Csevegő

Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2018. december 25. 14:09

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: csip » 2018. december 25. 15:11

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 30. 9:34

MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSAMNAK SIKEREKBEN GAZDAG
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 30. 14:58

Rita írta:MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓ TÁRSAMNAK SIKEREKBEN GAZDAG
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!


Kép

Én is Ölellek szeretettel , és viszont kívánom... :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. december 30. 15:08

Kedves Fórumozó társaim!
Sikeres eredeményekben gazdag, boldog újesztendőt kívánok nektek szeretettben, békességben, gazdagságban. Legyen szép évetek!
%%- :ymparty: :ymapplause:


Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. december 30. 15:24

Kedves Fórumozók!
Kívánok boldog új évet békességben, szeretetben és jó egészségben!

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: ququcs » 2018. december 30. 16:38

[b]Szerbusz Rita,
Itt írok Neked és kívánok nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET ! Köszönöm az egész évi munkádat. Az utóbbi időben nem nagyon töltöttem le, hisz talán már látod, hogy csak koreai sorozatokat nézek, ez azért van.
[/b]
A következő év legyen békés, nyugodt és eredményes minden kedves fórumozó társamnak is.
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. december 31. 10:06

Kép :x :ymhug: \:D/ :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymparty:
bearbear

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. december 31. 16:23

Boldog új évet mindenkinek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Paggy » 2018. december 31. 17:52

BOLDOG ÚJ ÉVET!paggy
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. december 31. 18:56

Mindenkinek Boldog Újévet kívánok!
Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2018. december 31. 19:08

Rita, Nelliblue, ZZ, Wu Xing, Niki! Ezúton szeretném megköszönni az egész évi munkátokat. Nagyon sok örömet okoztatok nekem, nekünk.

Kép
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: kormika » 2018. december 31. 23:30

Hálásan köszönöm az egész évi munkátokat. ^:)^ Minden napra,hétre,hónapra jutott valami csodás Tőletek. :x


Kívánok Békés,Boldog Új Esztendőt!! :ymparty:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 1. 22:14

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 5. 23:48

Kata58 írta:http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=9&t=10 itt is van egy humoros japán sorozat amit csak ajánlani tudok...ha még nem láttad volna . Kedves Elthan remélem sikerült valami jó ajánlani..egyébként előfordul, hogy nem tetszik az első két rész annyira, nehezen indul a történet, stb. aztán azon kapja magát az ember, hogy már a x. résznél tart, felirat nélkül is akár, mert még folyamatában van a fordítás. Ilyenkor meg örömmel repetázom. De ezzel így vagyunk többen is. Persze, van, aki nem kukucskál. :)) :-h


Köszönöm megfogom nézni. Aztán kicsit hanyagolom a vicces filmeket, mert lesz február 7.-én egy nagy hasi műtétem és akkor nagyon fájdalmas a nevetés, tüsszentés, köhögés. Ez sajnos tapasztalat. Majd még szedek le valami bűnügyi sorozatot, filmet azzal el leszek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 6. 8:06

Kedves Elthan, sajnálattal olvasom, hogy komoly műtét vár rád egy hónap múlva. Addigra legénykéd már teljes energiával fog futkosni, ha minden igaz. Neki hogy van lába? A gipsz is egy olyan dolog, ami sosincs jókor, de az biztos, hogy a legrosszabb a téli időszak. Addig is jobbulást. :ymhug:
Találsz itt az oldalon nagyon sok komoly filmet, sorozatot is. Egyébként nem tudom a dok filmekkel hogy vagy, Rita remek dokumentumfilmeket is készített, azokat is nézd majd meg, pl. a DMK. ról szólót, ha még nem láttad volna. :-h :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 6. 13:27

Köszönöm, majd megpróbálok gyorsan túl lenni rajta. Dani holnaptól mehet iskolába. Igaz 1 hónapig még jár gyógytornára és valami elektromos és mágneses utókezelésre is. Nem örült neki, hogy sikerült reggel 1/2 7-re szereznünk neki időpontot, hogy ne nagyon hiányozzon az iskolából. Főorvos szerint fontosak a kezelések, hogy a jelenlegi robotzsarus (merev) járását, mielőbb terminátoros járássá alakítsák.
Elég sokan dicsérték a Love Me, If You Dare sorozatot, így leszedtem és tartalékolom, illetve a Damo koreiai sorozatot is.
A japán tanító sorozatát most kezdtem. Nekem az első rész is tetszett. Kíváncsi vagyok a többi részre.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 6. 19:14

Szia Elthan. Szerintem nagyon jókat választottál. Legénykédnek meg mielőbbi teljes gyógyulást, sokat fog majd javulni az állapota. Na igen aki diák meg szeretne lógni a suliból, de annak előbb utóbb komoly hátulütői lehetnek. De jót mosolyogtam a mozgás fogalmazáson... :)) :)) :)) .
Ilyen derűs legyen az egész hete mindenkinek! :ymhug: :movingflower: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. január 7. 19:08

kedves elthan-ne haragudj,csak most láttam meg véletlenül,hogy kórházba mész hasi műtétre-biztos más is esett át ilyenen,lén is,ezért sok sikert és kitartást-az első 3 nap nagyon vacak,de utána minden nap jobban leszel-TÉNYLEG-TÉNYLEG-OKOSKODOM,VITTEM MAGAMMAL EGY KISRÁDIÓT FÜLHALLGATÓVAL,HOGY ELTERELJE A FIGYELMEM-NEM BIZTOS,HOGY EZ NEKED IS JÓ CSAK 1 ÖTLET.DFRUKKOLOK NEKED ÉS ÖRÜLÖK,HOGY A FIAD JOBBAN VAN :) :flower1: ÜDV-PAGGY
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 7. 20:42

Kedves Rita,lanyok!
Lenne egy kerdesem az Azsia ekkoveivel kapcsolatban,tudom van koztetek,aki ott is fenn van,en is.Eddig nem tapasztaltam olyat,mint ma,hogy nem engedte elkuldeni a hozzaszolasomat"visszaelesek elkerulese erdekeben a hozzaszolashoz legalabb 24 oras regisztracio szukseges" ezt irta ki.
szeretnem,ha valaki megmagyarazna,mit ertsek a legalabb 24 oras regisztracion,aprilisban 2 eve lesz,hogy regisztraltam az AE-n.
Koszonom a segitseget.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. január 8. 9:47

szia Éva, szerintem csak egy technikai malőr lehetett a részükről, próbáld újra, és ha nem sikerül, irj kacsnak...én most írtam az egyik felirathoz, és simán ment. Bár lehet, most jut eszembe, hogy valaki esetleg a te neveddel vagy majdnem ugyanolyannal regizett és a rendszer összekeverte...ilyen is van.. ;) :( ..remélem, tudtam segíteni... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 8. 10:39

Kata58 írta:szia Éva, szerintem csak egy technikai malőr lehetett a részükről, próbáld újra, és ha nem sikerül, irj kacsnak...én most írtam az egyik felirathoz, és simán ment. Bár lehet, most jut eszembe, hogy valaki esetleg a te neveddel vagy majdnem ugyanolyannal regizett és a rendszer összekeverte...ilyen is van.. ;) :( ..remélem, tudtam segíteni... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata:)Eppen most probalkoztam ujra,de megint csak azt a valaszt kaptam,mint tegnap.Hova irjak a kacs-nak?Kerestem ilyen lehetoseget is,de nem talaltam hova lehet irni,ha gond adodik.
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: MinGi » 2019. január 8. 11:15

Nem tudom mikor jár Kata erre,itt az elérhetőség [email protected]
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. január 8. 11:47

MinGi írta:Nem tudom mikor jár Kata erre,itt az elérhetőség [email protected]

Koszonom szepen,irok akkor a megadott cimre.
Elthan
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Csevegő

HozzászólásSzerző: Elthan » 2019. január 8. 12:45

Paggy írta:kedves elthan-ne haragudj,csak most láttam meg véletlenül,hogy kórházba mész hasi műtétre-biztos más is esett át ilyenen,lén is,ezért sok sikert és kitartást-az első 3 nap nagyon vacak,de utána minden nap jobban leszel-TÉNYLEG-TÉNYLEG-OKOSKODOM,VITTEM MAGAMMAL EGY KISRÁDIÓT FÜLHALLGATÓVAL,HOGY ELTERELJE A FIGYELMEM-NEM BIZTOS,HOGY EZ NEKED IS JÓ CSAK 1 ÖTLET.DFRUKKOLOK NEKED ÉS ÖRÜLÖK,HOGY A FIAD JOBBAN VAN :) :flower1: ÜDV-PAGGY

Köszönöm szépen Paggy. Sajnos rutinos műtétes vagyok már. Nem sorolom, de csak a térdeimet 5x műtötték. Autóbaleset, természetesen én voltam a vétlen autóban az egyik utas.
Tavaly július 24.-én perforált vakbél és hashártyagyulladással műtöttek. Kislányomat vittem kontrollra (asztmás) és a doktornőnek és az aszisztensének feltűnt, hogy sápadt vagyok és erősen szakad rólam a víz, ami nem jellemző rám. Hamar gyorsan intéztek egy hasi ultrahangot, onnan vittek a sürgősségire, laborba meg egyebek. 11 órakor még a tüdőgyógyásznál voltam, 15 órakor meg a műtőbe. Azt mondták másnapra már vérmérgezésem lett volna, tiszta genny volt a hasüreg. Kislányt alig tudtam elrendezni, olyan váratlan és gyors volt az egész. Keresztanyja tudott érte jönni, de a műtétre már a feleségem is beért. Sajnos a hashártyagyulladás miatt lyukak lettek a hasfalba és azok most szépen szétszakadtak, így jó nagy sérveim vannak. Most valami hálót raknak be. Van egy gerincsérvem az autóbaleset óta és a gyomrom védelme érdekében nem szedhettem a fájdalomcsillapítókat, így hozzászoktam a fájdalomhoz. Így most ez a dolog rosszul jött ki, mert én azt gondoltam, hogy hascsikarásom van. Közben meg perforált vakbél amit 6 napig hordtam lábon. Így van rossz oldala is a fájdalomtűrő képesség növekedésének. Bízom benne, hogy ezt is túlélem.

Én a telefonra hangjátékokat szoktam letölteni és azt hallgatom fülhallgatóval. De szoktam ebook-on is olvasni. De az az igazság, hogy a sok injekciótól, gyógyszertől, amit az emberbe tömnek, sokat alszok.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég