Love Destiny / Szerelmi sors (14/15)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Love Destiny / Szerelmi sors (14/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 26. 11:24

Love Destiny thai sorozat, magyar felirat

[url][/url]Kép

Műfaj: romantikus / komédia / történelmi / időutazós
Részek száma: 15
Vetítette: Channel3
Vetítési időszak: 2018. február 21.- április 11.
Időtartam: 15x 1óra 50 perc
Ország: Thaiföld
Nyelv: thai

Főszereplők:

Spoiler: mutasd
Kép


Történet:
Ayutthayában, Nagy Narai király uralkodása (1656-1688) idején játszódik a történet. A főbb szereplők nagy része valós történelmi személy,
akik valódi részesei voltak a történetben sűrűn felbukkanó történelmileg hiteles eseményeknek.

Karaked:
Fiatalon árván maradt nemesi származású lány, akit a jegyese családja fogadott be magához. Senki nem érdekli, csak saját maga. Durva,
kegyetlenkedő természete miatt mindenki gyűlöli, beleértve a jegyesét is.

Por Date:
Feltörekvő hivatalnok a királyi udvarban, Karaked jegyese. A két fiatal apja ígéretet tett egymásnak, hogy a gyermekeik össze fognak
házasodni. Bár Por Date húzza az időt, és próbálja az apját meggyőzni, az nem enged, mindenáron be akarja tartani az ígéretét

Ketsurang:
A mai modern világban élő (2018), lelkes archeológus hallgató.


Egy baleset, és egy szent rituálé egybeesése révén Ketsurang visszarepül a múltba, és Karaked testében tér magához. Vajon hogyan fog
reagálni a környezete és a jegyese arra, hogy a gyűlölt Karaked hirtelen furcsán beszél és viselkedik, és ami még meglepőbb, nagyon kedves
és törődik a körülötte lévőkkel. És vajon a modern gondolkodású Ketsurang hogyan fog eligazodni ebben a politikai nyugtalanságtól kavargó
patriarchális társadalomban?

Jó szórakozást kívánok!

A Love Destiny 2018-ban a legnézettebb sorozat volt Thaiföldön.

A nemes férfiak nem a saját, hanem a korszakhoz hűen, a címük és a rangjuk meghatározta nevükön szerepelnek a sorozatban. Kezdetben
nehéz eligazodni a nevek között, főleg, hogy az előléptetésekkel teljesen megváltoznak. Ahol lehetséges zárójelben utalok rá, hogy kiről
van épp szó, de egy idő után ez már nem fog problémát okozni.

A sorozatnak én a vágott verzióját fordítottam le. A vágások nem mindenütt sikerültek tökéletesre, emiatt vannak benne kisebb furcsaságok,
például nem a jelenethez illő gesztus, arckifejezés. Voltak zavaró mondatok is, amiket a fordítás során, ki tudtam küszöbölni úgy, hogy a
saját mondataimat adtam a szereplők szájába. Összességében ezek a hibák a megértést és az élvezetet nem befolyásolják.

Érdemes elolvasni! Rövid ismertető Ayutthayáról.

Spoiler: mutasd
Ayutthaya városát 1351. május 4-én U-thong, azaz I.Ramathibodi sziámi király alapította. Mivel előző évben Lopburiban kitört a himlőjárvány,
így ez elől menekülve érkezett oda, majd megtette birodalma királyi fővárosának.
A birodalmat Ayutthaya királyságnak, más néven Sziamnak is nevezték. A korabeli feljegyzések szerint az 1600-as években már 300 ezren laktak
a városban, míg 1700-ra a népesség száma elérte az egymillió főt. Az akkori világ egyik legnagyobb politikai, vallási és gazdasági központja volt,
számtalan különböző nemzetiségű és vallású ember lakta a várost.

XIV. Lajos francia király követei szerint nagyobb és szebb volt, mint London, vagy Párizs. Az első európaiak bámulattal és csodálattal számoltak
be a városról.

Ayutthaya ideális helyen terült el a kereskedelem szempontjából - nagyjából azonos távolságra India és Kína között -, és védett helyen a hódító
európai és arab hatalmak befolyásától. Ugyanakkor a város volt az áruszállítás központja Kelet és Nyugat között is.

Az Ayutthaya birodalomhoz tartozott a mai Burma, Kambodzsa, Laosz területének egy része és délen a Maláj-félsziget egy része is.

A portugálok már 1511-ben elérték Sziámot, majd az 1600-as években követték őket az angol, francia, holland, spanyol kereskedők és
misszionáriusok. Ayutthaya hatalmas kereskedelmi központtá nőtte ki magát.

A thai királyok megengedték a kínai, indiai, perzsa, európai kereskedőknek, hogy településeket létesítsenek és a misszionáriusoknak, hogy
prédikáljanak, térítsenek. A térítők egy idő után túlbuzgóvá váltak a sziámiak kereszténységre való térítését illetően, ezért kiűzték a franciákat
Ayutthayából. Igyekeztek zárva tartani kapuikat az európaiak egy része előtt a következő 150 évre.

1765-ben a burmai seregek 40 ezer fős hadereje támadt a birodalomra, ahol a nagyobb városok hamar megadták magukat. Abban az időben
Ayutthaya már fokozatosan elvesztette az irányítást tartományai felett, így a tartományi kormányzók önállóan gyakorolták hatalmukat, és
megindultak a lázadások a főváros ellen is. Ayutthaya addigra már belsőleg is szétesett, nemesi családok vetélkedtek a trónért. A burmaiak
körbe kerítették a várost. A környező települések állatait, terményeit összeszedték, hogy megakadályozzák a város élelmiszer utánpótlását.
Ayutthaya lakói éheztek, megbetegedtek, sokan megadták magukat az ellenségnek. 14 hónapig tartó ostrom után a bevehetetlennek hitt,
19 erődítménnyel megerősített, még zsoldos, japán szamurájokkal is védett Ayutthaya városát 1767. április 11-én elfoglalták.
Egy héten át éjjel-nappal égették a várost, míg teljesen el nem pusztították. Korabeli feljegyzések szerint még éjszaka is nappali világosság
volt a tűz következtében. Épületeinek jelentős része fából épült, így többnyire csak a kőtemplomok maradtak meg. Lakóinak nagy részét
Burmába hurcolták, vagy megölték.

Mivel Kína fenyegette a burmai birodalmat, így a hadsereg egy része kénytelen volt visszavonulni. Néhány hónap múlva Taksin tábornok
vezetésével a thaiok visszafoglalták Ayutthaya városát. A várost annyira lerombolták a burmaiak, hogy már nem építették újjá. Helyette
Taksin tábornok Thonburi-t nevezte ki fővárosnak, ahol meg is koronáztatta magát.

Ayutthaya kb. 80 kilométerre északra található Bangkoktól. Az UNESCO 1991-ben az Ayutthaya Történelmi Park 289 hektárnyi részét a világörökség
részévé nyilvánította.


Sokszor vacakol a Fórum. Ha hozzászólást írtok, mentsétek el, mert néha kiléptet a rendszer.
Ha nem léptet ki, akkor is megjelenik egy hibaüzenet pirossal. Nem kell vele foglalkozni, még
egyszer nyomjatok rá az "Elküld" gombra.



Online megtekinthetőség:

Spoiler: mutasd
01. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-01-ezoritu-forditotta-jFa69u7yAO8Qm_6ks
02. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-02-ezoritu-forditotta-r9.mmaqy5PFvbEbDb
03. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-03-ezoritu-forditotta-P9YAR5BZNM.CYlgkY
04. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-04-ezoritu-forditotta-O4zcAHLqZkDLxFtk.
05. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-05-ezoritu-forditotta-ln2W547s!w3CmH7TL
06. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-06-ezoritu-forditotta-VZLmJ$39VGe4ikbpE
07. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-07-ezoritu-forditotta-hbf3_704fB5fkK8dp
08. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-08-ezoritu-forditotta-qn.MKOrhWOd3aQvKk
09. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-09-ezoritu-forditotta-m2LXz4Uae.qdAXEDO
10. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-10-ezoritu-forditotta-aF1rBblaOinv0WZ.S
11. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-11-ezoritu-forditotta-GgvfJYr!OyCukId52
12. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-12-ezoritu-forditotta-ogaVP5CGV!JL99uYp
13. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-13-ezoritu-forditotta-uNO7$VDqJlKhleXrU
14. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-14-ezoritu-forditotta-l3ya4fFW1Putf!Epk
15. https://videa.hu/videok/film-animacio/love-d-szerelmi-sors-15-ezoritu-forditotta-mVNkQargH$Fpz6g42


Love Destiny The Movie c. film online megtekinthetősége magyar felirattal (Netflix):



Letöltési lehetőségek:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 26. 11:36

Holnap érkezem az első résszel!

Majdnem két órásak a részek, ezért egyesével fogom kitenni őket.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 26. 15:37

Sokszor vacakol a Fórum. Ha hozzászólást írtok, mentsétek el, mert néha kiléptet a rendszer.
Ha nem léptet ki, akkor is megjelenik egy hibaüzenet pirossal. Nem kell vele foglalkozni, még
egyszer nyomjatok rá az "Elküld" gombra.
Avatar
chain
Hozzászólások: 625
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: chain » 2024. április 27. 12:49

Üdv.
Köszönöm szépen az első rész feliratát, valamint a letöltési lehetőséget is.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. április 27. 13:05

:ymhug: Szia Drága Rita!

Valahogy így képzeltem el,hogy egy pillanatban megérkeznek a feliratok és
attól fogva nem is lesz megállás,mert rohamosan közeledik a május és akkor utazol :x
Nagyon szépen köszönöm,hogy ismét ekkora örömet okoztál nekünk.Töltöm is le,hogy
délután megnézzem az első részeket,azután jelentkezem :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 27. 13:13

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen az első rész feliratát, valamint a letöltési lehetőséget is.

Szia!

Nagyon szívesen!
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. április 27. 13:23

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a sorozat első részét! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További szép napot! :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 27. 13:50

Szia Cicus!

Hááát... azt hittem, hogy sokkal hamarabb fogom hozni a feliratokat, még úgyis, hogy számoltam azokkal a nehézségekkel,
amikről már beszélgettünk ennek a sorinak a kapcsán. Egy dologra nem számítottam, hogy egyre sűrűbben kell majd megállnom,
hogy utánanézzek a személyeknek, és az eseményeknek, hogy tényleg minden úgy történt-e, ahogy az angol feliratban van, nehogy
meghamisítsam a thai történelmet. :)) Szerencsére angolul mindent megtaláltam, amit kerestem. Ez sok időt elvett, de utólag
nem bánom. Egész jól ismerem most már ezt a korszakot.

Holnap jön a második rész. Még át kell néznem, és javítanom, ahol kell. Közben ma még el akarom kezdeni az utolsó rész fordítását.
Már csak ez hiányzik a teljességhez.

Igen! 17-én megint megyek unokázni! Már számoljuk a napokat.

Jó szórakozást!

Imádom ezt a színésznőt. Most ismerkedtem meg vele. Nagyszerűen játszik.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 27. 13:52

Szia AmyRebecca!

Nagyon szívesen! Neked is kellemes hétvégét! :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7235
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 27. 18:07

Szia Rita, köszönöm ezt a nagyívű ismertetőt, érdemes elolvasni! Természetesen én is jövök majd megnézni.
Köszönöm a munkádat! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. április 27. 19:33

Rita! jó volt a választásod! nagyon tettszik!
Most néztem hogy 2023-ban készült a sorozatból 2. évad!
https://mydramalist.com/28534-prom-likit
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7235
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 28. 10:19

Huh micsoda kezdése az egész sorozatnak! Nagyon jól hozták mind a jellemeket, mind pedig a túlvilági erők megtestesülését! :-bd
Szinte még én is majdnem kapaszkodtam! De ez a rendező és a színész és képi világ dicsérete!

Mekkora metamorfózis lesz itt! S már a kezdés is elég keményre sikeredett. Azért jól hozzák a humort is amikor a mai világ kellékei és szóhasználata szól a lányon keresztül! Tetszik amit eddig láttam! Szerintem is remek választás volt! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. április 28. 12:05

Szia Rita!

Megnéztem és nagyon tetszett az első rész és annak különösen örültem,hogy gyorsan megtörtént a testcsere,
mert Karaked-et nehéz lett volna sokáig elviselni.Persze mindig vannak kiállhatatlan karakterek,de az ennyire
gonosz menjen csak a megérdemelt helyére ;) Közben rájöttem,hogy a színésznő honnan olyan ismerős nekem.
Van egy 2016-os sorozat a Padiwaradda,ami szintén egy nagyon jó sorozat és fordították is ,de valami történt
a fordítóval a pandémia alatt és az utolsó talán 3-4 rész azóta sem lett lefordítva.Az egy kicsit később játszódik,
mint ez,nekem valahogy jobban tetszenek,mint a mai korban játszódó thai drámák.Biztos a környezet miatt is.
Annyira oda vagyok az építészet,lakberendezés és a ruhákért,ami a Love Destiny-ben is teljesen elvarázsol. :)
Amilyen alapos vagy nem csodálom,hogy lassabban megy a fordítás mint gondoltad.Az ismertetőnek is nagyon
örültem Ayutthayáról.Így kaptunk egy kis történelmi betekintést is arról a gyönyörű országról.Ázsia különben is
a szívem csücske :ymblushing: Úgy,hogy nagyon várom a következő részt is.A jó idő is visszatért.Szép napot ma is :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 13:35

AmyRebecca írta:Rita! jó volt a választásod! nagyon tettszik!
Most néztem hogy 2023-ban készült a sorozatból 2. évad!
https://mydramalist.com/28534-prom-likit

Szia AmyRebecca!
Jaj, de jóóóó! Nem szerénykedem, tudtam, hogy így lesz. Írtam a fb-on, hogy már csak kevés sorozatot fordítok,
ezért annak a kevésnek nagyon klassznak kell lennie. Ezt is érdemes volt megtalálni. Hat évig várt rám. :D

Tudom, hogy van második évad, de azt nem fogom lefordítani. Letöltöttem, elkezdtem nézni, de nem tetszett
nekem. Nélküle is kerek egész az első évad. A MyDramaListen se kap olyan jó kritikákat, mint az első, az értékelése
is jóval alatta van.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 13:40

Kata58 írta:Huh micsoda kezdése az egész sorozatnak! Nagyon jól hozták mind a jellemeket, mind pedig a túlvilági erők megtestesülését! :-bd
Szinte még én is majdnem kapaszkodtam! De ez a rendező és a színész és képi világ dicsérete!

Mekkora metamorfózis lesz itt! S már a kezdés is elég keményre sikeredett. Azért jól hozzák a humort is amikor a mai világ kellékei és szóhasználata szól a lányon keresztül! Tetszik amit eddig láttam! Szerintem is remek választás volt! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:


Kata, örömmel olvasom a te soraidat is. Tudtam, hogy ezzel a sorival se vállalok nagy kockázatot. Nem hiszem,
hogy valaki ne élvezné, ha belekezd. A humor, a könnyedség végig megmarad, annak ellenére is, hogy ez egy
komoly történelmi korszak is. Ennek egyébként nagyon örültem. Nem esett volna jól egy tragédiákkal teletűzdelt,
véres sztorit nézni és fordítani.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 13:52

cicus írta:Szia Rita!

Megnéztem és nagyon tetszett az első rész és annak különösen örültem,hogy gyorsan megtörtént a testcsere,
mert Karaked-et nehéz lett volna sokáig elviselni.Persze mindig vannak kiállhatatlan karakterek,de az ennyire
gonosz menjen csak a megérdemelt helyére ;) Közben rájöttem,hogy a színésznő honnan olyan ismerős nekem.
Van egy 2016-os sorozat a Padiwaradda,ami szintén egy nagyon jó sorozat és fordították is ,de valami történt
a fordítóval a pandémia alatt és az utolsó talán 3-4 rész azóta sem lett lefordítva.Az egy kicsit később játszódik,
mint ez,nekem valahogy jobban tetszenek,mint a mai korban játszódó thai drámák.Biztos a környezet miatt is.
Annyira oda vagyok az építészet,lakberendezés és a ruhákért,ami a Love Destiny-ben is teljesen elvarázsol. :)
Amilyen alapos vagy nem csodálom,hogy lassabban megy a fordítás mint gondoltad.Az ismertetőnek is nagyon
örültem Ayutthayáról.Így kaptunk egy kis történelmi betekintést is arról a gyönyörű országról.Ázsia különben is
a szívem csücske :ymblushing: Úgy,hogy nagyon várom a következő részt is.A jó idő is visszatért.Szép napot ma is :ymhug:

Szia Cicus! Én is nagyon hálás voltam a gyors testcseréért. Egy kicsit sajnálom, hogy soha nem derült ki, hogy
az eredeti Karaked miért volt ennyire agresszív, kegyetlen. Nem tudunk meg semmit a családjáról, a gyerekkoráról.
Na, de nem baj, itt van nekünk Ketsurang-Karaked, aki gondoskodik róla, hogy kellemesen szórakozzunk.
Most látom, hogy a Padiwaradda soriban "Penneung" is főszereplő volt. :D

Én most egy olyan sorozatra vágynék (fordítani), ami a századelőn játszódik, mint a kínai Fall in Love. De imádtam!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 13:57

Valóságos történelmi személyek felbukkanásuk sorrendjében:

Első rész:
Okya Horathibodi és a fia Por Date (főszereplő)

Második rész:
Mali,
Luang Sorasakorn
Dina
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022. augusztus 5. 7:49

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Dina » 2024. április 28. 13:57

Kedves Rita! Nagyon örülök az újabb fordításodnak. Gyakran belenéztem a fórumra lám itt is van az újabb történet. Majd egybe megnézem. :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 14:00

Dina írta:Kedves Rita! Nagyon örülök az újabb fordításodnak. Gyakran belenéztem a fórumra lám itt is van az újabb történet. Majd egybe megnézem. :flower1:

Szia Dina!

Nagyon szívesen! Minden nap jön az új rész, szóval hamar elkezdheted a maratont. :)
Sigmund
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2022. november 22. 17:43

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2024. április 28. 16:32

Az Avistazos verzió 86GB?? :-o Azigen... Jó, van még ~8.5TB szabad tárhelyem, de akkor is... :)

Remélem lesz olyan jó mint a 'Penneung'-os sorozat, az a név (meg a 'Matalada') már örökre az agyamba égett a To the Moon and Back sorozatból :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13510
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 28. 16:51

Sigmund írta:Az Avistazos verzió 86GB?? :-o Azigen... Jó, van még ~8.5TB szabad tárhelyem, de akkor is... :)

Remélem lesz olyan jó mint a 'Penneung'-os sorozat, az a név (meg a 'Matalada') már örökre az agyamba égett a To the Moon and Back sorozatból :D :D

Szia Sigmund!

Nem tudom összehasonlítani a két sorozatot, annyira különbözőek. Talán az köti össze őket, hogy mindkettő különleges.
Nekem nagyon tetszett a sorozat, nem is fordítottam volna le másként. Hátha nálad is "bejövős" lesz.

Sajnos az AvistaZon a 38GB-oshoz nem jó a feliratom. Lehet, hogy hozzá lehet igazítani, nem próbáltam.

Még egy egyezés van! Bár Penneung és Matalada nem szerepel benne, de a zene, ami úgy tetszett neked, amit a melegbárban
énekelt Grace apa, ennek a sorinak a főzenéje. :) Korábban be is tettem neked.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7235
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 28. 16:53

Én is megnéztem már a 2. részt! Jókat derülök a szójátékokon, mikor "állandóan" nyelvbotlása van :))
A piaci jelenet meg igencsak tetszett! =)) =)) =)) =))
Sigmund
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2022. november 22. 17:43

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2024. április 28. 17:09

Rita írta:Nem tudom összehasonlítani a két sorozatot, annyira különbözőek. Talán az köti össze őket, hogy mindkettő különleges.
Nekem nagyon tetszett a sorozat, nem is fordítottam volna le másként. Hátha nálad is "bejövős" lesz.

Sajnos az AvistaZon a 38GB-oshoz nem jó a feliratom. Lehet, hogy hozzá lehet igazítani, nem próbáltam.

Még egy egyezés van! Bár Penneung és Matalada nem szerepel benne, de a zene, ami úgy tetszett neked, amit a melegbárban
énekelt Grace apa, ennek a sorinak a főzenéje. :) Korábban be is tettem neked.


Szimplán csak úgy értettem a lesz olyan jót, hogy remélem jó lesz, tetszeni fog :)

Simán átigazítok seperc alatt feliratokat ha úgy van, már profi vagyok benne :) Szóval az ilyen nem gond, csak akkor szokott macerásabb lenni ha a két videó nem egyezik, hiányzik jelenet, vagy épp van benne pluszban, de azt is meg tudom oldani. De már lejött, szóval most már mindegy, már csak az átnevezgetés van, Plex-hez :)

Na, akkor sokszor fogom hallani a zenét :)
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. április 28. 18:49

Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 2. részt! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Már nézem is! :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7235
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 29. 9:35

Kedves Rita, csak az időbeosztásom miatt kérdezném, hogy kb. mikortól várhatóak a következő részek.
Mert aszerint teszek át valamit délutánra vagy azzal kezdem a reggelt, Persze a kötelező reggeli tevékenységek után!
remélem a rossz időből pedig nem lesz semmi.... :x :ymhug: :D :-bd :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég