Csevegő

Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 8. 12:49

Kata58 írta:Szia Elthan. Szerintem nagyon jókat választottál. Legénykédnek meg mielőbbi teljes gyógyulást, sokat fog majd javulni az állapota. Na igen aki diák meg szeretne lógni a suliból, de annak előbb utóbb komoly hátulütői lehetnek. De jót mosolyogtam a mozgás fogalmazáson... :)) :)) :)) .
Ilyen derűs legyen az egész hete mindenkinek! :ymhug: :movingflower: :flower1:


Dr. Balogh Péter főorvos Úr már csak ilyen. Még meg is fenyegette, hogy ha nem jár normálisabban még 10 injekciót felír neki. Köszönöm a jó kívánságokat a gyerek nevében. A 7 éves húga, tegnap fel-alá járkált előtte, hogy így kell járni! Mert Lili szerint Dani olyan sokat feküdt az ágyba, hogy elfelejtett járni és Ő a fejébe vette, hogy megtanítja a bátyját járni. Dani bosszankodik rajta, mi meg nevetünk.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 8. 14:07

Szia Elthan...igazi hős vagy akkor már, aki megjárta a hadak útját! Hát igen, milyen gyakran ott vagyunk erősek ahol nem kellene, még jó hogy a rossz helyzetből is pozitívan jöttél ki! Van ismerősöm, akinek szintén ilyen műtéte volt, mondhatni jót tett vele, de majd a súlycipelés és étkezés mennyiség most már majd minőségibe kell nagyon hogy átálljon. De majd mindent a maga idejében. Egyébként gyors, és teljes gyógyulást kívánok Neked is. Lehet ha elmennék hasi ultra hangra én is így járnék, úgyhogy én is húzom halasztom a dolgokat rendesen! Majd tavasszal rástartolok én is ami az eüs dolgokat illeti. :) :D .
A lánykád pedig egy édes gyöngyszem, aki nagyon szereti a bátyját, és felnéz rá, azért is akar neki nagyon segíteni, hogy a régi önmaga lehessen!
Balogh főorvos urat nagyon csípem, ha használhatom ezt a szót, Nagyon jó humorérzéke van, a kellő helyen és módon szigorú ha az kell, és van benne empátia! :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h \:D/
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. február 24. 10:36

Látom ide nem ír senki. Túl estem a műtétemen. 42 cm vágás S alakban 24 varrat. Gyógyulgatok. Időközben láttam az Avistaz üzent, hogy inaktív vagyok. Keresek valami frissebb filmet, amit vissza is tudok seed-elni, talán nem rúgnak ki. Érzékenyen érintene. Remélem mindenki jól van. Nem olvastam még át a fórumot és jelenleg sokáig nem is ülhetek. Fekszem, vagy állok ez a megengedett számomra. Persze haskötővel 2 hónapig.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. február 24. 10:44

Kedves Elthan!
Gyógyulást kívánok Neked!
42 cm vágás a leírt varratokkal, hát nem semmi! Lényeg az, hogy túl vagy rajta.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. február 24. 13:44

Kedves Elthan!GRATULÁLOK én is.Most az unokámnál vagyok,de este küldök Neked egy kis gyógyító zenét és .Mindenképpen nézz valami vidámat és szívetmelengetőt.GYÓGYULGASS! %%- %%- %%- Üdv:Paggy %%-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. február 24. 14:43

Szia Elthan De örülök hogy hírt adtál magadról! Gratulálok a sikeres műtéthez, és a jelek szerint már otthon vagy!Hagyd éjjel bekapcsolva a géped...hadd sedeljen az a fránya...ha látják hogy töltesz vissza nem fognak zaklatni...csak mindent vissza kell teljesen..még ha szakaszokban is.
további sikeres és teljes gyógyulást kívánok neked! :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. február 24. 21:39

Kedves Elthán!Ezt hoztam Neked és mielőbbi gyógyulást kívánok!Paggy
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. február 25. 17:22

Köszönöm a jó kívánságokat, a biztató szavakat és a zenét is.
Azt szeretném kérdezni, hogy az avistazon, ha nem töltik vissza a sorozatot (pl. damo), mennyi ideig kell seedelni?
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. február 25. 18:11

Szia Elthan!
Most olvastam, hogy műtöttek.Kívánok neked mielőbbi gyógyulást.
gyomar :)
Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. február 25. 18:16

Elthan írta:Köszönöm a jó kívánságokat, a biztató szavakat és a zenét is.
Azt szeretném kérdezni, hogy az avistazon, ha nem töltik vissza a sorozatot (pl. damo), mennyi ideig kell seedelni?


Itt az oldalon az AvistaZ -ben megtalálod a választ viewtopic.php?f=183&t=230
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2019. május 12. 20:39

Sziasztok,
nem igazán ide való, de az AvistaZ témában nem találtam megfelelő topicot, de gondolom itt is jó.
Egy kis segítség azoknak, akik ezzel találkoznak az avistazon és nem mernek hozzányúlni.
Kép


Kétlépcsős hitelesítés (belépés) a fiókodba.
Az account szóra kattintva megjelenik a beállításaid oldala.
Többet is olvashatsz róla ha rákattintasz a read more here -re. Bla bla bla.

Szerintem teljesen felesleges, de ki tudja….
Szóval, aki nem akar kétlépcsős belépést a fiókjába nyugodtan törölheti ezt a kék infósávot,
jobbra fent az X -el. Piros karikával jelöltem meg.


Wu Xing :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 13. 8:44

Wu Xing! Aranyat ér a segítséged! Éppen be akartam írni ijedtemben, hogy sos mi ez a fránya újítás már megint! :(( :))
Erre meg is adtad a tippet! Csak egy kérdés ...mi a fenének a kétlépcsős beléptető?! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: ququcs » 2019. május 23. 16:54

Szerbusz Rita, először névnapodra küldök egy köszöntőt @};- :movingflower:
Kép
igaz egy nappal késve, mert ma hajnalban értem haza egy hosszú útról. (unokahúgom esküvőjén voltam fent a Szlovák határ mellett. (hosszú út volt)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. május 23. 19:42

Kedves Éva! Köszönöm szépen!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. május 24. 19:51

Csak szólok, hogy Brigi elkezdte a Voice 3. évadának fordítását, az első rész már kint is van a DA-n :D :-bd \:D/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 8. 8:54

Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. június 15. 14:58

Szervusztok lanyok,sokaig nem jottem kozetek csak a sorozatok reszeiert.
Sajnos par hetig itthon kinlodtam a gyomrommal(doki neni 2x is vizitelt nalam) ,aztan korhaz lett a vegen,diagnozis:gyomorfekely.
Na de mostmar sokkal jobban vagyok,mindjart mutatom is,ket ev utan ujra kezimunkazok.Ezuttal "atnyergeltem" a horgolasra kicsit.
Keszitettem 2 bonbontartot,amiben csoki van,az az unokame a masik meg egy moderatortarsam unokajae. Kép
Remelem mindenki jol van,jo hetveget kivanok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 15. 17:29

szia Éva, remélem gyorsan gyógyulsz ebből a fránya helyzetből is, nekem anno 3 helyen majdnem lyukas volt már a gyomron mire befeküdtem...AZÓTA GYÓGYSZERT SZEDEK, S próbálok nem idegeskedni..ami nem mindig sikerül...de szerencsére a fanyar humor is humor, így ha lehet gyorsan túlteszem magam a dolgokon... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. június 17. 22:29

Kata58 írta:szia Éva, remélem gyorsan gyógyulsz ebből a fránya helyzetből is, nekem anno 3 helyen majdnem lyukas volt már a gyomron mire befeküdtem...AZÓTA GYÓGYSZERT SZEDEK, S próbálok nem idegeskedni..ami nem mindig sikerül...de szerencsére a fanyar humor is humor, így ha lehet gyorsan túlteszem magam a dolgokon... :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Koszonom Kata,en is remelem,foleg,hogy eppen ma kellett visszamennem kontroll vizsgalatra,a doki rendben talalta,szedjem tovabb a gyogyszert azt mondta,hacsak ezen mulik,szedem persze.Bar a terdemnel lenne ugyanez a helyzet,de nem sok remeny van. :(
Attol fuggetlenul,hogy valtozatlanul faj,azert mostmar teszek-veszek itthon.:)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. június 18. 7:39

Szia Éva! Örülök hogy visszaírtál, hogy már jobb a helyzet...remélem továbbra is javulni fog..a térd meg én is kenegetem votarentől kezdve ami van..éppen hogyan viselkedik...nekem a forgóm rakonca..de ha sokat ülök utána megérek beindulni...cipekednem nem szabad - na :)) -
Már a súlyom is több a kelletténél, akkor mit szóljak a bevásárlásnál :)) . Na mindegy ez van...szép napot neked is... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
yeva0814
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. szeptember 5. 12:52

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: yeva0814 » 2019. szeptember 21. 23:41

Szeretettel köszöntök Mindenkit, de elsősorban a fórum Háziasszonyát! :)
Kerestem egy megfelelő rovattémát, ahol az újabb tagok üdvözölhetik a régieket, és cím alapján nem tudtam mást választani, csak ezt. :ymblushing:
Hihetetlen, hogy ez a fórum 2016-tól létezik és én csak nem olyan régen fedeztem fel. Nagyon le vagyok maradva, és még csak nem is tudom azt ígérni, hogy felzárkózom... :(
De örülök, hogy erre a fórumra rátaláltam, és úgy látom, azért itt sok mindent megtalálhatok és sok mindenről tájékozódhatom majd... :)
Gratulálok a fórumodhoz, kedves Rita, és kívánom legyen örömére és áldására úgy neked, mint valamennyi felhasználójának! @};- :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. szeptember 22. 6:37

Kedves Yeva!

Köszönöm, köszönjük a szép szavakat! Igen, 2016-ban jöttem el a Doramaforevertől,és akkor hozta létre
a fiam a honlapomat és ezt a fórumot is. Tavaly óta kinyitottam a "kapuimat" és több fordítótársamnak is
helyet kínáltam magam mellett. Mint kiderült, nagyon jól tettem, hiszen én már egyre kevesebbet fordítok,
de ők éltetik, viszik előre a fórumot, és nem mellesleg nagyon szeretem mindannyiukat.

Azt látom, hogy már te sem vagy annyira aktív fordítóként, mint régen, de nézőként biztosan találsz a
filmek vagy a sorozatok közt olyat, amit szívesen megnéznél.

Ide bármikor, bármilyen témában írhatsz, nincs megkötés.

Érezd otthon magad közöttünk! Jó szórakozást kívánok!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. szeptember 22. 19:59

Kedves Yeva!

De jó látni Téged is! Érezd jól magad itt! :-)
Avatar
Yagamilight
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2018. december 27. 10:49

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Yagamilight » 2019. szeptember 23. 22:22

Sziasztok! Mindenkit üdvözlök!

Új fordító vagyok itt.
Megragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem Nellinek és Ritának a lehetőséget.
Remélem senkinek sem okozok csalódást, és örömmel fogadjátok a felirataimat.
A fejlődésem érdekében bárkitől bármilyen építő jellegű kritikát, észrevételt elfogadok.
Ha bármiféle akadályba ütközök, mint pl: betegség, tanulás, utazás..stb jelezni fogom, hogy
tudjátok miért késik a felírat. Megértéseteket köszönöm.

Mindenkinek szép hetet kívánok.
Yagamilight


Fórumom:
http://forum.ezoritusubs.com/viewforum.php?f=209
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. szeptember 24. 5:06

Kedves Yagamilight! Nagy szeretettel köszöntelek a fórumban! Érezd nagyon jól magad közöttünk!
Mindent nagyon szívesen!


A nézők, akik eljönnek a feliratokért, sokszor csak addig a fordítóig tekernek le, akinek a fórumából
letölteni vagy esetleg hozzászólni vagy olvasgatni akarnak. Ezért mindig linkekkel látjuk el magunkat.

Érdemes a kész feliratok elkészültét az Ázsia Ékkövein kívül más helyeken is jelezni a fórumod linkjével.
Mi, többiek általában a fb három csoportjában szoktunk hirdetni, plusz én még a nagyon régóta meglévő
Doramamajomra is ki szoktam írni. Egyre több fordító kezd visszaszokni oda.
Ennyi elég lesz ahhoz, hogy megszokják, hogy hová kell jönniük a te felirataidért.

Bővebbet PM-ben írok neked.

Ha nem bánod, a hozzászólásod végére kitettem a fórumod linkjét.

További nagyon jó fordítást kívánok!

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég