Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. március 1. 21:14

Jó estét. Hú Paggy, micsoda érdekességet hoztál.
Esetleg online nincs meg valahol? Elolvastam eddig, amit feltettél.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 21:20

Kép
Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

ILDIKÓ!!!Nem tudom,keress rá valahol!!! :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 21:27

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 21:33

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 21:37

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 21:58

:o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
ILDIKÓ!!!Megtaláltam ,csak m nem tudom,hogy kell innen letöltened!!!
https://twitter.com/i/events/1495872382313054210
Ingyen van csak be kell jelentkezni vagy előtte regisztrálni!!!A letöltés egy gombnyomás utána.Pdf-be tölti le.Tudod mi az?
TUD VALAKI SEGÍTENI??????? :-??
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 1. 22:06

https://index.hu/kulfold/2022/03/01/ink ... arcolniuk/
Inkább kilyukasztják a benzintankot az oroszok, csak ne kelljen harcolniuk
https://www.borsonline.hu/aktualis/2022 ... aggregator
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. március 1. 22:26

Köszönöm Paggy azt hiszem meg tudom csinálni.Már töltöttem le több pdf-et.
Jó éjt, további olvasást nem bír el a szemem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. március 2. 6:59

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Paggy, én is köszönöm a pdf-et! :-)

Tudom, nem emberek, hanem állatok, de vérzik a szivem és ezért megy minden évben a Német JUhász Fajtamentésnek az 1 %, mert nem szivbajosak, ha menteni kell és az elnökük, valamint a gondozójuk vagány nő és vagány, kőkemény pasi!
A cikk, amit betettek, mikor hazaértek ma Beregszászról: - többek között ez a két kutya lett elhozva-

"Ők ketten Angelika és Alexa. Két kárpátaljai állatvédő...Míg mások menekülnek, és elhagyják a kutyáikat, macskáikat, ők összegyűjtik és biztonságba helyezik őket....Kifulladásig....Százötven kutyájuk van. Amikor felajánlottam nekik, hogy ha menekülni kell, a mi ajtónk nyitva áll előttük, azt válaszolták, ők a végsőkig maradnak.... Amíg egyetlen kutya is ott van a menhelyen, ők nem fognak menekülni. Még akkor sem, hogy ha a biztos halál vár rájuk. Nem, ők nem fognak fegyvert. Ők a védenceikkel próbálják túlélni ezt a borzalmat...Soha nem búcsúztam sehonnan olyan nehéz szívvel, mint ma tőlük... Tudom, tudom, emberek is szenvednek, és meghalnak egy háborúban, de ez a poszt hadd szóljon a négylábú áldozatokért...
Az ukrán határt átlépve pedig jött a hír: este Kijevben az egyik menhely lövedéket kapott. Az öreg kutyáik egymás után szívinfarktusban elpusztultak. A másik menhelyen tűz ütött ki, a tűzoltók pedig nem tudnak menni, mert rengeteg épület lángokban áll...Ott fognak elevenen elégni.... A többi kijevi menhelyről nincs hír...
Iszonyatos hírek, én pedig zokogva vezettem le a háéromszáz kilométert hazáig...Vérzik a szívem, és nagyon el vagyok keseredve. Hová süllyedt ez a világ?
Végezetül már csak annyit, hogy azok az itthoni állatvédők, akik csinálják a balhét, hogy miért Ukrajnából hozzuk a kutyákat, ahelyett, hogy tőlük vennénk át...nos azok mélységesen szégyelljék magukat! Nekik ugyanis szerencsére eddig fogalmuk sincs arról, mit jelent egy háborúban menteni és túlélni...
Viszont hatalmas respect azoknak, pld a mátészalkaiaknak, akik megpróbálnak bejutni, és próbálnak ezerrel segíteni, menteni. De tisztelet azoknak a német állatvédőknek is, akik a héten negyven kutyát fognak elvinni. Mert akik még nem vették észre: HÁBORÚ VAN! Legalább most kéne összefogni, ha eddig nem sikerült."
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 2. 7:27

Sziasztok Kislányok!

Ági, Ramos jó diák? Jól haladtok a tananyaggal? :D

De jó, hogy vannak, akik az emberek mellett az állatokra is gondolnak! A házi kedvencek mellett
rengeteg elhagyott háziállat is lehet a falvakban. :( Csodálatos, amit ez a két hölgy művel! Bátorságuk,
elszántságuk bámulatra méltó.

Paggy, a szabotázsok csak egyedi esetek lehetnek (sajnos). Nem tudok amatőrséget elképzelni az
orosz hadseregről (sajnos).

Hoztam képeket a lencsecsíráról és a daikon retek mikrozöldről.

Vissza kéne néznem, de azt hiszem, ma hatodik napos a csíra. Az első fotón látszik, hogy mennyi lett
másfél evőkanálnyi lencséből. A rügyecskék végén a zöld szín mutatja, hogy kezdenek megjelenni a
levélkék, befejeződött a csíra szakasz. Jól átmostam még utoljára, szűrőn lecsepegtetem, és elteszem
a hűtőbe. Nekem ez két napi adag, de aki most kezdi enni a csírákat, az négyszerre fogyassza el.
Most nem kezdek mást csíráztatni, mert előbb a mikrozöldet kell megennem.

Kép

Kép

Kép

Tegnap, vettem le a mikrozöldekről a műanyag fedőt, addig takarva voltak egész nap. Így nézett ki ekkor.
A takarás miatt sárga színűek a hajtások. Amikor fényre tettem őket villámgyorsan bezöldültek.

Kép

Áthelyeztem őket az ablakpárkányra. Tűző nap nem éri őket. A víz még mindig a barna színű lyukacsos
tálca aljáig ér, mert még mindig vannak épp most csírázó magvak. Emiatt még felülről is spriccelem őket.
Úgy tűnik sikerül a kísérlet, és a drága kókuszrost nélkül is lehet termeszteni őket. Hurrá!

Így néznek ki ma reggel. Nagyon sokat fejlődtek. Csak a fotózás miatt hoztam el őket a párkányról.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 2. 8:05

Vártam, hogy zöldre váltson a lámpa:

Kép

A tescoból nem lehet kivinni a mások által ott hagyott zöldség leveleket, ezért más módszerrel
próbálkozom. A zöldséges hálómba a retek mellé retek levelet, a karalábé mellé karalábé levelet
szoktam csempészni. :D

Kép

A legmostohább helyen, egy kőkerítés, és egy betonjárda által hagyott hajszálnyi helyen él, és
gyönyörködtet minket.

Kép

Mekkora jó ötlet! Benedek Elek köteteit, ha a számok sorrendjében teszed a polcra, a gerincük
egy szép színes képet fog kiadni:

Kép

Végre sikerült kedvemre való hajdina tortillát sütnöm. Csak vízből és natúr hajdinából áll, még
sót se tettem bele. Gluténmentes, gyorsabb és egyszerűbb, de nem olcsóbb, mint a tönköly
tortilla. Aki nem kedveli a hajdina jellegzetes ízét, az nem fogja szeretni.
Nem vagyok érzékeny a gluténra, nem űzöm ki az életemből, de ha lehet, elkerülöm, ezért is
vágytam nagyon erre a tortillára.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 2. 16:55

Sziasztok Lányok és Elthan!
Rita, megint csodás képeket hoztál.. de most én is csak egy pillanatra jöttem, mert az eddig elkészült dolgokat kiteszem,
aztán veszem ki a már kész zsemléket is... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... g?stp=dst-[img]jpg_p526x296&_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=eoQ7fe-i2LQAX-i2M-g&_nc_oc=AQmOt_AAFKtITl9LoKDDy7Bnp4xSlpdm7Ssn5Zi_MAIu4IspndPmHZKVoETu-S0k_jk&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT88TSZJuI3hyhunJYnSze9bhwlTYjQ7PJyIRsjumDdLjw&oe=62242E76[/img]
Kép
Kép
Kép

:x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 2. 18:37

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Megint meg kellene csinálni...
Kép

Kép
Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 3. 14:25

Kata!Köszönöm.Több előadását is meghallgattam.SZÖRNYŰ!!!!!!!!!!!!!!!
Legalább 21-en meghaltak és 112-en megsebesültek a kelet-ukrajnai Harkiv elleni orosz tüzérségi támadásban az elmúlt 24 órában.
MIÉRT?
Mert a tőkének terjeszkednie kell,hogy mindig legyen piaca,mert ha nem ...EZ A TŐKE TERMÉSZETE.Már túlnőtte az ember által alkotott rendszer az embert.Rátelepedett és tönkre teszi a világot.Míg az elején a SZABAD KERESKEDELM HALADÓ DOLOG VOLT,MÁRA MÁR GYILKOS!!!!Ugyanis a szabad kereskedelem már nem szabadkereskedelem,hanem néhány óriásvállalat vadászterülete.ŐK GYILKOLJÁK EGYMÁST,a FELTÖREKEDNI AKARÓKAT és MINKET.
Más rendszer kéne,de mi???A szocializmus illetve kommunizmus eszmének szép elképzelés volt,de nem megvalósítható.Miért??mert különbözőek vagyunk.Van ,aki törtető,nyugtalan,örökké megvalósítani akaró,felduzzadó energiával teli-aminek ki kell törnie,hogy újra nyugalomban legyen...mások nyugisak,lassan alaposak,vagy lusták vagy álmodozók vagy elemezgetőek.Szóval JIN ÉS JANG harca folyik a világban minden tudati szinten.Ne nevessetek ki a mondataim miatt.Oroszország is a maga ilyen-olyan módján élni akar,feldúsulni a nagy évszázados keleti nyugiból.SAzörnyen és borzasztóan indul meg mindig a behemót "medve".letarolva,elsöpörve mindent és mindenkit.És AMERIKA undorító és mi nem/mármint nem személy szerint/?,Mi meg a helyzetünk miatt próbálunk helyezkedni.Nagyon nehéz .Mivel én a kompromisszum híve vagyok rettentő aggodalommal és félelemmel nézem ,mind Ti is.Aggódom at unokámért,mert ő még nem sokat élt a világban.10 éves múlt.És aggódom minden ártatlan és tehetetlen lényért,aki ki van szolgáltatva.Gyerekek,idősek,állatok,növények.Gondoltatok arra,ha nem öntözzük meg a növényt ő is szenved,csak nem tud ordibálni?
Most mennem kell.SziasztokPaggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 3. 15:32

Kata, milyen formásak lettek a zsemlék! Olyan aranyosak, ahogy összekapaszkodnak. Érzem, hogy
nagyon finomak lehetnek. Mennyi finomságot sütöttél? Az utolsó sütit, gyerekkorunkban egyszerűen
csak barna sütinek hívtuk. Imádtuk a tesómmal kinyalni a tálat, miután tepsibe került. Még ma is
emlékszem a receptjére.

Samuka és a kedvenc játékai, a képek, a párnák, a szőnyegek... kellemes színek, jó hangulatú fotó.

Minden nap elmegyek a Hit Gyülekezete épülete előtt, és akkor te is eszembe jutsz mindig. Most jó
boglyas felhők is voltak felette:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 3. 20:01

Sziasztok!Lányok és Elthan ! Úgy elrohant a mai nap hogy csak nézek ki a fejemből. Igaz filmeztem főztem sütit sütöttem, olvastam..egy villanásra be is néztem..
Rita milyen tejszinhabos felhők voltak felétek. Nagyon szép a gyüliházunk, köszönöm hogy azzal is megörvendeztettél. :x
Látom mindenki ezerrel el van foglalva.
Ja egy kellemes csalódás, kamillateához tettem egy kis citromfűteát, hát olyan finom lett hogy csak.
A dia teát meg úgy tudom meginni hogy egy pirinyó, szinte késhegynyinek is csak a fele eritritet teszek hozzá, hogy elvegye a keserűségét!
Úgyhogy konyhailag meg dupla öröm . Sütöttem egy túrós kevertet, csak nem tettem hozzá gyümölcsöt, de nagyon finom és kiadós lett. Azt hiszem ezentúl ez a sütemény fog gyakrabban szerepelni.
Holnap hozom a képeket, mert most nem akarnék a facera külön belépni, mert megint ott ragadok két órát legalább.
Inkább holnapra hagyom.
Megyek is, ma még Nelliéknél sem voltam..
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 4. 11:49

Na ezt a viccet.. a doki írt beutalókat ultrahangra mindkettőnknek, pajzsmirigyre, a lábamra, mert a térdhajlatom úgy néz ki a bal oldalon mintha egy párnázott térdet növesztettem volna hátul..meg két bokát alá..tiszta vicc hogy nézek ki!
Még jó hogy nem vagyok szoknyapárti.4 Phű elfáradtam, most értem értünk haza, szerencsére tegnapról volt még nagyon finom ebéd, s abból még nekem is maradt egy falatnyi.
Jövök majd... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Fel kell hívjam a korházat! :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 4. 14:23

Kata, mi lehet a baja a térdhajlatodnak? Fáj? Be van vizesedve? Az egyik kolléganőmnek ciszta volt
a térdhajlatában, emiatt volt mindig bedagadva neki. Azt a lábát nem is tudta guggolásnál rendesen
behajlítani. Remélem az ultrahangon mindent rendben találnak a pajzsmirigyetekkel, és a lábadra
is tudnak adni valamit, hogy gyorsan rendbe jöjjön!

A gyülekezet épületét tavaly ilyenkor még építették, de mára már nemcsak az épület van készen,
hanem a környezetét is nagyon szépen és nagyon gyorsan rendbe tették.

Két szép napkelte. Bár hasonlítanak, de nem egy napon készültek. A felsőt szúnyoghálón keresztül
fotóztam, azért apró kockás a kép felső része. :D

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 4. 15:08

Tegnap főztem:

Szójajoghurtos zöldséges gomba zöldséges árpával és feketebabbal

Kép

A gomba, karfiol, zöldbab, paprika, paradicsom, hagyma, fokhagyma, karalábélevél, szójajoghurt,
tk tönkölyliszt a sűrítéshez, só, fűszerek

Kép

Kép

Árpa, cukkini, répa, palermói paprika, újhagyma, lilahagyma, fokhagyma, só, fűszerek kuktában főzve.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 4. 15:36

sziasztok lÁnyok és Elhtan!
Na megvannak az időpontok, :)) :)) :)) :)) :)) :(( :(( :(( :(( :((
III.09
VI.29 ez a kettő az enyém..a röntgen van előbb aztán az utrahang.
Samu meg III.23. neki a pajzsmirigy röntgen lesz!
Laborra nem küldött el a doki már megint, pedig mondtam neki jó lenne mindkettőnknek és most.
A poplitealis árok Synovialis cysta BAker M7120 Jó kis diagnózis..olyan a térdem hátul mintha lenyeltem volna egy golflabdát és oda ment volna..de a vicc két pinponglabda is került alá és egymás mellé..még szerencse hogy nem járok szoknyában vagy sortban.. :)) a kánya csípje meg!! Hát ezért esik nehezemre az ülés is, de a menés is, mert pár méter után olyan mintha olyan papucsban mászkálnék ami az a teletüskés...hát nem vagyok oda az örömtől az biztos.

vicc, de úgy filmezek, hogy fenn van a lábam az íróasztalon...nem esik neki jól ha sokáig lefelé lógatom a lábam.
Lapozzunk

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
:x :flower1:

Köszönöm a gyönyörű napkeltét és a finom kaját :x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 4. 15:50

Amit írtál diagnózist aszerint neked is ciszta van ott, mint a kolléganőmnek. Már nem emlékszem,
hogy nála mivel tartották karban, elég volt-e a gyógyszer vagy injekciót kapott. Arra viszont emlékszem,
hogy időnként leszívogatták a térdéről a vizet, merthogy arra is kihatott. Nem akarta megműttetni,
pedig a háziorvosa mindig mondta neki. Rakd csak fel a lábad, sokkal jobb, mintha lógna.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 4. 16:28

Pihentetem is sokat, érezteti is ha sokat ültem... :-q :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 4. 17:47

Spoiler: mutasd
Lesül a képemről a bőr,tehetetlen vagyok,mert tudom,hogy nem szabad belesodródni egy háborúba,de a mellettünk lévő ország polgárait egy őrült kiírtja.Igaza van az ukrán nagykövetnek,ez az ember majd megpróbálja a továbbiakat.Ez már nem a honvédelem,vagy az amerikai befolyás csökkentése.Atomerőművet bombáztat.ELMEBETEG.Valaki állítsa már meg,akárhogy!!!
Rettenetes tehetetlenséget érzek.A rezsicsökkentés áll szemben mások kiírtásával.Tudom,hogy nem mi kezdtük ezt a háborút,de kétségbeejtő,hogy ártatlan embereket sújt.Mi meg közben kávézgatunk,korteskedünk a választásokra,élünk mintha mi sem történne a szomszédban.Persze idegeskedünk meg szorongunk,ők meg meghalnak.Most nem a korrupt ukrán vezetői rétegről van szó.És persze segítünk,még néhány forintot hajlandók vagyunk beáldozni,hogy a lelkiismeretünk-lelkiismeretem tiszta legyen.Mi a fenét tegyek??????Egész életemben csak segítettem,mert nekem is segítettek életben maradni jószóval,némi törődéssel.Most viszont tehetetlen vagyok.Időseket fogadtam be az otthonomba úgy 30 éve.Látogattam betegeket,sok-sok pénzt adtam mások megsegítésére-konkrét bajbajutottaknak,igyekeztem együttérzően élni.Most mikor már kicsit normálisabb a helyzetem,újra próbára tesz a sors.---MEDDIG TART AZ EGYÜTTÉRZÉSED????-kérdezi.Vállalsz áldozatot másokért???---Én meg- elegem van,már nem akarok magamra venni többet.Marad az önkénteskedés.---Vajon meddig tart az emberekben ez a nagy felbuzdulás???--10-20 évig cipelt terhek vannak mögöttem.
Tudjátok ,akinek már volt 3 kutyája,5 macskája -ahhoz dobtak be egy 6-at -Mert úgy szereti az állatokat-gondolták.de azt nem ,hogy esetleg ő is kilépjen a komfortzónájából és saját maga segítsen.--ÉN NEM BÍROM-mondják.-Akkor ki segítsen HA TE NEM BÍROD???"

Spoiler: mutasd
Téged is próbára tesz a sors.ÁLLSZ ELÉBE????Vagy csak félrenézel és eltereled a gondolataidat?

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=Y3Uff8ew2Eo
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 4. 19:05

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 4. 21:15

Paggy, reménykedjünk hogy nem tart már sokáig ez az egész borzadály. Nagyon felemelő volt Szíjártó beszéde ahogy Orbáné is hogy igenis nem lehet hagyni hogy Mo.-ot is belesodorják a háborúba, de a humanitárius folyosón megteszünk mindent ami tőlünk telik.
Bezzeg az eu velünk kapcsolatban még mindig élesíti a 7. cikkelyt ahogy a többit. is. az biztos, hogy sokára, s sokak számára sosem lesz semmi sem olyan mint volt.

Józannak és erősnek kell maradnunk mert csak az visz bennünket előre és segíti a mi megmaradásunkat is!
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég