Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 18:34

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 18:35

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 18:39

Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 18:48

https://www.artsy.net/artist/james-casebere
Lányok,ennyi volt,remélem érdekesnek találtátok a képeket,de itt az ART BASEL honjapja:
https://www.artbasel.com/artworks?showI ... tBy=random
Sziasztok:Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 18:53

ÓÓÓÓÓ,a lényeg kimaradt ,a KEDVENCEM ,A LUMAS FOTÓGALÉRIA BUDAPESTEN!!!!!!!!
Nézzetek körül! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:



https://www.lumas.com/galleries/budapest/
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. szeptember 26. 18:54

Kedves Paggy, ez egy nagyon értékes link. Átfutottam csak, lehet magyarul olvasni, fent megjelenik egy ablak és ott a magyar kijelölni.
Később már nem hozta elő. A festményeknél végig volt. Néhányat lementettem magamnak, de viszem a linket is ha nem bánod.
Egy helyen találtam egy kis videót is, és láttam az ecsetet, ami talán egyben toll is. Nem tudom hogy hívják, talán Ági tudja.Kicsit hasonlít az akvarellre, de hát én is most tanulgatom, Itt annyira halvány, még igazán nem tudom.
Ha megpróbálkoztam vele, majd hozom Ágihoz, és hozzátok, persze magyar festékkel és ecsettel, mert mással nem rendelkezem.

Remélem mindenki jól van, és szép estét kívánok nektek. A linket még nézegetni fogom. /bazsarózsák csodálatosak/.
:flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. szeptember 26. 19:13

Igen Paggy szoktam feltenni a falra képet, ami az étkezőben van, azt tudom hozni most, nem mind, mert csak részletet fényképeztem. Ami nincs keretben az nem tűzöm fel, mert már így is festésre szorulunk, addig a képeket sem lehet mozgatni.
Legalább gyakorlom a képfelrakást.
Kép

Képnearest shell station
Képok google directions to the closest gas station

Az utolsók kis képeslapok. Majd karácsonyra szeretnék készíteni pár darabot.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 19:13

Azért még a LUMASBÓL IS HOZTAM EGY KÉPET.CHRISTOPHE jACROT:A FELVONÓ
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 19:15

iLDIKÓ!Hú,de szépek!!!!!!!!!!!!!!MIndjárt meg is nézegetem.Van itt olyan,amit már láttam.És milyen jó a fal színe!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 26. 19:17

Az első képen bal oldalt a falon,meg tudnád mutatni?Olyan érdekesnek tűnnek!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 20:00

Sziasztok Lánykák!
Paggy! Néha rugj fenékbeÍ!!!! Jót tesz nekem! :-) :-)
És köszönöm! :-)

Kicsit zajlott az élet, pedig már valamelyik nap szépen elolvasgattam mindent, de azután fáradt voltam már az iráshoz és megint elmaradt!
Paggy, azonnal kellett irnom, még mielőtt nem olvastam el mindent!
Ugyanis a Bartók galériában amit fotóztál képen ott van a padtársam a férjével - a festészetről, aki megnyerte az utazást Kinába-.
Pont a nyertes képüket nézgetik hátul. :-)

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 20:27

Rita, olvasom a kálváriád a karanténnal. Itt a festészeten mesélték, meg más ismerős is, hogy a tanár addig dolgozhatott, mig nem lett meg neki az első teszt eredménye. Hogy akkor most mi van?? Aztán a másik varriáció, mikor az egész osztály karanténba ment.
A gimis csoportunknak van facebook csoportja. Ott irták ma, hogy az ANTSZ-nél bolondok háza van itt, egyre több a pozitiv eset Szegeden. Másik hir pedig, hogy a klinikáknál is váltakozóan karanténozzák az osztályokat. Pl. aput ahol szivkatéterezték a legújabb klinikai tömbben, ott is van bent pozitiv eset. Pedig a betegeket műtétre csak negativ teszttel engedik be, erről beszéltek.
Itt mindenki hordja a maszkot, bár megoszlanak a vélemények. Komolyan nem értem, mi a bánatért nem lehet felvenni boltba, utazáshoz, meg pár órára a maszkot? miért kell hőzöngeni ellene? Aki egész nap abban van, az meg csinálja a dolgát. Ahogy járok a piacra, szemben van egy középiskola. A diákok is katonásan hordják a maszkot.

Nagyon aranyos Lilyke! Mennyit nőtt! Eszik szépen? Kap már hozzátáplálást valamit?

Remélem azóta a teszted is rendben van és mehetsz dolgozni. Mennyi bepótolni való van a karanténos márciustól a gyerekeknél?
Bár ezt felesleges is kérdeznem gondolom.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 20:34

Kata! nAGYOn jó úgy a hajad, mikor hosszú és oldalra van fésülve! Tetszik! :-)
Remélem sikerrel jársz a diétával. Nekem nem menne ezekkel a dolgokkal sajnos. Marad a nem evés, és amit eddig csináltam. Tartom a leadott 10 kilót, most nem vigyázok annyira, mert sok minden volt és agyilag máshol voltam, de lassan visszaállok a szigoritásra még pár kiló erejéig.
Csak Neked ott van Samuka, akire azért főzni is kell, ha meg megcsinálja az ember...,
A mindencsináló daráló-turmix helyett veszel másikat?
Ahogy ültetek a buszon és Samuka sasolta a csaj telefonját épp az jutott eszembe, amit irtál utána. Rendes volt a csaj, hogy nem tette el, mert nézték. :-)
Samukának rendben vannak az eredményei utána? Az EEG-re gondotlam.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 20:40

Ildikó! Nagyon tetszenek a képeid! Mennyire dekorativ a falad!!!
Az a kék kendős nő ismerős. A festészeti padtársam az ikertestvérével volt jobb agyféltekésen és egyikük utána festette meg.
Az a toll, amiről irtál olyan, hogy tust lehet bele tölteni? Az egyik lány olyat kapott a társunktól, aki kint volt Kínában. Meg kell vele tanulni dolgozni. Használat után a tust viszont ki kell belőle önteni, mert beleszárad és tönkremegy.
Az ablakos képed is nagyon szép! Én ki szoktam vasalni ahogy végeztem a képpel. Szebb, kifejezőbb lesz utána az összhatás. Csak a rizspapiron gyűrődés lesz, igy nagyon tudományosan kell csinálni.
A mi Ramosunk is fél a dörgéstől. Szerencsére a mostani eső nem hozta a villámokat tegnap este, igy nyugodt éjszakánk volt. Bár már nagyon jól viselkedik bent, de azért nyugisabb az este alvás terén, ha ő kint van.
CSontkovácshoz én is járok Pestre, sokkal jobb utána a derekam, meg mindenem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 21:14

Paggy! A fiam mikor Pesten tanult a BME-n, az Egri József utca elején egy jó kis házban lakott. Ott vettünk neki lakást. Pici volt, de lakájos és jó lakókkal. Volt egy néni, sárkány mamának hivtuk, mert ő aztán mindent tudott, neki adtuk oda a kulcsot, mikor nyárra hazajött a gyerek.
Igy a BartókBéla út ismerős volt. Főleg, hogy most ott volt a kínai kiállitás is. Nagyon menni akartam, de beütött a virus igy maradtam a fenekemen. Akkor tudtunk volna találkozni.... Örültem ennek a képnek, ahol a padtársam is ott van. Utólagos engedelmeddel elmeséltem neki, hogy benne van a fórumban általad. :-) Volt sok kedvenc képem ott, de voltak olyanok is, amik számomra kakukktojások voltak. A Süsüset nagyon birtam. :-) Az ajtó melletti második képet én is megfestettem. Ekkor mondta a fiam: Anyaaa, miért nem pályáztál?
A Lumas képeit nézem majd. Szeretem azt a hangulatot, ami ott van.
Jó, hogy nem ülsz otthon és mászkálsz erre-arra, igy mi is sok mindent látunk.
Amikor olvastam, hogy Lilláéknak új kutyusuk lesz és hogy milyen fajta, hááát fel kell kötniük a gatyamadzagot. Két jócskán különböző mentalitású kutya. Kivácnsian várom majd a fejleményeket.
Néztem a teknőc úsztatásod is. :-) Nem szoktad ott hagyni őket a vizben egyedül? Mármint külön-külön?
Szép a virágos kerted, Látványos a párod ablakából kinyúló levélhalmaz! :-)
Cicusod hogy van a kórházi bentlét után?
A többiek?
Hangulat milyen Pesten a vírushelyzet miatt?

Nekem van orvos vendégem, aki az utcán is hordja. Múltkor azt hittem nem jól látok a piacon. Bácsika száján a drága KN95 maszk, de az orrára már nem tette fel.
Én dolgozom, bár mindenkinek szólnom kell mikor jön, hogy maszk kötelező és az orr eltakarása is. Mert még mindig van olyan, aki meg akar fulladni a viselésétől...
a fiam munkahelyén is van aki pozitiv, szerencsére otthon dolgozik majdnem mindenki. Most majdnem minden vendégnek van ismerőse, akinél már pozitiv tesztet sikerült produkálni.
Elkezdődött a festészet. maszkban, távolságtartással. Végre a tájképfestészetnél vagyunk!!!!
Lassan fogunk haladni, mert minket érdekel az a sok szimbólum, amit kifejeznek.
Most irja az Edit, hogy látott téged, ahogy nagyban fényképeztél, de mire odaértek volna, már el is menél. Totál biztos megszólitott volna. :-)
Néztem is, hogy mit csinál ott a képpel a képen, hát kiderült, hogy tisztitotta, mert a kiállitás előtt nem volt rá lehetősége és a rézszálak eloxidálódtak már, most meg már fényesen ragyognak ismét. :-) Nem is ő lenne :-)
Azt irta, hogy köszöni a képet, amit átküldtem neki , igaz akkor még a tudtod nélkül, meg hogy puszil . :-)
Kicsi ez a világ. :-)
Az egészségemmel a kálváriát befejezettnek tekintem. Nem hiába nem csinál a magas vérnoymás program semmit velem, mikor a mágnesre fekszem. Az új klinika egyik részlegének vezetője ajánlott nekem két orvost, az egyiknél voltam, aki elfogadja a természetgyógyászati dolgokat, meg nyitott mindenre. Miután végigjárva ugye a különböző orvosokat igazán nem találtak semmit. Lényeg: egy legeslegalacsonyabb vérnyomáscsökkentőt irt fel, ami néha azért levitte 110 körülire a vérnoymásom, de ennek ellenére reggel és este mindig magasabb kicsit, határérték körüli. Amit ő nem tartott vészesnek, ellentétbe a kardiológussal, aki meg fújta a magáét és meg sem hallgatott.
Tehát most nem egy szemet, hanem fél szemet kell bevennem az 1 mg-os gyógyszerből. - alig találom meg, miután elfelezem-. Remélem, hogy a változókor befjeezése után el is hagyhatom. Kétszer voltunk fent Pesten, de azt irtam is, csontkovácsnál, akupunktúrán, az is jó volt. Most még akarok menni egy Mora terápiás beméréshez hasonlóra, aztán be is fejeztem. A stressztől néha szúr a mellkasom, szedem a mg-ot rá, aztán ennyi.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. szeptember 26. 21:29

Paggy a bal oldalon a képek: fent egy esős kép, teljesen odavoltam hogy tudom megcsinálni. Még semmit sem tudtam igazán a festésről. Videó után dolgoztam. Gép a szobában, a festés az étkezőben, ide-oda futkosás. Örültem, hogy kész lett. Majd hozom külön
Második, egy ló sziluettje, fekete kartonon, fehérrel és sárgával, zöme fehér.
Harmadik kép, feszített vászon bevonva fóliával, arra festettem. Az első sokkal jobb lett, de átfestettem, hogy elrontsam. Most ilyen fás-erdős lett belőle. Ha megtalálom hozom az elsőt.

A képkeretek sajnos nem szépek, de ezek voltak itthon, így maradtak. A szembe falon is vannak nagyon kezdetleges képek, amiket a rajztanfolyam után festettem, mindenféle előrajzolás nélkül. Csak úgy. Akrilfestékkel készítettem.

Na én is mindenfélét kipróbáltam már, de még nincs vége. Most valami fantáziát festettem, néhány dolgot láttam valahol, onnan vettem a mintát.
Még nincs kész, angyalka ül a felhőn, szórja a földre a szeretetet. A gondolat jobb, mint a kép.

Pár szépen keretezett képem is van, és sok akvarell. Azokat kell vasalni. Hiába van leragasztva, a víz hatására feljönnek, hólyagosodnak. Arra gondolok ezután más akvarellpapírt veszek.
Aki FB-os annak meg tudom mutatni az összes jobb és rosszabbat, oda fel szoktam tenni. Egy albumban van. Nincs állandóan nyitva, csak néha,mikor beleteszek valamit. Ázsiai filmekről is szoktam kifényképezni, és idézettel, kis ismertetővel ellátni. Utak vannak benne, amiket megjártam, na nem külföldi, hanem csak hazai.
Én örülök ennek is amit elértem. Ma volt éppen tanodás festés, de nem mertem elmenni. Afremov képet festek szívesen, szeretem az élénk színeket.
Na sokat írtam, elég lesz egy hétre is.
Majd hozom amit ígértem.
Megyek filmezni. Ma be kellett fűteni.
Jó éjt.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 21:31

A sok mindentől nem igazán volt időm, energiám, ihletem festeni.
Közben egy rakat tésztát csináltam, mert elfogy a tanyasi beszerző forrásom télire. Tyúkok levágva.
Ramost is minden nap estefelé sétálni viszem, mert egy ideje egész éjszakákat végig ugat, nem tudok aludni, aztán ez is emeli a vérnyomásom.
Jajj, majd elfelejtettem, voltunk egy előadáson a Konfúciusz Intézet Teaháza által rendezetten. KÍnától a himalájáig volt a cime. A szivem vérzett, mig néztem a diasorokat és hallgattam az élvezetes beszámolót.
Sok mindent megtudtam pluszban. Az igazgató úr nagyon tud sztorizni :-)
RIta jutott eszembe a leforditott dokumentum filmjével, amiben tibeti zarándoklatról volt szó. A fapapucsok a kézen, térdvédők és hajlongások. Ez a mai napig igy van.
Aki viszont mindezt elmesélte nem kapott Kínában beutazási engedélyt Tibetbe. Az utcán onnan kijőve megszólitották és a végeredmény az lett, hogy egy buszban a padlón fekve, pokrócokkal letakarva jutottak be ketten a katonák által ellenőrzött határon. Én betojtam volna kapásból. Nem is engedték be szálodákba őket, mert nem volt papirjuk. Visszafele már nem volt gond. Hatalmas a szegénység Tibetben.

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 21:36

A tájképfestészet első órájának jegyzete . Hát nem lesz egyszerű dolgunk az biztos. Mert nem csak festünk, hanem arra is ügyelni kell, mit fejezünk ki vele és hogyan. Mit látunk meg először..... stb.

Ecsetfestés lényege:
- amit látunk tájat , mi az ami megfog benne
- abban a tájba a ritmusok ( elől-hátul-lent-fent) látványában mi az ami szép, mi az ami megfog 1. kép
- a tájnak a szerkezetét nézi, hogy miből épült fel a táj. 2. kép - ( pl. 2 hegy, 5 domb, ösvény) Ezt a szerkezetet az ecsettel és tussal hogyan tudom lekövetni ( vázlat csinálásban mi kerül bele)
Ecsetmozdulat=> lassú táj esetében: a tussal hogyan tudom követni a világost, sötétet
- 3. kép A táj milyen gondolatot, érzésvilágot közvetit. Pl. eszembe jut-e egy történet, gondolat és érzelmi kapcsolat. Meg tudom-e majd ezt jeleniteni? Pl. Ha repkedést jelent- a vonalak is távol vannak egymástól.
- 4. kép Ami konkrétan meg van rajzolva lekövetni aszerint, hogy mi van abban a pl. fában ami nekem jelent valamit. Pl. fiatal fa- laza, könnyed vonalak
- 5. kép
Öt lépése a tusfestésnek
legtusosabb, száraz az ecset, kaparós jelleggel rendelkezik égetett
tömény tusos tömény
erős tusos erős
világosabb szürke világos
halvány halvány

Három, négy varriációnak kell lennie ezekből a tónus árnyalatokból a képen.
6. kép festése
- - kontúr megrajzolása - égetett
- forma törések belehőzása ( amikor belül van a törés a sziklán ) tömény ecsettel húzza
- lazúrozva van a szikla - világos tónussal dolgozik
- középpen erős tusos változat amikor majnem megszárad
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. szeptember 26. 21:45

Hőlégballon verseny volt Szegeden.
A házunk felett szoktak elrepkedni. Itt sikerült pont a villanyvezeték felett lefotózni.

Kép

Ramos őkelme

Kép

Pestről hazafelé a Lajosmizsei Tanyacsárdában megállva iylen szép csokrok voltak az asztalokon. Látszik, hogy a távolságtartás is működött :-)

Kép

Ramos a fügefa árasztásánál a vizben hűsöl. Jövőre kap egy medencét. :-)
A slagot, locsolórendszert utálja, de a pocsoját imádja.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. szeptember 27. 6:24

Jó reggelt mindenkinek, bő fél órába telt elolvasni, megnézni benneteket, annyi mindent hoztatok, hogy repesett a szívem :x :flower1: :littlehearth: :-bd
Ildikó, csodásak a képek a falon, és a festményeid, ahogy a Paggy által kitett látogatás képei is. Egyik másik linket már megnéztem, de vissza kell majd térjek, mert gyönyörűek!
Ági! Jót derültem, meg egy kicsit meg is ijedtem milyen bevállalós a tanárod, de minden jó ha jó a vége! Szerencsésen megúszta a kalandot!
A képeid is fantasztikusak! Gyönyörűségesek számomra! :flower1: :littlehearth:
A festészeti előadásod mármint szinte jegyzetelésbe, már olvasás közben beleszédültem, hogy atyavilág, mennyi minden van amiről még halványlila fogalmam sincs, csak esetleg a festészet képeidből érzékelem miről is van szó! Na és persze eszembe jutnak filmjelenetek, pl. Yisan-ból, a tájfestészet. és persze egyre több minden!
Örülök, hogy már jobban vagy. én is a legkisebb vérnyomás csökkentőt veszem be, de csak ha muszáj. Próbálok nem feszült lenni..ami nem mindig sikerül. Egy legenyhébb megfázás is Samunál Niagara időnként. Egyenlőre nem veszek konyhai gépet, használom azt ami van. viszont rábeszéltek egy gőzölre, de gondolom ez sem fogja kitisztítani a foltot rendesen meg is mutatom, úgyhogy nem is fogom átvenni a csomagot.
https://www.mediashop.hu/termek/livingt ... mop/1042/3
Kváncsi vagyok van e akinek ez bevált? Az előző nekem nem..ezt vitte vissza a barátnőm kétszer, és a harmadikat már megtartotta.
Na mindegy..a lényeg, hogy elhatároztam ,hogy mégsem veszem át a csomagot! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Közben meg nem is írtam Ramosról, hogy nagyon jó kiállású lett! A panzió virágcsokra, és az egész berendezés nagyon tetszik, Ilyen berendezések a kedvenceim! A másik a hőlégballon, bár mostanában két annyira durva baleset volt ,hogy a maradék merészségem is elfogyott hogy egyszer kipróbáljam! :-q :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 27. 8:18

Jó reggelt!Csak egy pillanatra jöttem.
Ági!Nagyon örülök,hogy rendeződnek a dolgok a szemeddel kapcsolatban. \:D/
A teknősök szabadon úszkálnak heti 1x a nagy kádban és van saját jó nagy medencéjük a kézmosó alatt,ahová felváltva kerülnek be egyenként több órára.A többi időt a lakásban való mászkálással töltik,az erkélyen napoznak.Csak Nektek mutattam,hogy még egy teknős is megszelidíthető,pedig ragadozó.
Gyönyörű virágokat festettél!Milyen jó NEKTEK ILDIKÓVAL,hogy ilyen érzéketek van a képzőművészethez.Mindkettőtöknek GRATULÁLOK!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1:
Ramos igazán felnőtt lett és úgy ahogy Kata írja,SZÉPKIÁLLÁSÚ.Köszönöm a képeket.
Most mennem kell LEGYETEK "JÓK" :)) Üdv:Paggy @};-
Ja és ILDIKÓ!Miért írod,hogy nem jók a keretek?Nekem tetszenek a kicsit használtak.Köszönöm,hogy írtál a képekről.Vigyázz magadra,igyekezz teljesen meggyógyulni,hogy sokáig festhess ilyen szépeket! :littlehearth: Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 27. 8:23

Gyorsan még egy, ÁGIKA,izgatottan várjuk Katával az aláírt festményt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :)) :)) :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 30. 15:10

Hú elszállt ,amit írtam! :(( :(( :((
Sziasztok,sziasztok!
Beköszöntött sz ősz és már majdnem befagy a fenekünk.Ezen a héten is sok teendőm lesz ,melyekből néhányat el is kezdtem.
1/ A fránya nyulak nem akarnak enni szénát,ami számukra létfontosságú.Írtam a múltkor,hogy majdnem szénapadlás lett a lakásunk,annyi félét próbáltunk ki.Sőt egy csomó pénzért voltunk az állatorvosnál,hátha valami komolyabb.az egyik asszisztensnő tanácsolta próbáljam meg a gyógynövényest.Ma elzarándokoltam az állateledeles áruházba és újabb 2 fajtát beszereztem/gyógynövényes/.ne ezeket,jaj csak el ne kiabáljam,mintha ennék!!! :-??
2/Készülnek a fréziahagymák számára a kísérleti "termesztőberendezések".saját találmány! \:D/ \:D/ \:D/ Majd meglátjuk!!!!!! %%- %%- %%- %%-
3/Lassan kikerülnek a kertemből a dáliák és átveszik a helyüket a jácintok,tulipánok.Sajnálom a szépséges törpedáliákat,nagyrabecsültem őket,mert szemet vidítók és méhcsalogatók voltak.
4/Rengeteg fénykép van a szgépemen,selejteznem kéne.
5/Lányok!megnyaltuk a 10 ujjunkat az KÁPOSZTALEVES FRISS ALMÁVAL nevű,a receptkártya utasítása szerint főzött leves után.Olyan,de olyan finom volt,hogy a párom kenyérrel kitörölte a tányért.Próbáljátok ki,ha van kedvetek,kicsit előbb megtaláljátok!Kiválasztottam a heti recepteket.Most nem 1-t,hanem mindjárt 3-t,meret a lányoméknak is küldök,ha szükséges lesz,s megadom nekik a választás lehetőségét.Teszek be mindjárt fotókat!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 30. 15:18

És még nagyon sok minden van,de ne mindig én fecsegjek,így befejezem , hozom a képeket.Paggy @};-
ŐSZ VAN:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10956
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. szeptember 30. 15:27

Lassan bekerülnek a virágok a párom ablakából.
Kép
A fránya nyulak :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: ,akik nem akarnak enni!!!
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég