Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 30. 21:28

Gyorsan még Áginak is írok mert látom egyszerre írtunk..hát izgalmas ez az onlin tanulás és csodás így is amit elérsz, nekem tetszenek azok az ágak, fák, kicsit morbid így csak a fekete tussal.
Ramost meg lehet zabálni, olyan nézése van, hogy ugye ezt nem másnak szánod, ez az enyém?! :)) :)) :))
A munkahelyi maszkod nagyon klassz...azt mondta egy doki, hogy érdemes felül az orrnyeregnél ragtapasszal leragasztani és akkor nem lesz párás a szemüveg. de ezt valamelyik nap meg is osztottam a facen.
Paggy, meg úgy néz ki mint egy világutazó aki a szaharai nehézségeket győzi le :))
Na de most tényleg mentem puszi mindenkinek! :x :ymhug:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. november 30. 21:41

https://kifoztuk.hu/garden-focaccia/?fb ... yOTVCyWkfE

Hát ez valami csudajól néz ki. Lepénykenyér.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 7:20

f.ági írta:https://kifoztuk.hu/garden-focaccia/?fbclid=IwAR3V5pimv6lEP6tPYNQ8TQrxzmBSIXtPSklMi3pxyw1fQnKRByOTVCyWkfE

Hát ez valami csudajól néz ki. Lepénykenyér.


Na jól elcsábultam ezen a linken is, nagyon jó dolgok vannak, a Russelt én is szeretem.
viszont a tegnapi linket a vásárlásokkal kapcsolatban megnéztem és valami fantasztikus micsoda szép és klassz dolgok kaphatók, sőt egy kis ügyességgel még itthon is megalkothatók. Nagyon örülök hogy véletlenül megláttam a rengetegben.
Legyen mindenkinek szép napja! Ma bemegyek a városba, tortát venni Samunak! Ma van a születésnapja! :ymblushing: :x :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 1. 7:37

Kata, Samukának hatalmas ölelés és boldog szülinapot! :-)

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 9:08

Köszönöm szépen mill puszi! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Samuka nagyon örült a képnek, fülig ért a szája! Már öltözünk, megyünk tortát venni...vagy enni... :D
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 1. 9:15

Kata, nekem is fülig ért a szám, ahogy olvastam. :-)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 9:19

:x :x :x :x :x :)) :)) :)) :)) :)) :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 11:34

Sziasztok!Tegnap beájultam ruhástól az ágyba,ma reggel pedig egy csomó minden összejött.Most leültem végre újraolvasni a tegnapit és mit látok???
Samukának szülinapja van. :flower1:
Nézzünk gyorsan neki valami szép vidámat!

Isten éltessen Samuka!Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 12:15

Ágika!Gondolom Te is olyan vagy,hogy nem akarsz másoknak kellemetlenséget okozni.Persze,szerintem se kell 1-2 alkalom után szólni,DE ha rendszeres ,akkor igen
Spoiler: mutasd
.Nem tudom ,hogy 2 vagy 3 éve küldtem el az előző albérlő házaspárt,mert a srác néha bekattant és akkor irtó hangosan ,igazságtalanul/ez később kiderült/,csak a mérge levezetése miatt,üvöltözött a feleségével.Nehezemre esik elítélőleg mások dolgába beleavatkozni,mert nincs jogom hozzá,csak amikor már az utcán is megálltak a kiabálás miatt,akkor először szóltam,hogy talán EZT NE,másodszor mérgesen közöltem,hogy ÍGY NE,harmadszor,amikor a házunk előtt történt,megírtam a felmondó levelet.Természetesen letöltötték a felmondási időt és utána szép csendben elmentek/barátságban/ AZÓTA VAN EGY NORMÁLIS,RENDES SRÁC bérlőm.IGAZ VANNAK TELJESEN INTOLERÁNS EMBEREK,akik azonnal szólnak,felháborodnak.LE VANNAK EJTVE,mérgelődjenek nyugodtan.Ha ebben a stílusban szólnak,nincs esélyük nálam.

Ági nagyon klassz az íróasztalod és a körülmények ,amiben élsz.Így lehet dolgozni,alkotni a rendben és rendszerben.
Spoiler: mutasd
Nálunk mindig kupi van valahol.
Gondolom ,ha nem gyakorlod sokat a kalligráfiát,nem lesz tökéletes.Azt hiszem írtad,vagy hallottam valahol,hogy nem mindegy mennyire nyomod rá az ecsetet.ÖNFEGYELEM,könnyű kéz a nyitja?Sok-sok év!De megéri,mert közben átalakulsz/már ha akarsz/.Átalakulsz,ura leszel az izmaidnak,a finom mozgások fejlődnek,a gondolkodásod is megváltozik.
Spoiler: mutasd
Vágyom egy kis elmélyülésre,de nem adatott meg a nyugodt élet.Állandóan alkalmazkodnom kellett.Szinte elment az életem közben.Most próbálom a belső nyugalmat elérni.Nem nagyon megy,mert állandóan elsodor az ár.Jó néhány traumatizált emberrel találkoztam,mindenhol ez a probléma.Hiába tudsz róla,nehezen megy a változás.

Jópofa képet csináltál magadról,köszönöm,hogy betetted. :) :) :) :flower1:
Ramosnak nagyon meleg tekintete van :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: .Számomra bizalmat sugárzó.Igaz,az is lehet,hogy a várható húsinak szól. :)) :)) :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 12:16

Köszönjük szépen ezt a bájos videót, Samukának nagyon tetszett. azt üzeni hogy szia! :x
elfelejtette hogy ilyenkor köszönömöt kell mondani...de az arca mindent elárult!
hozom a képeket
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 12:24

Szia Kata!SZUPEREK az utolsó képek rótatok.Samuka ártatlan szemei és a Te figyelmet sugárzó,óvó tekinteted. \:D/ \:D/ \:D/
Egyébként nem értettem ,ki az a szószátyár ember?Képeket adott el neked?Vigyázzál a rendelésekkel,mert a rádióban rémtörténeteket mesélnek a pénzbehajtókról !!!1000x meg kell gondolni,mit rendel az ember és a kis betűket el kell olvasni! %%- %%- %%-
JUJJJJJJJ,de finom lehetett a süti.Málnás,csokis:NYAMNYAM
Samukának én is üzenem,hogy SZIA :littlehearth: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 12:42

Most mennem kell,mert megint nagy kupi van a konyhában,ugyanis a macskák leborítottak néhány fréziát, én bolond meg, hozzájuk közel tettem egy csomó dolgot,így a virágföld bezuhant a sóba,a meleg teába stb-stb.Fekete, sós folyadék folydogált le a konyhaasztalról.Alatta a "FEKETE TENGER" s mellettük az egymásra valamiért fújdogáló 2 macskám.Jó nagyot ordítottam a fréziák miatt,ők meg át a "tengeren" ,be a szobába,át a frissen felhúzott ágyneműn,be az ágy alá.Mögöttük a semmit sem értő Fruzsi,aki egyébként szelíd,de mégis csak terrier,még ,ha idős is.És egy terrier mindent megad egy jó kis konfliktusért.Most ott hasal az ágy alatt és ugatja a macskákat,ők meg bár nagyon jóban vannak,nem mernek kijönni onnan.A kupi közepén ültem le ide,hogy megnyugodjak.Aranyosak,a szívem csücskei,DE MINDIG TÖRTÉNIK VALAMI: :(( :(( :)) :)) :littlehearth: :littlehearth: Most még iszom egy kávét,utána muszáj mindent lemosni,felmosni.Sőt még a lépcsőházat is fertőtlenítenem kell a földszintiek miatt.Sziasztok.Paggy @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 12:43

Kedves Paggy, én akartam a képeket eladni..nem nagy szám, de szellemileg nem volt jó hatással rám, különben feltettem volna már a falra!A szószátyárságot arra értem, hogy az én telefonszámlámra telefonál...ha elfogy a keretem. mert én mobilon 2o-as vagyok ő meg 3o-as.
Amúgy leálltam a rendelésekkel, mert ha nem tudok elmenni érte a postára akkor meg kész káosz! mert most nem lehet kártyával fizetni csak készpénzzel a helyettesítések miatt! Bár nem hiszem hogy ez gyakran létezne... Én meg nem vagyok hajlandó kp-t itthon tartani... :-bd :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 12:44

Köszi Kata,most már értem.Igazad van. :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 12:46

Fel a fejjel Paggy, ilyen ha áll a bál! :)) :(( de azért részvétem, mert most minden minimum dupla munka! Hát sajnálom.
Pihenj egy picit, és először csak a legsürgősebbet. Ilyenkor nem szoktad őket elzárni? csak hogy minden száraz, és tiszta maradjon amíg végzel a rendrakással.? :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 12:48

Aktuális téma:
Milyen gyakran cseréld az ágyneműd? =)) =)) =))
https://femina.hu/szepseg/agynemuhuzat- ... n-gyakran/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 13:10

Paggy írta:Aktuális téma:
Milyen gyakran cseréld az ágyneműd? =)) =)) =))
https://femina.hu/szepseg/agynemuhuzat- ... n-gyakran/

Na akkor nem mondhatod hogy nem tartod be... :)) :)) :))

viszont a másik cikken meglepődtem, a selyemágynemű hatásán...veszek ha tudok egy próbát megér, pláne manókámnak! :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 13:17

Na lányok juszt is szabadnapot adtam magamnak! A Kristály étteremből rendeltem két menüt, én rántott karfiolt, Samu rántott húst fog kapni! :D :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 13:25

Kép
A barátnőmtől kaptuk! :D :x
Kép :)) :)) :))
egész félelmetes...ezt a nézést :)) :)) :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 1. 14:11

Sziasztok!
Süt a nap Szegeden, de meg lehet fagyni.
Paggy, elképzeltem a jelenetet, amit leirtál. Az ugatás már csak hab a tortán. :-)
Akkor nálunk nyugisnak mondható,mikor Ramos betrappol földes lábbal. Már egy párszor megigértem neki, hogy agyoncsapom. :-)
Ma fekszek a mágnesen, addig a fiam felügyelte, mert a mágnes az ő helye. Ki vagyunk túrva. Ráfekszek, utána a lábujjaimra fókuszál, igy teljes volt a relax. Szúr a szivem még mindig. Egy hét, mire rendbehozom kb.
Szól a férjem, hogy ne jöjjek le ha végeztem róla, mert rögtön jönne, ugyanis utána indul a harc a helyért. Igy mindenki szépen gyógyult, Ramoska meg feküdt mellette. :-)
Paggy, a képen az ebédlőasztal van. Ehhez ragaszkodtam, mikor beköltöztünk, mert olyan szép volt. Kiállitási darab volt a Balaton Bútornál, igy magkaptuk olcsóbban, de a férjemnek úgyis kikerekedett a szeme az árán. Nyolc személyre bővithető ha annyian lennénk simán elférünk mellette még többen is. Ezen szoktam festeni.
Ma mondom a férjemnek, hogy holnap festészet. Mondja, hogy igazán semmit nem jelent, mert ha bármikor festek, neki akkor csend van. :))
Kata, jól néztek ki :-)
Fiinom sütiket kapott Samuka. :-) Ehető virágok! Hú, még sosem ettem ilyet.
Igazad van a rendeléssel.
Jól néz ki a kék kabát is. A másik nem lett meg ugye?
Selyem ágyneműm van. Csúszik, mint a veszett fene és hideg télen.
Elindulok Ramossal sétálni azt hiszem.
Zoltán zh-t ir, várjuk a barátnőjét, valami vacsi-sütit kellene csinálni, de olyat ami rágcsa is. nehéz ügy. :-)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 18:41

Esti vidámság COVID idején:
HOPLA-HOPP
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 18:43

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 1. 18:50

És ugyanilyen csoda jön.Lehet dinnyét termeszteni a tetőn?IGEN:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 1. 20:20

sziasztok! Jót derültem Ramos kalandjain, hogy mágnesezős kutya lett belőle teljesen! Olyan jó ezeket olvasni, az embernek derűt szerez!
Samuka nagyon élvezte a videót amit küldtetek neki, és nagyon tetszettek a faces képek is, mindet megmutattam neki amit eddig küldtek az ismerősök. Hát meg is vagyok hatva rendesen. ;;) ;) :x :ymblushing: :littlehearth:

Paggy, nekem a dinnyés változat igencsak tetszik. és a veterán táncos is, hihetetlen..na anyósom volt ilyen apró és vékony mint itt a partnerhölgy..bámulatos amit leadtak! :D :))
puszi mindenkinek, mert én is full fáradt lettem mára! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 2. 11:57

Sziasztok!
Egy találós kérdés következik.Mi ez?
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 10 vendég