Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:23

A sok mászka után együnk is valamit!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:25

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:26

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:26

Mindjárt jön még 3 kép.Kis türelmet.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 21:35

Paggy! Kajánul vigyorgok! Szegény Patrik mit csinálhatott magában, mig fent nézelődtetek? :-)
Én töltött káposztát és sült hagymakarikákat ettem most , jól nem laktam, de legeltettem a szemem :-)
Az a pasas volt a teritő árus, aki félig kilépve akart Rád ijeszteni? :-)
Nekem jobb széléről a kék, mellette a második barackos és mellette a fehér teritő tetszik. Horror áron árulhatják szerintem.
Sikerült venniük valamit, vagy csak nézelődtetek?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:36

Még egy picit sétáltunk.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:36

Ágika!Mindjárt mesélek,csak még megmutatom a csarnok melleti kedvenc kis cipőboltomat,
Képthe closest pnc bank
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 21:38

Kata, szerintem nem vagy egyedül a felejtéssel. Nagyon féltem ettől, mikor tanultam, de valahogy működött, mai napig sem tudom, hogyan. Jelen állásról nem beszélek, mert fél év kihagyás után újra kellene az egészet legalább átnézni, hogy érdemben valamit tudjak makogni róla.
Ha szükséged van segitségre átvinni a telefonról a gépre irj, és leirom üzenetbe nálam hogy működik, hátha ki tudsz silabizálni belőle valamit.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:39

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:41

Képwhere is my nearest shell petrol station
Itt a vége.Jövök beszélgetni.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 21:43

Paggy! Itt Szegeden katasztrőfa a cipő kinálat, főleg,ha az embernek törött a bokája, vagy az egyik lábujja. Régen olyan jól tudtam vásárolni Tamaris, Rieker cipőket. Ma már ez a múltté. Néha a Renoban lehet kifogni jókat. Szeretem még a Bama cipőket, mert kényelmesek azok is.
Most raktad fel nagyban : tetszik a narancssárga, meg bal lent a kék piros, bár lehet az férfi cipő, de akkor is tetszik :-) A 4 cm-nél nagyobb sarok az nálam sajnos felejtős, vagy csak állok benne, mint egy szobor. :-)
Bővölő kinálat, csak most látom,hogy nem csak egyet tettél fel.
Tehát az első kép legfelső sora teljesen jöhet,
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:48

Először Kata!Sajnos kissé ijesztő,hogy milyen nehezen tanul az ember a kor előrehaladtával.Illetve ,ami igazán érdekli és nem magolni kell,ránkragad.Nálam inkább a figyelmem 1 dologra terjed ki erősen ,a többi mellékes.Még 10 éve 35 gyereket nyaraltattam a Balatonon és csak 2 anyuka jött segíteni.Ma már elég az unokám meg az állatok.Ne keseredj el!
Ági!Méregdrágák a terítők,a pasas meg majdnem mondott valami csúnyát,azután legyintett és bevonult a kuckójába.Mindjárt jön a történet.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 21:57

Tehát Patrikot lent hagytuk egy mindenféle finomságot és sajnos alkoholt is áruló bolt mellett.Míg mi fent bóklásztunk megismerkedett egy pasival,akinek előadta,hogy honnan jött és MICSODA NAGY EMBER.Erre a pasas meghívatta magát egy drága konyakra,azután 2-re.Mindezt stikában,egy sarokban,saját bicskán lévő késsdel kinyitva.A csarnokban nem lehet iszogatni,úgyhogy hamarosan megjelentek a biztonsági őrök és rendre utasították a 2 hangoskodó férfit és kérték a pasat,hogy hagyják el az épületet.Ezek,mint később kiderült,meg is tették és az első kapunk kimentek.Mi pedig ,amikor leértünk Patrik sehol.Rohangáltunk a tömegben,mert ekkor érkezett meg egy csapat turista.Végül a biztonságiak mondták el mi történt.Jól leszúrtak minket,hogy miért hagytuk egyedül a bácsit.Fél órás futkosás után találtuk meg Patrikot egy nagy csapat vén szivar között.Mesélte az életét.Nagy nehezen sikerült betuszkolni a kocsiba,még ott is vagy 5 ember állt körénk.Integettek neki.Na ez volt a mai nap.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 22:01

Paggy! Megtartottam magamnak a viccet, hogy amig Ti odavoltatok, addig Patrik kinek mesélte el,hogy ő honnan jött és stb.
A jelek szerint nem tévedtem sokat. Te jó isten! Én biztos agybajt kaptam volna a történtektől. Most persze vigyorgok itt magamban.
Hát nem semmi a pasas, az már biztos. Tudod, ez az a kategória, hogy : na majd ha én ezt a klubban elmesélem. :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 22:06

Ági!3x megyek kutyát sétáltatni.
Ti is elviszitek Ödönt kicsit messzebbre?
Voltál ma festeni ?Milyen az új festék?
Kedves Lányok!Nálunk nagytakarítás lesz,mert vendégül akarom látni Katit és Patrikot.Szóval ennyi állat mellett soincs igazán rend és patyolat.Pénteken ebédre jönnek,szombaton pedig biokertésznap.Jó ki képeket csinálok/1-2-t/Korán reggel kell indulnom.Addig is Mindenkinek üdv:Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 22:15

Paggy! Szoktuk vinni Ödönt sétálni, bár egy ideje elég zűrös napjaink vannak, a talpam is fáj, de nagyon, igy a férjem szokta, de ő lusta hozzá.
Igy egy ideje ritkábban indulunk neki. Sokat, vagyis főleg bent van, mert figyelni kell a fistulára a fenekénél, nehogy kimarja, valaki közelébe kell lennie mindig. Bele se merek gondolni belül milyen lehet, mert most kivül nagyon szép.
Jövő héten lesz festészet, az utolsó a szilvafavirágokból. Itthon gyakorlok, de nagyon nehéz dolgom van, mert a rizspapir nem olyan, mint órán, sőt az interneten vett ecsetek sem igazán barátiak, egyáltalán nem olyan simulékonyak, mint a Konfuciusz intézeté. Most egy ideje mindenki a sajátját használja.
Épp tegnap akasztottam ki a padtársam, mert kiderült,hogy én rizstálkából festek :-)
Hát ezt kaptam kb olyan méretben, mint az órán használ :-) Ez olyan ,ha a fény felé forditja az ember, akkor látszanak a rizsszemek.


Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 20. 22:23

Ági!Nem tudok segíteni,hátha itt lehet kepni jó rizspapírt.Érdeklődjek?Van művészellátó bolt a közelünkben.Szívesen segítekMitől fáj a talpad,A törés maradványa?
Most megyek mosogatni.Szép álmokat!Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 20. 22:33

Paggy! Nagyon aranyos vagy, de sajnos nem tudsz segiteni rizspapir ügyben. Internetről rendelem, a művészellátókba sincs sajnos. Itt is van Szegeden négy ilyen bolt, de reménytelen a helyzet. A tanárunk Kinából hozatja, az az igazi. Hát ha tudtam volna miket fogok művelni, akkor hoztam volna ecsetet is, papirt is, mikor kint voltam. Na de ez már lejárt lemez sajnos. Vörös festéket is az utolsókat hozta el a csaj innen valahonnan, ami azt a vöröset adja, ami kell a virágokhoz.
A talpamnak a kutya tudja mi baja. Először azt hittem nagyon le lett a bőr szedve a sarkamnál, de nem ez volt a gond. Most a mágnesen az izületi gyulladáson vagyok, az jónak bizonyul, meg a sarkantyúra, mert anyukámnak is az van, hátha sikerült ezt is megörökölni. Kenegetem ezerrel fekete nadálytővel, ami szintén jó. Sokkal jobb már, de vannak napok, amikor nagyon nehezen járódik be. Bár már szerencsére nem forró. Muszáj lesz neki meggyógyulni, mert nem hagyom békén. :-)
Hú, micsoda feladatot vállaltál be: vendégül látni Patrikot. Kiváncsi leszek majd hogy sikerül. Drukkolok,hogy minden rendben menjen.
Majd kiváncsi leszek rá, mit főzöl nekik, vagy volt-e egyedi kérés, mit szeretnének enni.
Lassan én is megyek vizszintbe, holnap munka, még filmezek egy kicsit, Ödön is itt horkol már a szobámba, éjszakai módba kapcsolt. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7222
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. március 21. 7:24

sziasztok lányok, egy pillanatra beugrottam, végigolvastalak benneteket a képekben kigyönyörködtem magam, és közben jókat vigyorogtam. :D ;) .
Az a pasi a terítőknél igencsak harci állásban nézett ki! Nálunk meg szívesen veszik, udvariasak ha fotózni akarok.. :ymblushing: csak ritkán nem.
Az ételkínálat nyálcsorgató volt, még így reggeli után is.. :D de akkora adagok, hogy két emberes egy . diabetikusok beájulnának az tuti... :-o

Cipők..a sportosabb változat mind jöhet, még az a bőrpapucs is nagyon tetszett. Egyébként nekem nagyon bevált a dormeós boltban vett sportcipő és egy fekete munkaruházatis sport cipő fazon. semmi másban nem tudok járni, mert begörcsöl a lábfejem olyan szinten hogy bőgök szó szerint. Pedig vagy 3 féle betétet is használok, mert mindegyikbe más jó. Samu már előre rosszul van, ha látja, hogy magamnak próbálok valamit venni. S Sajnos 15 alatt szinte soha nem sikerül, próbálkoztam a kínai olcsókkal, hát inkább nem mondok semmit, amennyit megvettem, mert először úgy tünt jó lesz, aztán ment a kukába vagy másnak ajándékba. de azoknak az összárából kijött volna egy 4o-5o ezres is..soha többet nem hagyom magam becsapni vele.
Telefonügy...Huewei van..elvileg úgy kellene mennie a másolással mint a pinyt...szóval megköszönöm a segítséget. :ymhug: ;)
Na megyünk fürdeni, gyorsan felaprítom a húst, hogy azzal ne apunál kelljen maszatolnom. Pörköltet rendelt!
Puszim mindenkinek..remélem a mai napot is túlélem...kazánba vízfeltöltés hamuzás...nem sorolom...ja és közben meg nehogy odaégjen az étel... :-o :D :-bd :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ááá elfelejtettem elmesélni, hogy nyilt nálunk egy márkás cipőbolt..felpróbáltam egy kettőt, nagyon tetszett, alsó hangon ált 35...ami meg olyan volt mintha felhőkön jártál volna 65 volt, mert mondtam az eladónak hogy ne árulja el az árát mert akkor nem tudok dönteni mert az ár miatt ugyis az olcsóbbat veszem meg..nanaá hogy a 65 ös volt a legjobb..úgyhogy csak néztük egymás az eladóval, hogy hát igen...ezért nem kérem előre az árát, mert így nem befolyásol semmi. :)) :(( :)) csak a pénzhiány :)) . Na mindegy ,de jó érzés volt tudni, hogy létezik extra kényelmes cipő is... :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 21. 13:31

sziasztok!Beléptem én is.BAJ VAN!!
Patrikhoz ügyeletet kellett hívni éjszaka.Nem kellett volna 3 konyakot meginnia.Tehát,szó se lehet róla,hogy kimozduljon.Szép kilátások szegénynek :((
Átmentem picit felügyelni rá,míg Kati bevásárolt és orvoshoz ment.Főzök nekik paprikás csirkét kapros galuskával.Az orvos viszont azt mondta,hogy nehéz ételeket ne egyen,úgy hogy diétás lesz.ÁM,hogy ne hazudtolja meg magát,míg igazgattam a fotelban ,ahol ült, a huzatot,RÁCSAPOTT A FENEKEMRE.Ha nem lenne idős,már nyakonvágtam volna,így beértem egy gúnyos megjegyzéssel,amit itt nem teszek közzé,mert elég ordenáré .Nagyon meglepődött,de megbeszéltük.Viszont olyan gyönyörű képeket mutatott a kertjéről,hogy elájultam.Imádja a virágokat.Na ennyit róluk.---A nagytakarítás elhalasztva. =)) =)) =))
A lényeg:Kata!Megértelek cipő ügyben.Tényleg találni jó drágán szép és kényelmes lábbeliket,de nem tudjuk megvenni.Ma korán reggel laborba mentem és lefényképeztem egy jó táskát a közeli boltban.Ha lenne pénzem, ezt venném meg.Betszem a képet
Kép
Bementem megkérdezni mennyibe kerül.Bőr,bordó,30000ft.Na nem veszem meg!!! :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 21. 13:39

Most jön egy kép a kis kerti jácintjaimról.Ezek nincsenek felturbózva,ezért nem olyan tömöttek.Nekem tetszenek.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 21. 13:45

Remélem mindenki épségben hazaér!Szép napot!Paggy :flower1: :littlehearth: :flower1: :-h
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. március 21. 13:55

Szia Paggy!
Jajj nekem, mi fog még történni mig itt vannak!
Azért, bocs, mégis vigyorgok. :-) Ez a pasi nem semmi. A fenékcsapás meg már hab a tortán. :-) Megint vigyorgok :-)
Viszont szuper azért, hogy nem kell vikszolni miattuk, bár én még azt az élményt, amiben részed lett volna, szivesen meghallgattam , vagyis olvastam volna. Biztos lett volna valami svédcsavar az aznapban. Ennyi " volna ", de már igy marad :-)
Nagyon szépek a virágok, biztos szuper illatuk van. Nálunk is kezd már a gyöngyvirág bujkálni a földből.
Hatalmas munkában vagyunk, vagyis a szaki. A szabad terasz kövei már másodjára lettek lerakva, de nem sikeredett egyik sem tökéletesre, igy szépen vállt fel. Na most jött egy évre rá egy új szakember és majd elájultunk, mikor a terasz alján körbe a pici lapokat méterenként egybe tudta leemelni a terasz oldaláról. Úgyhogy most még oda is kell új garnitúra. Francba. Szerencsére Ödönnek szimpatikus, igy ki tudom egyedül is engedni, nem eszi meg.
Szép ez a bordó táska. Régen mindig bőr táskáim voltak, de ma már sajnálok kiadni érte én is 30 körül. Irreálisan sok az ára.
Kata , sajnálom, hogy nálad is gond a cipő vétel. Ugyanez most nálam is. Viszont ott a bőrcipőből nem engedek én sem, mert sajnos van különbség.
Küldtem üzenetet.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 21. 14:21

Szia Ági!Nem élnék egy ilyen emberrel,aki a nála 20 évvel fiatalabb barátnőjének a barátjának a fenekére csapkod.BRRRRRR! :(( :(( :((
És tényleg, bolond voltam,hogy is képzeltem,hogy feljön a 2. emeletre?Most picit nyugodtabb időszak jön,mert egy jó kis sportműsorral ellátva, otthon lehet hagyni.
Most készülök a biokertész napra/szombat/Zűrös lesz reggel.
Mikor látjuk a kibújó gyöngyvirágokat?. KIS KÖZELIT A KICSIKÉRŐL.Lehet,nem volt jó a csdemperagasztó,amivel a teraszkó felkerült.Lehet,hogy beltérit tett fel a "mester".A párom mindig új megoldásokat keres ,mert nálunk is a fürdőszoba csempéjét egy ilyen "díjnyertes szakember" rögzítette.Az új lakóparkokban a méregdrága lakásokban GIPSZKARTON mindenfal és ott RUGALMAS CSEMPERAGACCSAL csinálják.-- Teszek be reggeli képert.Korán reggel, keskeny földsáv a kerítés mellett,VÁROS ÉS TERMÉSZET tárgykörben.MINDJÁRT!!
Egyébként KEDVES MINDENKI!MINDIG VÁROM /én/a jó és kevésbé jó fotókat az ország minden részéről.Jó volna találkozni!Nem kell kitárulkozni,megnyilatkozni,csak gyertek ide ,hozzatok képektet!Üdv:Paggy este benézek.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. március 21. 14:27

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég