Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (6/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 27. 15:14

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a 6.rész feliratát és képzeld utólértelek úgy,hogy már este ezt fogom nézni ;)
Nagyon érdekes volt a tűzzel való gyógymód.Ehhez biztos tudás kell,ezt a nagypapa is értékelte,
de mi már tudjuk azt is,hogy sikerült meggyógyítania azt a szörnyű betegséget is amiben a szülei
meghaltak.Nagyon jó érzéke van a gyógyításhoz. Chiba apjában azért csalódtam,úgy állítja be magát,
hogy neki az a fontos,a lánya is akarja-e a házasságot,most mégis az ellenkezője történik,holott a
saját játékszenvedélye miatt tartozik pénzzel.A házuk viszont nagyon tetszik.
Tegnap még utánanéztem a véleményeknek a Love Destiny-ről és olyan jókat olvastam róla én is,
hogy felkeltette az érdeklődésemet,de ha fordítani fogod meg is nézem :x
A Royal Doctors-t is megkeresem majd.Szerencsére vannak azért jó sorozatok
igazán nem panaszkodhatunk :ymblushing: :-h


Szia Cicus! ismét nagyon szívesen!

A sámánon kívül Chaba apja a másik, akire átmenetileg nagyon, de nagyon megharagudtam. Igazából jó apa ő, de a
hülye adóssága miatt teljesen megbolondul Nem is írok többet róla, sok poént lelőnék.

Végig akarom nézni a Love Destinyt, de eddig úgy gondolom, hogy fordítani fogom. Tegnap vettem észre, hogy lesz
második évada is, ugyanazokkal a főbb szerepekben.

Milyen fantasztikusak voltak ezek a gyógyítók! Nem fogadtak el pénzt a gyógyításért, amivel kifejezték, hogy nekik
mindegy, hogy szegény vagy gazdag az, aki hozzájuk fordul. Senkihez nem fűzte őket anyagi érdek, emiatt senki nem
élvezett előjogokat. Nem volt semmijük, a közösség gondoskodása tartotta őket életben.

A másik, amire rácsodálkoztam, hogy mi mindenre használták a banánlevelet, és a bambuszt.

Itt például a bambusz ételtároló :D És milyen egyszerűen meg lehet benne melegíteni az ételt.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (7/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 27. 15:18

Jó szórakozást kívánok a 7. részhez!

Annyi minden fog történni ebben a két órában!


Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (7/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 27. 16:15

Szia Kedves Rita! :)
Kicsit megkésve de itt vagyok!!! :)
Köszönöm szépen a 7. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
További kellemes szép napot! B-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (7/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 28. 11:38

Sziasztok!

Nem leszek itthon délután, úgyhogy még délelőtt átnéztem a 8. rész feliratát (remélem nem sok hiba maradt
benne).

Jó szórakozást kívánok hozzá!


Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 28. 15:13

Szia Kedves Rita! :)
Nagyon köszönöm a 8. részt! :x :x :x
Jó pihenést kívánok! :-*
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 28. 22:24

Megnézve a 6. rész, nem semmi események zajlottak most sem. Örömtől a kétségbeesésig minden volt ebben a részben, de nálam a feketemágia ütötte ki a tűrőképességemet. brrrrr............... :-q :-w :-ss az az iszonyú benne, hogy sajnos mai napig is embereket ölnek vele, nem csak "szerelemmágiára " használják! borzalmas...

Mindkét lányt nagyon sajnálom, bár most legalább a csónakban egy öleléssel minden kiderült, hogy egymás felé mi az őszinte érzelem. Nagyon hiányzott már hogy valamilyen formában meglegyen az áttörés . A 7. rész előzetese elég bajlóslatú előzményt hozott, ezek szerint még nem lesz vége ennek a boszorkánynak a ténykedésének. De szívesen látnám már a máglyán... de ebben a soriban erre biztos nem kerül sor, de hogy kell rá a vízes lepedő majd a sorozat végén az biztos.

Holnap fogom folytatni.. addig is jó éjszakát mindenkinek! Rég voltam fenn ilyen sokáig.. :x i-) :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 29. 9:07

Félelmetes volt a 7 rész, eléggé megríkatott! S a sámán lánya úgy látszik a szerelemért már ő is rossz dolgokra képes.

A feketeláz félelmetes dolog, vajon még időben volt e a segítségnyújtás? :x :ympray: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 29. 9:21

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Nagyon köszönöm a 8. részt! :x :x :x
Jó pihenést kívánok! :-*


Szia AmyRebecca! Nagyon szívesen!

Végül tegnap az eső elmosta a programot, de ma pótoljuk, úgyhogy ma is korábban teszem ki a feliratot.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 29. 9:40

Kata58 írta:Megnézve a 6. rész, nem semmi események zajlottak most sem. Örömtől a kétségbeesésig minden volt ebben a részben, de nálam a feketemágia ütötte ki a tűrőképességemet. brrrrr............... :-q :-w :-ss az az iszonyú benne, hogy sajnos mai napig is embereket ölnek vele, nem csak "szerelemmágiára " használják! borzalmas...

Mindkét lányt nagyon sajnálom, bár most legalább a csónakban egy öleléssel minden kiderült, hogy egymás felé mi az őszinte érzelem. Nagyon hiányzott már hogy valamilyen formában meglegyen az áttörés . A 7. rész előzetese elég bajlóslatú előzményt hozott, ezek szerint még nem lesz vége ennek a boszorkánynak a ténykedésének. De szívesen látnám már a máglyán... de ebben a soriban erre biztos nem kerül sor, de hogy kell rá a vízes lepedő majd a sorozat végén az biztos.

Holnap fogom folytatni.. addig is jó éjszakát mindenkinek! Rég voltam fenn ilyen sokáig.. :x i-) :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!


Mun sámán újra és újra ki fogja húzni a gyufát, sajnos.

Amikor néztem, már én is nagyon vártam, hogy Thong Ek és Chaba kölcsönösen egymás tudtára adják, hogy mit éreznek.
Megváltás volt ilyen szempontból a 6. rész csónakos jelenete. Egyelőre reménytelennek látszik, hogy valaha is együtt legyenek,
kettőjükön kívül mindenki azt akarja, hogy Chaba Gla felesége legyen.

Chongo nem fogy ki a női praktikákból. Jól belökte Csabat a vízbe, hogy ráterelje Thong Ek figyelmét. :D

Azért szeretem nagyon ezt a sorozatot, mert a legnagyobb rossz közepén is meg tudnak nevettetni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (8/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 29. 9:55

Kata58 írta:Félelmetes volt a 7 rész, eléggé megríkatott! S a sámán lánya úgy látszik a szerelemért már ő is rossz dolgokra képes.

A feketeláz félelmetes dolog, vajon még időben volt e a segítségnyújtás? :x :ympray: :-bd :flower1: :littlehearth:


Pong nem válik rosszá, de ki tudja miért elkezdett ragaszkodni az anyjához, emiatt nem árulja el őt.

A 8. részben kiderül, hogy időben jött-e a segítség.

Mérges voltam, amikor Piek és Toon elfogadta a kincses dobozkát az övsömörös gazdag úr feleségétől.
Féltem, hogy baj lesz belőle később. Nem lesz, sőt... :D

Attól is féltem, hogy Chaba újra szemtanúja lesz ennek a jelenetnek.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 29. 10:19

Jó szórakozást a 9. részhez!

Én még soha egy sorozatrészen se nevettem (röhögtem, vihogtam) annyit, ennek a sorinak a 9. részén.


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 29. 10:48

Megnéztem a 8. részt is,így már együtt haladok a fordítással :) Nagyon jó volt
ez a rész is és nagyon örültem,hogy a hercegnőt is meggyógyította és nemcsak a
királyi család tagjai voltak kedvesek vele,hanem az orvos is elismerte a tudását.
Mindig örülök,amikor ilyen embereket látok.Nincs szörnyűbb dolog számomra az
emberi butaságnál,hiszen éppen e miatt félt a nagypapa attól,hogy az unokája is
gyógyító akar lenni.itt is látjuk elég sokszor megnyilvánulni.Pong is hazudik,pedig
volt elég tapasztalata,hogy bánt vele az anyja a szörnyű betegsége alatt és tudta,
hogy gyilkolni is képes és más szörnyűségekre is.Mégis őt védi azzal szemben aki
meggyógyította és megmentette a haláltól.
Nagyon úgy érzem,hogy Chaba meg fog szabadulni a kényszer házasságtól,mert a
jelek nagyon azt mutatják,amióta a sámán összeterelte a lányát Kla-val az erdőben.
Úgy.hogy már alig várom a következő részeket. :ymblushing:
A dobozzal kapcsolatban is rossz érzésem volt amit elástak,de mivel írtad,hogy nem
lesz ebből is baj megnyugodtam.Gyönyörű hétvégét és jó pihenést :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 29. 11:04

És már itt is van a 9.rész is :) Gyorsan teljesült a vágyam.
Köszönöm szépen.Az jutott még eszembe,hogy milyen szörnyű volt a szolgák élete a királyi házban.
El sem tudom képzelni hogy lehetett úgy közlekedni a földön csúszva,főleg amikor ki is szolgálták
őket és tálcán kellett egyensúlyozni.Ilyenkor mindig elgondolkodom,hogy milyen is az emberi lény,
aki így bánik a másikkal.Na de ez már messzire visz,inkább nézem tovább a filmet :-h
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 29. 12:06

Szép napot Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 9. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Remélem a délutáni programod ma sikeres lesz! és nem mossa el semmi! B-)
Jó pihenést! :-h
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 29. 17:22

Kedves Rita! :)
Nincs felirat a 9. részen, megnéznéd? :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 29. 17:26

AmyRebecca írta:Kedves Rita! :)
Nincs felirat a 9. részen, megnéznéd? :)


De jó, hogy szóltál! Elfeledkeztem róla. Most már fent van a felirat!
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 29. 17:27

Köszönöm már nézem is! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 29. 18:44

Megnézve végig a 8. rész, ugyanis délelőtt félbe kellett hagyjam mert mennünk kellett egy két helyre.
Micsoda helyzetek, az orvosféltékenységtől kezdve a gyógyuláson át.
Már mindenki halottnak vélte, még Chaba is megijedt... :D Azért nem semmi milyen erővel bír a szellemvilág ott.

Vannak aranyos fejlemények, pont ellentétes pólusnál. A kicsilány meg elkotyogta magát, de mindenki rohant a mentésre, hogy a menyasszonyból nehogy apáca legyen.
Minden tisztázódni látszik, erre kiderül Pong titka, s még fedezi is az anyját. Szörnyű.

Az előzetesből kiderül, hogy a kedves apa tud durva is lenni a kedves lányához, akit gyakorlatilag elad az adósnak, s még neki áll feljebb.... grrrrr. :x :-o :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 30. 11:31

brrr a 9. rész vége! Tudtam hogy bevet valamit ez a sámán..
De a piaci jelenetek majd a verekedés , az ápolás, na és az alkohol hatása mindent vitt =)) =)) =)) =)) =)) =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 30. 12:57

cicus írta:Megnéztem a 8. részt is,így már együtt haladok a fordítással :) Nagyon jó volt
ez a rész is és nagyon örültem,hogy a hercegnőt is meggyógyította és nemcsak a
királyi család tagjai voltak kedvesek vele,hanem az orvos is elismerte a tudását.
Mindig örülök,amikor ilyen embereket látok.Nincs szörnyűbb dolog számomra az
emberi butaságnál,hiszen éppen e miatt félt a nagypapa attól,hogy az unokája is
gyógyító akar lenni.itt is látjuk elég sokszor megnyilvánulni.Pong is hazudik,pedig
volt elég tapasztalata,hogy bánt vele az anyja a szörnyű betegsége alatt és tudta,
hogy gyilkolni is képes és más szörnyűségekre is.Mégis őt védi azzal szemben aki
meggyógyította és megmentette a haláltól.
Nagyon úgy érzem,hogy Chaba meg fog szabadulni a kényszer házasságtól,mert a
jelek nagyon azt mutatják,amióta a sámán összeterelte a lányát Kla-val az erdőben.
Úgy.hogy már alig várom a következő részeket. :ymblushing:
A dobozzal kapcsolatban is rossz érzésem volt amit elástak,de mivel írtad,hogy nem
lesz ebből is baj megnyugodtam.Gyönyörű hétvégét és jó pihenést :x


cicus írta:És már itt is van a 9.rész is :) Gyorsan teljesült a vágyam.
Köszönöm szépen.Az jutott még eszembe,hogy milyen szörnyű volt a szolgák élete a királyi házban.
El sem tudom képzelni hogy lehetett úgy közlekedni a földön csúszva,főleg amikor ki is szolgálták
őket és tálcán kellett egyensúlyozni.Ilyenkor mindig elgondolkodom,hogy milyen is az emberi lény,
aki így bánik a másikkal.Na de ez már messzire visz,inkább nézem tovább a filmet :-h


Szia Cicus!

Igen, happy and a vége a sorozatnak, szóval Chaba megszabadul a kényszerházasságtól, mégpedig nem is akárhogyan.
Szerintem egyikünk sem gondolna ilyesmire. Cseles megoldás lesz. Pong nem jelentene akadályt Gla és Chaba esetleges
házasságága előtt. Chaba lenne az első feleség, Pong meg az ágyas.

Én azt látom ezekben a thai sorozatokban, hogy a csúszás-mászás ellenére se bánnak rosszul a szolgákkal. Így van ez
a sokkal korábban játszódó Love Destinyben is. Egyébként tegnap a 12. rész után meghoztam a végső döntést, nem
fogom lefordítani ezt az egyébként nagyon jó sorit. Több oka van. Az egyik ok, hogy nagyon sok a lefordíthatatlan
félreértés a szereplők közt, ami abból adódik, hogy a modern korból az 1600-as évek közepébe csöppent szereplő
néha modern szavakat, megszólításokat, ragozást, személyes névmásokat használ. Már az angol sem tudta ezeket
lefordítani, és én se tudnám. Ilyen esetekben mindig azt olvasnátok a feliratban, hogy "félreértésből adódó lefordíthatatlan
szójáték" vagy valami ilyesmi. A másik, hogy minden fontosabb szereplőnek, legalább három különféle neve lett, ahogy
a sorozat haladt előre. Más nevet kapott, ha egy másik posztra nevezték ki, de akkor is tök más nevet kapott, ha a
nemesi címe változott. A nevek egyáltalán nem is emlékeztettek az előzőre. Néha azt se tudtam, hogy ki kicsoda.
Aztán mire megszoktam az új nevet, már megint előléptették. Ráadásul mindnek kimondhatatlanul hosszú igazi jó
thai neve meg címe volt. A harmadik ok, hogy ahogy haladt előre a sorozat, egyre durvábban vezettek be bennünket
a politikai csatározásokba. Ezek valós történelmi események, a sorozat főbb szereplői is valós történelmi személyek
voltak. A csatározással az ég világon semmi baj nem lett volna, ilyesmikről szólnak a történelmi drámák, de sajnos
három angol feliratból se értettem meg mindig, hogy mi történik. Valószínűleg az angol feliratokat készítők számára
se volt világos, hogy a szereplők miről beszélnek, mert nem tudták érthetően átadni a párbeszédek tartalmát, így én
se tudnám. Egy néző átugorhat ezeken a kevésbé érthető részeken, de egy fordító nem, nekem muszáj mindenhová
írnom valami értelmeset. Sajnálom, de biztos, hogy találok másik jó sorit. Lesz időm keresgélni, mert egy ideig nem
lesz időm fordítani. Szombaton megyek ki Angliába, igaz, csak két és fél hétre, aztán szeptember közepén jönnek a
gyerekek, majd októberben megint megyek ki hosszabb időre.

Annyit, de annyit nevettem az oda-vissza felelgetős "choi" közben.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 30. 12:59

AmyRebecca írta:Szép napot Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 9. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Remélem a délutáni programod ma sikeres lesz! és nem mossa el semmi! B-)
Jó pihenést! :-h


Szia AmyRebecca!

Nagyon szívesen ezt a feliratot is!

Igen, sikeres volt a program! :D

@};- @};- @};- %%- @};- @};- @};- %%- @};- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (9/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 30. 13:13

Kata58 írta:Megnézve végig a 8. rész, ugyanis délelőtt félbe kellett hagyjam mert mennünk kellett egy két helyre.
Micsoda helyzetek, az orvosféltékenységtől kezdve a gyógyuláson át.
Már mindenki halottnak vélte, még Chaba is megijedt... :D Azért nem semmi milyen erővel bír a szellemvilág ott.

Vannak aranyos fejlemények, pont ellentétes pólusnál. A kicsilány meg elkotyogta magát, de mindenki rohant a mentésre, hogy a menyasszonyból nehogy apáca legyen.
Minden tisztázódni látszik, erre kiderül Pong titka, s még fedezi is az anyját. Szörnyű.

Az előzetesből kiderül, hogy a kedves apa tud durva is lenni a kedves lányához, akit gyakorlatilag elad az adósnak, s még neki áll feljebb.... grrrrr. :x :-o :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata58 írta:brrr a 9. rész vége! Tudtam hogy bevet valamit ez a sámán..
De a piaci jelenetek majd a verekedés , az ápolás, na és az alkohol hatása mindent vitt =)) =)) =)) =)) =)) =))


Minden részben valami tisztázódni látszik, aztán mégse lesz semmi tiszta, sőt tovább bonyolódik. Mun sámán élete
legnagyobb bűnét követi el a mai, 10. részben. A kedves apa is tovább durvul. Rettentően haragudtam rá. De lesznek
nagyon aranyos, szívet melengető jelenetek továbbra is. A képen pont egy ilyen van:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 30. 14:42

Jó szórakozást kívánok a 10. részhez!

Kép

Kép
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. július 30. 15:52

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 10. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Hétfőtől ritkábban leszek gép közelébe! unokázni fogok! előre is köszönöm a feliratos részeket majd igyekszem megnézni őket!
Legyen szép napod továbbra is! :-* :-* :-*
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 30. 19:32

Hú ez a 1o. rész is mik nem férnek bele. De szinte agyonverte a kedves apa a lánya szerelmét, s nem által mindent átkutatni a szöktetés után. Ez a rész még nekem is fájt ...
Várom már a nagy fellélegzést.! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég