Kérések, problémák

diana1992
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020. február 8. 23:48

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: diana1992 » 2020. június 11. 21:54

Sziasztok. Lehet kérni sorozat fordítást? Beautiology 101. Youtubon csak angól felirat van hozzá.köszönöm elöre is!
Manami24
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2019. január 6. 13:55

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Manami24 » 2020. június 13. 12:38

Sziasztok!
A mai napon szerettem volna Videa-ról sorozatot letölteni a 9xbuddy oldal segítségével ( régóta ezt az oldalt használom) és a következő üzenet fogadott: "This page has no download links or is temporarily blocked. Please try later". Más is találkozott ezzel a problémával? A választ előre is köszönöm!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 13. 12:55

Wu Xing írta:
Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Szia Andrea,
ha nem tévedek ezt keresed

Üdv
Wu Xing


szia WU XING...annyit szeretnék csak jelezni, hogy az adott sorinál ha rákattintanak kint van a DA-n a nevem és a jelszóm...xddd
A másik, hogy újabban ha töltenék le az avistáról nem elég úgymond belépni, hanem előtte még kódokat is kell beírni..meg tudnátok nézni mi ez az újdonság már nagyon unom... :(
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 13. 14:14

Kata58 írta:
Wu Xing írta:
Andy5923kunhegyes írta:Kedves EZURITU,ne haragudj,hogy zavarlak,volna egy nagy kérésem,,,Egy taiwan-i sorozatot keresek,de eddig sehol sem találtam meg,vagyis a SB oldalon fenn van,de sajnos részben van hozzá magyarfelirat, FATED TO LOVE cimü sorozatrol lenne szo, a koreai sorozatot megnéztem és kiváncsivá tett a taiwani is,Buldozer tanácsolta,hogy forduljak hozzád,,kérlek szépen,segits nekem,kellene nekem a fated to love taiwan-i sorozat mind a 24 része magyarfelirattal online,,,ha lehet kérnék linkeket,segitségedet elöre is megköszönném,Andrea :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Szia Andrea,
ha nem tévedek ezt keresed

Üdv
Wu Xing


szia WU XING...annyit szeretnék csak jelezni, hogy az adott sorinál ha rákattintanak kint van a DA-n a nevem és a jelszóm...xddd
A másik, hogy újabban ha töltenék le az avistáról nem elég úgymond belépni, hanem előtte még kódokat is kell beírni..meg tudnátok nézni mi ez az újdonság már nagyon unom... :(



Szia Kata,
DA-->ha én kattintok rá az én nevem van ott a jelszavammal, mert be kell lépni. Mindenkinél a sajátja van.
AvistaZ-->erre gondolsz?
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 13. 14:30

igen....de mi ez a újfajta kódbeiratás? :( :-??
Minden egyes belépésnél...miért? találtál erre valami infót... Már nem is tudom mióta vagyok ott is tag és most meg ilyennel szívatni az embert...

Más..Widows frissités..át akarta tenni az edgére a dolgaimat ..
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 13. 14:32

Kata58 írta:igen....de mi ez a újfajta kódbeiratás? :( :-??



Ne jelentkezz ki, a böngésződ meg tudja jegyezni a jelszavadat.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 13. 14:35

köszönöm... :x
Dani4561
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. március 24. 10:44

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Dani4561 » 2020. június 14. 20:20

Valaki tudna nekem segíteni, valaki el tudná küldeni a Kim Soo Ro történelmi sorozatnak a feliratot azt megköszönném.Ázsia ékkövein valamiért nem tudom letölteni.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 15. 13:21

Dani4561 írta:Valaki tudna nekem segíteni, valaki el tudná küldeni a Kim Soo Ro történelmi sorozatnak a feliratot azt megköszönném.Ázsia ékkövein valamiért nem tudom letölteni.


Szia,
azért nem tudod letölteni az Ázsiáról, mert be kell jelentkezned a D-Addicts oldalára. Ha rákattintasz az Ázsián a Kim Soo Ro "felirat letöltése" -re,
át leszel irányítva a D-A-ra.
Az Ázsia Ékkövein sok felirat esetében leszel átirányítva a D.A-ra, ezért szerintem próbáld megoldani, ha nincs regisztrációd ITT TUDSZ REGISZTRÁLNI.
Itt pedig meg tudod nézni lépésről-lépésre a felirat letöltését.

Ha kérdésed van, elakadsz írj és megpróbálok segíteni.

Üdv
Wu XIng
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 22. 10:17

sziasztok! Az avistán a helyzet változatlan amit nagyon unok de mindegy is...nem tudom miért csinálja...
Más...most még a másik gépem nincs itthon, több fájl sérült ..nem is tudom hogyan fogom őket javítani. Ha onnan is hibásan jött le..vagy más letöltőtől.
Nem tujdom mit állíthattam el a totalban, a beállításoknál s betüknél, mert van amit arielbe van ami már nem is tudom fejből máshogy van beállítva, szóval az egész jobbra van tolódva,Majd csinálok pillanatképet..és elküldöm Ritának mert azt nem akarom a facen megjelentetni...Amúgy sem fogadja el a teljes képernyőt a nagyon. Itt a régi monitoron egy árnyalattal jobb a helyzet...Jó lenne táblázatot látni a hleyles beállításokról...mégpár nap mire gépem lesz..mert itt csak a netre tudok rákapcsolódni és mindenem a másik gépen van. kisebb elvonási tünetekkel..mert azért nem egy sorozatot néztem napi szinten :-o :(( :))
Na megyek is, mert nem sokára hozzák a csomagom! :D

A videáára be kell jelentkezni?! pontosabban regisztrálni? lehet azért is nem tudok rajta semmit nézni?!? :-o ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. június 25. 4:17

Kata! Elküldted nekem ezeket a fotókat, azzal a kérdéssel, hogy mi lehet rosszul beállítva,
de én erre nem tudok válaszolni. Hirtelen azt sem tudom, mi a probléma. A Total Commandert
csak nagyon ritkán használom, akkor is csak videók feldarabolására, és összefűzésére. Ide
teszem a képeket, hátha valaki tudja a választ:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 25. 14:06

szia Rita, Nálam minden arielre van állítva ... :)
Avatar
Ān délǐ yǎ
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020. május 28. 16:35

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Ān délǐ yǎ » 2020. július 27. 8:18

Kedves Rita !
Szeretném megkérdezni ,hogy az Intense love című sorozatot letudnád fordítani? Nem láttam sehol ,hogy valaki is neki állt volna...
Köszi szépen !!! :D :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. július 27. 8:27

Kedves Ān délǐ yǎ!
Amikor megjelentek az első részek, elkezdtem nézni a sorit, azzal a szándékkal, hogy lefordítom,
ha tetszik és az angolja sem csapnivaló. Sajnos csak két részt bírtam végignézni. Olyan szörnyű,
néhol szánalmas volt a főszereplő lány viselkedése, hogy nem folytattam tovább.
Avatar
Ān délǐ yǎ
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020. május 28. 16:35

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Ān délǐ yǎ » 2020. augusztus 5. 20:09

Rita írta:Kedves Ān délǐ yǎ!
Amikor megjelentek az első részek, elkezdtem nézni a sorit, azzal a szándékkal, hogy lefordítom,
ha tetszik és az angolja sem csapnivaló. Sajnos csak két részt bírtam végignézni. Olyan szörnyű,
néhol szánalmas volt a főszereplő lány viselkedése, hogy nem folytattam tovább.


Igen én is így voltam vele, de kíváncsi voltam a történésre és elég jó lett utána már. :D
De van egy másik kérdésem. Láttam hogy a Mengfei Comes Across sorit még mindig nem fordította le senki pedig van már hozzá angol felírat. Nem tervezed mégis csak be??? Lécci !!!!! :D ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 5. 20:19

Szia Ān délǐ yǎ! A Mengfejt már vagy két, de lehet, hogy három éve betervezte Szitofa.
Őt kéne megkérdezned. :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Ān délǐ yǎ
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020. május 28. 16:35

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Ān délǐ yǎ » 2020. augusztus 14. 21:11

Szia!
Most találtam egy sorozatot ami tetszik. Az a címe hogy Well dominated love. Ezt esetleg fordítja valaki??
Köszi a választ előre is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 30. 18:31

sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy tudjátok e mi lett a Smallencoddal, mert eltünt... :(
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. augusztus 30. 19:56

Új helyre költözött: https://smallencode.me/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 30. 20:28

MinGi írta:Új helyre költözött: https://smallencode.me/

Köszönöm nagy ölelés! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: kormika » 2020. október 24. 19:37

Kedves Rita!

Nincs semmi kérés,csak aggódás. Tudtok valamit Ginablack-ról. Reméljük,hogy csak sok munkája,vagy sok dolga,,más feladata van. :-ss
Kívánunk minden kedves fordítónak jó egészséget,és szép hétvégét. ^:)^ :-h :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. október 24. 20:01

Kedves Kormika! Egyelőre nem tudjuk felvenni a kapcsolatot Hajnival. Mi is aggódunk,
de nem tehetünk mást, mint várunk.
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: kormika » 2020. október 25. 16:13

Rita írta:Kedves Kormika! Egyelőre nem tudjuk felvenni a kapcsolatot Hajnival. Mi is aggódunk,
de nem tehetünk mást, mint várunk.



Köszönöm gyors választ :-h ,reméljük,hogy minden rendben :ympray: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 6. 12:02

Sziasztok ! Frissiteni akartam a torrentet mert azt irja ki hogy hibás...frissítés után helyzet változatlan..csak nehogy kapjak a fejemre, hogy nem töltök vissza...

Na megunta a banánt, így visszaállt normál üzemmódra...
:D
Avatar
BlueSeraphim
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. április 26. 19:17

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: BlueSeraphim » 2021. január 16. 20:34

Sziasztok! Úgy látom, nálatok is akad 4K-s videóhoz készült fordítás (épp a Honey, Don't Run Away topikjába néztem bele). A minőségi videók híve vagyok, soha nem nézek semmit online, inkább letöltöm 1080p-ben, hogy ne süljön ki a szemem, szerencsére helyem is van hozzá. De ezzel a 4k-val már bajban vagyok. Az AvistaZ-n viszont egyre több a - kizárólag - 4K-s videó (a kínaiaknál látom). A notebookom elvileg elég erős konfiguráció (i7-es processzor stb.), de a kijelző nyilván csak FullHD, és ha elindítok egy 4k-s videót, úgy felpörög a ventilátor, hogy rossz hallgatni. Emlékszem, hogy mkv-mp4 konvertálásnál, ha túl sokáig pörgött a ventilátor, egy idő után elkezdett kerregni, azt hittem, meg is adja magát. Kipróbáltam most is a konvertálást a felbontás tekintetében, az is ugyanúgy terheli a gépet, még az online konvertáló is.
Van 4k-s TV-m, hiper-szuper, de egyrészt szinte soha nem használom, mert jobban szeretem a notebookot, másrészt egy ilyen kínai 4k-s sorozatot próbáltam rajta, és rendszeresen fagyott. Ez persze lehetett a videó hibája is (legalábbis remélem).
Ti hogy nézitek az ilyen videókat? Segíthet valamilyen beállítás, lejátszó program (MPC-HC, VLC, KMPlayer próbálva) vagy valami? Ötlet?

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég