Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 13. 16:24

jót vigyorogtam az ufóleszállón...xdd de inkább ne legyen benne részem! Kellemes délutánt mindenkinek! \:D/ :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. június 14. 10:40

Kedves Lányok!Jövő héten MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA lesz és találtam 2 érdekes programajánlatot,de minden nagyobb város csatlakozott a programsorozathoz.AKIT ÉRDEKEL.Üdv:Paggy
Spoiler: mutasd
Éjszakai kalandtúra a Füvészkertben a Múzeumok Éjszakáján SZEGEDEN

2017. június 24.

A vállalkozó szelleműeknek térkép és zseblámpa segítségével a sötétben tájékozódva kell megtalálniuk a kert különböző pontján elrejtett állomáshelyeket. A helyszíneken a trópusi lepkekertünkhöz és az idei évben kiemelt figyelmet kapó növény és állatfajokhoz kapcsolódva ismét sok érdekességre világítunk rá látogatóink minden érzékszervét megmozgatva.

A program belépőjeggyel látogatható!


Szeretettel várjuk látogatóinkat!



Múzeumok Éjszakája Békéscsaba 2017
2017. június 24. 5600 Békéscsaba, Széchenyi út 9.
Múzeumok Éjszakája Békéscsaba 2017
Múzeumok Éjszakája 2017 Békéscsabán, Fergeteges Folklór Forgatag a Munkácsy Mihály Múzeumban 2017. június 24-én 18.00 órától hajnalig. Számos érdekes programmal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket.

További információk

Info:
Cím: 5600 Békéscsaba , Széchenyi út 9.
GPS: 46.681674040103 | 21.100035757672Megnézem a térképen
Információkérés


Még több a településen (BÉKÉSCSABA):

Békéscsabai program Békéscsabai látnivaló Békéscsabai szabadidőBékéscsabai rendezvényhelyszín Békéscsabai szállás Békéscsabai vendéglátás

Részletek
Időpontok
Múzeumok Éjszakája - Munkácsy Mihály Múzeum

18:00 - 01:00
Fergeteges Folklór Forgatag

18.00 – Megnyitó (Tégla Terem)
18.30 – Vajda Mária néprajzi előadása (Jankay Terem)
19.00 – Aprók táncháza, hangszerbemutatóval ( Tégla Terem)
19.30 – „Öltöztessünk együtt magyar lányt!” – népi viseletbemutató (Tégla Terem)
20.30 – Palmetta Zenekar koncertje (Udvar)
21.00 – Ip-Art, divatbemutató modern köntösben (Jankay Terem)
21.30 – Szent Iván éji tűzugrás, közben zenél az Ókörös Trió (Udvar)
23.00 – Tombolasorsolás (Tégla Terem)
23.30 – Ritmusos fények lézershow (Udvar)
23.50 – Pajzán népmesék felnőtteknek… (Kolozsváry-Tevan Terem)

18.00 órától folyamatos programjaink:

18.00 – 01.00: Régi idők emlékei – fotókiállítás
18.00 – 22.00: Kreatív néprajzoló családi játszóház (kézműves foglalkozások, népi tetkó, stb.) (Lenkefi Terem)
18.00 – 23.00: Népi totó (Lenkefi Terem)
18.00 – 22.00: Gyógynövények tárháza ( Honfoglalók Terme)
18.00 – 22.00: Népi játszópark (Udvar)
18.00 – 23.00: Fotószínház Kádár Ferkóval (Udvar)
19.00 – 24.00: Kártyavetés, Veres Reményke jósdája (Zöld Szalon)
18.00 – 21.00: Interaktív mesterség bemutató a Békés Megyei Népművészeti Egyesülettel (Jankay Terem)
20.00 – 22.00: Frigyre lépés a múzeumban (Kamara Terem)
18.00 – 24.00: Népi mozi (Könyvtár)
18.00 – 01.00: Kézműves vásár és népi büfé (Udvar)

Tárlatvezetések:

18.30, 19.00, 19.30, 20.00 – Raktárlátogatás Martyin Emíliával a néprajzi gyűjteményben
21.00, 22.00, 23.00, 00.00 – Zseblámpás tárlatvezetés a múzeum kiállításaiban
18.00 – 22.00: „Ami monumentális, akaratot fejez ki” – tárlatvezetés Pátkai Ervin szobrászművész kiállításában (Múzsák Terme)

Jegyárak:
Felnőtt jegy: 1700 Ft
Gyermekjegy (6-18 éves korig): 800 Ft
6 éves kor alatt ingyenes

Forrás: Múzeumok éjszakája rendezvény weboldala
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. június 14. 10:51

Ha belefér az időmbe és kapok jegyet, a RÓTH MIKSA EMLÉKHÁZBA megyek a LOPÁS TÖRTÉNETE előadásra.VALAMINT és ELSŐSORBAN megnézem a gyönyörű üvegablakokat.Paggy
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 14. 20:39

Kedves Lányok! ismét nagyon sok szép fotót, információt hoztatok. ^:)^ Köszönöm Paggynek a nyuszikról és Évának a papagájáról a képeket. :) Paggy köszi a részletes Békéscsabai programot a Múzeumok éjszakájáról.

Tegnap fél napot töltöttem a kórházban. 11-re volt időpontom, és 1/2 3-kor szabadultam. Csak azért csináltam képet, hogy érzékeltessem azt a nagyszámú beteget, akik miatt ennyit kellett várni. Ez a röntgen folyosó. Nem vagyok mai csirke, és nem először fordultam meg ebben a műintézetben, de ilyet még nem láttam. Elgondolkodtató. :-o

Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 14. 20:57

Gabóci, részvétem...de miért hagytad magad? nem lehetett volna egy kicsit kiverni a hepajt?! azért ez mégiscsak nonszensz?! :movingflower: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 14. 21:43

Gabóci5 írta:Kedves Lányok! ismét nagyon sok szép fotót, információt hoztatok. ^:)^ Köszönöm Paggynek a nyuszikról és Évának a papagájáról a képeket. :) Paggy köszi a részletes Békéscsabai programot a Múzeumok éjszakájáról.

Tegnap fél napot töltöttem a kórházban. 11-re volt időpontom, és 1/2 3-kor szabadultam. Csak azért csináltam képet, hogy érzékeltessem azt a nagyszámú beteget, akik miatt ennyit kellett várni. Ez a röntgen folyosó. Nem vagyok mai csirke, és nem először fordultam meg ebben a műintézetben, de ilyet még nem láttam. Elgondolkodtató. :-o

Szia Gabóci! Részvétem. Én is jártam így a János kórházba. Én fél8-ra voltam rendelve és délután 5 után hívtak be. Én többször is szóltam már délután. De azt mondták, hogy nem érkezési sorrendben hívnak.((( De ott mondjuk folyamatosan jöttek mentek az emberek.
Örülök, hogy tetszik a papagájunk. Nagy kópé. De sajnos csak pár lép van róla. Nekem előtte csak kutyám és macskám volt. Nem is gondoltam, hogy ennyire aranyos lehet a madár is. Fiamnak vettük a 6 éves szülinapjára az elsőt. Ő kérte és választotta magának. De az egész család szerette. Csak ő még az idegenekhez is barátságos volt. Ha elmentünk nyaralni akkor oda tudtuk adni, hogy vigyázzanak rá. A mostanival nem lehet ezt sajnos. A fiam vagy én mindenképpen kellünk hozzá. Tehát csak felváltva mehetünk hosszabb távra. Igaz, hogy már a fiam is 26 éves lesz az idén. Nem igényli annyira a közös nyaralást.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. június 15. 5:22

Kata! Jé, és tényleg ott a sárkány ! :-)
Éva! Szép a papagájod! :-) Nemrég tartott kiselőadást az egyik ismerősöm nekem a nimfa papagájról. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindent tud sztorizni róla, valamint ennyi mindenre lehet náluk figyelni.
Gabóci! Hát erre már mit is mondjon az ember... Ilyen üres folyosókat is ritkán láttam, az az igazság. Pár éve anyu trombózisa miatt javasolták a gyerekeinek a kivizsgálást a hematológián. Na én nagy bőszen el is mentem 9.00-re. Fél háromkor végeztem. A dolog szépsége az volt, mikor a doktornő közölte, hogy ő még nem ebédelt - én se, ráadásul vérvétel volt a beugró igy nem is ittam meg a reggeli zöldséglevemet sem-, meg ha nem akarok gyógyszert szedni - megbolondultam én???-, akkor minek mentem. Menjek vissza, ha trombózisom lesz. Még most is felmegy a pumpám a hozzáálláson.
Remélem azért kész lettek a vizsgálatok is!
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 15. 10:04

Lányok! Az unokáim most vannak osztálykiránduláson. Andriska Esztergomban van, és küldött fotókat.
Boldogan újságolta, hogy voltak fenn a bazilika kupolájában, és átláttak Szlovákiába. :D :x

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2017. június 15. 10:42

Gabóci5 írta:Lányok! Az unokáim most vannak osztálykiránduláson. Andriska Esztergomban van, és küldött fotókat.
Boldogan újságolta, hogy voltak fenn a bazilika kupolájában, és átláttak Szlovákiába.

Kép

Gabóci! Add át köszönetem Andriskának ezért a felvételért ,mentettem magamnak.
Nekem már sok a lépcső a kupolába,vagy 10 éve nem voltam fenn.
( ha ezzel a képpel ellentétes oldalról is készített volna képet, rajta lenne a házunk is)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 15. 11:03

MinGi írta:Gabóci! Add át köszönetem Andriskának ezért a felvételért ,mentettem magamnak.
Nekem már sok a lépcső a kupolába,vagy 10 éve nem voltam fenn.
( ha ezzel a képpel ellentétes oldalról is készített volna képet, rajta lenne a házunk is)


Zsike :-h igen, ha panoráma képet csinált volna, nem marad ki. Na majd legközelebb. =)) :)) =))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. június 15. 11:26

Sziasztok Lányok!Köszönöm szépen az esztergomi képeket Andriskának!!!Sajnos én Esztergomban lettem kluasztrofóbiás-fel a lépcsőn a kupolába-35 fokC-előttem 50 ember,mögöttem 50 ember,ablak nincs és valaki rosszul lett,ledőlt a csigalépcsőn-az emberek alig tudták megtartani,1 órát álltunk ott.Majdnem sikítoztam-DE gyönyörű Esztergom és főleg hajóval a Duna felől!!
EGYÉBKÉNT, NEM AKARTOK BUDAPESTRE FELJÖNNI EGY KICSIT.ESETLEG ŐSSZEL,amikor már nincs melég?.Közösen használom a lányommal a kocsit,szívesen elétek mennék,nem kell gyalogolni!Tudom az anyagiak,meg a betegségek. Mostanában begyakoroltam ,DÉDIT is furikázom.Elhatározta,régen is vagány volt.Elhatározta,hogy kimegy a másik unokájához Stuttgártba.Mondtam neki, otthon is csak ül,meg a tolókocsiban is, ki kell mozdulni!Kedden volt a lányom szülinapja és elvittük a KOPASZI-GÁTRA vacsorázni/fotót mellékelek/Kiviszem a reptérre,Julika megy vele ,és 2 hetet ott tölt.Ülni tud és stewardes volt a MALÉVNÉL.Ha rászánnátok magatokat JUHHÉ!!!!Nem tudom a vasuton ki utazik ingyen,de az állomástól taxiználak Titeket.Persze ez csak egy ötlet/DE JÓ!!!!/Üdv MINDENKINEK!Paggy
Teszek fel néhány képed,de előtte DÉDIT megkérdezem tehet-e róla is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2017. június 15. 11:40

rl=http://kephost.com/image/0qrr]Kép[/url]
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 15. 11:53

Andriskának én is köszönöm az esztergomi képeket! NAGYON ÜGYES!
Milyen jó, hogy sikerült jó időt kifogni...Remélem a ballagások és a kirándulások másnál is sikeresen zajlottak le! :D \:D/ .
Paggy, aranyos vagy a meghívóval,bizony remek kis szórakozás lenne.! Ki tudja, talán egyszer összejön! A magasságokkal és a lépcsőkkel én is úgy vagyok mint Te, de sosem hittem volna magamról, hogy ilyesmi valaha is problémát fog okozni... :ymblushing: . De hét nem lehet az ember gyerek örökké 2o éves ...Ha nem lett volna kullancsfertőzésem, biztosan nem lennének ilyen gondjaim../izületi../ mert az annak a szövődménye... :-q
időnként pironkodik az ember gyereke, mikor a 8o éves elrobog szinte az ember mellett.. ;) . Ez szerencsére nem állandó állapot, csak nagyon gyakori...és néha tele van vele a hócipőm...de vége is a panaszáriának. Most értünk haza, de most nem csináltam képeket.Majd legközelebb... :ymblushing: :ymhug: :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 15. 13:45

Sziasztok!
Nem tudom mennyi idős Andriska, de nagyon profik a képei. Köszönöm szépen.
Én meg ezt a csodaszép videót hoztam. Amikor megláttam rögtön rátok gondoltam, hogy biztosan tetszene nektek is. Íme:
http://www.origo.hu/utazas/hirek/201706 ... okkel.html
Ezek szép pasztell színek. Érdekes, hogy a kétféle kamera mennyire más színeket örökített meg. De azért írják, hogy a világ legszebb naplementéje, mert még nem látták Rita naplemenete és napkelte képeit.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 15. 14:40

Sziasztok! Ismét sok szép fotót láthatunk, nagyon tetszett nekem is az Esztergomi képek.
Képzeljétek el. hogy Szegeden ismét egy nagyon klassz dologra akadtam.Adva van egy csodálatos uszoda amely hamarosan elkezd épülni.(Éppen jókor mert az egyetlen egy uszodánk tönkre ment,sajnos nem bírta ki, hogy elkészüljön az új.)Az uszoda előtt garázs üzletek voltak, ezeket lebontották, de viszont meghagyták a belső falakat, kerítés gyanánt, majd lefestették fehérre.A lényeg pedig, hogy engedélyt adtak graffitiseknek és telerajzolhatták a falat, nagyon jó és látványos.Amíg épül az uszoda nem kell kopasz, majd persze összevissza firkált falat nézni.
csatolok már képet.
Kép
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 15. 14:44

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 15. 14:46

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 15. 15:36

Paggy írta:Sziasztok Lányok!
Kedden volt a lányom szülinapja és elvittük a KOPASZI-GÁTRA vacsorázni

Isten éltesse, sok boldogságot a lányodnak. :o) :ymparty: Nagyon jól néz ki a dédi, látszik milyen vagány.

Kép

Na meg a torta is, jó sok csoki van benne, és azzal a málnás krémmel biztos fincsi volt.
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 15. 15:49

VidékiÉva írta:Sziasztok!
Nem tudom mennyi idős Andriska, de nagyon profik a képei. Köszönöm szépen.
Én meg ezt a csodaszép videót hoztam. Amikor megláttam rögtön rátok gondoltam, hogy biztosan tetszene nektek is. Íme:
http://www.origo.hu/utazas/hirek/201706 ... okkel.html
Ezek szép pasztell színek. Érdekes, hogy a kétféle kamera mennyire más színeket örökített meg. De azért írják, hogy a világ legszebb naplementéje, mert még nem látták Rita naplemenete és napkelte képeit.


Éva! Szép ez a videó, köszönöm, de valójában Rita napkelte és naplemente képeit ha ilyen profi módon csinálnák, lehet, hogy túlszárnyalná.

Andriskám most volt hatodikos. Több helyen voltak a három nap alatt. Ezt Visegrád- Dunakanyarról küldte.

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 15. 16:00

gyomar írta:Sziasztok! Az uszoda előtt garázs üzletek voltak, ezeket lebontották, de viszont meghagyták a belső falakat, kerítés gyanánt, majd lefestették fehérre.A lényeg pedig, hogy engedélyt adtak graffitiseknek és telerajzolhatták a falat, nagyon jó és látványos.Amíg épül az uszoda nem kell kopasz, majd persze összevissza firkált falat nézni.


Jó ötlet volt, sokkal szebb, mint egy össze-vissza fírkált fal.
Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 15. 18:06

Gabóci5 írta:
VidékiÉva írta:Sziasztok!
Nem tudom mennyi idős Andriska, de nagyon profik a képei. Köszönöm szépen.
Én meg ezt a csodaszép videót hoztam. Amikor megláttam rögtön rátok gondoltam, hogy biztosan tetszene nektek is. Íme:
http://www.origo.hu/utazas/hirek/201706 ... okkel.html
Ezek szép pasztell színek. Érdekes, hogy a kétféle kamera mennyire más színeket örökített meg. De azért írják, hogy a világ legszebb naplementéje, mert még nem látták Rita naplemenete és napkelte képeit.


Éva! Szép ez a videó, köszönöm, de valójában Rita napkelte és naplemente képeit ha ilyen profi módon csinálnák, lehet, hogy túlszárnyalná.

Andriskám most volt hatodikos. Több helyen voltak a három nap alatt. Ezt Visegrád- Dunakanyarról küldte.

Kép

Gabóci!
Én is ezt mondtam, hogy azért mondják, hogy a legszebb, mert még nem látták Rita képeit.
A fiadnak gratulálok. Nagyon jó szeme van a fotózáshoz. Képeslap minőségűek a képek. Ti is biztosan tudjátok, hogy nagyon nem mindegy, hogy van filmezve. Én nemigen értek hozzá. Csak csodálom őket.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 15. 18:10

Gyomár!
Nekem is tetszik a grafittis fal. Rákos állomás közelében látni ilyet a vonatból, ahogy jön be a keletibe. Biztosan vigyáznak is egymás munkájára. Nem is fogják tönkre tenni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 16. 10:25

Végig gyönyörködtem a képeket és nagyon tetszettek! Grafitis fal Győrben is van, ha legközelebb arra járok csinálok képeket! Bár valamelyiket tavaly mintha elküldtem volna. Rita naplementéi és keltéi felülmúlhatatlanok.. Andriskában meg szerintem egy vérbeli fotós bújkál.... :D :)) .
Paggy, Boldog Születésnapot a Lányodnak...A torta nagyon guszta...
Szegeden mekkora uszoda fog épülni?-- :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 16. 12:36

Szia Kata!
Ez egy jó kérdés és nem tudtam, de viszont utána néztem.
Ezen a fotón madártavlatból a focipálya mellett ferde tetővel lesz az uszoda.
Kép
Kép
A leendő uszodában öt, egy 50 x 25 m-es versenymedence, egy 20 x 12,5 m-es meleg vizes tanmedence, egy 25 x 15m-es bemelegítő medence, egy kültéri résszel rendelkező meleg vizes ülőmedence és egy kis hideg vizes medence lesz majd.
A terület előkészítés már folyik és ha minden rendben lesz 2018.év végére elkészül. Úgy néz ki, hogy a város saját bevételből fogja felépíteni. mert értékesített egy nagy ingatlant és így annak az árából.Kb 3 milliárd-ba kerül majd.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 16. 16:45

gyomar írta:Szia Kata!
Ez egy jó kérdés és nem tudtam, de viszont utána néztem.
Ezen a fotón madártavlatból a focipálya mellett ferde tetővel lesz az uszoda.

A leendő uszodában öt, egy 50 x 25 m-es versenymedence, egy 20 x 12,5 m-es meleg vizes tanmedence, egy 25 x 15m-es bemelegítő medence, egy kültéri résszel rendelkező meleg vizes ülőmedence és egy kis hideg vizes medence lesz majd.
A terület előkészítés már folyik és ha minden rendben lesz 2018.év végére elkészül. Úgy néz ki, hogy a város saját bevételből fogja felépíteni. mert értékesített egy nagy ingatlant és így annak az árából.Kb 3 milliárd-ba kerül majd.

Nagyon szuper lesz. Minden igényt kielégítő. Pláne, hogy saját erőből lesz.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég