Van képem hozzá

Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. február 28. 22:30

Paggy írta:Egy csomó ismerősömet már beoltották ezzel:SINOPHARN
EGY KIS HUMOR.
Megvan az alkalmazási előírás magyar fordítása:



"Nagyon üdvözöl vetted kici kínai ótász, kici mocok dög ellen. Doboz nyissad óvatos . Veszed ki kici ótasz, tesze asztal, de ne túl széle , mer lees és összetör. Szól patiensz, kéred üle a székbe bele. Veszed kici otasz kezedbe es szúra bele patiensz karja, de vigyáz, kupak előtte levesz! Nem fél mellékhatás, ha patiensz szeme ferde lesz, nem baj. 1.5 milliárd +-10 millió nem számíta, van rizsa doszt!"


Jót mulattam rajta, így nem állom meg, hogy ezt ne mutassam meg nektek:
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 1. 5:44

Sziasztok Kislányok!
Hétvégén akartam jönni, de szombaton sokáig nem lehetett belépni a fórumba. Kristóf még hajnalban
írt az illetékesnek, és azok viszonylag hamar válaszoltak is, hogy mit kell tennie (frissítették a fórummotort),
de délelőttös volt, meg kellett várni, hogy hazaérjen, mert telefonon nem tudta elvégezni a feladatokat.
Mire jönni tudtam volna, már mást kellett csinálnom. Tegnap meg takarítottam a miskolci lakásban. Na,
megfigyeltem, a napjárást. Reggel és délelőtt süt be hozzám a nap, és ennek én nagyon örülök, ha a forró
nyári napokra gondolok.

Folytatom az olvasás, ameddig eljutok. Visszajöttem, Paggy sétálós, budapesti képeinél hagytam abba az
olvasást. Onnan fogom folytatni később.

Ági, drukkolok, hogy nyerjetek Ramosszal! Milyen fotópályázat volt ez? Kifejezetten kutyás, vagy
bármilyen kedvenccel lehetett indulni?

Paggy, ti is indulhatnátok a teknőcmosoly versenyben. :D Aranyos nagyon.
Húúú, most olvasom a cicákat és a feketerigót, meg az állatorvosi kiruccanást. Nem irigyellek!

Nagyon szépek a budapesti fotók! Tökéletesen sikerültek, élesek, érdekes szögből elkapottak, hangulatosak!
Egyszer utaztam a siklón, de már az is nagyon régen volt.

Kata, nálunk is hatalmas ködök voltak mostanában, minden nap.

Növényi tejet beoltva növényi joghurttal (vagy probiotikummal) szintén lehet joghurtot készíteni. Az automatán
van joghurt készítő program. 12 óráig (de többre is állítható) 40 fokban tartja a beoltott tejet. Ennyi időnek
elégnek kell lennie, bár én mindig 16-ra állítottam. Ha kész, utána ennek a maradékából máris lehet oltani a
következő adag tejet.

Én most ezt a linket küldtem el a lányomnak, mert ő is maga szeretné készíteni a növényi joghurtokat, bár
lehet kapni náluk is olyat, amiben semmi huncutság nincs. Ez nagyon gyors és egyszerű, és lecsöpögtetve,
itt is görög jughurt szilárdságú lesz a végeredmény. Nekem is ilyen automatám van.


Ki tudtatok menni élvezni egy kicsit ezt a szép időt?

Ildikó, milyen élethű a tornacipő! Igen jól sikerült! Nagyon tetszik.

Éva, jobbulást kívánok a férjednek! Nagy szerencséje van, hogy a hátizsák felfogta az ütés-rázkódás nagy részét.
Akár a fejét is beüthette volna. Én is készülök magamnak egy jó hátizsákot venni a miskolci kalandozásaimhoz,
vásárlásaimhoz. Javarészt gyalog szeretnék közlekedni, és nem akarok szatyrokkal cipekedni.

Szoktam én is sütni sütőben zöldségeket, fokhagymás, balzsamecetes szójaszósszal megkenegetve. A kakukkfű
is nagyon jól áll nekik.

Variálom a reggelijeimet. Korszakaim vannak. Most épp a gyümölcs+fermentált dolgok+plusz csíra (ha nem
felejtem ki) kombón vagyok rajta, de néha megkívánom a zabpelyhet, vagy a saját kencés kenyeret. A smoothie
nekem a melegebb időhöz kötődik. Csak kevés vizet használok a turmixoláshoz, a növényi tejeket üres kalóriáknak
tartom, ezért már egyáltalán nem használom semmibe. Ha mégis muszáj, például a muffinba vagy a hamis
sajtmártásba, akkor az aldis mandulajoghurtot használom, semmi rosszat nem tettek bele szerencsére.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 1. 6:04

Pár fotó Lilykéről. Holnap lesz 11 hónapos, és nagyszerűen mondja már, hogy: NEM! =))

Séta közben. Mindjárt alszik.

Spoiler: mutasd
Kép


Meglógott öltözködés közben. :))

Spoiler: mutasd
Kép


Bevitték a nagyágyra déli alvásra... =))

Spoiler: mutasd
Kép

Kép

Kép


Jó játék a gatyamadzag. Felfedezte az új nadrágján és teljesen belefeledkezett a húzogatásukba. :D

Spoiler: mutasd
Kép


Már Lilyke is kap smoothiet, egyelőre vízzel hígítva, 1 dl-nyit. Banán, fodros kel, zellerszár mindig van benne.
Látszik, hogy pohárból issza. :))

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 1. 6:13

Angliai naplementék:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 1. 8:43

Sziasztok Lányok, szép hetet mindenkinek! Ahogy elnézem egyikünk sem fog unatkozni!
Rita, köszönöm a gyönyörű angliai képeket, és Lilykéről a huncutság halmazokat! Látni, hogy tele van energiával. :movingflower: :littlehearth:
Megnéztem a videót is részben amit megosztottál, de majd végig nézem. El kell menjünk itthonról, most éppen nekem van egy minimális hőemelkedésem, most Samunak nincs, de tegnap 37.6 volt, nekem 37.5. ..

Tegnap lenyírtam a haját, nagyon aranyos lett, majd ha felöltöztünk, talán csinálok képeket róla.
Azért muszáj kimennünk, egyébként nem mennék, mert elszakadt a fregoli szála, nem bírta már a törődést.
csak az a vicc, hogy mindenem kölcsön van kérve, és én meg vehetem újra magamnak! De mivel éppen koronavirusos az egyik családtagjuk, így nem kérem vissza a szárítót!!

Bár lehet megkérek egy ismerőst, hogy nézzen meg nekem egy árat, talán dolgozik a Praktikerben!
Jó lenne összekötni a bevásárlást egy körben!

Megyek is, s majd jelentkezem...addig meg még törölgetés , porszívózás stb... :x :flower1: :littlehearth: :ymhug:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. március 1. 18:25

Jó estét.
Rita,nagyon aranyos az unokád. Igazán nagyon szép kislány, jó alakú látszik, hogy figyelnek a táplálkozására.
A naplementés képek gyönyörűek.
Köszönöm a tornacipős dicséretet. Megihletett a fás fotód, kicsit felhasználtam, amennyire ugye tudtam.Összhatása nem rossz. egy lapon kétféle színben, ez már a saját, és ahogy sikerült színben tüntettem fel.

Bújnak a tavaszi virágaim, hóvirág, tőzike egyidőben. Ma cinkéket is láttam, jöttek enni a drágák. Nem voltak sokan, de már azt hittem nem is lesznek. De hol vannak a verebek? Gólyáink még valahol utaznak, vagy lehorgonyoztak pihenni.
Nagyon várom a szép tavaszt. Bár most nem lesz olyan mint amilyen szokott lenni.

Én is várom a szépek oltását, én még talán ráérek. Köszönöm az "ismertetőt".
Szép estét mindenkinek. :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 18:45

Szép estét!Megjöttem.Felteszem ,amit hoztam,hogy,aki akarja megnézhesse,majd éjszakába nyúlóan olvasok.Lányok!Kb 3/4 órába telik,mire átnézem a képeimet,felteszem a you tube-ra a videót és ideér minden.
Kedves Lányok!Most.hogy átnéztem a képeket és a videókat,meg kell állapítsam,hogy nem túlzás,ha azt mondom GYÖNYÖRŰ,amit látni fogtok.No nem az én képeim,hanem amiről készültek.Kedves Lányok!EZ MIND A MIÉNK és MINDEN MÁS IS EBBEN AZ ORSZÁGBAN.És természetesen más országokban élők ,ugyanezt mondhatják el a saját és közös "OTTHONUNKRÓL":Kérlek Titeket,ne haragudjatok rám,amiért mindig ilyen lelkes vagyok,ha a sétáim során megcsodálok valamit.Mint már tudjátok és láttátok,hogy pld a LÁNCHÍD finanszírozásában,tervezésében és kivitelezésében mennyi ember munkája,ötlete,pénze és főleg LELKE van.Mennyi embernek köszönhetjük,hogy átjárhatunk gyalog-autóval a DUNÁN.Ők ott voltak és ott vettek részt egy közös alkotásban.Őszintén mondom én minden alkalommal hálás vagyok a hajnali buszsofőrnek,az éjszakás és nem éjszakás nővérnek és sorolhatnám,azt a sok csodát,ami bennünk van.Persze sok rossz is,de most ezt tegyük félre.Nem is tudok válogatni a képek között.Ha unjátok,pörgessétek le,de azért kukkantsatok rá,mert érdemes!
Tehát m,a a járvány kellős közepén is mennem kellett a CSARNOKBAVÁSÁRCSARNOK/ az állatoknak vásárolni.Nagyon kellemes idő volt.Visszafelé,bár nem akartam,mert azt gondolom Titeket nem érdekel ez a sok pesti kép,mégis fényképeztem és videóztam Ezek következnek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 3. 19:19

Sziasztok, csak beköszönök, mert mindjárt kezdődik az Istentisztelet, és meg akarom hallgatni! Jó éjszakát mindenkinek! :ymhug: :x i-) :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:29

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:35

Kép
Pestről megyünk Budára a hídon.A képen a Közgáz Egyetem melletti rakpart látható.
Kép
A Duna lefelé ,távolban a Petőfi-híd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:39

Mielőtt mutatnám a szépségeket,egy személyes kép,azaz a megpakolt banyatankom.Bevásároltam a CSARNOKBAN.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:40

Jöjjön a híd és a Duna 1000 arca.Kommentár nélkül!
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:48

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 19:56

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:02

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:07

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:12

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:15

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:19

%%-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 20:26

Kép
Kép
Végeztem a felrakással.Leviszem a kutyát és jövök olvasgatni.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. március 3. 20:26

Paggy!!!!! Ámulok, bámulok csodálatos fotók, csodálatos helyekről. Maga a fotós is csodálatos, hogy ezeket külön-külön így meglátta.
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szépséges képek!
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. március 3. 20:43

Paggy! Gyönyörűek a képeid, és szép emlékeket ébresztenek bennem. Oly sokszor haladtam át ezen e hídon magam is, nagyon sokszor gyalog.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 3. 21:12

Kedves Ildikó és Dorina! :) :flower1:
Jövök olvasgatni.Egyébként kihalt az utca,csak a kutyások/velem együtt/bolyonganak. :Rita!Megnéztem a "FA A KÖDBEN" fotósorozatot.Mindegyik nagyon szép az első tetszik a legjobban.Kíváncsi leszek a miskolci lakásodra:Van erkélye?Emeleten lesz?Keleti fekvés az jó,akkor ,ha van erkély ,pici paradicsomot érdemes termeszteni,mert a paradicsom napimádó és a kicsi jobban beérik.Biztosan jó lesz!!!!Lilyke nagyon cuki! :) :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Kata!Zsíros pogácsát sütöttél?Fűszer kell bele?HÚÚÚ,még almásat is mellé!!Jó popsinövelő!!!! :)) :)) :)) Mi van a hőemelkedéssel?Van orvos??????
Ildikó!Igen!Először menjenek a szépek!!!Bár ma rossz híreket hallottam ismerősöktől,de nem írom le,mert rosszkedvre derítő.Festettél valami szépet???Tedd be légyszíves azt,amelyikkel meg vagy elégedve!Ha lesz időd,kertfotót is készíthetnél!!!Olyan jó lenne majd látni a tavaszodó zalai tájat!
Lányok,Lányok GYÖNGYVIRÁGOK,KERTI "VIRÁGSZÁLOK".Már teljesen "népdalban" beszélek,mert furulyaórám volt,s ott nép- és műdalokat tanulunk.Vigyázzatok MAGATOKRA!!!Kata gyógyuljatok meg!Sajnos a rigó elpusztult!!! ^:)^
Most megyek tusolni és zsupsz az ágyba,mert leragad a szemem.Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.Üdv:Paggy %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 4. 6:24

Sziasztok! Így a végére még tele lettem munkával. Egy hülye pályázatnak március 12-én lesz vége, még épp beleesek,
nem úsztam meg, meg kell csinálni a záróbeszámolót, meg a beadni valót. Ma már készen leszek vele, ha minden igaz.
Egyébként mától kezdve minden napból az utolsót töltöm az iskolában. Ez az utolsó csütörtököm például. Jövő hét
szerdán megyek utoljára. Igazából augusztus 28-tól leszek nyugdíjas, most a szabadságomat kezdem el tölteni, utána
április 28-tól kezdődik a felmondásnak az a négy hónapja, amit nem kell ledolgozni.

De jó, hogy nem túl sokat kellett visszaolvasnom.

Kata, guszták lettek a pogik. Jó az nem túlbonyolítva is! Az egyik nagyon kedves kolléganőmnek nem volt türelme
kiszaggatni őket, ezért az övéi mindig kocka alakúak voltak. Úgy is isteni volt.

Gyógyuljatok meg gyorsan! Biztosan nincs nagy baj. Gyógyszer lenne, ha visszatérhetnénk már a régi életünkhöz.

Ildikó, nem tetted fel a fényképem ihlette festményedet, pedig nagyon kíváncsi lennék rá. Én is nagyon várom a
tavaszt, a meleget, a sok napot. Persze Angliában nem fogom akkora mennyiségben megkapni, amennyiben szeretném,
de ez most nem nagyon izgat, hiszen Lilykéből meg kapok fél évnyit. :D

Az a jó a falatkás hozzátáplálásban (egymaga eszik a baba, a saját kezével), hogy a gyerek ösztönösen annyit eszik,
amennyit kell neki. Egy falattal se többet. Az ilyen gyerekek, nem lesznek elhízottak, amíg egészséges ételeket kapnak.
Néha elképedünk, hogy mennyit eszik, de ezeket a nagy adagokat mindig valami nagy fejlődés követi. Például, mielőtt
elkezdett volna négykézláb mászkálni, szintén nagyon megnőtt a bevitt kaja mennyisége. Ha elfogyott a tányérjából
az étel, mutogatott a lábas felé, hogy adjanak még neki. Volt, hogy háromszor is repetázott. De a lányom tudta, hogy
erőt, energiát gyűjt valami nagy és új mutatványhoz. Így is volt. Nemcsak mászni kezdett el, hanem fel is állt, amit
aztán nagy lelkesedéssel gyakorolt egész nap. Felállt, leült, felállt, leült. Pár nap múlva lehetett is rajta látni, hogy
vékonyabb lett.

Paggy, már írtam, de igazán sokat fejlődtél a fotózásban. Nemcsak élesebbek, mint a régebbiek, hanem mintha más
szemmel néznéd a megörökítendő világot. Nagyon tetszenek ezek a pesti képek is!

Nem tudom, hogy írtam-e már, de a miskolci lakás nem az enyém, hanem a nagyobbik fiaméké. Itt laktak addig, amíg
össze nem házasodtak. Utána nagyobbat vettek, ezt meg ki akarták adni, aztán meggondolták magukat. Mivel ez egy
családi házas, "sok zöldes" környék, és a menyem szülei is pár utcányira laknak, nem költöztek messzire, csak ötszáz
méternyire (most a hétvégén mértük le). Egy bűvös háromszögben fogunk élni. :))

Nincs nagy erkély, csak egy kis kilépő, de ha lenne, akkor se tudnék semmit nevelgetni, mert hónapokat nem leszek otthon.
Ezt a témát elengedtem. maradnak a csírák és a mikrozöldek.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 4. 13:13

Kedves Lányok!Hiába hallgatok előadásokat a megértésről és a toleranciáról,hiába tudom és nagyjából sokszor alkalmazom/MERT NEM ÉN TUDOM A TUTIT!!!!!!/úgy felbosszantottam magam,hogy félek idegösszeomlást kapok.Nem viccelek.
Tehát csak olvassa ezt el ,aki törődik a közügyekkel.
Probléma ,hogy nem kapunk hiteles információt,valós tényeket.Egymásnak ellentmondó dolgok látnak napvilágot.Mit TUDUNK CSINÁLNI MI A KÖZNÉP?HAA HOZZÁÉRTŐK IS BIZONYTALANOK.Megértem,hogy ilyen még nem volt a mi életünkben/Járványhelyzet/ és nehéz jó döntést hozni,DE A NÉP AKKOR ELBIZONYTALANODIK ÉS MÉG AZT SEM TARTJA BE,amit MUSZÁJ LENNE!!!Hozom a saját példát.
A párom a "SZABADSÁG BAJNOKA",egész életében törvénytisztelő volt,de a szabadságának bárminemű korlátozása/LÁSD MASZKVISELÉS/ nagyon ,nagyon heves ellenállást vált ki belőle.Ez nyilván összefügg az idegrendszeri állapottal,nem pedig "ÚRI ELLENÁLLÓI" szerep.Ezt a részét nem szeretném részletezni.Tehát ő /és még sokan mások!!/nagyon rendes törvénytisztelő és szabálytartó ember éppen ezért,ha az ország vezetői/bármelyik pártkorszakban/nem tudják megmondani mit kell tenni,hogy kihúzzák a népet a csávából,a kisember nem fog bízni bennük és önkéntelenül ellenállóvá válik.Ehhez még hozzájárulnak a vezetők ilyen-olyan nem tiszta ügyei.FÜGGETLEN A PÁRTTÓL!!!NEM POLITIKAI OLDALAK KÉRDÉSE!!!Azt látom a környezetemben,hogy háborognak,rettenetesen bizonytalanok,elveszettek.Még az én ÉRTELMES,TÁJÉKOZOTT PÁROM is elvárná,hogy hallja a valóságot.BÁR NEM TUDOM MIT KEZDENE VELE,hiszen a politika egyezkedések,kompromisszumok tudománya.Menet közben kiszivárgott dolog még nem a végső vélemény.
Visszatérve a páromra UTÁLJA A MASZKOT.12 órán át a munkahelyén,ahol olajgőzben dolgoznak a munkások,nem lehet maszkban elviselni a 35 fokot.A vezetőség kiadta ,hogy kell,de nem ellenőrzik.Csak a vezetők hordják,mert ők nincsenek a gépek mellett.Na most a párom jön haza és örökké hőbörög a maszk ellen-. A konyhánk egy háborús övezetté változott,mert ott harsogja a meggyőződését,HOGY MINEK OLYAN TÖRVÉNYEKET HOZNI,AMIT NEM LEHET BETARTANI????Nem mindenhol lehet betartani,de mégsem szabads szabadjára engedni a dolgokat.Szóval áldatlan állapot a környezetemben,mert sokan dolgoznak éjjel nappal.Pld .az asszisztensnő,a fertőtlenítő állomáson dolgozók,az utcában a vidékről felhozott aszfaltozók......Közben meg bizonytalankodó,ÉSZT OSZTOGATÓ KORMÁNYUNK VAN.Az ellenzék pont ugyanilyen Budapestről ,öltönyben politizáló,ál népi esznéket valló emberek.Szörnyű azt látni,hogy nincsenek hiteles emberek.A média mindig mást szólaltat meg,kihasználva KÉT OLDAL KÖZTI ELLENTÉTET,S KÖZBEN AZ EMBEREK meg nem tudják mkihez igazodjanak.
Úgy felidegesített a párom ezzel a nagyjából igaza van,de mégis!!!!! hőbörgésével,hogy úgy érzem szétmegy a fejem.Most meredek leszek,amit írok!!!!!!
MERT A NÉPET /engem is!!!!!!!!/TERELGETNI KELL,mert nem érthet mindenhez.Azt is meg kéne mondani,hogy
"IGYEKSZÜNK,NYUGI!!!MINDENT MEGPRÓBÁLUNK.MOST EZ VAN.."
De csak HITELES EMBEREKNEK HISSZÜK EZT EL!!!!LÁSD az én ,TÉNYLEG RENDES BECSÜLETES PÁROK,aki annyira ilyen,hogy inkább odaadná a sajátját másnak,mint hogy elvegye másét.Mindig időben befizeti az adót és nem él pazarlóan.Most tessék,majdnem 70 évesen,egy bizonytalan,hőbörgő ember lett!!!--Mondom én,illetve írom én,aki szintén semmit sem ért,csak igyekszem elfogadó ,megértő lenni,mert tudom HOGY EZ NEM KÖNNYŰ HELYZET SENKINEK SEM.És mindentől függetlenül tisztelem az ORSZÁGIRÁNYÍTÓ SZEREPET BETÖLTŐ EMBEREKET,amennyiben tiszteletre méltók és nem SZÁJJAL PRÓBÁLNAK TISZTELETET KIVÍVNI.Üdv.Paggy

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég