Van képem hozzá

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 20. 22:41

Kedves Dorina!
Köszönöm szépen amit irtál!
Azt tudom, hogy akinek pajzsmirigy alulműködése van, annak nem szabad jódozott sót, vagy legalábbis nem tanácsos használni.
Én úgy gondoltam minden himalája só tartalmaz jódot. Most utána néztem és amit használok az nem olyan!
Hálás köszönet a megvilágitásért!!!!
Ugyanaz van itthon, amit mondtál. :-)

Lányok, megint nem vesztem el, csak kezdek átalakulni zombivá.
Nem úgy alakul a festészet, ahogy gondoltam. EZ mondjuk legyen az én problémám. Csak kicsit kedvetlenit.
Aztán még más is van, ami családi ügy és nem akarom taglalni. Vérnoymásemelkedés megvan megint egy időre.
Holnap csontkovács, akupunktúra Pesten. Tizkor inulunk, ötre érünk haza, Ramos már tűkön fog ülni az éhségtől.
Aztán jön az egyik kis barátnője Zoltánnak dögönyözni este hétkor, igy megint tele a nap programmal.
Jövök majd, csak legyen hétvége és nyugi.
Mindenkinek szép napokat addig is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 21. 10:32

Sziasztok Lányok! Itt akkora szél van, hogy a felét írják ki. Ahogy kinyitottam volna bukóra az ablakot, majdnem benyomta! Legalább 3o-4o-es a szél. Akkor még nem beszéltem a széllökésekről! enyhén szólva is nem vagyok toppon.
Éjjel vagy 4szer fenn voltam abból egyszer a Samu miatt, majdnem lecsaptam mint a taxi órát, de lekapcsoltam a villanyt, és jött szépen vissza a szobába! Valószínűleg őt is megzavarta az itteni időjárás légkör! Negyed 1o-kor ébredtem meg! :-o
Na mindegy, ez a délelőtt elúszott! Begyűjtöttem pár filmet és feliratot, amik ma reggelre érkeztek meg, a Generalson át a Kang Koo sztoriig. Ma csak konzerv babfőzelék lesz, az pillanatok alatt megvan! Most le is szaladok a kicsiboltba kenyérért!
Ági, vannak dolgok amik akkor is hatással vannak ránk, ha nem akarunk állandóan azon a helyzeten agyalni! :-?? :flower1:
Örülök, hogy legalább eljutsz olyan helyekre, ahol az állapotodon egy kicsit tudnak enyhíteni, javítani! :x :ymhug:
Dorina, nálunk is a pajzsmirigy helyzet hol lent hol fent! Úgyhogy most eldöntöttem, hogy csinálom ezt a bifidisz kúrát, aztán majd meglátjuk merre tovább! Szedjük a Homoktövist, D vit. Vörösszőlőmagot stb.. Na megyek is vizet inni, mert én nem tudok nem bírom a szomjúságot csak egy bizonyos pontig.! De akkor már szinte ájulásérzetem van a szomjúságtól.
Na megyek is, majd jelentkezem! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
UI. azt találtam ki, hogy a kétféle sót összeöntöttem, így se nem sok se nem kevés a jódozott só! Amúgy nem referálom a túl sós dolgokat, ha lehet mindenből natúrt szerzek be, inkább én sózom, ha nem érzem elég sósnak! :-bd :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. január 21. 22:41

Jó estét, hű mennyi mindent írtatok.Csak tudná az ember betartani a jó tanácsokat. Sajnos lehetetlen.
Ágikám, vigyázz egy kicsit magadra. Ne add át teljesen magadat a bánatnak.igenis tessék festeni. Remélem a dögönyözés után jobban leszel.
Sokszor érik az embert bánatok, sérelmek, és ha beletemetkezel egészen akkor elnyel egy időre. Találj már valamit amiben ki tudsz kicsit kapcsolódni. Ha most tartod a névnapodat sok szeretettel köszöntelek, jó egészséget, boldogságot kívánok neked.
Paggy te igazán sok ismeretanyaggal rendelkezel, sokfelé tájékozódsz.

Más: Ezt a káposzta savanyítást még át kell néznem. Bár én a sav.káposztát nem nagyon szoktam megenni,mert nálam a bélműködést nagyon beindítja.
Uborkát szoktam savanyítani, vagy fermentálni krumplival, és télire is el szoktam tenni. Az idén nem sikerült az uborkavetés, így ami termett megettük a nyári hónapokban az egészet, nem jutott télire.
Minden szépet, jót mindenkinek. Aludni kellene már. :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 22. 6:20

Szép reggelt!Kedves Ági!Sok sikert és kitartást tovább a festészethez!Üdv:Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 22. 10:20

:movingflower: Ez a kép nem saját fotó:
[url=https://postimages.org/]Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 23. 13:33

Paggy kedves, jókat derültem a csendélet monológon, bár nem vagyok még rendes nyugdíjas, és többnyire itthon vagyunk, 98%-ban, de még így is előfordul, hogy kevés a nap 24 órája :)) . A minimális napi teendők mellett a sok filmezés ugyancsak elveszi az időt, alig marad olvasásra! Még szerencse, hogy az újságom nem gépen van, bár ott is megrendelhető, mert így legalább annyi ideig el tudom magam szakítani a monitortól.
Most megyek lepihenni, mert a este a gyülivel fog telni! Mindenkinek szép délutánt, és még szebb vasárnapot kívánok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 25. 5:47

Paggy, a videón lévő csivitelő madarak verebek lehetnek. Csoportosan meg tudják őrjíteni az embert.
A korábbi házunk egyik ablaka előtt volt egy nagy tujabokor. Ki kellett vágnunk, mert nyáron, nyitott
ablaknál nem lehetett elviselni a verébkolónia hangos, és szűnni nem akaró csivitelését. A fagyal
sövénybe is beköltöztek, de az messze volt a háztól, így azt meghagytuk nekik.

Úgy látszik, hogy a rózsaszínű fréziák a leggyorsabbak. Kíváncsi leszek, melyik szín fogja követni.
Cukik a macsekok!

Ági, magas vérnyomásra nagyon hamar és sokat segít a só minimalizálása. A TÉNÉ csopiban emiatt
azt javasolják, hogy a napi 5-6 gramm sót csökkentsük 2 grammra. Én is csökkentem folyamatosan,
annak ellenére, hogy nem magas a vérnyomásom, és csak elvétve eszem feldolgozott élelmiszereket,
amikben egyébként rejtetten nagyon sok só, cukor és zsiradék van. Mivel nem használok olajat a
főzéshez, elszörnyedve látom, hogy a zöldséges leveseimen milyen vastag zsírréteg úszkál a
zöldségleves kockától (ettől is meg kéne már szabadulnom), és bizony az imádott vörös curry paszta
is eléggé olajos. A levesről le tudom szedni a zsírt, mert a hűtőben vastagon kiül a fazék szélére.

A festés azért nem megy szerintem, mert a nagy csendben rossz gondolatok tolulnak a fejedbe, pont
olyanok, amitől szabadulni szeretnél. Most olyan tevékenységre van szükséged, ami eltereli róluk a
figyelmedet.

Kata, ha konzerv babot használsz, olyat vásárolj, aminek a levében nincs még só se, vagy esetleg enyhén
sós lében van eltéve. Ezekben nincs se tartósítószer, se más csúnyaság, csak vízben főzik magas nyomáson.
A vesebabra figyelj! A legtöbb márka cukrot tesz a levébe. Fogalmam sincs, hogy miért, és miért épp a
vesebabéba? A Coop saját márkás vesebabjában és a Bonduelle-ben nincs cukor, de ez utóbbi elég drága.

Ildikó, annyira el van cseszve a bélrendszerünk a sok adalékanyagtól hemzsegő, meg a finomított
(liszt, cukor, étolaj) élelmiszertől, a sok sótól (és a glutén meg a tej is nagyon sokat ront az állapotán),
hogy amikor egészséges ételeket szeretnénk bevinni, csak nagyon lassan lehet elkezdeni. Először csak
egy evőkanálnyi káposztát egyél, aztán lassan emeld az adagot. Azért okoz problémát nálad, mert
nincs elég baktérium a szervezetedben, ami a fermentál dolgok lebontásáért felelős. Ezért van a puffadás
is bizonyos ételeknél. Csak el kell kezdeni enni, és a baktériumok is jönnek majd.

Ezt a podcastot érdemes meghallgatni. Egy jó nevű gasztroenterológus beszél Balázsékkal:

https://soundcloud.com/balazsek/3-vendeguenk-schwab-richard

Dorina, a jódhoz még annyit tennék hozzá, hogy ha szabadon van hagyva a só, vagyis nyitva van a zacskó
szája, vagy a sótartónak nincs teteje, a jód elillanhat.

Nálunk megint esett hó ma reggelre, de megint csak annyi, hogy szánkózásra nem alkalmas.

Tegnapi és a mai ebédem: kelbimbós barna bulgur (TÉNÉ)

Az automatában főztem, és a TÉNÉ szabályait betartva nem tartalmaz feldolgozott anyagot, tehát
tartósítószer, adalékanyag, és finomított élelmiszertől mentes.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 25. 5:50

A szombati ebédem, és a vasárnapi vacsorám volt:

Indiai fűszerezésű babos édeskrumpli krumplis-répás hajdinával (TÉNÉ)

Mindkettő az automatában főtt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 25. 6:24

A vegán csoportokban sokan érdeklődnek a főző automaták használata iránt, ezért újra elkezdtem
az ételeimet recepttel és használati utasítással kipakolni, hogy segítsek a kezdőknek. Szinte mindent
ebben főzök, sőt párolásra is ezt használom, mert magas nyomáson párolva még inkább megőrzik
az ízüket a zöldségek.

Ha valamelyikőtöket érdekli, akkor ezekben a csopikban nézelődjön. Sok hasznos hozzászólás is
születik egy-egy poszthoz. A legfelsőben orvos az admin, és a moderátorok is. Elvégezték az egyik
amerikai egyetem életmódorvoslással kapcsolatos kurzusát. Nagyon sokan kérnek tanácsot a bajukra,
ami sokak számára tanulságos lehet. Én rengeteget tanultam már ebben a csopiban. Ez az, amit én
csak egyszerűen TÉNÉ csoportként szoktam emlegetni. Az alatta lévő a testvércsoportja, ide receptek
kerülnek, de csakis olyanok, amik a TÉNÉ szabályainak megfelelnek. Itt gyűjtik a főzőautomatás
recepteket is "Terka (pressure coocer)" címszó alatt. A csoport adminja Terkának nevezi a maga
magasnyomású kuktáját.
A harmadik csoportba is csak vegán, de nemcsak TÉNÉ receptek kerülhetnek be, viszont az admin és
a férje nagyon klassz videókat készítenek a youtube-on. Minden kajájuk egyszerű, gyors, gluténmentes.
Az utóbbi időben pedig ők is áttértek a TÉNÉ szerinti étkezésre. A szakácskönyvük karácsonyra jelent
meg. Meg is vettem magamnak.

https://www.facebook.com/groups/270601467024951/?multi_permalinks=896780277740397

https://www.facebook.com/groups/teljesertekunovenyietrendcsakrecept/?multi_permalinks=702386787310768

https://www.facebook.com/groups/veganblogreceptek/?multi_permalinks=2597937310330921

Még a múltkori hóban elkezdtem a szokásos szőnyegtisztításomat. Megint csodás lett a végeredmény.
Nem csak tiszta a szőnyeg, hanem a szálai is felfrissülnek. Szó szerint megújulnak. A fotó nem adja vissza
ezt, csak mikor egy nap száradás után visszaterítem a helyére látszik a változás, főleg úgy, hogy a
párját akkor még nem tisztítottam ki.

Módszer: ráseprem a havat a szőnyegre, és egy jó erős szálú műanyag seprűvel jól beseprem a szálak közé.
Ezt még kétszer megismétlem úgy, hogy mindig odébb viszem a szőnyeget, hogy tiszta hóval dolgozhassak.
A végén többször átseprem, hogy amennyire lehet, hómentesen vigyem be a lakásba. Egy napot hagyom száradni.
Ja, először fejjel lefelé teszem a hóba, és a seprűvel jól átütögetem, hogy portalanítanítsam.

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 25. 9:46

Kedves Rita, köszönöm a sok sok hasznos infót! Jó hogy mondod a jódot is, bizony én sem szoktam mindig hermatikusan zárni a sótartót!
Meg kellene barátkoznom a bulgurral is, de mindig összekeverem a másikkal két féle dolog van egymás mellett, mégha más dobozban is..
Megyek veszek még egy csomaggal, és ráragasztom a nevét, mert ráírtam, de elmosódott már!
Ma már sokat barangoltam a neten , rendesen le is fáradtam.
A szőnyeged csodaszép lett, mintha új lenne! :D ;) .
Nagyon szép hetet kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 25. 23:20

Sziasztok LányoK!

Ildikó! Köszönöm széepn a névnapi köszöntést!
Nem ment a festés, próbáltam. Igaz, nagyon nehéz részt kezdtünk, a tájképfestészetet és ez az online nekem túl sok. magamnak kell rájönnöm dolgokra. ma már nekiültem és nem is lett oylan rossz. Sokáig kell csinálni, két órát töltöttem el vele, de igy sem lett kész.
Holnap ha lesz időm csinálom megint.
Rita! Nagoyn kevés sót eszek. . Nálam a stressz ami a vérnyomásom emeli, ez most látszott is a temetés miatt. A pesti út az szépen helyrerakta, szerdán megyünk újra most elől fog szúrkálni, meg ugyanúgy csontkovács is lesz. Az elől szurkálás az még jobb a vérnyomásra, mert ott normálisan tudja a sok pontot megtalálni, nem úgy, mint amikor hason fekszem a hát kezelésénél.
Nekem nagyon sokáig hiányzott pl. a vegeta, de mivel volt benne nátrium glutamát, azt is száműztem, meg sok minden mást a konyhából. Aztán még ott volt a sok E-s szám, aromák, egyebek. Most ez nincs már. Sok zöldséget teszek a levesbe és mindjárt meg van oldva.

Kicsit eltüntem megint, mert egy pályázatot adtam be a kinai fényképeimből. Majd látjuk mi lesz...
Tegnap éjfélkor adtam be, kb. négy napig csináltuk, mert a fiam is kellett hozzá, hogy gyors legyen. Na ez nem működött úgy, ahogy én elterveztem, mert még vasárnap este is doglozott. a szemem már szúrt, mire kész lettem, agyilag meg totál kiszivta az összes maradékot.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 26. 9:35

Sziasztok! biztosan sikerül szép eredményt elérni! Remélem lesz belőle is kiállítás! :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 8:24

Sziasztok!
Kedves Rita!Nagyon szép lett a szőnyeg.Ez a legjobb módszer,szinte újjá válik a hótól. :-bd
Ági!Biztosan sikerülni fog és elismernek !Ha majd ráérsz és lesz kedved,időd esetleg megmutatod a képeket?
Biztosan mindenki nagyon elfoglalt így télen,így kevesebb kép kerül fel ide.Rita viszont mindig olyan gyönyörű ételfotókat hoz,hogy feldobja a fórumot,öröm nézni.
Legyetek jók :)) és egészségesek!Mi itt Pesten változatlanul picit gyorsabban élünk,de ez nem jelent semmit,mert a lényeg a nyitottság.Üdv:Paggy %%- @};-
A mottómat leírom:
Ha azt akarod,hogy legyen valami,akkor tegyél érte /vegyél részt benne/! :flower1:
agneshegedus
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020. június 16. 18:18

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: agneshegedus » 2021. január 28. 9:24

Sziasztok!

Én a matcha teámat mutatnám meg, de sajnos nem találom a képfeltöltési lehetőséget (csak úgy, ha internetes linken szerepelne). Ebből a 3. koktélt készítettem el (igaz alkohol nélkül): https://teapalota.hu/matcha-tea-posztok ... -koktelok/

Tudok feltölteni képet a gépemről is? Ha igen, akkor hogyan? :)

Köszi!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 28. 12:58

sziasztok!
Egy gyönyörű szép dalt hoztam nektek..

Köszi a tealinket is... :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
már nyoma sincs a hónak...még a smarnira is több porcukrot teszek mint amennyi itt esett.. :-o
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 28. 13:14

agneshegedus írta:Sziasztok!

Én a matcha teámat mutatnám meg, de sajnos nem találom a képfeltöltési lehetőséget (csak úgy, ha internetes linken szerepelne). Ebből a 3. koktélt készítettem el (igaz alkohol nélkül): https://teapalota.hu/matcha-tea-posztok ... -koktelok/

Tudok feltölteni képet a gépemről is? Ha igen, akkor hogyan? :)

Köszi!

Kép
Aki jobban tud magyarázni elmondja... :) ;;) :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 28. 13:16

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 28. 14:01

Szia Ági! Még az iskolában vagyok és telefonnal nem könnyen boldogulok, például nem tudom, hogy tudok-e linket betenni, de mindjárt megpróbálom. A Társalgó egyik alfórumában elmagyaráztam hogy hogyan kell képet idetenni.

Nem sikerult, ha hazamegyek belinkelem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 14:10

Szia Ági!Látom Rita is válaszolt.Csak,hogy ne írjunk keresztbe, beteszem a kezdő képet,ahová fel lehet tenni és majd Rita megírja ,hogyan kell.Örülök,hogy jöttél ,légy üdvözölve:Paggy %%- @};-
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 14:19

Lányok!Újfent link a jövőről:
https://raketa.hu/ilyen-lesz-az-utazas- ... perloopban
Részlet a hirkereso.hu cikkből:
Richard Branson vállalata, a Virgin Hyperloop tavaly novemberben már emberekkel is tesztelte a szupergyors közlekedést lehetővé tevő technológiát, most pedig egy hosszabb animációban mutatják meg, pontosan milyen lesz a közlekedés jövője. A légritkított csőben közlekedő kabin első ránézésre nem sokban különbözik egy nagy sebességű vonat első osztályától, ugyanakkor az oldalán egyáltalán nincsenek ablakok, így az utasok valószínűleg semmit sem fognak belőle érzékelni, hogy milyen hatalmas sebességgel haladnak. A Virgin Hyperloopnál úgy számolnak, hogy az első vonal jó esetben már 2030 környékén megnyílhat, az árakról viszont egyelőre csak annyit tudhatunk, amennyit a vállalat vezérigazgatója elárult: “ha nem lesz elég olcsó, az emberek nem fogják használni”.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 14:25

Ez a cikk ugyan 2019-es,mégis érdekes.Mindjárt kiemelek belőle.
https://polgariszemle.hu/archivum/169-2 ... gazdasagra
Lányok a cikk,el lehet olvasni.Csak a bevezető,figyelemfelkeltő részt teszem be,tovább már olvashatjátok,ha érdekel TITEKET!Részlet:
Napjainkra, hosszú kísérletezések után, látható közelségbe kerültünk az önvezető autók megvalósulásához. Hatásuk azonban várhatóan nemcsak annyi, hogy ezentúl még könnyebb lesz a gépjárművek vezetése, hanem az élet szinte minden területén alapvető változásokat hoznak. A cikkben részben a vonatkozó szakirodalom feldolgozása, részben pedig azok továbbgondolása révén, megpróbálunk felvázolni néhány logikus következményt, hogy mi, hogyan és miért változhat meg a gazdaság és társadalom területén közép- és hosszú távon. Kísérletet teszünk annak felvázolására is, hogy Magyarország ezeket a várható tendenciákat hogyan tudja felhasználni a közepes jövedelmi csapdából való kitörésre.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 14:35

Kedves Lányok!Megfogadtam,hogy nem fogok állandóan jelentkezni,hogy ne foglaljam el a rengeteg számomra érdekes cikkel a helyet.ELSŐSORBAN,LEGINKÁBB NAGYON ÜDÍTŐ,PEZSGŐ LENNE,HA MINÉL TÖBBEN ÉREZNÉTEK KEDVET a megnyilvánulásra képben,hozzászólásban!!!!! :ymdaydream: \:D/ Örömmel nézegetek itt én is.Üdv.Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 28. 15:44

Kedves Ágnes! Mivel már van egy Ágink (f.agi), téged Ágnesként szólítanálak, ha megengeded.

Szóval itt magyarázom el - képes segítséggel - hogy hogyan kell feltölteni képet ide a fórumba.
Próbálkozz nyugodtan, ha nem sikerül, segítünk neked.

https://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=41&t=238

Én nem vagyok teás, soha nem is voltam, de Dr. Greger javaslatára, szándékomban áll megkóstolni
a zöld teát. Egyelőre eddig jutottam a tea témában. Kíváncsi vagyok a te teádra is.

Most mennem kell, de figyelni fogom a fórumot, hogy szükséged van-e segítségre.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 28. 16:00

Paggy! Inkább hétvégén van időm jönni. Én már szanálok, szortírozok, csomagolok... készülök a költözésre.
Minden nap egy-két órát szánok erre. Novembertől minden héten kidobok egy kukányi lomot. Még jó, hogy
időben elkezdtem! Nem vagyok gyűjtögető, azt hittem, hogy alig lesz mit kidobnom, erre még kevés is lesz
a hátralévő idő arra, hogy minden felesleges holmimtól megszabaduljak. Még jó, hogy nem kell kiürítenem
a lakást, hiszen nem adom el. Szóval nem baj, ha nem sikerül mindent kidobnom.

Lehet, hogy estefelé bekukkantok ide is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 28. 21:55

Kedves új Ági vagy Ágnes!Láttad,amit Rita feltett,azt hogy hogyan kell fényképet feltenni a fórumba?Remélem sikerülni fog !Üdv:Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég