Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 6:38

Kata jozan es eros vagyok,de fel tudjuk fogni hogy masok milyen helyzetben vannak?Velem nincs baj viszont allandoan olvasom a segitsegkerest es tehetetlen vagyok.Gyerekkorombann sokszor megertem hogy nem segitettek a felnottek amikor vert az apam.Borzalmas erzes hogy halalra vannak itelve Kiev vedoi.Mondhatnank hogy adjak fel de a hazadat add fel?Hol lesz utana hazad?Mi lenne ha velunk tortenne?Van amikor nem tudod feladni.Hiaba usszuk meg ha megusszuk rajtunk lesz a belyeg.A gonosszal szemben nem a gyavasag a celravezeto mert a gonosz nem lesz tekintettel rad hanem az okossag es az osszefogas.Nem szabad lesutni a tekintetet ha masokat bantanak.
Lanyok tobbet nem jelentkezem itt mert nem akarom a forumot felbolygatni viszont en most ezzel foglalkozomPaggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 6:50

A lengyelek csehek szlovakok felemelhetik a fejuket utana mi nem. Mi vacak nep vagyunk engem is belertve.Nem erdekel hogy amerika kit tamogat.Mi soha nem allunk ki meg a szomszedert sem sot meg magunkett se.Mi mindig meguszni akarunk mindent.Gyava nepseg.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 6:58

Masok sirhantjan kavezgatunk.Ennyi volt Lanyok nem tudok mast irni.Elbujdosok a szegyentol hogy minnyajan annak orulunk amit Orban mond:Ez nem a mi kabatunk...Nem a fenet csak Te meg nem tudod.Az is szegyen hogy ennek orulunk.Na most mar tenyleg befejezem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 7:07

Tele vagyok gonddal problemaval betegseggel magamnak is eleg es megis mennem kell onkenteskedni.Legalabb ezt tegyem meg.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 5. 7:25

Paggy, természetesen tudom milyen a háború, a rokonságomban és a családban van sok emlék, nem is beszélve pl. 56-ról.
Egyszerűen ki kell maradni a fegyveres konfliktusból. Minden másban lehet segíteni!
Ahogy segít is aki tud! És ahogy tud.! Nem csak az segítség hogy odamegyek. Vagy legyen azért lelkiismeretfurdalásom mert nem tudok elmenni?
Nem saját lakásban lakom pl.tehát kötöttek ilyen téren is a lehetőségeim!
Ha Ukrajna visszaállna a Minszki megállapodáshoz nem lenne semmi gond. Amerikának nem kellett volna belenyúlni európai helyzetekbe nem kellene nyomni a NGÓ-kat stb a gender meg minden ökörséget, mintha az lenne a világ megváltása.

Mi józanok vagyunk, a valódi menekülteknek segítünk. Nem pedig a migránsoknak. akiknek már fegyvereik is vannak, és támadnak a déli határokon. Ez is egy cél egyébként elterelni a figyelmet a valódi gondokról, a nyugatnak ez az üzlet!

Aztán aki józanul áll a dolgokhoz az meg már minden csak nem fehér ember. Ez a borzalom remélem nem tart sokáig, s talán sikerül a normalitás talajára visszatérni!

Bár a baloldal majd a kezét lábát töri, hogy belerángassa magyarokat a háborúba . Tisztelet a kivételnek!
Na mentem én is. :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 5. 8:13

Spoiler: mutasd
Háború van a szomszédban. Igen. Olvasok, hallgatok híreket, hogy képben legyek, és közben nem szégyellem
magam azért, mert továbbra is úgy élem az életem, ahogy eddig. A gondolataim kalandozhatnak a háború felé,
megvan a véleményem is, de továbbra is eszem, iszom, vásárolok, főzök, beszélek a gyerekeimmel, büszkén
figyelem, milyen szépen fejlődik Lilyke, takarítok, mászkálok a városban, fotózok, ha látok valami érdekeset,
zöldséges bulgurt viszek a fiaméknak az ebédjükhöz, holnap diafilmeket halászok majd a régiségvásárban...
Mi van, ha nem így teszek? Mi van, ha állandóan kesergek, rettegek, félek, pánikolok? Mi van, ha begubózok,
és nem alszom, nem eszem, nem iszom? Mi változik a nagy politikában? Semmi. Mit tudok tenni itt Miskolcon,
hogy segítsek? Adakozom. Megtettem. De az is igaz, hogy van két "emberem" az utcán, akiknek már többet
segítettem, amióta itt élek. Kéregetnek. Az egyik egy nagyon idős bácsi, aki citerázik és énekel a Főutcán, a
másik egy torzszülött fiatalember, aki szintén a Főutcán kéreget. Nagyon sokan koldulnak, választanom kellett
közülük, mert mindenkinek nem segíthetek. Őket választottam. Magyarok, nem menekültek, de rászorulók, és
mivel minden nap látom őket, közöm lett hozzájuk.
Nem tehetek róla, de mindig az jut eszembe, hogy azok a szerencsétlen, apák, anyák, kisdedek, akik ugyanígy
a háború elől menekültek, mint most az ukránok, de még a menekült státuszt is sajnálták tőlük, egyszerűen
csak lemigránsozták őket semmilyen segítséget nem kaptak tőlünk, sőt ők lettek az első számú közellenség.
Én ezt szégyellem a legjobban. Mondhat bárki bármit.

Nem beszélek többet a háborúról.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. március 5. 8:47

Sziasztok Lányok, Elthan!
Rita, egyet kell értenem Veled! Pár napig nem voltam, mert felzaklatott az egész helyzet, tegnap megint belefutottam a Német Juhász Fajtamentésnél egy gazdát és német juhászait legyilkoló videóba. Ez már a harmadik . Senki nem élte túl. Gazda menekitette volna a családot és a kutyákat.
Begörcsöl, szúr a szivem, ha ilyeneket olvasok. Befejeztem, vagy legalábbis nagyon felületesen olvasok, mert borzalmasan megvisel.
Paggy, megértelek Téged is! Messzemenőkig!
Mi az embereknek és állatoknak is küldtünk pénzt, mert ezt tudom megtenni. Nagyon remélem, hogy ez az őrület véget ér és rendeződnek a dolgok amennyire lehet.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 5. 11:27

Ági, ezt a háborút most látjuk, halljuk, érzékeljük, mert közel van, de a világban hány helyen van
ugyanez. Emberek, háziállatok, házi kedvencek, vadállatok pusztulnak el értelmetlenül. Egyszerűen
nem vehetünk mindent a szívünkre, bármilyen igazságtalanul is hangozzék ez, mert belebolondulunk.

Hogy van az ujjad? Javult sokat?
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 5. 12:17

Paggy írta:Masok sirhantjan kavezgatunk.Ennyi volt Lanyok nem tudok mast irni.Elbujdosok a szegyentol hogy minnyajan annak orulunk amit Orban mond:Ez nem a mi kabatunk...Nem a fenet csak Te meg nem tudod.Az is szegyen hogy ennek orulunk.Na most mar tenyleg befejezem.


Kedves Paggy, csendes szemlélője vagyok a politikai véleményeknek, de mindig fáj, ha valaki az országát, nemzetét, és saját magát annyira becsüli, mint amennyire te most. Nem szeretnék sem "kiállni", sem "nem kiállni" egy olyan szomszédért, aki annyi fájdalmat okozott a gyengéknek, amikor még nem volt bajban. Ne kelts kollektív bűntudatot, ha lehet. Nem kávézgatunk senki sírhantján csupán azért, mert nem rontunk neki ásóval, kapával a világ harmadik legnagyobb haderejének (igen, a mi haderőnk körülbelül ezen a szinten van az oroszokéhoz képest). Szívszorító látni a menekülteket. És tudod nevezhetsz gyávának, de a sajnálat, és döbbenet után az első gondolatom az, hogy "Köszönöm Istenem, hogy nem a családomnak, a szeretteimnek kell ezt átélni". A legtöbben megtesszük a tőlünk telhetőt... nem csak te önkénteskedsz, nem csak te adakozol. A történelemben annyiszor kiálltunk már valakik mellett, akik aztán hátat fordítottak, és ott hagytak a bajban. Egy falatnyi ország lettünk. Talán nincs esély, hogy elkerüljük a legrosszabb forgatókönyvet, de legalább ne kövessünk el öngyilkosságot a nagy önérzet nevében.
Távol áll tőlem, hogy megbántsalak, vagy ne tartsam tiszteletben a véleményed... de ez kikivánkozott. Most megyek és folytatom Loving, Never Forgettinget, amiért jöttem :) , aminek fordítását ezúton is köszönöm Ezoritunak.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 12:46

Kedves Whitebamboo!Megserteni senkit sem akartam sot egyaltalan nem erdekes hogyUdvPaggy en mit teszek csak megirtam.Az a velemenyem amit leirtam.NEM FOGLAK MEGGYOZNI ARROL HOGY SZERETEM A HAZAMAT ES SOKRA BECSULOM .HA EDDIG OLVASTAD AMIKET EN IS IRTAM MINDIG A SZERETET HANGJAN SZOLTAM AZ ORSZAGROL.ENNYI HISZEN MOST NEM EZ A FONTOS.Mindenki azt csinalja amit a szive diktal es amihez lehetosege van.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 13:03

Es pont azt irtam hogy milyen felelmetes dolog batornak lenni ilyen nehez helyzetben.Mennyire felnek batornak lenni es csak ilyen kis dolgot tudok tenni.Ez az en banatomrol irt hozzaszolas.
Egyebkent pedig szeretettel varlak itt a forumon maskor is.nemcsak ha nem ertesz velem egyet.:flower1: n
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 13:24

Valamint Rita bar tisztelem a velemenyed de nem ertek vele egyet.Ez a kozelunkben zajlo konfliktus.Ez sem eri el az ingerkuszobunket?De mindegy is hogy kinek mi a velemenye a lenyeg a lenyeg.UdvPaggy :flower1:
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 5. 13:44

Paggy írta:Kedves Whitebamboo!Megserteni senkit sem akartam sot egyaltalan nem erdekes hogyUdvPaggy en mit teszek csak megirtam.Az a velemenyem amit leirtam.NEM FOGLAK MEGGYOZNI ARROL HOGY SZERETEM A HAZAMAT ES SOKRA BECSULOM .HA EDDIG OLVASTAD AMIKET EN IS IRTAM MINDIG A SZERETET HANGJAN SZOLTAM AZ ORSZAGROL.ENNYI HISZEN MOST NEM EZ A FONTOS.Mindenki azt csinalja amit a szive diktal es amihez lehetosege van.

Szerintem nyugodj meg. Nagyon felzaklattak az események. Ahogy Rita írta a világ összes gondját nem veheti egyetlen egyszerű ember sem magára. Valóban nem olvastam el minden hozzászólásod, és biztos vagyok benne, hogy szereted kis országunkat. Ezt most se add fel. Lehet egyszerre aggódni egy másik ország lakosaiért, és fontosnak tartani a sajátunkat. A kettő nem zárja ki egymást. Az utolsó mondatoddal nagyon egyetértek, ha azzal másnak nem ártunk, tegyünk amit a szívünk diktál és a lehetőségeink engednek. :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 14:03

Koszonom a jotanacsot!Orulok hogy ennyieen bizakodok vagytok es nyugodtak, akkor biztosan nem is kell aggodni.Kivanom Nektek hogy igazaok legyen !Udv:Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 5. 15:59

Lányok és Elthan!
ez a háború mindenképpen valaminek a következménye és bár látszólag az oroszok tették az első lépést, azért ezt így kijelenteni felelőtlenség.
Miért nem lehetett a minszki egyezményeknek eleget tenni, és egy semleges országnak maradni?
Persze ez nem a kisemberek bűne, hanem a felelőtlen politikusoké, akiknek semmi sem drága, csak el lehessen adni a fegyvert, és viszályt szítani.
Nem igaz, hogy nem segítünk Ukrajnának Paggy, csak nem fegyverekkel. Mert azzal semmit nem oldanánk meg, viszont belerántanánk a mi országunkat egy olyan dologba, amelyből nem győztesként kerülnénk ki! S ez nem gyávaság, hanem józanság a mostani vezetőségtől.
Még azt is felajánlotta Orbán hogy azok az egyetemisták akik most Kijevben tanultak és át tudtak jönni, ha akarnak maradhatnak és tanulhatnak a mi egyetemeinken. Nem tudom hányan éltek ezzel a lehetőséggel.
Maximálisan mindent megtesznek amit humánum diktál.

Érdekességképpen, és nem vitaindítónak...vajon hányan állnak ki álltak ki Izrael mellett amikor az öngyilkos merénylők nap mint nap bementek az izraeli házakba, és az alvó családot kiírtották? de ha megvédte magát akkor meg persze szegény palesztinok.

Ugyanez az ukránoknál. nem a civileket kell megtanítani molotov koktélokat csinálni, hanem minden szinten a tárgyalásra összpontosítani, hogy mihamarabb be lehessen fejezni ezt a mindenki számára fájdalmas folyamatot! :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 17:38

Sajnalom hogy nem ertitek mirol beszelek.De nem baj.Udv:Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 5. 18:27

Sziasztok!Valószínűleg ez az utolsó hozzászólásom itt a fórumon,mert valószínűleg kiközősítetek/elfogadom/ ,de akkor is beteszem .Nincsenek benne háborús képek.Megható..elég ennyi
Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=XJTGX6ZNAiQ

Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 5. 19:06

Paggy, nem tudom, miért kell ilyen lükeségeket írni. Ilyennek ismertél meg bennünket
az évek alatt? Majd szólj, ha valaki ki akar közösíteni! Megverem! :-J
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 5. 19:15

Megnéztem a videót Paggy, és megint csak igazolva látom a harc értelmetlenségét.
De nem értem miért gondolod hogy kiközösitenénk.. Te így tudsz nekik segíteni, még ha másként is látjuk egy két dologban a helyzetet, azért még ez szerencsére nem a világ vége, az is eljön sajnos, de ez még nem az ..ez csak egy "kóstoló" belőle.

ez nem csak fizikai, hanem szellemi harc is. Vigyázz azért magadra, mert ha ennyire belehajtod magadat a kialakult
helyzetbe, akkor abba külön belebetegszel. Azzal meg kinek segítesz.?
Örülj annak, ha valamit módodban van segíteni, akár tolmács, akár más téren.. hidd el senki nem várja el senkitől hogy a végkimerülésig hajtsa magát civilként, mert jobb beosztani az erőt, mert sajnos nem holnap lesz vége az egész kavalkádnak.

Addig még lesz harc és tárgyalás..s bárcsak már ott tartanánk, hogy hatnak a szavak és nincs már erőszak és kezdődik a helyreállítás.
Úgyhogy békesség legyen mindenkivel amennyire lehetséges. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 5. 19:17

Rita írta:Paggy, nem tudom, miért kell ilyen lükeségeket írni. Ilyennek ismertél meg bennünket
az évek alatt? Majd szólj, ha valaki ki akar közösíteni! Megverem! :-J

Na ja pontosan!!! Szóval azért írtam amit ... talán most majd célt ér! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. március 5. 20:32

Jövök Lányok én is, abbahagytam a festést....
Leirtatok már mindent most Paggynak amit én is gondolok!
Paggy, hányan vannak, akik a kisujjukat sem mozditják most. Mi amit tudtunk megtettünk! Még akkor is, ha ez picinek tünik.
Mindig Te voltál köztünk az, aki mindennek a mélységét keresi, mint most is! Elfogadjuk, igy szeretünk! Viszont kérlek én is, hogy ne és ne vedd ennyire a szivedre, mert nem szeretnénk, ha valami bajod lenne ettől!!!
Emlékszel mit irtál egyszer? Picit lassitasz! Jó, jó tudom, nem tudod meghazudtolni önmagad! igy is van ez jól, de fogadd el, hogy nem mindenki tud, mint eddig is tettük, meg tették mások is erőn felül és most csúnya szót irok, nem is ez a jó megfogalmazás rá, de talán célt ér, fanatikusan hozzáállni a dolgokhoz. Most ehhez, erre értem! Azért irom, hátha Rita szavai nem találnak célba, márminthogy lükeségeket irsz, hogy kiközösitünk!
Sokszor más a véleményünk a politikáról, vallásról, bármiről. Most nem lehet a világot megváltani nekünk, hiába vagyunk magyarok, kis emberek vagyunk, tesszük a dolgunk, amit tudunk, de mivel ez a kialakult helyzet a hétköznapjainkba is belemászott, ne hagyjuk, hogy ezen a jó kis helyünkön elszórja a kis méregmorzsákat!
Úgyhogy Paggy, ölelés, megértünk, vigyázz magadra, menj, önkénteskedj, irj majd róla, várunk mit tapasztalsz!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 5. 20:35

Visszanéztem én is még egy pillanatra! Köszi Ági hogy te is szoltál ez ügyben, így talán Paggy is megnyugszik végre... :movingflower:
Megyek vissza a másik szobába majdnem vizszintbe, mert most ért véget a dicséret és nagyon kíváncsi leszek Sándor pásztor mondanivalójára az igén keresztül is.
Mindenkinek szép estét és jó éjszakát! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 6. 1:29

Aranyosak vagytok. :flower1: Nincs velem semmi baj.Megtapasztaltam hogy ha nem lennenek"fanatikusak"most nem magamra ertem mert en csak egy piti lazado vagyok akkor a vilag rosszabb hely lenne.SziasztokPaggy:: :littlehearth: :flower1: :-h
Ti is mindnyajan azok vagytok valamiben.Rita evek ota onzetlenul forditKata oriasi feladattal nevel egy angyalkat Agi felnott fejjel kinai festeszetet tanulsz.
Hesu
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. március 6. 18:06

Kedves Paggy!
Nem lehet mindenki egy azon véleményen, ki így, ki úgy. Írom azt, hogy megoszlanak a nézzetek, a múlt héten hétfőtől a héten csütörtökig a határnál voltam önkénteskedni és tolmácsolni. Tovább nem megy, mert nekem is van családom és feladatom. Persze, ha nagyon kell, akkor segítek.
Fel a fejjel csajszi, ne szívd mellre (mert attól csak nagyobb lesz) és imádkozzunk, hátha nemsokára vége lesz ennek a katasztrófának. :littlehearth:
Büszke vagyok mindannyiótokra, hogy ki így vagy úgy, de hozzájárult valamilyen formában :littlehearth:.
Köszönöm szépen!!!!!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1106
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. március 6. 19:19

Sziasztok Lányok és Elthan!
Ma egy kicsit én is adakoztam. Elküldtem valakitől, pénzt volt, megbízom benne, hogy oda adta.
Hideg volt ma is mint a napokban is.
Olvastalak benneteket. Kérlek Paggy nyugodj le, tudom, te lennél a megváltó, ha lenne hozzá hatalmad és nagyon nagy tehetséged. De így csak azt nyújthatod, amit eddig is tettél. Kicsit néha le kell nyugodni.
Na pont én beszélek, amikor ma igazán nagyon kiakadtam /utálom azt a szót, de most jobb nincs rá/ 4-én meghalt a barátnőm a kórházban. Nagyon beteg volt, és én is mint Paggy tüzzel-vassal életben akartan tartani, amikor igazán semmim, de semmin az imán kívül nincs hozzá. Hiába hadakozom, vagy hadakoztam, nem sikerült . Míg tehettem főztem rá - nem minden nap - de abból is annyit fogyasztott mint a kismacska, az is aztán veszendőbe ment.Bemenni nem tudtam, mert a nagy betegsége folytán még kovidos is lett. Immunrendszere a 0 alatt volt.

Aztán ma elért a halálának a hatása, remélem az utolsó kifakadásom lesz, mert ebben tönkremegy az ember. Meg kell érteni, hogy semmit sem tehetek, és a háború is egy titokzatos dolog, nem biztos, hogy úgy van, ahogy ide írják. Az országon belüli helyzet pedig megint csak más, mint amit hallunk és olvasunk. Nem tudunk állást foglalni, mert mindenki a saját szájaíze szerint mondja el a dolgokat, attól függ mihez fűzi az érdeke.

Fiam szerint hagyjuk a dolgok folyását, és ne idegesítsük magunkat, mindenkinek egy élete van, Vigyázzunk saját egészségünkre, mert ez a legfontosabb. Szeressük egymást, és értsünk meg másokat is. Tartsuk meg az egyensúlyunkat. El fognak rendeződni a dolgok, csak vannak folyamatok, amik szükségesek hozzá.Ne adjunk energiát egyik félnek sem. Ja és még számtalan jó tanács, amit most nem is tudok felsorolni. Rita majdnem leírta az összeset.

Ma festettem egyet egy utcát,majdnem magamtól, aztán elszúrtam, jött a szivacs, szépen felszedte, talán holnap meg tudom javítani. Nem bánom, ha ilyet csinálok, mert legközelebb legalább a térlátás talán kicsit jobb lesz.
Ma talán egy filmet is meg tudok nézni, vagyis egy részt, látom Kata te is nézed, együtt mérgelődünk rajt. 45 rész van kész. Tagnap is próbálkoztam valamivel lefoglalni magam, de semmi sem érdekelt.
Szép estét mindenkinek. Legyen béke, ha már a világban nincs, legalább a lelkekben.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég