Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 24. 8:15

Jó reggelt kedves Lányok!
Ildikó:nagyon szép a képed,igazi aranyszínű erdőrészlet.Gabóci!Örülök,hogy a CT vizsgálat semmi rosszat nem mutatott.Sok lehetőség van most a közeli fotók készítésére.A szép jácintod hamarosan elhervad,de még locsolni kell egy ideig,s lassan abbahagyni mindaddig ,amíg a levelek el nem kezdenek száradni.Ezután az "erő" visszaszáll a hagymába és jövőre újra lesz belőle ilyen csoda.Bár tudom ,hogy 2. évben nem lesz már ennyire csodaszép,még akkor is megéri szeptemberben a ház elé/lakótelep/ vagy az utcára elültetni.Köszönöm szépen a betett képeket.
Lányok hoztam fotókat :
1.Tegnapi havazás:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 24. 8:39

Lányok!A saját életemről való képi szószátyárságot pixizzel fogom megoldani,így több időm lesz rátok.Írjatok,hozzatok képeket vagy csak nézelődjetek!
Ez a reggeli séta képei 6 órakor:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 24. 8:42

Azonnal nem tudok jól reagálni,ezért írom először a saját dolgaimat.Az ember bele van gabalyodva saját magába.
Várom a jó kis hozzászólásokat,gondolatokat,képeket és MINDENT,ami eszetekbe jut.
Most húslevest fogok főzni és délelőtt takarítok,majd délután átnézem Rita receptjeit.Jövök délután.Szép napot!Paggy %%- :littlehearth: @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 24. 20:59

Halihó!Mi újság Lányok!Egész nap nem járt erre senki?Próbálkozom ,hátha valaki benéz.Esti elfoglaltságként hűtőszekrényt takarítok.Ma nagyon hűvös volt és teljesen üresek az utcák.Csak azért nem csináltam képeket,mert egyrészt reggel sokat tettem fel,másrészt nem akartam az ilesztően néptelen utcákat mutatni.Mindjárt folytatom.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 24. 21:01

sziasztok! csak egy rövid beköszönésre jöttem, nem megyek fel a facéra mert megint 11 lesz mire lefekszem Gyönyörűek Gabóci alkonyi képei, és a virágok. :D ;;) :D Paggy, aranyos a képes beszámoló a reggelről :D :D ;)
Ma én is takarítottam egy kicsit meg penésztelenítettem a konyhapult alját meg a fürdőszobát, de még mindig tele az orrom az "illatával". a lényeg egy kicsit jobb a helyzet.
Na megyek Samuhoz, holnap hozom a képeket, most nem is nézek meg más hozzászólást csak holnap. Lehet hogy lesz meglepi... :x i-) :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 24. 21:03

Paggy, semmi gond, van hogy elszalad az emberrel a nap, pláne ha még filmezni is akar..én meg megyek Samu mellé és olvasok, hogy elaludjon. várom a híreket...itt is néptelen minden.
Megjött a csomagom is majd holnap kibontom...ma még erre is lusta voltam... :x :ymhug: :littlehearth: :flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 24. 21:03

Hoztam egy vicces linket:
https://www.instyle.hu/6-koronavirus-ke ... =hirkereso
CSAK 1 pillanat!Holnap szorgalmasabb leszek és csütörtökön már jön a jobb idő,lehet napozgatni. :ymdaydream:
Most megyek vissza a hűtőhöz.Holnap reggel jövök!!!Üdv:Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 9:43

Jó napot Lányok!
Hoztam reggeli fotókollázst és 2 történetet.
Először a történet ,DE VÁROM A KÉPEITEKET és a HOZZÁSZÓLÁSOKAT! :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream: \:D/ ~o) %%-
Reggel 6-kor találtam egy padon fekvő hajléktalant.Felébresztettem,hogy lássam él-e.Élt .de nem válaszolt.Fiatal kb 30 év körüli.Hazavittem Fruzsit és elmentem a Közterület Felügyelethez.Azt mondták ők nem intézkednek,mert nincs idő!!! 50m-re tőlük,kint beszélgettek,5 autóval járnak és 10 percig vártam a válaszra,amíg eldöntötték,hogy nem ők az illetékesek.Különben is gyógyszereket fognak majd szállítani.MEGÉRTEM.Szóltam távolról 2 kutyásnak!!!!!!!!,segítsenek eldönteni kell-e mentő.Közben hoztam le meleg takarót,pénzt,teát.Hívták a mentőt,s közben felébredt a srác,rendbe tette magát és elindult.Lemondtuk a mentőt ,a takaróm otthagytam.
A második történet pedig:
Amikor az a szomorú dolog megtörténik,hogy el kell altatni egy állatot és utána a tetemmel valamit kezdeni a nagy kerttel rendelkezők előnyben.Lehet, írtam már,a mi kertünk sajnos néhány cicák porhüvelyét tartalmazza.Ha valaki mélyen felássa egyszer ,azt fogja gondolni valamilyen állatgyilkos lakott itt.Tele vagyunk,ezért LUKRÉCIÁT el kellett hamvasztani.Mondtam az egyik kutyástársamnak,hogy nekem van egy olyan ismerősöm,aki ezzel foglalkozik és ott is lehet lenni ,amikor füstként az égbe száll .HA Valakinek ez morbid az ne olvassa!!! A normálisan kialakított kis hajógyári szigeti kertben ,az emberektől távol,ott lehet lenni.Nekem az állatok a családom egy része,eddig mindig elkísértem őket az utolsó földi útjukra és hazahoztam a hamvakat,azt már el lehet ásni.Persze senki nem szívesen jött velem.Dömötör kutyánk halála után a párom azt mondta SOHA TÖBBET..Pedig nagyon szépen,virágos kertben "távozik "el az állat.Tehát az egyik kutyás ,nagyon távoli ismerősöm ma reggel ment dolgozni és integetett.Távolból megálltunk egymással szembe.Azt mondta:-Hallottam milyen problémád volt és senki sem kísért el,legközelebb szóljál,veled megyek.TELJESEN MEGHATOTT ^:)^ ^:)^ ^:)^ Nagyon ritkán találkozunk és ma reggel ezért megvárt. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A fényképek között,amit hoztam ,ő is rajta lesz hátulról.Azért vettem le,mert így jelképesen megörökítettem egy NAGY JÓCSELEKEDŐT .
Most hozom mindjárt a fotókat pixizen.Szép napot,és várom a jelentkezéseteket!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 10:04

A bal oldalon látható elmosódott képen látható a JÓTEVŐM háta,valamint a közösségi kertbe is bekukucskálhattok:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 16:35

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. március 25. 16:50

Paggy, köszönöm a kirándulást. Üdítő volt.
Zalában hóesés volt, a régi hó elolvadt, az új nem maradt meg. Hideg van. Kint voltam a kutyával,fázott a kezem.
Kicsit benéztem. Remélem senki sem beteg.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 25. 18:07

Sziasztok! előbb hozom a képeket, nem tudom látszik e hogy szállingózik a hó...
Kép
Kép
Kép
Kép

Paggykám, a világ legtermészetesebb dolga, hogy az ember megadja a tiszteletet az elhunyt állatai iránt is. Sajnos ez az állattartás árnyoldala, hogy ők mennek el előbb utóbb...szép gesztus volt az ismerőstől. @};-

Sajnos nálunk is van egy szomorú hír, biztos írtam már róla, egy nagyon kedves szomszédasszonyom is itt hagyta ezt a világot. Súlyos rákos volt, hiába könyörögtem tegye le azt a k...a cigit. Még élhetett volna, amúgy a politikai részt kivéve mindenben megvolt közöttünk az egyetértés. Egyik fia Angliában a másik itthon, ő és nővére látták el az utolsó pillanatig. az utolsó két napot már a kórházban. Nagyon fog hiányozni többünknek, akik néha találkoztak, sétáltak vele.. Bubu most a fiánál van, ő is vagy 12-13 éves, már nagyon öreg ő is. :-q

Mi újság nálatok? Ja ma a szomszédasszonyom bevásárolt cirka 3o ért sok mindent úgy hogy igyekezett mindenből legolcsóbbat hozni. De a lényeg, nem halunk éhen...még ha egy kicsit monoton is lesz a kaja..de lesz.
Ági, jót nevettem a facebos bejegyzéseden, még most is vigyorgok a képen... :))
Kitehetnéd ide is, egy kis derítőnek! :)) :)) :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. március 25. 19:07

Sziasztok!

El voltam havazva - szó szerint - a hiányzó dolgok bevásárlásával, hogy ne kelljen boltba menni. Egyedül csinálom, hogy a párom ne mozduljon ki a 75 évével. Ennek ellenére a munkája miatt néha muszáj.
Holnap is Pestre megy barnitani alkatrészeket, ki van oktatva mindenről. Készült a bukta is ma vacsira, meg holnap visz belőle, hogy ne kelljen neki útközben éhen halni.

Kép

Paggy, gondoltam, hogy Lukréciát elviszed hamvasztani, de nem akartam a sebeket tépdesni, igy nem kérdeztem rá.
Nagyon rendes volt az ismerősöd, hogy felajánlotta elkisér majd. Soká legyen rá szükséged!
Amikor Ödönt vittük, mi is megvárhattuk volna, de nem voltam olyan állapotban. Ájulás szélén, vérnyomás egekben, hányás, ahogy hazaértünk. A srác csinált az égető lángjáról képet, azt elküldte, mert azt mondta ő ilyet még nem látott.

nagyon szép szines lesz a kert.
Párodnak a munkahelyét nem zárják be egy ideig? Igy megkönnyebbülnél Te is.
Nálunk Ramos kicsit rosszul viseli a bent létet, vagyis keritésen belüli létet, de nem viszem sétálni. Valami véletlenül történne , frász tudja hogy mennénk a rendelésre Makóra.

Kata, örülök, hogy van aki segit Nektek a bevásárlással. Ma pl. élesztőt vadásztam, mert sehol sem lehet kapni. Ugyanez volt a gyömbérrel is. A napi főzés és gyömbértea-citrommal ez fogyasztja a készleteket.
Reggel irány a piac, Ramosnak húsért, közben be az Árkádba a Spárba, hátha van gyömbér, meg élesztő. Persze, hogy nem volt, viszont meglepett, hogy a bejáratnál tettek ki kézfertőtlenitőt. Folyékony alkoholos, nem gél állagút.
Persze semmit nem kaptam, csak külföldi élesztő volt, azt nem vettem. Piacon nagyon kevés árus volt. Aztán irány a Tesco, gyömbér, citrom beszerezve, élesztőért vissza a Sparba, utána haza. Délután mondta az egyik ismerős, hogy a Sparba a kis élesztő 11.00-kor ékezett meg, gyömbért utána látott a piacon 4500-ért. Én szépet vettem 2000-ért. Borzalom, komolyan.
A férjem mondta, mi lenne, ha vásárolni mennék el, nem csak 1-2 dologért. Igy is kirakom már a gatyájából.

Sajnálom a szomszédod! Főleg most ebben a helyzetben végig csinálni a rokonoknak a temetést...

Beteszeem a képeket amit emlitettél.
A története: Már elmúlt héten is csak szombaton akartam dolgozni csak bizonyos embereknek. Szerencsére nem is voltak többen, de péntek is lett belőle, mert nem t udtak jönni szombaton. Úgy gondoltam itt bezár a bazár. Hát korán örültem, hétfőn még bementem egy nagyon kedves ismerősnek-vendégnek egy száritásra, mert nem tudott jönni hetente igy a haja is totál k.o volt már minőségilet. Már épp kész vagyok, mikor a zárva táblánál belép az orvos ismerős, és megkérdezi mikor tudom csinálni.
Be kellett volna hozni a biciklit....
Mondtam, hogy már nem tudok vállalni, nem dolgozom innentől.Erre ő: még őt sem? Elkezdtem modn ani, hogy János 75, féltem, ha hazaviszek valamit, senki nem fog utána mellettem állni a bajban. Végig sem hallgatta amit mondtam, megfordult és bevágta az ajtót. Ott álltam döbbenten, belém fojtva a szót. A vendég a székben jó pár szóval minősitette a kedves doktor urat.
Ehhez hozzá kell tenni, hogy háziorvos, állandóan elkap valamit, ha beül a székbe és köhög, még véletlenül sem teszi a szájára a kezét.
Minden tiszteletem most az egészségügyben dolgozókért, de a határt nekem is meg kell húznom, főleg, hogy a legtöbb üzlet már egy héttel előtte bezárt.
Kép
Kép

A fiam ma a nappaliból irta a zh-t. :-)

Rita, mi újság Zsuzsival????

A madárkák verekedése azért van, irták egy madár fórumon, mert vége a hidegnek és előtérbe kerül az önös érdek. Én a tengeliceknél figyeltem meg, akkor azt gondoltam jön a hideg. Hát nem. Amikor ezt látja az ember, akkor kell lassan abbahagyni az etetést. Most szerencsétlenségükre bejöttek ezek a minuszok.Pont kitart nálam a napraforgómag, mire jön a jóidő, aztán a földről eszik ami leesett.

Most csak ennyi voltam, mert fáradt vagyok. A sok szervezkedés, a meleg jövetele jó kis fejfájást eredményez.
A szájmaszkban meg alig kapok levegőt, pedig még nem a szénszűrőset vettem fel, ugyanis régen volt egy mellhártya letapadásom, az akkori háziorvos nem küldött röntgenre a mellhártya gyulladással.
A szivem a magnerottal rendbejön 2-3 nap alatt. viszont úgy elvágam a mutató ujjam, hogy a köröm mellett majdnem lenyestema bőrt. Két óra folyamatos lézer állitotta el a vérzést.

Mindenki vigyázzon magára!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 20:59

Sziasztok kedves Lányok!És külön Ildikó,Kata és Ágika!nagyon örülök,hogy találkozunk.
Ildikó!Mikor és hová tudsz sétálni a kutyával?
Spoiler: mutasd
Reggelente szabad embernek érzem magam,amikor egy háztömb közötti füves tér közepén barangolok a kutyával.Kb 20 perc alatt visszaérek.sajnos Lizike kutyám kb 1/2 8 kor ébreszthető csak az öregsége miatt,így is nagyon hálás vagyok neki,hogy még mellettem van.vele a szomszéd kis utcának egyik oldalán lévő pici füves részen megyünk végig.az utcákban egyébként jóformán senki sem jár a kutyásokon kívül 6-7 között,1/2 8-kor pedig ez a kis utca üres.Mikor hazaértem hallgattam a rádióban milyen siralmas,borzalmas helyzet van egyes vidékeken.Rettenetesen aggódom nem csak magunk miatt,hanem szegény ,rossz körülmények között élő embertársainkért.Annyit tudok csak megtenni,hogy az albérlőmnek segítek ,mert mindent megérdemel.Az előzőknek is segítettem,de ők nem voltak ennyire rendesek.Rajtam is sokan segítettek.
Ildikó amikor csak tudsz és van kedved hozzá ,tegyél be fotót vagy képet!Ma is többször megnéztem a festményed
Kata!Köszönöm a képeket,talán a fás képen sejteni lehet a havazást.Örülök,hogy jó szomszédaid vannak.Vajon mit lehetett kapni ennyi pénzért?Valami finomság is volt benne?A párom sajna bevásárolt MILKA csokiból.Valamennyire megálltam,de azért lenyomtam 5 kockát.ISTENI VOLT \:D/ :)) rengeteget meg tudtam volna enni belőle!!! :(( Kata!Jó kis ételfotókat készíthetsz majd.Teljesen odavagyok Rita szupergusztusos ételeiért ÉS A SZÉP TÁNYÉRAIÉRT.Tehát Kata! várom majd az ételfotókat.Samuka????Lillával telefonon tartjuk a kapcsolatot és tegnap este ONLINE JÁTSZOTTAM VELE.Soha még ilyent nem csináltam,nagyon izgi,mert rengeteg társasjáték van rajta ingyen.Majd holnap megmutatom,nem is MOST MINDJÁRT BETESZEM A VIDEÓJÁT,amiben elmondják hogyan kell játszani.Azért is,mert legalább látjátok,hogy mivel társasoznak most.Vigyázzatok MAGATOKRA!
Ágika!Irtó gusztusos a bukta,legszívesebben beleharapnék!!!!!!Ágika!TÉNYLEG MÁR A MÚLT HÉTEN ÍRTAD,HOGY NEM FOGSZ MÁSZKÁLNI ÉS MA IS MENTÉL A BOLTBA.Ramos hús oké,de ne járkáljál légyszíves!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: @};- %%- És most már legyél kőszívű a vendégekhez is!Pihenjél sokat és lazulj is,hogy a szíved rendbejöjjön!!!A férjednek jó utat! %%- %%- %%-
Lányok!Most megyek mosogatni.Holnap jövök.Szép álmokat!Paggy %%- %%- %%-Hozom a játékvideót!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 21:33

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 25. 21:35

Ági! totál megértem a helyzetedet, de a muszáj nagy úr, lehet hogy rövid időre a nem létfontosságú dolgok is le fognak állni.! Azért mégis csak az a jó ha nem nagyon muszáj kimenni emberek közé-.Amúgy javasolják ha tud valaki inkább autóval menjen dolgozni és egyedül üljön a kocsiba. Remélem nem húzódik el őszig ez a banzáj a vírussal. Persze ehhez hatalmas önmegtartóztatás kell, hogy a életbevágón kívűl ne menjünk sehova. Engem is lebeszéltek mind a házi orvosom, mind a laboros hölgyek a vérvételről, várjam meg míg lecseng ez az egész.
Hát ha az Úr azt akarja és élünk akkor akkor megyünk. Szerencsére nem életveszélyes állapot amiben vagyunk. De a kánya csípje meg ezt a vírust, hát mehetett volna a tenger aljába végleg. De szegény olaszokat nagyon sajnálom nagyon rossz a helyzet. Kínába meg túl korán indították el a külföldiek beutazását, sokan virusosak voltak, most aztán megint terjed... :-w .

Csodaszép lett a bukta, majd küldök drónt egy darabért.... :)) :)) :))
Paggy, azért az esti sétákkal majd vigyázz meg a különféle csalókkal, akik úgy állítanak be hogy speciális fertőtlenítővel rendelkeznek..stb. Senkit még a lépcsőházba se engedjetek be, aki nem oda tartozik.
vigyázzatok magatokra, jó éjszakát mindenkinek... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd i-)
visszajöttem, mert egyszerre írtunk, érdekes ez a mahjong szerű játék, bár én elsőre nem tudtam megjegyezni... :D :)) :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 25. 21:35

a boardgamearena.com-ra regisztrálni kell és lehet ingyen online játszani.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 25. 21:43

na majd ott is körülnézek... :x :D :ymhug: i-)
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2020. március 25. 23:48

Szervusztok!
Néhány napig nem voltam itt és nem győztem olvasni, annyit írtatok. Tetszettek a képek, megnéztem a videókat is, a csuszka különösen tetszett. Nekem is vannak a kertben, de most éheznek, nem vagyok ott, remélem azért találnak ennivalót. Télen rendszeresen lejártam etetni, akkor találkoztam az egyik csuszkával. Eszegetett az orgonabokron, tőlem alig egy méterre. Fiatal állat lehetett. A párja a diófáról füttyögetett neki figyelmeztető jeleket, de rá sem hederített, majd le vitte az orrom, amikor végül elröpült mellettem. Érdekes hangjuk van.
Nagyon hideg van. Fázom a lakásban, alig van 17 fok. Héra gázégő van a cserépkályhában, de március elején kialudt és nem tudtam többet begyújtani. Azt reméltem, nem lesz már nagyon szükség rá, majd a nyáron megcsináltatom. Most meg már nem is kapok embert rá, vagy ha igen, nem merem beengedni, mer ki tudja, mit hordoz. Nagyon alattomos ez a kórság. Van hősugárzóm, azzal próbálkozom, de nagy a lakás és a ventilátor miatt éjjel nem használható.

Rita! Megnéztem a képbeillesztő programodat, azt hiszem menni fog. Köszönet érte.
Még nem szántam rá magam a fotózásra, nem tudom megmagyarázni az okát, de egyszer biztosan menni fog.
Jó éjszakát. Ido
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 26. 10:05

Sziasztok!Mielőtt belemélyednék ,kedves Ido elárulom a melegcsinálási fortélyomat.Még gyerekkoromból származik csak akkor rendes vastag üveget használtam.
Tehát, jó forró vízzel megtöltök 1/2 vagy 1 literes ásványvizes palackot , azt az ingem és a trikóm közé a szegycsontom fölé becsúsztatom.Hogy ne csússzon le ,övet kötök a derekamra.Ha a lábam fázik ,ültömben ráteszem egy ilyen "melegítő " palackra.Nekem éjszaka az ágyban hajnalig langyos marad.Kicsit viccesnek tűnik,de én évek óta így is melegszem.
Hozom a reggeli képeim.Persze nem teljesen fűtés helyett van ,csak kiegészítem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 26. 11:02

Kicsit sokáig tartott,mert elszállt a 16 kép,így most csak 1 pixiz kollázst és 3 rendes képet teszek fel.
A mai njap képei nem lesznek vidámak,de azért pozitív szöveg is lesz.Helyzetjelentés a kép illusztrálja:
Lekakált autók/madarak/,bezárt üzletek,üresen közlekedő buszok,kihalt utcák MIKÖZBEN VIRÍT A TERMÉSZET.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 26. 11:03

Kép
A tegnapi hajléktalan ismét ott fekszik dzsekiben , mellette összehajtva a meleg takaróm/?????????????/Talán ő is kisérletezik velünk?Emberségteszt?Vagy esetleg mentálisan sérült?
Kép
Végül a közeli működő kínai bolt,ahol mindent lehet kapni/maszk ,szemüveg...CSAK LÉLEGEZTETŐ NINCS ........MÉG!!!!!!!!!!!/
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 26. 11:10

A jó dolog,hogy sütöget a nap,délután megyek le kertészkedni.Jövök este és olvasgatok.Üdv:Paggy :littlehearth: @};- %%- ~o) :-h
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2020. március 26. 17:11

Szia Paggi!
Az a forróvizes palack nem is olyan rossz ötlet. Megfontolom.
Egyelőre meleg pulóvert vettem a pizsamám fölé, úgy ülök az ágyban,ott van a legmelegebb. Van egy laptop asztalom, keresztbe tettem az ágyba, elfér alatta a lábam, nagyon kényelmes :))
Az a hajléktalan talán nem is meri használni a takarót, azt hiszi, valaki ottfelejtette :-o
Van egy Bikás domb Budán a XI. kerületben, ott lakol? Láttam ilyen metrómegállót. A park nagyon szép. Nálam is nagyon üresek az utcák és a villamosok, autóbuszok.Látom az ablakból, ha néha kinézek. Annyiból megnyugtató, hogy nem hordják szét a vírust, de szomorú látvány. Nem tudom, mi van a pesti oldalon.
Egyszer kénytelen leszek elmenni vásárolni, mert nem halmoztam fel készleteket.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. március 26. 17:38

Kedves Ido!Isten őrizzen,hogy az eljövendő hónapokat az ágyban ülve töltsd!!Nem tudom milyen az egészségi állapotod,de elmesélem,hogy fél évig sokat ültem és megrövidült a lában hátsó ima,alig tudtam egy idő után járni.Mindenképpen mászkálni kell,még ha csak a szobában is.Tegnap hallottam,hogy valaki maratonra készül a szobájában.a 2 szobát összenyitotta 10m körüli helyen 21km-t futott.Nagyon jó senior jóga van a you tube-n vagy senior zumba.Ha akarod küldök linket.Ha félreértettem a helyzetet bocsánat.A Bikás domb közelében lakom.A hajléktalan tegnap felállt,amikor meghallotta,hogy mentőt hívtunk.Összecsomagolt és elment,otthagyva a meleg takarót,ma pedig reggel láttam/mutattam/,hogy összehajtva maga mellé tette.Nem tudom miért.De legyen úgy,ahogy akarja.Szép estét NEKED.Nemsokára visszajövök,csak várom a lányomat,mert hoz néhány ételt.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég