Kérések, problémák

Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. március 15. 0:50

Nagyon szépen köszönöm. Nagyon édes.
Erika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 15. 7:43

Nagyon szívesen!

Kép
nofrit
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. április 14. 19:11

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: nofrit » 2016. április 15. 6:29

Sziasztok!

Azoktól szeretném megkérdezni, akik telefonról nézik a sorozatokat, hogy ezt hogyan? Eddig csak a Viki appon keresztül néztem sorozatokat, de oda vagyok Rita fordításaiért, amik viszont nincsenek oda feltöltve. Érdeklődöm, hogy ezeket a doramákat hogyan tudnám - telefonon keresztül - megtekinteni?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv,
nofrit
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. április 18. 21:41

Szia Nofrit!
Én is megkérdeztem az informatikusomtól /fiam/, hogy hogyan lehet telefonon nézni,de az volt a válasza,hogy csak azokat a sorikat lehet telón nézni amelyeknek a felrakója ezt külön beállítja, /nem tudom, hogy ez igaz-e, de én hiszek a kölöknek, bár ő sem tud mindent/. Nekem beállította könyvjelzőbe a telómon a www.sorozat-barat.club oldalt, ahol nagyon sok sorit meg lehet nézni telefonon is, de csak azokat ahol a linkek mellett van egy kis mobil képe is. Sok ázsiai sorozat van rajta, köztük Rita fordításai is. Remélem, tudtam egy kicsit segíteni abban, hogy telefonon tudjál sorikat nézni. A másik megoldás még, hogy letöltöd gépre a sorit, és átmásolod a telódra, de ennek nagy a tárhely igénye, szerintem telefonon érdemesebb online nézni, persze ha van wifi, mert a tarifacsomagokban található pár giga net filmnézéssel hamar elfogy, ez csak az én véleményem.
Üdv . Erika
nofrit
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. április 14. 19:11

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: nofrit » 2016. április 21. 6:40

sipaer írta:Szia Nofrit!
Én is megkérdeztem az informatikusomtól /fiam/, hogy hogyan lehet telefonon nézni,de az volt a válasza,hogy csak azokat a sorikat lehet telón nézni amelyeknek a felrakója ezt külön beállítja, /nem tudom, hogy ez igaz-e, de én hiszek a kölöknek, bár ő sem tud mindent/. Nekem beállította könyvjelzőbe a telómon a http://www.sorozat-barat.club oldalt, ahol nagyon sok sorit meg lehet nézni telefonon is, de csak azokat ahol a linkek mellett van egy kis mobil képe is. Sok ázsiai sorozat van rajta, köztük Rita fordításai is. Remélem, tudtam egy kicsit segíteni abban, hogy telefonon tudjál sorikat nézni. A másik megoldás még, hogy letöltöd gépre a sorit, és átmásolod a telódra, de ennek nagy a tárhely igénye, szerintem telefonon érdemesebb online nézni, persze ha van wifi, mert a tarifacsomagokban található pár giga net filmnézéssel hamar elfogy, ez csak az én véleményem.
Üdv . Erika


Köszönöm szépen! Az oldalt megnézem, főleg ha azt mondod, hogy Rita fordításai is fenn vannak :) Igen, én csak online nézek sorozatokat, mert a tárhelyekkel mindig bajban vagyok :D Illetve számtalan gépet használok. :) Ne is mondd, a tafirfacsomagos pár gigát! 24-én van nálam váltás, és egyszer úgy belemerültem az Aaron Yan videóklipekbe, hogy már 30-án nem tudtam netezni. :)

Köszönöm még egyszer!

Üdv,
Nof
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 23. 9:38

..Szia Rita ...:)...kérhetném én is a kis cuki cicokát a csillagos ég alatt....vagy a pihizo cicust.......kosziii...:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 23. 9:44

Szia Anna!

Kérésed parancs! Már meg is kaptad a cicuskát!
Most már te is szép vagy!


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 23. 9:54

...Koszonom olyan kedves vagy..én akartam hozni a profilképemet mint Katának is van de nem jutottam dulore vele....szoval nem sikerult...és én imádom a cicusokat nekem is van három makkám.... :lol: ...Koszonom mégegyszer....:)..
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 23. 9:59

Kedves Annamama cirógatni valóan aranyos lettél :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 23. 18:01

annamama írta:...Koszonom olyan kedves vagy..én akartam hozni a profilképemet mint Katának is van de nem jutottam dulore vele....szoval nem sikerult...és én imádom a cicusokat nekem is van három makkám.... :lol: ...Koszonom mégegyszer....:)..

Anna, a cica is cuki, de ha saját fényképet szeretnél, akkor
próbáld meg elküldeni nekem az [email protected] címre,
és csinálok neked avatart belőle.


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. május 23. 21:44

Szia Rita! Valahogy elfelejtettem, hogy új oldalad lett. Teljesen kétségbe estem, hogy abbahagytad a fordítást. De szerencsére ide találtam. Kérhetném én a zsiráfosat képnek, ha az már foglalt akkor a pingvint. Előre is köszönöm. Éva.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 24. 5:34

Szia Éva! Nem tűntem el, csak átalakultam. Ha nem hirtelen történik velem valami,
akkor tudni fogjátok, mert előre szólok. Nem tudom elképzelni, hogy szó nélkül
eltűnjek.

Ez a zsiráfka az én személyes kedvencem. Ha nem Mása lenne az avatarom, akkor
őt választottam volna.

Szép napot kívánok Magunknak!

Kép
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. május 27. 20:32

Kedves Rita!
Bocsi, hogy ilyennel zargatlak, de meg vagyok lőve a qBittorrenttel. Amikor átváltottam a Te ajánlásodra, akkor egész szépen át tudtam pakolni a seedelnivaló filmjeimet, de azóta sehol sem nő az arányom és most derült ki, hogy semmit nem seedeltem vissza 30 percnél hosszabban, holott nálam az aktív idő folyamatosan nőtt, de a letöltő oldalon nem látszom. (Most vagyok büntetésben az egyik oldalon - így szembesültem azzal, hogy valamit nem jól állítottam be, vagy be sem állítottam. :cry: ) Azt hittem, hogy betartom a szabályokat, de ezek szerint nem - próbálgattam valamiket állítgatni, de nem vagyok otthon ebben a témában -sajnos.
Tudnál esetleg tanácsot adni a beállításoknál?
Sajnálom, hogy ilyen béna vagyok, de a kollégáim között nincs olyan, akitől némi információt tudnék szerezni. :?

Kép
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. május 27. 20:44

Blackfield, képzeld, én is így jártam: a qbittorrent egyszerűen nem seedelte a torrentjeimet, az arányom maradt a béka popója alatt... épp vissza akartam térni egy másik torrent oldalhoz, amikor úgymond véletlenül rájöttem, ha le akarok tölteni egy filmet, akkor, ahogy felkerül a qbit-re, kijelölöm a torrentet bal klikkel,aztán ráklikkelek jobbal, és kiválasztom az erőltetett folytatást. Azóta, hogy ezt csinálom, folyamatosan seedeli vissza a filmjeimet. Próbáld meg te is, oké? Szurkolok, hogy neked is bejöjjön: :P
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 27. 21:24

Kedves Blackfield! Sajnos nem értek hozzá, mivel a fiam tette fel nekem. Valamiket beállítgatott rajta,
pipákat rakosgatott, és vett ki, fogalmam sincs, mit csinált, ráadásul mindezt Angliából.

Annyit tudok tenni, hogy lefényképezem neked, hogy hol vannak az én pipáim, így össze tudod hasonlítani
a tiéddel. A megára fogom feltenni a screenshotokat, mert ide nem tudom teljes nagyságában kitenni,
kicsiben meg nem látszik semmi.

A qBittorent felső sorában lévő "Eszközök"-be mentem bele, és azon belül is a "Beállítások"-ba. Akkor a
baloldali oldalsávban látható "Viselkedés" jelenik meg automatikusan kezdőlapként, az az első fotó.

Utána a "Letöltések"-re kattintottam. Onnan kettőt fotóztam, mert nem fért ki egy képre a lényeg.

Aztán jött a "Kapcsolatok" egy képpel. "Sebesség", egy kép, "Bit torrent", egy kép, "Webes felület" egy kép,
"Speciális" egy kép.

Úgy emlékszem, hogy a Sebesség, Bit torrent, Webes felület Speciális füleket nem nyitotta meg, azokban
nem állított semmit.

Még annyit megnézhetsz, hogy nem korlátoztad-e véletlenül a le- és a feltöltési arányodat. Rákattintasz a
qbittorrentben a sorozat nevére, jobb klikk --> Feltöltési arány korlátozása -->klikk --> a felugró kis ablak
kis ablakában egy fekvő nyolcast, végtelen jelet kell látnod. Ha nem az van, állítsd át!

https://mega.nz/#F!m8wz3TiD!alkddM_2WL_o2fyJN8yn9Q

Remélem sikerül kettőnknek összehoznunk valamit! Drukkolok!

Visszajöttem! Olyan sokáig írtam a válaszomat, hogy közben Rika is írt. Az is jó megoldás lehet!


Kép
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. május 27. 23:51

Kedves Rita és Carmi!

Mindkét variációt végig csináltam - majd holnap, ha újra indítom a gépet, akkor kíváncsi leszek, hogy mi fog történni.
Egyenlőre a feltöltési sebességem mindenhol 0 és az adott oldal is azt mutatja nálam, hogy nem vagyok seedbe egyik filmmel sem, de a qb szerint mindent seedelek.

Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek vagytok (Rita külön hála a képekért ) - holnap ismét megnézem, hogy büntiben vagyok-e.

:mrgreen:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 28. 8:43

Kedves Blackfield! Nagyon szívesen! Bízom benne, hogy jól alakulnak a dolgok!

Még eszembe jutott valami.
Egyszer, mikor nekem is volt valami problémám a qbittorrenttel, a fiam csinált
valamit, aztán azt mondta, hogy indítsam újra a torrenteket, mert olyanok
voltak, mintha halottak lettek volna, meg sem mozdultak. Akkor azt kellett
csinálnom, hogy ráklikkeltem a filmekre, majd jobb klikk -->"Kényszerített
újraellenőrzés". Mindegyiknél végigcsináltam, és jó lett minden.

Nagyon remélem, hogy örömhírrel jössz vissza!

Még egy virágszirom mandala.

Kép
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. május 28. 15:39

Kedves Barátaim!
Köszönöm a segítséget - mindegyik variációt megcsináltam, amit írtatok, így ma, amikor elindítottam a rendszert - csoda történt! :lol:
Gyorsan letöltöttem valamit, de oda kell majd figyelnem arra, hogy a Kényszerített folytatással is "kezeljem", mert csak így kezd visszafelé is dolgozni!
A büntit is levették rólam, mivel bezöldültek azok a seedjeim, amelyekről eddig is azt hittem, hogy működnek! :mrgreen:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 28. 18:07

Blackfield írta:Kedves Barátaim!
Köszönöm a segítséget - mindegyik variációt megcsináltam, amit írtatok, így ma, amikor elindítottam a rendszert - csoda történt! :lol:
Gyorsan letöltöttem valamit, de oda kell majd figyelnem arra, hogy a Kényszerített folytatással is "kezeljem", mert csak így kezd visszafelé is dolgozni!
A büntit is levették rólam, mivel bezöldültek azok a seedjeim, amelyekről eddig is azt hittem, hogy működnek! :mrgreen:


Hip hip hurrá!

Először csak a címe miatt választottam, de a zene is jó! Szerencse, hogy belenéztem,
mert elsőnek az "uncensored" verziót adta fel a kereső, és azt még a spoilerbe sem
mertem kitenni.

Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. május 28. 19:46

Hahaha... van néhány arcpirítós, kétértelmű szövegű számuk!
:mrgreen:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 15:22

Blackfield írta:Hahaha... van néhány arcpirítós, kétértelmű szövegű számuk!
:mrgreen:

Az uncensored verzióban arcpirító dolgokat műveltek, miközben énekelték az arcpirító
szövegű dalt. Nincs vele problémám, csak nem akartam senkit megbotránkoztatni.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 29. 19:44

Ha ilyen kétértelmű inkább kihagyom az élményt! Helyette úgyis éppen az Aurondot hallgattam... :D :D
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. május 29. 20:54

Nem fogok ebből rendszert csinálni, de ez egy nagy kedvencem és nem "arcpirító"! :mrgreen:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 30. 7:24

Kedves Blackfield! Nagyon aranyos vagy! Köszönöm! :D :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 30. 7:34

:D

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég