Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 15:23

Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 15:26

Kép
Ez fényképezőgéppel készült,mert a trelefonom töltőn.A fényképezőgéppel a kézben meg sem lehet mozdulni,sóhajtani sem.Most már nem is nagyon használom csak a videókhoz.Ezen a képen/-ken/ sül a kolbász.Megyek nézelődni este jövök.Paggy :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 15:55

Megnéztem mindent,kivéve Éva videóit.Arra is" fáj a fogam",de előbb estebédet adok a páromnak.Azután jövök vissza.De Kata!HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ-ÚÚÚÚ,de fincsi csokik!Az olasz dobozost ismerem,mert azt kaptunk a párommal karácsonyra a lányoméktól.NAGYON-nagyon finom,gömb alakú ,más-más töltelékkel töltött, csoki van benne. :x :x :x Kész FŐBŰN megenni.Örülök nagyon ,hogy fotóztál!!!Köszönöm a képeket.
Szilvi!Végre sikerült megnézned,majdnem mindegyiket és annak meg még jobban örülök,hogy egy csomó dolgot teszel hozzá!Jó kis társaság vagyunk!Mindenki továbbgondolja és tesz hozzá valamit.Vagy olyan csodafotókat hoz mint Gabóci és vagy videókat hoz.Mégegyszer köszönöm Éva,bár még nem láttam,de nagyon kíváncsi vagyok!!!
Ágika!Itt jó hideg van,talán nálatok is és akkor az jó,ugye???
Most megyek "ETETNI"Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 16:49

Nagyon szép volt régen,a középidőben jellegtelen,mint egy bevásárló kp,és impozáns lett,XXI. századi!!!SzuperMegnéztem a 2-at is.Ismerős táj,mint ha Budapesten lennék.Pesze van egy -két érdekes modern épület,de a fekvés,a hidak hasonló.Jó ötlet a gyaloghíd,itthon is tervezik.
3. videó.Jó lesz,nálunk is ilyen van.!
[url=https://postimages.org/]Kép[/urlNagyon jók voltak a videók,köszönöm szépen.Máskor is várom,ha lehetséges lesz.Paggy :littlehearth: :movingflower:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 25. 17:59

már a látványtól tele vagyok, igaz most ettünk pár szem szaloncukrot...hova tettem az eszem..persze nem akartam csórónak tünni és fél kg-ot vettem. De jó hogy nem karácsonyra! mi van ezen 4ooo Ft te jó ég!
Na mindegy ...alkalomadtán eszünk belőle aztán majd csak elfogy. Így jár az ember ha nem kóstolja meg. Erről jut eszembe, hogy elkészült a Chocolat sorozat befejező része is, Anyeze remek fordításával. Kötelező néznivaló de duplázva...mert újra kell nézni, annyira jó volt, s egy kicsit nyugodtabban, mivel ismert már a vége.
A villamos nagyon tetszett, ahogy a háttér is. Jaj futnom kell a konyhába puszi mindenkinek! :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 20:01

Estére 6 fénykép.
Nappal:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 20:06

Este:
Kép
Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2020. január 25. 20:09

Kata58 írta:sziasztok! Köszönöm az érdekes infókat, főleg Évának a Fr. országi barangolást...te jó ég 15o lépcsőfok is sok..felér egy kisebb hegymászással... :)) . A videókat majd megnézem pihenésképpen.! Legalább így is kirándulunk.! :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata,Belgium az a Franciaorszag. :D
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 20:12

A ráadás Lilla az Állatkertben tájékozódik,mert különben nem találjuk meg a sörényes hangyászt.
Kép
És megtaláltuk!
Kép
:-h Paggy :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 20:15

Kata!A villamost nem én fotóztam.SAJNOS!!! :)) :littlehearth: :flower1: Paggy
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2020. január 25. 20:16

Paggy írta:Nagyon szép volt régen,a középidőben jellegtelen,mint egy bevásárló kp,és impozáns lett,XXI. századi!!!SzuperMegnéztem a 2-at is.Ismerős táj,mint ha Budapesten lennék.Pesze van egy -két érdekes modern épület,de a fekvés,a hidak hasonló.Jó ötlet a gyaloghíd,itthon is tervezik.
3. videó.Jó lesz,nálunk is ilyen van.!
[url=https://postimages.org/]Kép[/urlNagyon jók voltak a videók,köszönöm szépen.Máskor is várom,ha lehetséges lesz.Paggy :littlehearth: :movingflower:

Szia Paggy!
Pontosan ezt mondta a ferjem is,hogy anno azert esett a valasztasa Liege-re,mert sokban hasonlit Budapestre,ott laktak a Csalogany utcaban.
Biztosan fogok meg hozni videot es felteszem,hogy nezegethesd meg a tobbiek is. :)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 21:06

Valami más jön.Ez nem tűnik olyan nehéznek:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 25. 21:08

Na.de ez/-ek/?!!!

Ez állítólag FESZTIVÁL FRIZURA,NEM TÉVEDÉS?
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 26. 9:38

Köszönöm a videókat...nagyon tetszik a frizura! S milyen aranyos Lilla is és a kis állatka is amit megtaláltatok!
De jó hogy kellemes időben sétálhattatok az állatkertben. :ymblushing: :x :ymhug:
Mi megyünk készülődünk a MÓRÁBA ott van helyileg a választás! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 9:53

Jó reggelt ,inkább már napot, Lányok!Itt hideg van.Mindjárt érzékeltetem.Előtte azonban JÓ SZAVAZÁST :)) Kata!
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 10:04

És most a vidámság:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 10:22

Vajon milyen időjárás lehet a déli féltekén a 47. szélességi és a 19. keleti hosszúsági körön?Ki tudja hol van az?Illetve milyen ország az ?
https://www.google.com/maps/@35.7323206 ... !1e3?hl=hu



http://terkepismeret.elte.hu/alapismere ... -hosszusag
NÉZZÜK MEG!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 10:29

A boraszportal.hu-n egy régebbi cikkben ezt találtam:
A déli féltekén a 45. és 30. szélességi fokon belül alkalmas a klíma a növény telepítésére. Ebben a sávban találhatók Chile, Argentína, Dél-Afrika, Ausztrália és Új-Zéland borászati régiói.
No de a tükörképünk Afrikában van.Milyen országban...?
http://azatlasz.hu/2014/08/afrika_terkep_fovarosokkal
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 10:44

Tehát melyik ország?
https://online.seterra.com/hu/vgp/3163
Megnéztem a VILÁGATLASZT
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 11:00

Sajnos ott csak az óceánok vannak/Indiai-óceán és Atlanti óceán/,mármint a szélességi kör szerint:
Kép
Illetve Új Zéland,de a hosszúsági kört is nézem ,akkor Afrika déli csücske alatt vagyunk.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 11:08

Megint csináltam egy fordított képet =)) =)) .Szóval képzeletben meg kell fordítani!Tehát ott óceán van a 47. déli szélességi fokon.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 11:10

Még egy!!! =)) =)) Ez pedig a hosszúsági kört ábrázolná,ha nem állna fejen:

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. január 26. 11:12

Így azután nem tudom megválaszolni a kérdésem.SAjnos-sajnos.Kicsit szomorúan :)) ,megyek teregetni Lányok.Szép napot!ÍPaggy :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. január 26. 13:10

Paggy, nagyon aranyos ez a közel fotó, és egyáltalán nem vagy "banyás" :)) .
Viszont tényleg nagyot dob az emberen egy jó keret.térképesztileg valamikor nagyon jól mentek a dolgok, de ma már még a magyarral is gondban vagyok..ez van, ha az ember nem olyan területen mozog ... :ymblushing: Rám legalábbis jellemző.
Megjöttünk a szavazásról is, és már az ebédet főzöm...egy kicsit mahjongozom, az a másik kedvenc foglalatosságom a filmezés után...így tudom hogy hányat játszhatom míg elkészül egyik másik fogás. Egy kivétel a kávé...arról hajlamos vagyok elfelejtkezni...vagyis fenn felejtem a villany tűzhelyen. brrr.
Szép vasárnapot! Megjött a My Golden is megyek majd azt is megnézni... :D

Amúgy Fruzsinék nagyon aranyosak, itt szemerkél valami, szürke minden, nem is volt kedvem képeket csinálni..igaz visszafelé bevásároltunk... ;) :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. január 26. 17:01

Ági, közben már a harmadik színezővel is elkészültem. Amióta belefogtam még csak ennyire haladtam.
Ha hiszitek, ha nem, a színek megválasztása, veszi el a legtöbb időt. A harmadiknál már nagyon bátran
használtam őket. :D

Végül színezett valamit Zoltán?

A hummusz is csicseriborsóból készül, de kell hozzá tahini (szezámkrém) is, ám ezt eddig nem találtam
a környéken. De a múltkoriban sikerült vennem a Müllerben, azóta várja, hogy kipróbáljam.

Nagyon örülök, hogy jól vannak a szüleid!

Én is várom már a tengelicét. Már megérkezett a zöldike, utána szokott a tengelic.



Csodaszépek a virágaid! Nem mondanám meg róluk, hogy nem egy vérprofi készítette. Nagyon megy ez
már neked.
Most értem a tanárod által kifestett bazsarózsához. Fantasztikusan néz ki!

A szomszéd kutyus annyira cuki az autó tetején! Mit nem talál ki?

Köszi a receptet! Csak a kókusztejszínt fogom lecserélni benne, mert a kókuszos ízt nem kedvelem az
ételekben, legfeljebb sütikben. Ki fogom próbálni.

Gabi! Nagyon-nagyon szép képeket hoztál. Miért nem mozdulsz ki? Régebben annyit mentél. Remélem nem
valami kórság tart vissza!

Paggy! Kezdetben, csak egy nagyon rövid ideig voltam sorozatnéző, mert hamar átálltam a fordítók oldalára.
Azóta csak azokat az alkotásokat láttam, amit én fordítottam, mást nem. De nem azért, mert nem lett volna
rá időm (bár az se nagyon, minden szabad percemben fordítottam), hanem mert nem szeretek csak úgy ülni
és nézni a képernyőt. Nem köt le. A szinkronos műsorok világa passzolt hozzám, mert közben lehetett kötnöm,
vasalnom, olvasnom, de a feliratosakat olvasni kell, nem lehet közben mást csinálni.
Most yt videókat hallgatok magyar nyelven mindenféle témában, aközben tudok főzni, fermentálni, színezni...
Ez való nekem. :))

Kell majd vízum, de még semmit nem tudni ezekről a dolgokról. Az eu-s országokból érkezők ezután is más
elbírálás alá fognak esni, mint a többiek. Ennyit tudok egyelőre.

Nekem nem furcsa, hogy a kutyusok, cicák az ágyadon fekszenek. A fiaim azért tolták össze az ágyaikat, hogy
velük aludhasson Dundi. :)) Mi, többiek nem engedtük meg, hogy a megvetett ágyra felmásszon. Nem a higiénia
miatt, hanem azért, mert nyugodtan akartunk aludni.

Cukik a "száradó" cicák! :))

Most olvasom, hogy pont egy napon van a zumba és a jóga. De kár!

Én minden évben más gyümölcsre vagyok rákattanva télen. Most az alma megy a legjobban. A múlt héten vettem
pár darab jonaprince-t. Isteni volt. Pénteken újra vettem két kilót belőle.

Kép

Megfordítottam a térképek fotóit.

Kata! Látszik Samukán (buszmegállós kép), hogy jókedve van.

Hű, most jutottam el a csokis képekig. Nem kellett volna! Tényleg nálatok szavazás volt, most jut eszembe.

Szia Elthan! Olyan sokan - és nem csak a fiatalok - játszanak számítógépes játékokkal. A legkisebbem így tanult
meg rövid idő alatt nagyon jól angolul, amikor még suliba járt. Ők élőben beszélgettek az online összeverődött
játékostársakkal.

Milyen növény a rózsaszín virágú minifácska?

Szia Szilvia! Az egyik kolléganőmnek - sajnos már nincs köztünk - minden évben a postaládájába fészkelt egy
cinege pár. Milyen kis picike tojáskáik voltak!

Szia Éva! Impozáns az állomásotok és nagyon szép a városotok is. Érdekes, amit írsz az új villamosról. Felszedik
a síneket, aztán meg mégis lefektetik... A negyedik videón nekem a sok sütin akadt meg a szemem :)) Hű, de
nagyon fincsik lehetnek! Valóban magasra kell felmenni, de cserébe milyen szép a kilátás. Emlékszem, korábban
mesélted, hogy lépcsőznöd kell. Egyébként hogy megy a lépegetés?

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég