Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 11:43


A közkedvelt tudós, Csányi Vilmos, 86 éves Széchenyi-díjas etológus, író a Friderikusz Podcast vendége, akivel a koronavírus nyomán az emberi magatartás megváltoztathatatlanságáról, a túlnépesedés és a technológia ellentmondásairól, a túlfoglalkoztatás veszélyéről, a hagyományos közösségek felbomlásáról, az emberi evolúciónak új dimenziókat nyitó szelekciós szempontokról és természetesen a vendég kedvenc kutatási alanyairól, a kutyákról is beszélget Friderikusz Sándor, a többi között például arról, hogy az ember az évezredek során vajon miért nem tanult meg "kutyául".
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 11:46

Kata!Örülök,hoy Neked is tetszenek a miniszobrok.Szerintem nem bóvli és giccs,mert nézd meg ,milyen költészet van a kis bronzszobrok némelyikében!Példát is hozok
Részlet a fentebb feltett link alatti cikkből:
TM: Mennyi ideig készül egy ilyen apró szobor?

K. M.: Változó. Lehet pár hónap, de akár több év is. Ezért is örülök, hogy nem rendelésre csinálom őket, mert így nem vagyok időhöz kötve. Minden szobornak megvan a saját ideje, amíg készül, érlelődik, és aztán megszületik, ezt azonban nem lehet határidőkkel sürgetni, mert akkor nem lesz jó. Van valami tűz, ami ég bennem, és ez formálja meg a szobrokat, de előre nem tudom, hogy mi fog megszületni és mikorra. Eddig a leggyorsabban létrejött miniszobrom, Herzl Tivadar szobra volt, ami a tervezéstől a bronzöntésig két-három hét alatt elkészült. Megvolt az ötlet, a hely, hogy hova szeretnék egy szobrot állítani a szülőháza közelében, a Dohány utcai zsinagóga mellett. De az utolsó pillanatban a kezembe került egy érdekes századfordulós fotó Herzlről, ahol egy biciklivel pózol egy altausseei kirándulás alkalmával. Ez a kerékpáros fotó azonnal fölülírt mindent, összeállt a kép a konkrét helyszínről és a szoborról. Így került a bringatároló közelében levő oszlopra. Méghozzá azért ide, mert szerettem volna, hogy amikor az emberek megnézik és lefényképezik a szobrot, akkor arra a helyre nézzenek, ahol egykor Herzl szülőháza állt.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 11:56

Mégis nekem legjobban ,ez a Szabadsághídra feltett picike ,szobor tetszik .
Kép
Olyan mint maga a híd,értékes az anyaga/bronz/ és mesés.
Kép
Ferenc Józsefet ábrázolja ez a bronz szobrocska,aki egy függőágyon pihen.
A szobor egyrészt utalás lehet arra, hogy a dunai átkelőt 1896. október 4-én az Osztrák–Magyar Monarchia uralkodójának tiszteletére, az ő jelenlétében, róla elnevezve adták át. Szabadság híddá 1946. augusztus 20-án nevezték át. A függőágy pedig a Szabihíd kezdeményezés miatt kerülhetett a kompozícióba. Az ingyenes kulturális rendezvénysorozatot, amely lehetőséget ad a Szabadság híd gyalogos használatára, és célja, hogy közelebb hozza az embereket a városhoz és folyóhoz, a Fővárosi Önkormányzattal és a Város és Folyó Egyesület közösen rendezi évek óta.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:16

Lányok!Azt hiszem vissza kell térnem kedvenc könyvemhez/Így fotózz az Instagramra/Nekem való könyv.Tanítgat,tereli a figyelmemet,kreativitásra ösztönöz és hétköznapi.Bárki használhatja "vezetőként" a telefonnal való értelmes fotózás alkalmából.
Ma, mivel szakad az eső ,ezt olvasgatom.Már írtam,hogy MAJD,ISMÉT csinálok érdekes képeket.
Megmutatom,hogy mit olvastam:
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 5. 12:18

sziasztok Lányok, most csak egy villám megjegyzés, mert tálalok, utána meg a dokival kell beszélnem. /tegnap nem jött össze/
változatlanul nagyon tetszenek a miniszobrok, s látod Paggy, szégyenszemre elfelejtettem hogy mi volt a híd eredeti neve, mert az ember annyira megszokta hogy Szabadság-híd.
Hercz Tivadar miniszobrának története is nagyon tetszik. Az ilyen apróságokból tud néha az ember löketet kapni, hogy esetleg utánajárjon. :-bd :movingflower:

A betett videót majd meg fogom hallgatni, de ma kissé lemaradva, de két másikat kell meghallgatnom. Legkésőbb holnap tudok rá majd időt szakítani. Fridiből rendesen ki vagyok ábrándulva, de ez nem jelenti azt, hogyha valami jó, érdekes témával jön ne hallgatnám meg, mert egyébként nagyon jól tud kérdezni. Ez vitathatatlan tőle! ;;)

Na megyek tálalni, majd jövök! :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:27

https://24.hu/kultura/2021/02/19/ferenc ... ttortenet/
Lányok!Rosszul írtam én is, most megnéztem:

Hogyan írjuk helyesen: Szabadság híd vagy Szabadsághíd?
Szabadság híd.
A magyar helyesírás szabályai szerint így írjuk helyesen ezt a szót: Szabadság híd.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:29

Még egy a fotókönyvből:
Kép
Olyan szépek a könyvet illusztráló képek!!!
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:43

Teszek be néhány igen jó képet,amelyeket a régi Nők Lapja újságokban találtam.
Átjön a személyiségük?
Kép
Mintha Shakespeare-t látnám egy mai fotón. :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:50

[Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:55

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 12:56

A Nők Lapja fotósai Falus Kriszta és Zólyomi Norbert.Köszönet a képekért. ^:)^ :flower1:
https://www.noklapja.hu/aktualis/2020/0 ... ja-riport/
A Nők Lapja fotósa hivatásáról, színészlegendákról és emlékezetes munkáiról mesélt a Nők Lapja 2020-as Nyár különszámában.
1992 őszén fiatal lány került a Nők Lapjához fotós gyakornoknak. Ma már azt is bevallja, hogy jó darabig nem vette elég komolyan ezt a lehetőséget. De miután Tóth József, „Füles”, a legendás fotós és karikaturista kis híján elküldte, hogy vagy odateszi magát rendesen, vagy elmehet, végül maradt. És komolyan vette. Így lett Falus Krisztából az ország egyik legjobb portréfotósa, az arc, a fény és a pillanat megörökítője.
Zólyomi Norbertről nem találtam külön ismertetőt,csak azt hogy volt 1 kiállítása ,valamint hogy az Operaház művészeit fotózta.
Sziasztok.megyek mosogatni.Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 5. 18:34

Kép
Ő nem az én kutyám.

Kép
Ő meg FRUZSI.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 5. 18:38

Paggy, jót vigyorogtam a helyesíráson, de igazad is van. Mindenesetre tényleg nem egybe kell írni, ahhoz képest még a kötőjel is megbocsátható hiba. :))
Portrék: szerintem szuperül átjött a személyiségük, gratula a készítőjének.
Látod ezért is jó a sokszínűség, mint a teleszkópnál. ugyanazt fogjuk, csak ahogy forgatjuk, mindegyikünk mást lát. Ez így van jól!
Hozom a mai képet. Mészi főz- ből ma volt kint a youtubon...és volt itthon édesburgonya és azzal is szuper lett, igaz hogy
nem lett olyan ropogós, de a fűszerek feledtették ezt a hiányosságot. Jól is laktunk.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 5. 18:39

Paggy, mindkét kutyusnak átjön az egyénisége...aranyosak :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 6. 20:46

Kép
annó képek
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 6. 20:49

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Na ennyi fért be máma! :D ;) :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 7. 10:38

Hú Kata!Sikerült egy DÉMONT LEFOTÓZNOD a sok szép mellett!!! x_x :) :flower1:
Kép
Kép
Köszi a szépségeket.Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 7. 18:57

Szia Paggy, hogy te miket észre veszel...én a másikon meg egy megbúvó ufólényt...Nem semmi felhők voltak az tuti!
Remélem még majd találkozunk szépségekkel! További kellemes hétvégét! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 7. 21:37

Lányok!Bár többen már nem vagyunk fiatalok,így az esti programok nehezen jönnek össze,mégis,HÁTHA ÉRDEKEL TITEKET és megkockáztattok egy esti csillagnézést.
FONTOS A DÁTUM,mert:
...
az előttünk álló napokban, ugyanis nem csak a Hold és a bolygók, de látványos mélyég-objektumok is megfigyelhetőek derült idő esetén, miközben az égbolt szabad szemes észlelői a Tejútban és a Perseidák hullócsillagzáporában gyönyörködhetnek.

https://www.csillagaszat.hu/hirek/egy-h ... -bemutato/
40 helyszínen országszerte:DIREKT NEM SPOILERBE TESZEM,HOGY HÁTHA KEDVET KAPTOK
Ajka – Bakonyi Csillagászati Egyesület
Baja – SZTE Bajai Obszervatóriuma
Bakonybél – Pannon Csillagda
Balassagyarmat – Ádám György, amatőrcsillagász
Balatonföldvár – MCSE Balatonfűzfői Csoport
Békéscsaba – Bakonyi Csillagászati Egyesület
Békéscsaba – Békés Megyei Könyvtár
Bérbaltavár – Bérbaltavárért Egyesület
Budapest – Polaris Csillagvizsgáló
Budapest – Svábhegyi Csillagvizsgáló
Celldömölk – GAE Celldömölki Csoport
Csepreg – GAE Bük/csepregi Helyi Csoport
Felsőtárkány – Bükki Nemzeti Park
Gyál – Cepheus Társulat
Gyöngyöstarján – GÖNCÖLSZEKÉR Csillagász Szakkör
Hajdúböszörmény – MCSE Hajdúböszörményi Csoport
Hajdúhadház – Herkules Obszervatórium
Hegyhátsál – Hegyháti Csillagvizsgáló
Jászszentlászló – MCSE Kiskun Csoport
Malomsok – Égbolt.hu
Mezőberény – Szabó Álmos, amatőrcsillagász
Miskolc – MCSE Miskolci Csoport
Nagymágocs – LUNA Csillagászati és Űrkutatási Csoport
Nagyszénás – Mira Csillagászati Szakkör és Kiss György Csillagda
Répáshuta – Kaptárkő Egyesület
Salgótarján – Uránia Észlelő és Bemutató Csillagvizsgáló
Szeged – Szegedi Csillagvizsgáló
Székesfehérvár – Terkán Lajos Bemutató Csillagvizsgáló
Szentendre – Vizi Péter, amatőrcsillagász
Szentlőrinc – MCSE Pécsi Csoport
Szolnok – Aba-Novák Agóra Kulturális Központ
Szolnok – TIT Uránia Bemutató Csillagvizsgáló
Szombathely – Gothard Jenő Csillagászati Egyesület
Tagyon – Tagyon Birtok Baráti Társaság
Taliándörögd – Bakonyi Csillagászati Egyesület
Tata – TIT Posztoczky Károly Csillagvizsgáló
Tát – MCSE Tatai Csoport
Tarján – Magyar Csillagászati Egyesület
Őrimagyarósd – Vega Csillagászati Egyesület
Vaszar – Bakonyi Csillagászati Egyesület
Zalaegerszeg – Vega Csillagászati Egyesület
Zalaszentgrót – Zalaszentgrót Amatőrcsillagászati Baráti Társaság
Zselic – Zselici Csillagoségbolt Park
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 7. 21:45

És Kedvenc Lánchídunkról:

Elvitték a Lánchíd oroszlánjait, majd csak jövő decemberben láthatjuk őket újra
Kép

. A négy darab, egyenként több mint tíztonnás szobrot egy újpesti műterembe szállították a kivitelező A-Híd Zrt. munkatársai, ahonnan várhatóan 2022 decemberében térnek vissza. /We Love Budapest/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. augusztus 7. 21:56

Szintén a We Love Budapesten találtam:
https://welovebudapest.com/cikk/2021/8/ ... an-galeria
Jaj,vannak benne igazán jó életképek!!!
pld.
Kép
Napozók a Gellértben 1953-ban.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. augusztus 7. 23:30

Jót nevettem az életképen...Anyuék lehettek anno ilyen fiatalok akkor.
Remélem jól megőrzik az Oroszlányokat! Jó éjszakát, Nálunk sajnos nem lesz ilyen, de majd biztosan hoznak remek képeket! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. augusztus 8. 13:00

Sziasztok, Kislányok! Itt vagyok, szóval megint elmúlt egy hét. Itt hol meleg, hol hűvös van, és a záporok
is gyakoriak. Épp az előbb néztem meg az előrejelzést, keddtől újra melegedés várható.

Paggy, igen, még a Carte D'Or se olyan kinézetű, mint otthon, és most az utcai fagyisoknál tapasztalt látványról
beszélek. Ízre lehet, hogy ugyanolyan. Itthon minden fagyi selymesen krémes állagú, itt meg olyan, mintha
jégkristáylok lennének benne. Egyszer Manchesterben ettem finom kézműves fagyit, az tényleg nagyon jó volt.

A jégkrémek ugyanolyanok, mint az otthoniak. Cornettot és Magnumot kóstoltam eddig.

A Barlangfürdő egy csoda, de én úszni szeretnék majd.

Én is nagyon szeretem Friderikusz podcastjait, és igyekszem még csütörtök este megnézni őket. A legutolsó volt
számomra eddig a legcsodálatosabb. Milyen érdekes, hogy mi, emberek nem tudunk szót érteni egymással, míg
ez a fiatalember, Gönczi Miklós, még a nagyon butának hitt hüllőkkel is megérteti magát. Emellett irigylésre
méltóan szabad életet él.

Köszi, a dicséretet! Én is pont ezek miatt szeretem a ti írásaitokat. Sok érdekes dolgot ismerhetünk meg egymástól.
A személyesség, az egymáshoz való kötődés teszi az egészet izgalmassá, értékessé. Régebben városokról, vidéki
nagybirtokokról, kúriákról, kertekről és parkokról hoztam nektek fotókat és beszámolót, most meg megtanulom
észrevenni, és értékelni a legapróbb hétköznapi dolgokat is. Már nagyon komolyan ráállt a szemem az ilyesmikre.

A lisztharmat a sok eső miatt is lehet. Az egyik falubeli ismerősöm ajánlotta a joghurtos vízzel való öntözést ilyen
esetre. Nagyon bevált. Már nem emlékszem az arányokra, de találtam egy cikket hozzá. Hajrá! Hátha meglesz a
8-10 tök!

https://www.agrarszektor.hu/kiskertblogger/igazi-csodaszer-nem-is-gondolnad-mennyi-mindenre-hasznalhato-a-joghurt-a-kertben.24146.html

Szerintem nem(csak) az érzékenyítés miatt van ennyiféle Barbie a boltokban, hanem, hogy az indiai, vagy az ázsiai,
az az afrikai származású gyerekeknek ne fehér bőrű babát kelljen vásárolnia a szülőknek. Azt is el tudom képzelni,
hogy egy kerekesszékes kislány jobban örül egy hozzá hasonló babának. Itt nagyon-nagyon sokféle náció él, a boltoknak
érdekük, hogy az ő igényeiket is kiszolgálják. Emlékszem milyen fura volt, amikor először láttam (az is itt volt Angliában)
majdnem fekete színű alapozót. Otthon megszokta az ember, hogy a majdnem fehértől a napsütötte barnáig terjed
ezeknek a színük, itt meg tovább ment a színpaletta a majdnem feketéig.

Ha volt is bennem egy kis meghatottság amiatt, hogy két ilyen nagy város között vagyok, már elmúlt. Ahogy jobban
megismertem Angliát és az angolokat úgy múlt el ez az érzés. Anglia minden szempontból nagyhatalom, de látok nagyon
sok fonákságot, ami a nagyhatalmi léttel és a gazdasági jóléttel jár együtt. Emlékszem, amikor a testvéremék kikerültek
az USA-ba, ők is ugyanazokról a jelenségekről beszéltek, amiket itt is tapasztalok, és amik hozzánk is elérnek majd,
illetve már részben el is értek. Illetve az USA-ban és itt is már intézkedéseket hoztak a megszüntetésükre, míg mi meg
még mindig haladunk a rossz úton - kormányoktól függetlenül süllyedünk egyre lejjebb és lejjebb - igaz, később is
kezdtük el a süllyedést, mint a fentebbi két ország.

Spoiler: mutasd
Népbutítás, agymosás, az oktatás lebutítása, az egészségtelen ételek, életmód, gyógyszerek agyon reklámozása, alkoholizmus,
durvaság, erőszak, drogok, elhízás, szaporodó népbetegségek...

Nem teher fotózni. Ha lemegyünk sétálni vagy vásárolunk mindig a zsebemben van a telefon, csak előkapom, és már
csinálom is a képet, de ha a lányom vesz észre valamit, már magától fotózza le, és küldi is át nekem. Lilykéról mindig
az ő telefonjával készítjük a képeket, mert az sokkal szebbeket készít, mint az enyém.

A Zsolnay-testápolós-ginen jót nevettem. A gin angolszász ital, nem igazán illik ebbe a butykába. Jóféle gyümölcs
pálinka mehetett volna bele.

De cukik a mini szobrocskák!

A Fruzsi feletti képen tuti, hogy Katalin hercegné lába látható és egy corgie, Erzsébet királynő kedvenc kutyafajtája.
Mintha már láttam volna ezt a képet valahol.

Ildikónál fogok valamit írni a vírussal kapcsolatban. Oda beteszem Dr. Csomai Zita orvos természetgyógyász videóját,
aki holisztikusan, tehát a test-lélek-szellem együttesét figyelembe véve gyógyítja a betegeit. A vírushelyzetről 23:30-nál
kezdi kifejteni saját elméletét. Megfontolandó, ugyanis minden nagy vírusjárvány állatokból indult ki.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. augusztus 8. 13:01

Kata! Mondj csak bátran nemet, és kérd is meg őket, hogy vegyenek le az ügyfél listájukról. Amíg nem írsz alá semmit,
addig nem állhatsz velük szerződésben.

Hű, Samuka gyorsan betermelte a chipset! :D

Micsoda felhők! és azok a színek! Folytatom a képelemzést Paggy után. A démon mellett, alienek is dühöngenek az
égbolton.

Kép

Itt mintha egy ember ülne a jakuzziban, amiben épp habosan pezseg a víz. Középen van a feje, és jobbra előtte
mintha felemelné a két kezét.

Kép

Itt meg egy szárnyas bárány repül az égen.

Kép

Ildikó, a borzaskata virág terméséről a fekete köményről (is) hallottam újabb jó dolgokat egy youtube
videóban. Szeretem Péterfi Judit Tükör című műsorát, amelyben most egy orvos természetgyógyász hölgy
szerepelt, aki nagyon okos dolgokat mondott. 52:47 környékén említi a fekete köményt. Azért teszem be az
egész videót, mert a vírusokkal szembeni hatásos védekezésről is szó van benne, amelynek egyik eleme a
fekete kömény.

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. augusztus 8. 13:04

Mindjárt elkezdem felpakolni a fotóimat. Kb. egy óra múlva jövök.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég