Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. április 2. 13:59

Kislányok! Köszönöm szépen Zsuzsi nevében is. Még mindig nem tudtunk beszélni,
csak pár mondatot pötyögött a messengerbe. Annyit tudok, hogy hamarosan felkelhet
az ágyból. Küldött pár szopizós képet, és ezt a videót.

Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. április 2. 21:52

Örömömre, ilyen nagy méretű gyümölcse még nem volt a 금귤 (kümkjul) fácskámnak. Magyarul nevét sem könnyű találni, a növényt kumquat néven vásároltam 6-7 évvel ezelőtt. Mondják koktél narancsnak, meg savanyú narancsnak is, ma már. A koreai név lefordítása: arany mandarin. Kelet-Ázsiában honos a növény. Az 1.kép a téli növénysarok, a 2. a fácska, a 3. a normál narancsnak is beillő termés. Senki ne gondolja, hogy fűtést kaptak a növények, az a radiátor még soha nem volt bekapcsolva.
Kép Kép Kép
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2020. április 2. 22:09

Kedves Rita!
Gratulálok. Nagyon szép a baba, és lány létére nagyon nagy súllyal született. %%-
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2020. április 2. 22:15

Szia Dorina!
Elképesztőek a narancsaid.
Nem csoda, hogy büszke vagy rá.
Ennek is vannak tövisei, mint az igazi narancsnak?
Hogy-hogy nem húzza le az ágakat a súlyuk?
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. április 2. 22:28

Nincsenek tüskék. Én is sajnálom, hogy most az ágacskának ekkora súlyt kell elviselni, de úgy tűnik, hogy bírja. A termésnek pedig egy picit még érni kell, ezért egy kis ideig tartania kell.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. április 3. 8:08

Paggy kérdezte, hogy mikor született Lilyke. Tegnap (04.02.) reggel, ottani idő szerint 04:25-kor
(itteni szerint 05:25).

Dolores, édekes módon, ott nem néznek hosszúságot, ezért a lányomék maguk mérték meg Lilykét.
57cm körül van a hossza. Tényleg nem jó a kicsi méret. Már három vagy négy hete is 3400 gramm-ot
állapítottak meg ultrahangon. Nem is vitték be a legkisebb ruháit. :D

Spoiler: mutasd
Délután repesztettek burkot, de akkor sem jöttek a fájások, este fél hétkor kapott oxitocint, de arra
se úgy reagált, ahogy kellett volna. Hajnalig küzdöttek, hogy hátha nyílik a méhszáj, de két centinél
tovább nem sikerült. Akkor döntöttek a császár mellett. Elnézést a nem túl szakszerű leírásért. Nem
sokat értek én ehhez, a császárhoz meg főként. Egyébként nyugodt baba, sokat alszik, eddig egyszer
sírdogált csak. Persze azt még nem tudom, hogy hogyan telt az első éjszakájuk.

Időrendi sorrendben teszek be fotókat. A kezdeti cicis képek után ahol mindenkin kevés ruha van,
ez volt a már felöltöztetett első sztárfotó. Ezt már láttátok.

Kép

Aztán a hőmérőzés után úgy ítélték meg, hogy nem kellően melegedett fel Lilyke, ezért alaposan
bebugyolálták. A kiságy alulról melegíthető. Azt is bekapcsolták.

Kép

Sorozatban kakilt be a drága, nem győzték tisztába tenni. :D

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 8:36

Rita!
Annyira finom, szép kis puszilnivaló pofija van Lilykének! :-)
Látom szépen el van látva azonositókkal! :-)
Nekik kell vinni be mindent? Ruhákat, pelenkát...., vagy kapnak ott is?
Mikor mehetnek haza?
Férje be tud menni hozzájuk, már úgy értem, ott tud velük lenni tovább is, vagy csak pici időre tudnak találkozni?
Gondolom Lilyke ott van Zsuzsival végig.
De jó,hogy alulról is lehet melegiteni a " kiságyát". Mondjuk nem tudom itt nálunk ilyenkor hogy működik a dolog, meg azt se tudtam, hogy lehet alacsony a hőmérséklete.
Totál ki leszek képezve, mikor már szükségem lesz rá! :))
Tudja Zsuzsi etetni?
Bocsánat, de csak özönlenek a kérdések a fejembe. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 3. 9:31

Jó reggelt!Nagyon édes baba!Köszönöm az összes képet és információt ,amit megosztasz.
Spoiler: mutasd
Judit lányok szintén ugyanígy született ,hiába,de nem tágultam,ezért gátrepedésem lett /4200gr-mal született,már 36,5 éve :)) /
Milyen gondos,magasszintű ellátás van ott.
Spoiler: mutasd
Rita!Az ascendensét akartam megnézni.Csupa jókat írnak róla!!!
Mindenre,amit Ági,én is kíváncsi vagyok,majd ha ráérsz és arra is hogy megy a nehéz helyzetben a tanítás.
MÁS:
Kedves Dorina!Fantasztikus!Ilyen csodás gyümölcsöt termesztesz egy cserépben!Kóstoltad már az ízét az elmúlt évben?nagyon reklámozzák a dézsás gyümölcsöket.Köszönöm szépen a képeket .
Lányok!
Hoztam néhány reggeli fotót.És egy aranyos hírt hallottam a rádióból,valamint Lilláról is írok egy vicceset.De a másik kommentbe teszem,mert itt LILYKÉÉ a főszerep . :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 3. 9:39

Lányok!Nagyon bejött nekünk a különböző zöldségekkel a húsgombóc leves.Tök egyszerű és tartalmas ÉS NAGYON FINOM.Darálthús,fokhagyma vagy hagyma reszelve,tojás,fűszerek és én 1,5 kanál lisztet tettem hozzá .Ja,és 1 evőkanál zsírt,mert szárazhúsból/pulykadarált/van.Ezt főzöm közepes tűzön együtt a zöldségekkel.Zöldségek.MINDENT BELE.Pld tyúkhúr van a kertben,de ez nem fontos,répa+kis hagyma+ kis zeller vagy bármi.Még nincs kész,majd lefényképezem úgy is.Jó párás a fotó,csak mutatom.Közepes lángon főzöm.KELL VALAMI FINOM MINDEN NAP!!!!!Egyetek finomat!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 3. 9:42

Ma MINDENKIR és MINDENRE süt a nap!!!
Pld.az utcánkra
Kép
A kertemre:
Kép
A párkányra/a palántákra/
Kép
Kitty cicámra.
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. április 3. 9:50

Sziasztok lányok, ma reggel mormotaként ébredtem Samu is még csak most ébredezik. :D ;) ..
Ritám, köszönöm a bizalmat, hogy ennyi minden gyönyörűséget megosztottál velünk. Lillykét agyon lehet puszilgatni. Látni a tisztába tevésnél, hogy a dr.néninek is éppen elég tartani a súlyát.! Én is remélem, hogy megindult a tejcsárda, és már elkezdődhetett a szoptatás. @};- @};- Kezdetekkor fájdalmas, de aztán a világ legnagyobb gyönyörűsége. \:D/ @};-
Samunak is anno amerikai vizeságyat hoztak, amit alulról melegítettek, mert nála is az volt a gond, hogy alacsony volt a testhője. Hát a császárért nem voltam oda, de valami csoda folytán amíg az intenzíven voltam nem kellett fájdalomcsillapító, a többiek meg sikogattak, majdnem örjöngtek..pedig nekik is császáruk volt. Sokkal nehezebb volt elviselni, hogy két napig nem láttam-láthattam.
az első időben tolókocsival vittek fel az intenzívre a csecsemő részlegre, azután már magam mentem fel. :flower1:
Utána kaptam rendes kórtermet és megkaptam végre Samukát is. :D :littlehearth: :D . Még 4 napot bent voltunk aztán irány haza! :-bd
Hát a koronavírus miatt Zsuzsikának nem lesz könnyű, de hát majd lesz az ablaklevegőztetés. :flower1:
Csak ne kapja el egyik családtag, barát sem. :ympray: @};-
Olvastam, hogy még a cipőtalpat is fertőtleníteni kell, és ne menjünk végig a lakáson a cipővel. Itt jöhet a Japán módszer, kint levenni a cipőt...aztán jöhet mindennek a fertőtlenítése.

Dorina, csodaszép a növénysarkod! Itt sajnos semmi nem marad meg a panelban..pár éve ez van. de hogy mitől?!?!
Köszönöm Paggy, a jó híreket, a youtubos előadás kapcsán. Remélem nem felejtem el és be tudok kapcsolódni.! Mindenkinek hatalmas ölelés, vigyázzatok magatokra és egymásra! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 3. 9:54

Kedves Lányok!Bocsánat a vacak képekért.Nyissátok ki az ablakot és picit levegőzzetek,napozzatok pár percig! :) :) :)
A hír a rádióból:
Valaki azt mondta,hogy milyen előnye van az otthoni tanulásnak,mert a lánya rendet csinált az asztalán,hogy ne lássák az osztálytársai. :)) :)) :))
Lilla unokám pedig tegnap online LEGÓZOTT a barátnőivel. :)) :)) :)) Fogalmam sincs hogy lehet?,,
Na most megyek megnézem a levest és elkezdem a napi dolgaim.Estefelé jövök és remélem Ti is itt lesztek,tesztek be képeket/esetleg6 vagy csak kommenteltek vagy csak olvastok.Kívánok szép napot!Rengeteg dolgom van és még csak alig haladtam.majd hozok levesképet.EGYETEK FINOMAKAT,de ne túl egészségtelent.
Kedves Boszorkány!Szavadon fognálak.Egyszer írtad,hogy majd küldesz onnan is több képet.Kíváncsi lennék rá!És MINDENKIRE,hogy mi újság a környéketeken!ÜDV,ÜDV,ÜDV.
Még teszek be egy vicces és szörnyülködésre alkalmas képet a hátsó udvarunkon lévő állapotokról,amit szép lassan rendezgetek.6 lakásos házban lakunk,de most csak nekem van kedvem bármit csinálni.Jön a kép!Sziasztok!!!!! :-h
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. április 3. 9:57

Paggy, egyszerre írtunk, így most válaszolok.
Csodaszép a kert, a gyönyörű színpompás virágokkal! Most biztosan nem zúgolódnak a szomszédok! ;) :-bd
A leves is nagyon guszta, ki fogom próbálni, bár nekem csak sárgarépa van itthon meg hagyma zöldség gyanánt. Majd én is kitalálok valamit. :D
A napfény fotók is jók lettek. Kis palántáid is szépen belehúztak, és Kitty, is szemmel láthatóan ugyancsak élvezi a nap melegét. :D
további szép napot mindenkinek! Én lassan öltözöm és lemegyek a postaládámhoz, mert a héten még addig sem mentem le.
viszont a várom a Hetek c. újságot! \:D/ :littlehearth:
további szép napot.... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 3. 10:18

Itt a leves.ISTENI!!!!!
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. április 3. 10:36

Hú de finom ez a leves..nyitva az ablak, lehet küldeni egy tányérral, ha van drónod... :)) :)) :)) ;) :x :ymhug: :flower1: :-bd
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. április 3. 15:54

Kedves Paggy, és mindeni Más, aki megszólított!
Igen kóstoltam már a savanyú narancsfa gyümölcsét. Nekem ízlik, kicsit savanykás, de nem mintha citromot kóstolnánk. A gyümölcsöt általában elég megmosni, és héjastól enni lehet, mert annyira vékony a héja. Ez a mostani nagy narancs kicsit erősebb héjúnak tűnik, most vettem le a fáról, holnapután meg is kóstolom. Kíváncsi vagyok, vajon ez is ehető-e héjastól.
Megtetszett a húsgombóc leves, ki fogom próbálni. Köszönet annak, akárki is az eredeti recept kitalálója.
Paggy! Tetszik a kerted, de főként, hogy szelektíven gyűjtöd a szemetet-hulladékot.
Ritának és a családjának gratulálok az új jövevényhez.
Üdv. mindenkinek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 16:48

Sziasztok!

Dorinával kezdem, mert arra válaszolt, amire én is kiváncsi lettem volna az arany mandarinnal kapcsolatban. :-) Vagyis az izére. :-)
Dorina, ha ennéd, tennél fel a belsejéről képet?

Ido! Sajnos, ha az ember érzékeny a sok E számú összetevőre egy terméknél, akkor igy jár, mint Te. Borzalom, hogy mi mindent nem tesznek egy húsos valamibe, csakhogy az ize megfelelő legyen. Nagyon régóta mindent, amiben ilyen volt kidobáltam, miutána férjem bátyja hasnyálmirigy rákban meghalt. Nagyon nehéz volt a vegetát helyettesiteni, amiben izfokozó van és az idegekre hat, vagy a cappuccinot, amiben s zintén, de a pörkölt főzéshez használt piros arany és pörkölt izesitő, halászlé kocka is gondot okozott. Ma már vigan elvagyok nélkülük. Ja, még a cukor, ami nekem mumus. Elkezdtem pl. használni az ezt kiváltó különböző édesitőszereket, azoktól is rosszul lettem. A stiviától pl. halucináltam. És ez most komoly. Azonnal kivágtam, marad az akácméz.
A német juhászunkkal, mióta nálunk van most már hat hónapja - a Fajtamentéstől hoztuk, mikor az előző szépségünk lebénult a nagy betegség után egyik hajnalra- kétszer voltunk már orvosnál bélgyulladás miatt.
Ahogy a legutóbbiból kigyógyult, utána kezdtük volna a kutyasulit ismét. Műtötték az oktatót, igy szüneteltünk. Addig nem kapott jutalomfalatot, csak a szokásos nyers húst, és tanyasi tojást hetente egyszer. Eltelt már majdnem a kritikus 3 hónap, ami után ez jelentkezett nála. A jutalomfalat tele volt egy rakat E-vel. Megkóstoltam mit adok neki és meglepett, hogy a parizer finom. Sőt, nagyon finom. Most hogy nem kapja, semmi baja. Ebben a fajtában nem volt legalább füst aroma a többihez képest. Aki érzékeny a legapróbb doglokat is észreveszi.
Sajnálom,hogy nem jött be a sonka. Végül mi lett vele?
Nálunk szerencsére van olyan, hogy szeretet láda. Ha valami nagy ünnepek alatt marad ki kaja, el szoktam oda vinni.

GAbóci, bevásárolnak Neked, vagy azért el kell menned boltba? Andrisnak és Pannának hogy megy az otthon tanulás?

Kata, Most hirtelen csak a felhőképeidre emlékszem, azok nagyon jók voltak. :-) Az ismerős szembeni ház és a szép nagy fa.... Én azért komolyan reménykedem, hogy nem fog ez az egész júniusig tartani.

Paggy, a hajléktalanról már nem is tudom mit gondoljak.
Lehet félti a plédet... Most akkor hogy is van? Együtt viszed Lizikét meg Fruzsit azért sétálni ugye? Csak két időpontban?
Mi újság a partizánakciós otthon pisilünk dologgal? Kilested még egyszer? :-)
Nagyon guszta lett a gombóc levesed. Én is szoktam ilyet csinálni. Ingerenciám is volt ma rá, de aztán csak megcsináltam az egész darált húst a másodikba. Finom az ilyen leves, mi is szeretjük.
Jó idő van itt is, csak azért cseles. Most is nyitva az ablak, de azért jön be a hideg.
Etetés abbahagyva, de még mindig jelennek meg cinegék. Már kétszer repült a fára meggyvágó. Még jó, hogy Rita tett be róla videót, igy gyorsan azonositottam is. Hát, ha láttatok már szép madarat! A csőre meg fantasztikusan erős. Ide repült két napja az ablakba és elvitt egy kis darab cinkegolyót. Nézem folyamatosan a madárles oldalt, ha kikelnének a fiókák, és mégis rossz idő lenne, az etetést azonnal abba kellene hagyni.
Mondjuk már nem kapnak :-)
Megjelentek a rozsdafarkúak és az örvös galambok is. Hangos csivitelés van a fákon a tó felől.
Az idétlen nekem van félretett pénzem beszólásról meg csak annyit, hogy az ilyen embert jobb elkerülni, az egója árnyékként követi. Ne legyen soha szüksége arra, hogy valakire rászorul, mert akkor mit csinál? Mondjuk lehet totál természetesnek veszi.
Szépen alakitgatod az előkertet. Nagyon szépek a virágok. Amit le kellett venned, annak is olyan szép szine volt!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 17:15

Mai nasi, mert egy csomó tej már holnap nem használható. Palacsinta hegyek készültek. Túrós a sütőben sülve.
A tejfölbe öntöttem volna a mézet , mikor észrevettem, hogy helyette a csirke zsirját öntöm. Hát ....

Kép
Kép
Darált húsos-gombás-tejszines - spagettis-sajtos sütőben sült.:

Kép

Akinek szüksége volna ötletre, hogy szépen be tudja festeni hátul is a haját:
ELőttem ruhaszáritón a tükör, amivel látom a nagy tükörben magam. Igy tökéletesen lehet ülve dolgozni.

Kép

Ma Jánosnak levágtam a haját és kitettem a madárkáimnak, hátha használni tudják a fészeképitéshez.

Kép

Ramos itt vette észre, hogy a nyárfán a fészekben van madár. Ami mozog, azt támadja, ha nem ember és gép. Itt a feszült figyelem látszik.
Viszont érdekes, mert az örvös galamb pár csipegetése a füvön hidegen hagyta ma délután.

Kép

Tegnap még ilyen volt a reggel:

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 17:29

Kép

Ebédnél nem kuncsorog, viszont a lábunk nincs biztonságban. :-) Valamelyikünk mindig kapkodja az asztal alatt. =))

Kép

Vacsora:
Itt már nagyon figyel mikor megyek a konyhába:
Kép

Itt már meglátott. Na és ezért olyan koszos az ablak...
Kép

1.3 kg csirke farhát és combfilé
Kép

Délutáni gyógyteák. Mindenkinek megvan a helye, honnan veheti el :))

Kép

Valamelyik napi currys csirke tojásos basmati rizzsel.
Már kifejlszetettem egy izvilágot, ami nagoyn hasonlit az indiai étterem currys csirkéjéhez.

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 17:47

Szerintem megunjátok, de még vannak képeim, amit nem tettem fel két napja. :-)

Ramos a napsütésben:

Kép

Itt a nyugiból indul támadni:

Kép

Gyors mint a villám. Ugyanez volt a helyzet valamelyik nap, amikor fekszik bent a konyhában a szokott hintaágy párnáján, felugrik, átszakitja a szúnyoghálót, magára önti a vizét, - amit a kert közepén vett észre prüszkölve- és rohan ki a kert végébe.
Na abban a helyzetben megigértem neki egy agyonütést. Annyi szerencséje volt, hogy a szúnyogháló elhúzós, nagy nehezen vissza tudtuk tenni a helyére. Érdekes, hogy nem látja, Ödön megállt előtte.
Ma már elővigyázatos voltam. Szúnyogháló elhúzva, ajtó ugye nyitva, előtte meg egy szék. :-)

A tó mögöttünk. Vizállás alacsony.

Kép

A forgalom a külső körúton:

Kép

Cseresznyefa:

Kép

Meggyfa:

Kép

körtefa:
Kép

almafa törzse

Kép

Barackfa ágain az új hajtások. Alatta ugyanez a meggyfán.

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 17:57

Huhh, van még pár kép, utána mára többet már nem teszek fel igérem :-)

Reggeli gyógyteák:

Kép

Az elmaradhatatlan cékla-répa kombó

Kép

körtefa virág

Kép

Azt hiszem le kell állnom a süti sütésről, mert ez nem jó igy.
Valamelyik napi pogácsa
Kép

Ramos a tónál

Kép

Ebbem az évben az én fám szebb lett, mint a férjemé.

Kép

Ez a fa mindig gyönyörű volt amikor virágzott. Most tiszta rozsdás a virága

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. április 3. 18:03

Kata, a válságról betett videód láttam már a neten, de most néztem meg a Tied.
Nagyon tetszett.
Idoét láttam már korábban.

Ido, beteszem a kinai és a nálunk kapható akvarell vörös festéket
Itt látszik, hogy az itthoninak jóval sűrűbb a közepe, a kinai meg lágyabb.
Jobbról van az akvarell.
Bal oldalon felül látszik szintén a mi fehér akvarellünk megkövesedve. Na azt leszedni onnan már csak késsel lehet. A kinait viszont fel tudom simán éleszteni vizzel.
Nem tudom miért ilyen, vagy csak nálam produkálja ezt...

Kép

Paggy, A fiam is neten szerepjátékozik a haverjaival, igy simán el tudom képzelni a legózást webkamerán keresztül. :-)
Nem tudom a festészetet végül megcsinálják-e nálunk online.
Mindenki gyakorol otthon szépen.

Azt hiszem mára ennyi, fel is lélegzek ennyi adathalom felrakása után. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. április 4. 7:16

Lányok jó reggelt! Ma csak estefelé jövök,DE JÖVOK OLVASNI és NÉZNI!!!!!Üdv!!!!!Paggy :flower1: :flower1: :flower1:
Előre is köszönöm a sok jó képet és minden érdekes hozzászólást.Ma sűrű napom van és nyugiban szeretném megnézni az összeset.
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2020. április 4. 7:53

Ritám! Szívből gratulálok csodálatos unokád születéséhez! Nagyon szép baba! Jó egészséget az egész családnak!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. április 4. 10:04

Sziasztok! Jól elaludtunk, de azért már a gyógyszer, vitamin, reggeli turmixon már túl vagyunk! Amúgy én aludtam tovább :D ;) ,igaz hajnali fél kettőig olvastam. Egy szuszra az egész heteket, meg a pestisrácokat a telefonon. Amit a brüsszeli bagázs megenged magának az itthoni ellenzéktől félrevezetve és hazudva az valami félelmetes.Nagyon tetszett egy kinti válasz, pedig nem Orbán párti, de leesett az állam hogy ilyen jól átlátta a helyzetet. az Eu meg foglalkozzon a saját népével ne bennünket ekézzen.

Ági! Csodaszép képeket tettél fel, nem győztem gyönyörködni, Ramos kapcsán vigyorogni, a konyhai mizérián, én is jártam már úgy hogy valamit összetévesztettem, mehetett is a kukába sajnos. Egyszer meg most nem jut eszembe, de olyan olajjal kezdtem sütni hogy azt hittem gumiabroncsot főzök. Hát sírva fakadtam anno. még most is beleborzongok ha eszembe jut.

Az a csodás fa tényleg mekkora különbség van a kettő között. A meggyfán azok a fehérek nem peték? Ha szerencsénk lesz talán nem mindenhol fagytak el a virágok sem. Mert akkor megint drága lesz a gyümölcs.
A hajamat én is levágtam, mert már annyira hosszú volt elöl meg oldalt.. :)) hát megszívtam, de nem baj ingyen kinő!

biztosan kérdeztem már de mindig elfelejtem..mivel csinálod a gyümölcs kombódat, hogy ilyen sima, nincs leülepedve és nem látom túl rostosnak. Én most vettem céklaport, és ki akarom próbálni majd a turmixszal, de úgy hogy teszek hozzá almát is.

Megpróbálom a turmixos változatot, viszont mivel nincs cékla csak por, de azt direkt vettem, hogy néha joghurtba bekeverve még finomabb legyen.
gyógynövényesnél vettem. Én meg pogit sütöttem tegnap, de csak téglalap alakúra vágtam..és nem lett olyan finom mint szerettem volna, de azért elfogyott. :)) Hát több mint egy éve nem sütöttem semmit. De valahogy nincs is kedvem hozzá!
Most ennyi fért bele, mindenkinek szép hétvégét, én meg megyek és kúrálom magam... :x :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég