Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 10. 20:08

ez a paradicsomos videó mindig aktuális lesz... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

https://koreainhungary.blog.hu/2020/11/ ... ooFESbcRnE
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 11:28

Kedves Lányok!Egy JÓTÜNDÉR megtalálta a facebook bejegyzést.Innen is köszönöm szépen és Katának is egy másikat.Megosztom.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 11:54

Kedves Lányok,kedves Ági!2-3 napja kicsit slendrián vagyok és nem olvasom el a fórumon a bejegyzéseket,pedig fontos nekem.De nézzétek el,mert el kellett kábítanom magam filmekkel,hogy a sok rámnehezedő szomorúságot kicsit eltávolítsam!Közben , megjött a minden évben jelentkező torokfájásom,amikor a fűtést bekapcsoljuk és nyirkos lesz az idő.Ráadásul ,tegnap a betegségem ellenére, megettem 3 db nagyon.nagyon finom likőrös szaloncukrot."Mert mit nekem hekuba????"És azóta megint vacakul vagyok.Ám !!! én tehetek róla,így ismét kezembe kell vegyem a dolgaim!!!!Jó sokszor elcsúszok,de mindenhez képest,elég rendesen csinálom/Remélem :)) =)) :)) %%-
Tehát Lányok! Kijárási tilalom van és HAHAHA /nem kárörvendés!!/ este teljesen üresek az utcák,amikor Fruzsival lemegyünk sétálni.Mir is jó egy eb??? :)) Be kell tartani a szabályokat,de elgondolkoztam azon:
HOGY JUTOTTUNK IDE???A szépséges lakókörzetemben és máshol is az emberek félve,egyen maszkban osonnak.Mi a fene van?Nyugodtan gondolhattok szerintem mást,de valahogy azt érzem,mind a háborúk,mind pedig ezek a nem normális vírusok/még a saját házadban is veszélyes/ABSZURD DOLGOK.Nincs üldözési mániám és bármi lenne,akkor sem tudnánk mit tenni.Csak és kizárólag magunkat kell karban tartani lelkileg és testileg.Írok egy példát arra,hogy mit tehetünk és mi az, ami nem rajtunk múlik:
Spoiler: mutasd
Azt hogy valakinek állandóan piszkálódó természete van,arról sem ő sem a másik nem tehet,de hogy felveszed-e a sértéseket AZ VISZONT A TE DOLGOD.Nehéz ügy!!!Évekig próbáltam,sőt 58 éven át anyukámnak megfelelni.NEM LEHETETT TELJESEN,MERT BENNE VOLTAK A TÜSKÉK.Nehezen jöttem rá,HOGY BÁR EGYÁLTALÁN NEM VAGYOK HIBÁTLAN,DE AZÉRT EZ MÁR SOK VOLT. A rádióban hallgattam Báránd Péter volt igazságügyminiszterrel készült magánbaszélgetést.Ott hangzott el,hogy bár nem volt rossz ember a nagyhírű apukája ,aki azt szerette volna, ha teljesen más ember lesz a fiából. Még az apja halála előtt sem tudtak megbékélni egymással.JÓL ELKANYARODTAM :)) :)) :)) :))
Lányok!Annak ellenére ,hogy anyukámmal sok problémánk volt élete végére megpróbáltunk valami szelíd elnézést tanusítani egymás iránt . NAGYRA!!!!!!!!!!!!!értékelem a jótulajdonságait.pld.élete végéig nyitott volt a világra,soha nem lett lelkileg öregasszony és nagystílű,segítőkész volt.Valamint anyagilag mindent megtett értünk/persze ez nem azt jelenti,hogy a szeretetet pénzért meg lehet venni,de ha az ember erre képes,akkor mit tegyen?/
Na Lányok!Megint és "szóval",ha eltakarítottam a 2 napos lazsálás utáni kupit,akkor jövök olvasni és talán hétvégén hozok valami érdekest.Majd meglátjuk.Még nincs telefonom,talán 4-5 nap!!!Üdv ,szép napot!Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 12:12

EZ MÉG FONTOS!!!ILYENT TÉNYLEG RITKÁN LÁTHATSZ!!!MINDENKÉPPEN MEGNÉZEK 1-2-t.Lányok!Ne habozzatok!!!! :o) :o) :o) :o) Nem nagyon jut el az ember egy dokumentum filmfesztiválra és látni kell!!Hozzánk tartozik!
https://welovebudapest.com/cikk/2020/11 ... ezhetunk-1
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 12:22

https://welovebudapest.com/toplista/7-b ... ejarhatunk
Most már tényleg megyek mosogatni és főzni!4Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 11. 14:06

Jövök vissza olvasni, de most egy kicsit ledölök, mert szerda este Istentisztelet lesz és szeretném végig nézni hallgatni.
Lassan minden napnak megvan a maga etalonja, úgyhogy igencsak igyekeznem kell hogy mindenre legyen időm meg energiám. bár már sokkal jobban vagyok, mégis ez a koradéli lefekvés kell, mert ha nem dőlök le egy kicsit, mindig ki akar újulni a fejfájásom. Úgyhogy most irány megint meginni egy pohár vizet és csendespihenő! :x :ymhug: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 15:03

Húúúúúúúúúú ennyi minden!!!!
https://film.artmozi.hu/xviii-olasz-filmfesztival/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 11. 15:30

Na egy kis pihenés után visszajöttem, látom Paggy, igencsak begyűjtöd az élvezeteket!
Pedig én már a meglévőkkel sem bírom az iramot! :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. november 11. 17:12

Paggynek és akit még érdekel!
Ha http://artnews.hu/2020/11/09/virtualis-terbe-koltozik-a-korea-nap/?fbclid=IwAR3-OUkTGRGYPCTXx8pZUyLZfMZfbFsEgRDgmWQ0VBoVoTPdk7tgAkl1h6w linkre kattint valaki, a Korea Napról (2020-11-21. de 10 órától este 9-ig tart) az egész cikket meg tudja nézni.
Más:
Annak ellenére megnéztem az "Alapító" filmet, hogy utálom az online mozizást. Nagyon érdekesnek találtam, tudom én is ajánlani.
(Néha azért nézek filmet online, de ahhoz nagyon jó mozinak kell lenni.)
Veszélymentes napokat mindenkinek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 21:38

Szép későestét Lányok!Hoztam valami nagyon különlegest,majd olvasok és nézelődök.
Csak a félig vacak telefonommal tudok fényképezni,amivel előre nézve nagyon homályos képet ad,DE!!!!!!!MIT LEHET EZZEL CSINÁLNI!!!!!!Nézzétek meg!!!Mindjárt-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 11. 22:08

Bénázok a régi telefonommal,nem akarja átvinni a képeket.De majd sikerül Jó éjszakát,még próbálkozom!Paggy
Kicsit bonyolultan,de sikerül megmutatnom,hogy mit lehet csinálni.A képen az előszobai lámpa van,alulról fényképezve:
Kép
Az házunk előtti utcai lámpa és a fa:
Kép
A tűthely:
Kép
Ennyit mára. :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 12. 8:19

Paggy, azért vigyázz a szemedre, mert az igaz, hogy érdekes így is, de a retinát nem szabadna még ilyesmivel sem leterhelni. Én ha véletlen belenézek egy villanásra akár a napba, akár az égőbe, fekete pont jelenik meg előttem és
jó darabig úszkál is mire felszívódik. Még egy ilyen apró hiba is hova tud vezetni, hátha még akarattal nézel is bele.. :ymblushing:

Nem kioktatásként írom. Csak néha az ember nem gondol bele..
sziasztok lányok, sok mindent sikerül a hétvégére tolnom, így elég vegyes nap elé fogok nézni.
Úgy döntöttem, hogy vagy holnap vagy csak a jövő héten megyünk vérvételre, biztos ami biztos.
Úgyhogy amit meg halogattam eddig, azt meg ma részben megcsinálom, úgysem tudom megállni, hogy a megérkezett feliratokkal valamely sorozatot ne nézzem meg, és itt van még talonban direkt a Gin utolsó két része is! :x :D :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Vigyázzatok magatokra, legyen kellemes ez a hétvége ! :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 12. 10:55

Sziasztok!Hát nem vagyok a TOP-on.Fáj a torkom,rossz a gyomrom,ezért most csak 1 képet hoztam. A régi fényképezőgépemet beüzemeltem,hátha lesz kedvem valamit lefotózni.Ágika!nagyon klassz a tananyag!!!!Megyek pihenni.Sziasztok.Paggy
Kép
Azért ezek a fréziák is hátrányos helyzetűek ,mert nem süt rájuk a nap.Szürke asz idő,pedig "ők" a verőfényt szeretik.Ez van.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 12. 11:02

Azért,hogy ne legyen szomorkás a bejegyzésem ,teszek be szép pulcsikat.:
https://likelymorely.com/collections/to ... gJqLvD_BwE
Nem mindegyik jó minőségű,de mindenképpen jópofák.Mindjárt jobb kedvem lett!!! :))
Vigyázzon MINDENKI MAGÁRA!!!
Ja és képzeljétek,most hogy piszok rossz a gyomrom ,hozott a párom 1 kg szelídgesztenyét és 10 kg almát/gyönyörű/Szóval ,majd nézem és fényképezem .Bár lehet,hogy majd egy kis reszelt almát megeszek.Egyetek finom gyümölcsöt!!! \:D/ \:D/ \:D/
Kata!Köszönöm,most,hogy megvan a régi fényképezőm a telefont csak hívásra használom. :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 12. 15:33

Sziasztok! Ma tojásleves, túróstészta az egyszerűség kedvéért, elvégre péntek és tésztanap van, bár nem mindig tartom be. De csak hogy ne együnk ennyi húst! Viszont szerintem már a túrós combót is túlzásba vittem mostanában mennyiségileg. Na mindegy ez van.Paggy, mi lenne, ha tükröt tartanál a lámpa alá és az verné nekik vissza a fényt. Mintha láttam volna valahol ilyen megoldást!

amúgy a szürkeséget nagyon nem szeretem, majdhogynem lenyomja a hangulatomat nekem is. Már éppen aludtam volna, egy kis szieszta címén, de pont csengettek.
Na mindegy ..., majd korán lefekszem a tegnapi későit pótolandó! Nagyon jó volt a tegnapi prédikáció, nagyon örültem hogy meghallgathattam. Mindig inspirál, mindig van új, pedig az ember képes azt gondolni magáról, hogy..ó ezt már ismerem...de nem Isten humorát! A maga teljességében. Képes mindig meglepni! :)) :)) :)) .
Na hozzák lassan a zsemlénket is...a pulcsikat majd megnézem, éppen most váltam meg kettőtől, mert csak a helyet foglalta, és másnak biztos jó lesz. :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

gyorsan bekukkantottam a pulcsis részre, nekem nem szabad ilyen helyekre beszabadulnom, mert elszalad velem a ló!
A csavart minták mindig is a gyengéim voltak! :)) :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 12. 15:34

Sziasztok!Hoztam valamit.Nem vagyok gyógyszerügynök,mégis mutatom mivel sikerült ma du normálisan nyelnem.2 napja nagyon fáj a torkom és már "végrendelkeztem" az állatokról.Még nem tudom mennyire lesz tartós,de már tudok nyelni!!!! \:D/ \:D/ \:D/
Kép
A gyógyszertáras hölgy azt mondta ,napi 4-5 tabletta ,3 óránként 1db, 5 napon keresztül.Szopogatós,nincs benne cukor.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 12. 15:43

Még azt is megmutatom,hogy a páromnak /heti 1 x ehet édesítővel / .megcsináltam a Kata által feltett joghurtos krémest.Közepesen finom,de nekem most mindentől undorom van ,így csak egy fél diónyit ettem belőle.Mindjárt mutatom.Roppant könnyen elkészül és nem drága
Kép
Itt a finom gesztenye:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. november 12. 15:50

Itt pedig a szép alma:
Kép
Most megyek vissza , próbálok valamit csinálni, a konyhába.Sziasztok.Paggy %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 12. 17:43

Paggy, nekem mentolos van az is nagyon finom! Meg ha eszembe jut melegvízes szódabikarbóna só kombós öblögetés..
Nagyon guszta lett a sütemény, és milyen szép az alma...most dobtam ki párat, mert a panelban nem áll el még egy hétig sem..vérlázító.
:x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. november 12. 18:52

Sziasztok!
Nagyon sok dolgom volt az utóbbi napokban, este meg már beájultam az ágyba.
tegnap falevél összekapirgálás, miután harmadik napja nem találtam Ramos végterméket. Kiderült, a gyümölcsfák alatt a faleveleken végezte a dolgát. Ennyit a fiúk ötletéről, hogy nem kell azt összekapirgálni. Azóta sem a megszokott helyét használja.
Ma meg munka - rémtörténetek hallgatása közben-, aztán gyors leves csinálás, mert a töltött káposztát megcsináltam tegnap este. ÚÚÚ, most jutott eszembe, Ramosnak nem tettem fel a levesét, hogy a bánatba, na most abbahagyom, rohanok főzni.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. november 12. 19:22

Jó estét.
Paggy olvasom rossz a gyomrod. Biztos te sem, de én sem vagyok colaivó.
Ha rossz a gyomrom iszom egy kis pohár cocacolát. Hidd el rendben leszel. Nem kell túl hideg, olyan kamrahideg.
Eredeti ízt mindig tartok itthon, mondjuk multkor sikerült zérósat venni, mellényúltam a boltban.
Ma igazán ronda idő volt, hideg is, esett is valami kicsi, lehet, hogy köd volt.

Most online tanulok akvarellt. Már régóta nézegetem őt leckéket küld annak aki kéri. Most meghívott többünket egy 7+1 alkalomra egy ingyenes oktatásra. Ráálltam, már hármat festettem,a többi még hátra van. Már máskor is mentem volna, de barion kártya kell hozzá, nekem nincs, és fogalmam sincs hogy kell azt váltani,így mindig csak lestem nála, pár dolgot tanultam.
Különböző technikát tanulunk.
Szóval velem nem lesz üzlet, mert más fizetési eszközt nem fogad el.
Elfáradtam ma. Fekverésznek kellene egy kicsit a 19.4o-es tananyag előtt.
Szép estét.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 12. 19:43

Lányok, látom még véletlenül sem lehet unatkozni. Remélem Ramos nem maradt azért éhen =))
Bár a kutyáknak is jót tesz egy egy bőjti nap, csak olyankor több folyadékot kell adni.
Mellesleg én meg az újságomért nem mentem még le! A szemetest meg majd holnap, nehogy seggbe legyek billentve, hogy 8 után viszem le a szemetet! :-o
Ildikó, milyen jó hogy valamilyen formában tud az ember fejlődni fejleszteni. Szóval néha a rosszban is van valami jó, hiszen így meg felajánlották a 7 ingyenes tanfolyamot. Biztosan érdekes lesz.
Én mindenesetre nagyon szeretem a Te képeidet is. :D ;)
Szép estét mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. november 12. 19:44

Hú, de jó, hogy eszembe jutott, szegény reggel várhatta volna a meleg levesét. Farhátat szoktam felforralni, leönteni, mert ami hab lesz rajta, az katasztrófa. Hús lemosás, feltenni újra répával semmi más bele, kevés vizzel, hogy " erős " legyen. Rizst jó szétfőzni, az megy még bele amikor melegitem. Ez a hideg elleni meleg leves. Amikor elhoztuk az állatotthonból és még akkor is 27 kg volt, ezt ajánlotta makói szuper doki. El sem merem képzelni milyen lehetett amikor bekerült az állatotthonba. Nem is tudták rögtön ivartalanitani, gondolom a súlya miatt.
Na, léynyeg, a leves fő. :-) Az eszem meg kullog utánam.

Paggy, olvasom, hogy a torkod mindig beindul ilyen időben. Kúráld magad és ne gondolj semmi másra, mint torokfájás. Főleg, ha tudod mindig elkap ilyenkor. Tudjátok, hogy én akkor veszek be gyógyszert, mikor már a véget érzem, amúgy ott van a sok kütyüm és a gyógyteák. Viszont volt egy makacs torokfájásom, amit nagyon hamar el akartam mullasztani. Feladva elveim bevettem a strepsilsből pár darabot. Sokkal jobban voltam pár szem után. Mondjuk napi kettőnél többet nem engedélyeztem magamnak, de két nap alatt rendben is voltam. Nálunk is a mentolos van otthon, mint Katánál.
Nagyon szépek az almák! Életemben nem ettem még sült gesztenyét! Most lehet kinevettek, de tényleg nem. :-)
Olyan, mint a gesztenyepüré izre?
Paggy, képzeld, azt hiszem hétfőn voltam a Lidl-ben, tőlünk nem messze van a körúton menve - teszek is majd be képet, hogy lásd miért nem hozok képeket, mert egész másfele csatangolok :-) -.
Kép

Az út másik oldalán is van egy tó, mellette meg a Vadaspark. A kilátót amig nem nőtte be a fa a kerités hátulját, addig látható is volt.

Kép

Tehát kerestem a karácsonyi szines tésztát, mert szószokhoz szeretjük. Amióta az első hullám volt, azóta tartalékolok éhhalál ellen ilyen szószokat. Van a piacon egy pasas, aki Olaszból hozza a szószokat, olcsóbban, mint a boltban, meg olyanok vannak nála, amiket itt nem lehet kapni. Tészta is van sokféle. Csak piszok drágának találom a fél kilóért a 800 Ft.-ot. na és a Lidl-ben volt fél áron, azt kerestem. ÉÉÉs mit találtam még pluszban? A párod által hozott kis cukorkákat abban a szép üvegben. Nem vettem, de nagyon megörültem neki :-)

Kép

Szerencsére nem szinezékes, igy megvettem.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. november 12. 19:52

Ildikó!
A barion fizetés az olyan, azt modnta a fiam, hogy rámész az oldalra, amit felajánl fizetésre, ez jelen esetben a barion, ott megadod a kártya adataid és fizetsz. Ennyi. A fiam azért nem szereti, mert nem ad meg mindenféle oldalnak kártyaszámot, igy ezt hanyagolni szokta. A pay pail, simple pay-t szokta használni. Mondjuk ez most nem oldja meg a problémád, hogy ő mit szeret. :-)
Közben utánanéztem, de biztos már megtetted:

Spoiler: mutasd
Hogyan tudok Barionnal fizetni egy webshopban?
A Barion elektronikus fizetéseket lebonyolító szolgáltatás, amivel kényelmesen és biztonságosan tudsz bankkártyával, vagy Barion egyenlegedről fizetni webáruházakban, mobilalkalmazásokban, vagy barátaidnak. A bankkártyás fizetéshez nem kötelező a regisztráció, elég megadni bankkártyád számát, a lejárati dátumot és a hátoldalon található 3 számjegyű CVC kódot, valamint egy működő e-mail címet. Ha azonban regisztrálsz, soha többé nem kell begépelned a kártyaszámodat egyetlen Barion elfogadóhelyen sem, a fizetéshez elég az e-mail címed és jelszavad. Ez nem csak kényelmes, de a biztonságodat is növeli! A fizetéshez használhatod: Mastercard vagy Maestro, Visa vagy Electron, illetve országonként eltérő módon Amex vagy Diners/Discover bankkártyádat. Ha egy webshopban a fizetési lehetőségek közül a Bariont választod a biztonságos Barion fizetési oldalra jutsz. Ezután ellenőrizd le a vásárlás részleteit (pl. hogy milyen termékeket, szolgáltatásokat fogsz megvásárolni, rendben van-e az ár). Ha mindent rendben találsz, mehet a fizetés. Ha már van Barion tárcád, az e-mail címed és jelszavad segítségével be tudsz lépni, és bankkártyáid egyikéről, vagy előre feltöltött Barion egyenlegedről fizethetsz. Ha még nincs Barion tárcád, akkor bankkártyád adatainak megadásával tudsz fizetni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 12. 19:52

De jó hogy visszaléptem, szuper az a kis cukorka a végén.! Mennyi időt főzöd a levest,? csak azért kérdezem nehogy elfőjön...hogy eltereljük a figyelmedet.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég