Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 6. 20:01

Köszönöm szépen, hogy megnéztétek a festeményeimet. Ha közelebb laknék hozzátok Rita festenék neked Velencét. A szomszédasszonynak festettem egyet. A vörösruhás nőből is több készült már, pénzzé még semmit sem tettem. Pedig már nem tudom hova tenni őket. Keretezés nagyon drága. Tényleg Ági a tiédet hogy fogod kereteztetni? Ilyen vékony papíron készülteket hogyan csinálják, felkasírozzák, paszpartu, meg más minden is kell hozzá? Mai időmet elvette egy próbálkozás, az elején még érdekes volt, de aztán folyamatosan rontottam.

Kata ennyi piros paradicsomod van már? Nagyon szépek, egészségesek. A palacsinta nálunk is kelendő. Én is két sütőben szoktam sütni. Azt hiszem a fiam a palacsintaevés győztese, ha verseny lenne.

Rita az ételeid mint egy festmény, ezen kívül finomak is lehetnek. Még soha nem ettem ilyeneket. Nagyon szép a határ, amerre jársz. Ma azért én is lefotóztam az udvarban az azáleát. Nappal kicsit körbekerítem, félek a kutyapisi ártana neki.
Lilykét elnézegetném egész nap.
Kép


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 7. 7:00

Sziasztok Lányok, megjött a gépem, s most van rajta egy terra hely, úgyhogy most már mehet majd a letöltés.! :D ;)
Paggynak köszönöm a paradicsomos videót, néztem egyiket a másik után..még az epreset is...Nagyon odaragasztott! Ha tudtam volna erről a magas ágyásról korábban, sokkal könnyebb lett volna a kertészkedés. Mindenesetre rendkívűl üdítő látvány volt már csak odafigyelni is. Biztosan többször megnézem!

Ildikó, csodásak a képeid, valamint a kinti virágaid is. Olyan kis ártatlannak, lágynak, finomnak néznek ki! Eddig csak a porcsinrózsáról tudtad hogy salátába kitűnő, de a videót elnézve meglepődtem! :D
Állítólag a fokhagyma idén hiánycikk lesz, mert nem volt eső, és Kína az idén a saját szükségleteit tudja majd csak betölteni. Itthon pedig az aszályos terület miatt lesz hiánycikk...lehet hogy több szobanövényt kellene vennem és közéjük duggatni párat... :D

Rita, olyan csodásak a képeid, ahogy szinte fésülve vannak a felhők... Kis picurka meg már biztosan megint sokat nőtt két nap nagy idő a babáknál. :D ;) . Nálatok hogy zajlik a környéken az érettségi? Találnak e a gyerekek olyan szakmát amit szeretnének megtanulni és csinálni?

Most mentem...mert rengeteg pótolnivalóm van...nem is tudom hova nyúljak...irány a konyha! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 13:54

Sziasztok!Pici szünet után jövök.Most ,hogy fene tudja meddig tart majd ez a szörnyű járvány és fene tudja hogyan lábalunk ki belőle,nézetem szerint nehezen,azt gondoltam mozaik képeket adok a környezetemben tapasztalt jó és viszonylag jó dolgokról.
Először is a gondtalanságról:
Legyen hol lakni,legyen mit enni és ne legyünk betegek valamint legyen ,akire szeretettel gondolunk!Szerintem ez utóbbi nagyjából mindenkinek megvolt vagy megvan.Ez az alap!S ekkor jöhet a többi! :ymdaydream:
Tehát Lányok,először nézegetek,ami nem kis idő lesz,majd felrakom amit hoztam.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 14:35

Kezdem:
Legelőször Kata költői kérdésére válaszolnék.IGEN-igen fokhagymaát dugj le,mert drága lesz.Elég egy cserépbe,nem kell szobanövény hozzá,De jó ha van !!!
Most csokorba szedem a mondandómat.
Rita:
Lilyke nagyon édeskeSzép az epres rugiban és aranyos a narancssárgában.lillának is volt olyan zenélő forgós fej feletti állatka tartó.Ez is olyan???Nagyon szerette ő is.A finom ételekről:a brokkoli+édesburgonya kipróbálva,finom volt Köszönöm szépen.Jönnek a GYÖNYÖRŰ FOTÓK ÉS!!!!!!!!megjelent nálam az irigység mégpedig a pongyolapitypang tökéletes fotójánál.SZUPER LETT,GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰ!A menetelésedről.Írtad,hogy szívesen mész egyedül,mert nem kell panaszkodást hallgatni.Vigyázni kell ,mert úgy járunk,hogy a nagy elzárkózásban megszokjuk magunkat és idegesíteni kezd a másik.Saját tapasztalat ,kevéssé vagyok mostanában toleráns.Még a párom is idegesít néha.Főleg az,hogy annyira bezárkóznak még a régen vagány emberek is.Nem a felelőtlen dumapartira gondolok,hanem a barátságos gesztusokra.Kicsit ijesztő nekem,ahogy magamon is látom,tele vagyok undoksággal.Vigyázni kell,mert teljesen magányosak leszünk!!!!Egyébként nagyon szép helyen laksz és roppant fiatalnak tűnsz.Rita!Lenövesztettem a hajam és már fehéres ősz vagyok,rossz napokon öreg csajt látok a tükörben.Belül talán nem ennyire!?Egy szép sál vagy színes fülbevaló esetleg szemhéjfestés visszafogottan vidámít. \:D/ :) Lilla kutyája biztos aranyos lesz és remélem belerázódnak.Köszönöm a sok szép fotót.
Kata!50 palacsinta,nem semmi!!!Hú most belekóstolnék!Sok sikert a paradicsomhoz.Nem szívfájdítóként teszem be a palántaképeimet,hanem mert örülök nekik.ÉS PERSZE ,aki vidéken lakik ,annak ez kutyafüle.
Ildikó nagyon szép képeket festesz .Nekem is a városi hangulat tetszik nagyon és persze a nyírfa.Atya világ mekkora virágai vannak a növényednek!!!!Vigyázni kell rájuk.Sok gondozást igényelnek?Kíváncsi leszek a kinti paradicsomaidra.Biztos jól fejlődnek majd.Mi itt csak balkonkertész-kontárok vagyunk.viszont a fréziával való foglalatoskodással már 5 évet eltöltöttem.Köszönöm szépen a festmények fotóit. ^:)^
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 14:37

Hozok képeket.
1-1 fréziát,"arra érdemes " embernek elajándékozok.Tudjátok mennyit vacakolok vele,így csak néhányat osztogatok el,majd ha már nagyon megy sokkal jószívűbb leszek.
Pld.2-t adtam a nászasszonyomnak,mert ő igazán veszélyeztetett és gondoltam a finom illat feldobja.
Itt vittem neki:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 14:53

Most jön a következő adomány,
Tegnap reggel egy kutyástársam meleg ,saját készítésű zsemlével lepett meg.Előző nap hozott kóstolót a mákosból.nagyon ízlett az is.Elmesélte hogy máskor aszalt paradicsomost csinált.Mondtam,hogy biztosan finom lehet,erre reggel sütött nekem is.Tündérke. :littlehearth: Gyorsan levittem a legszebb lila fréziát neki.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 15:08

Reggeli fréziaállapot:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 15:15

Délelőtti.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 7. 15:20

Lilla szülinapja holnap lesz.A lányom azt találta ki,hogy a család minden tagja énekeljen fel kis részt a kedvenc dalából.Ez lesz a meglepetés.Képzeljétek,Lilla a Retró rádiót hallgatja és a SAJTBÓL VAN A HOLD c.szám a Kedvence.Elkészült a videó,annyira,de annyira aranyos lett
.A lányom féltestvére+ a családja is énekel benne.Kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá,amikor reggel kitörli az álmot a szeméből és megnézi a videót. :))
Most pedig egy kis KÜLÖNCSÉG következik,hogy vidámak és ne leragadt,merev meggyőződésűek legyünk =)) =))
https://markandmore.hu/2020/05/05/divat ... blogketrec
Mindenképpen tekerjetek lefelé,mert érdekes videó és képek vannak! :)) :) :flower1: %%- ~o) Üdv:Paggy @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 7. 19:10

Paggy, gyönyörűségesek a fréziáid, főleg amit így csokorba kötöttél, de amit levittél az is álomszép, hatalmasnak tűnik-. :ymhug: :-bd :littlehearth:
Jövök majd linket nézni,de pillanatnyilag gépeznék is meg vacsora és fürdés..közben Istentisztelet, de komolyan néha ketté kellene válnom hogy minden klappoljon...micsoda nap! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 7:39

Ildikó! Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy a fás kép mögött pöttyös tapéta van? Olyan jól néz ki
a képpel együtt, de biztosan magában is.

Szépek a virágaid is! Nekem az idén egy tulipásn se nyílt ki, de nem is teszek semmit értük, úgyhogy
nem hibáztatom őket. Ha kedvük van nyílnak, ha nincs, akkor nem. Mindig más helyen bukkannak elő
egyébként. Szóval a tavasz a meglepetések ideje. :D

Kata! Használd egészséggel az új gépedet! Az én laptopom is egy terrás, szeretem, ha van hely a
seedelni valóknak.

Nem tudom, hogy zajlott az érettségi. Most nincs a közelemben olyan gyerek, aki ebben a korban lenne.
Spoiler: mutasd
A mi iskolánkból szinte mindenki szakmát megy tanulni, de nagyon kevés jut a suli végére. A lányok
hagyják abba először, mert ugye hamar szülnek.

Lilyke valóban nagyon szépen fejlődik, és minden nap csinál olyat, amit addig nem, de mindig hagy is
el a megszokott dolgaiból, mint például az oldalra fordulás.
Spoiler: mutasd
Kép

Felébredt. Takaró lerúgva. Már ismerem annyira, hogy azonnal megláttam a szája meg a szeme állásából,
hogy nem tetszik neki, hogy egy perce ébren van és még nem lett kivéve a kiságyból. :)) :))

Kép


Paggy, most néztem meg a paradicsomos videót. Nagyszerűek McMenemy Márk videói. A kókuszrostot
vagy kókuszföldet azóta ismerem, amióta a mikrozöldekkel ismerkedem. Ott is erre szórják a magvakat.


Nekem a karanténnal nem sokban változott meg az életem. Annyi esetleg, hogy az itthoni fiamékat
hétvégenként láttam, most meg csak három hetente, de sokat beszélek velük is. Az iskola nem hiányzik,
és a panaszkodó kolléganőm se. Egyébként, meghallgatom bárki problémáit, de a kikapcsolódásnak,
felüdülésnek szánt sétát a természetben ne rontsa el nekem senki. Szóval őt is meghallgatom, ha kell,
de nem megyek vele többet.

Spoiler: mutasd
Októberben leszek 58 éves. A karantén kisimított pár ráncot rajtam, ez biztos. Sokkal nyugodtabb
az életem, hogy itthon vagyok. Végtelenül örülök, hogy hamarosan levethetem magamról azt a nyűgöt,
amit az én iskolám jelentett nekem.
Én is fiatalabbnak érzem magam belül, mint amennyi vagyok.

Gyönyörűek a fréziák! És végre nyílni kezdtek a vörösek is! Lehet, hogy van szín szerinti nyílás sorrend?
Vagy ez butaság?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 7:41

Meggyfa virága telefonnal, kék szűrővel:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 7:46

Itt is érdekes felhők voltak. Szűrővel és szűrő nélkül. Április 11.-i képek.
Azóta már zöldebb minden:


Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 8. 7:53

Gyöngyvessző, és madárcseresznye:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 8. 10:20

Micsoda gyönyörű képek a felhőkről, madárcseresznyéről...azt az kókuszföldet én is be fogom szerezni meg egy kis fehérgyöngyöt, vicc de elfelejtettem a nevét.. ja meg a szerves tápszert!
Most egyébként ritka jó idő van, a levél se rezdül, ami nem baj, mert már úgy érezte magát az ember az erős szelektől,..Az időképet meg szoktam nézni a képeket, hogy micsoda pillanatok vannak lekapva..az ember nem győz ott is gyönyörködni. ...
Kellemes hétvégét mindenkinek! :x :ymhug: :-h :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 8. 16:28

Rita, a kis Lilyke, annyira édes. Szép kis profilja van. Bencémet is mindig úgy szoktam nézegetni. A drága már 22 éves. Sajnos most neki is itthon kell tanulnia, és még egy fél év van hátra. /ha ezt a félévet jól viszi, tervei voltak, hogy minden lerak most, aztán a köv.félévben csak írja a szakdogáját. Neki nagyon hiányoznak a leadott órák. Kevesebbet kellett tanulnia, mint így.
Lilyke ruhatára igazán nagyon szép.
A kinti fotók is nagyon szépek. Ma én is sétáltam a városban, elmentem a boltba és a piacra. Hoztam par. palántákat, /korait/ és zeller palántát /azt mindig úgy veszek/. Van egy fájdalomcsillapítóm, amit ilyen mászkálós helyre tartogatok, és akkor semmi problémám nincs. Nagyon kis adagot veszek be belőle, és általában másnapig is kitart.

Tavaly én is ültettem fréziát, egy sem lett jó belőle, igaz kitettem a földbe. Akkor vettem egy rózsaszín virágos összeállítást. Fokhagymám nekem sincs.

Ja a pöttyös, az asztalterítő, sajnos már elég régi, és már megérett a cserére. De még tartjuk. Szeretjük.
Én azt hiszem Paggy függönyét nézegetem, ugye a tiéd? Nagyon tetszik.

Ti már jártatok úgy, hogy semmit sem tudtok nézni a letöltött sorozatok közül? Egy ideig valahogy érdektelenné válok. Most éppen így van. Nagyon hiányzik, de nem tudok semmibe sem belekezdeni.
Kicsit mentem, fűnyírás volt, ilyenkor a legszebb az udvar.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 8. 16:31

Kedves Rita!Köszönöm szépen a szép fehér virágos ágakat.
Ágika!Megnéztem a szőlős képeket.Klasszak,de nekem az ágak,a nádak tetszenek igazán.NEM A TECHNIKÁDRÓL BESZÉLEK,hanem a témáról.A sok gyakorlás után igazán profi leszel.Megvan már a rendes bélyegződ,mert nagyon várom a "szerző szignójával ellátott képet,amit fel tudok tenni a falra./KIS POFÁTLAN VAGYOK!!! :)) :)) :)) /
A családról:Ági bár szép a 3-as szám,de ehhez kell még minimum 2 vagy egy újabb 3-as-meny,unoka,unokák/És akkor is szépnek kell lennie a dolognak. :)) :)) :)) Olyan megnyugtató lett nekem Lilla szülinapjára készült videó,mert a lányom olyan szépen,mindenkit belevéve vágta össze És Lilla ma felhívott,hogy mennyire örül neki ,TÜNDÉRKE volt. :flower1: :littlehearth:
Kedves Ági!Kívánok Neked sok sok türelmet a festéshez,hogy teljesen ki tudjon bontakozni a benned lévő tehetség!
Ezért!!Külön Neked küldöm az idei első kinyílt piros sárga fréziát!Üdv:Paggy
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 8. 16:39

Kedves Ildikó!Merre jártál a városban,mármint merre van a piac?A szép kertedben délelőtt vagy délután süt a nap?Nekem csak paradicsom és bazsalikom palántám van,szívesen elnézegetném a zeller és egyéb növögetését !Biztosan tanulnék belőle,hogy milyen az idei kártevő "ellátás".Könnyű nekem a pár palántát biolével megóvnom,DE MIT CSINÁL EGY VÉRBELI KERTÉSZKEDŐ??? :)) Örömmel várom a képeid és a palántáid fotóit!Üdv:Paggy
A kartonfüggöny a most éppen bezárt turkálóból való.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. május 8. 21:34

Kedves Paggy még semmit sem tudok felmutatni a kertből.
A sárgarépát már másodszor vetettem, még alszik valahol mélyen.
Az uborka még nem kelt ki, és a zöldbab sem. De nem is bánom, mert még a 3 fagyos szent hátra van.
A paradicsompalánta, még kb 10 cm. magas csak van, kicsit sárgul, mert egy hete költözött ki a földbe.
Tök és cukkini lenne még de még nem kelt ki. Vannak virágok, amik még kicsik, a kardvirágok most hajtanak, a bazsarózsa bimbós, a piros pünkösdi rózsa nem hoz virágot, van még piros-fehér cirmos pünkösdi rózsa, kerti hibiszkusz /mindebből csak később lehet valami. Van még 3 tő hortenziám és zefirvirágom cserépben, szeretem a pillangóvirágokat és a szellőrózsát, ami most szépen nődögél, és pár rózsatő, labdarózsa.

Most eléggé napos az udvar, nem nagy, füves, de nem pázsit.Egyszerű nagyon. Sajnos a diófát ki kellett vágni, mert már nagyon beteg volt.

Legnagyobb kártevők a spanyol csigák, és persze a rózsákon és a labdarózsán tetvek. Permetezni szoktam őket, néha a csigák is kapnak ecetes vizet, csigaölőt, és fahamut is amire már immúnisak.
Oldalt tuják vannak, eléggé magasak, középen egy fűzfa. Utána jön a veteményes kertem, ami nem nagy, a fentiek teremnek benne, ha minden jól alakul. /egy hosszú téglalapot kell elképzelni.

Szellőrózsa
Kép

Kép

Ezt nagyon szeretik a csigák, /a képek tavaly készültek/.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. május 8. 21:58

Szép estét Mindenkinek!
Nem vesztem el, csak valahogy úgy alakult, hogy későn végeztem, meg lusta disznó is voltam, meg Pató Pál úr..., nem is sorolom.
Csak bejelentkezem, mert holnap lesz az első munkanapom. Készülök, mint aki a háborúba megy. Komolyan!
Nagy vonalakban:
Rita, gyönyörű Lilyke! Ahogy mosolyog, kis szépség! :-)
Nagyon ki kellett a szemeim gúv asztani, hogy lássam a lenövésed! Jó lett mindkét képed!
Paggy, De aranyos vagy! Köszönöm a fréziát! EZ az a titokzatos bimbós :-)
Örülök,hogy Lillát sikerült meglepni! Azt szeretem, hogy olyan egyedi ötleteitek vannak! :-) Épp ma beszéltem a tanárommal pecsét ügyileg. Van pecsétem, de nem lett az igazi. Még nem! Tanár úr szerint a következő jobb lesz. :-) Csak ahhoz kellene zsirkő, ami Marcsi Agórájában lett volna megrendezve Ásványbörze kiállitáson lehetett volna kapni. Na most ezt a modnatot nem irom újra :-)
Valahogy én még nem érzem sem a meny, sem az unoka hiányát. Talán, ha lánoym lenne, de igy....
Nem vagyok egy egyszerű eset, ez van :-)
Állatsereg jól van?
Ildikó! Köszönöm, hogy betetted a sütőpapirra festett képed! Hát ismerve a sütőpapirt... nem is látszik a nehézségi fokozata, amit az adott a képednek. Nagoyn jó lett. Tetszik a tanyasi udvaros kép, a háztetők, a régi ajtó, ház fala. Amit újra megcsináltál képet a rózsaszin virágos jobban tetszik. na és a kisrókák! Hát azok fantasztikusak! :-)
Gyönyörűségeseka virágaid is a kertben!
Kata, most inditottak itt nálunk a Fűvészkertben egy facebook sorozatot a balkonon nevelt konyhakerti növényekről Gondoltam a paradicsomodra. :-)
Jó lesz az, kiváncsian várom a termést! :-)

Ma festeni akartam, mert egy Predátoros film ment, az ilyenekre tudok jól festeni, bármilyen agyamentnek is tűnik. :-)
De fél tizkor már nem kezdtem hozzá.
Holnap meg korán kelés, korán indulás. Üzlet lefertőtlenitve, szabályok mindenkinek elmondva, hogy jöhet be és milyen feltételekkel dolgozom.
Szerencsére siekrült megrendelnem még pluszban a neten azt a fertőtlenitőt , amit itt a műtéteknél is használnak, meg nitril fekete kesztyűt is munkához. Mondjuk azt kétszeres áron, mint a gyógyszertárunkban, de ott még mindig nem volt ez az erősebb fajta.
Minden megjön jövő hét elején szerencsére.
Nálunk mindenki jól van, nemsokára Ramossal is inditjuk a sétát.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 9. 10:44

Sziasztok! Mindenkinek napsugaras szép hétvégét.!itt állítólag 28 fok is lesz holnap...mindenesetre olyan szikrázást rendezett a szemem mikor felébredtem, hogy csak lestem ki a fejemből, hogy minek aludtam vissza...fél tizig, most aztán minden később hat. Most megpróbálom csak kávéval megúszni...Itt már szabadabb a mozgás, de az alap, hogy aki krónikus beteg, vagy veleszületett betegsége van ne menjen ki..így csak marad továbbra is az ablak. :(( .
Szomszédomnak is holnap már megkezdődik a rendes munkanap, mert az iroda is elkezdi a munkát ahol dolgozik! :) Ott is kötelező a maszk folyamatosan!
Ildikó, csodaszépek a kerti növénykéid! nagyon szépek lettek a képek.
Kíváncsi leszek mi lesz az idei termésekkel, mert még a 3 hideghullám hátra van, és már most hétvégén meg a nyári időből kapunk ízelítőt! Azt hiszem újra nem árt a tartósabb dolgokból a betankolás!
Ági, ezek szerint még a régi helyen fogsz még dolgozni? Remélem a vendégek türelmesek és kedvesek lesznek egymáshoz is! ;)
Ramos is biztosan nagyon várja már a rendszeres sétákat meg a kutyasulit!
Paggy, változatlanul csodaszépek a fréziák...a kis videót még nem láttam, de jövök majd vissza és azzal kezdek.
A kis Lillának Boldog Születésnapot Kívánok!
Kép

:x ;;) :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 9. 14:40

Sziasztok!Jujjjj Kata!Ez nagyon-nagyon klassz torta!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Köszönöm.mindjárt hozok Lilláról egy spoileres képet és utána nézelődök.
Kicsit később jövök,mert akadozik a NET.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 9. 14:51

Holnap reggel jövök. Tegnap belekezdtem egy nagyobb takarításba, és nem akarom megszakítani.
Mikor ilyen jó idő van, akkor van a legnagyobb kedvem ilyesmire.

Addig egy mai Lilyke. Megy el a régi haja, de már az új is nő.

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 9. 15:24

:flower1:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. május 9. 15:26

Már megint vacakol.Később jövök.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 29 vendég