Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 9. 7:53

Minden széncinegének egybefüggő sárga toll van a hasán és az oldalán, de tegnap egy kis
különlegeset is sikerült lencsevégre kapni. Neki nem is egybefüggő sárga, és nem is jólfésült
a tollazata. :)) Úgy képzelem, hogy ő a cinege társadalom rosszfiúja, kis képzavarral élve
feketebáránya, jómadara. =)) =))

Így néz ki az átlag (direkt ezt a nem túl éles képet tettem be, hogy a teljes hasa látható legyen):

Kép

És ilyen az, aki nem áll be a sorba. Igazi egyéniség:

Kép

Kép

Kép

Erre jó a rejtőzködő szín. Alig venni észre a verebet:

Kép

Ez meg csak úgy. A veréb is aranyos:

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 9. 10:18

Szép napot Lányok!A tegnap este helyett ma délelőtt jövök nézelődni.Egyedül sütöttem rétest tegnap,mert Lillus,csak későn jött,lovardát váltottak és ott csak későbbi időpontban kapott lovat.Most először nézelődöm,majd azután hozok egy témát.
Mindenek előtt:
Katának!Mi 100 évvel ezelőtt a hidrogén-peroxidot a véres,beszáradt sebet tisztítására használtuk.Tehát ,ha jött valaki egy beszáradt sebbel,vagy a géz beleragadt,ezzel sikerült tisztítani,fájdalommentesen eltávolítani a kötszert.
Rita!Mindig örömmel olvasom és nézem a receptjeidet és ételfotóidat.Néhányat kiírtam ,hogy el ne vesszen.Kérlek,ne hagyd abba azt a szokásodat,hogy megosztod velünk.
A paradicsomról:Rita!Köszönöm az információt.Délután majd rendesen lefotózom.Arra gondoltam ,pótolom a talajt.Viszont túlzottan elterpeszkedik,majd ki kell találjam,mi legyen tovább és azt is ,hová tegyem az új generációt valamint a fréziákat.
Nagyon szép a "rosszfiú" hasalji tollazat,pelyhes,mint a kiscsibéknek.Szeretnék én is ilyen közeliket csinálni \:D/ \:D/ \:D/ %%- :flower1:
Üdv.Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. február 9. 14:18

Paggy, én is maximálisan kitöltöm a szabadidőmet a hóbortjaimmal, de már alig várom, hogy a csíráztatást
is kipróbáljam. Várok még, mert a fermentált ételek fogyasztását december közepén kezdtem el, és ahogy
korábban írtam, egy évben elég két sokk a szervezetemnek, úgyhogy a nyárra marad, de már sokat olvasgatok
utána. Színezésre mostanában nem is maradt időm.

Most sajnálom, hogy nekem nincs egy jó lépcsőházi szegletem. Én is teleltetnék paradicsomot és paprikát is. :))
Köszi a fényképet! Annyira kíváncsi vagyok, meddig fog tudni életben maradni ez a te kis hálás paradicsomod.

Mai fermentálásom:

A lila káposzta nem jött be nekem reszelve, még most is a kamrában van az a két üveg, amit négy nap után
felbontva nagyon savanyúnak ítéltem. Nem öntöttem ki őket, ahogy a fermentorok szokták mondani, hagyom
őket "gondolkodni", és egyébként is szerintük az idő mindent megold... vagy nem, de az nagyon ritka állítólag.
Tegnap megkóstoltam az egyiket, és biz' isten nem volt már annyira savanyú. Úgyhogy tovább gondolkodnak
a spejzban.
Szóval a mai üvegekben lévő káposzták gyalulva lettek, és abban is újítottam, hogy nem száraz sózással, hanem
2%-os lével nyakon öntve tettem el őket. Az egyik üveget karalábé szeletekkel zártam le, míg a másikat karfiol
rózsákkal. Nem volt több lilakáposztám, hogy gyaluljak még az üvegbe, így elég vastag lett a "lezárás". :)) :))

A középső üvegben karalábé van szintén 2%-os sós lében.

Még nincs vége a mai fermentálásnak, mert fel kell dolgoznom a céklát is. Régóta áll a hűtőben. A megunhatatlan
alma-banán-cékla kombináció lesz.

Egy pár szó még a tapasztalataimról:
Az egyik savanyúkáposztának valóba fokhagymát is reszeltem, és úgy tettem el. Nem volt rossz, de csak sóval
nekem finomabb.
Azt írtam egyszer a narancsos-almás-céklára, hogy a narancs nem ízlik annyira benne. Ezt az üveget is állni
hagytam még, és határozottan finomabb lett a tartalma.
Nagyon fincsi lett az az almás cékla is, amelybe datolyaszilvát tettem. Ha veszek mangót, azzal is kipróbálom
majd.
Egyszer tettem el szilvát birssel, gránátalmával. Négy nap után felbontva máris finom volt, de a szilva nem
volt eléggé megpuhulva. Mondjuk ez nem egy nagy szörnyűség. A második üveget hagytam tovább állni, és
szénsavas pezsgő üdítő lett belőle. A gyümölcs üdítőitalok készítésébe még nem ástam bele magam, de azt
tudom, hogy a bennük lévő gyümölcsök cukortartalmát a bacik megeszik és valahogy az alakul át szénsavvá.
Az üdítő italoknak is csak pár nap állás kell, hogy készen legyenek, de az enyémben, amiatt, hogy a hidegben
állt, lassabban dolgoztak a bacilusok, így 10 nap kellett nekik ahhoz, hogy pezsegjen a lé. Nagyon-nagyon finom
volt! Mint egy márkás pezsgő, de alkoholtartalom nélkül. Csak ettem és ittam. Nem akartam az egész üveggel
megenni, a felét a hűtőbe raktam, de csak estig bírtam ellenállni neki.

Nyárig megtanulom a fermentált gyümölcslé készítését is.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 9. 15:21

@};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 9. 17:59

:flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 10. 15:04

:-h %%-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. február 11. 19:16

wow csak csorog a nyálam az üveges látványtól. :)) pedig most ettem.
hozom a képeket, végre, ..
Kép
Kép
Kép
na már megint elkalandoztam...
:x :flower1: :littlehearth:
amúgy sokkal finomabb a kézzel darált kávé...
Paggykám belsőleg akkor a hidrogénperoxid nem okés?
;) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. február 11. 19:44

:-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 11. 20:12

Kata!Részlet a NETRŐL:
Spoiler: mutasd
y-egy hektikusabb homokozós kör után gyakran előkerül a szülők táskáinak legmélyebb bugyraiból minden gyerek rémálma, a hidrogén-peroxid. A hidrogén-peroxid két hidrogén és két oxigén atomból álló, és mivel erős oxidálószer, a hidrogén-peroxid valóban hatékony fegyver a különböző baktériumok, vírusok, gombák, és egyéb kórokozók ellen. A szer használata azonban fertőtlenítő és szagtalanító hatása ellenére sem feltétlenül jó ötlet, ha sebtisztításról van szó – állítja a Today I Found Out.
A hidrogén-peroxid olyasmi, ami amúgy is előfordul az emberi szervezetben, bár rendkívül alacsony mennyiségben. Azt, hogy ez a mennyiség ne lépje át azt a küszöböt, amikor már sejthalált eredményezne a mindent oxidálni akaró hidrogén-peroxid jelenléte a kataláz nevű enzim segítségével éri el a szervezet. A kataláz pedig elég jól teljesít, egy másodperc alatt ugyanis akár több millió H2O2 molekulát is képes vízzé és oxigénné alakítani.

Az ily módon a véráramba kerülő oxigén azonban akár szívrohamokat, agyvérzést, vagy tüdőembóliát is okozhat, ezért érdemes tehát csínján bánni az erős koncentrációjú hidrogén-peroxiddal. Ez persze ritkán probléma a sebfertőtlenítésre használt szerek esetében. Ennek ellenére e tekintetben sem ajánlott a hidrogén-peroxid használata, ugyanis a baktériumok mellett akár az egészséges sejtek esetében is ledózerolhatnak ezt-azt az ilyen készítmények, arról nem is beszélve, hogy a sebek normál gyógyulási folyamatait is lelassíthatják, és fokozott hegesedést is eredményezhetnek.

Kata!Én csak azt tudom ,hogy pezsegve oldotta a beszáradt vért.Üdv Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 11. 21:02

Ezt MinGinek küldöm.
Spoiler: mutasd
Áztatás kamillateában.
Kép
5-10 napig nejlonban-párában "hűl" 13 fokon:
Kép
Kép
Amikor ilyen,elülteted/Óvatosan!!!/6-7 cm mélyre
Kép[/url)
[url=https://postimg.cc/G9DwD2Jm]Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. február 11. 21:43

Köszönöm szépen! Akkor majd próbálkozom ;) :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. február 11. 21:48

én is köszönöm az okítást... :x :D :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 9:12

Sziasztok Lányok!Teljesen kihaltunk?Mindenki dolgozik,betegeskedik,kedvetlenkedik vagy egyszerűen nem kíváncsi ?Ma megyek a városba kicsit bóklászni.talán tudok fényképezni is.De hozzam???????....Most mindjárt nézem Kata darálóját és hoztam 3 reggeli cicaképet.Szép napot!Üdv:Paggy
Kitty a saját "zugában",ahonnan gyorsan az ágy alá lehet futni,ha valami "gyanús alak" közeledik felé.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 9:17

Kobak cicám,akinek mindig kilóg a nyelve:

Kép
A csodás szemű LUKRÉCIA:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 9:23

Kata!Sajnos én nem értek a kávéhoz,de élvezettel hallgatom ahogy mesélnek a pörkölésről és leginkább a gyönyörű helyekről ahonnan szedik.
Mindjárt keresek is egy ilyent.De előbb Kata,milyen csészében iszod a finomságot,tejjel ,vagy tejszínnel?Te ínyenc vagy vagy csak élénkítésre iszogatod?Fincsi keksz van hozzá?Köszönöm a képeket,szívesen nézném elkészítve is !Szia.Paggy
TALÁLTAM EGY ÉRDEKES CIKKET:
https://miradonna.hu/kozep_amerika/hond ... uras-illy/
HÚÚÚÚÚÚ!BELEOLVASTAM!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :flower1: MINDENKÉPPEN NÉZZÉTEK MEG TÜZETESEN,SOK RÉSZBŐL ÁLL!!!Este én is .
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 13. 15:03

Sziasztok!

Pár oldal lemaradásom megint van, de mindig későn végeztem, igy ahogy leültem a géphez, szó szerint lecsukódott a szemem.
Ma meg ahogy elmentünk ebéd előtt fél órára vásárolni a Lidl-be - ott volt akciós a négy rétegű, fehér, illatmentes wc papir, hazaérve Ramos megkergült. Olyan szinten ugrált a terasz üvegajtójára, aztán a bejárati ajtóra, mint akinek elment az esze. Sose csinált ilyet. Elképzelni sem merem, vagy tudom mi történhetett. Valami viszont nem stimmel a két házzal arrébb levő sok kutyával, mert egy hangot nem hallok. Remélem nem az amire gondolok és ettől pánikolt be, mert petárdát nem találtam hátul a kertben, semmi nyoma semminek.

Kép

rÁadásul a bejárati ajtót kétszer kinyitotta, mi meg örültünk, hogy végre csend van. Ahan, ő meg feküdt a szőnyegen az előszobában csendbe, mig ebédeltünk.
Lényeg, délután egyedül vagyok, megbeszéltem a fiammal, beengedem. Úgy néz ki hatott, de nem kiabálom el.

Spoiler: mutasd
Apunak a CT eredménye megint mutatott egy árnyékot. Na, ennyit a kemoról, meg, hogy protokoll és jót tesz.... De még mindig hiába jártatom a számat. Holnap derül ki mi lesz.


Paggy, lemaradtam, elmaradtam a szűrésekre járás reagálására.
Spoiler: mutasd
Nagyon sokáig mindenen voltam, amit gondoltam, hogy jó.
Aztán a fogorvosunk elmondta miért nem jár SZTK-s vérvételre. Utána gondoltam, hogy a francba, talán ezért azonosak a vérkép eredmények, vagy volt olyan, hogy az orvos szerint már nem élnék, ha úgy lenne. Ismételten egy hét után már jók voltak az eredmények.
Most hogy apu eredményei mindig jók voltak - normál vérvétel, nagylabor-, és mégis beütött a krakk, elgondolkoztam,hogy mi értelme ?
Rákszűrés: sok-sok éve mondta a nőgyógyászom, hogy ez csak nekik jó. Abban a pillanatban, ha nincs semmi, az nem azt jelenti, hogy utána másnap nem is lesz. Évente egyszer megy az ember, addig ki is purcanhat...
Mellrákszűrés: Egyetlen orvos vendégem nem jár szűrésre. Na ez elgondolkodtató.... Meg az is, hogy irják többet ártanak a préseléssel amikor rászoritják a mellet a lapra, mint használnak.
Persze ha abban a pillanatban van valami akkor látja..., megint más az önellenőrzés ebben az esetben....
A szemölcseimmel én is voltam, megnézettem. Nem járt semmivel, se sugárzás, se egyebek.
Úgyhogy próbálok egészségesen élni, amennyire lehet, de most ezekkel kapcsolatban a véleményem ilyen egyedinek mondható.


Ritának irtam a szüléssel kapcsolatban azt hiszem. Most nem merem visszanézni, csak emlékezetből irom, mert ugrásra készen vagyok a bátor házőrzőnkkel kapcsolatban.
Mai napig elitélem a programozott szülést. Nem mindig az orvos akarja, van amikor az anya ragaszkodik hozzá. Legalábbis volt szerencsém ilyet is hallani.

Kata, köszi a gépet a kávédarálóról. Biztosan sokkal jobb a frissen őrölt. Emlékszem régen a boltokban ott volt a mák, dió, kávédaráló, bárki használhatta. Arra már nem emlékszem, hogy pénzzel működött-e, vagy csak ingyenééé. :-)
Mi nem iszunk kávét, letiltottam a bandát már nagyon régen róla. A cappuccinóról is, mert izfokozó van benne. Ki gondolná? A kávé meg savat csinál, igy letiltva itthon, meg a szivem sem szereti sajnos. Az illata viszont isteni, azt nagyon szeretem. :-)

Na dübörög már a pasi, megyek megnézem mi a fene van odakint...
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 15:48

Ági!Persze -persze,hogy nem azt gondoltam,hogy a sok dolgod mellett kommentelgess!!! :littlehearth: :littlehearth: Erre jártam NYUGDÍJASKÉNT és gondoltam,hátha találok itt néhány ráérő nyugdíjast.ÍRD MEG MAJD MI VAN RAMOSSZAL!!!!Most sokl mászkálás után /Gyalogoltunk a KOSZTOLÁNYI d.térről a CSARNOKBA,majd onnan a Váci utca csendesebb részén át az Erzsébet hídig-át rajta-végül a budai oldalon felszálltunk a szomszédasszonyommal a villamosra.nagyon szép idő volt.Hoztam kivételesen !!!Fruzsinak egy nagy gömbölyű marhacsontot rágcsálni.Már egy ideje csak műcsontot adok,de most nagyon figyelek,hogy kicsit élvezkedhessen.Mindjárt elolvasom még egyszer mit írtál,csak felteszem a húslevest.Nem csináltam dunás,váci utcás és Erzsébet hidas képeket,mert nem biztos,hogy érdekel Titeket,ami itt történik.Most megyek -üdv Paggy
Spoiler: mutasd
A rákról majd szeretnék írni.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 16:30

Mielőtt olvasgatok.Helyzetjelentés/REMÉLEM RAMOS JÓL VAN!/
3 képet hoztam.
1.A paradicsom ma du.
2.Fő a húsleves.
3,FRUZSI NAGY BŰNE!!!,amíg a konyhában voltam,beosont a szobába a csonttal!!!! :(( :(( :(( ÉS felvitte az ágyra!!! :(( :(( :((Kép
BRRRRRR!Mindent takarót le kell cserélnem.---NINNCS TÖBB KÉP MA,mert nem működik az egerem
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 16:57

A szűrésről.
Spoiler: mutasd
Nekem megnyugtató,hogy több esély van az életben maradásra,ha elmegy az ember.60 után ugyanúgy meg kell becsülni az életet mint lehetőséget.Elfogadom,de nem helyeslem,ha valaki nem megy el.a párom is struccot játszik,nem megy még diabetes kontrollra sem.Persze m,ajd én fogom tologatni,Mérges vagyok rá,de nem erőszakoskodhatok.Én nem sakkozhatok,mert mi lesz a sok állattal?A pánikoló Kittyvel,a süket-vak Lizivel..........Nekem felelősséget kell vállalnom.Senki nem csinálja helyettem.a párom nagyon rendes,de egy vidéki fiú nem kötelezheztő "rabszolgaságra" a lányomék meg max macskakedvelők.Lilla még csak 8 éves.Ő olyasmi módon szereti az állatokat mint én.Twhát nekem minden lehetőséget meg kell ragadnom.Ha csak egyedül lennék,talán ESZI FENE!!! Látjátok,milyen szerencsém volt,hogy kiszűrték a bőrrákom
.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 13. 17:46

Helyzetjelentés: Ramos elment aludni, bár a vacsi előtti bentlét alatt úgy horkolt,hogy ihajj, azt se tudta hol van, mikor modntam, hogy itt a husika.
Kicsit meg kellett érte dolgoznom, hogy bemenjen a házába miután én kint hagytam, de ha már bent van, akkor minden oké.
Mindig félős volt, azután ahogy elhoztuk az állatotthonból, de túlélt már egy szilvesztert, most a viharokat, remélem ez is menni fog, csak az a baj nem tudom mitől volt.

Paggy, Fruzsi megtalálta a legjobb helyett a csontnak. :-) Ramos is bent a hintaágy párnájára telepedett le, mert egy bent maradt felállitva a falhoz.
Nagyon aranyosak a cicák is, Lukréciának tényleg milyen szép szeme van!
A múltkor elfelejtettem irni, hogy a céklasalátába mindent nyersen teszek bele - direkt-, igy a család kedvence, bármihez megesszük.
A hidrogénperoxidnak most néztem utána. Amit mi tanultunk róla,hogy a 3 %-os fertőtlenitésre jó. Emellett 4-12 %-ig használjuk , van, hogy a 12%-ot dupla arányban a festékhez képest. Én azért kihagynám a fogyasztását, mert pl szempllánál is 3 %-ot használok és ha belemegy a szembe, csip, mint a veszett fene. Ez persze az én saját véleményem.
Közben ránéztem Ramosra, de nem jött ki a házából...
Meg hoztam a rakott krumplit, vacsizok irás közben.

Rita, most né ztem a villás kalligráfiát. Hát csodás!! :-)
A sütőtökös, krumplis pgácsád is!
Valamelyik nap megcsináltam a cukkinis pörköltet - nem tudom a normális nevét, cukkini, hagyma, fokhagyma, kapor, fűszerek, tejföl- torillával. Megette a ház ura és azt modnta, finom volt :-)


Tegnap nagy munka volt nálunk. Az esőviz ki van vezetve a tóhoz, hogy ne öntse el az udvart a tetőről lezúduló viz. Na most ez évek alatt eldugult és a kennelben levő vizlefolyónál lehetett látni, hogy mindjárt kiönt. De meglett a cső, ki is lett bontva, akadály elháritva.

Kép

Kedden a Konfúciusz Intézetben előadás volt: Konfuciusz Teaház - Hogyan lett híres Petőfi Kínában?
- A Konfuciusz Teaház februári vendége: Li Zhen Árpád, az EUOBOR Gazdasági és Kulturális Egyesület elnöke, Petőfi kínai műfordítója. -
Érdekes volt, jó volt. Természetesen a kinai helyzettel nyitottak, utána még másfél órás beszélgetés volt, kinai tea mellett.
Ilyen fantasztikus teát még nem ittam.

Kép

Kép

Kép

Gondoltátok volna, hogy 2004-ig kötelező tananyag volt Petőfinek a Szabadás, szerelem c. verse?

Kép

Rendeltem egy szájmaszkot, még jó, hogy csak egyet. Fodrászkellékes webáruházból.
A festészeten aki kint volt most Kinában ő küldött ki csomagot, próbáltunk maszkot találni, hát normális nem igazán volt már, mindent felvásároltak a világvége miatt. Az az igazság, hogy én az influenza járványtól jobban tartok, igy hallgattam rá, hogy mindenféleképpen szerezzek be itthonra.
Megjött a maszk, hát nem tudtam,hogy sirjak, vagy nevessek.

Ime: Nem igazán vagyok szalonképes rajta, de bánja kánya :-)

Kép

A mostani képek, amik már szabadon szinesek.
Hát nem a szivem csücskei, szerdán viszem véleményeztetni őket.

Kép

Kép

Ezekre mondta a tanár úr, hogy jók:

Ezt most nem forgattam:
Kép

Kép


Paggy,
Spoiler: mutasd
teljesen megértem amiért a szűréseket támogatod. Irtad már hogy hogy jártál. Ez az amire biztos , hogy megyek, ha gond lenne. A többiről meg a véleményem egy ideig biztos az lesz, amit leirtam. Én totál másképp működök a normál gyógyitás terén és gyógyszerek terén, mint a normál ember. Nálam biztos, hogy minden mellékhatás jelentkezik, amire azt modnják nem attól van. De ugyanigy érzem a bolti dolgoknál is az adalékanyagot és rosszul is vagyok tőle. Ilyen szerencsém volt, az aloe vera géllel, ami ugye mindent gyógyit, mert csodaszer. Nem mentem volna bele, az aloe vera miatt, ha nem gondoltam volna, hogy nem jó. A lényeg viszont, hogy aszkorbinsav, citromsav is volt benne, amitől én lettem olyan rosszul. Pedig szóltam, hogy azokat nem birom. Egy szóval se szólt az illető, hogy van benne. Igy maradok én a megszokott kis dolgaimnál...
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 13. 18:39

Ágika!Nagyon szépek a virágok! :littlehearth:Gyönyörű színe van !Csinálj légyszíves egy rendes képet,akkor,ha megengeded letöltöm és kinyomtatom!Ha igen,majd tegyél rá szignót is és a falamra kiteszem .Nem jó az egerem ill.nem vettünk új elemeket.Alig bírom megmozdítani.
Most mi van édesapáddal?Mi az az új árnyék???Majd csak akkor írjál,ha lesz időd!!!!!!!!!!HúÚÚÚÚÚÚ,nagy ordítás kintről!!!!A párom ráborította a húslevest a billentyűzetére... :(( /
Spoiler: mutasd
:)) :)) :)) :)) :))
/Már én is csináltam ilyent .De minek kell így enni? :)) Halmozza az élvezetet.
Mégegyszer !!Nagyon szépek a képek ÉS A TEÁSCSÉSZE/imádom a szép teáscsészéket /és a tea is fantasztikus.Kedvet kaptam egy teaszertartásra.MAJD!!!
Szép estét!Azért Ramost nézd meg mégegyszer,ha lehet!Üdv.Paggy
Őszintén vágyom szép fotókra.Hétvégén fényképezni fogok.Ági! A konyhában lévő napraforgót egy kutyástársam festette nekem,ezért felraktam. :-h @};-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 13. 21:52

Paggy, szegény párod! :))
Az enyém ugyanezt csinálja a géppel - játszik-, csak az ágyban. Agyamra megy, komolyan.
Köszönöm a dicséretet. Ma még csináltam egy képet újra, miután megmutattam a tanárunknak csinálok normális képet róla.
Az aláirással az a baj , hogy nem tudok normálisat kitalálni. FCSÁ kellene valami kinai beütéssel, de egyszerűen nem találok ki olyat ami tetszene.
Pecsétet is kellene már faragni. Minden megvan hozzá, de egyenlőre terv az egész.
Ramoskánk alszik. Holnap dolgozok, a férjem lelkére van kötve, hogy beengedje az előtérbe, ha verné az ajtót.
Most erre a motor hangra gondolunk, mert Ödön szegényke a villanyborotva hangjára őrült meg. Már akkor menekült, mikor a férjem modnta, hogy megy borotválkozni.
Mindjárt leragad a szemem, megyek fürödni...
Jó éjt mindenkinek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 9:13

Sziasztok!Csak 3 kép erejéig betettem a régi elemet az egérbe.
Időjárásjelentés:
Kép
A tegnapi paradicsomfotó:
Kép
Ki ismeri?Most vettem:
Kép
Megyek elemet venni.Üdv.P @};- aggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 20:50

Jó estét !Vágytam valami szépre és találtam.
https://roadster.hu/hoszang-peter-tajfotos-sikere/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10965
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. február 14. 20:52

Valamint hoztam 2 saját képet és egy rövid videót GÖMBIRŐL,az unokám aranyhörcsögéről.Mindjárt felteszem.
Kép
Ő GÖMBI.
Kép
GÖMBI a GÖMBBEN,kedvenc futkosóhelyében.Mindjárt ezután következik egy "PRODUKCIÓ!!!!!"Csak felteszem a you tube-ra

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég