Kérések, problémák

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. november 15. 17:39

Szilvia! Én már túl vagyok rajta, már a fele hajamat kitéptem! Aztán bátran kattintgattam ide-oda,
és már majdnem minden olyan, mint régen.

:flower1: :D :flower1: :-bd :flower1: \:D/ :flower1: :-h :flower1: ^:)^ :flower1: :ympray: :flower1: :ympeace: :flower1: #:-s :flower1: :ymapplause: :flower1:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. december 13. 18:57

Ritám! Azt szeretném kérdezni, hogy van szabály arra, milyen gyakorisággal kell az avista-ról letölteni, hogy ne legyen probléma? Tudom, hogy olvastam valahol róla, de nem jöttem eddig rá, hogy hol.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. december 13. 20:03

Szia Zsike! Ez csak az új belépőkre vonatkozik. Nekik 30 napon belül le kell tölteni valamit,
mert inaktivitás miatt kizárják.


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 13. 20:06

szia MinGi! ejha ezt nem tudtam, bár én egy másiknál jártam úgy hogy kivágtak mint azt a bizonyos macskát, mert 3 hónapig nem szedtem le semmit.../egyék meg/ viszont a visszatöltéssel szigorú vagyok...ha van helyem akkor még sokkal többet is a javasoltnál. Mivel mindig vannak futó sorozatok is amiket éppen szedegetek lefelé, így nem találkoztam ezzel a gonddal, de egyébkánt most hogy írtad, nekem is rémlik...de itt mintha fél év lenne..de nem akarok hülyeséget írni, csak olyan abszurd, egyébként az avistás oldallal meg vagyok elégedve, szeretek onnan letölteni, talán kétszer fordult elő velem hogy nem volt jó minőségű a kép de az akkor már nagyon olyan volt! Úgyhogy várom én is Rita válaszát, mert nem árt az ilyen infókat feleleveníteni. A másiknál tuti a 3 hónap volt a határidő, mert pont rá pár napjára akartam egy amerikai sorozatot letölteni és dugába dőlt a tervem... :(
De itt meg kárpótolva vagyok ezerszeresen a sok csodás néznivalóval..szép estét mindenkinek ;;) :ymhug: :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. december 13. 20:07

Na közben meg be is futott Rita válasza! :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. december 13. 20:28

Köszönöm a válaszodat. Valamiért nekem az rémlett, hogy később is tartalmaz időhatárt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 23. 13:51

MinGi írta:Köszönöm a válaszodat. Valamiért nekem az rémlett, hogy később is tartalmaz időhatárt.


MinGi, a lényeg, hogy anélkül ne törölj ki semmit amíg nem töltötted vissza, és a plusszod abból van, amit afölött töltesz vissza! Nekem úgy van beállítva az utorrentem, hogy mindig kinyiljon, magyarul vissza tudjon tölteni bármelyik sori vagy film amint belépek a netre. Igaz mostanában sokat szórakozik velem pár sorom bebarnult, nem értem miért, és oda nem is tölt vissza. talán ma már lesz segítségem de jó lenne ha magam tudnám korrigálni az ilyen hibákat, mert szerfelett zavaró számomra, hiszen addig nem töltődik vissza. 6 sort meg már én is sokallok. :-o
Vannak sorozatok mint pl. a My golden..amit ugye minden hétvégén az adott rész leadása után nagyon várok hogy fenn legyen az Avistán és azonnal le tudjam tölteni.
A sárga csillagos ingyen pluszt jelent a piros pedig a felét muszáj visszatölteni. Ha nem túl helyszükében van az ember nyugodtan lehet hagyni had töltődjön amikor csak tud. És így nem kerülsz problémába ha nem töltesz le túl gyakran.
Ha valamit nem tudok, Rita majd korrigál engem is . Jó filmezést, letöltögetést... :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: MinGi » 2018. január 23. 15:27

Kata58 írta: .. így nem kerülsz problémába ha nem töltesz le túl gyakran. Jó filmezést, letöltögetést.

Kata! nagyon kedves vagy,köszönöm. Pár éve torentezem, szinte mindent letöltöttem amit szerettem volna.Így biztos, hogy nem lesz gondom,annál is inkább mert az arányom 33 fölött van, a bónus pontjaim nem győzőm osztogatni.
ha kell valakinek arányjavítás írjon bátran!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 23. 19:19

szia MinGi! De jó akkor probléma egy szál sem.... :D :)) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 23. 20:57

Nem tudom van e olyan közöttetek, akinek nem igen akar visszatölteni az utorrent, de most már hetek óta 14 sor barna, és még ne is tudom merjem e törölni, mert még nem töltött vissza! az ismerősöm nem találja mi lehet a gond...alapból mindnek zöldnek kellene lennie, de amig barna nem tud visszatölteni..aish... :(( x_x :-?? :-ss
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 23. 21:07

Kata58 írta:Nem tudom van e olyan közöttetek, akinek nem igen akar visszatölteni az utorrent, de most már hetek óta 14 sor barna, és még ne is tudom merjem e törölni, mert még nem töltött vissza! az ismerősöm nem találja mi lehet a gond...alapból mindnek zöldnek kellene lennie, de amig barna nem tud visszatölteni..aish... :(( x_x :-?? :-ss

Kata! Nekem nem utorrentem van, de amíg az volt, nekem is csinált ilyesmit.
Én azt próbálnám meg, hogy az utorrentból kitörölném a fájlokat, de a gépen
érintetlenül hagynám. Aztán felmennék az AvistaZra, és újból beindítanám a
letöltést (a kitöröltekét). Mivel már a gépeden vannak, nem töltené le újból,
a fájlokat, csak ellenőrizné a gépen lévőket, és máris seedbe állna. Talán ez
működne. Mintha úgy emlékeznék, hogy régen ez célravezető volt.

Jó éjt!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 24. 13:52

ingyenes letöltés ésdupla feltöltés . Kérjük, hagyja abba, és indítsa el a megjelenített torrentet a letöltés befejeztével, hogy elkerülje a letöltés számát.
mindig azt hiszem tudok magyarul de úgy látszik nem... ez a sárgacsillagos ok után van de nem értem :-o
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 24. 14:33

egyébként most vettem észre két üzenetet régebbről, remélem azóta megoldódtak a gondok...néha olyan jó lenne tudni telószámot is hogy az ember odacsengethessen...megoldódott e a gond.
A régi kedvenc letöltőmet nem tolerálja a win 1o nekem állandóan eltávolítja ..úgyhogy a Téléchagert használom....
Pedig a másikat sokkal jobban szerettem.
Az Agenst is onnan szedtem le, de nincs meg minden rész de majd a fordítással kiderül addig meg mindegy...szóval van egy kis kavar rendesen az éterben... :( :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 24. 14:37

Rita írta:
Kata58 írta:Nem tudom van e olyan közöttetek, akinek nem igen akar visszatölteni az utorrent, de most már hetek óta 14 sor barna, és még ne is tudom merjem e törölni, mert még nem töltött vissza! az ismerősöm nem találja mi lehet a gond...alapból mindnek zöldnek kellene lennie, de amig barna nem tud visszatölteni..aish... :(( x_x :-?? :-ss

Kata! Nekem nem utorrentem van, de amíg az volt, nekem is csinált ilyesmit.
Én azt próbálnám meg, hogy az utorrentból kitörölném a fájlokat, de a gépen
érintetlenül hagynám. Aztán felmennék az AvistaZra, és újból beindítanám a
letöltést (a kitöröltekét). Mivel már a gépeden vannak, nem töltené le újból,
a fájlokat, csak ellenőrizné a gépen lévőket, és máris seedbe állna. Talán ez
működne. Mintha úgy emlékeznék, hogy régen ez célravezető volt.

Jó éjt!

Kép

Megcsináltam, ahogy írtad, de kivettem a pipákat, mégis úgy számol, mintha mindent letöltöttem volna, mérgemben a
hátralevőket töröltem....Látszik hogy nagyon fáradt vagyok, ilyenkor nincs kedvem husszor nekiveselkedni dolgoknak...legfőképpen a muszáj dolgokhoz...pedig meg kell csinálni mert más nem fogja... ;) :) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Hearing
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. január 24. 17:05

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Hearing » 2018. január 24. 17:21

Szia http://azsiaekkovei.hu Vannak feliratok de kodival hogy tudom nézni? Van valahol sub repo zip?
Köszi várom a válasz
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 24. 19:09

Na ez a kérdés találós kérdésnek tűnik.. Ha kódos akkor levédték..de miről van szó pontosan?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 24. 19:14

Hearing írta:Szia http://azsiaekkovei.hu Vannak feliratok de kodival hogy tudom nézni? Van valahol sub repo zip?
Köszi várom a válasz

Kedves Hearing! Én sem értem a kérdésedet! Az ázsia ékkövein csak feliratok vannak fent,
a videókat külön meg kell szerezni hozzájuk.

Itt nálam minden filmnél, és a legtöbb sorozatnál letölthető a felirathoz passzoló videó is.
ha letöltötted mindkettőt, már nézheted is!

Szép estét!

Kép
Hearing
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. január 24. 17:05

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Hearing » 2018. január 24. 21:50

Rita írta:
Hearing írta:Szia http://azsiaekkovei.hu Vannak feliratok de kodival hogy tudom nézni? Van valahol sub repo zip?
Köszi várom a válasz

Kedves Hearing! Én sem értem a kérdésedet! Az ázsia ékkövein csak feliratok vannak fent,
a videókat külön meg kell szerezni hozzájuk.

Itt nálam minden filmnél, és a legtöbb sorozatnál letölthető a felirathoz passzoló videó is.
ha letöltötted mindkettőt, már nézheted is!

Szép estét!

Kép


Kodi az egy videó lejátszó ami okos tv működik és sok kiegészítő is tud pl Open Subtitles vagy Super Subtitles vannak de az azsiaekkovei szeretnék betenni a kodival de úgy hogy nem srt hanem pl azsiaekkovei.repo.zip de szerintem nincs vagy lehet hogy van valahol lehet titkos :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 24. 22:16

phű az tuti nem a mi asztalunk...ebben nem tudok segíteni :-o
Hearing
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. január 24. 17:05

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Hearing » 2018. január 26. 0:45

szia https://www.viki.com ez nagyon okos honlap vannak magyar felirat és van felirat szerkesztő sokkal egyszerű nem kell feltölteni vagy letölteni csak megnézni akár cromecast is lehet nézni és iPhone vagy android is van play Store király honlap próbál ki és megtudod :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. január 26. 4:39

Épp most írtam az egyik társunknak erről a fb-on a Hungarian Dorama Club csoportban:

"Anna, ha addig sem kezdi el senki a fordítását, amíg befejezem a Memory Lostot,
akkor elkezdem nézni, és ha tetszik, szívesen lefordítom, amúgy is ez volt a szándékom
korábban. Akkor azért dőlt dugába, mert a vikin leszedték az előzetesen feltett öt videót,
és négy rész angol feliratát. Egy ideig vártam, hogy hátha folytatják a fordítást, aztán
feladtam, és töröltem a tervezettek közül. Aztán láttam, hogy újra kitették a vikin, és hogy
be is fejeződött a fordítás, de biztos voltam benne, hogy valaki lecsap rá, és megcsinálja.
Emiatt nem is foglalkoztam vele. Amúgy is épp a My Sunshine-t fordítottam gőzerővel,
nem lett volna időm rá. Nem tervezem be, de ha szabad préda lesz még, mire odajutok
hozzá és tetszik is, akkor szívesen lefordítom."
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 26. 11:27

Rita írta:Épp most írtam az egyik társunknak erről a fb-on a Hungarian Dorama Club csoportban:

"Anna, ha addig sem kezdi el senki a fordítását, amíg befejezem a Memory Lostot,
akkor elkezdem nézni, és ha tetszik, szívesen lefordítom, amúgy is ez volt a szándékom
korábban. Akkor azért dőlt dugába, mert a vikin leszedték az előzetesen feltett öt videót,
és négy rész angol feliratát. Egy ideig vártam, hogy hátha folytatják a fordítást, aztán
feladtam, és töröltem a tervezettek közül. Aztán láttam, hogy újra kitették a vikin, és hogy
be is fejeződött a fordítás, de biztos voltam benne, hogy valaki lecsap rá, és megcsinálja.
Emiatt nem is foglalkoztam vele. Amúgy is épp a My Sunshine-t fordítottam gőzerővel,
nem lett volna időm rá. Nem tervezem be, de ha szabad préda lesz még, mire odajutok
hozzá és tetszik is, akkor szívesen lefordítom."


:movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd :-bd :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. január 26. 15:55

Csak suttogva mondom,hogy a My Golden Life -t is abbahagyták ... Park Shi Ho --- hosszú idő után ...hüp,hüp :(( :((
Hearing
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. január 24. 17:05

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Hearing » 2018. január 26. 17:44

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kérések, problémák

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. január 26. 18:10

Szilvia333 írta:Csak suttogva mondom,hogy a My Golden Life -t is abbahagyták ... Park Shi Ho --- hosszú idő után ...hüp,hüp :(( :((


Már megoldódott, Lintka tovább folytatja!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 18 vendég