Love Destiny / Szerelmi sors (Online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 2. 8:41

Sajnos a másjellegű músoroknál is akadozott. Megáll és forog, aztán megy tovább :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (4/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 2. 13:03

Dina írta:Köszönöm szépen eddigi részeket! :flower1:

Nagyon szívesen! :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (6/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 2. 13:17

Szia Kata!

Igen, Por Date-nek egyre jobban tetszik a megszelídült Karaked, és ezt olyan jó látni. Persze ha nem egyedül vannak,
akkor úgy viselkedik, mint egy óvodás kisfiú, csak ő nem húzogatja Karaked haját, hanem finoman lejáratja mások előtt.
Ha meg kettesben vannak, teszi a szépet. Magamban ilyenkor majomnak szoktam hívni.

Por Date apja a király udvari tanítója és asztrológusa is volt (igaziból is), ő hamar rájön Karaked titikára, de egy ideig
magában tartja. Ő korábban is próbálta kedvelni a lányt, a felesége nehezebb dió lesz. Ráadásul ő irányítja a ház dolgait,
abba a férfiak nem szólhatnak bele, és bizony sokszor tud kellemetlen perceket okozni Karakednek. De a legjobban Priket,
az öreg szolgáját utáltam.

A mesterséges lélegeztetésnek lesznek még nem várt következményei. :D

A mai, 6. részben is nagyon sok minden fog történni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 2. 13:25

Szia Rita!

Nagyon szépen köszönöm az újabb két részt,most néztem meg az 5.részt és
már előre örülök,hogy hamarosan itt a 6. is.Érdekes nálam tegnap sem és ma
sem volt gond a videával végig lejátszotta probléma mentesen a filmeket. :)
Tetszett, ahogy értették egymást gondolatátvitellel a mesterrel és biztos
használnia kell majd ezt a képességét,hogy láthatatlanná válik.Az már látszik,
hogy Por Date belezúgott Ketsurang-ba,de talán még nem vette észre,de vannak
akik már sejtik ;) Azon viszont meglepődtem,hogy az egyik kedvenc dalomat
kellett volna elénekelnie a Holdról.Igaz én nem Sherman Kellyt szoktam hallgatni,
hanem ezt a változatot:

Nagy durranás lett volna,ha elénekli neki ráadásul angolul :))
Írtad,hogy már nem rettent el a Destined to the Moon fordítása.ennek nagyon
örülök,mert akkor van remény rá,hogy lefordítod majd.Na de ne legyünk
telhetetlenek,most itt van ez a jó kis sorozat és el is vagyok tőle varázsolva.

Akkor a bételtől fekete a foguk,én valamiért vörösre emlékeztem,ezért
gondoltam,hogy talán van valami más növény is amitől fekete lesz a fog.
Azt viszont nem tudtam,hogy még a nyáluk is folyik tőle :))
Most én is bekapok valamit ebédre aztán nézem a 6.részt,ha megjön. :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (6/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 2. 13:30

Szia AmyRebecca!

Úgy tűnik, nem csak a férfiakat, hanem a nőket is meg lehet fogni a hasukon keresztül. :D A ház úrnője elfelejtett
adni az etikettre, amiért állandóan cseszteti Karakedet. Még soha nem ettem rákot, de annál az asztalnál ülve, én is
szívesen megkóstoltam volna.

Por Date egyre többet fog mosolyogni!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (6/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 2. 13:32

Cicus, fogok még írni neked, de most el kell mennem.
Csak annyit, hogy már nézheted is a 6. részt!
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (6/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 2. 14:24

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 6. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 3. 12:43

Szia Cicus!

A holdas résznél, amikor Karaked megemlíti, hogy egy dal jutott eszébe, én azon vihogtam magamban, hogy Por Date
azonnal egy csónakos dalra gondol. Az ő életükben annyira fontos szerepet kapott a csónak, hogy biztosan nagyon sok
ilyen jellegű dal volt.

Azt olvastam, hogy a bételtől volt fekete a foguk. Az ókorban a fekete fogú nőket tartották szépnek. Lehet, hogy még a
középkorban is, mert Karaked is azt mondta a két szolgájára, hogy szépek, és hogy ő is szeretne fekete fogat.
Azt is olvastam, hogy a kis falvakban, még ma is rágják a bételt, és persze fekete is a foguk.

Még nem döntöttem el 100%-ban, hogy fordítom-e a Destined to the Moont, mert előtte szeretnék szétnézni az idén indult
sorik között is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (7/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 3. 15:28

Ma korán meg tudtam nézni az új részt, és elég embertpróbáló volt, ugyanakkor rengeteg helyzettel. Milyen jó hogy Karaked meg tudta védeni magát. Bár a vesszőzést nem úszta meg, azért az durva volt hogy a legnagyobb haragosára lett bízva a feladat.
Persze kis idő után Date sem bírta tovább nézni a dolgokat és beleavatkozott, aminek meg az anyja nem tudott a végére járni így elrohant!
A fiatalok egyre jobban kedvelik egymást, már több mindenben nagy az összhang, bár úgy tűnik mindkét részről van féltékenység is. :littlehearth: :-bd
A fogadalom meg a kimenetelt illetően csak addig tart, míg nem jön hír a csónakversenyről :)) :)) :)) :)) :))
:D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (7/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 3. 19:06

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 7. részt! :x :x :x
Most értem haza! gyors elvégzem a teendőimet aztán nézem is! :-bd :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (7/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 4. 12:05

Kata58 írta:Ma korán meg tudtam nézni az új részt, és elég embertpróbáló volt, ugyanakkor rengeteg helyzettel. Milyen jó hogy Karaked meg tudta védeni magát. Bár a vesszőzést nem úszta meg, azért az durva volt hogy a legnagyobb haragosára lett bízva a feladat.
Persze kis idő után Date sem bírta tovább nézni a dolgokat és beleavatkozott, aminek meg az anyja nem tudott a végére járni így elrohant!
A fiatalok egyre jobban kedvelik egymást, már több mindenben nagy az összhang, bár úgy tűnik mindkét részről van féltékenység is. :littlehearth: :-bd
A fogadalom meg a kimenetelt illetően csak addig tart, míg nem jön hír a csónakversenyről :)) :)) :)) :)) :))
:D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:

Szia Kata!

Az, hogy Karakedet az ellensége botozza, egy dolog, de milyen megalázó az, ha a saját szolgád kapja ezt a feladatot.
Nem lehet csodálkozni rajta, hogy Prik nagyon el van szemtelenedve. Sokszor az urak fölé helyezi magát. Akkoriban
nagyon szigorú határok voltak a társadalmi osztályok között.

Por Date anyja azon kapta fel a vizet, hogy a fia Karaked mellé állt, amivel kifejezte, hogy nem ért egyet az anyja
módszerével. Akkoriban a család első asszonya intézte a háztartás és a házban élők ügyeit, abba a férfiaknak nem volt
beleszólása.

Egyre nagyobb a szerelem, és még több, mint a fele rész hátra van. Ilyenkor szoktam mondani, hogy jönni fog a fekete
leves....

A mai evezősverseny haláli lesz. :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (7/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 4. 12:06

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 7. részt! :x :x :x
Most értem haza! gyors elvégzem a teendőimet aztán nézem is! :-bd :littlehearth: :-bd


Szia AmyRebecca!

Minden eddigi részt nagyon szívesen! Már teszem is ki a 8.-t!

Jó szórakozást!
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (8/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 4. 15:01

Szép napot Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 8. részt! :flower1: :littlehearth: :flower1:
Meg is van a délutáni program! :x :x :x
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (8/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 5. 13:43

Boldog Anyák Napját! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (9/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 5. 15:20

Szép napot Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 9. részt! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Jó pihenést! :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (9/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 5. 20:07

Szép estét mindenkinek! Kedves Rita, köszönöm a 9. részt is, be is hoztam a lemaradásomat.
Egyre izgalmasabb..
:x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (9/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 6. 12:43

Kedves Kata és AmyRebecca!

Nagyon szívesen! Teszem ki a 10. részt is.

Most már egyre többet fogunk megtudni Narai király uralkodása alatt történt eseményekről.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 6. 13:57

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 10. részt! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
További szép napot! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 6. 16:24

Szia Rita!

Köszönöm szépen az újabb részeket,éppen most fejeztem be a 10.-et.Hát most fel van
adva a lecke,mert úgy néz ki,hogy mégsem a király kedvence az áruló ;;) Eddig nagyon
durva emberként láttuk és biztos az is a viselkedése alapján,persze ez még nem jelenti
azt,hogy ő árulta be a királynál.Nyilván azért a kincstárnok sem volt tiszta,hiszen
elfogadta az "ajándékot".Egyedül a lánya érezte,hogy ezt nem kellett volna,mert a feleség
is úgy vette,hogy ez nekik jár,hát a karma működött,most megtapasztalja.Úgy látszik az
ember ebből tanul jó esetben,mert van aki ebből sem.Kíváncsian várom mi fog kiderülni :) :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 6. 18:39

Sziasztok! Hát ez a 10. rész igencsak feladja a leckét nekem is, s jó lenne legalább spilerben tudni hogy most merre hány méter.
Eléggé felzaklat ez a kettősség. Mert a szellem nem kaphat újra úgy testet hogy a földön boldog legyen, még az utolsó feltámadás után sem ha a cselekedeti olyanok voltak mint a régi Karaked, elvégre nem véletlen szenved ott ahol.
Ugyanakkor a másikkal szemben pedig igazságtalanság lenne ha nem lehetne boldog, hiszen nem közömbös már számára a völegény.
Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre.. :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
melinda1984
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:25

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: melinda1984 » 2024. május 6. 21:13

Szép estét mindenkinek! Kedves Rita, nagyon szépen köszönöm az újabbnál újabb részeket :)
Nagyon tettszenek a thai sorozatok, így nagyon hálás vagyok neked, hogy te vállasz ilyen nemzetségű sorozatok fordítását is :)
Én is bele lestem a 2. éved részeibe ott is vannak izgalmas fordulatok a történetben, és elviekben egy önálló film is készült belőle.

Nagyon hálás vagyok minden egyes részért :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 12:21

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 10. részt! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
További szép napot!


Szia AmyRebecca!

Nagyon szívesen! Mindjárt teszem ki a 11.-t is!

Szép napot neked is!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 12:37

cicus írta:Szia Rita!

Köszönöm szépen az újabb részeket,éppen most fejeztem be a 10.-et.Hát most fel van
adva a lecke,mert úgy néz ki,hogy mégsem a király kedvence az áruló ;;) Eddig nagyon
durva emberként láttuk és biztos az is a viselkedése alapján,persze ez még nem jelenti
azt,hogy ő árulta be a királynál.Nyilván azért a kincstárnok sem volt tiszta,hiszen
elfogadta az "ajándékot".Egyedül a lánya érezte,hogy ezt nem kellett volna,mert a feleség
is úgy vette,hogy ez nekik jár,hát a karma működött,most megtapasztalja.Úgy látszik az
ember ebből tanul jó esetben,mert van aki ebből sem.Kíváncsian várom mi fog kiderülni :) :-h

Szia Cicus!

Hirtelen nem tudom, mi történt a 10. részben, amiből azt gondolod, hogy nem Phaulkon az áruló? Ő árulta el Khun Leket,
a Kincstárügyi minisztert. Erre bizonyítékok is maradtak fent, de nem emlékszem, hogy melyik részben beszél erről Ketsurang
professzora.

Khun Lek arra gondolt, hogy mivel ő amúgy is ellenzi az erődépítést, elfogadhatja a pénzt, ajándéknak tekintheti, mert őt ez
az összeg nem befolyásolja a döntésében. Valószínűleg ajándékot el lehetett a hivatalnokoknak fogadni, de pénzt azt nem.
Khun Leknek az okozta a vesztét, hogy tudomást szerzett Phaulkon és a barátai stiklijeiről. Phaulkon így próbálta menteni az
irháját.

Nagyon szívesen! Azonnal teszem ki a 11. részt!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 12:44

Kata58 írta:Sziasztok! Hát ez a 10. rész igencsak feladja a leckét nekem is, s jó lenne legalább spilerben tudni hogy most merre hány méter.
Eléggé felzaklat ez a kettősség. Mert a szellem nem kaphat újra úgy testet hogy a földön boldog legyen, még az utolsó feltámadás után sem ha a cselekedeti olyanok voltak mint a régi Karaked, elvégre nem véletlen szenved ott ahol.
Ugyanakkor a másikkal szemben pedig igazságtalanság lenne ha nem lehetne boldog, hiszen nem közömbös már számára a völegény.
Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre.. :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata! Ma mindenre fény derül a szellemmel kapcsolatban. A régi Karakednek semmi esélye, nem lehet együtt
Por Date-tel, mert nem ő, hanem az új Karaked a lélektársa. Nekik kell együtt lenniük, a szerelmi sors miatt jöhetett
vissza a múltba Ketsurang. Később szépen minden kitisztul ezzel a szerelmi sorssal kapcsolatban.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 12:47

melinda1984 írta:Szép estét mindenkinek! Kedves Rita, nagyon szépen köszönöm az újabbnál újabb részeket :)
Nagyon tettszenek a thai sorozatok, így nagyon hálás vagyok neked, hogy te vállasz ilyen nemzetségű sorozatok fordítását is :)
Én is bele lestem a 2. éved részeibe ott is vannak izgalmas fordulatok a történetben, és elviekben egy önálló film is készült belőle.

Nagyon hálás vagyok minden egyes részért :)


Szia Melinda! Igen, nem mondom, hogy a Love Destiny 2 nagyon rossz lenne, de nem tetszik eléggé. Bizony, készült
egy film is a Netflixen magyar felirattal látható. Ha valamelyikőtök szeretné, letöltöm az AvistaZról és felteszem a
Videára, hogy meg tudjátok nézni.

Mindent nagyon szívesen! Örülök nagyon, hogy neked is tetszik a sori!

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég