Filmek és sorozatok ajánlása

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 11. 16:21

Minden felirat, videó, link, ami nem az én fordításom, jöhet ide. Ha van magyar
felirat, akkor az lenne a legjobb, ha megemlítenénk, kinek a munkája. Illetve
linkeljük be a fordító honlapját, vagy a felirat lelőhelyét. Ez neki is reklám, így
tisztességes.

Azoknak a fordítóknak a feliratait ne csereberéljük, akik korábban elzárkóztak
a nyilvánosság elől, döntésüket tartsuk tiszteletben.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 11. 17:37

Na de jó ötlet ez is .... :lol: :lol: :lol: Aztán majd :lol: :lol: :lol: innen is csemegézhetünk! :lol: :lol: :lol:
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 11. 17:51

Kedves Rita! Itt lehet filmet és linket ajánlani? Nem probléma, ha ide teszem Cho Seung Woo filmjeinek ajánlatát? Igazán nem szeretnék tolakodó lenni, csak kaptam egy ilyen ötletet Katától. Vagy van más hely,amit én nem találok?
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 11. 18:04

mikaz írta:Kedves Rita! Itt lehet filmet és linket ajánlani? Nem probléma, ha ide teszem Cho Seung Woo filmjeinek ajánlatát? Igazán nem szeretnék tolakodó lenni, csak kaptam egy ilyen ötletet Katától. Vagy van más hely,amit én nem találok?

Kedves Zsu! Nagyon jól csináltad! Még a suliban olvastam mit írt neked Kata,
és akkor jutott eszembe, hogy legyen egy ilyen téma is. Ott nem volt rá időm,
így ahogy hazajöttem azonnal megcsináltam.

Minden felirat, videó, link, ami nem az én fordításom, jöhet ide. Ha van magyar
felirat, akkor az lenne a legjobb, ha megemlítenénk, kinek a munkája. Illetve
linkeljük be a fordító honlapját, vagy a felirat lelőhelyét. Ez neki is reklám, így
tisztességes.

Azoknak a fordítóknak a feliratait ne csereberéljük, akik korábban elzárkóztak
a nyilvánosság elől, döntésüket tartsuk tiszteletben.


Remélem jó forgalmat fog ez az oldal is lebonyolítani!

Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 11. 20:15

Kedves fórumozó Társaim! Legújabb felfedezésem Cho Seung Woo. Korea egyik legnépszerűbb musical színésze, de ő volt a Horse Doktor és a God's Gift - 14 Days sorozat főszereplője is.
Most két filmet ajánlanék: Az egyikben 25 évesen egy autista fiút játszik, aki maratoni futással valósítja meg önmagát.
Marathon
Marathon felirata, Ázsiafilm oldalon
vagy itt

A másik egy musical felvétel, amit az SBS készített a Jekyll és Hyde előadásáról. Az érdekesség,hogy itt is 25 évesen Cho Seung Woo a főszereplő.
musical

Rita, köszönöm a lehetőséget!
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 11. 20:57

Kedves Zsu! Én is köszönöm, hogy elsőként ajánlottál valamit nekünk!

Tegnap a Doggy Poo-ban páran már éltek a lehetőséggel és letöltötték
a filmet. Remélem, még sokan megteszik. Azt mondtad, hogy ez egy
klassz film, akkor tuti, hogy úgy is van!

Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 11. 21:16

Rita, ez egészen tuti! Úgy voltam vele, hogy a két CD végéig egy percre sem lankadt a figyelmem, s utána nem tudtam megszólalni sem, döbbenetes hatással volt rám. Hihetetlen színészi alakítás! Persze már megnéztem azóta kétszer.
Állítólag együtt élt autistákkal,hogy megértse és átélje az ő látás -és gondolkodásmódjukat. De a többi színész is nagyszerű, s a maratoni futás távja csodálatos tájakon halad át.
Ugye így nem sérül a fordítók érdeke sem, ha így szerepeltettem a felirat letöltési lehetőségét? A musicalhez természetesen nincs felirat.
Nagyon örülök,hogy lehetőséget adtál más filmek ajánlásához! Ez ismét az önzetlenségedet bizonyítja!

Köszi! Zsu
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 6:37

mikaz írta:Ugye így nem sérül a fordítók érdeke sem, ha így szerepeltettem a felirat letöltési lehetőségét? A musicalhez természetesen nincs felirat.
Nagyon örülök,hogy lehetőséget adtál más filmek ajánlásához! Ez ismét az önzetlenségedet bizonyítja!
Köszi! Zsu

Zsu! Én sem csináltam még ilyet, nem ismerem az etikettet, ezért csak magamból tudtam
kiindulni. Úgy gondoltam, ha az általam fordított filmet, és a feliratomat töltenék fel
valahová, akkor jólesne, sőt elvárnám, hogy megemlítsék a nevem, vagy a honlapomat.

Jólesett, amit írtál! Köszönöm!
Attól nem lesz nekem kevesebb, ha mások munkáit is
méltatjuk, és nem vagyok egyedül, a Doramaforever, Biri és Vajandi már régebb óta
csinálják. Én most lettem önálló, most van ilyesmire lehetőségem. Örülök neki!

Katának is köszönöm, hogy eszünkbe juttatta ezt a lehetőséget!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 12. 18:17

Sziasztok! Én is most köszönettel vittem a Maraton c. filmet és a feliratot. :D Annak is örülök, hogy ötletemet Rita így felkarolta...hiszen sokszor valóban annyi sok gyöngyszem van a nézők tarsolyában...kár lenne kihagyni.! Horse doctor nem könnyű de gyönyörű és nagyon tanulságos...több kedves ismerőssel találkozunk benne nem is akármilyen szerepkörben. :D Legyen mindenkinek szép napja lassan estéje... :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. április 18. 22:01

Kedves mindenki!
Most van időm a "jelenleg" kedvenc hobimnak élni, ez pedig az ázsiai sorik nézegetése. Nem tudom mennyire ismeritek ezt az oldalt: www.watch-drama.org rengeteg sori ill. film van rajta, amik le is tölthetők, de online is nézhetőek ingyenesen. Magyar feliratt egyiken sincs, bár sokat feliratoztak már magyarul, de angol felirat mindegyikhez van. Ha valakinek van kedve és ideje érdemes szétnézni rajta. Erika
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. április 18. 22:23

Sziasztok!
Nagyon sokan megszerettük Yerry Yant a lovingban nyújtott alakításáért, szerintem egy teljesen más arcát mutatja /vidám, bohókás, fülig szerelmes és féltékeny/ a Down With Love című soriban, de azért imádni való. Ha még nem láttátok akkor érdemes megnézni. Én a www.sorozat-barat.club honlapon néztem meg fordítója:Aldaril (Dorama Forever Fansub). Számomra egy igazán üdítő, szórakoztató kis sori volt, csak 16 rész, van egy kicsi dráma benne, de inkább a röhögés miatt volt szükség a zsepire. Mindenkinek ajánlom aki még nem látta. Erika
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 19. 21:42

Kedves Erika! Milyen nagyon jó oldalt ajánlottál nekünk! Holnap, ha kitettem
a Loving utolsó részét, böngészgetek benne. Addig is elmentettem! Köszi!


Jó éjszakát!

Kép
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: mara55 » 2016. április 20. 17:54

Kedves Erika!
Az oldal amit ajánlottál egy kincses tár ! :D
Belenéztem, szuper, nagyon köszönöm !
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. április 22. 19:29

Nekem az egyik kedvencem a tajwani Autumn's Concerto. Következő megálló a boldogság ( 2009-es sorozat.)
Itt egy ajánló róla http://aldaril.blog.hu/2012/11/09/autum ... orama_21ep
Itt letölthetö a film és a felirat is. https://felhokfelett.wordpress.com/autu ... boldogsag/
A forditás Pollen érdeme.
Yerry Yan a Loving never forgetting sorozat főszereplője, sokáig egy tajvani fiú banda F4 egyik énekese volt.
A sorozat főszerelplője a F4 másik énekese Vanness Wu.

Ajánlom mindenkinek aki szerei a mély érzelmű sorozatokat és van benne egy kisfiú is aki végig a beszólásaival elgondolkodtatásra készteti az embert.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. április 30. 17:09

Mivel megszerettük Jerry Yant az indavideón találtam egy másik sorozatát ez 2008-as.
Mese egyetem kosárlabda és Ő a főszereplő egész jó ki sorozat.

http://indavideo.hu/video/Kawaii-Fs_Hot ... sz_Hun_sub
Itt megnézhető magyar felirattal.
A feliratot forditotta a Kawaii-FS
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 30. 21:34

virag1 írta:Mivel megszerettük Jerry Yant az indavideón találtam egy másik sorozatát ez 2008-as.
Mese egyetem kosárlabda és Ő a főszereplő egész jó ki sorozat.


Valahol olvastam is, hogy kedvenc sportja a kosárlabda.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 1. 8:11

Én is láttam ezt a sorozatát, nem semmi világ a kosárlabda. De külön élvezet volt minden rész végén, hogyan készítették el az adott részt.
Az egyik legnehezebben elkészült fordítás volt, aztán a Kawai fansubosok megkönyörültek rajtam felvállalták és befejezték. Évekig csak 3-4 rész volt meg. Viszont annyira tetszett, hogy többször megnéztem felirat nélkül. Persze felirattal sokkal élvezhetőbb és érthetőbb. Amit nem tudtam hova tenni most már a helyére került! Itt is köszönet nekik! :D :D :lol: :lol:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. május 31. 19:21

Kata58 írta:Én is láttam ezt a sorozatát, nem semmi világ a kosárlabda. De külön élvezet volt minden rész végén, hogyan készítették el az adott részt.
Az egyik legnehezebben elkészült fordítás volt, aztán a Kawai fansubosok megkönyörültek rajtam felvállalták és befejezték. Évekig csak 3-4 rész volt meg. Viszont annyira tetszett, hogy többször megnéztem felirat nélkül. Persze felirattal sokkal élvezhetőbb és érthetőbb. Amit nem tudtam hova tenni most már a helyére került! Itt is köszönet nekik! :D :D :lol: :lol:

Szia KAta58!
Itt is összefutottunk. Én is angol felirattal láttam. Nem tudtam, hogy fent van az indán. A rengeteg reklám miatt nagyon nehéz a megfelelő videót megtalálni a felirathoz. Én próbáltam keresni, hátha kiírták valahová, hogy melyikkel dolgoznak, de nem találtam. Az oldalukat elég nehézkes használni, vagy csak én vagyok ügyetlen.((( Én nagyon szerettem ahogy a részek végén bemutatják a készítést. Ez nekem sok plusszot ad hozzá.
Éva
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. május 31. 19:33

Nekem a nagy kedvencem a tajvani Fated to love you.
https://www.d-addicts.com/forums/viewto ... 3&t=141628
Én először nagol felirattal láttam és nagyon érthető volt úgy is. De természetesen a fordítással a tökéletes. Nekem a koreai nem tetszik annyira. Lehet, hogy azért mert ezt láttam először, de mindenkinek ajánlom. A hozzászólásokban fent van hogy honnan lehet letölteni a videót is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 31. 21:18

Szia Éva! Láttam én is a tajvani változatot, először letöltve nagyjából mert aztán feladtam mert a videó olyan rossz volt meg nem passzolt a felirat, végül a vikin sikerült elcsípnem. Nagyon szeretem a tajvani filmeket is...többet láttam már Coletta és Bettina fordításaiban...ezen oldalon kívűl... :lol: :lol:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. június 3. 22:36

Kata58 írta:Szia Éva! Láttam én is a tajvani változatot, először letöltve nagyjából mert aztán feladtam mert a videó olyan rossz volt meg nem passzolt a felirat, végül a vikin sikerült elcsípnem. Nagyon szeretem a tajvani filmeket is...többet láttam már Coletta és Bettina fordításaiban...ezen olalon kívűl... :lol: :lol:

Szia Kata58!

Tajvaniakban sok helyen van reklám és ha máshogy van kivágva, az én lejátszómmal nem lehet hozzáigazítani, csak ha ugyanabban a jelenetben van. Ezért, ha nem vágnak ki reklámot, onnantól már nem tudom állítani, mert az más jelenet. Ezért nehéz, ha nem írják oda, hogy melyikhez időzítették a feliratot.

Én is szoktam a vikin nézni sorozatokat, de csak mostanában. Először zavart az a rengeteg reklám, amit nem lehet csak átléptetni, de az megtöri a lendületet. Az indán nincsenek benne reklámok. De kénytelen voltam megalkudni. Már nem bírom vincseszterrel ugyanis. Már a harmadik 1Tb-os telik meg. Nincs szívem letörölni őket, talán 1 sorozatot töröltem ki eddig. Én szeretem újra nézni, ami tetszett. Van hogy meghatározott hangulat kell, amit adott a sorozat és azért nézem újra, van hogy a színészt másban láttam és meg akarom nézni, hogy mondjuk sokkal előbb hogyan játszott. Meg olyan is van, hogy nem tudom miért csak érzem, hogy most éppen azt kell néznem. De én a könyvekkel is így voltam. Nem tudom, hogy más is csinálja-e, de nekem valahogy kell. :lol: Az angol felirattal a dramago-n szoktam nézni, ott fel van darabolva 2-3 részletre az adott rész.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. június 4. 8:09

szia VidékiÉva! Én is többször visszanézős vagyok, és nekem is telt már meg terás külsőwinóm...Éppen apunak próbálok letölteni filmeket pendravra...neki már olyan tévéje van ami elvileg lejátssza... :) igaz itthon még semmi nem tetszett neki amit mutatni akartam./a kár romantikus, sport, vagy bármi...legfeljebb az enyém lesz így is kigyüjtve...
Némely filmet ill. sorit olyan sokat néztem, hogy előfordul, hogy pont tényleg abba a részbe kapcsolok ahol az adott szitu van :lol: :lol: :lol: :lol:
ezért nagyon nehezen törlök le dolgokat! :lol: :lol: . Persze az előfordul, hogy egy egy sori annyira nem tudja belopni magát a szívembe hogy nem megy...mert már próbálkoztam azzal, hogy előretekertem, hátha megragadja a figyelmet...de ami még így sem az tényleg meg a süllyesztőbe...kivétel a horror és a vámpíros alapból kilőve, még ha a legkedvesebb színészem, vagy színésznőm játszik is benne nálam az a határ...na meg ha nem normális kapcsolatról szól a sorozat. :oops: ..az ilyentől távol tartom magam.
jöhet viszont a vígjáték, romantikus, fantasztikus, orvosi, krimi, sportos, dokumentum... utazós,drámai minden mennyiségben,,,Egyik új kedvencem a Marriage Contract c sorozat... :D Szuperek a főszereplők...és a kislány valami fantasztikus...olyan jól játszik..azt írják a nyúl viszi a puskát és YiSant alakító színésznek ugyancsak kapaszkodnia kell ha tartani akarja vele a tempót, mert a kislány imád improvizálni... :lol: :lol:
A Easy Fortune Happy Life kicsi kis falánkja is viszi a prímet....megyek is egy kicsit a sorihoz újranézni...aztán bevetem magam a teendőimbe :lol:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. június 5. 20:14

Pedagógusnapra elkészült Biri fordításában a 2008-as "Do You See Seoul?" c. mozifilm Yoo Seung Ho főszereplésével.
Én már vagy 4-5 éve láttam, de most újranézem.

1976-ban egy távoli szigeten élő tanár Eun -young elakarja venni diákjait egy kirándulásra Szöulba a sütemény gyárba . Annak ellenére, hogy a szülőknek nem tetszik az ötlet, Eun-youngnak sikerül megvalósítani a tervét. De ahogy megérkeznek a nagyvárosba, egy-két diák belehabarodik a "high-tech " kerékpárokba és eltévednek.

Kép

Spoiler: mutasd
DO YOU SEE SEOUL? / Unforgettable (Seoul-i boinya) ~ Felejthetetlen szöuli kirándulás
dél-koreai mozifilm, 84 perc, 2008. május

rendező és forgatókönyvíró: Song Dong-yoon
főszereplők: Oh Su-ah, Yoo Seung-ho, Lee Chang-hoon, Kim Yoo-jung

Egy lelkes tanár a nyári szünidő ideje alatt néhány napra kirándulni szeretné vinni az osztályát, de az igazgató nem engedélyezi, mert a szülők ellenzik.
Az ismerős helyzet kapcsán felidéződik benne a múlt. Visszaemlékezik a gyerekkorára, amit Shindón, egy távoli, elmaradott kis szigeten töltött,
ahol 1976-ban a gyerekek még a bicikliről is a fiatal, fővárosból érkezett tanárnőtől hallottak először.
A tanárnő szerette volna megmutatni a tanítványainak Szöult, ezért tanulmányi kirándulást szervezett nekik.
A szülők eleinte hallani sem akartak a dologról, ám látva a fiatal nő és a gyerekek eltökéltségét, még a kagylógyűjtésbe is besegítettek, hogy minél több pénz gyűljön össze.
A hőn áhított kirándulás azonban nem várt fordulatokat tartogatott.

A film egy sajátos korképet és érzésvilágot jelenít meg, ellentétbe állítva a szigetlakók naivitását és hiszékenységét a nagyváros durva, személytelen valóságával.
A mai dél-koreai életszínvonalat ismerve szinte hihetetlennek tűnik, hogy 40 évvel ezelőtt még éltek olyan gyerekek az országban,
akik nem ismerték a biciklit és elbújtak a gőzmozdony hangjától és látványától megijedve.

Érdekesség, hogy a gyermekszereplők között több olyannal is találkozhatunk, akik azóta is a filmiparban dolgoznak, és zsenge koruk ellenére máris szép karriert futottak be.
A testvérpárt alakító Yoo Seung-ho ekkor 14, Kim Yoo-jung pedig 8 éves volt. Feltűnik mellettük a 12 éves Yeon Jun-suk és a 11 éves Mun Ka-young is.

előzetes:


videó:
- (720 MB) https://avistaz.to/torrent/32702-do-you ... xvid-bifos
- (720 MB) http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2536787
- (720 MB) http://www.dramadownload.net/korean-mov ... seoul.html
- (320 MB) http://airens357.net/free-download-movi ... eoul-2008/

PEDAGÓGUSNAPRA
Szeretettel ajánlom azoknak a lelkes, önzetlen, példamutató tanítóknak és tanároknak a tiszteletére, akikre hálás szívvel emlékeznek a tanítványaik.

Fordításaim (10 sorozat, 21 rövid tévéjáték, 36 mozifilm) Kagylóhéj nevű blogja: http://birikorea.blogspot.hu/

Jó szórakozást kívánok! biri66

Budapest, 2016. június 5.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. június 5. 23:20

Kata58 írta:szia VidékiÉva! Én is többször visszanézős vagyok, és nekem is telt már meg terás külsőwinóm...Éppen apunak próbálok letölteni filmeket pendravra...neki már olyan tévéje van ami elvileg lejátssza... :) igaz itthon még semmi nem tetszett neki amit mutatni akartam./a kár romantikus, sport, vagy bármi...legfeljebb az enyém lesz így is kigyüjtve...
Némely filmet ill. sorit olyan sokat néztem, hogy előfordul, hogy pont tényleg abba a részbe kapcsolok ahol az adott szitu van :lol: :lol: :lol: :lol:
ezért nagyon nehezen törlök le dolgokat! :lol: :lol: . Persze az előfordul, hogy egy egy sori annyira nem tudja belopni magát a szívembe hogy nem megy...mert már próbálkoztam azzal, hogy előretekertem, hátha megragadja a figyelmet...de ami még így sem az tényleg meg a süllyesztőbe...kivétel a horror és a vámpíros alapból kilőve, még ha a legkedvesebb színészem, vagy színésznőm játszik is benne nálam az a határ...na meg ha nem normális kapcsolatról szól a sorozat. :oops: ..az ilyentől távol tartom magam.
jöhet viszont a vígjáték, romantikus, fantasztikus, orvosi, krimi, sportos, dokumentum... utazós,drámai minden mennyiségben,,,Egyik új kedvencem a Marriage Contract c sorozat... :D Szuperek a főszereplők...és a kislány valami fantasztikus...olyan jól játszik..azt írják a nyúl viszi a puskát és YiSant alakító színésznek ugyancsak kapaszkodnia kell ha tartani akarja vele a tempót, mert a kislány imád improvizálni... :lol: :lol:
A Easy Fortune Happy Life kicsi kis falánkja is viszi a prímet....megyek is egy kicsit a sorihoz újranézni...aztán bevetem magam a teendőimbe :lol:

Szia Kata58!
Sikerült olyan sorozatokat írnod, amit nem láttam, egyiket sem. Én a vámpíros filmeket is szeretem, de csak ha nem túl durva. Még a fiammal kezdtük el nézni közösen, mert 10-kor kezdődtek, hogy fel bírjon maradni. Angel és Buffy a vámpírok réme. Ezek nagyon jó vámpíros sorozatok. Érdekes, ötletes, teli váratlan fordulatokkal. Én a horror filmeket nem vagyok hajlandó nézni. Nem szeretek félni. De fantasztikusat nagyon szerettük nézni. Családilag. Csillagkapu, Start trek, Millenium, Kaméleon, Ezek inkább olyan sorozatok ami megmozgatja a fantáziát, egyébként csak 1-2 helyszínen játszódnak. Az olyat ami erőszakos, véres mint a 8. utas a halál meg hasonlókat nem néztük. Fiam kicsinek az Attenborough sorozatokat nézte, mesefilmek helyett. Nagyon szerette az állatokat. Most évek óta csak dorámákat nézek. Annyi érdekes van közöttük és annyiféle témával, hogy nem tudom megunni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Filmek és sorozatok ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. június 6. 6:53

Szia Gabóci....vittem Biri filmjét micsoda öröm ezeket az ismerős fiatalokat gyerekként is látni....WOW! :littlehearth: :flower1:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég