Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 24. 18:40

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép :D
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:11

Szép napot Lányok!Kedves Kata!Merre jártatok villamossal?Jó hogy csináltál képet,példát mutatsz nekem a bátorságról,mármint a járművön való utazásról.Aranyosak vagytok TI KETTEN. :) :flower1:
Köszönöm szépen a szép felhőket.Mindjárt hozom a kedvenceket.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:18

Szép napot Lányok!Kedves Kata!Merre jártatok villamossal?Jó hogy csináltál képet,példát mutatsz nekem a bátorságról,mármint a járművön való utazásról.Aranyosak vagytok TI KETTEN. :) :flower1: Gratulálok a paradicsomhoz!
Köszönöm szépen a szép felhőket.Mindjárt hozom a kedvencet.
Kép
Mire gondolsz,ha ezt látod?
Spoiler: mutasd
Sötétedik,kicsit vad,kicsit félelmetes.Fekszel a földön egy szabad térségben.Mi lesz veled így egyedül?Szépek a kékek,a sötétek.
KÖSZÖNÖM SZÉPEN KATA :flower1: Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:19

Hoztam képeket tegnapról.Kivillamosoztam a lányokékhoz,utazásidő 25 perc.Mutatom a képeket.
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:43

Kép
Itt a SPORT 11,amiről már készítettem videót és képet-USZODA
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:53

Mindjárt ott vagyunk.Elém jönnek,mert a villamos végállomásától 15 percre laknak.
Kép
Meg is érkeztünk.leszállás!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 11:56

Kilátás a konyhaablakból:
Kép
Képfree img
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 12:09

Itthoni képek következnek.
Utazó paradicsomka:
Kép
A csokiparadicsom:
Kép
A gyönyörű,csak 1 napig virágzó/de 1 fejen sok bimbó van!!/GYÖNYÖRŰ SÁSLILIOM:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 12:18

Most pedig hozok érdekességet.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 12:23

FONTOS_FONTOS-FONTOS!!!!!!!!!LEGYÜNK PARTNEREK LÁNYOK-FIÚK!!!!!
https://welovebudapest.com/program/onli ... KCzpH-_Q2U
RÉSZLET:
Az Online Múzeumok Éjszakájának fő eleme a június 27-i hétvégén a muzej.hu oldalon zajló kvízjáték lesz, amelyben a múzeumok szerelmesei játékos formában tehetnek virtuális sétát hazai közgyűjteményeinkben. A résztvevők minél több helyes választ adnak a 15 kérdéses kvízjátékban, annál nagyobb eséllyel pályázhatnak az értékes nyeremények egyikére.
Ezt nézd meg!Jobb oldalon találsz több videót!!!https://www.facebook.com/muzeumokejszakaja/videos/269433497710445
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 12:29

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. június 25. 12:30

ÉS SOK-SOK MINDEN.....Lányok-fiúk!Gyerünk,vegyünk részt benne! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Üdv.Paggy @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 25. 14:03

szia Paggy, csodásak a paradicsomok, a kiskutya, és persze a kisgazdi is... Szép lesz majd a kilátás is a konyhaablakból, be kellene futtatni repkénnyel azt a kis épületet..
Az uszoda is milyen jó lesz majd. Minálunk csak busz van, csak szerencsére kifogtuk a legújabb modellt. ;)
Samu is élvezné a villamost, azt nagyon szerette, a metrót nem annyira..
Itthon van a gépem, nem győzöm a feliratokat leszedni...már túl vagyunk az ebéden, s lassan be is megyünk a városba is, mert holnapra nem mond jó időt...Amúgy meg a változatosság kedvéért most meg a face hülye mert nem enged belépni...mintha nem én akarnék a ...........
Na mentem is... ;) :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. június 25. 14:49

Sziasztok. Oly régen voltam itt.
Nem mondom, hogy mindent olvastam, de megnéztem a szépséges lilykét, a gyönyörű virágokat, és fotókat, a mintaértékű paradicsom palántákat, terméseket, Ági szépséges festményeit, a lefotózott ételkülönlegességeket, az okos papagájt, a kiskutyát a gazdijával, Kata és Paggy fotóit. Nem tudom még mi maradt ki az említésből. Itt, a tegnapi nap kivételével minden nap esett az eső, hol jobban, vagy napközbeni csepergések, kis záporok. Olyan igazi nyári zápor nem volt, amit én gyermekkoromban megértem. Esik mint a veszedelem, és utána vakító napsütés, és minden vízcsepp olyan mint az ezüst, úgy csillog. Ezt várom. Folyik a víz a kisfalumban az elvezető árokban, és hallani a csobogást, a kis morajlást. Akkor még gyermekek voltunk a testvéreimmel együtt. Nosztalgiáztam egyet.

Kis kertezés volt nálam is, vagyis minden nap egy kicsi. Paradicsomok egy része nő, más része stagnál. Sajnos az bazsarózsák elnyíltak. Egy sárga, egy fehér liliom nyílt ki, na és a csoda, az amarillisz, amit kiültettem kálaként. Sajnos a csiga is szerette.
Közben festegettem is. Az akvarellt szeretném nagyon, ezért gyakorlatozok, hol így, hol kicsit jobban sikerül.
Ma bevásárlós körutam volt, nem volt nagy, inkább valami nyári nadrágot kerestem volna magamnak. Nem találtam. Valamikor el kell mennem a városon kívülre, ott talán lesz, nagyobb a választék.
Pár kép:
Negro madárkával ismerkedik.
Kép

Nincs címe
Kép

Kép
Kép

Hazafele utam a hegymenetből.
Kép
Remélem nem untattam a társaságot. Millió puszi mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 25. 16:43

Wow! Szia Ildikó! De jó hogy megjöttél, köszönöm a beszámolót, a szépséges rajzaidat, a szép faluképet és mindenek felett persze kis labradorodat, milyen sokat nőtt már ő is... :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 17:41

Sziasztok lányok!
A napokban 2x is elszállt amit leírtam. Nem tudtam visszahozni.(((

Ildikó! Nagyon szépek a festményeid, már többször irigykedtem miatta. Annyira szép helyen éltek. Ilyenkor hiányzik nekem is a kis falum. Meg amikor a kutyákat látom. Panelban nem szívesen tartanék kutyát, illetve játszadozom a gondolattal, hogy amikor a férjem nyugdíjba megy, akkor kellene neki venni, örökbe fogadni. Magától biztosan nem fog járni sétálni. Pedig kellene a lábának. Fiam viszont ellenzi, hogy ilyen célból változtassak az elveimen(((. Nagyon szép Negró. Az én keverék kutyám is ennyire szelíd volt, soha semmilyen állatot nem bántott. Tökéletesen meg lehetett bízni benne. 17 évig élt velem. Nálunk is született.

KAta! Milyen jó, hogy már érnek is a paradicsomok. Örülök, hogy működik a géped. Nagyon érdekes amit a ringatásról írtál. Sosem gondoltam volna. Én nem szerettem hintázni sosem.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 17:56

Paggy! Mennyi paradicsomod van már. Lányodék jó helyen élnek, szép a környék, lehet nagyokat kirándulni. Csodaszép a kilátás, közelben van minden. Szép nagy az udvar is. Plüsskutyus szépen növöget, látom kutyacsecsemő biztos lett a hely. Nagyon kell vigyázni az ilyen barátságos kölyökre. Még a kerítésen keresztül is ellophatják.
Ez a szép liliom nálatok van vagy a lányodéknál?
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 18:07

Paggy! Bocsi már látom, hogy tiétek a liliom. Elfelejtettem írni, hogy nekünk is volt a kertben 1x olyan paradicsom ami sárgára érett be és fekete paprika is. Inkább olyan padlizsánlila. Én nem tudtam egy jót enni belőle, mert elvette az étvágyamat a színe. Tudod elképzeltem magam előtt a zsíros kenyeremet a felkockázott paradicsomokkal és amikor megláttam a sápadt sárgákat, hát elment tőle az étvágyam.((( Remélem nem lesz ilyen gondod vele. Nekem nagyon hozzá tartozik a látvány is. Például nálam a fagyi lehet halványsárga, halvány rózsaszín és barna. Elképzelhetetlen, hogy kék vagy zöld esetleg lila fagyit egyek.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 18:20

Múlt héten készült ez a hajdina pogácsa. Sajt és sima és fekete szezámmag van a tetején. De bármilyen magot fűszert elbír, amit szerettek.
Kép
Eredetileg kölesfasírt lenne. https://divany.hu/szuloseg/2020/04/28/s ... es-recept/
Nem tudom ki találta ki, de zseni volt. Pár hete találtam a receptet. Azóta már többször csináltam és kipróbáltam már rizzsel is. Az nekem kicsit száraz lett. De ez a hajdinás és a köleses tökéletes. Főzelékekhez szoktam enni. A család viszont pogácsának.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 18:53

Rita!
Úgy emlékszem ma kirándulsz. Remélem ott is jó az idő és jól érzitek magatokat. Megcsináltad a kimbapokat? Én még nem csináltam hummuszt, mert nincs mire kennem. De nagyon jó ötlet így a kimbapra kenni.
Elszállt a hét elején amit belinkeltem, most pótlom. Tehát én Mindenmentes Nórinál olvastam először a TÉNÉ táplálkozásról. Pár éve találtam rá a diétás receptek keresése kapcsán, és azóta rendszeresen olvasom a blogját és próbálgatom a receptjeit. Nem használ különleges, megszerezhetetlen hozzávalókat és mindennek utánajár, kikisérletezik. Növényi tejeket, sajtokat is készít, fermentál is. Az egész családja így táplálkozik, a gyermekei is. Nekem nagyon hitelesnek tűnik. Ajánlom az oldalát. Biztosan találsz nála hasznosítható receptet, ötletet.
https://www.mindenmentes.hu/
A másik pedig nektek épp aktuális lesz a babák etetése. Én készítettem már magunknak is a receptjeiből. Nagyon különlegesen, ötletesen használja fel a hozzávalókat. Teljesen hétköznapi hozzávalókból képes különlegeset készíteni, nekem annyira újszerűek a receptjei. Ő is mindennek utánajár és megmagyaráz. Lehet, hogy a fermentálóknál találkoztál is vele és ismered.
https://edespofa.blog.hu/2020/05/27/tej ... re15718966
https://edespofa.blog.hu/2017/06/14/nem ... im_veganok
Én minden gyerek "etetőnek" szülőnek, nagyszülőnek nagyon ajánlom az oldalát.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 19:04

Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 19:05

Paggy! Szereted a különleges fotókat. Fantasztikusak: https://femina.hu/terasz/fekete-feher-fenykepek/
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 19:13

Búcsúzóul ismét Dodika: Kép
Kép
Szinte napra pontosan 13 éve hoztuk el a tenyésztőtől. Itt még sokkal fakóbbak a színei és a szemgyűrűje is szürke. A kifejlett szenegáliknak sárga ez a gyűrű és élénkebbek a színei.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 19:20

Ezek a képek igen jó minőségű fényképezőgéppel készültek. Ezért lehet ennyire élethűen látni a színeket. Nézzétek meg, hogy a szürke hány árnyalata látszódik a fején, meg ami csak szimpla zöld a hátán az én képeimen az itt mennyire másnak néz ki.
További szép napot mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 25. 20:47

szuper jók lettek a képek, Dodi minden helyzetben egy cuki kis papagáj. sok finomságot rejtenek a linkek amivel megleptél bennünket! Most megyek, vacsora, mert egész nap csak a neten lógtam, van amit már beállítottam...de....a win mindig csinál valamit! Jövök majd, remélem hamarosan.
Ja egész nap a facera akartam bejelentkezni és nem engedett... hiába kértem új jelszót vagy bármit próbáltam úgyhogy feladom!
Jó éjszakát ! :x :ymhug: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég