Kérések, problémák

Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 14. 19:50

bori írta:
Köszönöm, ez is segítség.... esetleg megkérdeznéd a Mestert,hogy mit kell csinálni a böngészővel ? Cromom van... ^:)^


Szia Bori,
ellenőrizd le a Chrome-ot.
Küldök két képet, úgy a legegyszerűbb.
Az elsőn a Chrome verzióját,
Kép
a másodikon, a jelszavak körüli cirkuszt.
Kép
Ha nálad is úgy van minden mint a képen -elvileg- egy böngészési menetben mindig be tudsz lépni.
Új böngészéskor elég a bejelentkezés gombra kattintanod.

Remélem segítettem
Üdv
Wu Xing
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. március 14. 19:53

Köszi, Wu Xing!

:flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 14. 19:57

Igazán nincs mit :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 14. 20:40

Mai frissítéssel minden visszaállt a helyére! Hála Istennek, mindig rám hozza a frászt ez a sok frissítés, de mintha analfabéták foglalkoznának ezzel a dologgal. Ez már szinte botrányos!
Egyébként nagyon nagy segítség Wu Xing megint amit kitettél... :x :ymhug: :littlehearth: :-bd
bori
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2017. augusztus 14. 11:39

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: bori » 2020. március 15. 20:23

Wu Xing írta:Igazán nincs mit :)

Közben "megjavult" magától....
Nagyon köszönöm a szemléltetős segítséget, holnap pihenten elmélyedek benne, hogy később tudjak magamon segíteni. Csak annyit áruljál el még légy kedves, hogy ezt a beállításos oldalt én a saját gépemen hol találom... :ymblushing: ^:)^
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 16. 11:31

bori írta:
Wu Xing írta:Igazán nincs mit :)

Közben "megjavult" magától....
Nagyon köszönöm a szemléltetős segítséget, holnap pihenten elmélyedek benne, hogy később tudjak magamon segíteni. Csak annyit áruljál el még légy kedves, hogy ezt a beállításos oldalt én a saját gépemen hol találom... :ymblushing: ^:)^


Ez a windows, ez magától nem javul meg :) sajnos.
Valószínűleg újraindítottad a gépedet. Ezt el is felejtettem!
Bizonyos beállítások megváltoztatásához újraindításra van szükség még akkor is, ha a át/beállítás után a windows ezt nem írja ki neked.

BEÁLLÍTÁSOK A CHROME BÖNGÉSZŐBEN:
A beállítások menü a Chrome böngészőre vonatkozik, nem a gépeden futó operációs rendszerre. (Op. rendszer a win7, win8, win10)
1. Nyisd meg a Chrome-ot.
2. Jelentkezz be.
3. A jobb felső sarokban a három pont a beállítások.
Kép

Remélem segítettem

Üdv
Wu Xing
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 16. 12:21

:x :ymhug: :flower1: :littlehearth: ~o)
Andy5923kunhegyes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. május 12. 11:23

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Andy5923kunhegyes » 2020. április 17. 14:08

Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. április 17. 15:43

Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Szia Andrea,
ha nem tévedek ezt keresed

Üdv
Wu Xing
Andy5923kunhegyes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. május 12. 11:23

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Andy5923kunhegyes » 2020. április 17. 18:15

Wu Xing írta:
Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Szia Andrea,
ha nem tévedek ezt keresed

Üdv
Wu Xing

Köszike,felmentem az asia oldalra regiztem,de sajna igy sem boldogulok,számitogéphez nagyon hülye vagyok,örülök,ha be tudom kapcsolni,jobban örülnék 24 db online linknek
Andy5923kunhegyes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. május 12. 11:23

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Andy5923kunhegyes » 2020. április 17. 18:17

Andy5923kunhegyes írta:
Wu Xing írta:
Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Szia Andrea,
ha nem tévedek ezt keresed

Üdv
Wu Xing

Köszike,felmentem az asia oldalra regiztem,de sajna igy sem boldogulok,számitogéphez nagyon hülye vagyok,örülök,ha be tudom kapcsolni,jobban örülnék 24 db online linknek
,sőt ami linket megadtál,azon letöltés van,az nekem nem jo
bearbear

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. április 17. 23:03

Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Szia! Más fordítók és fansubok sorozatait nem.rakjuk fel online. Így ezt sem áll módunkban.
diana1992
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020. február 8. 23:48

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: diana1992 » 2020. április 18. 17:15

Sziasztok! A Királ : Örök uralkodó című koreai sorozatot nem szeretné valaki elvállalni a fordítását. Netflixen fent vam az első rész angol felirattal
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. április 18. 17:16

Még ma kikerül az első része.

%%- @};- %%- @};- %%- @};- %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. április 18. 17:44

wow!!! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
diana1992
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020. február 8. 23:48

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: diana1992 » 2020. április 18. 19:09

:flower1: :flower1: köszönöm már nézem is :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. április 18. 19:12

:D \:D/
Avatar
David33
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 24. 1:44

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: David33 » 2020. április 24. 13:47

Sziasztok. Először is szeretném megköszönni a feliratok, kimondottan 'Mama Fairy and the Woodcutter' feliratokat.
És remélem nem bánják a fordítók de megszeretném kérdezni, hogy lenne-e kedve valakinek lefordítani a 2003-as Good Doctor sorit. Van hozzá már felirat de nagyon fapados még. Látszik, hogy nem lett kijavítva és gondolom nem is lesz már. Netflixen fenn van a sorozat amit le lehet tölteni Avista oldalon is. Szívesen lefordítanám én is de az orvosi dolgokhoz nem értek és jelenleg sajnos nincs is rá időm. Előre is köszönöm a választ.

Dávid.
Zsanett71
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. február 11. 17:33

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Zsanett71 » 2020. május 31. 16:40

Szervusztok!
Nem tudom jó helyre írok-e. Belebotlottam egy kínai sorozatba, aminek a főszereplője az egyik kedvenc színészem. a sorozat 40 részes, jelenleg 14 rész van az Avaston fent. A Vikin 17. résznél járnak. Romantikus sorozat.

A címe: Love Designer.
Johnny Huang Jing Yu a főszereplője.

Nincs kedve valakinek magyar feliratot készítenie hozzá?

Ez egy bemutató:


Reménykedem, hogy megtetszik valamelyik fordítónak ez a sorozat.

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Üdvözlettel: Zsanett
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2020. május 31. 21:09

Szia Rita és Ginablack

Lehet tudni mi az oka hogy a Romance of Hua Rong feliratait miért nem lehet
letölteni ? Köszi a választ.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 31. 21:20

Szia Dolores! Már írtam Hajninak, hogy nézzen utána, mi történhetett a feliratokkal,
de még nem válaszolt. Remélem, hamarosan észreveszi, és kijavítja a hibát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 1. 7:08

Sziasztok! Eddig srt-ben voltak fenn a feliratok, most ass-ben le tudom tölteni. de már a második után azt akarja a program, hogy a winrart töltsem le mint fizetős változatot.
Mindig ingyen használtam.
Totálban elég volt kinyitni a rart és másolással átvinni a feliratot.
Valószínüleg két dolog történhetett, hogy javított a feliratokon, és esetleg a saját verziót tette fel Hajni, lehet neki ass ben van meg.
Vagy pedig a windos újabb hibajavítási malőrje... :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 5. 11:53

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy az Avistán nektek is be kell e újabban írni a kódokat? eddig elég volt csak belépne, Mi ez a újítás? Ráadásul olyan betű számkombóval hogy néha még abba is beleizzadok mert hiába hibátlan nem fogadja el csak a sokadikat. Igencsak unom.
Ma és holnap minden Aranycsillagos. De mit jelent, hogy a letöltés után állítsuk le és inditsuk újra, mert nem értem hogy hogyan állítsam meg a letöltést. és indítsam újra...!!!! :-w
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 9. 18:27

Na úgy látszik jönnek a próba időszakok, most meg a vlc-m áll le állandóan...vagy gyűri a képet..tiszta bolondokháza... :((
aztán megy egy két rész aztán megint...pedig az avistáról is és a vikiről is letöltöttem filmeket minddel csinálja A generálissal is semmi gond nem volt most meg majd a hajam téptem...de ma megint jó...egy két pillanattól eltekintve... :-o :-??
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. június 9. 21:17

Kata! Én is így vagyok, de nem a VLC a hibás, hanem a videó kártyánk. Olyan modernek már ezek a filmek,
az én laptopom kezd elavult lenni hozzájuk. :(

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég