Van képem hozzá

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 7. 14:01

sziasztok!
Kicsit lemaradtam megint. A héten kétszer voltunk hétfőn és tegnap otthon.
Spoiler: mutasd
ma reggel fél hétkor telefonált a hugom, hogy szerinte apu nem lélegzik. Fél hatkor még beszélt hozzá.
Jövök majd, csak kis idő kell nekem.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 7. 17:56

Ágika! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 7. 17:56

Spoiler: mutasd
Farsangi fánk:

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=k36j8Cz5DAc

Spoiler: mutasd
Túró fánk:

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=C0wmS38AIfQ

Spoiler: mutasd
Ezt kipróbáltam,finom és könnyen elkészíthető.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 7. 18:17

Ági! Veled vagyok lélekben!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 7. 19:30

Kata, nekem is ez a második ágybetétem. A matracom nagyon jó. A JYSK-ben vettem. Egy csomó
ki volt téve, és ki lehetett próbálni. Én mindegyikre ráfeküdtem, és amelyiken a legjobban éreztem
magam, azt vettem meg. Be is vált nagyon. A kétszemélyes nagy ágyamba nem egy nagy széleset,
hanem két keskenyebbet vettem, hogy minden nehézség nélkül tudjam forgatni őket.

Paggy, amikor a lányom meg én is ráérek, azonnal videózunk. Tegnap tette meg Lilyke az első lépéseit
négykézláb. Hamarabb láttam, mint a lányom. Ő épp odébb lépett egy pelusért, én meg néztem, hogy
négykézláb állásban előre hátra ringatja magát a gyerek. Egyszer csak megindult előre. Mint egy kis
robotnyuszi, akit nem olajoztak be eléggé. De haladt szépen. Kiabáltam Zsuzsinak, hogy látja-e a lányát.
Akkor nézett oda. Nagy esemény volt, és én innen Magyarországról a részese voltam. Azt is láttam élőben,
amikor ülésből először sikerült négykézlábra állnia. :D

Nem mozdult el a sáska. Szerintem melegedett a napsütötte házfalon.

Ezt is régebben fotóztam. Erdei iszalag.

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 7. 19:30

Lecsós fehérbab párolt karfiollal, brokkolival, répával, tk durumtésztával és növényi joghurttal

Kép

Krumplis-répás hajdina sütőben sült szójaszószos-balzsamecetes zöldségekkel (gomba lilahagyma, édeskrumpli
pritaminpaprika) bébispenóttal:

Kép

"Tejfölös" gomba babbal, tofuval és tk durumtésztával.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 7. 20:45

Ildikó!

Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. január 7. 22:06

Ági! Legyen erőd, hogy el tudd viselni ezen órák, napok terhét. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. január 7. 22:22

Rita! Tetszenek az erdei iszalag képek.
A kis videóról: az elsősorban a saját honfitársaiknak szól. Amennyire tudom, Dél-Korea Magyarországnál sokkal jobban kezelte a Corona19 pandémiát és a következményeit is. Ezért jogos, hogy azt írják, győztek, leküzdötték a nehézségeket. Az attitűdjüket némileg ismerve, ez egy biztatás is.
Az utazás, különösen Angilába, nem lesz hamar könnyű, a Brexit még nyilván meg is fogja nehezíteni. Megértem az érzelmeidet,
annál is inkább, mert az egyik barátnőm (pedagógus, mint te) lánya szintén Angliában él. Kentbe ment férjhez egy angol fiúhoz, ott is egy kislány unoka van, csak már elmúlt 2 éves. Sokszor látom Zsuzsi (ez a neve a barátnőm lányának) szomorúságát és kifakadását is, hogy nem jöhetnek haza, hiányoznak neki az itthoni családtagjai.
Nem akarom tovább ecsetelni a dolgot, csak reménykedem, hogy előbb-utóbb Európa is leküzdi mindazt, amit a járvány és utóhatásai okoztak.
Tudod: Elől megy a Hal mama, a Remény hal meg utoljára.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 8. 5:31

Szia Dorina! A brexit annyiban szólt bele az életünkbe, hogy maximum fél évig lehetek kint, mint
családtag. De ez igazán nem is probléma, mert itthon is van egy fiam, akitől szintén nem szeretnék
elszakadni és persze a menyemtől se. Azt tervezem, hogy kb. három havonta fogok röpködni a
gyermekeim között. De ha valahol hirtelen nagy szükség lenne a segítségemre, megyek terven kívül is.
Mindannyian nagyon várjuk a "szabadulásomat". Annyi tervem / tervünk van. Már csak két hónap. :D

Muszáj kijutnom legkésőbb április elejéig, különben Lilykének bölcsibe kell mennie, amit nem szeretnénk még.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. január 8. 5:44

Vörös curry pasztás zöldségragu karfiolos édeskrumpli pürével, párolt céklával (a curry paszta tartalmaz olajat
és tartósítószert, emiatt az egy összetevő miatt az étel nem felel meg a TÉNÉ szigorú előírásainak)

Kép

Karalábéfőzelék zöldséges árpával és pirított tofukockákkal (TÉNÉ)

Kép

Karfiolpürés tk durumtészta gombapörkölttel és párolt zöldségekkel (TÉNÉ)

Kép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2021. január 8. 7:37

Ágikám! Sok-sok erőt kívánok Neked, lélekben mindannyian melletted vagyunk.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 8. 14:01

Kedves Lányok: Paggy, Rita, Dorina, MinGi! Aranyosak vagytok, köszönöm a vigasztaló szavaitokat!
Kicsit el vagyok havazva, de olvaslak benneteket, aztán jövök is majd.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 8. 15:14

Sziasztok kedves Lányok!Kedves Rita!Örülök a sok gusztusos ételfotónak ÉS MOST NEKEM IS MUSZÁJ ilyen finomságokat csinálnom,csak hogy nem mindegy mit,mert ezt sem szabad-azt sem szabad.Meg kellett vennem a HISZTAMIN INTOLERANCIA SZAKÁCSKÖNYVET.Teljesen más ételeket ehetek mint eddig.Szinte mindent száműznöm kell.Egyről viszont nem mondok le a reggeli 3-4 korty cappuccinoról,mert ha azt sem ,akkor "MINEK ÉLEK"? =)) =)) =)) Mutatom a szakácskönyvet:
Kép
Oda a sok finom SZOKY-KONYHÁJA kaja!!! :(( :(( :(( :(( :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 8. 16:48

Kedves Lányok!Találtam egy videót ,ami segíti traumáink,s ezzel együtt, önmagunk megértését .Különösen érintve vagyok,mert az utóbbi időben sokkal kevésbé elfogadó lettem.Szakemberhez fordultam,akivel jókat beszélgetünk.Most ez a videó is egy ilyen beszélgetés :
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 8. 17:50

Ági! Veled vagyok lélekben, erőt és kitartást. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Lányok, az összes lemaradásomat behoztam olvasatilag, s ki is gyönyörködtem magam a képeken. az iszalag valami fantasztikus, talán a természetben fel sem tünne ha kint látnám.
Gratulálok Lilyke elindulásához! De jó hogy éppen részese lehettél az első kis önálló akciójához! Innentől Zsuzsinak igencsak szemmel kell majd tartania, mert a kíváncsiság és a mozgás öröme hatalmas hajtóerő! :-bd :flower1: :littlehearth:
Paggy, nem irigyellek a nagyon kemény diétáért, de azért majd egy egy részletbe nyugodtan avass be, lehet én is váltok egy két dologban! Köszönöm újra a feltett videóidat is! szép estét mindenkinek! Megyek szellőztetni, mert megsütöttem a maradék kávémat! :-o ;) :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 8. 17:56

Kedves Lányok!Ismét találtam egy nagyon érdekes tanulmányt.!!!!!!!18 éven!!!!! felüliknek való,ÁM!!! [-x [-x [-x Bizonyos részletei sokat mondanak nekünk,akik a kínai sorozatokat nézik.Tehát spoilerbe beteszem.Az erkölcsösebbek,csak pörgessék végig,viszont akit érdekel a kínai hitvesek,ágyasok,szolgálók "sorrakerülésének" gyakorisága,az esetleg kukkantson bele!
Spoiler: mutasd
http://factsanddetails.com/china/cat11/sub76/item132.html#chapter-5

Mivel angolul van,ezért a minket esetleg érdeklő részt gépi fordításban ideteszem,SZIGORÚAN SPOILERBEN!!!
Spoiler: mutasd
Szex és a korai kínai császárok
A kínai császároknak gyakran volt több ezer ágyasa, mert úgy gondolták, hogy minél több szexuális partnerük van, annál tovább élnek. A sárga császár, Kína legendás első császára, akiről úgy gondolják, hogy az összes többi kínai származik, halhatatlanná vált, mivel ezer fiatal szűzzel szeretett.




Császár nemi élete
bal A császárok sok nővel foglalkoztatták őket. A 11. század egyik császárának 121 nő (a 365 egyharmadának legközelebbi kerek száma, az év napjai száma) volt a közvetlen rendelkezésére, köztük egy császárné, három házastárs, kilenc házastárs, 27 ágyasa és 81 asszisztens ágyasa. .

Egyes császárok úgy vélték, hogy halhatatlanságot nyerhetnek a lehető legtöbb nővel való szexuális kapcsolatban, de soha nem ejakulálnak. Lásd fent a sárga császárt.

A császároknak is voltak férfitársaik. A legenda szerint Ai Han-dinasztia császár azt mondta, hogy inkább levágja köntösének ujját, mintsem hogy megzavarja férfiszeretőjét, aki elaludt rajta. A kínaiak egy része a homoszexualitást még mindig „a hüvely szenvedélyének” nevezi.

A császári nők is kényeztették magukat. Wu Ze Tian császárné egy 7. századi uralkodó volt, aki korábban apáca, majd ágyasa volt, és röviden megváltoztatta a Tang-dinasztia nevét Zhou-ra. Saját háremje volt a férfiaknak.


Császár nemi rotációjának menetrendje
Úgy gondolták, hogy a császár nemi életének ezredrendbe szervezése elengedhetetlen az egész kínai birodalom jólétének fenntartásához. A 10. század nagy kínai naptáróráit nem az idő követésére használták, hanem inkább a császárral lefeküdt nők menetrendjéről, rotációjáról és idejéről. A titkárok császári vermillióba mártott ecsetekkel vették nyilvántartásba a császár nemi életét.

Kínában és néhány más ázsiai országban az életkor a fogantatás pillanatától, nem pedig a születés pillanatától függ. A császári kínaiak úgy vélték, hogy a nők nagy valószínűséggel a teliholdhoz legközelebb eső éjszakákban teherbe esnek, amikor a jin, vagyis a női befolyás elég erős ahhoz, hogy megfeleljen a császár erős Yangjának, vagyis férfi erejének. Úgy gondolták, hogy ezeken az éjszakákon erős erényű gyerekeket fognak produkálni. Ennek eredményeként a császárné és a házastársak a telihold körül aludtak császárral, és az alacsonyabb rendű nők, akiknek fő feladata a császár Yang-jának táplálása volt Yin-nel, az újhold idején vele aludtak. [Forrás: "A felfedezők", Daniel Boorstin]

A Chou-dinasztia szertartásainak jegyzőkönyvében (Kr. E. 1120–256) leírt forgatás a következő volt: "Az alacsonyabb rangú [nők] az elsőek, a magasabbak az utolsóak. Az asszisztens ágyasok, szám szerint nyolcvanegyek, ossza meg a császári díványt kilenc éjszaka, kilenc fős csoportokban. A kilenc házastársnak és a három házastársnak egy-egy éjszaka jut minden csoportnak, és a császárné is egyedül egy éjszaka. Minden hónap tizenötödik napján a sorozat befejeződik, utána megismétlődik fordított sorrendben. " [Forrás: "A felfedezők", Daniel Boorstin]

Néhány császár kedvenc feleségének, házastársainak és ágyasainak nevét az ágyuk kamrájában tartott jade táblákon tartotta. A legaktívabb császároknál 50 vagy több ilyen tabletta volt. Amikor egy császár kiválasztotta a kívánt nőt, egy teakasztalon megfordította a nevét tartalmazó táblagépet. Egy eunuch ekkor a nő kamrájába rohant, levette a ruháját, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem rejteget fegyvert, aranyruhába burkolta, áthúzta a palotán, mivel kötött lábával alig tudott járni, és a lábánál lerakta. a császár ágyából. Az eunuch ezután rögzítette a dátumot, hogy később ellenőrizze, vajon a császár apja volt-e a nőnek
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 8. 18:09

Kedves Paggy, hát igen..mondhatni a bőség zavara! :)) x_x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. január 8. 22:35

Kedves Lányok.
Már öreg este van, most keveredtem ide, de pár napja is olvastalak benneteket, de mentségemre szolgáljon már nem emlékszem, hogy mire válaszoltam meg, csak úgy magamban, és nem írtam.
Ágikám: nagyon sajnálom ami történt, hogy vége a találkozásnak, ezt is megéri az ember, és el is viseli. Igaz sokáig, vagy mindig fáj. Sok erőt kívánok neked.

Rita nagyon jó, hogy elcsípted az előremászást. Nálunk a fiam ő olyan rák volt, mindig hátrafelé mászott, de az villámgyorsan. Előre már nem olyan hosszú ideig, mert közben két lábra állt. Lilyke mindent megtanul, februárig,mire sikerül felszabadítanod magad, már lehet, hogy megy is.Sétálhattok majd kettecsként, ha indulhatsz. Az éltelfotók: nagyon megkívántam, igazán gusztusosak. A feltett képeken lévőket ebédként fogyasztod, vagy vacsorára is ezt, vagy akkor is valami különlegességet. Erdei iszalag fotóm nekem is van, mindig elcsodálkozom, - ahogy fényképeztem, olyan ölebformát látok a kis csomócskákban, majd, ha megtalálom elhozom. Fogalmam sincs melyik évjáratba tettem be.

Paggy nem tudom mi a hisztamin diéta, majd elolvasom, vagy megnézem a feltett szakácskönyvet. Én a laktózzal vagyok haragban. A reggeli kávémban viszont van, de azt én sem engedem. Köszönöm a festőleckés videókat. Láttam őket, vonz nagyon a szép színes kép. De már régen festettem akrillal, szeretném az akvarellt megtanulni valamennyire. Elég nehéz, sohasem gondoltam, hogy ilyen színes, sok festék egymásra festése, és nincsenek pacák.
Javaslom Ágikám, merülj bele a festésbe, és könnyebben átvészeled ezt a nehéz időszakot.

Kata a sültkávé nem valami finom, de ha ráég az edényre, vagy kifut a mikróban az munkával jár. Remélem már sikerült inni egy jót. Samuka jól van?Meggyógyultál-e már az esés után. Biztos olvastad nálunk földrengés volt, az érzés nem jó.

Ma gyönyörű havazás volt nálunk, akkora pelyhekben hullt a hó, én nem szeretem a havat, de ez valami gyönyörűség volt.

Kép

Hóember
Képupload image to url

Tanulófázisban a hajfonat.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2021. január 8. 23:19

Drága Kata, Ildikó! Köszönöm szépen a vigasztaló szavaitok!
Ma is még mindig fürdés nélkül vagyok, de nemsokára mehetek és utána irány az ágy. ELmarad most is a nézegetés.
Ildikó gyönyörű havas táj, gyönyörűséges kutyulival! Én imádom a havat, jobban birom a hideget, mint a meleget.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 9. 9:46

Szép napot!Futnom kell.Este jövök.Mindenkinek: :flower1: :littlehearth: :flower1: Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 9. 13:35

sziasztok Lányok,! Most csak bekukkantok, mert krumplis tésztát csináltam joghurtos uborka salátával, és megint nem tudtam mennyi az elég, éppen csak maradt egy adag holnapra! :)) De ez a finomság egy kis fekvést kíván! legalább olvasok egy kicsit és talán egy picit alszom is, lévén szombat, és este Istentisztelet!
A múlt heti marosvásárhelyit meghallgatva dőltem sokszor a nevetéstől, pedig nem sok okom lett volna az örömre, de azért kell ilyesmit hallgatni, mert ez maradandóan benne marad az emberben, és nem halványodik el, ahogy szinte kilúgozza az emberből a szomorúságot! :)) .
Ildikó, igen aranyos a háttérben a kutyusod, és a helyre kis hóember kinek a keze munkája? A hajfonat is nagyon szép!
Ijesztő lehetett a földrengést érzékelni! Nagyon sajnálok mindenkit és mindent ami emiatt tönkrement. Azért elég jelentős a hazai kár is. Nálatok nem lett anyagi kár?
Ilyenek átélésekor milyen kicsinek és kiszolgáltatottnak tudja az ember magát érezni. Hallom a Balaton környékén milyen sokan vesznek házakat ..csak nem ismerik a geológiai fekvését, és nem tudják mikor fog az egész elcsúszni! Zalában sem lesz sokkal könnyebb emiatt a helyzet, de remélem minél később kerül erre sor. :ympray:


Szerencsére a kávémelegítőm nem ment tönkre, de nagyon sajnáltam volna, ha nem tudom maradéktalanul rendbe hozni.
Elvből nem használok mikrót, de emlékszem az ilyen balesetekre! Amúgy a szétrobbanó tálak sokkal rosszabbak voltak! Nem csak a kaja lett oda, hanem takarítás! Szerencsére kölcsönkérték már nem tudom a bátyámék talán anno és utána már nem vettem másikat!

Itt annyira pirinyó hóesés volt, hogy csak árnyéka önmagának! már nyoma sincs.
Gyönyörű szép délutánt mindenkinek, itt csodaszépen kisütött a nap! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 9. 16:35

Sziasztok!Most jövök,mert este TÁVBÉBISZITTEREM LILLÁT.Ugyanis a lányomék valamilyen felnőtt előadást néznek egy színházból ,online.Tehát én "felügyelem" az estét.Ez úgy néz ki ,hogy skype-on dumcsizunk.Megbeszéljük a dolgokat,kockapókerezünk /Mindenki a maga oldalán dob és mindkét oldalon írjuk az eredményeket/,majd tusolás,addig skype ki,majd olvasunk ,végül TENTE/Előtte mama és papa feljön jó éjt puszira/Ó,Ó, a lényeget elfelejtettem, a skyp-os.kutyasétát az udvaron =)) =)) =)) .Lilla mutatja és kommentálja,hogy ki mit csinál a 2 kutya közül.Ginny és Robin a 2 ebadta!!!
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 9. 16:45

Most végre van egy kis időm megnézni és elolvasni,amit betettetek!
Kedves Rita!Ha nem bántanálak meg,azt írnám,hogy nagyon sajnálom ,hogy kimaradsz Lilyke átöleléséből,de az fáj az embernek,inkább azt írom és gondolom,hogy MÁR CSAK PÁR NAP ÉS GYERÜNK!!Ugrásra készen kell állni,de mi van a repülőjeggyel.Megkapod,amikor kell?Tiszta szívből kívánok nagyon nagyon sok szerencsét,hogy ki tudj jutni hamar! %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- :littlehearth: Az ételekről annyit,hogy majdnem mindet megenném,de sajnos!!
Spoiler: mutasd
Kép
Nagyon szép az ellenfényben az iszalagfotó!
Kedves Ildikó!Előzőekben írtam,az hiszem,hogy irigylésre méltó helyen laksz.Gondolom azon a tájon hullik először hó Magyarországon,a hegyeket kivéve.Miért nem szereted?Fázol,vagy a csúszásveszély miatt?2 éve én az 1 cm-es hóban ültem fenékre és tört el darabosra a karom./alatta jég volt!/De nem hagynám ki a hóesést.Vagy olyan sokat kellett lapátolnod korábban?Gyerekkorodban is ott laktál,Mentetek szánkózni?Legalább is ,én így képzelem.11 éves koromtól 16 és 1/2 éves koromig Sopronban éltem.Ott ihaj-csuhaj mennyit szánkóztunk!!Emlékszel Ildikó a Gőgös Gúnár Gedeonra?Abban volt egy olyan mese,hogy télen az állatok fáztak és a süni sütőtököt adott nekik.Megpróbáltam belelapozni,de nem tudtam,így csak a címlapot hoztam,Ebben van a jó ki mese.
Kép
Ez a hajfonat volt a házi feladat?-Jól sikerült!!Gratulálok! :ymapplause:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. január 9. 17:21

Kata!Remélem van miben kávét főznöd,mert az ALAP!!! ~o) ~o) ~o) :)) Anélkül nem szép a reggel!!!
Lányok!Most megint mennem kell,mert a szomszéd akar tőlem valamit MINDENKINEK:Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég