Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 18:35

https://wmn.hu/kult/49717--a-szerelem-a ... -lennonnak
Részlet a cikkből:
Olvasom a nemrég megjelent, biografikusan szerkesztett Lennon-levelezést (John Lennon levelei és feljegyzései, Partvonal kiadó), és a Yokóval előzetesen kooperáló szerkesztő úgy meséli a sztorit, hogy

a zenész beleharapott egy almába, ami voltaképpen kiállítási tárgy volt, Yoko meg úgy emlékszik, kiakadt, hogy milyen bunkó ez a fickó.

(Szerintem nem akadt ki, legalábbis el nem tudom képzelni, hogy volt nő a világon 1966-ban, akit kiborított volna, ha John Lennon beleharap bármijébe. Mondjuk, Yoko azt állította, hogy nem ismerte fel Lennont. Ennek ellenére később megkereste, írogatott neki, és hogy-hogy nem, a következő kiállításának szponzorálását már Lennon vállalta.)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 18:38

A híres szám énekkari feldolgozása a KIRÁLYI ESKÜVŐN :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :-bd :-bd :-bd :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 18:41

A végére valami ARANYOST.NINCS AKADÁLY,NEM SZÁMÍT SEM SÚLY,SEM KOR!!! \:D/ :littlehearth: BÚÉK! Lányok:Paggy %%- @};-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 31. 19:17

Sziasztok!

Paggy, jövök én, csak csigalassúsággal. :-)

Mindenkinek boldog új évet kivánok! A kisbetűk nem véletlenek. Minden napra minden jót, egészséget, boldogságot, jólétet, ha lehet. Ha meg nem megy, akkor a legjobbat amit ki lehet hozni az akkori helyzetből.
Kerestem valami frappáns 2021-es jókivánságot. Nem találtam.
Más ez a szilveszter, de nem rossz szerintem. Csend van, nyugalom, figyelünk egymásra jobban, remélhetőleg.
Nálunk már durrogtatnak.
Ramost is figyelem fél füllel, valószinűleg bent van a házába, már az előbb bekéredzkedett, mert petárdáztak. Remélem végig alussza az éjszakát, mint tavaly. Ha nem, akkor bejön és bent alszik.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 31. 19:38

Kedves Lányok! Mindenkinek Boldog, áldott békés,egészségben bővölködő esztendőt kívánok!
Ildikó csodás a képed amit festettél! Mindenkinek köszönöm az egész éves figyelmet, humort, vigasztalást, erősítést, nógatást :)) , szóval köszönöm hogy nem voltam túl sokat magamra hagyva. megpróbálok egy fényképet keresni..
Ma lesz Istentisztelet, de holnap ha lehetséges szeretnék mindent bepótolni., ahogy Paggy zenegyűjteményét is .
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ági, itt is petárdáznak már de legalább nem annyira sűrün..
szegény kutyusokat én is sajnálom... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 31. 19:54

Az elmaradt képeim.

Mindenki szerint maradunk majd a normann fenyőnél, leváltva a hosszú levelűt. Persze, csak ha normál áron sikerül kapni.

Kép

Aminek örültem, hogy végre a fiam által eladásra kapott égetett cserép diszek is a fára kerültek. Igaz, kettőt azon nyomban leejtettem a fáról, el is tört, de meg lett ragasztva.

Kép

Ramos eleinte mikor bejött reggel, mindig beledugta a fejét a diszek közé. Szerencsére minden túlélte és mivel minden csoda három napig tart, ma már nem érdekes neki. Amikor a fát meghoztuk a garázsba le akarta pisilni. Szerencsére ez már bent nem jutott eszébe. :-) Szép is lett volna. :-)

Ramos gyengéje a lábujjunk zoknin kersztül.

Kép

Karácsonyunk nyugisnak indult. Meséltem,hogy a megrendelt ételt a z étterem visszamondta facebookon, ezért megrendeltem az egyik halászcsárdából. Minden megjött időben, ebéd után, ami nálunk mindig délben van épp kipurcanás szélén voltunk, csörög a telefonom. Lehet mondtam is egy cifrát, mert ilyenkor csak kósza vendég hivhat. A fiúk később mesélték, hogy azt hitték apuval van valami, mert az arcom, az leirhatatlan volt.
Hát nem. Az étteremből hivtak, ami elvileg bezárt és elvitel sem volt lehetséges az előzőekben leadott rendeléseknél, hogy hol vagyunk, mert nem vittük el a karácsonyi ételt. Jó magyarosan, köpni nyelni nem tudtam. Fél egykor rohantunk a három adag halászléért és a három adat kemencében sült csülökért piritott káposztával, serpenyős burgonyával összekészitve. Hát nem lehet leirni mit éreztem.
Lényeg: amin viccelődtünk ebéd közben, az most kipróbálásra került. Vagyis: Melyik étterem halászléje a jobb?
Egy hétre való ebédem lett összesen. Halászlé és második. Késő este pakoltam el, be sem akartam menni a konyhába látva a kaja hegyeket. Égnek állt a hajam.

Apuval kapcsolatban:
Spoiler: mutasd
Sajnos nagyon be van sárgulva. Fájdalomra a háziorvos morfiumos tapazst irt fel. A saját orvoshoz maszekba hiába mentek. Azt mondta, majd január közepén befekteti - ha megéri, de szerintem ő már látta, hogy mi a helyzet- és kivizsgálják.
Nem irok róla többet. Annyit kérdezett anyutól mivel érdemelte ezt ő ki. Van már mikor félrebeszél, sokat alszik, gyenge, nem eszik, vagy csak alig. Ez van....
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. december 31. 20:28

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 31. 20:30

Szerdán délelőtt indulás volt Félegyházára a henteshez, akitől a húst hoztuk még tavaly is. Azóta a papa nyugdijba ment, bezárta az üzletet, de virslit csinált, házit, meg húst is hozott ahonnan régen. Hát hiába akarok én itt Szegeden olyan húst kapni!
Lényeg, Kecskeméten kötöttünk ki, mert a kedves vezető úr telefonált - kihangositón persze- és elnézte a kijáratot. Kettőt is. Ki volt a hibás? Hát perzse, hogy én, mert nem szóltam. Hát figyelte a fene az utat hol kell lemenni. :))
Az idő vihar előtti volt ahogy indultunk. Gyönyörű volt a táj, amit nem ad viszsa a kép teljesen.

Kép

Most csak ami eszembe jut, aztán újra olvaslak benneteket.

Rita! Olyan jó, hogy téged is lehetett látni itt! Hiányoztál!
Megértem amit irtál, és amit fogsz csinálni. Lakásba költözöl Miskolcra? Hogy tudod megoldani, bérled, vagy meg is tudod venni?
Remélhetőleg mikor indulnál ki rendeződik a repülős dolog is. Az oltással kapcsolatban bármennyire nem vagyok hive, biztos én is azt a döntést hoznám.
Lilike tünemény! Az új dolgokról amikor irsz azért jó, mert aki még előtte áll, legalább hall is másról. Régen ugye az volt, ne adjunk darabosat, mert megfulladhat. Na az én fiamnál a férjem ezt meg is mutatta, hogy nem kell csinálni. Azóta nem eszi meg a gyümölcsöt.
Ugyanez okok miatt hason kell fektetni. Lilikénél meg már másként csinálják. Változnak az idők.
Nagyon szépen fejlődik!

Kata, jobban vgy az esés óta már? Olvasom majd a dolgokat, le is vagyok maradva azért. Azt láttam, hogy Samuka megkapta a karácsonyi könyveit. :-)
Nálunk már nincs ajándékozás. Még magamnak sem vettem a szokásos francia parfümöt. Minek, úgysem megyek sehova. Még a ta valyit sem bontottam fel. Ha meg igy marad vendég sem lesz mire vége a virusnak.

Paggy, remélem az orvosi doglaid rendeződnek és az eredményeid is kielégitőek lesznek!!
Megcsináltam a piskótát. A túrórudi torta csokis alapja van igy készitve. Szépen, nyugisan, ahogy leirtad. He-he, és összeesett. :-)
Komolyan mondom izém kivan a piskótával. :-) Lényeg, mint mindig felhasználható azért a végtermék.
Mondjuk ha tudom, hogy anyu cukra magas és gyógyszert szed rá, akkor nem bajlódok vele. Mindig titkolóznak, mindent jóval később tudok meg, ha egyáltalán megtudom. Fél éve góygyszert szed .
Nagyon szépeka fréziáid!

Ildikó! ez valami csoda amit csináltál! Gyönyörű!
Lehet lemaradtam, mert nem mindent olvastam még el, hogy eddig is akvarellt festettél. Amit most online csinálsz az új technika?
a karácsonyfád is nagyon szép környezetben volt a festményeid körében!
A beigli is szuperül nézett ki!

Dorina! Elolvasom mindig amit beteszel. A koreai nyelvtanulásod is meglestem az oldaladon :-) Nagyon kevés filmet nézek, de már fejlódök, azért nem jelentkezem.
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. december 31. 20:59

Paggy! Úgy látom, megihletett a "Stand By Your Man", nagyon jó zenéket hoztál, a topikban jelöltet is meghallgattam, nem tudom miért törölted.
Kis kiegészítés Carla Bruni dalához. Az énekesnő olasz származású francia állampolgár, és Nicolas Sarkozy elnöksége idején first lady, mivel a volt francia elnök felesége 2008-tól.
Tetszik a fréziád (nagyon kedvelem ezt a virágot), a zene meg életelemem, és nagyon szeretem a latin zenét is.
Jó latin zenéért nem kell messzire mennünk, hazai zenészek is tudják. Tátrai Tibor és társai szenzációs előadásából készült DVD is. Megvettem zenekedvelő barátaimnak is. Felhívtak, amikor hallgatták. Azt mondták, elkezdték háttérként hallgatni, azután lassanként leültek és odaragadtak a képernyőhöz, merthogy ezt teljes odaadással kell hallgatni-látni.
Persze háttérként is sokszor hallgatom. Ezek után:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2020. december 31. 21:03

Ági!
Spoiler: mutasd
Beleborzongtam, amit a papádról írtál. A férjemmel kapcsolatos dolgok jöttek elő.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 22:35

Kedves Rita,Ildikó,Éva,Kata Dorina és Ági! %% :flower1: %%- :flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 23:09

Paggy írta:Kedves Rita,Ildikó,Éva,Kata Dorina és Ági! %% :flower1: %%- :flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:Paggy

Éjfél előtt még egy kis nyami:

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. december 31. 23:21

Hát Paggy, ezt most nem fogod elhinni! :))
Nézem vagyis nézném a videód,közben idejön a párom, hogy ő most lehet elalszik és boldog új évet kiván. Ahogy elmegy, elinditom a videót, a hagyma szeletelésig jutok, mire visszakérdez a szobájából, hogy mi ez? Mondom neki hagymaszeletelés. Erre ő: ki az a h----e, aki ilyenkor hagymát szeletel? Ugyanis a szomszéd aki épitkezik állandóan este tizkor kezd el kopácsolni. Majd leestem a székről úgy röhögtem - bocsánat, ez az volt és nem mosolygás-, mikor mondtam neki, hogy ez videó.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 23:47

Kedves Ági!Örülök,hogy pici vidámság is odaért.Nem tudok mit írni apukáddal kapcsolatban,mert tudom és mindnyájan sejtjük mit érzel.CSAK NE FÁJJON!Ezt kívánom,hogy az úton ,amin halad,ne fájjon neki!Ezért kell fohászkodni.Kedves Ági!Azt kívánom,hogy szeretettel fohászkodj a MiNDNYÁJUNKAT MAGÁBA FOGLALÓ ÖRÖKHÖZ!Veled érzünk MINDNYÁJAN,akik tudjuk,hogy mi ez az érzés. :littlehearth: ^:)^ :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. december 31. 23:53

Kedves Lányok!Nézzétek meg az Ázsia Ékkövén a koreai drónvideót!Olyan mintha ott lennél!Megdöbbentő.
Felteszem ide a videó linkjét,hátha valaki lemarad róla:

Nagyon köszönöm,aki feltette az Ázsiára és ezer köszönet,aki készítette :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 1. 0:11

Paggy, nem látom a drónvideót.
Na már itt is van! :-)
Köszönöm, hogy feltetted!!
Spoiler: mutasd
A gondolataimban az van apuval kapcsolatban, amit leirtál! Sokat segit az, ami itt is történt a te dédiddel és Kata apukájával. Az ittmaradtaknak túl kell élni és megbékélni
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 1. 0:12

Szia Ágika és sziasztok Lányok .Nézem a videót és utána megyek az ágyba.Szebb 2021-t:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Közben...bele lehet tekerni,mert nagyon hosszú!!!!Sőt, minden tájegységet bemutat pld.2ó29-nél Jingju azután később Soul stb.Nagyon szép.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 1. 0:14

igen, igy látom!!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. január 1. 0:38

Buék Lányok.
Csak benéztem.
Majd holnap válaszolok, megnézem a zenéket, a fotókat, a tojás sütést, stb.
Megfájdult a fejem. talán majd kialszom. Családom társasozik, én már nem szeretnék. elfáradtam..... a semmiben, mert alig csináltam valamit.
Kutya remegős, mert durrogtatás van, hiába a rendelet. Családi házas környezet és lehet.... nemszámit, hogy a kerítés nem "hangszigetelt.
A festés akvarell, köszönöm, hogy megnéztétek, aktillal festettem, bár a falon lévőből 2 keretes akvarell a másik akril.
Szép álmokat.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 1. 16:26

Szép
újévi első estét!
Hú Lányok!Ma hallottam róla,MICSODA GAZDAGSÁG egy ilyen honlap!!!!!!!!!
Ezt nézzétek meg!
https://www.google.com/search?sxsrf=ALe ... 60&bih=653
DE TÉNYLEG, TÉNYLEG!!!!Okvetlenül nézzétek meg!!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 1. 16:48

Lányok!Teljesen béna lettem,mert nem tudom már,hogy lehet visszajutni a 2 perccel korábbi hozzászóláshoz,ha utólag akarok még hozzáírni.Állandóan csak az új ablakot nyitja meg és ha a fórum kezdőlapjára lépek ismét be kell jelentkezzek.Nem szeretnék pazarolni a sok hozzászólással.Tud valaki segíteni?Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 1. 17:20

a kék kockára kattintasz Paggy és akkor bele tudsz menni a hozzászólásodba.


Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 1. 18:04

Ágika!Hiába jelentkezem be csak az új hozzászólás ablaka jelenik meg.Ha onnan visszamegyek a fórum kezdő oldalára újra be kell jelentkezzek.Kb 2 perc után .ha közben máshová megyek,pld postimage-re és vissza akarok menni feltenni a képet,újra be kell jelentkezzek.Kb 2 perc múlva
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 1. 18:07

Ágika!Hiába jelentkezem be csak az új hozzászólás ablaka jelenik meg.Ha onnan visszamegyek a fórum kezdő oldalára újra be kell jelentkezzek.Kb 2 perc után .ha közben máshová megyek,pld postimage-re és vissza akarok menni feltenni a képet,újra be kell jelentkezzek.Kb 2 perc múlva.Most pld írtam,majd elküldtem,megnéztem így vissza tudtam jönni.De most megpróbálom,hogy 3 percig várok,be kell-e jelenkezzek.Lűátod,nem tudtam visszamenni az előzőbe.2x jelent meg.talán rájöttem.
ÉS Ó milyen nagy bohóc volt Lennon,de óriási!!! \:D/
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 1. 18:55

Paggy, próbáld újrainditani a gépet.
Festettem, csak most láttam mit irtál...

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég