Örömhírek

szildor
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:51

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: szildor » 2016. február 28. 17:20

Jaj de szép, nagyon szép!

Kedves Rita!
Amint megláttam az értesítést az új oldaladról, rögtön jöttem megnézni :D
Nagyon szép lett az oldal, már annyi fordításod van, jó így egyben látni a fórummal együtt.
Eddig is és itt is nagyon tetszenek a mellékletek, már korábban is sokat elmentettem tőled,
szép színes és már az induláskor örömteli, megnyugtató de jó kedvet adó érzést kelt.
Gratulálok, hogy ilyen szépen öszehoztátok. :P
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. február 28. 17:21

Szia Rita...nem csak mosolyt csaltál az arcomra, hanem fülig ér a szám! :lol: :lol:
Az előbb letöltöttem a mesét..és csak a felirat jelent meg a sori nem valamit biztosan elbaltáztam... :lol: :lol: vannak ilyen napjaim :lol: :lol: csurdogál megint lefelé...de azért még körülnézek hova bújhatott el... :lol: :lol:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. február 28. 17:45

Kedves Rita!
Nagyon szép és hangulatos lett az oldalad.Jó lesz ide mindennap betérni.Gratulálok hozzá és jó egészséget és erőt kívánok a működtetéséhez.
Holnap jövök a Loving újabb részeiért.Most megyek gyönyörködni.
A regisztrációm elsőre nem sikerült,ezért a nevem vaskica05-ről vaskica06 lett.
További szép estét kívánok. :D
Avatar
MinRin119
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:54

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: MinRin119 » 2016. február 28. 17:54

Drága Rita! Sok-sok szeretettel köszöntelek, mint régi-új követőd!

Gratulálok a gyönyörű, színvonalas oldaladhoz, fórumodhoz!

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-fujsnyor3n0/VtM-y76mpwI/AAAAAAAB9N0/BOhMe_tzmK0/w400-d-h300-p/1kqjdlcl5waz0clx9gsq.jpg[/img]


Sajnos képet berakni még nem sikerül, akárhogy próbáltam. :)
Hetti
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:51

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Hetti » 2016. február 28. 18:00

Kedves Rita!
Szeretettel gratulálok a saját fórumodhoz, nagyon klassz lett! További sok sikert és még több virtuális barátot kívánok Neked!
Nagyon szépek az akvarell képek, elárulod honnan vannak?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 18:27

Kata58 írta:Köszönöm az üdvözlést és a jó hírt a Lovinggal kapcsolatban! Holnap valóban már hétfő! :lol: :lol: :lol:

Nincs igaza Garfieldnek. A hétfőben az is a jó, hogy jön a Loving!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 18:33

Kriszti007 írta:Én a tulipánt is imádom a színek mellett, köszönöm, hogy azt kaptam tőled. Legkedvesebb virágom. :)

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 18:44

Unni2011 írta:Igen, nagyon jó ötlet Rita, hogy legyen a Fórum és Gabóci szülinapja a nagyköveti beavatásod napja is egyben.
Köszönöm szépen a meglepetés ajándékodat is! :lol:

Unni! Most képzeld el, hogy nemcsak Gabi ünnepel február 25-én, hanem az öcsém is.
Épp félévszázados lett a kedves. Szóval jövőre négyes évfordulót ünneplünk majd.
Három szülinaposunk lesz, és egy egyéves nagyköveti évfordulónk! Jó lesz! Várom!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 18:58

gyomar írta:Drága Rita!
Tehát eljött ez az idő, valahogy sejtettem amikor megtetted az első lépéseket, a feliratok külön bemutatása, majd végső cél az önálló honlap.
Gratulálok, és nagyon jó egészséget és sok-sok örömet kívánok neked.
Marcsi :)

Szia Marcsi! De jó, hogy megérkeztél!
Igen, eljött ez az idő, de a honlappal valóban semmi más célom nem volt, mint egy helyen tartani
a munkáimat, csak az enyéimet. Úgy van, ahogy írtam, korábban, hogy két héttel ezelőtt még én
sem tudtam, hogy önálló leszek és fórumom lesz. Aztán így alakult.

Most már nagyon boldoggá tesz, és egész jól meg is szoktam már, hogy senki sincs körülöttem.
Illetve dehogyis nincs! Ti itt vagytok! Hála istennek!

Köszönöm szépen! Érezd magad otthon!

Gyönyörűek a tulipánok, de ez is csodálatos:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 19:13

szildor írta:Jaj de szép, nagyon szép!

Kedves Rita!
Amint megláttam az értesítést az új oldaladról, rögtön jöttem megnézni :D
Nagyon szép lett az oldal, már annyi fordításod van, jó így egyben látni a fórummal együtt.
Eddig is és itt is nagyon tetszenek a mellékletek, már korábban is sokat elmentettem tőled,
szép színes és már az induláskor örömteli, megnyugtató de jó kedvet adó érzést kelt.
Gratulálok, hogy ilyen szépen öszehoztátok. :P

Kedves Ildorka! Ha nem én lennék a házigazda,és nem lenne ildomos visszafogni magam,
én is ilyen lelkesen, és ilyen szépen írnék erről a fórumról. Ez az igazság!
Sok munka volt összehozni, hogy ilyen legyen, de még több idő elment arra, hogy átbeszéljük,
milyen ne legyen. Sok fórumon jártam már, az összes jó, rossz, kellemes és kellemetlen
benyomásomat, tapasztalatomat összeszedtem, és átadtam a fiamnak, aki aztán olyanná
formázta a sablon adta kereteken belül, amilyenre vágytam. Voltak neki is ötletei. Például
a nemzeti színű zászlócskák a sorozatok, filmek előtt. Húzódoztam tőle, aztán megcsinált
egy párat, és jól tette, mert olyan mutatós lett, hogy azonnal megkapta a zöld utat.

Köszönöm a szép szavakat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 19:20

Kata58 írta:Szia Rita...nem csak mosolyt csaltál az arcomra, hanem fülig ér a szám! :lol: :lol:
Az előbb letöltöttem a mesét..és csak a felirat jelent meg a sori nem valamit biztosan elbaltáztam... :lol: :lol: vannak ilyen napjaim :lol: :lol: csurdogál megint lefelé...de azért még körülnézek hova bújhatott el... :lol: :lol:

Kata! Még jó, hogy a Megáról soha nem fogy el. Annyiszor töltöd le, ahányszor akarod.

Most már nagyon jónak kell lennie a Mashának, hogy azt mondhasd a végén, megérte
háromszor is letölteni!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 19:29

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szép és hangulatos lett az oldalad.Jó lesz ide mindennap betérni.Gratulálok hozzá és jó egészséget és erőt kívánok a működtetéséhez.
Holnap jövök a Loving újabb részeiért.Most megyek gyönyörködni.
A regisztrációm elsőre nem sikerült,ezért a nevem vaskica05-ről vaskica06 lett.
További szép estét kívánok. :D

Kedves Ica! Jót mulattam a balul sikerült regisztrációdon (ha velem történt volna meg,
biztosan nem mulattam volna). Nekem nagyon jó vagy 06-tal is! Örömmel olvasom, hogy
minden nap betérsz majd hozzám! Akkor tényleg nézz szét, hogy minél hamarabb megismerd
a fórumot, és minél jobban érezd magad!

Holnap korán kint lesz a Loving!! Reggel 6 környékén kiteszem.

Köszönöm a jókívánságaidat!


Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. február 28. 19:42

Ritám! Nagyon szép lett az új házad,gratulálok hozzá. Szépsége mellett nagy előnye a könnyen kezelhetőség ( bár csak második nekifutásra sikerült regisztrálnom,de látom más is járt így). Az új fórumon az álnevemet használom,de az avatarom maradt.
Holnaptól még korábban kell kelned, ha válaszolni akarsz mindenkinek. Üdvözlettel Zsike
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 19:51

MinRin119 írta:Drága Rita! Sok-sok szeretettel köszöntelek, mint régi-új követőd!

Gratulálok a gyönyörű, színvonalas oldaladhoz, fórumodhoz!


MinRin!!! Hol? Merre? Miért? Mikor? Hirtelen ezek a kérdések jutnak eszembe veled
kapcsolatban. De már el is hessegetem magamtól őket, mert jobb kérdések tolulnak
a nyelvemre. Igaz ez? Biztos? Jól látok? Maradsz?

Ha nem szeretnél, ne válaszolj! Már annak is nagyon-nagyon örülök, hogy hírt adtál
magadról! És pont engem tiszteltél meg vele! Remélem, annyira jól fogod érezni itt
magad, hogy sokszor eljössz egy kis dumcsira!

Köszönöm a kedves szavaidat!

Nem tudom, hogy miért, de én sem tudtam betenni a képedet. Itt is megpróbálom.
Hurrá! Sikerült!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 20:09

Hetti írta:Kedves Rita!
Szeretettel gratulálok a saját fórumodhoz, nagyon klassz lett! További sok sikert és még több virtuális barátot kívánok Neked!
Nagyon szépek az akvarell képek, elárulod honnan vannak?

Kedves Hetti! Nagyon szépen köszönöm! Érezd te is otthon magad itt nálam.
Holnap már azt is kipróbálhatom a virtuális barátaimmal, amit annyira kedvelek.
Folytathatjuk a csevegést a Lovingról!
Vérzik a szívem a sok jó hozzászólásért, képért, gifért, nem csak a Loving,
hanem a többi sorozatomnál lévőkért is. Harmadszor veszítek el több ezer
hozzászólást! De soha nem nézek hátra, csak előre. Ezen már nem kesergek.

Beírtam a keresőbe, hogy "spring flowers water painting", és ilyen szépségek
százait dobta ki.

Kép
Avatar
MinRin119
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:54

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: MinRin119 » 2016. február 28. 20:14

Drága Rita! Igyekszem többet jelentkezni, ha máshol nem, legalább itt!

Most fedeztem fel, hogy a Shimeshi-t is Te fordítottad, valószínű, hogy hamarosan megnézem és
akkor abban a fórumban jelentkezem. :D

Hogy tudtad megjeleníteni a képet, nekem sehogy se sikerült? A képkezelőbe raktam be és végigzongoráztam az összes
lehetőséget, de ugyanakkor a betűszínen, stíluson sem tudok változtatni, semmit sem csinál. Biztos én rontom el valahol,
már olyan régen nem fórumoztam.
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. február 28. 20:17

Én is megérkeztem, és nagy örömmel látom, beindult az élet itt is!!! Ritásan szép lett az oldalad, Ritám, nem is vártam mást. :P
Ide is boldogan fogunk benézni, még ha csak pár percünk is van rá, mert a házigazdánk mindig tárt karokkal fogad... :)
Most megyek, és megnézem, hogyan tudok avatart rittyenteni magamnak, a kérdőjel nem tetszik. ;)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. február 28. 20:23

Szia Rita!

Hűűűű!!! Micsoda hirek! Mindig tudsz meglepetést okozni!
Gratulálok ehhez a szép tiszta, áttekinthető, szines saját oldaladhoz!
Ezek jutottak eszembe jelzőként, ahogy beléptem és nézegettem.
Kivánom Neked, hogy legyen benne sok örömed, és mindenki érezze nagyon jól itt magát.
Mindig is tetszett az a sok szép kép amit betettél a hozzászólásaid végén. Itt olyan jól érvényesül, igazán meleggé, otthonossá teszi az oldalt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 20:24

MinGi írta:Ritám! Nagyon szép lett az új házad,gratulálok hozzá. Szépsége mellett nagy előnye a könnyen kezelhetőség ( bár csak második nekifutásra sikerült regisztrálnom,de látom más is járt így). Az új fórumon az álnevemet használom,de az avatarom maradt.
Holnaptól még korábban kell kelned, ha válaszolni akarsz mindenkinek. Üdvözlettel Zsike

Zsike! MinGi! Milyen szép koreai neved lett! Én már ezt a nevet láttam valahol,
de meg nem mondom, hogy hol. Biztosan az is te voltál.

Nem baj, ha éjjel kell is válaszolnom! Nincs sok önbizalmam, még ha az írásaimból nem ez szűrődik
is le. A névtelenség, személytelenség bátorrá tesz. De a közvetlen környezetemben lévők tudják, hogy
egy-egy új sorozat indulása előtt halálra izgulom magam, hogy fog-e tetszeni vagy nem. Pont így
voltam a fórum beüzemelése előtt, csak még jobban szorongtam. Tudtam, hogy nem egyedül fogok
árválkodni ebben a szép új fórumban, de mégis ott bujkált bennem a kisördög. Mi lesz, ha alig nyitja
rám valaki az ajtót? Nagy lépés volt ez az pályafutásomban. Mivel először történt ilyen velem, nem
tudtam megítélni a reakciókat. Most már nagyon boldog vagyok! És főként nyugodt! Jól fogok aludni...
Vagy még sem?

Köszönöm a kedves szavaidat!

Kép
Avatar
hetty
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:03

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: hetty » 2016. február 28. 20:34

Kedves Rita!
Nagyon szép és igényes az oldalad! Szeretném megköszönni eddigi "munkásságod" és sok-sok kitartást és türelmet kívánok eljövendő tevékenységedhez.
Nekem nagyon sok kellemes percet szereztél és megszínezted hétköznapjaim szürkeségét.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 20:37

MinRin119 írta:Drága Rita! Igyekszem többet jelentkezni, ha máshol nem, legalább itt!

Most fedeztem fel, hogy a Shimeshi-t is Te fordítottad, valószínű, hogy hamarosan megnézem és
akkor abban a fórumban jelentkezem. :D

Hogy tudtad megjeleníteni a képet, nekem sehogy se sikerült? A képkezelőbe raktam be és végigzongoráztam az összes
lehetőséget, de ugyanakkor a betűszínen, stíluson sem tudok változtatni, semmit sem csinál. Biztos én rontom el valahol,
már olyan régen nem fórumoztam.

Minrin! Nagyon örülök neked! Mindig szeretettel foglak várni!

Most megint bementem az első hsz.-ba, és se képet betenni, se színezni nem tudtam, míg a Hettiében, igen.
Most ebben a hsz.-ban sem tudok szerkeszteni, míg például a zsikéében igen.

Holnap meg fogom kérdezni a fiamtól, hogy miért van ez. Majd ő megnézi a megnézni valót, aztán
kiokoskodik valamit és megírom neked.

Végre valaki megnézi a Shimeshit! Olyan kedves történetekből áll, de nem volt népszerű, amikor fordítottam.
Kevesen töltötték le. Ha itt az új fórumon elsők közt lesz hozzászólása a "nagyok" előtt, akkor legalább
kárpótolva lesz.

A főszereplők:

Kép
Avatar
szmoleage
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:10

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: szmoleage » 2016. február 28. 20:48

Szia ezoritu ! Nagyon örülök hogy saját oldalad lett,nagyon színvonalas (ügyes fiad van). :D
Eddig is töltöttem le feliratodat de itt látszik csak igazán mennyit dolgoztál. :)
Ez a rengeteg film és sorozat így egyben, és mindezt neked köszönhetjük.
Kívánok az elkövetkezőkhöz is kitartást. :)
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. február 28. 20:52

Ritám! Valóban találkoztunk, mégpedig az AvistaZ-n a Four sisters letöltésekor, ott is MinGi vagyok. Ma még böngészem kicsit itt nálad, ismerkedem a fórum lehetőségeivel.
Kép
Marcsi34
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:49
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2016. február 28. 21:04

Kedves Rita!
Gratulálok az új oldalhoz tényleg nagyon szép lett. Áttekinthető színvonalas egyszóval csodás. Nagyon szeretem a fordításaidat, nem szoktam sűrűn írni, kicsit lusta vagyok, de remélem azért maradhatok a csapatban. Kívánok a munkádhoz jó egészséget, jókedvet, kitartást, szeretettel: Marcsi34
Agacska
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:57

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Agacska » 2016. február 28. 21:05

Kedves Ezoritu!

Nagyon szuper az oldalad, aminek nagyon Örülök. Így egybegyűjtve az összes fordításodat bő választék közül választhatunk. S egyik jobb, mint a másik.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég