Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 24. 15:41

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 4. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További szép napot! B-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 24. 15:52

Szia Rita! Gondoltam,hogy sokat vagy kint a gyerekeknél,hiszen már végre Te is szabad vagy :)
Még csak az első részt tudtam megnézni és már elsőre lenyűgözött a helyszín és a csodálatos házak.Több
szereplő is játszott a kedvenc My Romance From Far Away c.sorozatodban is,szóval csak jó lehet.Az tény,hogy
szokni kellett a lükeséget főleg a szellemestől akadtam ki,de alakul.Nagyon tetszett,hogy a két feleség milyen
jól kijön egymással,mert ez aztán tényleg nem jellemző a sorozatokban.Most kezdem nézni a 2. részt úgy,hogy
izgatottan várom a fejleményeket.
:x :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 24. 17:02

Éppen végeztem a 3. résszel, jókat derültem, de azért szegény lányt nagyon sajnáltam, még egy sámán is hogy lehet ennyire gonosz.! A kisasszony meg igencsak kitartó hogy tanulni akar a gyógynövényekről! Úgy látszik ott sem fenékig tejfel az élet a lányoknak! :-?? :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 24. 17:59

Nagyon tetszett az a fogmosás ott a folyó parton! :)
Annyi csoda van a világon amiről nem is tudunk! sokat lehet tanulni a gyógynövényekről! :-bd
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: chain » 2023. július 24. 22:10

Üdv.
Köszönöm szépen az 1-3.részek feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 25. 6:39

Kedves Cicus, AmyRebecca, Kata és chain! Nagyon szívesen!

Thong Ek mindent megtesz, hogy eltántorítsa Chabat a terveitől, de a lány minden próbálkozás után
még inkább füves mester akar lenni. :D Ráadásul a sok civakodás csak még jobban összehozza őket.
A lány a növénygyűjtő útjára is követi Thong Eket, ami nagy bátorságra vallott abban az időben, és
jól meg kellett szerveznie.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 25. 7:04

cicus írta:Szia Rita! Gondoltam,hogy sokat vagy kint a gyerekeknél,hiszen már végre Te is szabad vagy :)
Még csak az első részt tudtam megnézni és már elsőre lenyűgözött a helyszín és a csodálatos házak.Több
szereplő is játszott a kedvenc My Romance From Far Away c.sorozatodban is,szóval csak jó lehet.Az tény,hogy
szokni kellett a lükeséget főleg a szellemestől akadtam ki,de alakul.Nagyon tetszett,hogy a két feleség milyen
jól kijön egymással,mert ez aztán tényleg nem jellemző a sorozatokban.Most kezdem nézni a 2. részt úgy,hogy
izgatottan várom a fejleményeket.
:x :-h


Szia Cicus!

Annyira sajnálom, ha egy egyébként klassz sorozatnak gyengébb az első része, mert sokakat eltántorít a folytatástól.
Mondjuk az még rosszabb, ha egy ütős első rész után folyamatosan hanyatlik a minőség.

Most is egy olyan thai sorozatot nézek (Love Destiny), aminek az első részében vannak "szokni valók". Ez is történelmi,
de még korábbi, mint a Thong Ek, ez az 1600-as években játszódik. Ezt csak azért írom, mert úgy tűnik a szellemektől
való félelem nagyon beleívódott a kultúrájukba, ebben a soriban is előjön ez, meg a különféle babonák és varázslatok is.

A két feleség nővér-húg viszonya egyre jobban érvényre jut majd. A férjük ellen is szövetkeznek, ha kell. :D Nagyon
szerettem ebben a sorozatban azt is, hogy Mun sámánon kívül nincs ármánykodó szereplő, pedig ez elég ritka a thai
lakornokban.

A két órás hossz miatt nagyon sok fejleményre lehet számítani egy részben. Nincs unatkozás. :D

Chaba első gyógyszerkészítése:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 25. 7:21

Kata58 írta:Éppen végeztem a 3. résszel, jókat derültem, de azért szegény lányt nagyon sajnáltam, még egy sámán is hogy lehet ennyire gonosz.! A kisasszony meg igencsak kitartó hogy tanulni akar a gyógynövényekről! Úgy látszik ott sem fenékig tejfel az élet a lányoknak! :-?? :D :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!

Nagyon szeretem Chaba makacsságát és kitartását, ami mondjuk a konyhai és a házimunka terén nem nyilvánul meg. :D
Szeretem, hogy nem elnyomottak a nők, van saját hangjuk a családon belül, még akkor is, ha a végső döntést a férfi
hozza meg.

Mun sámánra ma azt mondanánk, hogy pszichopata. Ő az egyetlen kegyetlen, kíméletlen, gonosz ember a sorozatban.
Kellett ide, mert a nagy tudású, orvosi ismeretekkel rendelkező füves mester mellett ő képviseli a tudománytalan
mágiák világát. Kavarja is a sz@rt rendesen.

Luangta rábeszéli Thong Int, hogy újra kezdjen el gyógyítani, ez a legrosszabbat hozza ki Munból. Rögtön meg is mérgezi
a fél falut.

Kép

Chaba és Thong Ek egyre jobban kijönnek egymással. Ilyen helyen én is szívesen tanulnék a növényekről, kőzetekről.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 25. 7:36

AmyRebecca írta:Nagyon tetszett az a fogmosás ott a folyó parton! :)
Annyi csoda van a világon amiről nem is tudunk! sokat lehet tanulni a gyógynövényekről! :-bd


Borzalom, hogy ez a tudásunk elveszett, a gyógynövények helyét átvették a gyógyszerek, és már senkinek
nem érdeke, hogy a régi tudást visszakapjuk.

A folyóban mosni, fürödni, fogat mosni, a benne lévő nagy köveken ücsörögni a világ legjobb dolga lehet!

Ahogy fentebb írtam, épp a thai Love Destinyt nézem, és ott is egy bizonyos fa rostjával, és fahamuval kevert
sóval mosnak fogat. Kifotóztam, mert érdekesnek találtam.

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (4/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 25. 8:13

Rita! Köszönöm a képes kiragadást! Ez is milyen érdekes! S egyre több minden fluormentes, mert kiderült hogy nem is olyan jó dolog a fogra mint ahogy állították a Xilitról nem is beszélve! :D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 25. 15:28

Jó szórakozást az 5. részhez!

Thong Ek és Chaba egyre jobban megértik egymást, sőt.... Ilyenkor mindig jön a feketeleves. Jött is:

Kép

Kép

Nagyapa felesketi Thong Eket, végre ő is gyógyíthat. A nagyapján egy nagyon érdekes gyógymódot hajt végre.

Kép

Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 25. 15:33

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen az 5. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Mindig várom a 3-órát! nekem nagyon tetszik a sorozat! :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 25. 16:18

köszönöm a 4. rész! Jó volt olvasni a hozzászólásokat is. :D
Nagyon tetszett ez a rész is, ízelítőt kaptunk Mun sámán gonoszságából is, úgy látszik az első rész csak kóstoló volt.
Viszont nagyon nagyot nőtt Chiba is a szememben, a rendíthetetlensége okán.
Gyönyörű tájakkal is meg lettünk ajándékozva! :D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 25. 17:34

Szia Rita!
Már a 3.részt nézem és nagyon tetszik,de hát tudtam,hogy ha azt mondod jó,akkor az úgy is van ;)
Most már alig tudom abbahagyni.Tapasztalatból azt is tudom,hogy van amikor az első 1-2 rész nem
olyan ami felkelti az érdeklődésemet,de mindig adok még esélyt és még soha nem csalódtam,illetve
csak ritkán volt rá példa.Itt viszont nem ez volt a helyzet.Én is örülök,hogy csak egy gonosz van,mert
abból egy is sok,pláne amit eddig is láttam belőle.Nagyon ügyes volt Thong,hogy meggyógyította Pongot,
kár,hogy a nagypapa nem hisz neki,de úgy néz ki Chaba már nagyon érdeklődik a gyógyítás és a gyógyfüvek
iránt,na és ha hasonló az érdeklődés talán őssze is barátkoznak majd :) Köszönöm az újabb rész feliratát
és igyekszem beérni a fordítást :) Majd belenézek a Love Destiny sorozatba is,biztos az is nagyon érdekes,
én szeretem ezt a korszakot is.Fordítani fogod azt is,vagy csak nézed?
Folytatom is a 3 rész nézését,mert így soha nem érlek utól #:-s :x
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 25. 17:37

Még soha nem hallottam ilyen gyógymódról! és nem is olvastam róla! Vajon miért gyújtotta a tüzet? lehet hogy a meleg hatására hamarabb felszívódott a gyógynövény?
Az ámbráról hallottam hogy az illatszerekhez használják, de azért utána néztem!
Mi is az ámbra?
Az ámbráscetek által a bélfal védelmére kiválasztott szürke, néha feketés, viaszos állagú, illatos ámbra évszázadok óta a parfümgyártás alapanyaga, mivel megakadályozza az illatok felbomlását. Amikor a bálna kiöklendezi az ámbrát, az reakcióba lép a sós tengervízzel, megszilárdul és lerakódik a partokon. Az ámbráscetek általában akkor hánynak, ha valamilyen kemény tárgytól akarják megszabadítani emésztőrendszerüket. Hányadékuk könnyebb a víznél, így annak tetején lebeg sokszor évekig és megkeményedik, mígnem partra sodródhat. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 26. 13:29

Köszönöm az 5. részt is, igencsak izgalmas volt, kaptunk mindenből ízelítőt, legfőképpen Mester és tanítványa próbatételéről,.
Érdekesen alakulgatnak fiatalok kapcsolatai, bár az már most látszik ki az aki semmiképp nem úgy fog révbe érni ahogy szeretne.
De a testvéri szeretet maximálisan átjön a két gazdag családnál. Nagyon aranyosak!
Végre elismerte a nagyapa unokája tehetségét, s én is csak lestem az égetéses sztori közben. De ahogy a gyógyulás, úgy a felavatás is megtörtént.

Örülök, hogy előkerült apja gyógyító felszerelése is, hiszen ez így a fiúnak mindennél többet jelent! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:

Amy, köszönöm a kiegészítést, ezek szerint jól sejtettem, hogy valóban a cettel kapcsolatos valóban ez a dolog. :D :)) bár én külön nem biztos hogy így utána jártam volna! :x :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 26. 13:34

Kedves AmyRebecca, Kata és Cicus! Ismét nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 26. 13:46

Kata58 írta:köszönöm a 4. rész! Jó volt olvasni a hozzászólásokat is. :D
Nagyon tetszett ez a rész is, ízelítőt kaptunk Mun sámán gonoszságából is, úgy látszik az első rész csak kóstoló volt.
Viszont nagyon nagyot nőtt Chiba is a szememben, a rendíthetetlensége okán.
Gyönyörű tájakkal is meg lettünk ajándékozva! :D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Mun sámán az egyetlen szereplő, akinek a gonoszsága egyre csak nő, nő. Ja, még lesz egy, akit egy idő után
megvesszőztem volna (többször is), de később újra észhez tért.

Thong Ek makacsul el akarja tántorítani Chabat az orvoslástól, de Chaba kemény csaj, olyan dolgokat is bevállal,
amitől irtózik, például a békapucolás.

Nagyon nevettem, amikor ezt kérdezte Thong Ektől:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 26. 14:06

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen az 5. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Mindig várom a 3-órát! nekem nagyon tetszik a sorozat! :-bd


Szia AmyRebecca! Ma is három körül jövök!

Annyira örülök, hogy te se adtad fel az első rész után! Részről-részre egyre jobb lesz!

AmyRebecca írta:Még soha nem hallottam ilyen gyógymódról! és nem is olvastam róla! Vajon miért gyújtotta a tüzet? lehet hogy a meleg hatására hamarabb felszívódott a gyógynövény?
Az ámbráról hallottam hogy az illatszerekhez használják, de azért utána néztem!
Mi is az ámbra?
Az ámbráscetek által a bélfal védelmére kiválasztott szürke, néha feketés, viaszos állagú, illatos ámbra évszázadok óta a parfümgyártás alapanyaga, mivel megakadályozza az illatok felbomlását. Amikor a bálna kiöklendezi az ámbrát, az reakcióba lép a sós tengervízzel, megszilárdul és lerakódik a partokon. Az ámbráscetek általában akkor hánynak, ha valamilyen kemény tárgytól akarják megszabadítani emésztőrendszerüket. Hányadékuk könnyebb a víznél, így annak tetején lebeg sokszor évekig és megkeményedik, mígnem partra sodródhat. :)


Én se hallottam ilyen gyógymódról. Talán a tűz elemmel is kapcsolatban lehetett.

Az ámbrának én is utánanéztem, főleg arra kerestem rá, hogy hogy néz ki, nehogy butaságot fordítsak. Két feliratom
volt, de a nehezebb részeknél, amikor a gyógynövényekről, az emberi testre gyakorolt hatásukról, vagy a gyógymódokról
volt szó, egyszer se írták ugyanazt. De nem panaszkodom, ha nekem kéne angolra fordítani a magyar népi gyógyászatból
dolgokat, én is bajban lennék.

Én azt se tudtam, hogy a tengeri sün tüskéi beletörnek a bőrbe. Azt hittem, hogy csak szimplán megszúrnak.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (5/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 26. 14:59

cicus írta:Szia Rita!
Már a 3.részt nézem és nagyon tetszik,de hát tudtam,hogy ha azt mondod jó,akkor az úgy is van ;)
Most már alig tudom abbahagyni.Tapasztalatból azt is tudom,hogy van amikor az első 1-2 rész nem
olyan ami felkelti az érdeklődésemet,de mindig adok még esélyt és még soha nem csalódtam,illetve
csak ritkán volt rá példa.Itt viszont nem ez volt a helyzet.Én is örülök,hogy csak egy gonosz van,mert
abból egy is sok,pláne amit eddig is láttam belőle.Nagyon ügyes volt Thong,hogy meggyógyította Pongot,
kár,hogy a nagypapa nem hisz neki,de úgy néz ki Chaba már nagyon érdeklődik a gyógyítás és a gyógyfüvek
iránt,na és ha hasonló az érdeklődés talán őssze is barátkoznak majd :) Köszönöm az újabb rész feliratát
és igyekszem beérni a fordítást :) Majd belenézek a Love Destiny sorozatba is,biztos az is nagyon érdekes,
én szeretem ezt a korszakot is.Fordítani fogod azt is,vagy csak nézed?
Folytatom is a 3 rész nézését,mert így soha nem érlek utól #:-s :x


Szia Cicus!

Mindig abból indulok ki, hogy ha nekem tetszik egy sorozat, másnak is fog, vagyis azoknak, akiknek az enyémhez hasonló
a sorozat-ízlésük. :D

Én csak pár rész esélyt adok egy sorozatnak. Ha addig nem nyert meg, keresek tovább. Ugye én fordítani valót keresek,
annak meg olyannak kell lennie, hogy képes legyek vele hónapokat együtt tölteni. :)

Boldog vagyok, hogy neked is bejön a sori! Így is marad, ígérem! :D

Thai történelmi sorozatok közt válogattam, így jött képbe a Thong Ek, és annak a remake-je a Royal Doctors, ami szintén
thai sorozat, a főbb szereplők is megegyeznek.
https://mydramalist.com/73923-thong-ake-mor-yah-tah-chaloang-2
Először ezt akartam lefordítani, de a hsz.-ok között nagyon dicsérték a Love Destinyt. Utánanéztem, és kiderült, hogy
nagyon magas a tetszés indexe, és hogy 2018-ban, ez volt az év legnézetteb thai sorozata. Úgy döntöttem, ebbe nézek
először bele. Nem bántam meg, nagyon jó lesz szerintem. Az 5. résznél tartok. Nagyon különleges az egész.

Gyönyörű dísz- és használati tárgyak, faragott gyümölcsök. (Nagyon hasonló szőnyegünk volt a nagyszobában gyerekkoromban.)

Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 26. 15:13

Szia Rita! :)
Köszönöm szépen a 6. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Nagyon ritkán adok fel sorozatot! :-bd
Dina
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022. augusztus 5. 7:49

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: Dina » 2023. július 26. 16:35

Kedves Rita! Nagyobb lett a kiváncsiságom,így elkezdtem nézni a sorozatot.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 26. 19:35

Szia Rita!
Köszönöm szépen a 6.rész feliratát és képzeld utólértelek úgy,hogy már este ezt fogom nézni ;)
Nagyon érdekes volt a tűzzel való gyógymód.Ehhez biztos tudás kell,ezt a nagypapa is értékelte,
de mi már tudjuk azt is,hogy sikerült meggyógyítania azt a szörnyű betegséget is amiben a szülei
meghaltak.Nagyon jó érzéke van a gyógyításhoz. Chiba apjában azért csalódtam,úgy állítja be magát,
hogy neki az a fontos,a lánya is akarja-e a házasságot,most mégis az ellenkezője történik,holott a
saját játékszenvedélye miatt tartozik pénzzel.A házuk viszont nagyon tetszik.
Tegnap még utánanéztem a véleményeknek a Love Destiny-ről és olyan jókat olvastam róla én is,
hogy felkeltette az érdeklődésemet,de ha fordítani fogod meg is nézem :x
A Royal Doctors-t is megkeresem majd.Szerencsére vannak azért jó sorozatok
igazán nem panaszkodhatunk :ymblushing: :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 27. 14:48

AmyRebecca írta:Szia Rita! :)
Köszönöm szépen a 6. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Nagyon ritkán adok fel sorozatot! :-bd


Szia AmyRebecca!

Nagyon szívesen! Már itt is a 7. rész felirata, ugorj vissza!

:flower1: :flower1: :flower1: %%- %%- %%- :flower1: :flower1: :flower1: %%- %%- %%- :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 27. 14:50

Dina írta:Kedves Rita! Nagyobb lett a kiváncsiságom,így elkezdtem nézni a sorozatot.

Kedves Dina!

Jól tetted! Remélem, te is meg leszel vele elégedve!

%%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower:

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég