Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 17:01

Ez lesz majd az eredmény:
Kép
De menjünk sorban!
A sok különböző képmennyiség és forma közül ezt válsztom.:
Kép
Ráklikkeltem a kiválasztott lehetőségre,akkor előjön a kép:
Kép
Most minden sorba a gifnél leírt módon beteszel a tárhelyedről-telefonodról 1-1 képet
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 17:13

Így néz ki,ha minden képlinket bemásoltál:
Kép
Majd a szöveget cseréled.Rákattintasz a szövegre,letörlöd és helyette írsz valamit.Ha ez is kész ,jön a MEGY-katt-megjelenik az eredmény.Most a fekete kollázst én a vegyes-re cseréltem.
Kép
Ezután katt a jobb felső sarok LETÖLTÉS gombra
Ha letöltötte ,itt látod.Ez lesz a képfeltőtőre teendő kép linkjének neve a tárhelyeden:
Kép
Lányok!Sokféle,forma darabszámú képet lehet a PIXIZ-re tenni.Van 1,2,3,4,5,....16db-os,de van fotomontázs,ahol csicsás háttérbe teheted a képed.Próbáljátok ki!Tavaly rengeteget csináltam.Lehet vele művészkedni.KÖSZÖNET RITÁNAK,hogy megmutatta a PIXIZT :littlehearth: :)
Ha nem megy írjatok!Üdv:Paggy %%- @};-
Szia Rita! :) :) :) :flower1: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 23. 18:11

Hű de klassz..jövök majd, de hamarosan eszünk, hozom a képeket!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 23. 18:19

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Megyek is...szép estét mindenkinek, már megint sötét van.. :( :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 23. 18:44

Paggy, aranyos vagy, de Gabié az érdem, mert engem meg ő ismertetett meg a Pixizzel.

Kata, de szép felhőket, meg színeket hoztál megint! Nekem is összegyűlt már sok szép
napfelkelte, hamarosan azokat is hozom.

Rettentő guszta a máglyarakásod! Ezt is nagyon szerettem.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 23. 18:44

Nagyon hiányzott egy kinti hőmérő. Ezt a kissé csicsásat - de legalább madarasat - vettem. Ez volt a
legolcsóbb (900 ft).

Kép

Paggy, nekem is lett meleg sárga fényem. Még ideköltözésem előtt vettem az Aldiban két darab
konyhapult aljára szerelhető lámpát, mert tudtam, hogy itt nincs. Végre felkerült. Három fénye
van: meleg sárga, meleg fehér, és hideg fehér (nem biztos, hogy így hívják őket, ez csak az én érzetem).
Én a középsőt használom, de fotózáskor élni fogok a meleg sárgában rejlő lehetőségekkel.

Kép

Kép

Kép

Pár szép őszi levél:

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 23. 18:45

Kata kérdezte, milyenek itt a zöldség és a gyümölcs árak. A piacon és a boltokban is sokfélék,
de már újra tudom, hogy mit, hol érdemes venni. Fekete szőlőt, szilvát, és körtét a néniktől
szoktam venni. Most ezeket eszem, amíg lehet kapni. A szőlőnek 600 forint, a barna téli körtének
500-600, a szilvának 400 forint kilója.

Ezeknek a megrágcsált, de egészséges krumpliknak 150 ft, a vöröshagymának 200, a lilahagymának
250 forint volt kilója:

Kép

Kép

Ennek a csodálatos petrezselyemnek 100 forint volt csomója. Hatot vettem, a fagyasztóban várnak
sorukra. Olyan vastag kötegek voltak, hogy csak hármat tudtam egy kezembe megfogni. Egy villát
tettem a tetejükre, hogy érzékeltessem, milyen szépek voltak.

Kép

A piac parkolója mellett található ez a gyógyszertár, aminek három neve is van. Szent János, Csipkerózsa,
és Alma gyógyszertár. Ki látott már ilyet? És olyat, hogy egy gyógyszertárnak Csipkerózsa legyen a neve?
Ez egy épület, egy bejárattal. Körbejártam.

Kép

Kép

Ezt az ételt eddig levesként főztem, de ma egytálételnek készítettem el. Ezt ettem ebédre és ezt fogom
vacsorára is enni. Zsuzsi kuktájában is ez főtt ma. Remélem Lilykének is annyira ízlik majd, mint nekem.
Ő is vacsorára fogja kapni.

Lencse, apróra vágott karfiol, répa, édeskrumpli, hagyma, fokhagyma, bébispenót, petrezselyem zöld,
konzerv szeletelt paradicsom (mindenmentes), őrölt curry, őrölt római kömény, só

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 23. 18:56

Hali!Most csak kukkantok.KATA!!!!!Isteniek az ételfotóid,a,közeliek!!!!! :-bd :-bd :-bd És a HABVERŐS SZUPERRRRRRRR!!!!! :o)
Rita!Jajjjjj,de jó az új lámpa fénye!Olyan letisztult minden vele.Sokat tudsz majd vele kisérletezni.Ajánlom,hogy a konyhába oltsd le a villant este és csak ez az egy lámpa világítson!!!!Hú,de szép hónapok elé nézünk a fotózás szempontjából!Ja és egyet értek,télen hideg a víz az uszodában,de vajon a barlangfürdőben is?Nagyon kíváncsi lennék a barlangfürdőre!Ha lenne lehetőségem,biztosan kipróbálnám.Dagonyáznék kicsit a vízben,ha nem túl meleg.Lányok!Majd jövök .Szép estét és köszönöm a sok szép fotót.Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 23. 19:45

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :D :ymhug: :flower1: i-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 23. 19:56

sziasztok Lányok, csak gyorsan visszajöttem még , mert egymásra írtunk, és jelzem hogy isteni finom lett a máglyarakás!
szóval úszom az örömben... :))
De jó hogy adtál Rita inspirációt..valami ilyesmit fogok hétfőre csinálni. Van még pörkölt, ahhoz holnap az uborka és a tarhonya vár csak elkészítésre! Csodaszép a petrezselyem. A zöldégesnél meg képzeljétek 5-6 szálanként kötik össze, és dekára adják!!!!
A lámpa fénye is tetszik, de legfőképp a madaras kinti hőmérőd! Igencsak stílusos. DE ha déli fekvésű az ablak sajnos tönkre fogja tenni! Én is így jártam, azóta nincs kinti hőmérőm! A kisszobában lehetne, de akkor meg állandóan fel kellene nyitni a szúnyoghálót.
Meglátom holnap milyen idő lesz reggel, talán lesz lehetőség elugrani a csarnokba!Puszi mindenkinek! i-) :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
UI. nagyon tetszett a Békemenet, valamint a beszéd is! Rövid de lényegre törő volt.! :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 24. 7:01

Paggy, sajnos a barlangfürdőbe se fogok elmenni. Ha belegondolok, hogy állok télen a hidegben a buszmegállóban,
majd elbumlizok az igencsak messze lévő Barlangfürdőbe, és belecsobbanok a hideg vízbe, hát az életkedvem is
elmegy. :(

Igen, este látszódik jobban a fények közti különbség. Az én bemutató fotóim reggel készültek, amikor már kint is
majdnem teljesen világos volt.

Kata, a nyálam csorog a desszertedért! Így megvágva még kívánatosabb, mint egyben látva. Elhiszem, hogy örülsz
a sikernek. :D

Nem déli fekvésű a lakás, csak reggel és a délelőtt egy részében süt be a nap. Remélem bírni fogja a hőmérő.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 24. 7:17

A téné csopiban ajánlották ezt a nagyon vékony, ropogós, teljes kiőrlésű rozslisztből készült kovászos
kenyeret. Csak tk. rozsliszt, kovász, víz, és kevés élesztő van benne. Vettem egyet, hogy kipróbáljam.
Négy darabot ettem meg reggelire saját készítésű hummusszal egy paprikával és egy paradicsommal
(a fotóra csak pár szelet zöldség került, hogy ne legyen zsúfolt a tányér). Miután megreggeliztem
vártam húsz percet, és megittam egy nagy bögre vizet (kb. 3 deci volt). Nagyon jól eltelített.
Tele van rosttal, lassan szívódik fel, nem emeli meg a vércukszintet, emiatt nem leszünk hamar éhesek
utána. Mindenféle adalékanyag és sómentes. 560 forint körül volt az ára, ha jól emlékszem. A Sparban
vettem. Ha valaki fogyni szeretne, a kenyeret kiválthatja vele.

A reggelimet a felkelő nap fényében, az ablakpárkányon fotóztam. :D

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 24. 7:32

Múlt vasárnap újra elmentem a Deszkatemplomhoz hátha belülről is meg tudom nézni. Tavasszal a
járvány miatt nem tartottak istentiszteletet, így zárva voltak a kapui, de sajnos ez most sem volt
másként. Azért csináltam pár fotót kívülről.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 24. 15:48

sziasztok! Még vizes a hajam, mert még csak most mostam meg, nem tegnap este! Eddig szikkadt a törülköző alatt, de meguntam. Mindjárt megnézem hogy fenn van e már Samu is, én is bólintottam fél órát, de délelőtt egy teljes órát visszaaludtam, lévén hajnali kettőig nem tudtam aludni. s fél 7kor meg már megébredtem. Viszont mindennek ellenére nagyon finom lett a tarhonya és az uborka tadziki.

Rita, köszönöm a csodás képeket a deszka Templomról, szerintem csodaszép! :D
A reggelid is olyan guszta, hogy annak ellenére hogy éppen most fejeztem be a maradék felét a tortának, még így is megkívántam a sósat!
Egy dolog viszont feltűnt, írtad, hogy fél óra múlva ittál csak vizet! Tej, limonádé, tea ilyenkor nem ajánlott? :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. október 24. 19:38

Sziasztok Lánykák!

Ki vagyok nyúlva, de nagyon büszke vagyok erre a videóra, mert álmomban sem gondoltam volna, hogy ez létrejöhet.
El kell - már elvan- küldeni Kínába a szervező egyetemnek és küldik az oklevelet, hogy elvégezte az illető. Remélem én is kapok.
Szeretettel Nektek.
Kipihenem magam kicsit agyilag, mert totál zokni vagyok és jövök majd.
Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, legyetek jók. Olvasni fogok , még mindig csak később, de jövök!!

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 19:49

Sziasztok!Bármit írsz Kata,hogy milyen gyönyörű volt a Békemenet
Egyetlen kijelentés Orbán Viktortól,akinek pártja lenyelte az MDF-t a Kisgazda Pártot.....
...Csak egy baloldal van...a báránybőrbe bújt farkas..
ha báránybőrbe is bújt ,akkor is mi felismerjük.....és tudjuk,hogy a farkas megeszi a nagymamát /EZT Ő AZ ELLENZÉKI ÖSSZEFOGÁS PÁRTJAIRA ÉRTETTE/ ..IGEN???????????És Orbán Viktor most magáról=/esetleg,hogy ne legyek elfogult!!/MAGÁRÓL IS BESZÉL?????
Az öreglányok pedig ezt mondták a BÉKEMENETBEN:
KI TUDNÁM NYÍRNI MÁRKY ZAY Pétert.---Na akkor a nép a 2 hatalmat akaró politikai tömb között majd egymásnak fog esni.Felhergelve??????
Ez az a gyönyörű világ Kata,amit az első megválasztásakor még általam támogatott politikus, a népnek szaval.?A keresztény???Nem érdekel,hogy a bal oldaliak milyenek.A keresztény megvédheti magát,de gyűlöletet ne szítson!!!!!!Vagy ,akinek a gyűlöletre van szüksége kezeltesse magát.Én is járok pszichológushoz a sérüléseim miatt.
Nem a baloldalt védem,középen állok,de a baloldali eszmék közelebb állnak hozzám.Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 19:56

Bocsánat,de most néztem meg mindkét tudósítást a tegnapi "ünnepségről". ^:)^
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 20:00

ÁGI!sOK SZERETETTEL GRATULÁLOK!NAGYSZERŰ,HOGY ILYEN RÖVID IDŐ ALATT IDE JUTOTTÁL! \:D/ \:D/ :ymparty: :ymparty: :-bd PAGGY %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 20:14

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. október 24. 20:16

Drága Paggyi!
Először is: Köszönöm szépen! :-)
Másodsorban: ne mérgelődj! Nem a szó szoros értelmében értem, csak nem gondolom, hogy bárki kerülne hatalomra hosszú távon bármi is változna. Értem ezt azalatt, hogy lehet jó lesz az egyiknek és lehet még rosszabb annak, akinek eddig is az volt.
Tudod irtam már, hogy a politikát messze ivben elkerülöm. Van elég dolog ami idegesiteni tud, nem vállalok a nyakamra még többet. Nálunk a férjem az ügyeletes politikázó. Ma már mondtam neki, ha az ebédnél meg mer szólalni elveszem előle a tányért.
Viszont annak örülök, hogy megosztod a véleményed, leirod és meghallgatunk, néha persze vitázunk kicsit, de igy a jó. Sajnos megbolondult ez a világ és nem csak nálunk. Hova fog ez vezetni?
ÚÚgy szeretnék békésen, nyugodtan élni, hogy ne azon agyaljon az ember miért van ez, vagy miért nincs az, miért jobb annak aki nem tesz többet, mint én, és sorolhatnám. Szó sincs irigységről, csak pl. ha már mosolyog az ember a piacon azt hiszik a bolondok házából menesztették. Még mindig magamból indulok ki, pedig változtatni kellene, mert változik a világ: Elvárnám, ha én nem teszem, mert etikátlannak tartom, más se tegye. Sajnos nem igy működik. Jól eltértem a békemenettől, amit ne vesézzünk mit is jelent valójában, mintha nem is Magyarországon élnénk...
Úgyhogy Paggy, nyugodtan engedd ki a mérged, beszélj róla, mert kell közöttünk olyan is, aki szablyával az oldalán törne utat a maga igazságának. Direkt irtam igy, mert persze másnak más lesz a véleméyne, vagy teljesen, vagy részben. Na ezt most nem olvasom el, megyek fürdés és lepihenek, mert sok volt ez a két hét, a mai nap és a tegnapi meg azzal telt, hogy gondolatban és valójában is összeállitsam persze segitséggel ezt a szösszenetet, amit ki kellett küldeni. Sajnáltam volna ha nem teszem, mert sokat dolgoztam érte.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 21:11

Lányok!Egy gazdasági műsort hallgatok.Szerdán szeretném leírni összegezve,hogy mit hallottam.Most viszont az egyik"ÉRDEKESSÉG"
Óriásit nőttek a GÁZ-VILLAMOS ENERGIA-ÁRAK GLOBÁLISAN-aminek következtében ÓRIÁSI KIHÍVÁS ELŐTT ÁLL KÍNA:
drága az energia+a pandémia miatt 30x-os szállítási költségek=ODA AZ OLCSÓ KÍNAI ÁRU a világon. :(( :-??
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. október 24. 21:17

Kata, már évek óta nem iszok mást, csak vizet. Ja, meg az egy reggeli kávémat. Még a levest
említhetem folyadéknak, de azt meg nem eszem minden nap. Van hogy hetekig nem kívánom,
de ha meg megkívánom, akár háromszor is megfőzöm egymásután ugyanazt.

Ági, nagyon cuki vagy a videóban! Nem tudom, hogy mennyire volt jó a kiejtésed, de a hangsúly
nagyon ott volt! Úgy látszik a kínai nyelv igényli a magasabb hangszínt, mert a tiéd is magasabb
lett, a szokásoshoz képest. Nagyon drukkolok! Én máris adok neked egy oklevelet! Google fordítóval
készítettem. A felső sor szövege, "Oklevél", alatta lévő sor "Kínai nyelvtanfolyam". Aztán jön a neved,
"A mi lányunk, Ági". Bal alsó sarokban a dátum van évszám nélkül, a jobb alsó sarokban a kiállító
neve, "A fórum lányai". :D :x

Kép

Paggy, én nem láttam a Békemenetet, de amúgy se nézek soha se felvonulásokat, se tüntetéseket.
A politikusok szövegeléseitől már régóta csalánkiütést kapok. Tudom, ez nem egy felelős értelmiségi
gondolkodásmód, de egyszerűen hányingerem van azoktól a politikusoktól, akik 15-20-30 éve foggal
körömmel ragaszkodnak a képviselői székükhöz, és mindent, de mindent megtesznek azért, hogy
ki ne vegyék alóluk. És nemcsak a pénz miatt van ez a nagy ragaszkodás - persze ez a fő motívum -
hanem azért is, mert olyan sok évig nem gyakorolták a szakmájukat, hogy képtelenek visszatérni a
korábbi életükbe. Ezek a vén csatalovak undorítanak a legjobban. Maximum csak két ciklust engednék
minden képviselőnek, aztán vissza kéne térniük a való világba, majd újabb két ciklus letelte után újra
megmérettethetnék magukat.

De azért te csak mondd el a véleményedet! Tudod, itt mindent szabad. :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. október 24. 21:25

Jó estét.
Ági gratulálok neked. :-bd

Kata nagyon jól néz ki a sütid, most én is nagyon megkívántam. Majd talán valamikor csinálok.

Paggy egyetértek veled. Talán ugyanott állok, ahol te. Nem tudom, hogy lehetett ez békemenet. Akkor lélekből kellett volna lennie,ja és szívből, itt az ész egy bizonyos része működött, ami a negatív részét mutatta. Jó lett volna, ha csak a Magyarországon élő emberek vettek volna ebben részt. Kereszténység: már ennek régen vége, ugyanolyan ember mint más, bármit elkövethet, mint akárki más.
Vallások: mind az azt vezető emberek egyéni érdekeire van szabva, anyagilag és érzelmileg is. Tudjátok minden szentnek maga felé..... Persze tilos az ilyenbe energiát fektetni, mert csak gyengíti az embert, ugyan úgy, mint a gyűlölet.Pedig ebből mostanában épp elég van,mindenféle téren előjön.
Van Istenem, de az nálam lakik.
:littlehearth: :flower1: :x senkit sem akartam megbántani, igaza van Áginak, jobb meg sem szólalni ez ügyben, de attól még minden úgy van, ahogy van.
Most ez kijött belőlem.
Aludjunk jól, én nem szeretek álmodni, sem alva, sem éber állapotban. Jobb, ha a realitás talaján maradok.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 21:59

Kedves Lányok!Nagyon őszintén mondom,hogy elszégyelltem magam.Írom ezt MINDENKINEK.Miért,mert még pontosan leírni sem tudom Márki-Zay Péter nevét és akkor véleményt írok.Lányok !Azt gondolom,egyszerű kis állampolgárként,hogy bizonyos szintig figyelni kell,hogy mi történik velünk!Alig értek valamihez,ez most nem megjátszott szerénység,ennek ellenére muszáj még ezen a szinten is gondolkodni.Már ,ha utána néz az ember a dolgoknak,az is segít abban,hogy a mostani világban ÉLŐNEK érezze magát.Még az is jobb,ha bosszankodsz vagy mérges vagy,de nem gyűlölködsz,mint ha, semmire nem figyelsz oda.Megint leírom,hogy könnyű nekem innen Budapestről ,egy fűtött szobából,nyugdíjasként "szövegelni".Tudom és értem,viszont ,ha meghallgatom mások okos eszmefuttatását ,bővülnek az ismereteim./Igaz másfajta ismeretekre is szükség van./Ez az ismeret a mostani világban segít eligazodni.
Kedves Lányok!Jó éjszakát!Paggy %%- @};-
Ja és Kata!Tiszta szívvel támogatom a valamennyire igaz embereket,bármelyik oldalról.Nem a "SZENTEKET". :))
Kata!Most nagyon pofátlan voltam,hogy a Neked tetsző BÉKEMENETRŐL becsmérlően írtam. ^:)^ ^:)^ ^:)^ Nem a BÉKÉRŐL,NEM A VALLÁSRÓL és NEM A VALLÁSOS EMBEREKRŐL írtam,hanem az álszentségről.Igaz,hogy nekem is van rengeteg hibám,csak az nem visz ki ezreket az utcára,BÉKEMENET címszó alatt.Ugyanúgy kritizálni lehet a bal oldali szónokokat is!!!!!!!!!!!!!!!!Ott is becsmérelnek.......
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. október 24. 22:21

Rita!Támogatom,örömmel veszem,hogy Áginak oklevelet készítettél.Köszönöm. :-bd :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég