Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. július 31. 10:33

Szia Rita!
Ez a rész eléggé megviselt,mert nem bírom az erőszakot és soha nem is fogom megszokni,
annak ellenére,hogy tudom amióta ember létezik ez jelen van.Aki úgy gondolkodik,mint
az apa mással kapcsolatban,saját magát miért nem ítéli botozásra?Neki jobban kijárt
volna mint annak akit majdnem agyonvert,hiszen a játékszenvedélye miatt az egész
családot veszélyeztette.Mondják,hogy ő jó apa,nem bántotta soha a gyerekeit
(mást persze igen),de csak azért nem,mert azt tették amit ő akart és gondolom
a feleségek is.A szolgákat is megbotozta akik nem engedelmeskedtek neki,de hát az is
természetes ebben a világban.
Megértem,hogy nem fordítod le a Love Destiny-t,elég bonyolult lehet még úgy is követni
ha érti az ember.Azért majd belenézek a youtube-on ha nem lesz mit néznem,ami
nem valószínű,amennyi egész jó sorozat van mostanában és le is fordítják a legtöbbet,
már ami engem érdekel ezekből :) Neked is elég sűrű a programod és ez nem a fordítás
ideje :) Az élet változás és mindig azt kell tenni ami jön. :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 31. 12:27

Megnéztem a 11 részt előre, mert majdnem kibújtam a bőrömből a kíváncsiságtól....aztán jókat vigyorogtam... :)) :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 31. 16:07

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 10. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Hétfőtől ritkábban leszek gép közelébe! unokázni fogok! előre is köszönöm a feliratos részeket majd igyekszem megnézni őket!
Legyen szép napod továbbra is! :-* :-* :-*


Szia AmyRebecca!

Előre is nagyon szívesen!

Jó unokázást! Nemsokára én is a kezeim közé kaphatom az enyémet! :D

%%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 31. 16:13

Kata58 írta:Hú ez a 1o. rész is mik nem férnek bele. De szinte agyonverte a kedves apa a lánya szerelmét, s nem által mindent átkutatni a szöktetés után. Ez a rész még nekem is fájt ...
Várom már a nagy fellélegzést.! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Kata58 írta:Megnéztem a 11 részt előre, mert majdnem kibújtam a bőrömből a kíváncsiságtól....aztán jókat vigyorogtam... :)) :)) :))


Ezért mondtam, hogy az apukát sokszor megvesszőztettem volna. Utáltam nagyon.

Milyen jó, hogy kukucskáltál, így láthattad, hogy örömünk lesz végre!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (10/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 31. 16:27

cicus írta:Szia Rita!
Ez a rész eléggé megviselt,mert nem bírom az erőszakot és soha nem is fogom megszokni,
annak ellenére,hogy tudom amióta ember létezik ez jelen van.Aki úgy gondolkodik,mint
az apa mással kapcsolatban,saját magát miért nem ítéli botozásra?Neki jobban kijárt
volna mint annak akit majdnem agyonvert,hiszen a játékszenvedélye miatt az egész
családot veszélyeztette.Mondják,hogy ő jó apa,nem bántotta soha a gyerekeit
(mást persze igen),de csak azért nem,mert azt tették amit ő akart és gondolom
a feleségek is.A szolgákat is megbotozta akik nem engedelmeskedtek neki,de hát az is
természetes ebben a világban.
Megértem,hogy nem fordítod le a Love Destiny-t,elég bonyolult lehet még úgy is követni
ha érti az ember.Azért majd belenézek a youtube-on ha nem lesz mit néznem,ami
nem valószínű,amennyi egész jó sorozat van mostanában és le is fordítják a legtöbbet,
már ami engem érdekel ezekből :) Neked is elég sűrű a programod és ez nem a fordítás
ideje :) Az élet változás és mindig azt kell tenni ami jön. :x


Szia Cicus!

Az apuka akkora, de akkora barom! De nagyon szerettem, hogy a család többi tagja védi egymást vele szemben.
És a mai részben egy nagy csellel és Gla segítségével elérik.... nem lövöm le a poént, azonnal megnézhetitek.
Még a 12. részben is gyakran megvesszőztem volna. A korbács még jobb lett volna.

A Videa jelenleg nem jön be nekem, oda még nem tudtam feltenni a feliratot.

Thong Ek hajborotválás előtt. Szerzetes akar lenni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. július 31. 16:29

Jó szórakozást a 11. részhez!

Sajnos a Videa nem töltődik be, oda még nem tudtam feltölteni a feliratot, de ahogy be tudok
lépni, azonnal felteszem.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 31. 17:56

egyenlőre még nem jelenik meg a felirat... addig meg csinálunk mást... :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. július 31. 21:14

Végre bejött a felirat is, így meg tudtam nézni, de most kb csak a harmadát, de majd megszakadtam a visszafojtott nevetéstől, hogy hogyan viselkedett az apa! Majdnem nekiment a "vőnek". De már nagyon késő van, holnap jövök folytatni.
Mindenkinek szép estét kívánok! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2023. augusztus 1. 8:39

Kedves Rita! Köszönöm szépen. :littlehearth: Nagyon szeretem a thai sorozatokat, igazán örülök, hogy fordítod. :x
A nyáron nem nézek sorozatokat, ha időm van csak olvasok, de szeptembertől 'rávetem magamat'. :) :littlehearth:
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. augusztus 1. 11:28

Szia Rita!
Köszönöm szépen a 11.részt,ahol végre már sikerült az őrült apa eszén túljárniuk
közös összefogással. :) Ebből is látszik,hogy egy őrült,erőszakos embert milyen nehéz
hatástalanítani és még mindig újra kezdi,mert egy beteg elme csak így tud reagálni,
ha nem úgy történnek a dolgok,ahogy ő akarja.Szegémy ifjú párnak egy perc nyugta
sem volt.Igazán kíváncsi vagyok lehet-e egy ílyen embertől megszabadulni.
A másik önző némber,meg unokát akar minden áron,most a lánya lett a következő
jelölt.Szegény fiatalok teljesen ki vannak szolgáltatva.Még van 3 rész,úgy hogy
meglátjuk lesz-e változás.Érdekes,hogy ebben az időszakban a "nadrág" volt a divat,
úgy tekerték magukra mint a férfiak.A hosszú szoknyás öltözet sokkal jobban tetszett,
nőiesebb volt,de ebben biztos kényelmesebb volt a mozgás.Viszont nagyon szépek a
felső részek,amit ünnepi alkalmakkor viseltek a nők. :x :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 1. 14:10

szilagyongyi írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen. :littlehearth: Nagyon szeretem a thai sorozatokat, igazán örülök, hogy fordítod. :x
A nyáron nem nézek sorozatokat, ha időm van csak olvasok, de szeptembertől 'rávetem magamat'. :) :littlehearth:


Kedves Gyöngyi!

Jó szórakozást a sorihoz bármikor nézed majd! Újra a thai sorozatok közt keresgélek fordítani valót. Egész jól
megszoktam már a nyelvüket. A titok, hogy nem szabad hosszabb időre kiesni belőle. :))

Bennem is nagy a vágy, hogy visszaszoktassam magam az olvasásra. Pont ma vettem a Libriben három könyvet.
Kettőt fizet, hármat kap akció van. Frida Kahloval fogom kezdeni, még ma.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 1. 14:52

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a 11.részt,ahol végre már sikerült az őrült apa eszén túljárniuk
közös összefogással. :) Ebből is látszik,hogy egy őrült,erőszakos embert milyen nehéz
hatástalanítani és még mindig újra kezdi,mert egy beteg elme csak így tud reagálni,
ha nem úgy történnek a dolgok,ahogy ő akarja.Szegémy ifjú párnak egy perc nyugta
sem volt.Igazán kíváncsi vagyok lehet-e egy ílyen embertől megszabadulni.
A másik önző némber,meg unokát akar minden áron,most a lánya lett a következő
jelölt.Szegény fiatalok teljesen ki vannak szolgáltatva.Még van 3 rész,úgy hogy
meglátjuk lesz-e változás.Érdekes,hogy ebben az időszakban a "nadrág" volt a divat,
úgy tekerték magukra mint a férfiak.A hosszú szoknyás öltözet sokkal jobban tetszett,
nőiesebb volt,de ebben biztos kényelmesebb volt a mozgás.Viszont nagyon szépek a
felső részek,amit ünnepi alkalmakkor viseltek a nők. :x :-h


Szia Cicus!

Apukát még a mai részben is ütnénk szívesen, aztán megnyugszik majd. Mondjuk Glanak is be tudtam volna húzni
egyet, de ő is megnyugszik végre.

Gla anyja mindenki kezét meg akarja kérni, de azonnal. Neki lehet nő létére is. :))

Érdekes volt látni, hogy a Love Destinyben nők-férfiak egyaránt hordtak hosszú szoknyát és nadrágot is. A férfiak a
szoknyát általában otthon viselték. Gyönyörű ruhák voltak abban a sorozatban!!!

A mai részben lesz "oppa"-zás is. :)) Chongko elsőként veti be magát.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (11/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 1. 14:54

Kata58 írta:Végre bejött a felirat is, így meg tudtam nézni, de most kb csak a harmadát, de majd megszakadtam a visszafojtott nevetéstől, hogy hogyan viselkedett az apa! Majdnem nekiment a "vőnek". De már nagyon késő van, holnap jövök folytatni.
Mindenkinek szép estét kívánok! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Remélem sikerült befejezni a 11. részt! Most kezdem kipakolni a 12. feliratát!

A lányok kivételesen nem gyógyszert, hanem kozmetikumot gyártanak.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (12/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 1. 15:01

Jó szórakozást kívánok a 12. részhez!

Ez a hülye Gla megint provokatívan ölelgette Chabat. Szívesen fejbe vágtam volna.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (12/14)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. augusztus 1. 21:03

Na most végeztem a 11. rész megnézésével, mert aztán elölről kezdtem. :D
szó szerint igencsak lehetett volna osztani egy két pofont az apukának, hogy micsoda vadállat lelki és fizikai szinten, szinte hihetetlen.
Nálam nem állja meg a helyét hogy nem képes embert ölni, hiszen még a szolgáit is képes felbérelni, hiába a legális házasság.
De micsoda kínszenvedés volt neki az esküvő :)) :)) :)) =)) =)) =)) :)) :)) :))

Sok furcsasággal együtt is szerintem nagyon szép és öszinte volt a fiatalok öröme ahogy a barátoké is.
Őfelsége meg hogy örült, Teknek , hogy ő a vőlegény.

Glatot meg igencsak meg kellene szorongatni egyik másik lelkiterrorjáért, miközben a saját fájdalmát vezeti le úgymond a másikon. Szegény Pong sem lehet még mindig nyugodt a maga részéről sem . Hugocskája meg milyen aranyos teremtés, a maga csendes és kedves természetével.

A nászéjszakába mindig beüt a menykő, most meg a női baj.... :( :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (12/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 2. 14:31

Kata58 írta:Na most végeztem a 11. rész megnézésével, mert aztán elölről kezdtem. :D
szó szerint igencsak lehetett volna osztani egy két pofont az apukának, hogy micsoda vadállat lelki és fizikai szinten, szinte hihetetlen.
Nálam nem állja meg a helyét hogy nem képes embert ölni, hiszen még a szolgáit is képes felbérelni, hiába a legális házasság.
De micsoda kínszenvedés volt neki az esküvő :)) :)) :)) =)) =)) =)) :)) :)) :))

Sok furcsasággal együtt is szerintem nagyon szép és öszinte volt a fiatalok öröme ahogy a barátoké is.
Őfelsége meg hogy örült, Teknek , hogy ő a vőlegény.

Glatot meg igencsak meg kellene szorongatni egyik másik lelkiterrorjáért, miközben a saját fájdalmát vezeti le úgymond a másikon. Szegény Pong sem lehet még mindig nyugodt a maga részéről sem . Hugocskája meg milyen aranyos teremtés, a maga csendes és kedves természetével.

A nászéjszakába mindig beüt a menykő, most meg a női baj.... :( :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!

Siess a 12. résszel is, mert meghoztam az utolsó két rész feliratát is. Reggel negyed ötkor kivetett az ágy, így volt
időm két feliratot ellenőrizni.

Búcsúzóul még kapunk egy kolerajárványt, de ezt is túléljük, és jöhet a happy end. Akiket vesszőztünk volna is
észhez térnek, megnyugszanak.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (14/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 2. 14:39

Jó szórakozást kívánok az utolsó két részhez is!

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (14/14)

HozzászólásSzerző: chain » 2023. augusztus 2. 19:59

Üdv.
Köszönöm szépen az 5-14.részek feliratát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. augusztus 3. 9:52

Köszönöm szépen, jövök is ! Gratulálok a sorozat befejezéséhez! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2023. augusztus 3. 11:18

Szia Rita!
Köszönöm szépen az utolsó két részt :x Azért csak becsempésztek egy kis koreai filinget is
két részletben is :)) oppa! A Chaba szellemmé válását kihagyhatta volna a forgatókönyvíró
de úgy látszik náluk ez tényleg központi téma :D Nagyon tetszett a zárókép helyszíne is.
Előhozta a thaiföldi emlékeimet,ezért is szeretem nézni a thai drámákat,mert nemcsak
látom,hanem érzem is,mintha ott lennék :ymblushing:
Ha találsz valami jó thai sorozatot,amit fordítani fogsz,jövök nézni ;)
További szép nyarat,jó pihenést és boldog unokázást kívánok Neked :) :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. augusztus 3. 12:41

Köszönöm szépen a 12. részt! Jót nevettem én is a szellemes ijesztegetésen, de amúgy egyáltalán nem volt vicces.
Hogy az apa meddig tud elmenni! Viszont megjelent a kolera, ami nagyon ijesztő betegség még ma is, és sajnos szedi is az áldozatokat rendesen.

Közben meg az adok kapok, s talán nyílik a másik leendő párnál is a szerelem, bár Chongo igencsak csapodár lélek most még.
:x :ymhug:

13. rész, mondhatni megpróbáltatások a köbön. Igencsak kijut mindenből mindenkinek! :( :-q

14. Minden rendeződött, de azért jól elhúzódott mind a megpróbáltatás mind pedig az öröm.
A jók elnyerték a jutalmukat, a rosszak pedig a büntetésüket.
Örültem a természetes gyógyászat, és a hivatalos orvoslás találkozásának, hogy nem vita, hanem nagyon jó együttműködés és tapasztalatcsere alakult ki.

Gratulálok Rita a sorozat meglelésének és fordításának! Most már nyugodtan bevetheted magad majd az örömteli unokázásba is!
Kellemes pihenést, és a maratonozóknak pedig jó szórakozást kívánok! :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2023. augusztus 3. 13:09

Szia Kedves Rita! :)
Csak beugrottam megköszönni a sorozat feliratait és az online lehetőséget! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Neked is legyen sok örömöd az unokába! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2023. augusztus 4. 9:57

Kedves Rita!
Hálásan köszönöm a sorozat fordítását! :x
Jó szórakozást kívánok a könyvekhez! Én már évek óta e-bookot használok, mert (szó szerint) tele volt a padlás a könyveimmel :)) Egyszerűen nem tudtam már hova pakolni a házban. Tavaly, a költözés előtt lepakoltuk, gondoltam elajándékozom őket. Erre kiderült, hogy olyan pusztítást végeztek az egerek, hogy szinte mindgyik menthetetlen volt. Majd a szívem szakadt meg. Így csak pár könyvem maradt, de az internetről szinte minden régi könyvemet le tudtam tölteni, és igaán kevés helyet foglalnak. Most éppen Margit Sandemo Jéghegyek népe sorozatát olvasom újra, ami 47 kötetes, így elbíbelődök vele egy darabig. :))
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Dina
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2022. augusztus 5. 7:49

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Dina » 2023. augusztus 4. 10:13

Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozatot. Remélem majd találkozzunk egy újabb sorozattal. Kellemes ídőtöltést és unokázást kívánok! :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Thong Ek The Herbal Master / Thong Ek, a füves mester (14/14)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. augusztus 4. 12:13

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen az 5-14.részek feliratát.


Szia! Nagyon szívesen!

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég