In Family We Trust (online is nézhető)

Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2019. november 27. 18:55

Kedves Rita!

Köszi az ujabb részeket nagyon érdekes fordulatos a sorozat.
Memeiről már leirtatok mindent nem ragozom.
Bár Cris most ezekben a részekben nem szerepel de, hogy köze ven a férje meggyilkolásához mégha közvetlenül is az biztos.
Mit takargathat a nagymama is amikor Yi kérdezi nem válaszol csak mellé beszél mi történhetett, ami ennyire tönkre tud tenni egy családot évekre.
Mate miért nem dolgozik mibe roppant bele???
Na várom a folytatást és köszi, köszi, köszi izgalmas. :flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 28. 5:24

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 11-12. részek feliratok fordítását. ^:)^ ^:)^
Nagyon sajnáltam a Toei-t, ezt azért nem érdemelte.A kukkolása az egy más kategória. Meimei pedig ilyen fiatalon,hogyan alakult ki ilyenre a személyisége, természete.
A zsarolása pedig nagyon fájdalmas, hogy ilyen módon kényszeríti ki az akaratát.
A tv show műsorvezetőjét pedig szájon vágtam volna.A bíróság nem kérdez, ítélkezik így ilyen formában, mint ahogy ő tette.
Ismét bebizonyosodott, hogy aki lop, csal, hazudik előbb utóbb kiderül.
Szép napot kívánok mindenkinek: Marcsi :)

Kedves Marcsi! Egyetértek. Meimei egy beteg elme, a tettei ezt igazolják. Amit tesz, azt egy
egészséges aggyal gondolkodó ember nem tenné meg.

A műsorvezető kis kedvesnek tűnt az elején, de én is gondoltam, hogy ki fog jönni a rosszabbik
énje. Nem véletlenül figyelmeztette Tao az anyját. Ázsiában rettentő mértékben belemásznak az
ismert emberek életébe. A fanokról nem is beszélve. Pillanatok alatt piedesztálra emelnek, hogy
egy másik pillanatban leejtsenek onnan. Számomra ez kibírhatatlan, még így is összeszorult
gyomorral nézem, hogy se ismert nem vagyok, se nem ott élek.

Ma délután hozom a következő két részt!


Hogy megijedt Mate, amikor a felügyelő a vázlatfüzetet lapozgatta:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 28. 5:47

Szia Jutka! Nem írok teljes választ, mert akkor lelőném a mai két rész izgalmát. Az igaz, hogy Meimei
és az apja eléggé természetellenes módon vannak összeforrva. Fura, hogy az apja egy ősrégi tragédiát
(ami lassan kirajzolódik előttünk, kezdve a mai részektől) egy egész életen át nem bír feldolgozni, ami
a lányával való kapcsolatát, sőt a lánya természetét is abnormális módon befolyásolja. Fura párost alkotnak
ők ketten.

Azért mégiscsak egy gyilkosságról van szó. Vegasnak semmilyen körülmények közt nem lenne szabad
hallgatnia, bármennyire is szereti a nagybátyját. Igen, az ő családja nagyon hideg. Mondjuk Vegasban
munkálkodik a lelkiismeret, azért kérdezgette Macau-t is, aki viszont teljesen érdektelen, még egy
gyilkosság, ami a családjában történt, sem tudja meghatni. És a nagybátyjából is próbálja kihúzni, hogy
jó oka volt a gyilkosságra, hogy legalább egy kicsit meg tudja nyugtatni a háborgó lelkiismeretét.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 28. 6:07

Szia Gyöngyi! Annyit írok, hogy igazad van Crisszel kapcsolatban. Meimeit a saját apja rontotta el. Az ő
"betegsége", beteges ragaszkodása, az, hogy nem képes feldolgozni a múlt eseményeit, vezetett oda, hogy
ilyen lett a lánya. Mintha nem lenne más a földön csak ők ketten. Nem értem, ott a nagy család, egymás
szájában éltek. Amíg élt a nagyapa, rendszeresen összejártak, még sem látok semmilyen kötődést a
családtagok között. Yi és Pete kapcsolata az egyetlen kivétel.

Igazad van Wichiannal kapcsolatban. Rendőrként profin jár el, látszik, hogy egy becsületes, tisztességes
rendőr, aki még a látszatát is el akarja kerülni annak, hogy befolyásolná a nyomozás menetét. De azért
a háttérben ügyködhetne... titokban... Yit támogatva, segítve civilként, apaként.

Fura volt nagyon, amikor Vegas vigasztalni próbálta Mate-t (akkor még nem tudta, hogy ő a tettes) és
azt mondta neki, hogy ő nem lenne szomorú, ha a testvére, Macau, meghalna. Eldobtam az agyam. Kezdettől
nem kedveltem ezt a fiút. Benne is van valami, ami épp úgy irritált, mint Toei aberrációja.

Nagymama felkapja a vizet Yi kérdésére, de érdemes lesz megnézni, hogy milyen ideges lesz a mai egyik
részben. Yi azonnal tudni fogja, hogy jó úton jár a nyomozásban.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 28. 6:34


Kedves Virág!
Lényegre tapintóak a kérdéseid, nem is tudok rá válaszolni, mert erős spoiler
lenne. A következő két részben már egész jól körvonalazódik a történet. Részben a Crisszel
kapcsolatos kérdésedre, részben Mate "problémájára" is válasz adódik, amik egyébként a
nagymama mellébeszélésével és indulatával is kapcsolatosak.
Amire nem kapunk még választ, az az, hogy miért kellett meghalnia Prasoetnek. Annyit azonban
elárulok, hogy hiába érezzük úgy, hogy már mindent tudunk, nem szabad elfelejtenünk, hogy a
mai kettő után is hátra van még négy rész. Fordulatok... csavarok... :D

Hogy lehet, hogy Yi Mindent meglát, észrevesz, a rendőrség meg semmi?

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (12/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 28. 10:37

Hogy lehet, hogy Yi Mindent meglát, észrevesz, a rendőrség meg semmit? ez jó kérdés, a válaszom spoiler nélkül is az, hogy jókor jó helyen figyelemmel kísérve a környezetemet... :D Egyébként én is nagyon bírom ezeket a pillanatokat.. :D :D :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 28. 17:35

Jó szórakozást kívánok a 13.-14. részekhez!

Kiderül, miért csak Pete szerepel Prasoet végrendeletében. Nipha jól reagál a kezelésekre, készen áll
a csontvelő átültetésre. Yi egyre közelebb jut az igazsághoz, már csak bizonyítékokat kell szereznie.
Vegas figyelmezteti Meimeit.


Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: chain » 2019. november 28. 17:53

Üdv.
Köszönöm szépen a 13-14.részek feliratát.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2019. november 28. 18:20

:ymapplause: ^:)^ Kedves Rita! Köszönöm szépen! :-h :littlehearth:
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2019. november 28. 19:29

Kedves Rita!

Köszönöm a 13-14. részt, gyorsan végig is néztem, mert részről részre egyre izgalmasabb!
Pete nagyon éretten, empatikusan viselkedik Chivel. Az anyja tanulhatna tőle!
A múltból is mindig csöpögtetnek egy-egy elrejtett, a fiatalok számára ismeretlen részletet. Szerintem, azért Yi nyomozására helyezi a rendező a hangsúlyt, mert a sorozat a család titkairól szól, amelyet a legifjabbak nem ismernek. Yi az, aki a legelszántabb, a családtagjait szeretné a vádak alól mentesíteni. Nagyon jól kérdez és jók a meglátásai!
A nagyapa piros vázlatfüzete micsoda titkokat rejt! Lassan mi is rájövünk egy-egy családtag indítékára, viselkedésének okára. A nagymama viselkedeése tipikus, nem is vártam tőle mást, mint a "szőnyegalásöprést" és tagadást! Viszont ezek a titkok azok, amelyek a korábbi és mostani tragédiát is okozzák a családban. Hiányzik az őszinteség, a múlton való továbblépés.
Szerintem még lesznek váratlan fordulatok a történetben. ;)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 28. 20:04

Köszönettel vittem és máris nézem.. :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. november 28. 20:16

Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked, a 13-14. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon jó és ügyes Yi, ahogy agyal, nyomoz, le a kalappal előtte.De viszont a rendőrség, a család többi tagja, csak ülnek a babérjaikon.
Vegas csak az infók miatt segít Yi-nek. Pete-nek nem egyszerű az élete, a véleményem szerint lesz még ettől sokkal rosszabb is mint a végrendelet írás.
De jó gyerek az biztos.Ahogy segített a számlát kifizetni ,és lelkileg is segített Chi-nek. Ami nagyon jó, hogy sikerült a kezelés.
Spoiler: mutasd
Ami nekem eszembe villant, hogy lehetséges,hogy az elsőszülött unoka státusz miatt volt itt húsz éve még gyilkosság, és lehet, hogy nem is egy.Cris olyan mániákus volt, hogy mindenre képes volt hogy a fián keresztül a családba maradjon.

Köszönöm szépen, nagyon jó két rész volt.Marcsi :)
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2019. november 28. 23:31

meg kellene néznem az első részt ahogy együtt a család (nagypapa köszöntésén)
Crhis -r ott nézett nagyon csúnyán Mate (vagy a temetésen?)
de hogy volt indulat-és "nekimenjek"-vágy arra emlékszem. és gondoltam is akkor, hogy igy egy kupacban lakva, évi néhány családi összejövetelen hogyan tudtak "élni" ekkora feszültséggócon?

Pete egyértelműen jó lélek. (sokk -hatású minden felismerés, de a zavarodásából kimászva éretten viselkedik.
Yi és barátnője kapcsolat is egészséges, egymást támogató, bizalomra érettek, megerősítének nagyon örültem.

Vegasnak nincsenek meg a "kapaszkodói" nincs mitől jusson el a helyes döntésig-viselkedésig. ő még zöld dió. és most társa sincs akivel megbeszélheti a fontos kérdésekre kivezető, jó válaszokat kaphatna. (oké-megy Yi-hez de ambivalensen, vakon tapogatózik.szinte kiáltana h segítsen neki valaki végre dönteni-de bizonytalanság talaján van. mint ahogy bement korábban a rendőrségre... de nem tudja tényleg őszintén átrágni valakivel magát a dilemmáin. magányosságát érzem végig (csak őt vizsgálva nagyon veszélyeztetett srác, labilis-mint a valaha volt okos -nagybácsija.

na várom a folytatást.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 5:09

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 13-14.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 5:09

Magdimama írta::ymapplause: ^:)^ Kedves Rita! Köszönöm szépen! :-h :littlehearth:

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen!

%%- %%- @};- @};- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 5:38

Ancsapancsa írta:Kedves Rita!

Köszönöm a 13-14. részt, gyorsan végig is néztem, mert részről részre egyre izgalmasabb!
Pete nagyon éretten, empatikusan viselkedik Chivel. Az anyja tanulhatna tőle!
A múltból is mindig csöpögtetnek egy-egy elrejtett, a fiatalok számára ismeretlen részletet. Szerintem, azért Yi nyomozására helyezi a rendező a hangsúlyt, mert a sorozat a család titkairól szól, amelyet a legifjabbak nem ismernek. Yi az, aki a legelszántabb, a családtagjait szeretné a vádak alól mentesíteni. Nagyon jól kérdez és jók a meglátásai!
A nagyapa piros vázlatfüzete micsoda titkokat rejt! Lassan mi is rájövünk egy-egy családtag indítékára, viselkedésének okára. A nagymama viselkedeése tipikus, nem is vártam tőle mást, mint a "szőnyegalásöprést" és tagadást! Viszont ezek a titkok azok, amelyek a korábbi és mostani tragédiát is okozzák a családban. Hiányzik az őszinteség, a múlton való továbblépés.
Szerintem még lesznek váratlan fordulatok a történetben. ;)

Kedves Ancsapancsa! Mindennel egyetértek, amit írtál, de azért Yi nyomozása mellett, a rendőrségnek
is fel kéne mutatnia valamit. Phatsonnal és Toei-val is melléfogtak (oké, ők ezt még nem tudják), de
az lenne a dolguk, hogy minden kétséget kizáróan kiderítsék, ki a tettes. Nem lenne szabad őket ennyire
tehetetlennek mutatni. Ezzel azt sugallja a sorozat, hogy akkor járunk a legjobban, ha a saját kezünkbe
vesszük a nyomozást. Úgy tartanám jónak, ha lenne egy egyensúly. Azt is látnánk, mire jut a rendőrség,
és azt is, hogy mire jut Yi.

Yit nagyon bírom én is. Ő rávilágít arra, amire a szülei nem figyelnek, hogy Toei tökéletlen ugyan, de
nem talál ki meséket. Nem az ő természete ez. Hogyhogy a szülei nem gondolnak erre?

A nagymamára nincsenek szavaim. Tradíció ide, hagyomány oda, egy anyának egyformán kéne adni a
szeretetéből minden gyermekének, unokájának. Ez a kivételezés, amit ő csinál, nekem túl sok, számomra
feldolgozhatatlan. Szerintem nincs boldog család egyenlően adott és kapott szeretet, gondoskodás, törődés
nélkül. Itt is tragédiákat okozott. És igazad van, még mindig nincs vége a meglepetéseknek.

Igen, Pete egy igazi érző lélek. Nagyon kedvelem az akcióit. Mennyivel jobb így élni az apja másik családjával,
mint örök háborúban gyűlölködésben.

Nagyon szívesen! Szombaton jövök a 15.-16. részekkel!

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 5:38

Kata58 írta:Köszönettel vittem és máris nézem.. :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd

Nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 6:05

gyomar írta:Szia Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked, a 13-14. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Nagyon jó és ügyes Yi, ahogy agyal, nyomoz, le a kalappal előtte.De viszont a rendőrség, a család többi tagja, csak ülnek a babérjaikon.
Vegas csak az infók miatt segít Yi-nek. Pete-nek nem egyszerű az élete, a véleményem szerint lesz még ettől sokkal rosszabb is mint a végrendelet írás.
De jó gyerek az biztos.Ahogy segített a számlát kifizetni ,és lelkileg is segített Chi-nek. Ami nagyon jó, hogy sikerült a kezelés.
Spoiler: mutasd
Ami nekem eszembe villant, hogy lehetséges,hogy az elsőszülött unoka státusz miatt volt itt húsz éve még gyilkosság, és lehet, hogy nem is egy.Cris olyan mániákus volt, hogy mindenre képes volt hogy a fián keresztül a családba maradjon.

Köszönöm szépen, nagyon jó két rész volt.Marcsi :)


Kedves Marcsi! Nagyon szívesen a fordítást!

Igen, Ancsapancsának adott válaszomban én is arról írok, hogy nem tartom jónak, hogy ennyire
bénának állítják be a rendőrséget. Nem jó, hogy egy "állampolgárnak" kell nyomoznia, ha azt akarja,
hogy kiderüljön az igazság. Ha Yi érzi, hogy a testvére nem olyan, amilyennek Meimei beállítja,
a szülei miért nem érzik ugyanezt?

Pete cuki, és valahol ez a neveltetésének is köszönhető, ami Cris és Prasoet érdeme. Azt látom, hogy
Cris mindent (bűnösen sokat is) megtett azért, hogy a fia családon belüli pozíciója ne sérüljön, de hogy
mint anya nagyon szereti a fiát, az is tény. Annyira jól nevelte Petet, hogy annak az igazságérzete
felülírja még az anyja iránti szeretetet is. Nem tud elnéző lenni a hazugságaival szemben.

Igen! Minden a hülye hagyomány miatt van. Milyen szörnyű, hogy Yi évekkel idősebb a legelső elsőrangú
fiúunokánál, Pete-nél, mégsem számított első fiúunokának a család idióta tradíciója miatt. Ha ez nem
lett volna, sokkal jobb család lehettek volna. Nem lett volna, ami szétválassza a tagokat. Így túl sok
érdekellentét feszült közöttük.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. november 29. 6:41

jutka12 írta:meg kellene néznem az első részt ahogy együtt a család (nagypapa köszöntésén)
Crhis -r ott nézett nagyon csúnyán Mate (vagy a temetésen?)
de hogy volt indulat-és "nekimenjek"-vágy arra emlékszem. és gondoltam is akkor, hogy igy egy kupacban lakva, évi néhány családi összejövetelen hogyan tudtak "élni" ekkora feszültséggócon?

Pete egyértelműen jó lélek. (sokk -hatású minden felismerés, de a zavarodásából kimászva éretten viselkedik.
Yi és barátnője kapcsolat is egészséges, egymást támogató, bizalomra érettek, megerősítének nagyon örültem.

Vegasnak nincsenek meg a "kapaszkodói" nincs mitől jusson el a helyes döntésig-viselkedésig. ő még zöld dió. és most társa sincs akivel megbeszélheti a fontos kérdésekre kivezető, jó válaszokat kaphatna. (oké-megy Yi-hez de ambivalensen, vakon tapogatózik.szinte kiáltana h segítsen neki valaki végre dönteni-de bizonytalanság talaján van. mint ahogy bement korábban a rendőrségre... de nem tudja tényleg őszintén átrágni valakivel magát a dilemmáin. magányosságát érzem végig (csak őt vizsgálva nagyon veszélyeztetett srác, labilis-mint a valaha volt okos -nagybácsija.

na várom a folytatást.

Judit! Egyetértek veled Vegas elemzésében. Ahogy olvastam a hsz.-dat, az egyszeri lány jutott eszembe,
aki hozott is ajándékot meg nem is. Vegas is segíti Yit meg nem is, ad is információt meg nem is, akarja,
hogy kiderüljön az igazság, meg nem is.... igen, ambivalensek az érzései.

Én még belegondoltam a következményekbe is. Ha elárulja Mate-t, akkor azért fogja a lelkiismerete egész
életében bántani, ha nem, akkor azért. Benne van annyi emberség, hogy nem fogja nyugton hagyni az a
tudat se, hogy az unokatestvére miatta ül évekig a börtönben. Viszont ha nem árulja el Mate-t, akkor is
elveszíti, hiszen Mate se fogja tudni boldogan élni az életét szabadlábon, bűntudattal gyötörten. Mate tudja,
hogy Vegas tudja... a kapcsolatuk már soha nem lesz olyan, mint régen.

Yi és a barátnője nagy kedvenceim. Nagyon szép kapcsolat az övék.

Szombaton újra jövök!

Kép

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2019. november 29. 8:26

Rita Kedves!

Úgy látom megint sikerült egy gyöngyszemet találnod, örülök neki. Köszönöm szépen a feliratokat és a munkádat. Üdv.szeretettel: Ildikó :ymhug: :-h :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. november 29. 9:26

De jó hogy egyre jobban derülnek ki a titkok.! Mindenesetre nagymama dühe, valamint Mate szöktetése nagy hülyeség volt, de legalább ezzel is a tézist erősítik, hogy vaj van a fejükön. Hát nem irigylem a srácokat, hogy így kell megtudni a múlt egy darabját! Már csak egyet alszunk, és megint előrébb leszünk a történetben... :D
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. november 29. 11:20

Szia Rita!
Köszönöm szépen az új részeket :x Tegnap későn vettem észre és nem akartam megnézni,
gondoltam majd ma nyugodtan és főleg éberen ;) de látom a többiek már véleményt is
írtak,mert gyorsan megnézték.Nem olvastam el,hogy ne befolyásoljon,így már nézem is.
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2019. november 29. 13:04

Sziasztok! Köszönöm szépen Ritám a 14-15 részek feliratait. :x

Spoiler: mutasd
Cris. Atya ég! Hogy képes valaki ilyen szörnyűségre! Főleg nőként. A rajz alapján Mate elhunyt felesége közel lehetett a szüléshez, amikor megmérgezték. És mindezt az első unoka státuszáért. Végülis valóban gyilkos. Közvetve, más az áldozattal, más időben, de gyilkos. Majd végigél huszonkét évet az életéből, szemébe néz a családnak, árgus szemmel figyeli a férje szerelmét, és tisztességre nevel egy gyereket. Nem egyszerű ember. Mire végére érünk, az összes unoka sérülni fog. Szinte mindenkinél fellelek mentő körülményt, vagy megértem az indítékát, de a nagymamával nem boldogulok.


Mindenkinek szép hétvégét kívánok!
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (14/18)

HozzászólásSzerző: mara55 » 2019. november 29. 15:29

Kedves Rita ! :flower1: :littlehearth:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat (1-14 ) ! :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: In Family We Trust (online is nézhető) (18/12)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. november 29. 18:00

Rita írta:Kedves Ildikó! A videáról is le tudod tölteni a videót, hogy ne kelljen online nézni. Itt van hozzá
útmutató:

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=286

Itt mutatom, hogy tudod megnézni, mennyi helyed van még a Megafiókodban. Belépsz a fiókodba, és
a bal felső szélén lévő nagy M betűre kell kattintanod. Az én esetemben azt mutatja, hogy 64%-a már
betelt.

Spoiler: mutasd
Kép

Nagyon örülök, hogy tetszik a sorozat! Biztos vagyok benne, hogy így is marad!


Kedves Rita, köszönöm a leírtakat. Ha már videán megnézhetem, akkor nem töltöm le. De tegnap eléggé akadozott, így megkiséreltem a letöltést tőled. Sikerült is, - persze egyet mindig letöltött, és jó idő mulva talán egy másikat. A beállitásoknál van a kóc, véletlenül megláttam a kis nyilacskát, hogy valami üzi van ott. Igen be volt jelölve, hogy egy részt tölthetek le. Na ezt kivettem és utána valamit állítottam még a beállításoknál is. végig letöltöttem. Most csak nézem és nézem, hát nagyon jó. A Smallencode most a kutya, ott nem tudom mit kéne csinálni. De ezt ki szoktam cselezni hála az unokának,így azért ott is tudok tölteni. Már nagyon ideges voltam, hogy így jártam kb egy hónapja.
Köszönöm a segítségedet, és a fordítást, a filmrészeket.

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég