Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 8. 11:41

Ma reggel, negyed hétkor. Nem lett semmi belőle, most is szépen süt a nap:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 8. 16:42

Tudom, Katáé a felhő téma, de végre nálunk is hihetetlenül érdekes képződmények
láthatók az égen.

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 8. 16:50

Igazi falusi fotó. Egyik nap jöttem hazafelé és ezt láttam. Ilyen virágtartókkal van tele a falu.
Olyan helyekre teszik ki, ahol nagyobb szabad füves terület van.

Kép

Valaki meglátta a füvön ezt a körtét, és feltette oda, hátha a gazdája megtalálja. =)) =))

Gondolom erről a körtefáról származik, csak ez van a közelben:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2019. augusztus 8. 18:48

Nagyon örülök ezeknek a szép fotóknak. Nagyon szép helyen jártál Rita. Legjobban annak örülök, hogy szerencsésen megérkeztél. gondolom nehéz volt az elválás a gyerekektől, és nekik tőled.
Még vissza kell lapoznom, biztos sok szépséget találok még.
Kata samus képeit láttam a Fb-on, és a felhőket is. Kata kinevezett felhőfotós.
Én mostanában nem fényképeztem, néha nem is adja vissza amit szeretnék mutatni.
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. augusztus 8. 18:55

Szia Mindenki! Tegnap este végigolvastam két oldal elmaradásomat, de annyira fáradt voltam, és a szemem is fájt, hogy képtelen voltam válaszolni. :( Persze ilyenkor nehéz emlékezetből.

Rita! Az angliai képeid kedvenceim, minden mennyiségben. de az ételekrőlkészült készült képeket is szívesen megnézem. Néha magamnak kisérletezek belőle. A legutóbbi kedvencedet a quesadillát már korábban készítettem Széll Tamás ajánlása után, némi változtatással. ;) Nagyon finom volt. ;)

Jó volt látni Dundit, nagyon szép keverék, vagy fajtiszta roti volt? O:-)

Kata! Samukának aranyosak azok a poszterre mosolygós képei. :)

Paggy! A szerencsés éjszakai kalandod során készített képeid nagyon jók, látszik, hogy tanulmányozod a fotózást. Használd az új billentyűzetet és egeret egészséggel.
Mióta laptopot használok, nekem vezeték nélküli egerem van, mert zavaró volt a sok kábel. :-?

Kép

Ha már fotót csináltam, megmutatom a mostanában kedvelt körmömet.

Kép

Mostanában leginkább felhőket fotózok ( ehhez nem kell kilépnem a lakásból). Vegyes képek a hétről.

Reggel 7-kor, amiből bármi lehet.

Kép

Kép

Alakul már!

Kép

Sárkány támadás! :))
Kép

Naplemente este 8-kor.

Kép

Kicsit zoomolva.

Kép

Ahol ülök, az ajtóból nézve.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7219
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 9. 10:15

Sziasztok lányok, tegnap úgy kifáradtam../nem mintha csináltam volna valamit is ami indokolná!/ hogy a facéra kitettem a két felhőképet, de tovább nem jutottam, csak olvastalak benneteket. meg a telefonról mikor már ágyban voltam olvastam egy két dolgot. :D ;;) . Rita, Gabóci szépséges felhőképeket hoztatok, az angliai helikopteres a kék ég és a felhő találkozásánál meg...ilyenkor mondja az ember, hogy éppen jókor, jó helyen jó pillanatot elkapva! :D :-bd Ritka pillanat az ilyen. A kaját még nem csináltam meg, a tegnapi tojáslevesből még van, a 2.ra még nem találtam ki mi legyen...de lehet csak szimplán májkrémes kenyeret eszünk utána, mert túl sok lett a kenyér amit vettem...náha ez is sikerül, és annyira finom, hogy kár lenne érte, ha tönkremenne. :(
Gabóci, te is szépségeket hoztál, s a köröm is szép, ha nincs állandóan fenn, nehogy abból is gond legyen. Remélem szépen gyógyulgatsz, néha én is csillagokat látok a lépéseknél, aztán veszek be fájdalomcsillapítót és elindulok az utamra. Ha bejáródik az oké. az a baj, hogy ha bevásárolok is, a húzóskocsit is fel kell emelni a buszra meg le is...szóval az már be is tesz nekem.illetve a hátizsák, mikor több mindent vinnem kell. Na mindegy ez van...magad uram, ha szolgád nincsen. ;) :D .Samukám itt vigyorászik a hátam mögött, na kaptam egy puszit, pontosabban ő dugta ide a buksiját hogy adjak rá egy puszmákot.. :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: éhes..a képet majd később hozom...
ui..kicsit irigylem azokat, akiknek legalább egy icipici erkélyük van és nem az a hülye kilépő! :-q :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 16:07

Sziasztok Lányok!Minden GYÖNYÖRŰ,amitr felraktatok.3 hétig unokázok!!!ÖRÖMMEL,de hulla vagyok estére.Most felrakok néhány képet és holnapra magamhoz térek és megnézem a szépségeket!Paggy :-h :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 16:09

MA:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 16:13

Kép
VIZISZÖRNYECSKE.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 16:17

És egy valódi .......
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 9. 16:31

Sziasztok Kislányok!

Ildikó! Egy hónap után már nem annyira nehéz elválni. Jó sok és tartalmas időt töltöttünk egymással.
Ittuk magunkba az élményeket, mint a szivacs, úgyhogy ez most elég hosszú ideig ki fog tartani.
Inkább akkor rossz nagyon, amikor elmúlik a hatás és várni kell az újabb találkozásra.
Egyébként jövő szombaton újra találkozunk. Mindenki jön haza a nagyfiam esküvőjére.

Gabi! Nekem is utamba került ez a videó. :D Örülök, ha néha valamelyik kaja felkelti az érdeklődésedet.
Igyekszem szuper egészséges ételeket készíteni.

Dundi fajtatiszta roti volt, de nem tenyésztőtől hoztuk, hanem a volt férjem egyik ismerősétől. Nagyon
elleneztem, amikor hazaállított vele. Nem szeretem az ilyen vérmes kutyafajtákat. De mivel családban
élt, és amúgy is embernek képzelte magát, nagyon szelíd nagy kutyus vált belőle. Imádta a gyerekeket.

Nálad is mennyivel szebb színűre varázsolta a zoomolás a naplementét!

Ami mintát megmutattál eddig a körmödön, az mind izgalmas volt. A karácsonyira most is jól emlékszem.

Remélem, hogy jobban érzed már magad!

Paggy! Ezek a vizes fotók nagyon érdekesek. Ez egyedi, ilyen még nem is volt. Látszik, hogy nyári szünet
van, a legfelső képen csak nagyik és egy papa van a gyerekekkel. :)

Kata! A helikopteres úgy készült, hogy előre láttam, hogy mindjárt beér abba a kék-fehér zónába, ahol
végül is lefotóztam, már csak jókor kellett megnyomni a gombot. :)) Szóval nem véletlen volt, hanem
"megkomponáltam".

Angliában alig találni igazi erkélyes lakásokat. A röhej az, hogy még a meglévőkre sem lehet kimenni,
mert nem ajtó, hanem ablak van előttük. De... azt vettük észre, hogy a legeslegújabb építésű házakon
már van igazi balkon. Ez főként az emeletes házakra igaz, de láttunk példát a családi házaknál is.

Ez nagyon ritka látvány még:

Kép

Kép

Teraszt meg még soha nem láttam:

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 17:08

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 17:10

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2019. augusztus 9. 17:26

Sziasztok!

Rita! Első ránézésre furcsának is tűntek ezek az angliai házak erkéllyel, trasszal, nem ehhez vagyok szokva. Ez már a haladás szele?

Örömteli készülődést az esküvőre!

Köszönöm érdeklődésedet, a hátam ill. a vállam javult. Hétfőn megyek a masszőrhöz, kíváncsi vagyok mit fog mondani. A térdemmel is elvagyok, csak a lépcsőzést nem szereti, minden lépésnél a falnak támaszkodva megyek fel. De hát ez legyen a legnagyobb baj.

Paggy! Az unokázás csodás időtöltés, de igen fárasztó, mostanában mégis visszasírom, mert már sokkal kevesebbet látom őket. Csak megkajálnak és már rohannak is tovább, de ez így van rendjén.
Lillácska biztos élvezi az uszit. Töltsél vele annyi időt, amennyit csak lehet, mert nagyon gyorsan elszáll ez a kedves időszak.

Nagyon szépek az uszodai képeid. Szeretem ahogy a fény táncol a víz felszínén a kékrefestett medencében, és visszatükrözi az ég kék színét.

Ma reggel fél 7-kor a boltból hazafelé, olyan szépek voltak a fények ezeken a leveleken, de a kép nem adja vissza.

Kép

Büdöske az út mellett a mi oldalunkon.

Kép

Tegnapi naplemente a Csabatónál/ Andriska csinálta :)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 9. 17:46

Mivel nincs lelkierőm York képeit témák szerint rendezni, szétválogatni meghoztam a mai kajám
leírását. Ha ezután nem írom, hogy nagyon finom volt valami, akkor nagyon finom volt. Ha nem lesz
nagyon finom valami, akkor azt is leírom majd, de kiteszem a képeket, hátha másnak bejön. Még
egyszer utoljára, nagyon fincsi lett ez az étel is. :D

Cukkinis-répás tócsni babsalátával

A cukkinis-répás tócsni hozzávalói (kb. 9-10 darab lesz ebből a mennyiségből):

2 kis cukkini
1 nagy répa
1 krumpli
1 fej hagyma
2 gerezd fokhagyma
egy csokor petrezselyemzöld
csicseriborsó liszt (amennyit felvesz)
2 evőkanál chiamag (tojás helyettesítő a vegánoknál)
kevés olaj

Kép

Kép

Fűszerek:


bors
őrölt pirospaprika

Kép

A répát a cukkinikat és a krumplit nagy lyukú reszelőn egy edénybe reszeljük, sóval összekeverjük,
majd tíz perc állás után kifacsarjuk a levét. A hagymát vagy kockára vagy karikára vágjuk, a
fokhagymát összenyomjuk, a petrezselyemzöldet apróra vágjuk, és a fűszerekkel együtt hozzáadjuk
a kifacsart zöldségekhez. (A nagy fotózkodásban elfelejtettem a facsarást, utólag meg kellett
bontanom ezt a szép tálat. :)) :)) )

Kép

Hozzáadjuk a két evőkanál chiamagot, és annyi lisztet, amennyit felvesz. Egy serpenyőben, pici olajon
kis lepénykéket sütünk a masszából. Sülés közben még törékenyek, két lapát segítségével tudtam
megforgatni őket, de sülés után masszívabbakká válnak.

Kép


Babsaláta (2-3 főre):

25 dkg főtt bab (én sós vízben eltett vesebabot használtam)
1 kaliforniai paprika (én két felet használtam a színük miatt)
1 közepes hagyma
1 fél csokor petrezselyemzöld
1-2 paradicsom (utólag tettem bele, azért nincs a képen)
só, bors

Kép

A színes paprikát csíkokra vágjuk és a kockára vagy a karikára szeletelt hagymával kevés olajon
megfonnyasztjuk (én roppanósra szeretem). A tűzről levéve a serpenyőbe öntjük a babot, a
kimagozott és csíkokra vágott paradicsomokat és a felaprított petrezselyemzöldet.

Kép

Összekeverjük, sózzuk, borsozzuk, és már csak melegedni tesszük vissza a tűzre, sütni nem kell.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2019. augusztus 9. 19:16

Gabi! Igen, lehet, hogy a fejlődés szele.

Örülök, hogy "alakulsz" már! Milyen cuki Andriskától, hogy elküldte neked azt a szép képet. Ügyes!

Egyik képen sem erkély az erkély. Ablak van felettük, nem lehet kilépni rájuk.

Kép

Kép

Lehet, sőt biztos, hogy Magyarországon is van ilyen, csak én nem látom, ezért Angliában csodálkoztam rá,
hogy milyen jó ötlet a szoptató-etető helyiség és a családi WC a pelenkázóval:

Kép

Pelenkázót mindenütt látni, viszont családi WC-re csak most figyeltem fel. Azt mondja a lányom, hogy
cikkeztek róla, hogy ha a kisfiúnak kell pisilnie, az anyuka beviszi a női WC-be és megpisilteti, de ha az
apukával van a kislánya, nehezebb dolga van. A családi WC-be minden szülő bátran bemehet megpisiltetni
a gyermekét.

Így néz ki belülről a szoptató-etető helyiség:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2019. augusztus 9. 21:32

Kedves Lányok!Végignéztem a képeket,de írni ma képtelen vagyok,mert nem az unalomtól,hanem a fáradtságtól lekoppant a fejem az aasztalra.nagyon szépek a képek. :flower1: :flower1: :flower1:
Á!!!Mégis írok pár szót,fene tudja mikor tudok jönni!
Rita!Gyönyörű törökmogyoró levelén áttűnő fény-árnyék.Most picit visszavet a nagymamázás a fényképezésben,de MAJD "csapdába ejtrem" a fényt.
Különlegesek az angliai képek!Néhány dolog:
a katedrális-MICSODA BOLTÍVEK!üvegablakok!püspöki ruhák és palástok.----GAZDAGSÁG
Az anglikán egyház is isgencsak gazdag!Hja,a királyoknak kellett a lelki fékentartó,s hagyták.,máskor meg gyilkoilták egymást .Most nem teljesen tiszta az agyam az álmosságtól.MAJD UTÁNANÉZEK NÉHÁNY ÉRDEKESSÉGNEK.nAGYON KÖSZÖNÖM rITA.és a felhők milYen égbolton úskálnak!!!!!!
GnAGYON KLASSZ A KÖRÖMLAKKOD.mENNYI IDŐBE TELIK ILYEN SZÉPRE FESTENI?mAJD JOBBAN MEGNÉZEK MINDENT,NAGYON TETSZIK!!!
kATA!!!!!!húúúúúúúú,DE JÓ KÉPEK SAMUKÁRÓL.hOGY NÉZI A VIDÁM CSALÁDOT!!!tANULMÁNY LEHETNE A TERÁPIÁBAN!!!ARANYOS NAGYON!
sZÉP A VÁROS,TALÁLTAM SOK ÉRDEKES FELHŐKÉET .KUTYÁK,ORRSZARVÚ ÉS SOK EGYÉB!!! :-bd :-bd :-bd
nEM BÍROM TOVÁBB :(( :(( :(( ,LERAGADT A SZEMEIM!mindenkinek köszönöm a fotókat:PAGGY %%- @};-

lILLA JÓL ÚSZIK,ÚSZÓDRESSZBEN VAN A NAP MIATT/FEHÉRBÖRŰ-VÖRÖS KISLÁNY!/gABÓCI KÖSZÖNÖM A JÓTANÁCSOT.igyekszem!!! :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 21:37

Sziasztok!
Most értem haza Máté Bence kiállitás megnyitójáról.
Úgy volt, hogy Jane Goodall nyitja meg, de nem érezte magát jól, igy nem jött le Szegedre. Hát nagyon sajnáltam.
Teszek fel pár képet is nemsokára szép sorjában, mert fényképeztem egyet, kettőt.
Ki voltak világitva, gyönyörűek voltak

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 21:57

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 22:02

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 22:06

Kép

Ez valami fantasztikus volt!! :

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 22:09

Kép

Kép

Kép

hKép

Kép
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. augusztus 9. 22:14

Boldogságos szép estét mindenkinek!!!

Képem egyenlőre csak annyi,hogy félve van képem ide dugni az orrom :-h .... most csak meg pislogom azokat a szépségeket amiket ti raktatok fel,de hoztam nektek egy klassz YouTube videó kiszedő linket hátha valaki hasznát veszi. Azért ide publikálom,mert tudom hogy ez a legforgalmasabb topik,így többen is beleakadtok majd!!

Spoiler: mutasd
https://y2mate.com/youtube-converter


Sajnos anyukámat a múlt héten újra műtötték,de most már majd fogok sürvebben "haza jönni" :x :x

Pusszancs mindenkinek!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 22:16

Szilvia! De jó, hogy látlak! :-) Már hiányoltunk!
Anyukádnak gyógyulást!!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. augusztus 9. 22:39

Paggy, beteszek egy képet, hogy én hogy szoktam hazajönni a piacról. Mondjuk még két vagy három táska ráfért volna a kormányra, van mikor tekerni alig tudok a lábammal, annyi minden van rajta. Per pill. itt majd négy kiló őszibarack turmixoláshoz, a dolgozós dolgaim, házitej és társai, töltött káposztának való, gomba, joghurtok, liszt tésztának, meg még sok apróság. Otthon már örülök, hogy bemegyek a kapun és riasztom a ház urát a becipeléshez.

Ma sikerült szép paradicsomot kapni a piacon, amiből sűrű lét tudok kreálni és eltenni. Egyre nehezebben lehet ezt a fajtát kapni, nem is igérték már csak a jövő hétre. 450 kg-ja. 13 kilót tettem most el. Jövő hétre ugyanennyi van rendelve.

Kép

Ilyen sűrű lé van belőle, amiből aztán milánói, pizzaszósz, paradicsomos tészta, csilis bab és társai készülnek


Kép

Kép

Vacsira Rita megcsináltam amit csináltál legutóbb. Hát az én fényképem róla valami katasztróra, de a lényeg, hogy a fiam azt mondta: Anya ez jó cucc. :-) Leforditva, csinálhatom többször is.
Amikor megláttam az avokádót kibontva, mert én még nem vettem sose, főleg nem ezt a sötét szinűt, ami horror áron volt - 850/ db -, hát nem sok reményt adtam a mai vacsira. Viszont a meglepetés akkor ért, mikor ettem. Finom, krémes, nem gyümölcsös izt kaptam vissza. Sajnos nagoyn sok maradt belőle, igy én gondoltam egyet, betettem a fagyóba. Majd kiderül mi lesz vele...Ja, és a fiamnak felvágott kellett bele, mert egyszerűt és könnyűt akart. Ezt kacsazsiron piritottam meg. :-)


Kép

És jöjjön a borzadály kép. Amit tanultam. Mindkét oldala sütésénél kell alá olivaolaj, mert nem tudom megforditani. A mozarellát valami úton , módon sokkal vékonyabbra kell vágni, mert nem folyik rendesen. Ami ennél a házi változatnál nagyon nehéz.
A wrap, vagy torilla viszont nagyon finom ropogós lett a végén. Élvezet volt enni. A gomba kimaradt belőle, mert már soknak tartottam a hozzávalókat, de simán belefért volna. Többször csinálós lesz.
Kép


Mindezekkel negyed nyolcra lettem kész, Máté Bence természetfotós kiállitása pedig nyolckor kezdődött. Vagyis a megnyitó. Gyors hajmosás, valahogy kinézés, bicajozás, és simán karcra pontosan ott voltam. :-)
Igaz a szőrtelenitésen is gondolkoztam, ránézve a lábaimra - jó azért nem volt majomeffektus :-) - de aztán eldöntöttem úgyis sötét lesz, meg kia fene nézi egy ennyi idős nő lábát. =))

A végén ahogy jöttem haza úgy döntöttem bemegyek a Reök palota cukrászdájába, a Reök Palotáról tett Gabóci a múltkor be képeket.
Vettem két tortaszeletet.

Hát a cukor ropogott a fogam alatt, piszok édes volt, igy megbeszétlük, hogy igazán maradjunk már annál amit én sütök és ne kisérletezzünk a cukrászdákkal. Ez mostanában már a második eset volt hogy ott vettünk egy-egy szelet sütit, de nekünk ehetetlenül cukros.

Ami még fura volt, hogy alig volt választék. Kedvesek, aranyosak voltak az eladók, azzal nem volt gond, de én pazarabb kinálatra számitottam.

A doboz olyan szinten szétment, mire hazaértem, hogy féltettem a süti nem érkezik meg a rendeltetési helyére.

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég