Örömhírek

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 28. 22:40

Holnap folytatom a válaszadást! Délután négytől írok (hála a jóistennek),
és már nagyon álmos vagyok!

Jó éjszakát!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 6:42

Carmi írta:Én is megérkeztem, és nagy örömmel látom, beindult az élet itt is!!! Ritásan szép lett az oldalad, Ritám, nem is vártam mást. :P
Ide is boldogan fogunk benézni, még ha csak pár percünk is van rá, mert a házigazdánk mindig tárt karokkal fogad... :)
Most megyek, és megnézem, hogyan tudok avatart rittyenteni magamnak, a kérdőjel nem tetszik. ;)

Rika! Minden ismerős név egy-egy boldog szívdobbanás! Nagyon örülök neked is!
Beindult hála istenek! A rémképeimet sutba lehet vágni!
Köszönöm a dicséretet! Nagyon igyekeztünk, hogy szép és jó legyen a fórum is.
Kristófot még meg sem tudtam ölelgetni érte, mivel skype-on keresztül nem lehet.

Érezd jól magad, és ugorj be minél gyakrabban, ha éppen ráérsz!

Cuki lett az avatarod! Tavaszi hangulatot áraszt.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 6:51

f.ági írta:Szia Rita!

Hűűűű!!! Micsoda hirek! Mindig tudsz meglepetést okozni!
Gratulálok ehhez a szép tiszta, áttekinthető, szines saját oldaladhoz!
Ezek jutottak eszembe jelzőként, ahogy beléptem és nézegettem.
Kivánom Neked, hogy legyen benne sok örömed, és mindenki érezze nagyon jól itt magát.
Mindig is tetszett az a sok szép kép amit betettél a hozzászólásaid végén. Itt olyan jól érvényesül, igazán meleggé, otthonossá teszi az oldalt.

Szia Ági! Kellemes meglepetés, igaz? Mondom, hogy nem olyan rég, még nekem is az volt,
hogy saját fórumom lesz. Megvalósult, és itt is vagyunk! Ez a fontos!


Pontosan ezek voltak az én kulcsszavaim is! Még a stílusosan egyszerű is köztük volt, és
az, hogy szerves részét képezze a honlapnak. Ha valaki a honlapról idekattint, ne bántsa
a szemét a nagy kontraszt.

Köszönöm szépen, Ági! Máris nagy örömöm telik benne! Én is azt kívánom, hogy mindenki
kellemesen, otthonosan érezze magát nálam!


Köszi az emeletes virágot! Nagyon érdekes, mintha egy emeletes torta mellé készítették
volna!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 6:53

Lassan indulnom kell! Innen folytatom délután.

Mindenkinek szép napot kívánok!


Kép
picike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:28

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: picike » 2016. február 29. 9:33

Kedves Rita!
Remélem nem bánod, hogy én is követtelek.Nagyon tetszik a honlapod.
Üdv: Picike :D
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. február 29. 10:44

Kedves Rita!
Gratulálok az új oldaladhoz! Nagyon szép és színvonalas. Köszönöm az eddigi fordításaidat, és kívánom, hogy továbbra is olyan lelkesedéssel és örömmel végezd ezt a tevékenységet, mint ahogy eddig is tetted. Köszönöm a sok kellemes órát, amit a munkáddal okoztál nekem, további erőt és kitartást kívánok!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. február 29. 14:19

Örömhírekhez tartozik, hogy Nemes Jeles László filmje a "Saul fia" megnyerte a legjobb idegen nyelvű filmért az Oszkár-díjat.

Ha még nagyon pici, de koreai vonatkozása is van, annyi, hogy Lee Byung Hun-tól vehette át a szobrot.
Lee Byung-hun az első koreai, aki konferanszié lehetett az Oscar-gálán.
Kép
Kép
rani0072
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:32

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: rani0072 » 2016. február 29. 14:57

Sziasztok!Köszönöm,hogy itt lehetek!Nagyon örülők,hogy van ez a fórum én nem vagyok egy nagy írogató,ezért ne haragudjatok rám de nagyon szeretek olvasgatni és itt úgy látom lesz mit! :D
Avatar
Joe
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:17

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Joe » 2016. február 29. 18:24

Gabi ! Én ezzel tudok hozzájárulni ! :D

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 20:13

hetty írta:Kedves Rita!
Nagyon szép és igényes az oldalad! Szeretném megköszönni eddigi "munkásságod" és sok-sok kitartást és türelmet kívánok eljövendő tevékenységedhez.
Nekem nagyon sok kellemes percet szereztél és megszínezted hétköznapjaim szürkeségét.


Kedves hetty! Végre visszaértem ide, és ott folytathatom, ahol tegnap abbahagytam.
Boldog vigyorral a képemen olvastam a soraidat! Nagyon jólesett, amit írtál! Köszönöm
szépen!

Tudom, hogy sok kellemes percet okozok nektek a fordításaimmal, de ugyanennyit vissza
is kapok Tőletek! Másképp nem is lenne kedvem ennyi ideje, ilyen intenzíven csinálni.
Szóval kettőnkön áll a vásár! Én is köszönöm Nektek!

Érezd otthon magad! Jó nézelődést!


Törött cserepek újrahasznosítása:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 20:25

szmoleage írta:Szia ezoritu ! Nagyon örülök hogy saját oldalad lett,nagyon színvonalas (ügyes fiad van). :D
Eddig is töltöttem le feliratodat de itt látszik csak igazán mennyit dolgoztál. :)
Ez a rengeteg film és sorozat így egyben, és mindezt neked köszönhetjük.
Kívánok az elkövetkezőkhöz is kitartást. :)

Szia szmoleage! Köszönöm Kristóf nevében is! Átadom majd neki.
Örülök nagyon, hogy itt vagy, és hogy írtál pár kedves sort ide hozzám!
Köszönöm szépen! Igazán jólesik! Ahogy írtam fentebb hettynek, nem tudnék
ennyit munkálkodni, ha Ti nem lennétek. Kellenek a szép szavak, dicséretek!
Kedvet, erőt, lelkesedést adnak!

Gyere máskor is! Érezd jól magad nálam!


Még mindig törött cserép újrahasznosítása:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 20:32

MinGi írta:Ritám! Valóban találkoztunk, mégpedig az AvistaZ-n a Four sisters letöltésekor, ott is MinGi vagyok. Ma még böngészem kicsit itt nálad, ismerkedem a fórum lehetőségeivel.

Bocs, zsike! Most értem ide vissza tegnap óta. Kidőltem 11 óra felé.

Igazad van! Ott láttam a MinGi nevet. Nagyon tetszik, biztosan a sok "i" betű miatt.
Kedvessé teszi a szót.

Már nem írom, hogy jó böngészést, mert tegnap letudtad. Továbbra is érezd jól
magad a fórumban!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 20:42

Marcsi34 írta:Kedves Rita!
Gratulálok az új oldalhoz tényleg nagyon szép lett. Áttekinthető színvonalas egyszóval csodás. Nagyon szeretem a fordításaidat, nem szoktam sűrűn írni, kicsit lusta vagyok, de remélem azért maradhatok a csapatban. Kívánok a munkádhoz jó egészséget, jókedvet, kitartást, szeretettel: Marcsi34

Kedves Marcsi! Te is megérkeztél! Köszönöm a kedves szavakat!
Annyit írsz, amennyit szeretnél! Nem kötelező, de szívesen olvassuk, ha mégis kedved szottyan.
Nem zárom ki azokat, akik inaktívak, ha egyszer beregisztráltál, benn is maradsz!

Te is érezd magad otthon nálam!


Jó, hogy van nagybetű is, igaz? Én is szeretem. Külön kértem a fiamat, ki ne kapcsolja.

Kerti dolgok közt keresgélek, most ez van műsoron nálam:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 20:55

Agacska írta:Kedves Ezoritu!
Nagyon szuper az oldalad, aminek nagyon Örülök. Így egybegyűjtve az összes fordításodat bő választék közül választhatunk. S egyik jobb, mint a másik.


Kedves Agacska! Örülök, hogy eljöttél, és annak is, hogy ennyire tetszik a fórum!
A fiamat még meg sem tudtam lapogatni, simogatni érte!

Jövő hétre is szánok valamit a Loving mellé, de még nem választottam a sok
begyűjtött (harácsolt) film közül. Még számomra is meglepetés, mi lesz a befutó.

Remélem jól érzed magad itt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 21:18

picike írta:Kedves Rita!
Remélem nem bánod, hogy én is követtelek.Nagyon tetszik a honlapod.
Üdv: Picike :D

Kedves Picike! Hogy bánnám! Gyere minél többször! Örülök, hogy regisztráltál!

Köszönöm a dicséretet! Érezd jól magad!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 21:31

Marika58 írta:Kedves Rita!
Gratulálok az új oldaladhoz! Nagyon szép és színvonalas. Köszönöm az eddigi fordításaidat, és kívánom, hogy továbbra is olyan lelkesedéssel és örömmel végezd ezt a tevékenységet, mint ahogy eddig is tetted. Köszönöm a sok kellemes órát, amit a munkáddal okoztál nekem, további erőt és kitartást kívánok!

Kedves Marika! Nagyon-nagyon jó volt olvasni amit írtál rólam, és a fórumról! Köszönöm szépen!
Én pedig azt kívánom, hogy amikor itt vagy, érezd nagyon jól magad velem, velünk, közöttünk!
Remélem, gyakran bekukkantasz majd!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 21:40

Gabóci5 írta:Örömhírekhez tartozik, hogy Nemes Jeles László filmje a "Saul fia" megnyerte a legjobb idegen nyelvű filmért az Oszkár-díjat.
Ha még nagyon pici, de koreai vonatkozása is van, annyi, hogy Lee Byung Hun-tól vehette át a szobrot.
Lee Byung-hun az első koreai, aki konferanszié lehetett az Oscar-gálán.

Csodálatos eredmény, amit ez a fiatalember elért! Tiszta szívből gratulálok neki!

Kép

Kedves Gabi! Már alig vártam, hogy ide eljussak a válaszolásban! Köszönöm, hogy kiírtad a jó hírt!
Neked mindig annyi minden eszedbe jut, születésnapoktól a jeles napokig. Kérlek, tartsd meg ezt a
jó szokásodat továbbra is!!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 21:53

rani0072 írta:Sziasztok!Köszönöm,hogy itt lehetek!Nagyon örülők,hogy van ez a fórum én nem vagyok egy nagy írogató,ezért ne haragudjatok rám de nagyon szeretek olvasgatni és itt úgy látom lesz mit! :D

Kedves rani! Én is örülünk neki, hogy eljöttél és itt vagy közöttünk!
Ahogy már korábban írtam, mindenki akkor, annyit és arról ír, amikor, amennyit, és amiről akar!
Ha olvasgatni jössz el hozzám, akkor annak fogok örülni! Csináld azt, amire vágysz! És közben
érezd nagyon jól magad!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 29. 21:56

Joe írta:Gabi ! Én ezzel tudok hozzájárulni ! :D

Joe! Te nemcsak klassz gifeket készítesz, hanem jókat is találsz!

Nagyon tetszik!!!

Kép

Kép
macus
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:44

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: macus » 2016. február 29. 23:06

Kedves Rita!

Én is csatlakoznék az előzőekhez és ékesszólásom abban talán ki is merülne, hogy Gratulálok az oldaladhoz, de leginkább a boldogságodhoz. Én nem igazán vagyok a szavak embere, de időről-időre szeretek beleolvasni az írásaitokba és ez engem mindig felvillanyoz. Imádom ahogy a fórumozók egymást lelkesítik és megtalálják a rejtett kis örömöket és egymást segítik akár magán jellegű problémák leküzdésével is tanácsok akár gondolatok megvillantásával is. Nagyon örültem, hogy te is nyitottál egy saját fórumot így szárnyalhatsz.

Nagyon szépen köszönöm eddigi kitartó munkádat és hozzászólásaidat, az élvezetes fordításidat és szép magyar nyelvünk "ízes" használatát. Köszönöm elkövetkezendő munkáidat és kitartó hozzáállásodat. És persze én megköszönném magam helyett azoknak az embereknek is akik beléd és belétek fordítóknak mindig vagy sokszor megírják véleményüket és megköszönik a fordításokat -gyakran helyettem/helyettünk is. Köszönöm.

SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS ÖRÖMET KÍVÁNOK A HONLAPODHOZ ÉS A FÓRUMOZÁSHOZ.

Üdv:Macus :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 1. 16:37

Kedves Macus! Még hogy nem vagy a szavak embere!? Csak úgy siklott a szemem a kedvesebbnél kedvesebb
mondatokon! Köszönöm a szép szavakat, igazán jólestek!


Szerintem is nagyon fontos, hogy nekem is, és másnak is legyen pár kedves szavunk a másikhoz. Akkor érezzük
jól magunkat egymás társaságában. Én lükéskedni, humorizálni is nagyon szeretek, de az már nem annyira jó,
hogy nem látom, csak elképzelem, hogy mosolyognak egyet, amikor valamelyik poénosnak szánt mondatomat
olvassák.

Örülök nagyon, ha a fordításaimról is esik néha szó, hiszen a felirat az, amihez közöm van, magához a sorihoz
nem sok. Köszönöm a dicséretet!

Ha nem is vagy a szavak embere, de ha néha kedved szottyan megírni valamit, vagy jólesne megosztanod velünk,
ne habozz, tedd meg! Lehet, hogy még rákapsz a fórumozásra a végén! Örülnék neki!

Azt szeretném, ha te is nagyon jól éreznéd magad a fórumomon!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. március 1. 21:48

Csak annyit akarok írni, hogy még csak 3-4 nap telt el a fórum nyitása óta, de jó látni a dagadó taglistát. Régi és új tagok gyülekeznek, mivel úgy vonzod a társaságot, mint a mágnes. Ez is örömhír ugye?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 2. 6:01

Gabóci5 írta:Csak annyit akarok írni, hogy még csak 3-4 nap telt el a fórum nyitása óta, de jó látni a dagadó taglistát. Régi és új tagok gyülekeznek, mivel úgy vonzod a társaságot, mint a mágnes. Ez is örömhír ugye?

Gabi! Nagyon-nagy örömhír!!! Boldog is vagyok nagyon, még a kollégáim is észrevették,
de ők nem tudják, hogy mi az oka, még mindig nem tudja a tágabb környezetem, hogy
mivel is múlatom itthon az időt!

Pontosabban még csak délután leszünk három naposak! A hozzászólások is meghaladták
a 350-et! Persze ebből sokat az én válaszaim tesznek ki, de volt mire válaszolni!

Még ilyen sok örömhírt kívánok magunknak!

Szép napot Mindenkinek!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 5. 15:54

Újabb örömhír!

Ebbe a fórumba nagyon könnyen tehetünk be youtube videókat. Csak a videó címét kell
a hozzászólásba bemásolni. A fórum automatikusan felismeri a videót. Elküldés után
a videó meg fog jelenni.


A próbaképpen egy rajongó videóját teszem be, aki a Love Me, If You Dare és az
Oh, My Venus hasonló jeleneteit emeli ki.
A gyönyörű indiai dalt Arijit Singh énekeli, aki az Aashiqui 2 csodaszép énekeit is
felénekelte.


Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Örömhírek

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 5. 17:32

Szuper, hogy mindig van valami újdonság! Nagyon élveztem a hozzászólásokat én is! :lol: :lol: További kellemes hétvégét! :lol:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 69 vendég