Örömhírek

Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2017. október 5. 8:30

:littlehearth: Drága Ritánk, születésnapod alkalmából sok szeretettel köszöntelek. :littlehearth:

Kép

Köszönöm,hogy vagy nekünk.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. október 5. 10:35

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést!
Jól esett, hogy gondoltatok rám!
Puszi mindenkinek! Szép napot!

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. október 5. 10:41

Kedves Rita!
Nagyon boldog születésnapot kívánok! Legyen csodaszép napod!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 5. 11:46

Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked! :x
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 5. 20:35

Kedves Marcsi, Zsike, Dolores, Marika és Kata! Köszönöm, hogy
ezen a napon gondoltatok rám! Nagyon jólesett a köszöntésetek!


Mióta hazajöttem a főzés mellett takarítok. Befejezték a szerelést, és megkaptam a verdiktet.
Jövőre ki kell cserélni az összes radiátort, és a csöveket. Régi, elkorrodált a rendszer, ami már
nem sokáig bírja. Hát ez van! Úgy váltunk el a mesterrel, hogy "Jövőre veled ugyanitt".

Szép estét Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 5. 21:16

szia RITA most olvasom hogy túl vagy a szerelésen, akkor a meleg már oké? ez is nagyszerű születésnapi ajándék! Hogy meleg van a lakásban. Itt most nem fűtenek..de hogy miért? Most már pihenjél, holnap is lesz nap. Jó éjszakát! :D :ymhug: i-) :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2017. október 5. 22:18

Rita, Isten éltessen erőben, egészségben, szeretetben, bőségben. :littlehearth:
(Most értem csak ide a gépemhez, hogy megírjak neked egy lila orgonás festményt.)

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. október 5. 22:24

Drága Ritám és B. Marika!

Születésnapotok alkalmából nagyon sok örömet, boldogságot és jó egészséget kívánok.
:ymparty:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2017. október 6. 7:12

Köszönöm szépen Gabi!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 6. 18:31

Kedves Unni és Gabi!
Nektek is nagyon szépen köszönöm a köszöntést!


Kép
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: csip » 2017. október 6. 21:12

Kedves Rita!
Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok!
Csip
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 7. 20:22

Kedves Csip! Neked is nagyon szépen köszönöm!

Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. október 11. 16:41

Kedves Brigik és Brigitták! Nagyon boldog névnapot!
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. október 11. 18:19

Kedves Brigik és Brigitták!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. október 11. 18:22

Én is boldog névnapot kívánok a Brigittáknak!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. október 11. 20:41

Kedves Brigitták, és Brigik!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek nevetek-napján. Marcsi :)
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. október 12. 10:20

Kép
Boldog Névnapot Kívánok én is a Brigittáknak, Brigiknek! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. október 31. 9:02

Végre elérkezett ez a nap is. 21 hónap kemény katonaság után leszerelt kedvencem Lee Seung Gi őrmester a Különleges erőktől.

Boldog mosollyal és kezében az obsittal valamint egy "Special Warrior" díjjal, röviden üdvözölte a rá várakozó Aireneket.



Welcome Back! Good job.

Kép

Kép

Nézd meg azokat a különleges jelvényeket, amelyeket az elmúlt 21 hónapban szerzett SeungGi! Tényleg keményen dolgozott!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 2. 11:00

Gabi! Bár én csak egy soriban láttam őt, azért együtt örülök Veled, és Zsuval és Katival is.
Rólatok hármótokról tudom, hogy nagyon kedvelitek.

A Shining Inheritance-ban láttam csak. Ez pedig olyan régen volt már, hogy akkor még csak
néző voltam, eszembe sem jutott fordítani. Fordítóként csak egy cameo erejéig találkoztam
vele a The Greatest Love-ban, az viszont nagyon-nagyon tetszett.

Rossz időben történt a megismerkedésünk, ezért a Shining Inheritance-ben hátrányban volt
nálam. Szívből a másodhegedűs Bae Soo Binnek drukkoltam. Előtte láttam a Dong Yit, ahol
nem lehetett az övé Han Hyo-joo, ezért annyira örültem volna, ha legalább itt összejönnek.
Sajnos nem így történt.

Most már nem is látok rá esélyt, hogy jobban megismerjem, de azt látom a fotóin, hogy jól
áll neki, hogy korosabb és emberesebb lett.

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 4. 20:41

Lee Seung Gi első drámája a leszerelés után a Hwayugi , melyben elvállalta a Majomkirály szerepét.
Spoiler: mutasd
leszerelés utáni első civil kép :x

Kép

A Hwayugi (화유기) című fantasztikus romantikus vígjátékot a Hong nővérek írják, a forgatókönyv alapja a Nyugati utazás című 16. századi kínai klasszikus.
Karakterét az alábbi jelzőkkel lehet illetni: önelégült, karizmatikus, hatalmas divatérzéke van, nagyon büszke, de valójában egy ördögi szörnyeteg, aki annyira szereti kényeztetni magát, hogy emiatt még a Nagy Jáde Császárt is kihívja küzdelemre. Démoni erejének és harctudásának köszönhetően hírnevet szerzett magának, de egy szörnyű bűntett elkövetése miatt megbüntették, megfosztották erejétől és az emberi világba küldték.

A sorozat készítői is örömüket fejezték ki:
"Ez egy olyan szereposztás, amiért rengeteget dolgoztunk, mivel már akkor gondoltunk LSG-re, amikor megalkottuk Son Oh Gong karakterét. Hatalmas megtiszteltetés számunkra és a producerek számára, hogy LSG a Hwayugit választotta első munkájának a leszerelése után. Izgatottak vagyunk, mert úgy gondoljuk, LSG képes lesz egy olyan oldalát megmutatni Son Oh Gong szerepében, amit még nem láthattunk. Egy olyan drámát készítünk, ami méltó a sztárokkal bővelkedő szereplőgárdához."

Idéztem Kati blogjából. http://lsghungarianfanpage.blogspot.hu

Kép
Főbb szerepben: Lee Seung Ki, Oh Yeon Seo, Lee Hong Ki, és Cha Seung Won.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 5. 14:02

Nagy öröm számomra, hogy épségben leszerelt. tudom sokan várják az új soriját,de én majd krimiben szeretném viszontlátni! Ritám ha nem láttad még a King 2 Hearts-ot kötelező darab. ahogy abban is végigcsinálta a katonaságot...You’re All Surrounded--ben pedig nyomozót alakít...és micsoda jelenetek vannak benne... :)) :)) :)) :D :D :D bár ott nem csak ő vitte a hátán a sorozatot...
Brilliant Legacy.ban pedig hatalmas jellembeli átalakuláson ment át...eszméletlen ahogy megcsinálta! Imádtam benne.! :D De az elején rendesen utáltam is a karakterét! ;)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. november 5. 15:49

Kata már nagyon hiányoltalak, remélem nem volt semmi problémád. Te mindig ott vagy mindenhol, jó hogy újra itt vagy. :-h

Lee Seungihoz a viszonyom nekem is úgy kezdődött, hogy a Brilliant Legacy elején én is utáltam, de nagyon, aztán ahogy változott a szerepe, megkedveltem, és ez később csak fokozódott. :x

Kép
A haját mindig ki akarom simítani a homlokából!
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: mikaz » 2017. november 5. 15:53

Sziasztok Lányok, csatlakozom az örömködéshez!
Szerintem Son Oh Gong szerep sokoldalú jellemábrázolást tesz majd lehetővé, s kibontakozhat kis kedvencünk színészként is.
Gondolom a Marital Harmony-t velem együtt Ti is nagyon várjátok. Ezzel a filmmel igencsak megvárakoztatnak bennünket.
De őszintén örülnék pár gyönyörű új dalnak is.
A lényeg,hogy egészségesen, mosolygósan újra itt van civilként! :)

Kata, nagyon köszönöm a Dr.Stranger ajánlását. Nagyon jó sorozat. Bár a történet csak fikció, de az észak-dél kapcsolat bonyolultságát jól érzékelteti.
Sajnálom őket, mert a téli olimpia nagy bukás lesz, ha így folytatódik. Ez az atomháborús hisztéria nem tesz jót a turizmusnak. De bízom benne, hogy ennél nagyobb baj nem történik. :-h
KépKép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. november 6. 18:53

Kedves Gabóci és mikaz, köszönöm hogy aggódtatok értem és Marcsi fel is hívott /gyomar/ Éppen mélyponton voltam apuval való beszélgetésem miatt! de már minden rendben van! Örülök, hogy a filmajánlóm tetszett, és bár valóban fikció, de néha annyira valósághű a politikai helyzet is pl. hogy a hideg ki tud rázni néha, és még fokozottabban még nagyobb izgalommal nézi az ember.

És ugye, mivel ott nem béke van csak fegyverszünet...minden lehetséges.! Hiszen ha nem így lenne, nem kellene annyira izgulnunk az ottani általunk megismert éppen esedékes katonáinkért! Pláne a DMZ.. területén. Hiszen nem is olyan rég egy kiskatona alatt robbant egy eldugott akna.

Túlélte, de egyik lába bánja sajnos! Mennem kell manókám éhes... :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
bkata
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. szeptember 11. 12:33

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: bkata » 2017. november 8. 12:07

Kedves Rita!

Köszönet ezért az oldalért,hogy lézrehoztad! :) Most nekem ez a kánaán!!! :ympeace: :ympeace: ^:)^ ^:)^
Elkezdtem nézegetni azokat a fordításaidat amelyek nem volt szerencsém látni! Öszintén szólva nem nagyon néztem eddig koreai sorozatokon kívül mást,de most megnéztem a Kiss Me és Full House.
Hu-ha..... :) :) :) Meg kell mondjam nálam mind a kettő sorozat veri a koreai verziót.
Illetve a Noble,My Love-t néztem,aranyos(az ilyet úgy hívom "bú felejtő")sorozat volt.Köszönet minden lefordított munkádért! @};- :littlehearth:
Bocsánat,hogy ritkábban írok,de minden rész végeztével hálával gondolok Rád! :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Isten áldjon!Minden jót kívánok!Kata

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég