Kérések, problémák

Cuclicica
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. május 28. 20:40

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Cuclicica » 2016. június 15. 14:32

Szia Rita!
Szeretném megkérdezni, hogy nem tervezed-e a Kiss: The Series (16 részes) 2015-ös tájföldi sorit, mert a Kiss Me soriból ketten is szerepelnek benne, ráadásul szerintem ez is jó kis sori. ;;)

Üdv.: Cuclicica
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 15. 17:47

Cuclicica írta:Szia Rita!
Szeretném megkérdezni, hogy nem tervezed-e a Kiss: The Series (16 részes) 2015-ös tájföldi sorit, mert a Kiss Me soriból ketten is szerepelnek benne, ráadásul szerintem ez is jó kis sori. ;;)

Üdv.: Cuclicica

Szia Adri! Már én is szemeztem a sorival, sőt el is kezdtem nézni a youtube-on, még mielőtt
belekezdtem volna az Easy Fortune-ba. Tetszett, elkezdtem leszedni a feldarabolt részeket
a yt-ról, és a feliratot is. De mikor belenéztem a videóba, azt kellett megállapítanom, hogy a
lementett felirat időzítése nagyon rossz lett. Sokat kellett volna újra időzítgetni rajta, nem
érte volna meg a kínlódást. A subscenen lévő felirattal sem voltam kisegítve, az is a yt-ról lett
leszedve.

Egyelőre nem gondolkodom rajta. Ha az Easy-nek vége lesz, belekezdek a régóta dédelgetett
Ősi Tea és Lovas karavánútba. És egy meglepetéssel is készülők akkorra, amikor elutazom
Angliába.


Kép
Edit
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. június 12. 11:06

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Edit » 2016. június 15. 21:02

Kedves Rita!
Nézek egy csodálatos kínai sorozatot angol felirattal.
The story of A Noble family a címe.
Sajnos nem kielégítő az angol tudásom,de még így is
szívszorító a sorozat.Csodálatos szereplőkkel.
Nagyon óvatosan és mérhetetlen hálával az eddigi fordításaidért
kérdezem,esetleg valamikor nem terveznéd a fordítását?
Hálás köszönet a Loving Never fordításért.
Örülök,hogy itt lehetek.Nagyon profi a honlapod.
:Edit

:flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 16. 5:13

Kedves Edit! Megpróbáltam rákeresni a sorozatra, de sem letölthető videót, sem feliratot
nem találtam. Pedig ez nélkülözhetetlen a fordításhoz. Online nézed a sorit? Szerintem csak
úgy van fen a neten... egyelőre. A vikin láttam, de ott még csak az első részét fordították
le angolra.

Most, ahogy fentebb írtam már más, és nem is kevés tervem van, de ha egyszer felteszik
letölthető verzióban, akkor megígérem, hogy belenézek, addig nem ígérek semmit. Sok
múlik az angol felirat minőségén, a részek számán, a színészeken, a sztorin.

Nagyon szívesen a Lovingot! Én is örülök, hogy beregisztráltál, és itt vagy közöttünk.
Majd elfelejtettem! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Érezd otthon magad!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Edit
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. június 12. 11:06

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Edit » 2016. június 17. 19:08

Kedves Rita!
Köszönöm kedves soraidat!Igen online nézem angol felirattal.WWW:cntvna.cvom/entertainer/tv drama/intro/ 98/Article 97498shtlm-oldalon-
Nagyon hosszú sorozat,de csodás.Majd egyszer,ha időd is meg kedved is lesz hozzá nézz bele.Remek szórakozást kapunk tőletek így is,nem
telhetetlenkedünk!Csak jó lenne,majd egyszer.A loving nevert is nézem,az is nagyon tetszik.
Köszönettel :Edit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 18. 6:30

Kedves Edit! Gondoltam, hogy csak online lehet fenn, mert a videókkal, vagy angol
felirattal nem találkoztam, addig meg fordítani sem lehet.

Máskor is nyugodtan kérdezhettek, de igazából azt szeretem fordítani, amit magamnak
kinézek. Nem megy megrendelésre, csak akkor, ha nekem is nagyon tetszik. Most sok
saját ötletem van, először azt szeretném megvalósítani.

Mindent nagyon szívesen!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Cuclicica
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. május 28. 20:40

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Cuclicica » 2016. június 19. 16:54

Szia Rita!

Először is szeretném megköszönni a Easy Fortune Happy Life sori újabb részeit :)
A Kiss: The Series sorit én a http://koreandrama.se/kiss-the-series oldalról töltöttem le, igaz itt az angol felirattal együtt van fenn, nincs külön felirat.
Üdv: Adri
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 20. 7:09

Szia Adri!

Akkor még várnunk kell, hátha felteszik máshová is a sorit, és az angol feliratot.
Jó, hogy betetted a linket is, hátha más is hasznát veszi!

Itt is nagyon szívesen az Easy Fortune újabb részeit!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. június 23. 16:16

..Kedves Rita ...tul vagyok oltozve ebben a kegyetlen melegben....szép ez a bunda rajtam de kibirhatatlan meleg :)) kérhetném a virágot szájában tarto kissé szerintem hogutás zsiráfot...ha nem gond #:-s ...rajta nincs olyan meleg bunda mint a macsekon.....Koszi...már allergiás vagyok erre a hogutára.... :)) ...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 23. 16:55

Anna, a zsiráfot már betettem Évának. Keresgéltem egy kicsit, és találtam
párat, amik közül tudsz majd válogatni:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 11. 21:26

sziasztok Nem tudom ti is tapasztaltatok e már olyat, hogy a létező összes lajkhang átjön minden programon! probáltam állitani hangokat letiltani de eddig nem jártam sikerrel és mindegy hogy hol vagyok a gépen...most míg írok itt és á eltünik a kurzor vagy nem akar egy pillanatra mozdulni..aish
már napok óta szenvedek vele ez egy őrület. Ha betüt kell javítanom alig birom odébb mozditani az egérrel a vonalat...már nem is érdekel ha piros...
:(( ja még a jelet is alig birtam behozni :-q :-?? $-)
valami ahhoz a hasonló hang mikor a messengeren üzennek és visszajelzés jön
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 12. 7:43

Kata58 írta:sziasztok Nem tudom ti is tapasztaltatok e már olyat, hogy a létező összes lajkhang átjön minden programon! probáltam állitani hangokat letiltani de eddig nem jártam sikerrel és mindegy hogy hol vagyok a gépen...most míg írok itt és á eltünik a kurzor vagy nem akar egy pillanatra mozdulni..aish
már napok óta szenvedek vele ez egy őrület. Ha betüt kell javítanom alig birom odébb mozditani az egérrel a vonalat...már nem is érdekel ha piros...
:(( ja még a jelet is alig birtam behozni :-q :-?? $-)
valami ahhoz a hasonló hang mikor a messengeren üzennek és visszajelzés jön

Kata, el sem tudom képzelni, mi lehet a gond. Igaz, én sem lájkolni nem szoktam,
se messengert nem használok. Sajnos nem tudok segíteni. Nem lehet, hogy valami
vírust szedtél össze?

:( :-o :(( 8-|
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 12. 9:06

Szia Rita én sem használok messengert, de volt aki rábeszélt, mert hogy úgy olcsóbb a telefon...de olyan hamar megutáltam hogy otthagytam. hát legkorábban csütörtök este leszünk okosabbak...de borzasztó hallani...még csak bekapcsoltam a gépet aztán már hallani is lehetett a plin
hangot! :(( néha úgy hogy plonplan :(( :(( :((
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 12. 19:28

szia Rita! Annyit javult a helyzet, hogy a barátnőm kivett minden rendszerhangot és most már néma csend van! a kurzor néha még rendetlenkedik...lefuttattam egy nagyon Avira vírusirtást...de majd igazból csütörtök este leszek okosabb. de még mindig nem tudom mi a bánat volt ez.néha olyan, mintha valaki ránehezedne a kurzorra és az egérre hogy ne tudd odább vinni. Esetleg valami tipp a fiadtól alkalomadtán.
délután egyszer csak nem tudtam odább lépni és sem kilépni és kikapcsoltam a gépet úgy hogy minden nyitva volt. nem szeretem az ilyen megoldásokat de kényszerhelyzetben voltam. utána lefuttattam az avirát és azóta jó a gép...még ha nem is 1oo% de a lényeg hogy most is tudok írni letölteni és filmezni... #:-s :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 13. 18:58

Kata! Legközelebb szombaton tudok hosszabban beszélni a fiammal, hozzád meg már
szerencsére holnap jön a segítség. Már az is jó, hogy kicsivel jobb lett a géped.

Drukkolok, hogy holnap minden baj megoldódjon!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 13. 19:22

Köszönöm! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 14. 21:01

szia Rita Ismét! nagyjából megoldódott...de rendszerhangokkal nem foglalkoztunk mert az Mónika teljesen lenémította...de nem is hiányzik.
Viszont kiderült mi volt az egyik fő bibi ami ezt a galibát okozta...az egér mondta fel a szolgálatot. Még szerencse, hogy nem régiben vettem egy egeret olyan zsinór nélkülit és azt beüzemeltük. szinte éreztem hogy egyet vennem kell. és milyen hamar szükség is lett rá :D :)) ..úgy hogy azóta boldogan csavargok javítok a feliratokon ahol kell vagy játszom...vagy csak egyszerűen lájkolok mert még az sem ment zökkenőmentesen...szóval ük.élvezem, hogy olyan a gép mintha új lenne...pár vírust leszedett a gép vírusirtója és azt is tehermentesítettük...volt egypár...Úgyhogy nagy kő esett le a szívemről...megkönnyebbültem, hogy nem kell nagyobb kiadást csinálnom. :D :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 16. 5:43

Kata! Örülök, hogy egy új egérrel hátad mögött tudhattad az egészet.
Remélem, most sokáig csendben lesz a drága és hagyd nem ijesztget.

Most kávézom, aztán húzok a boltba. Nyitásra ott akarok lenni.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 16. 8:02

Szép reggelt! az a kávé nagyon kívánós és gyönyörű! :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 21. 18:40

sziasztok! Biztosan olvastátok már hogy a rutriker torrentnek befellegzett. Elfogták a gazdáját! és az oldalt teljesen bezárták! Pedig sokan szerették! Borzasztó csalódott lehetett sok ember ma aki leakart tölteni és nem tudott..de nem értem, akinek tényleg olyan sok pénze van hogy lehet egy banánhéjon elcsúszni...sokkal egyszerűbb befizetni az adót! no coment!
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. július 22. 6:54

Kata! Nem a Rutrackert zárták be hanem a Kickass-t. Itt egy cikk róla.
Spoiler: mutasd
http://hvg.hu/tudomany/20160721_nem_megy_a_kickasstorrents_kat_nem_jon_be_letartoztatas
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 23. 7:58

:ymblushing: bocsi az elírásért.... néha ez van hogy keverem.... :ymblushing:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. augusztus 12. 10:47

Kedves Rita!
Én is értesítelek,hogy egy rakás szemét lett a gépem.Egy hónapja vacakol,de az utóbbi napokban egyre inkább leépült.Három,illetve a Windows Playerrel együtt 4 lejátszóm közül,hol egyik hol másik ledermed.A facebookra is alig merek benyitni.Legtöbbször hibát jelez.Ide hozzád is hosszú percekig tartott amíg bejöttem.Nagy fiam ígérte ,hogy újra tölti nekem,de az nem lesz azonnal.Család,nyaralás,gyerekek nyári szüneten.Havonta egyszer szoktak eljönni szorgalmasan.Várok és akit csak tudok még értesítek.Nagyon aggódok a telepítés utáni gépemmel hogyan is keresem meg a kedvenc oldalaimat.A g-mail os levelezőm lesz az egyik kiindulási pont.Oda most minden indító fájt begyűjtök.Az AT biztos kidob.Legutóbb is ez volt.A most futó,és a későbbi soridat is meg fogom nézni,de most felesleges bármit is begyűjtenem.Szomorú vagyok,de meg kell ezt tennem.Még tudok a fórumokra be-be kukkantok.Ha normális lesz a gépem majd jövök letölteni is.Kellemes nyarat Neked,és minden fórumozó társamnak. :x :ymhug: :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 12. 16:11

Kedves Nagyi! Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! Drukkolok, hogy hamar rendbe tegyék
a gépedet! Addig is hiányozni fogsz!


Nem fog elveszni semmilyen jelszó, ha nem csak használod a böngésződet, hanem be is regisztrálsz,
saját fiókot csinálsz, mint ahogy mondjuk a gmailben.

Új laptopom van, mikor Angliában voltam tett fel rá mindent a fiam, ám mégis minden jelszavam,
kedvenceim, sőt a keresőben az évek alatt beírt dolgaim, amik már automatikusan felugranak, ha
csak elkezdem újra beírni őket (ez nagyon-nagy segítség ez nekem), egyszóval mindenem megvan!

Tehát mielőtt valaki újrahúzza a gépedet, kérd meg, hogy segítsen beregisztrálni a böngésződbe.

Neked is kellemes nyarat kívánok! Nagyon remélem, hamar találkozunk!

Kép
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2016. augusztus 22. 17:32

Szia kedves Rita! Szeretném megkérdezni, hogy esetleg nem vetted e tervbe a Wind Chime(2016) című kínai sorozat fordítását? Előre is köszönöm a válaszod. :)

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég