Kiss Me! (online is nézhető)

Avatar
Vicacica
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:14

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Vicacica » 2016. szeptember 4. 12:18

Szia Rita :)

Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy mit tudunk a 2. évadról ??? :D
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 19:27

Szia Vicacica! Állandóan nézem a betervezetteimet, de semmi hír róluk!
Ha koreai sorozatokat akarnék fordítani, már hónapokkal előre, napra
pontosan tudnám, mikor kezdődnek. A thai, a kínai, és a tajvani sorik
nem kapnak ekkora nyilvánosságot, sajnos.

Ha megtudok valamit, írni fogok róla.

Már egyszer összeházasodtak. Istenem de szerettem a thai FH-t!


Kép
reni1988
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 26. 9:29

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: reni1988 » 2017. január 26. 9:33

:-bd :-bd :littlehearth: :littlehearth: Szia nagyon imádtam ezt a filmet! Azt szeretném kérdezni, hogy a 2. évada mikorra várható? A válaszodat előre is köszönöm. :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 26. 16:03

reni1988 írta::-bd :-bd :littlehearth: :littlehearth: Szia nagyon imádtam ezt a filmet! Azt szeretném kérdezni, hogy a 2. évada mikorra várható? A válaszodat előre is köszönöm. :-bd

Szia Reni! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Nem tudom, mikorra várható a második évad, de ahogy megtudok valamit,
jelezni fogom itt a topikjában.

Ha imádtad ezt a sorozatot, és még nem láttad ugyanettől a párostól a Full House-t,
akkor a várakozás alatt feltétlenül nézd meg! Ettől jobban fogod imádni!!! Ezt is én
fordítottam, és itt megtalálhatod a videókat is és a feliratokat is!

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=37&t=50

Kép
reni1988
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 26. 9:29

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: reni1988 » 2017. január 27. 9:15

Köszönöm a válaszodat! Már el keztem nézni a Full hauset. És ezt is nagyon imádom. Ezer köszönet a forditások ért. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 27. 17:10

reni1988 írta:Köszönöm a válaszodat! Már el keztem nézni a Full hauset. És ezt is nagyon imádom. Ezer köszönet a forditások ért. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Tudtam, hogy imádni fogod! Nagyon sokan voltunk így vele.
Mindent nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 27. 19:39

ez a jelenet nem semmi jót nevettem rajta...nagyon hiányolom már a folytatást bármiben is játszanának olyan jó lenne.... :ympray:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 28. 9:30

Kata! Mit nem adnék érte, ha újra együtt láthatnám őket egy vadiúj soriban!

Megyek főzni!


Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. április 24. 13:07

Kedves Rita Köszönöm a Feliratokat !! Lehet majd jövök a filmért is ,ha nem baj ,csak a Megám rosszalkodik !! :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. április 24. 20:23

Erzsike54 írta:Kedves Rita Köszönöm a Feliratokat !! Lehet majd jövök a filmért is ,ha nem baj ,csak a Megám rosszalkodik !! :-bd

Kedves Erzsébet! Ha szeretted a koreai Playful Kiss-t, akkor feltétlenül gyere vissza,
mert ezt a thai változatot még jobbnak ítéltük a nézőtársaimmal.

Ha még nem láttad a thai Full House-t, akkor azt javaslom, hogy inkább azzal kezd el
szokni a fület próbáló thai nyelvet! Nekem ez nagyobb kedvencem, mint a Kiss Me.

Remélem a mega szép lassan odaadja a videókat! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 10. 20:13

Drága Rita!

Jelentem megérkeztem! Ebben a szent percben fejeztem be a Kiss me-t. A Princess Hours hsz. óta azt kell mondjam kicsit változott a véleményem. :) Ugye oda akkor írtam még, amikor kb a 5 résznél járhattam, és akkor tényleg imádtam meg minden, de így hogy kerek egész a történet , számomra, egy hangyányit csalódás volt, mármint nem a színészek részéről, mert őket egytől-egyig imádtam, hanem a történet nem hozta meg számomra a kívánt érzelmeket.

Pár kedvenc jelenetemet kiemelnél: Az egyik, még a gimnáziumban volt, vagyis pontosan az utolsó napon, amikor Tenten elhúzta az üvegházba (vagy nem tudom mi annak a neve, ahol a kaktuszok voltak) és ott mikor indultak volna kifelé véletlenül Taliw neki ment Tentennek, aki erre megfogta a kezét és minden le lett lassítva, ahogy simogatja aztán megfordul és mikor azt hiszed megcsókolja ő fogja magát, erre azt mondja "buta lány" és elmegy. Nem is tudtam eldönteni, hogy lecsapjam vagy ne..
:D
Másik jelenet, az első csókjuk a gyerekkori helyszínen, szerintem itt nincs mit ragozni, mindenki másnak is szerintem egyik kedvenc jelenete lett.. Emellett még mikor bekeürlt az egyetemre és kimentette Tenten a feladat alól, hát lefolytam az ágyról, annyira jó rész volt, és utána ahogy incselkedett vele, ahogy mondta, soha nem hagylak el.. HALÁLOM volt. *-* Ott szerelmes lettem belé és kész punktum. :ymblushing: Vagyis nem is, előtte volt egy jelenet, mikor együtt tanultak és az üvegasztalon elaludt erre Taliw cicát rajzolt neki, és ahogy fel kell, az ágyban ugrál- bugrál, sehogy se jó neki, erre Taliw segít neki aztán leesnek az ágyról. Nagyon jó volt, ott lettem először szerelmes belé. Na de, ugye bár több negatív része volt, mint jó.. Amit Tenten művelt azt én lehet,hogy nem tudtam volna már megbocsátani. Bár, az igaz szerelem mindent megbocsát, és Taliw már megérdemelte a végén a boldogságot, csak sok idő kellett, mire Tenten is végre rájött, hogy mit érez Taliw iránt, persze ehhez, az kellett,hogy megkérjék szíve hölgyének a kezét, de nem baj megérte. Tenten elég bunkó volt hozzá, amit nem is értek,hogy Taliw hogy hagyhatta. Én tuti,hogy egy jó nagy pofonnal díjaztam volna, és még hozzá én is megsértettem volna valamivel.. De hát Taliw nem én vagyok, szóval mindegy. :D De annak örültem, hogy Taliw a vidámparkba ő is oda szúrt neki, amit ahogy láttam eléggé fájhatott neki.
Legszomorúbb részek: Amikor elbúcsúzott tőle az egyetem előtt és mondta neki,hogy többet nem elsz a terhére.. stb.. Hát majdnem én is sírtam, meg mikor a végén oda adta a kis/nagy csillagokat neki, és mondta, hogy mit mikor miért kapta.. Istenem, de összetörte az én szívemet is, ahogy a Tenten SEHOGY nem reagált. Aztán pedig az tulsó előtti részben, amikor mondta, hogy már elég lehetséget adott nem tud többet adni, na hát ott én teljesen kétségbe estem, mondom én tuti nem lesz happy end, én is depressziós leszek, meg se merem nézni a 20 részt, de azért örülök, hogy megnéztem, mert szerencsére vigyorogva távoztam a sorozattól és nem bánatosan.
Taliw kitartása számomra LENYŰGÖZŐ volt.. Ahogy kitartott a végsőkig a szerelemérét, az álmaiért.. RESPECT. :) Szerintem egy-egy padlóra küldés után, nem hiszem, hogy feltudtak volna szedni a padlóról, de Taliwnak ez mindig sikerült. Ezt imádtam benne, meg, hogy jószívű volt, kedves és könnyen megtudott bocsátani, az ilyen lányok aranyatérnek azért az biztos. :D
Tenten az érezlmeket nagyon jól tudta leplezni, de azért minden az arcára volt írva.. Nagyon sokszor láttam, hogy nem azt akarja csinálni,amit csinált, hanem mást, de mindig valami visszatarotta, Inn-hez tudnám hasonlítani, amikor Inn is mást csinálna, de a kötelessége nem engedi. :D
20 rész volt a favorit, úgy ahogy volt imádtam, minden volt benne, amit már bőven előtte is lelehetett volna tisztázni, de mindegy :D De így volt tökéletes. :ymblushing:
IMÁDTAM TENTEN & TALIW párost :littlehearth: Úgyhogy alig várom, hogy elkezdjem a FH-t ;;)

NamKhang engem kifejezetten idegesített, főleg, mikor egyetemre került és kapott 10-15 perceket is a sorozatokban. Hát.. tök mérges lettem, mert én rá sajnos vagy nem sajnos, pont nem voltam kíváncsi rá.. :D Csak foglalta a helyet, a főszereplők elől. :))

Szereplőgárda nagyon jól össze lett állítva, mindenkit imádtam, kivéve Namkangot, (nem nagyon tudom a nevét, ne haragudj), illetve a Tenten, utolsó barátnőjét se volt szimpatikus. De nekik ez volt a szerepük.

Ne haragudj az össze-visszaságét, de mindjárt leírtam, ami jött nem is gondolkoztam, csak írtam és írtam. :ymblushing:
Biztos,hogy lesz Kiss me 2?? Mert nem találok semmi infót róla, hogy most mi is van, vagy lehet,hogy az már nem róluk fog szólni??
Tudod esetleg,hogy a való életben, ők egy pár vagy nem??
Ezt a verziót láttam csak a Playfull Kissből, de nem is vagyok hajlandó mást megnézni. Nekem ez így tetszik, néha azért annyira nem, de egyszer meglehetett nézni, a főszereplők miatt meg akár többször is. :D
Még ma neki látok a Full House-nak mert már nagyon kíváncsi vagyok, hogy ott, hogy fognak szerepelni. ;;) ;;)

Köszönöm, hogy elolvasod.
2X kellett újra írnom, mert elsőre sikerült kitörölnöm.. NE GONDOLD, HOGY NEM VOLTAM MÉRGES. =)) Szóval lehet sok dolgot kihagytam, amit akartam mondani, de sajnos ennyi jutott most az eszembe.
Csók, puszi
Brigi
Pár gif a végére, muszáj volt, nem bírtam kihagyni. :D

KépKép
KépKépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 11. 19:56

Kedves Brigi!
Köszönöm a bőséges válaszodat! Teljesen egyetértek veled. Ez koreaiban is egy gyenge
sori volt, alig tudtam végignézni. Ha a thai verzióban nem Aomék játszanak, nem is
kezdtem volna hozzá a fordításához. Mondjuk nem bántam meg, mert nagyon sok nézője
volt, sokan imádták. Ízlések és pofonok...

A Full House sokkal jobb sori! Abban is lesznek szívfájdító részek, nem is kevés, de amit
ez a két fiatal művel a szerepében az csodálatos, örökre megvettek maguknak! A vége
sincs elrontva, úgyhogy nagyon fogod szeretni!

A Kiss Me-nél már azt sem értettük, miért kellett Mike-nak fehér haj, mikor nagyon szép
színű az eredeti is. A koreaiban is az zavart a fiú, nem tudok egy érzelmileg retardált
egyénnel mit kezdeni. Tök normális család, ilyen fura, csudabogár fiúval, számomra nem
életszerű, százszor inkább a butácska, de jólelkű lányka, aki azért szintén nem a kedvenc
karakterem.

Szerintem M és A nem járnak együtt az életben, de ezeknél a sztároknál nem lehet tudni.

Már alig várom, hogy beszámolj róla, hogy tetszik a FH!

Kép
kaufmannklaudia
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. július 4. 13:49

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: kaufmannklaudia » 2018. július 4. 14:12

Légyszives nemtudnád nekem elküldeni a kiss me nek mind a 20 epizodját magyarrafordit va légyszives mert szeretném megnézni .elöre is köszi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 4. 14:14

Klaudia! Ott van az ismertető alatt a felirat! Egy mozdulattal le tudod tölteni!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me!

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 4. 14:17

A csatolmányok alatti linkre 8Bordó színű Kiss Me) kell klikkelned!

Kép
Menyus
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. január 6. 19:52

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Menyus » 2018. október 2. 12:59

Nagyon köszönöm a feliratot és a sok munkád!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 2. 13:58

Hej, ez megint olyan feledhetetlen...visszaolvastam Brigi írását, és szerintem anno ő sem jött rá hogy Ten Ten viselkedése az anyjának is köszönhető, hogy annyira lányt akart, hogy sokáig kislánynak öltöztette. Taliw meg becsapva érezte magát, azért is nem játszott többet vele, hiába akart Ten levelet átadni neki...ez mély seb volt. "néha a szülőket is jól seggbe lehetne rúgni...nem csoda hogy Ten egy kicsit csodabogár lett...Nekem az erdős jelenet az egyik legkedvesebb, és amikor Azt mondta, hogy sok lehetőséget adott..majd a szívem szakadt meg, még jó hogy a végére minden tisztázódott, és végre elolvashatta Ten gyerekkori levelét...jaj az a felolvasási jelenet.. :(( :littlehearth: :(( :littlehearth: .

A 1o. résztől többszörösen végignézve... :))
Avatar
bazsa
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. szeptember 3. 10:20

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bazsa » 2018. október 2. 17:46

Kedves Rita!

A videa törölte a feltöltéseket, viszont letöltősben én még ezt az oldalt is tudom ajánlani
Spoiler: mutasd
http://koreandramax.me/thai-drama/kiss-me-2015/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 2. 18:56

bazsa írta:Kedves Rita!

A videa törölte a feltöltéseket, viszont letöltősben én még ezt az oldalt is tudom ajánlani
Spoiler: mutasd
http://koreandramax.me/thai-drama/kiss-me-2015/

Spoiler: mutasd
Hogy a fene essen a videába...az a sok munkátok ami ezzel járt, most mi a gond hogy ilyenre vetemednek?
Ezért is jó, hogy az ember megtanult letölteni.... ;;) :D
Avatar
bazsa
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. szeptember 3. 10:20

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bazsa » 2018. október 2. 19:29

Kata58 írta:
bazsa írta:Kedves Rita!

A videa törölte a feltöltéseket, viszont letöltősben én még ezt az oldalt is tudom ajánlani
Spoiler: mutasd
http://koreandramax.me/thai-drama/kiss-me-2015/

Spoiler: mutasd
Hogy a fene essen a videába...az a sok munkátok ami ezzel járt, most mi a gond hogy ilyenre vetemednek?
Ezért is jó, hogy az ember megtanult letölteni.... ;;) :D


Spoiler: mutasd
Szerzői jogvédelem duplán is, mert felirat is volt rajta.
Engem roppant mód érdekelne, hogy ebben a világban az sb és kispajtásai hogy tudnak fennmaradni bezárás nélkül. De ez már nem csak spoiler, hanem off is :)

Igen, én már el sem tudnám képzelni, hogy online nézzek valamit. Letöltve akkora méretben és annyiszor nézem vissza (és vágom ki a részletet ami nagyon a szívemhez nő), ahányszor nem sajnálom :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 2. 19:30

Köszönöm, Bazsa, hogy szóltál! Nelli megnézte, és nincs törölve, csak épp
megint undokoskodik a Videa. Mindig ezt csinálja! Sajnos túl gyakran.

A linket azonnal kiteszem az ismertetőhöz! Azt is köszönöm szépen!

Kata, én is azt mondom, hogy jó, hogy le is tudunk tölteni. Nekem az az igazi.
Úgy szeretek a legjobban mozizni.

Kép
Avatar
bazsa
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. szeptember 3. 10:20

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: bazsa » 2018. október 2. 19:41

Rita írta:Köszönöm, Bazsa, hogy szóltál! Nelli megnézte, és nincs törölve, csak épp
megint undokoskodik a Videa. Mindig ezt csinálja! Sajnos túl gyakran.

A linket azonnal kiteszem az ismertetőhöz! Azt is köszönöm szépen!


Értem. Erre nem is gondoltam, mert nem használom azt az oldalt. Kijött egy 404-es error felirat angolul, hogy nem létezik az oldal, vagy nem jó az url. Ha ennek ellenére mégse törölték, akkor tényleg undok egy dolog részükről.

Szívesen. De inkább én köszönöm a feliratokat! Idővel erre is sort kerítek majd, de már nagyon sok megnézni valót írtam fel előtte. Viszont az Oh My Emperorig már eljutottam, most azt (is) nézem. :-bd :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 2. 19:47

Az is nagyon jó választás! Esténként hol a Memory Lost-ot, hol az Oh, My Emperort
nézem. Jó nagy a különbség a kettő között, de abban megegyeznek, hogy nagyon
élveztem mindkettőt.

Kép
Anika76
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. október 22. 14:13

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Anika76 » 2018. október 22. 17:54

Kedves Rita! Köszönöm szépen, hogy itt lehetek. És köszönöm neked a sorozat fordítását, azt hogy a segítségeddel olyan sokan élvezhetjük nap mint nap a kedvenc ázsiai sorozatainkat. A sorozatnak a thai feldolgozása pedig örök kedvencem fog maradni, nagyon jóra sikerült.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kiss Me! (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 31. 11:41

Kedves Anika! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Köszönöm szépen a kedves szavaidat! Nagyon szívesen a fordítást!
Én pedig elnézést kérek, hogy nem tudtam hamarabb válaszolni.

Érezd jól magad közöttünk!


Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég