Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 22. 21:19

Kedves Paggy, nagyon köszönöm a videókat, nagyon aranyosak vagytok Birivel, és jó látni hogy nem csak a kedv, hanem az időjárás is mellétek állt.! Remek képek készültek, élvezet volt nézni őket!
Kellemes estét és hetet kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 10:29

Kata! :flower1:Lanyok!Mar kuszik be az ujabb ijesztgetes.Nem voltam oltasellenes,de mar kezdem latni mi van mogotte.Szoval most jon az afrikai majomhimlo.Amire persze uj vakcinat kell kifejleszteni es persze majd az elore beharangozott oszi jarvanyhullam/mar most tudjak hogy oszre jon!!!/sulyos intezkedeseket fog igenyelni.Hat ez van.Kell az ijeszgetes.Mi a kovetkezmeny?Nem fognak annyian szulni itt Europaban.Azutan fel kell korbacsolni a bizonytalansagot-ide-oda utaztatni az amugy szornyu helyzetben levo afrikai menekulteket.Es itt van a mar szinte abszurd celokkal elinditott haboru.Kozben teves hamis infok Putyinrol.Jol felkavarva a kozhangulatot,felelmet keltve.Tehat muszaj "rendet teremteni".Muszaj beleavatkozniEs kozben a nep teljesen atvagva joszivbol segit,addig is el van foglalva.Mit tudsz tenni ennyi manipulacio mellett?Sajat,ertekes eletet elni.Nem jolet,nem anyagilag fantasztikusan sikeres eletet.Mert lehet finomat fozni a krumplibol, ingyen lehet varostnezni, termosszal a taskadban varostnezni.Leulhetsza legszebb helyen kavezni a forron tarto termoszbol.Lehet baratkozni,lehet olvasni,tanulni,kreativkodni. you tuben mindent meg lehet tanulni.Pld.en furulyazni.Lehet nyelvet tanulni lasd.Dorina.Lehet kerteszkedni akar 1 -2 csereppel is.Rengeteg minden van.Meg kell becsulni mindent.ES MEG KENE BECSULNI EGYMAST.
Pld.itt a forumon ha ide szoktal latogatni akkor legalabb 1 szmajlival jelezd ha valamilyen tema erdekes vagy ertekes volt szamodra.Mindez szeintem.Vagy Ti maskepp latjatok?
Ezert most en jol megnezem es elolvasom mit tett fel Ildiko es Kata:) UdvPaggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 11:20

Ja es Rita most lemaradt a nevnapi kiszontesrol!!!Valamint Katanak szerintem hamarosan szuletesnapja lesz.Emlekeztek ra?Es a Tietek mikor?Megunnepelnek Titeket?
Azt hiszem ez jo szokas volt itt,mar mindenbol leadunk.Miert?Talan nem fontos?Akkor meg mi a fontos?Nem mentseg ra, hogy zuros a vilag.
Tehat Lanyok!Boldog nevnapot Rita!Remelem nem keso!udvPaggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 11:29

Ildiko!Szep elenk a bimbos bodzakep.Szoktal szorpit csinalni?Hogy vagy?Setalgatsz mar vagy meg csak uldogelsz?Irjal az allapitodrol!Agival irtunk a gyogyito asvanyokrol.Nem probaltad meg?
Kata!Ugy latszik igencsak sikerzlt az ujabb kenyer megsutese.Vajaskenyer lesz vagy szalamis?Mivel eszed?Remelem hiztam egy kis izelitot a Korea naprol.
Igaz Budapesten volt+ Pecsen es Debrecenben is szokott lenni, de talan a facebookon meg tudtatok nezni.
Lanyok!Erik mar a szabadfoldi eper a kornyeketeken?Nem akarok magamrol irni inkabb Ti irjatok!s
Sziasztok.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. május 23. 17:43

Paggy, szoktam bodzaszörpöt készíteni. Erről a kis bokorról, amit fényképeztem. Még messze van a virágzás, mert egy nagy almafa alatt van. De szeretem, hogy itt van. Csak meg ne bogarasodjon, mert akkor nem csinálom.
Talán jobban vagyok, de még fáradékony. Van ásványom, de mostanában nem használtam. Feltöltött karkötőt viszont igen, de bizony nem tette rendbe a szabálytalan szívritmusomat. Kicsit azért tevékenykedek a kertben, mert ha semmit sem csinálok, akkor bizony elfüvesedik, és utána már nem lesz sem kedvem, sem erőm rendben tartani.
Ma paradicsomot karóztam, és kötöttem fel, ha szél lenne, ne törje le. Csak módjával szabad visszazökkenni a "munka világába", mai divatos szóval.

A helyzettel kapcsolatban ugyanaz a véleményem mint neked, és már régóta. Korán észrevettem mit művelnek velünk. Aki hagyja magát, az úgy jár, hogy teljesen lerobban. Nem értem az embereket, tanult népek is minden sz@rt elhisznek. Ami igazság, azt úgy sem látod, vagy későn tudod meg.

Ma festettem egyet, már kellett, mert nagyon untam magam, azt is untam, amit nem csináltam, és azt is amit igen. Megmagyarázhatatlan az egész.
Ilyen állapotban lenni, nem éppen a legjobb, de igyekszem kifele belőle.

Nem tudom mennyien járnak ide olvasni, de a zugolvasókat nagyon nem szeretem. A mi /netes barátnőim/ kis topikjába is így járnak, mindent akarnak tudni, látni /na azt már nem lehet, mert képet aztán nem lehet felrakni/ nyilvánossá tették egészen, így magánügyeket nem tárgyalunk meg ott. Bár itt talán eléggé kulturált emberek lehetnek, mert rosszindulatú megjegyzést kevesen írnak, - bár már volt rá példa.
Na megyek kutyát vacsiztatni, aztán kis séta az erdőben, és más dolgok elvégzése.
Köszönöm még egyszer a koreai ismertetőket, videókat. :littlehearth: :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 23. 18:36

Szép napot mindenkinek!
Néha benéztem, de vacakol a szivem, vagyis a szivem jól van, az EKG-m is nagyjából, csak néha pluszban üt valami.
Mivel az állami rendelésen a doktornő nem vette figyelembe a jó EKG mellett amit mondtam, igy rosszul is lettem pár napra rá, úgyhogy most maszek és más vérnyomáscsökkentő, majd jövő hétfőn Holter és aztán kiderül.
Gondoltam Rád Ildikó közben, láttam kicsit jobban vagy már. Javulj is!!
Paggy, láttam a sok videót, nagyon aranyosak vagytok Birivel együtt. Köszönöm a sok munkát amit megosztottál velünk. Nem igazán vagyok jól ettől a lüktetéstől, bár talán csak pszichésen, mert a doktornő azt mondta ez nem életveszélyes, csak ki kell deriteni honnan van. Ha olyan akkor kiütik. Na csak módjával!!
Úgyhogy nézek majd mindent, csak a kedvem nem a régi. Az éjszakák rosszabbak, mert ez nyugalmi állapotban jön elő .
Kata, elmentettem a videót a kenyérkédről!
Megvettem ma magamnak a májra azt a szilimarinos valamit amit ajánlott a doki neked.
Lányok, nincs erőm irni többet. Le vagyok lassulva mindenféleképpen. Főleg agyilag.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 18:37

Szia Ildikó!Örülök,hogy írtál és annak is,hogy már ki tudsz menni egy kicsit tevékenykedni.Bodzaszörp:Kaptam az utcánkban lévő bölcsi "kertész Krisztiétől",jóban vagyunk,egy csomó tetvetlen bodzát.Hát olyan,de olyan finom szörp lett belőle.Illetve először bodzás limonádé.Vicces ,mert reggel vittem Csokit sétálni és egy hölgy nézegette a bodzabokrot.Kérdeztem,hogy szeretne bodaszörpöt készíteni.Igen-mondta .Gyorsan odaadtam neki a táskámban rejtőző kis flakonban lévőt,amit a kutyásoknak vittem kóstoló gyanánt.Úgy megörült neki.Ildikó!Hogy áll a paradicsom ?És az eper?
Apropó Kata!Vettél paradicsom növényt?Vegyél,ha tudsz,mert sokkal finomabb az éretten leszedett!
Lányok!Ezen a héten viszonylag nyugiban leszek:furulya,gasztróenterológus és a hétvégén KINCSKERESÉS A VÁROSBAN Lillával.Ám ma a nászasszonyom is bejelentkezett,feljön valamikor..Nem baj,a múltkor a BUDAPEST 100-on elég jól kijöttünk egymással.Majd sütök neki kefires krumplis lángost,aminek linkjét a múltkor ide is feltettem./Gábor a házi pék kefires,krumplis lángos-ISTENI FINOM!!/Csak sajna én csak 2 pici falatot hetek belőle/MÉG ANNYIT SE!! :(( /
Ma csoki egy kicsit le van törve,mert játék közben megharapta egy kutya a fülét.Teljesen szomorú. :littlehearth: Nem látszik csak jajgat,ha hozzáérünk.Most horkol a helyén miután rágicsált egy marhacsontot a levesből.
Megyek főzök magamnak egy kis zöldséglevest.Híg levest szoktam vacsorázni.Lányok!Melyik a kedvenc levesetek?
TOP 5 LEVEST KÉREK!!!!
Az enyém:Gulyásleves,Szegedi halászlé,húsleves,zellerkrém leves,paradicsomleves.
Megyek főzni.majd csinálok néhány képet,hogy ne legyünk itt fotók nélkül.Szép estét!!Paggy
Várom a TOP 5 LEVEST!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 18:44

Ági szia!Nekem néha ásványianyag hiány miatt-FELSZÍVÓDÁSI ZAVAR -kalimpál a szívem.Mennyire barázdált a körmöd hosszában?Az jelzi a felszívódási zavart.Gondoltam,hogy valami baj lehet Veled.Ha nem szívódik fel a gyógyszer a bél állapota miatt,hiába szeded.
Nem az van,hogy idegesít ez a lehetetlen helyzet ,amiben élünk?Vigyázz Magadra!! :flower1: :)
Ági!Ajánlom a BACH VIRÁGTERÁPIÁT!!Nem gyógyszerként,hanem lelkiállapot felmérésként nagyon jó.Meg lehet venni.A barátnőmön segített.Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 23. 18:50

Paggy, aranyos vagy!
Nem barázdált a körmöm..., viszont biztos szerepe lehet ennek az egésznek hogy a máj nem tökéletes.
Irtam már, hogy minden az első majd a második oltás után kezdődött és fokozódott. Ez van... Próbálok, igaz nem mindig sikerül lassitani. Ma is a férjem vágta a füvet. De az éjszakák rémálmok a pihenés miatt. Viszotn a vérnyomásomra a gyógsezr amit kaptam jó. Kevesebbet is kell szednem - mondta a doktornő-, ha nagyon alacsonnyá teszi.
Nem vagyok rosszul, de piszokul idegesitő, hogy a nyakamban érzem a dobogást. - néha-
Annyi mindent tettetek be, tettél be Paggy te is, hogy nagyon időszerű lenne végignéznem, de a lassitás eredméyne, hogy tényleg lelassultam.
Puszi mindenkinek, jövök majd. Igyekszem csak picit is bejelentkezni, hátha visszaránt a mindennapi élethez és nem gondolkodok túl sokat....
B ach virágterápiát használtam régen. Valahogy nem szeretett. :-) lámpáznom kellene a szivem és a májam estére, mikor lefekszem, de úgy elalszok, mint a pinty. Az jó szokott lenni. A mágnes sem az igazi most például...
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 19:09

Amíg fő a zöldségleves,csináltam néhány képet az ablak- balkonkertről.MAJDNEM!!! minden a saját nevelésem.Hozom.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 19:24

most futnom kell,mert csöngettek. :-h
Vinnem kell Csokit az orvoshoz,mert nagyon rázza a fülét.Lehet,hogy toklász.Mindig történik valami. :(( :(( :(( Sietek.Sziasztok.Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 23. 20:11

Irj majd mi vn Csokivval!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 23. 20:15

Sziasztok Lányok!Na közben átléptek a szomszédomék! Kaptam cékla ivólevet! :D
Ki így ki úgy van túlhajtva, vagy a mozgásszegény életmód is..pl nálam.. más téren meg a szellemi lelki kimerültség igencsak okoz szívritmus önjárást! A nyaki dobbanást én is szoktam érezni, olyankor egy nagyon picit megmasszírozom, de tényleg csak simogatólag, és nem vizszintesen, hanem félig űlve félig fekve pihenek le. Már az hogy a telefonról olvasom a számomra érdekes dolgokat, direkt nem olyat ami felzaklat... megnyugtat. S elmúlik ahogy jön úgy megy..csak az a pár pillanat elég ijesztő tud lenni.
Egyre gyakrabban éjjel is nyitva az ajtó, ha nem lennék jól be tudjon jönni az akit hívok.

Más és kellemesebb. Ez a legutóbbi kenyér tényleg nagyon finom lett!
Most már neki kell állni a kiflinek is, bár nálam ilyenkor a lustaság győz! :(( :)) :(( :))
s bemagyarázom magamnak hogy miért is nem állok neki!

Még nem jutottam el a csarnokba, ott akartam venni paradicsom palántát! Samu nem volt hajlandó leszállni a buszról. Néha ez is előfordul! Talán ha azzal indítottuk volna a reggelt, hogy oda megyünk direkt..talán

amúgy tényleg nagyon jó a galagonya is a rakoncátlankodásra.! S nem csapja agyon a vérnyomást sem.
Holnap még nem tudom mit csinálok, talán smarnit.

Ja és a leves hát nem könnyű kérdés, mert ugye nálam időnként szezonális is a kérdés!
de a Top 5 - 10ben az alábbiak vannak benne.

Tojásleves,
zellerkrém leves
fokhagyma krémleves
húsleves
gulyásleves
gyümölcsleves..meggy, cseresznye, alma, birs, szilva,
köménymagleves
paradicsomleves
kelkáposzta leves
Rizsleves
Mindenkinek szeretetteljes nyugodalmas jó éjszakát! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ui.: Csokinak jobbulást, a toklász az ilyen aprótermetűeknek igen veszélyes... remélem minden rendben lesz! :x :-bd :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. május 23. 21:35

Jó estét.
Én ha nem vagyok jól felkapcsolva hagyom a villanyt. Sötétben rosszabb lenne.
Kata nálad is elég necces a rosszullétes dolog, nem tudom kire számíthatsz a házban. Boldog szülinapot kívánok itt is. @};- :movingflower:

Remélem Csoki baja megoldódik, és ki tudják venni ami bennrekedt.

Ági, az én vérnyomásmérőmön van több jel is,/Omron/ ami jelzi a szabálytalan szívműködést. Már elég régóta megjelent egy jel, én üres szívnek neveztem el, ami jelzi a szív remegését. Az EKG-én is ilyen ott a két hosszú jel között vannak apró rezgések. Nem szabad sokáig hagyni ezt, mert ártalmas lehet. Nekem próbálták beállítani gyógyszerrel de nem ment. Bekértem a kórházba a vérnyomásmérőmet, és a kiütés után ott most nem jön elő, ez a jel,csak ugye a sötét szív az igen, ha 135 fölé megy a vérnyomás. Jó lenne,ha beállna rendesen ez is. Sajnos vérhígítót is kell szedni.
Ez eddig nem volt, hogy van-e vérrög azt is megnézték, eléggé kellemetlen volt, a gyomron keresztül.
A kiütést nem éreztem, de utána valamiért fájt a lábam, most a nyakam és a fejem, de lehet, hogy megrándult, vagy az altatás miatt.
Még nem beszéltem olyan emberrel, akinek ezt csinálták volna.
Nézd meg a vérnyomásmérődet, ha ilyet mutat, akkor kb ilyen lehet a működés mint nálam.
A vérhigító miatt most lehet, hogy el kell maradni a masszázsnak és a csontkovácsolásnak. Simogatásra nem fogok fizetni, mert nem olcsó.
Jó éjszakát
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. május 23. 21:37

Paggy, a gulyáslevest szeretem legjobban, van benne husi, fehér és sárgarépa, és a végén nokedli.
Már régen főztem, amúgy nem vagyok leveses.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 23. 21:48

16000ftert mert mar ugyelet 7 45 utan megallapitottak hogy toklasz van a fuleben de nem tudjak boditas nelkul kivenni.Reggel menjek orvoshoz.Olcso ugye? :((
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 23. 22:28

Ildikó!
Nem semmi amin keresztülmentél! Kivánom, hogy legyél mihamarabb jobban, mert nem jó ez igy!
Hát a vérhigitón ledöbbentem...
Nekem Omron M2-es vérnyomásmérőm van. Elégtelen szivverést jelez ki. Nálam csak egy plusz ütés van szabályos időközönként. jövő hétfőn teszik fel a holtert.

Paggy, akartam is kérdezni,hogy nálatok az ügyelet hogy van? Mert ugye az plusz költség. Itt nálunk is.
Csak hát jó lett volna kivenni nekik. Jópofák amúgy meg. Na jöjjön el gyorsan a reggel, aztán irány a doki.
Mindig féltem Ramost mikor a toklászos helyhez érünk, vezénylés is van rögtön ki a területről.
Irj majd hogy mi újság a doki után!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 24. 9:21

Sziasztok Lányok! Látom nem unatkozunk!
Paggy, a megállapításért 16-ot elkérni ami kb 5 ja jó legyen 1o perc ennyit kérni .. erre szoktam mondani az agyam eldobom.. :D
Remélem, mire ezek a sorok odaérnek hozzád már Csoki túl van a nehezén!
az a borzasztó abba a toklászban, hogy mindenbe képes beállni. ennél már csak az a igenapró bogáncs rosszabb.
Nem egyszer a kutyáimat nem láttam ki belőle, úgy beleragadt mindegyikbe! Spániel rosszabbul járt.Lévén lógó és hosszúfülü.

Azt hiszem be kell vezessem a rendszeres mérést én is! Csak full lusta vagyok hozzá! bár amikor már a 16o-at kongatja rám hozza a frászt!

Kíváncsiságból megnézem most mennyi...pill.
145/95 pulzus 67 Úgy érzem a nyakamban van a szívem :(( :)) nincs jobb dolga!

Megyek a konyhába menteni a menthetőt mert a múltkori karalábéból még van.
Mindenkinek kellemes vérnyomást kívánok mindenféle ugrabugra nélkül! :)) :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 24. 14:47

Sziasztok!"""""CSEKÉLY"""""" 25000ft-ért elbódították és kivették a toklászt.Kapott szurit.A toklász átszúrta a dobhártyáját,de rendbe fog jönni.Most szundikál itthon.Lányok!Oda a kosztpénzem fele!16+250000ft az pont a fele/ egy sz...s toklász miatt!!!!! :(( :(( :(( :(( :(( :(( De Csoki jól van. :-bd
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 24. 16:37

Sziasztok!
Először is lányok, mindenki vigyázzon magára!
Jót mosolyogtam Kata vérnyomásos jókivánságán!
Paggy, ez észveszejtő, hogy milyen kutyadoki árak vannak. Fel vagyok háborodva az éjszakai áron. Volt képük a vizsgálatért ennyit kérni?
És igen, van. Szegeden este tizig van ügyelet, ha a doki egyáltalán felveszi a telefont, mert előre oda kell telefonálni. Aztán akinek gond van később a kutyájával hajnalban mehet Pestre, vagy azt hiszem Dunaújvárosba.
Szerencsére Csoki jól van. Sajnálom nagyon, hoy igy levágták a kajapénzed. Ez nagyon sok minusz a fene bele.
FŐleg most, hogy mindennek ment fel az ára.
Mennyire fájhatott szegénynek a füle. Azon izgultam igy utólag elárulva, nehogy menjen feljebb ott valahova...
Kérünk a betegről képet! :-)
Lányok, ma rohanok a lakáshoz, az iráni srác mellé az albérletbe egy magyar csaj jelentkezett.
Fél hétre oda megyek.
Mai napom: kilencig feküdtem, aludtam, mert nagyon fáradt vagyok. Mondhatni gyenge, mert megvisel ez az egész dobogás. Majdcsak eljön a hétfő meg majd utána a szerda.
Kaja készités úgy, hogy a páromnak volt második, nekünk meg nagyn egyszerű darálthúsos, gombás-tejszines öntetes tészta. narancslekvár főzés, előtte pucolása és magtalanitása a narancsnak, ami piszok időigényes. Sok gyömbért facsartam lereszelés után bele, sok méz, mert piszok savanyú volt, de finom lett. Nem tudja mivel a drága lelkem megenni a foghiány miatt - vagyis mert inykorrekció volt elmúlt héten neki- a korpát mivel. Ugyanis még nem ehet tejes dolgokat. Na ezt most jól leirtam, de nem törlök, mert rohanok hajat száritani. Kettőkor megmostam még nem volt időm megszáritani. Ebéd után okosóra EKG szerűség - ami perzse nem az- mérés, nyomtatás. Aztán pizzakészités vacsxira, most sül. Ramos pátyolgatása mert az éjszaka ivihar után totál be volt sz..-va.
Ja, eperlevél készités 9 tojásból.
Konyha romokban, eltakaritás, ami totál lemeritett, de már csak száritom a hajam, vacsi nekünk, Ramosnak és irány a lakáshoz.
Azt elfelejtettem irni, hogy mindez a pihenés és lassitás jegyében zajlott> Néha a tököm is tele, bocsánat a kifejezésért, de ez az igazság.
Még mindig nem olvastam vissza, de fogok és akkor is fogok!

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra!

Puszi mindenkinek. :-) Jajj, képeim is vannak, de majd azt is később.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 24. 17:03

Kép
Kezdődik a furulyaórám. :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 24. 18:01

Lányok!Vége az órámnak,most olvasok.
Kata:/Írtam Neked az ÖRÖMHÍREKBEN!!/ :flower1:
Nem veszélyes kábszeres lakók mellett éjjel nyitva -hagyni az ajtót?Nem lenne jobb egy valahol hagyott vagy odaadott pótkulcs? Igen-igen !Csinálj-süss kiflit!Kíváncsi vagyok milyen lesz!Jó kis finom vajjal,tejeskávéval.Még Samunak is ízlene./BABAKÁVÉVAL/Várom a paradicsomkádat!Finomat vegyél!És 1 fűszernövényre nem gondoltál?
Ildikó!Tegnap jutott az eszembe,hogy mindenképpen el kell terelni a figyelmet.Pld.halk rádiózás?Melyik adót hallgatod?Egyáltalán szoktál rádiózni?A gulyáslevessel egyet értek.Jó ,finom kenyér kellene hozzá!Hol veszed a kenyeret?
Ági!Már megint túl hajtod MAGAD!!!1 nap alatt ennyit csinálni!!!! x_x
Ági!Képzeld ,még az is hozzátartozott a tegnapi első orvosi vizsgálathoz/a 16000-hez/,hogy nem mehettem be a kutyával.Azt mondták ,ITT EZ A PROTOKOLL,mert ha sokat beszél a gazda,akkor lassan megy a rendelés/Azt hittem ,ilyen baromság nem létezik.Idegen emberek között egy beteg kutya ,vajon jobban boldogulnak vele?SOHA TÖBBET ODA NEM MEGYÜNK!! Olyan,mint régen a gyerekek látogatási tilalma a kórházban.!! :((
A lány az iráni fiú mellé fog költözni??, :)) :)) HŰHA,mi lesz ott!!Legalább szőke???Úgy tudom az arabok is szeretik a szőke csajokat. :)) Holnap festés?
Betettem csoki mostani fotóját.Az ágyam tetején trónol.Most meg van engedve!!
Mindjárt keresek valami vidámat,mert nagyon amortizálódtunk mindnyájan :-?? .Vajon Ritával mi van????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. május 24. 18:37

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. május 24. 20:10

Na! elég lusta voltam ma ahhoz képest mit akartam csinálni, de a kenyér hamarosan kész, még kb 15 perc!
Ági, te meg megint túlteljesítetted magad! Macska bajsza!
A fele is sok lett volna a csinálmányaidnak! Szegény Ramosnak mostanában éppen elege lehet, sokszor van vihar felétek! :((
De legalább nem tornádó!

Paggy, hihetetlen milyen árak vannak az állatorvosi trendben. De legalább Csoki már sokkal jobban van s megúszta komolyabb baj nélkül. Azért az durva, hogy annyira fel tudott menni, igaza volt Áginak ebben.
Többek között az ilyen váratlan helyzetek miatt sem mernék már állatot tartani! Az elején még talán ki lehetett volna venni egy kis olaj segítségével, de mélyebbre menve már semmiképp. De az durva volt hogy reggelig kellett várni!

A cikk amit betettél hát nem voltam elájulva a Hamupipőke választástól, meg a múltkor egy férfiszereplőre akarták rásózni! :-w

Ági, majd kíváncsi leszek az új albérlőre!

Paggy, itt is köszönöm a szülinapi köszöntőt, miközben írok is, éppen hallgatom!
A bazsarózsa a sajátod? A képkavalkád is gyönyörű.
A másikat majd a kenyérkivételkor hallgatom meg.. Samu már nagyon türelmetlen, olyan jó illatok vannak :)) :))
ez még mindig nem a kifli, de majdcsak azzal is megbírkózom!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
elfelejtettem bevágni.....
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. május 24. 21:43

Lányok, kezdem azzal, hogy úúúúúgy ennék egy finom csokitorta szeletet a szegedi Mátyás téri cukrászdából. Álom, édes álom.
Paggy, le a nyavalyákkal, éljenek a vagány csajok, vagyis mi! - bár per pill. Piszokul elkezdtem szédülni, szerintem a kapott gyógyszertől-
Lányok, képzeljétek: elkezdtem őszülni elől. Éééés tetszik! De jó lenne, ha nem kellene szőkére festetnem, hanem ősz lennék!!!
Na akkor uccu neki, olvasás.
Mentettem a legfinomabb burgonyás lángos receptjét.
Kardiológia kálváriám: SzTK- és végre kaptam időpontot, amit december óta hiába vártam.
Nagyon kedves és aranyos volt a doktornő. Az aszisztens azzal kezdte, hogy kijött a folyosóra és azt modnta:Kedves Ágnes, kis türelmét kérjük. Szemem szám tátva maradt.
Az EKG-m jó volt. A szivultrahang is jó. Mondtam, hogy lüktetést érzek a mellkasom alatt és a torkomban. Azt modnta a szivritmust érzem. Ők viszont gyógyszert nem irnak fel, nem állitanak be vérnyomást, menjek a körzeti orvoshoz. Hát b…-us, ő küldött ide.
Ha ezt tudom maradok a fenekemen otthon. Ez volt hétfőn, vasárnap rosszul lettem. Igy kértem maszekhoz időpontot. Ez a rövid története a kardiológiás rendelésnek.
A maszeknál meg olyan EKG-t csináltak,hogy három ütés volt rajta soronként. Ujjjé!!
Össze-vissza fogok irni.
Képzeljétek, ahogy itt gépelgetek, kiabál be a szobámba a fiam, hogy anya, nem akarsz fagyit enni? Ó, hát erről álmodoztam. Na kivettem a zacher tortás carte dooor-os jégkrémet, feladva elveim és kigombócoztam. Hááát, ilyet se kell venni legközelebb. Bár jobb volt, mint a semmi.

Na olvaslak benneteket tovább.

Na igen, ha épp a festős csoportban nem zajlana az élet. Hú, már tiz óra mindjárt.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég