Filmek és sorozatok ajánlása

Avatar
jubus
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:29

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: jubus » 2016. november 10. 11:55

When a Snail Falls in Love c. kínai sorozat nem rég kezdődött és már van is hozzá magyar felirat. (Ázsia ékkövei)
A főszereplő ismerős lehet a Love Me if you dare c. sorozatból. Ott másodhegedűs rendőrünket alakította.
Egyébként a regénynek a szerzője, amely alapján a sorozat készül, Ding Mo. Az ő írása alapján készült Love Me if you dare sorozat is.
Én kiváncsian várom ez is lesz e- olyan jó, mint az Love me if you dare.

Egy kis ízelítő:

https://www.youtube.com/watch?v=OuyRMJTaZQw
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 20:55

zsuzsabebi írta:Sziasztok én ezt a tawani dramat ajánlom Ti Amo Chocolate
remélem egyszer lesz hozzá majd felirat, igaz hosszu de nekem nagyon tetszet
angolou néztem meg de jo lenne magyarul is megnezni majd
zsuzsabebi

Zsuzsa! Most néztem meg, ez egy 80 részes sorozat! Jó ég! Nem csodálom,
hogy még nincs magyar felirata. Megnéztem a feliratokat is. Sajnos elég
sok sorosak.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 10. 21:00

jubus írta:When a Snail Falls in Love c. kínai sorozat nem rég kezdődött és már van is hozzá magyar felirat. (Ázsia ékkövei)
A főszereplő ismerős lehet a Love Me if you dare c. sorozatból. Ott másodhegedűs rendőrünket alakította.
Egyébként a regénynek a szerzője, amely alapján a sorozat készül, Ding Mo. Az ő írása alapján készült Love Me if you dare sorozat is.
Én kiváncsian várom ez is lesz e- olyan jó, mint az Love me if you dare.

Még korábban megnéztem a sorozat első és második részét. Ennyiből azt gondolom,
hogy nagyon jó sori lesz!

Én már attól is boldog lennék, ha tudnám, hogy lesz-e a Love Me-nek második évadja!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. november 10. 21:20

Rita megnéztem a vikin , 5 rész van lefordítva...de ez csak a kistestvére a tiednek :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) .
de azért izgalmas és aranyos...és persze szövevényes...
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. november 11. 21:18

Most néztem meg a So i married an anti-fan című kínai filmet Park Chanyeol főszereplésével.Miközben néztem úgy éreztem,mintha a Full house-t nézném filmben apróbb változtatásokkal.Magyar feliratot nem találtam.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 12. 19:23

Vaskica06 írta:Most néztem meg a So i married an anti-fan című kínai filmet Park Chanyeol főszereplésével.Miközben néztem úgy éreztem,mintha a Full house-t nézném filmben apróbb változtatásokkal.Magyar feliratot nem találtam.


Ica, ennek a filmnek van különálló angol felirata? Mert ami az AvistaZon található,
valószínűleg beleégetett feliratos, mert nincs mellékelve angol felirat hozzá.



Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. november 13. 9:45

Én ráégetett felirattal láttam.Most,hogy rákerestem angolt nem,de olasz azt találtam.Már nagyon vártam a kínai Full house-t,így nagyon megörültem ennek a filmnek,amikor megnéztem.További kellemes hétvégét kívánok.
agave
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. március 2. 0:25

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: agave » 2016. november 25. 19:43

Szia Rita! A Fighting (2014) című filmhez én sem találtam angol feliratot, a videót a youtubról szedtem le, ami nem a legjobb minőségű, de folyamatosan figyelem, hátha valahova felteszik egyszer. Remélem nem maradunk felirat nélkül sem.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 25. 21:38

agave írta:Szia Rita! A Fighting (2014) című filmhez én sem találtam angol feliratot, a videót a youtubról szedtem le, ami nem a legjobb minőségű, de folyamatosan figyelem, hátha valahova felteszik egyszer. Remélem nem maradunk felirat nélkül sem.

Szia Ilona! Indonéz feliratot találtam csak. Biztosan lesz angol is, és akkor belenézek.
Hiányzik Peter Ho!

Jó éjt!


Kép
agave
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. március 2. 0:25

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: agave » 2016. november 28. 16:45

Kedves Rita! Én is nagyon szeretem Peter Hot, a Summer's Desire-t és a Le Jun Kai-t már háromszor megnéztem, olyan nagy hatással volt rám mindegyik.
Peter Ho most is forgat, már fenn vannak az előzetesek Avirtualvoyage-n.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 28. 17:00

Kedves Ilona! Jó, hogy szóltál a forgatásról, meg fogom én is nézni. Hayako oldalán egy
filmet találsz tőle. Ha esetleg még nem láttad volna, itt a link:

http://newtalesofhayako.blogspot.hu/2016/08/sophies-revenge.html

Én is csak ezt a két sorit láttam, és fordítottam tőle. Mind a kettő telitalálat! Imádom őket!

Kép
blazsekeva
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:20

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: blazsekeva » 2016. december 11. 3:25

Kedves Rita!
Nemrég sikerült megnéznem 2 sorozatot - a Hayate the Combat Butler-t és a Love around-t. Igazán könnyed kis történetek, ki tudtam kapcsolódni, amíg néztem őket. :flower1:
A Love Around jobban bejött.
A férfi főszereplő mindkettőben George Hu volt, de teljesen másképp, érettebben - ha lehet ezt mondani ezeknél a vígjátékoknál - játszik a Love around-ban. Ebben a sorozatban nagyon jól passzolnak a női szereplővel.
Nekem a Hayate the Combat Butler-ben nem igazán tetszett Park Shin Hye játéka, de ez van.
Továbii szép napot kívánok! :) :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 11. 19:10

blazsekeva írta:Kedves Rita!
Nemrég sikerült megnéznem 2 sorozatot - a Hayate the Combat Butler-t és a Love around-t. Igazán könnyed kis történetek, ki tudtam kapcsolódni, amíg néztem őket. :flower1:
A Love Around jobban bejött.
A férfi főszereplő mindkettőben George Hu volt, de teljesen másképp, érettebben - ha lehet ezt mondani ezeknél a vígjátékoknál - játszik a Love around-ban. Ebben a sorozatban nagyon jól passzolnak a női szereplővel.
Nekem a Hayate the Combat Butler-ben nem igazán tetszett Park Shin Hye játéka, de ez van.
Továbii szép napot kívánok! :) :) :)

Szia Évi! Bár én mind a kettőt nagyon-nagyon szerettem, de azt én is érzékeltem,
hogy a Hayate megosztóbb sorozat volt, mint a Love Around. George Hu nagyszerű,
magával ragadó színész. Nem is olyan régen írtam valakinek, hogy hiányzik nagyon.
Jó lenne fordítani vele valamit, és ez Peter Ho-ra is igaz. Nekem PSH is tetszett,
de én őt amúgy is nagyon szeretem, szóval elfogult vagyok vele.

Örülök, hogy megnézted őket, és hogy írtál róluk! Hátha mások is kedvet kapnak!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. december 11. 19:34

Algernon ni Habanataba. Bad Boys jap.,,1littoru no namida.14 Sai no Haha.Aoi Tori...Hito ni Yasashiku..Seito Shokun,,Rescu...Beautiful RainAz utolsó az abszolúte kedvenc, a kislány valami elképesztően aranyos és az apa is, aki kezdi az emlékeit elfelejteni...döbbenet alakítás!
A 14 éves anya szintén fantasztikus...ilyen feldolgozást nem fogunk mostanában látni, ilyen életigenlést! Csak azért tettem ki ezeket a filmeket, sorozatokat, persze van még több is, mert számomra rendkívüliek voltak.Seito és a Rescu orvosi és tüzoltós is ennivalóan aranyos és kedves ... :D :ymblushing: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: csip » 2017. január 1. 21:03

Nem rég figyeltem fel a Miss In Kiss taiwani sorozatra ami az Itazura na kiss 7. feldolgozása. Amit nagyon várok a thai Goong de valahogy nem akarják elkezdeni.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 2. 7:40

csip írta:Nem rég figyeltem fel a Miss In Kiss taiwani sorozatra ami az Itazura na kiss 7. feldolgozása. Amit nagyon várok a thai Goong de valahogy nem akarják elkezdeni.

Igen, én is láttam, hogy jön a Miss in Kiss, de azért nem csaptam le rá, mert ezt a
fajta szerelmi történetet egyáltalán nem bírom. A koreai Playful Kiss sem tetszett,
a Kiss Me-t is csak Aom és Mike miatt fordítottam le, és miattuk várom a Kiss Me 2.-t
is.

Ha lehetne, már ma elkezdeném a Goongot fordítani, de egy szót sem írnak róla!

Különben az az Ananda Everingham a producere ennek a sorinak is - a FH-nak és
a Kiss Me-nek is - aki a karácsonyra fordított Te Libraryban játszott főszerepet.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 2. 7:55

Ó de kár..én is nagyon számítottam rá...mármint a fordításra...Nekem nagyon tetszett mindegyik változat...bár a sors nem semmi fricskát adott a koreai srác orra alá. :movingflower: :movingflower:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. január 7. 15:16

A Go princess go-ból Peter Sheng a főszereplője a She was pretty kínai feldolgozásának.A címe Pretty Li Hui Zhen.A doramában szerepel még a Love20-ban Ko-t játszó színész is.Én a vikin találtam rá a sorozatra.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 7. 16:25

Vaskica06 írta:A Go princess go-ból Peter Sheng a főszereplője a She was pretty kínai feldolgozásának.A címe Pretty Li Hui Zhen.A doramában szerepel még a Love20-ban Ko-t játszó színész is.Én a vikin találtam rá a sorozatra.

Láttam én is Ica, de nem merem bevállalni, mert mindig reménykedek, hogy végre
jönnek a várva-vártak, és a Rookie is még 5 hétig fog tartani.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 14. 10:42

sziasztok! Egy lefordított filmet ajánlok nektek, nem könnyű történet, de mégis szívmelengető...
Spoiler: mutasd
https://avistaz.to/tv/14545-the-blind-teacher

a felirat....
Spoiler: mutasd
https://azsiaekkovei.hu/jdorama/moumoku-no-yoshinori-sensei
Mivel családilag érintett vagyok...nagyon érdekel... :ymblushing:
Remélem a spoiler megoldásssal jól csináltam... :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Arai Yoshinori (Kato Shigeaki) works for a junior high school in the town of Minano in Saitama Prefecture. He has fulfilled his childhood dream to become a Japanese language teacher. The embodiment of a enthusiastic, motivated teacher who always puts all his energy in his students, he recites textbooks in language class, dribbles soccer balls as the adviser to the soccer team and listens to the problems of students as their form teacher. Meanwhile, Yoshinori meets music teacher Mayumi (Sawajiri Erika) who works at the same school. They fall in love, get married and have three children. Yoshinori and Mayumi are able to identify and understand each other because they are both teachers. They lead a contented, happy life and Yoshinori thought that this would last. He has always had severe myopia. But one day, he suddenly feels something wrong with his eyes and goes for a check up at the hospital. He is informed by the doctor that he has the symptoms of retinal detachment. The possibility of losing his sight scares Yoshinori, but he undergoes repeated surgery in an attempt to curb it. His students are waiting. He simply cannot succumb to his illness. However, in the end, Yoshinori’s fierce battle is in vain and he loses sight in both eyes. He sinks to the dark depths of despair. However, he has his university senior Aoi Shuhei (Koizumi Kotaro), former student Onozaki Kai (Kotaki Nozomu), high school teacher Miyagi Michio (Wakabayashi Masayasu), assistant Sakaki Kyota (Koyama Keiichiro), Mayor Osawa (Nakamura Baijaku), Mayumi’s mother Yumiko (Fubuki Jun), his supportive father Noriyasu (Hashizume Isao) and of course Mayumi who accepts everything about him. With the support and love of the people around him, Yoshinori resolves to be the teacher that he was before. However, this is the start of a tough struggle … …
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 14. 13:38

Érdemes volt megnézni...igaz csúszott rendesen a felirat, de most még az sem érdekelt, és én most megint gazdagabb lettem egy boldog életérzéssel... \:D/ \:D/ \:D/
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 14. 17:12

Kata! A D-A-n magyarul is fenn van a tartalma. Ide teszem, hátha más is
kedvet kap a filmhez:


"Arai Yoshinori egy energetikus, a tanári állásának élő osztályfőnök és futball klub tanácsadó egy junior középiskolában. Munkahelyén megismerkedik az énektanárral, Mayumi-senseiel, akivel egymásba szeretnek és gyerekeik születnek. A boldog, és élettel teli család napjait egy tragédia kezdi beárnyékolni. Yoshinori egy nap furcsa foltokat vesz észre a szemei előtt, majd miután egyik reggel arra ébred, hogy nem lát a jobb szemére, kivizsgáltatja magát. Miután retinaleválást diagnosztizáltak nála, Yoshinori-sensei újabb és újabb műtéteknek veti alá magát, abban reménykedve, hogy valamennyire visszanyeri a látását, miközben attól fél, hogy a betegség a másik szemére is átterjedt. Minden küzdelem ellenére a látása egyre romlott, míg végül teljesen megvakult. A depresszió legmélyére zuhant tanár úgy érzi, ha nem állhat ismét katedrára, az életének nincs értelme. Ez a film Yoshinori-sensei félelmetes küzdelméről szól a depressziója ellen, és az álmáért, hogy ismét taníthasson, oldalán kitartó és segítő feleségével, szüleivel, gyermekeivel, volt senpai-ával és a szigorú, ámde annál erősebb támogatást nyújtó rehabilitációs orvosával, Sakaki-val."

Forrás: http://www.d-addicts.com/forums/viewtopic.php?f=13&t=163015
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. január 14. 18:53

Rita írta:Kata! A D-A-n magyarul is fenn van a tartalma. Ide teszem, hátha más is
kedvet kap a filmhez:


"Arai Yoshinori egy energetikus, a tanári állásának élő osztályfőnök és futball klub tanácsadó egy junior középiskolában. Munkahelyén megismerkedik az énektanárral, Mayumi-senseiel, akivel egymásba szeretnek és gyerekeik születnek. A boldog, és élettel teli család napjait egy tragédia kezdi beárnyékolni. Yoshinori egy nap furcsa foltokat vesz észre a szemei előtt, majd miután egyik reggel arra ébred, hogy nem lát a jobb szemére, kivizsgáltatja magát. Miután retinaleválást diagnosztizáltak nála, Yoshinori-sensei újabb és újabb műtéteknek veti alá magát, abban reménykedve, hogy valamennyire visszanyeri a látását, miközben attól fél, hogy a betegség a másik szemére is átterjedt. Minden küzdelem ellenére a látása egyre romlott, míg végül teljesen megvakult. A depresszió legmélyére zuhant tanár úgy érzi, ha nem állhat ismét katedrára, az életének nincs értelme. Ez a film Yoshinori-sensei félelmetes küzdelméről szól a depressziója ellen, és az álmáért, hogy ismét taníthasson, oldalán kitartó és segítő feleségével, szüleivel, gyermekeivel, volt senpai-ával és a szigorú, ámde annál erősebb támogatást nyújtó rehabilitációs orvosával, Sakaki-val."

Forrás: http://www.d-addicts.com/forums/viewtopic.php?f=13&t=163015

Thanks You! :flower1: :littlehearth: :flower1: :movingflower: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. január 17. 17:56

Kedves Rita !

A most forditott sorozatotba megszerettúk Yuan Wen Kang-ot.
Most kezdtek fordítani egy kinai sorozatot a cime The Imperial Doctress.
A mese a Ming időszakban az első női orvos életéről szól.
Ő itt segitó szerepben van. Találtam egy videót is róla. Nagyon tetszik a sztyeppei népek öltözetében olyan karizmatikus.

Másik főszereplő akit már ismerünk az általad fordított sorozatből, Wallace Huo.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. január 17. 19:05

Kedves Virág! De jó, hogy betetted "Song Miant"! Fura volt ilyen "vadembernek"
látni, de nagyon jól áll neki!

Köszi, hogy felhívtad a figyelmet a sorozatra, Yuan Wen Kangra, és Wallace Huo-ra!


Kép Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég