Bármennyire szerettem volna Veletek haladni egyszerűen az esti fáradság mindig legyőzött, amikor elkezdtem. Emiatt az első részt legalább három nap kezdtem újra.
Nagyon köszönöm az eddig kitett részeket, nagoyn jó sorozatot találtál megint.
Kicsit azért elszoktunk ettől a nyelvtől, de nem volt nehéz belerázódni :-)
A hetedik résznél tartok és fogalmam sincs a végkifejletről.
A történésről még nem irok semmit, mert a neveket szoknom kell és a migrénem miatt most nem nézek utána kinek mi a neve, mert örülök,hogy végre jelentkezhettem és irok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 30. 19:22

Hú de örülök, hgoy holnap már nézhetjük is a befejező részeket...éppen visszaolvastam ahonnan még nem olvastam és ott láttam. Nem mondom szívesen fenn maradtam volna hogy lássam a befejező részeket a fordítással is...de ezt az egy éjszakát már kibírjuk :)) .
Küldtem mailt, remélem megkaptad..mert a telóm nem jelzett vissza... ;) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. november 30. 23:41

Ahogy írtad,tényleg megkezdődött az őrület :) Annyira izgultam.
hogy Yi valami olyat tesz amiért ő is rosszul jár,persze értem,hogy segíteni akar
az ártatlan öccsének,hiszen még a szülők sem hisznek neki,ráadásul Phatson is
csak mégjobban belegabalyodik a hazugságokba.A rendőrségről már nem is mondok
semmit.Az is nevetséges,hogy egy nagyon sajnálommal akar valaki a büntetése alól
felmentést kapni,ráadásul úgy hogy mást ítéljenek akár életfogytiglanra is azért,
amit ő követett el.A lényeg,hogy neki jó legyen (persze nem jó annyira) de jól
eltölti mégis az idejét ott Honkongban,esznek isznak kirándulnak,kísérgeti a lányát
az iskolába.Tudatosság egy szemernyi sem és a csaj annyira gátlástalan,persze biztos
bejátszik a környezet is.Azt hiszem a végén sem fogunk unatkozni,mert van még
néhány elvarratlan szál.Kíváncsi vagyok a céget ki viszi tovább hiszen a fiúk még
tanulnak már csak Phatson maradt,aki képes rá,mert a fiúk kihullottak,de hát ő
ugyebár nő ;) és az utolsó a sorban.A sárkány nagyi jobban örült volna ha a lánya
viszi el a balhét. Azért ezt a Vegast is orrba tudnám nyomni,mert ha megmutatja a
bizonyítékot,nem kellett volna Yinek ennyire messzire mennie,mert félek lesz még
ennek böjtje.Na de holnap úgyis megtudjuk.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. december 1. 1:30

Nagyon igazad van cicus, most nem tudok aludni, nem tudom az ágy a hideg vagy más játszik közre, de most nagyon nem bántam volna ha már kint lett volna a felirat annyira izgat a két rész...hiába tudom mi a vége, mert a dialógusok is nagyon fontosak, nem csak amit mi natúrban leképezünk magunknak. Rettenetesen izgultam Yiért én is, mert nagyon belevaló srác, remek nyomozói ösztönnel..szinte sajnálom hogy vége is a sorinak, mert olyan jó lett volna a 3 legnagyobb fiúnak a sorsába is belemélyedni, hogy hogyan tovább. Mire viszik. Yi barátnője is milyen ügyes, talpraesett, élvezem a kapcsolatukat, és bár mindent megbeszélnek egymással, itt most nem merte beavatni barátnőjét. Hát kíváncsi leszek ha hazajön mit fog szólni a barátnő... :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Azt hiszem lesz itt egy kis fejmosás. Amúgy milyen érdekes volt a nagyi, amikor az orra alá mormolta, hogy vajon a megfelelő embert állítják e elő... :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 5:25

jutka12 írta:köszönöm én is. jaj de jóóóó h már ki is tetted! <3

Nagyon szívesen! Jó szórakozást!

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (16/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. december 1. 5:45

nildiko írta:Kedves Rita bocsánat az "elvarázsolásért" nem tudom mi volt amit valahogy eltüntettem.
Mint már máshol is írtam 14. részt fogom nézni, ezt meghagytam délutánra, különben fent maradtam volna az éjjel, hogy megnézzem. Bár nagyon korán ébredek minden reggel és este már nagyon álmos vagyok.
Nagyon köszönöm a részeket, barátnőimet is biztatom, hogy nézzék, bár nem tudom a videán elővenni az össze részt, ahogy szoktam,mindig visszajártam hozzád egyenként a részekért, míg ott néztem.

Külön köszönet a holnapi két részért, és sajnos vége lesz. :flower1:

Kedves Ildikó! Emlékszem, hogy régebben mindig te küldted el emilben a barátnőidnek is
a videókat. Milyen jó, hogy most már csak a videás linkeket kel megosztanod velük. :D :D
Hogy ne kelljen mindig ide visszajárni (persze lebeszélni sem akarlak róla ;) :) :D ) másold
ki a linkeket ily módon:

A sorozat kezdőlapján jelöld ki az össze linket:

Kép

Majd másolás-beillesztéssel tedd át Wordbe:

Kép

Ezután a billentyűzeten tartsd lenyomva a Ctrl gombot, és klikkelj rá arra a részre, amelyiket nézni szeretnéd,
és már indul is a videó. Különben ha a Wordben az egérrel rámész valamelyik linkre, egy kis ablak ugyanezt
mutatja is neked, szóval el sem lehet felejteni:

Kép

Már csak el kell valahová menteni ezt a Word dokumentumot, és elég ezt tovább küldeni a barátnőknek.

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég