Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 4. 12:24

Kata58 írta:Köszönöm szépen a 12. részt! Jót nevettem én is a szellemes ijesztegetésen, de amúgy egyáltalán nem volt vicces.
Hogy az apa meddig tud elmenni! Viszont megjelent a kolera, ami nagyon ijesztő betegség még ma is, és sajnos szedi is az áldozatokat rendesen.

Közben meg az adok kapok, s talán nyílik a másik leendő párnál is a szerelem, bár Chongo igencsak csapodár lélek most még.
:x :ymhug:

13. rész, mondhatni megpróbáltatások a köbön. Igencsak kijut mindenből mindenkinek! :( :-q

14. Minden rendeződött, de azért jól elhúzódott mind a megpróbáltatás mind pedig az öröm.
A jók elnyerték a jutalmukat, a rosszak pedig a büntetésüket.
Örültem a természetes gyógyászat, és a hivatalos orvoslás találkozásának, hogy nem vita, hanem nagyon jó együttműködés és tapasztalatcsere alakult ki.

Gratulálok Rita a sorozat meglelésének és fordításának! Most már nyugodtan bevetheted magad majd az örömteli unokázásba is!
Kellemes pihenést, és a maratonozóknak pedig jó szórakozást kívánok! :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!

Nagyon szívesen! Köszönöm, hogy újra együtt tartottál velem. Sokat számít ez nekem! :littlehearth:

Jólesett látni, hogy minden szereplő megtalálta a boldogságot a végére. Még Toonnak is lett egy fia. :D

Bárcsak nekünk is meglenne még a tudásunk a növényekkel kapcsolatban. Régen mindenki tudta, miből főzzön teát,
vagy mivel borogasson, ha egy betegség felütötte a fejét.

Holnap délelőtt visz az itthoni fiam a kassai repülőtérre. Délután már együtt leszek Lilykével. Minden nap elmondja,
hogy mennyit kell még aludnia, hogy találkozzunk. :littlehearth: :D

Köszönöm a jó kívánságot! Neked is kellemes pihenést kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 4. 12:34

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az utolsó két részt :x Azért csak becsempésztek egy kis koreai filinget is
két részletben is :)) oppa! A Chaba szellemmé válását kihagyhatta volna a forgatókönyvíró
de úgy látszik náluk ez tényleg központi téma :D Nagyon tetszett a zárókép helyszíne is.
Előhozta a thaiföldi emlékeimet,ezért is szeretem nézni a thai drámákat,mert nemcsak
látom,hanem érzem is,mintha ott lennék :ymblushing:
Ha találsz valami jó thai sorozatot,amit fordítani fogsz,jövök nézni ;)
További szép nyarat,jó pihenést és boldog unokázást kívánok Neked :) :ymhug:


Szia Cicus!

Nagyon szívesen! Neked is köszönöm, hogy ismét velem tartottál, és azt is, hogy rendszeresen leírtad a véleményedet.
Mindig nagy lendületet kapok a hozzászólásaitoktól.

Bizony igaz, az utolsó részt elég lett volna egy órásra csinálni. Szemmel látható volt, hogy húzzák az időt, hogy kitöltsék
a két órát. Azért bocsátom csak meg nekik, mert nem ez volt jellemző a többi részre, és azért, mert megadták nekünk
azt, amiért mindig vágyakozunk, a jó nagy, hosszan tartó happy endet. :D

Kicsit irigyellek a thaiföldi élményeidért! :) Keresgélek, és remélem, megint találok egy jó sorozatot!

Köszönöm, és viszont kívánom a jókívánságokat!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 4. 12:38

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Csak beugrottam megköszönni a sorozat feliratait és az online lehetőséget! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Neked is legyen sok örömöd az unokába! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:


Szia AmyRebecca!

Nagyon szívesen az egész sorozatot!

Holnap repülök, délután már együtt leszünk.

Köszönöm, hogy itt voltál, és megírtad a véleményedet! Ennek mindig nagyon tudok örülni.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 4. 13:04

szilagyongyi írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm a sorozat fordítását! :x
Jó szórakozást kívánok a könyvekhez! Én már évek óta e-bookot használok, mert (szó szerint) tele volt a padlás a könyveimmel :)) Egyszerűen nem tudtam már hova pakolni a házban. Tavaly, a költözés előtt lepakoltuk, gondoltam elajándékozom őket. Erre kiderült, hogy olyan pusztítást végeztek az egerek, hogy szinte mindgyik menthetetlen volt. Majd a szívem szakadt meg. Így csak pár könyvem maradt, de az internetről szinte minden régi könyvemet le tudtam tölteni, és igaán kevés helyet foglalnak. Most éppen Margit Sandemo Jéghegyek népe sorozatát olvasom újra, ami 47 kötetes, így elbíbelődök vele egy darabig. :))


Kedves Gyöngyi!

Neked is nagyon szívesen a fordítást!

Mióta kiröpültek a gyerekek, azóta fordítok (11 éve), és azóta sokat ülök a laptop előtt, ezért nem is jutott eszembe,
hogy e-bookot olvassak. Egyelőre maradok a könyvnél, mégiscsak kevésbé fáj, ha az arcomra ejtem, ha elalszok. =))


Az én könyvállományom háromszor esett már át egy nagy szelektáláson. Nem vagyok gyűjtögető, könnyen megválok a
dolgaimtól, főleg, ha tudom, hogy nem fogom többet használni/olvasni. A legutolsó nagy szelekció akkor történt, amikor
friss nyugdíjasként egy apró faluból, nagy családi házból, Miskolcra, egy 43 négyzetméteres lakásba költöztem. Amiket
magammal hoztam, azokra valóban szükségem van, a többinek mennie kellett.

Az egérrágta könyveidről Hofi Géza jutott eszembe, aki egy bőröndben tartotta a megtakarított pénzét, szintén a padláson.
Az is az egerek martaléka lett. És én is eszembe jutottam: bakelit lemezekkel jártam így, csak nekem nem a padláson,
hanem a pincében voltak bedobozolva. :(
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. augusztus 28. 12:08

Szia Kedves Rita! :)
Nagyon szépen köszönöm a sorozat feliratait és az online lehetőséget! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Remélem jó sokat unokázol! :x
Avatar
Bria
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. március 2. 21:43

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Bria » 2024. február 8. 19:34

Kedves Rita!

Nagyon tetszett a sorozat, szeretem a gyógyítással kapcsolatos történeteket, remekül szórakoztam.
Köszönöm szépen a fordítást, és az online lehetőséget is.
TamiaG
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024. március 24. 15:15

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: TamiaG » 2024. március 24. 16:36

Koszonom, hogy itt lehetek! :x Ma szeretnem elkezdeni ezt a sorozatot, mert nagyon jo kritikakat olvastam rola. Alig varom, hogy este elkezdhessem. :) :ymblushing: :ymblushing: :x Millio hala! @};- :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. március 24. 16:55

Kedves AmyRebecca, Bria és TamiaG!

Nagyon szívesen a feliratokat! Mint mindig, most is nagy örömmel készítettem őket.

AmyRebecca, mint tudod, azóta már túl vagyok egy újabb unokázáson, és ha befejezem a most
fordított Love Destiny thai sorit, ismét megyek egy hónapra. :D

Bria, örülök nagyon, hogy neked is tetszett a sorozat. Jó, újra itt látni a neved. :)

TamiaG, én is nagyon örülök, hogy itt vagy! Érezd jól magad! Jó szórakozást az esti sorozatoláshoz!
Szerintem nem fogsz csalódni. :)

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Rita valamint 23 vendég