Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. április 17. 13:33

Sziasztok Lányok és Elthan! Majdnem minden megnézve és elolvasva, a kiállítás képeit még nem láttam, de a monitoron ami látszik máris tetszik!
Kicsit Csontváris, .. :)) behatás így első szemvillanásban.
Aranyos Csoki is, remélem hamar túl lesz a kellemetlen beavatkozáson. Milyen aranyos a volt tanítványod, hogy meghívott az esküvőjére! Az embert még ismeretlenül is elönti a hála, hogy ilyen szépen alakult az élete. sok boldogságot az ifjú párnak! :flower1:
A kiskertecskéd már hozza is az epreket! Csodás minden. Most úgy alakult hogy nálam semmi, és most még a karácsonyi kaktusz is visszafogta magát..

Ildikó csodásak a zalai tájak! Az ottani légkör megint teljesen más mint itt, így jó kis 3 napos fejfájással tudnám csak átvészelni ha ott tartózkodnék egy ideig! Ugyanez igaz Pécs környékére is. Mátrában nem voltak ilyen gondjaim, ahogy Pesten sem.
Az más tészta, hogy az időjárásra változatlanul érzékeny vagyok.

Paggy, elfelejtettem válaszolni, engem is felháborít az ilyen "nevelőszülő" bár, lehet egyáltalán ilyet annak nevezni.?!
A kis fiatal anyukát igencsak sajnálom, hogy nem jól segítettek neki! Legalábbis a végeredményből ezt tudom leszűrni, a részleteket nem ismerem, de mindenhogyan egy szörnyű tragédia!
Remélem minden érintett megkapja a maga megérdemelt "jutalmát" és nem lesz semmi a szőnyeg alá söpörve!

Ilyenkor összeszorul az ember szíve, hogy hány család szeretne gyermeket, és nem lehet nekik!

Köszönöm Rita az angliai zöldséges stand és a csodás miniszivárvány képeket, na és az abrasztokat is.
Lilyke egyre komolyabb és nagyobb, nagyon aranyosan játszik.

Ja és még két válasz... A páromat a gyülekezetben ismertem meg. A zenetanulással meg úgy vagyok hogy Samut zavarnám vele...ugyanis próbáltam a youtubon keresni és hallgatni, de nem kért belőle. A japán dobot is nagyon szeretem, de azzal meg tényleg világgá tudom kergetni.... :))

Most mennem kell hogy egy kicsit aludni tudjon, minden nap alszik egy kicsit délután, ritka ha nem!
Majd jövök, addig is legyen szép délutánotok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2023. április 18. 22:46

Régen jártam itt, üdv. mindenkinek!
Egy érdekes életről készült videóval találkoztam, talán mások is érdemesnek találják, hogy megnézzék.
Itt van:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. április 19. 11:31

Sziasztok!

Holnap jövök!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 19. 12:10

https://concordeblog.hu/2023/04/18/kina ... univerzum/
Részlet:
A kiindulási bázis természetesen alacsony, de az, hogy 2020-ra hova jutottak el, nekem azt mondja, hogy Kína még mindig olyan ország, gazdaság, társadalom, sebesség, elhivatottság, ambíció, tervezés, kivitelezés, amit európai szemmel nagyon nehéz megérteni.
https://forgokinpad.blog.hu/2023/02/28/ ... a_flortjei
Részlet:
Ezen túlmenően Oroszország, Irán és Kína haditengerészeti gyakorlatokat tartottak az Indiai-óceánon, együttműködtek a Sanghaji Együttműködési Szervezet (SCO) bővítésében, és egységes retorikai frontot alkotnak az emberi jogok és a képviseleti demokrácia nyugati elképzeléseivel szemben.


A közös érzelmek e három ország történelmében gyökereznek. Továbbra is haragszanak a Nyugatra akár a 19. századi imperializmus túlkapásai miatt (bár Oroszország birodalmi hatalom volt és maradt), akár a hidegháború végét követő amerikai egypólusú momentum miatt. :ymparty: De ez a három hatalom leginkább hosszabb távú perspektíván keresztül érzékelteti felemelkedését. Számukra a Nyugat dominanciája viszonylag új keletű, amelyet rövidesen felvált majd a hagyományosabb befolyási szférákhoz való visszatérés, amelyek az ókortól kezdve uralták a világpolitikát :ymparty: .
https://Hitelezés, eladósodás, arányok elbillenése
Részlet:
Kína a század elejétől kezdődően 2016-ra számos afrikai nemzet fő hitelezőjévé lépett elő. Habár azóta a hitelezés mértéke csökkent, az afrikai kormányoknak nyújtott kínai hitelek volumene a 28,4 milliárd dolláros csúcsról 2019-re 8,2 milliárd dollárra, 2020-ra pedig 1,9 milliárd dollárra csökkent. /cikk/20230209_kina_usa_afrika_adossag_makronom

Ennyit hiteleztek Afrikának a kínaiak
Érdemes egy pillantást vetni Afrika egészére. 2000 és 2020 között Afrika külső adóssága ötszörösére, 696 milliárd dollárra nőtt, melyből 12 százalékot – azaz több, mint 83 milliárd dollárt – kínai hitelezők adnak. A kínai hitelek fő afrikai címzettjeit szemlélteti az 1. ábra.
Kép
Az afrikai országok paradigmaváltásának is nagy szerepe van ebben, amellyel Kína fontos kereskedelmi partnerévé léptek elő. Ezt Kína felismerte és gyorsan cselekedett, miközben az USA és szövetségesei továbbra sem tudták összehangolni Afrika-politikájukat, hogy Kínát kordában tartsák.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 19. 12:46

És miért jutottak ide/eladósodás!az afrikai országok?
MERT:
:ymparty: a kínai pénzek felhasználása nincs politikai kondíciókhoz kötve, :ymparty:
azaz azt arra, és úgy költik el az afrikai államok, ahogy azt ők akarják. Ehhez egyetlen feltételt kell betartani, méghozzá az egy Kína elvet. Azaz ha egy ország hajlandó a Kínai Népköztársaságot elismerni Tajvannal szemben, akkor jogosulttá válik a feltételek nélküli kínai pénzekre. Ez az afrikai vezetőknek azért jó, mert demokratizációs nyomás nélkül jutnak forrásokhoz, Kína pedig cserébe egy lojális diplomáciai hátországot kap.
És a pénzek kézen-közön eltűntek Afrikában.Nem épült meg a tervezett valami,vagy megépült DE ÚGY MINT NÁLUNK A
---LOMBKORONASÉTÁNYOK és egyéb "nyalánkságo".A 30 cm magas kilátók.....
Csak el ne adósodjunk ennyire!!
Részlet/Mandiner/
Hiába egyértelműen Kína a nagyobb súlyú szereplő a sino-afrikai kapcsolatrendszerben, mégis érdemes arra is kitérni, miként vélekednek az afrikaiak az őket egyre inkább behálózó ázsiai óriásról. Azt elöljáróban érdemes tudni, hogy

az afrikaiak körében nagyságrendekkel magasabb Kína népszerűsége, mint mondjuk Európában vagy Észak-Amerikában
– ez többek közt a korábban említett bűbáj offenzíva sikerességét is bizonyítja. Az afrikai vezető réteg pedig esetenként egyenesen sinofilnek is mondható, nem függetlenül attól, hogy a politikai feltételektől mentes kínai pénzek nagyban hozzájárulhattak egyes politikusok hatalomban maradásához.

Ugyanakkor, ha a hétköznapi emberek szemszögéből tekintünk a kapcsolatokra, a pozitív összkép ellenére vannak már olyan aspektusok, melyek az afrikai emberek nemtetszését váltják. Ezek közül a leghangsúlyosobb Pippa Morgan vonatkozó kutatása szerint az, hogy a Kínából tömegesen beáramló olcsó termékek gyakran silány minőségűek, mely rontja Peking imázsát. Szintén sok afrikai lakos tartja problémának azt, hogy a kínaiak elveszik a helyiek elől a munka- és vállalkozási lehetőségeket. Ehhez kapcsolódóan arról is érdemes említést tenni, hogy számos esetben, amikor egy kínai cég megjelenik Afrikában,

az a helyiek benyomása, hogy a menedzseri pozíciókat a kínaiak kapják, míg a piszkos munkát az afrikaiakkal akarják elvégeztetni.
Mindez pedig további problémákat is szül, hiszen például :ymparty: egy kínaiak által épített infrastruktúra esetén az, hogy csak a hierarchia alján levő pozíciókban dolgoznak helyiek, azt is jelenti, hogy az infrastruktúra üzemeltetéséhez szükséges tudást egyszerűen nem adják át a kínaiak. :ymparty:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 19. 21:21

Paggy micsoda nyomozómunkát végeztél Kínával kapcsolatban. Beleolvastam. A kertemben szinte semmi sincs még, amit fotózhatnék. A Csontváry kiállítást megnéztem. Sajnálom, hogy inkább a közönséget fényképezték, mint külön a képeket. Bár már láttam amikor a pécsi kirándulásunk volt.
Dorina láttam a Vitray műsort. Nagyon tetszett.

Délután nálunk tavasz lett. végre le lehetett vágni a nagy füvet, mert már nagy volt.
Pár képet hozok, amit a napokban csináltam.
Kenyér zömében teljeskiőrlésű lisztből.
Kép
Kenyér más alkalommal való sütés, ma is sütöttem, de elfelejtettem fotózni.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 19. 21:26

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 19. 21:35

Aki tudja hogy kell törölni a rengeteg kenyeret csinálja meg, ha nem akkor marad. Sajnálom.
Képgood black names
Kép

Nem teszek fel több képet, mert mindig ugyanazokat másolja ide. Most töröltem egy csomót.
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2023. április 20. 15:02

Ildikó, nagyon szép a zalai táj és a "téli kék" is, azt hiszem így hívják, de lehet, tévedek.
A képeket csak az admin. meg te magad tudod törölni, úgy tudom. Üdv: Dorina
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 19:24

Sziasztok!Mielőtt elolvasom,hogy mit írtatok,szeretnék egy kérdést feltenni? :ymdaydream:
:-?? -Szerintetek mi számít a mai világban nektek értéknek?Itt most nem anyagi javakra gondolok. :ymdaydream:
Igazán kíváncsi vagyok rá!!!
Mielőtt beteszek egy cikket a témával kapcsolatban spoilerben leírom 3-t,ami nekem számít,csak úgy kutyafuttában,hosszantartó gondolkodás nélkül.Majd komolyan elgondolkodom rajat,de először,ami eszembe jut:
Spoiler: mutasd
ÉRTÉK NEKEM: a :o) MEGBíZHATÓSÁG-ha megígérsz valamit betartod,lehet rád számítani,elvégzed,amit rádbíznak,meg lehet benned bízni
az :o) EMPATIKUSSÁG-együtt érzel másokkal és úgy is cselekszel,nem veszed ki a legnagyobb barackot a tálból,ha nálad éhesebbek vannak ott,segítesz a rászorulókon
az :o) ÖNIRÓNIÁRA VALÓ HAJLAM- észreveszed a saját hülyeségedet,nem csak a másét és nem ostorozod magad,de megjegyzed és tanulsz belőle.........
...És még jónéhány.Kíváncsi vagyok a tiétekre,ami először eszetekbe jut!

https://read-blog.blog.hu/2019/03/25/mi_szamit_erteknek
Most pedig elolvasom,hogy mit írtatok.Vajon Rita megérkezett már?
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 20. 19:38

Sziasztok. A kenyerek fent maradnak, mert elfelejtettem hogyan kell törölni.

Paggy:
A legfőbb érték a jó egészség.
Aztán jön szeretet, a béke, boldogság, legyen azért egy kis jólét is.
Szeretet: házastársi /persze ez függ a választástól, kit választottál /de ez változtatható/gyermekeit általában mindenki szereti.
béke: veszekedésmentes legyen, ha van is vita, az más, valahogy közös nevezőre lehet jutni. DE ha igazán jó a kapcsolat, meg lehet egyezni ki-ki tartsa a saját igazát,de ez ne menjen a másik rovására.
Boldogság: sok mindentől függ főleg tőled, hogy az együtt élő személlyel, személyekkel milyen viszonyt tudsz kialakítani. A boldogság mindig emberfüggő.
Jólét: ne kelljen minden fillér helyét szigorúan meghatározni.
Tehát, hogy boldog vagyok-e az először is fejben dől el, mit tartok értékesnek, boldog lehetek bármi kis apróságtól, egy virág látványa, vagy egy másik ember öröme, egy gyermek születése, az egészségben bekövetkező kis javulástól, szép gondolatoktól, én egy sikeres festéstől is, szépen kitakarított lakástól, utazástól, unoka megjelenésétől, régi emlékektől. egy öleléstől, találkozástól stb.
Kérdés????????
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 20. 19:40

A fenti csak az én véleményem volt.
A mai embereknek egész más az értékrendjük.

Dorina nagyon köszönöm a kék virágocska dicséretét. Nekem is nagyon tetszik, annyira kis aprócska, olyan szerényke. Már sajnos nincs meg, mert nagyot nőtt a fű körülötte.

Kíváncsi leszek más véleményekre én is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 19:41

Nagyon köszönöm Ildikó.Most csak átfutottam,elolvasom az eddigieket , utána elgondolkozom azon,amit írtál,hogy nekem mennyire az ami neked.:flower1: :movingflower: :Ildikó!Nem szeretném,ha feladnád a képfeltöltést.Lehet ,hogy ugyanazt az URL címet többször tetted be.Sokszor csináltam én is ilyet.Azt kell csinálni,hogy letörlöd az URL címet.Tudom,hogy megijed az ember tőle,de csak kis korrigálás kell hozzá!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 20. 19:43

Töröltem a kenyér fotókat.
Várom a válaszod. Sajnos mélyre nem ástam a témában, csak olyan felszínesen, ami eszembe jutott.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 19:52

Ildikó!Engedd meg,hogy elgondolkozzak rajta azután írjam meg.Nem nagy feneket kerítek a dolgoknak,hanem nekem fontos,hogy mit írtok,ugyanis úgy érzem a mai világban, nem figyelünk kellően a dolgainkra,felszínesen dumálunk,nem tartjuk a szavunkat,És ahogy öregszünk már nem is viselkedünk.NEM MINDENKIRE IGAZ.A környezetemben sokan ilyenek.Sokszor én sem!!! :(( :(( :(( :((
Ildikó ,Dorina és Kata!Nagyon-nagyon örülök,hogy ennyi érdekes dolgot tudhatok meg általatok.Dorina külön köszönöm a videót,még ma este megnézem. \:D/
Most részletesen:
Megint megcsodáltam Ildikó az erdős képedet.Kedvem lenne belemászni a képbe.Nem azért hoztam Paál Lászlót ,mert annyira művelt vagyok,hogy azonnal beugrott,hanem emlékeztem, ilyen hangulatú képet már láttam egy magyar festőtől.Beírtam a google-be,hogy erdőt ábrázoló képek és ez jött ki egyiknek.Olyan szép zöld ,egyszerre sejtelmes ,buja és vonzó a festményeden az erdő. :-bd A fénykép,nem túl jól sikerült,mert sok az égbolt rajta/meg ne sértődj!!!,de olyan barátságosak a házak és a kert.Jó lenne jobban látni !Az égbolt elnyeli,dominálja, a házakat és a kerteket,amire kíváncsi vagyok.A kis kék virágok aranyosak.Micsoda kék!!!Mindjárt hozok egy kéket én is gyorsan/imádom a kék virágokat-nem túl gyakoriak/.kimegyek a konyhába és lefényképezem.Jövök hamarosan és folytatom.Közben főzök egy zsálya teát illetve ,ahogy a dédikém mondta,ZSÁLYA TÉJÁT.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 20:38

Visszajöttem.Rettenetes vagyok :(( :(( :(( ,hiába hisztamin intolerancia,teafőzés közben, bekaptam 5 karika csípős kolbászt.EZÉRT NEM GYÓGYULOK----ÉLVHAJHÁSZÁS.Nincs rá mentségem,csak jól esett,de nagyon káros nekem a finom kenyérdarabon a finom kolbász!!! :(( :(( :(( :((
Hoztam a képet:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 20:39

Folytatom.Kata:
Írtad Ildikónak,hogy nem tudnál Zalában élni fejfájás nélkül.Talán ERŐS A LEVEGŐ???Sopronban éltem és ott alpokalji szél fújt,más mint máshol,erősebb ,nem inkább élesebb.Lehet neked is a széllel vagy a légnyomással lenne a problémád,az viszont a tengerszínt feletti magassággal függ össze.Samuról:
Tudom nem akarsz olyan dolgokat elmesélni,ami nem annyira jó.De azért írhatnál,hogy melyik a kedvenc meséje,vagy van-e visszatérő ilyen?Szerintem szívesen olvasnánk.Nem kell attól félni,hiszen ismerjük a helyzetet,hogy túl kisgyereknek tartanánk a felnőtt férfit.Az látszik Kata,hogy Te szép életet éltél a pároddal,mert mindig olyan kedvesen ,lelkesen írsz az ifjú párokról és ismeretlenül is minden jót kívánsz nekik.Biztosan nehéz lehetett nagyon neked,hogy meghalt.A gyülekezetben azután nem lehetett újra megismerkedni ?Nem gondoltál rá? :movingflower:
Remélem Rita hamarosan jelentkezik és mesél a benyomásairól! :) \:D/ :ymdaydream:
Lányok!Túlzsúfolt a hetem,mert holnap veszik le Csoki nyelvéről a szemölcsöt /altatják/Mindig frászban vagyok ilyenkor,hogy nehogy egyen előtte valami kis kóbor,eldugott falatot,mert az altatás után megfulladhat,Sajnos a macskánkkal ,régen,ez történt.Most nem mesélem el,mert felizgat.űA másik pedig,hogy MAJDNEM MINDEN CSALÁDTAGOMNAK TAVASSZAL VAN A SZÜLINAPJA.Nászasszonyom/most lesz/,Vejem/most lesz 6 nap eltéréssel az anyukájától/KOSOK--- :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( /azután Lillának ,május elején/BIKA :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: /és végül a lányomnak ,június elején/IKREK :) x_x :flower1: /Tehát ,most szombaton ismét családi"buli" 5 óráig sült hússal. :)) :(( :)) A vejem istenien főz ,de csak ünnepekkor,a lassú tűzön való főzés híve.Ha délre hívnak ebédre,akkor du 5-kor talán!!!!!!, már eszünk is.NAGYON-NAGYON FINOMAKAT készít,de kit érdekel ,amikor kopog a szemed az éhségtől. Nem eszünk itthon,hogy kellően kiélvezhessük a finomságait.De most már ,sutyiban,magunkba tömünk némi sós süteményt,hogy kibírjuk délutánig. =)) =)) =)) =))
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 20. 21:01

Kösz Paggy, én is átgondolom.
A fontossági, értékrendi lista nem pontos, mert ezt csak személyesen lehetne teljesen kifejteni. Mondjuk egy diófa alatt megbeszélni. Teljesen más a személyes beszélgetés, látod hozzá az arcot, a szemet, és talán még gesztikulálunk is egy kicsit.

Az erdő létezik, és mikor haza fele jövök, szinte látom hozzá az oltárt is /nem vagyok ennyire vallásos/ de nálam az oltár is más mint a templomokban. Nem egészen ennyire buja az erdő, csak nekem így sikerült megcsinálni. Kicsi kép, de nagy munka volt. /akvarellel, papírra/.
Szerintem mindenki ismeri Paál László festőt, Munkácsyról szóló /Nap szerelmese és a II. kötet/ könyvben is szerepel. Ők még más festékkel festettek, még kátrányt is használtak. Más festők élettörténetét annyira nem olvastam. Egyszer volt egy falra akasztós naptáram, /lehet, hogy még valahol meg is van, ott sok festő képe megjelent A/3 méretben. Akkor még a Nyomdában dolgoztam, és sokfélét kaptunk. Azt kellene megkeresnem. Bár költözéskor sok mindent kidobtam.
Szép a virágod, de szerintem inkább lila. Mint a Lilaruhás nő, rajt is hasonló szín van.
Jó éjszakát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 20. 21:07

Ildikó!Sötétkék az ibolyám,csak a lámpa miatt lila.a kéket szeretem.Szép álmokat!
Most megyek még kiteregetek és utána megnézem Dorina videóját.Sziasztok.Paggy
ÓÓÓÓÓÓÓ DORINA!Nagyon köszönöm,nézem folyamatosan a videót!!! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :flower1:
Egy nagyszerű énekesnő,nagyszerű-nagyszívű ember NÁDORMagda.Köszönöm szépen Dorina ^:)^
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. április 21. 10:13

Sziasztok Lányok és Elthan!Hamarosan jövök, most kimozdulunk, aztán ha hazaértünk nyugodtan írhatok.
De elolvasni el is olvastalak benneteket.. :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 21. 15:42

Sziasztok!Mindjárt körülnézek.Sajnálom Rita,hogy nem találkoztunk.Jó utat kívánok!Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. április 21. 15:46

Sziasztok!

Sajnos ma se érek ide. Holnap reggel repülök haza, otthonról jelentkezem legközelebb.

További szép napot mindannyiunknak!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 21. 16:16

https://welovebudapest.com/cikk/2023/4/ ... ed-kiskina
Most még megnézem Ildikó tegnapi írását.
[spoiler]A legfőbb érték a jó egészség.
Aztán jön szeretet, a béke, boldogság, legyen azért egy kis jólét is.
Szeretet: házastársi /persze ez függ a választástól, kit választottál /de ez változtatható/gyermekeit általában mindenki szereti.
béke: veszekedésmentes legyen, ha van is vita, az más, valahogy közös nevezőre lehet jutni. DE ha igazán jó a kapcsolat, meg lehet egyezni ki-ki tartsa a saját igazát,de ez ne menjen a másik rovására.
Boldogság: sok mindentől függ főleg tőled, hogy az együtt élő személlyel, személyekkel milyen viszonyt tudsz kialakítani. A boldogság mindig emberfüggő.
Jólét: ne kelljen minden fillér helyét szigorúan meghatározni.
Tehát, hogy boldog vagyok-e az először is fejben dől el, mit tartok értékesnek, boldog lehetek bármi kis apróságtól, egy virág látványa, vagy egy másik ember öröme, egy gyermek születése, az egészségben bekövetkező kis javulástól, szép gondolatoktól, én egy sikeres festéstől is, szépen kitakarított lakástól, utazástól, unoka megjelenésétől, régi emlékektől. egy öleléstől, találkozástól stb.
Kérdés????????[/spoilerIgen,azt hiszem egyet értek veled Ildikó.Különösen a végével:a kisebb öröm is öröm.
A hétköznapi életben mit tartasz értéknek?/ az unoka ,a kitakarított szoba/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. április 21. 16:26

Sajnos nem tudok sokfelé szakadni ,így lemaradtam a KOREAI SZALONRÓL MA:
https://hungary.korean-culture.org/hu/9 ... ead/122241
:-h Paggy
+1 Kedvenc kertészcsatornám vicces videója:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. április 21. 18:53

Azt hiszem Paggy eg kicsit csalódott vagyok.
azt hittem komoly a kérdésed, és valami tudományos magyarázatot is találsz majd.
Több " kérdőivet" nem töltök ki.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég