Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 18. 14:26

https://femina.hu/otthon/ketrec-lakasok-hongkong/
https://femina.hu/terasz/lakas-del-korea/
ÉS!!!!!!!!!!!!
https://www.travelo.hu/tavol/20200324-k ... rosai.html
Megint tovább okoskodom.Hát nem érett meg a világunk a változásra?Ennyi pazarlás!!!Megmértem magamnál is hány percig folyatom a vizet és mennyit folyatok így ki a csatornába.Elhűltem!A jóleső meleg zuhany idegnyugtatásra 1/2 kád víz.Képzeljétek,képes lennék 1/2 kádnyi vizet eltusolgatni,ami lefolyik.Elhatároztam,hogy változnom kell.nagyon vicces dolgot találtam ki.le se merem írni,mert annyira nevetséges leszek.Előbb beteszem a linket a pazarlásról.Azért írtam magamról,hogy tudom nem csak mást kell megszólni!!!
https://femina.hu/utazas/luxus-dubajban/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 18. 17:29

Tehát azt találtam ki,hogy a kerti locsolás megreformálásával egyidőben, a tusolási szokásomat is megváltoztatom.Az ötlet a műanyag palackok hasznosításából jön.Ott egy nagyobb műanyag kannából csinált valaki kerti tusolót.Szóval ez az ötletem.Ha elkészül, megmutatom.A párom nevet/röhög!!! :(( /rajtam.Azt mondja őrült vagyok :)) :)) :(( :(( ,persze ő nagyrészt a munkahelyén tusol,hiszen 12 órás olajgőzös munka után alaposan kell tusolni.Amikor itthon van ,épphogy beáll a tus alá és kész.Bevallom én imádom a vizet és nagyon jól esik ott ácsorogni-ücsörögni a meleg víz alatt.Sajnos a kádba beülni már nem tudok,mert 2x tört el a kezem és felemelni a nem éppen kis súlyomat törött kézzel nem könnyű.Vettünk egy öreg néniknek való,de nagyon bevált,szuper ülőkét a kádra.A sejtelmes kép azért van,mert ahogy fotózni akartam,villant egyet az égő odafent és lőn sötétség.
Kép
Így értelmezem az előző hozzászólásomat:MICSODA PAZARLÁS A DUBAJI LUXUS!!!! :)) :)) :)) Üdv.Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 18. 19:10

Jó ötleteket érdemes megvalósítani, én ugyan kádban fürdök, de ketten használunk egy vizet, és nagyon keveset!
Befogtam Samu anno homokozóvödör funkciót töltött be, így most mivel nincs füle, csak belemerítek a kád vízbe és leöntjük magunkat! Egyrészt nagyon jóleső érzés, jobb mint a tusolás, másrészt, meg vizet spórolok ezzel is, hiszen nem derékig érő vízben vagyunk, mégis mindenhol jól le tudunk mosakodni! Mondjuk ha lenne is olyan régi nagy lavorom, sem tudnám bevállalni hogy abban ülve mosakodjak, mert nem tudnék kiszállni én sem :(( :)) ..

Dubaj megint egy más világ a sivatagi nomád élet és a luxus találkozása!
Na elindítottam a lábamra a gépet, mert sikerült egy kicsit megbicsaklanom..
megvan az oltás időpontja!25-én 12.3o-ra :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 19. 1:38

Kata!Mi történt ,elestél ?Csak óvatosan!!!!Ha szédeleg az ember,sokkal lassabban kell mozogni.Az orvosok régen ecetes vizes ruhát javasoltak bicsaklásra.De ma már dehogy,mert kimarja a bőröd.Inkább egy jó hűvös vizes borogatást rá!Vigyázz MAGADRA! :flower1: :flower1: :flower1:
Szép álmokat!Paggy %%- @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 19. 7:13

Sziasztok, szép reggelt mindenkinek! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Csak ráléptem a papucs szélére, de úgy látszik az sem tetszett neki! Nem vészes, csak kellemetlen! :-?
Mondjuk eddig sem voltam a gyorsaság bajnoka! Megnéztem az időjárást, hát elég érdekes...ide vihart igér, máshol meg szállingózik a hó, az időkép képei csodásak! S meg említenem, hogy milyen jó hogy nem amerikai vagyok, megint két tornádó volt náluk! hát nem irigylem a majd méteres hó után tornádó! x_x :-q

Legyen mindenkinek szép hétvégéje! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. március 19. 8:58

Jó reggelt.

Szép idő igérkezik,de szerintem hideg.
Ma boltbamenős nap lesz. Már tegnap is voltam, mert egyszerre nem tudom haza hozni a dolgokat. Több minden kifogyott.
Nem tudom ma lesz-e az a nap, majd hozok fotókat a kis kerti virágokról, amik most nyílnak, másnál már biztos régen vége ennek,de nálam most virágoztak ki.
Festettem is egyet, akril festékkel volt bemutatva, és akvarellt használtam, mert lusta voltam elővenni a festékeimet.
De lehet, hogy jobb lett így.
Várlak benneteket.
Kata jobbulást kívánok.
Várom én is Rita jelentkezését, hogy aludt a mostani lakásban, nem tudom bútorokat kellett-e vinni.
Szép napot.
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 19. 15:37

Szia Ildikó, nagyon szép ez a portré kép! :-bd :) . Itt még hódara is esett, igaz akkor nagyon hideg szél fujt, persze nem volt rajtunk sapka, és ugye éppen kimozdultunk! félúton visszafordultam! Mert állandóan levette magáról a kapucnyit.

Én meg nem akartam vele veszekedni. Mikor előtte kb 2 órával előbb lent voltam a kicsi boltban majdnem nyárias volt az idő. S még mikor elindultunk akkor is csak éppen hogy borulgatott, nem látszott vészesnek! Na mindegy.

Azóta a mosógép már mosott is egyet! Most megyek mindjárt teregetni! Nagy áldás, hogy nem kézzel kell mosni, így szinte kap az ember 2 órát amit azzal tölt amivel éppen akar. Bár ma sem igen áll a kezemre a munka, ahogy tegnap se!

Mindent csak részben csinálok meg, s tele van a hócipőm magammal, mégsem tudok magamon erőt venni! Remélem ez csak egy nagyon rövid időszak lesz nálam , mert nagyon nem örülnék ha rendszerszintű lenne az egész!

Mostanában majdnem minden délután aludtam egyet, mert még a kávé is kis híján altatóként funkcionál nálam! :(

Ezen még a lábmasszázs sem segít!
Na megyek teregetni, mert ha sokáig itt ülök, elfelejtkezem róla éppen mit is akartam volna csinálni!
Én is remélem hogy minden zökkenőmentesen ment Ritánál, úgyhogy izgatottan várom a híreket én is, még ha csak pár szó erejéig is.!
legyen szép napotok továbbra is! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. március 19. 17:34

Kata, jobbulást!
Ildikó, remek ez a képed is. Kedvelem az akvarelleket, ez is tetszett.
Múltkor említettem egy kiállítást. Ma Korea Napot lehetett látni a pécsi egyetem és a Koreai Kulturális Központ jóvoltából. Ehhez kapcsolódó videó az alábbi:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2021. március 19. 18:09

Korea után egy kis Magyarország. Virtualis séta az esztergomi vármúzeumban https://esztergom.hu/.../virtualis_turak/hir/313-varmuzeum
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 19. 18:15

Lányok! Köszönet a kirándulásokért! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
azokat a műanyag mütyüröket felragasztani nem semmi, de hogy még az újlenyomatminta is eltűnt a kezéről..
Egyébként nagyon lényegretörő volt mindegyik alkotása! :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 19. 19:31

Nagyon köszönöm az esztergomi és a koreai tárlatot. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Paggy %%- @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 19. 19:33

Kedves Ildikó!Fantasztikus a kép!!! Nem tudom miért, egy Fellini film jutott róla eszembe.:ymparty: :ymparty: :ymparty: Köszönöm szépen. :flower1: Paggy %%- @};-
Bárcsak Ági is tenne fel képeket!!Nagyon várom.
Avatar
dorina
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2021. március 20. 16:15

Ebben a mostani időszakban is kell egy kis derű, talán jobban mint máskor.
Kép
Lehet, Lackfi rajongónak gondoltok, de csak olvasom a "Minden napra egy Sztori"-t, 365 szösszenetből áll, kitart az év végéig. A következő március 12-re jelzett.
Ha unjátok, nyugodtan szóljatok, akkor nem hozok újabbat.
Spoiler: mutasd
Keressük a bajt
Az ember minden baja abból származik, hogy nem tud megülni otthon, a foteljében. Kilép, találkozik a szomszédjával, összevitatkoznak a telekhatáron, kész a háború.
Ránéz a szomszéd nejére, az visszakacsint, kész a házasságtörés. A boltban becsapják öt petákkal, az igazság és a rend épülete összeomlik. Egy tolvaj szeme megakad rajta, nicsak, milyen jól öltözött fickó, hazáig követi, előjegyzésbe veszi az utcát, házszámot, kész a rablótámadás. Megeshet, hogy a baj lakcímünkre érkezik, menetrend szerint árvíz, tűzvész, cunami, betegség formájában, de jobbára rásegítünk nyüzsgésünkkel, életmódunkkal, minden óvatlan lépésünkkel.
Minek megy az ember fel a hegyre, ha nem kergeti semmi? Ha egyszer nem ott kell fáradságosan kifejtenie kőből a megélhetésre valót… Vagy hegyi zergére vadászni élelemszerzés végett… A hegy agresszív, szilánkos, töredezett, kőcsipke-ritmusos, épp mint egy modern vonósnégyes. Perem, jégcsipke, szélek, szegecsek, útvesztő, sziklarés, csupa szabálytalan alakzat. A szabálytalant, a rendezetlent keressük odafenn? Vagy magát a szintkülönbség-legyűrést, a szenvedést, a távlatot, amely Sion hegyévé, olajfák hegyévé, Golgotává tesz minden hegyet? Ki mondja, hogy odalenn, az Alföldön nem lehet elég jól imádkozni? Talán kisebb az égbolt? Kisebb felületen érintkezik a földdel? Miféle úri huncutság ez a hegymászás, józan paraszti ésszel ki küszködne a felfele úttal, ha létezik lefelé lejtő is? Nagyapám mondogatta, templomot kintről, kocsmát bentről, hegyet lentről.
Ehhez képest nemigen ivott, templomjáró volt, és ha csak tehette, a hegyekben síelt.
Azért itt a kilátás… Pontosabban a kiáltás… Áááá!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 20. 19:14

Sziasztok Kislányok!

Ahogy ígérte a Digi, csütörtök délutánra lett végre netem. Épp itt volt a menyem, ezért nem vetettem rá magam
azonnal, pedig súlyos elvonási tüneteim voltak már.

Három napig tartott, hogy mindent a helyére pakoljak. Van még egy dobozom (nem nagy), amiben a felbontott
lisztek, gabonák, magvak várják, hogy kipakoljam őket. Vettem kisebb-nagyobb szögletes (a jobb helykihasználás
miatt) tárolókat, de még mindig be kell szereznem párat. Itt nincs annyi helyem a tárolásra, mint korábban volt.
A fűszerek is várják még, hogy végre a a fűszertartókba kerüljenek. Szóval már csak ennyi van hátra, hogy végleg
kész legyek.

Paggy, újabb egérkaland! Szörnyű! Bogarakkal, és egérrel képtelen vagyok egy légtérben megmaradni.

Szépen alakul a kiskert.

Ismét nagyon szépek lettek a városi fotóid. A legjobban a Nemzeti Múzeum visszafogott, de mégis nagyon mutatós
dekorációja tetszik.

Jót nevettem a szoborkeresős sztorin.

Én eddig se fürödtem kádban, ezután meg főleg nem fogok, ugyanis ebben a lakásban sarokkád van, ami nyeli a
vizet piszkosul. Viszont van rajta ülő rész kialakítva, de egyelőre azt sem használom. Viszont marha magas a széle,
és nagyon vigyáznom kell, amikor kilépek (mit kilépek...kivergődök) belőle, nehogy elcsússzak, ugyanis még nem
nem vettem kilépőt elé. Mindig elfelejtem. Na, majd délután elnézek a Tescoba. Messze van tőlem, de ha kilépek
26 perc alatt ott vagyok, valamelyik nap lemértem. (Közben voltam a Tescoban, meg a mellette lévő OBI-ban is,
de nem jártam szerencsével. Nem volt olyan darab, ami színben, méretben, árban megfelelt volna.

Kata, nálam már régen törtek dolgok. Tegnap leejtettem egy üveg tálka tetejét, és nem tört össze szerencsére.

Szerencsére nem esett az eső a költözködés alatt, pedig sötétszürke felhők takarták az eget. Azóta se esett egy
csepp se, aminek nagyon örülök, mert sokat vagyok úton. Jövök-megyek, fedezem fel a környéket, meg a piacot.
Olyan jó, hogy itt van a közelben, így nem kell cipekednem, minden nap megyek úgyis. Furcsa is, hogy csak két
almát vagy két narancsot veszek egyszerre, nem pedig másfél kilót. :))

Remélem, már rendbe jött a bokád! Az enyhén ecetes-sós borogatás is nagyon jó!

Holnap reggelre -8 fokot jósolnak errefelé. Ma reggel is hideg volt nagyon.

A mosógépről jut eszembe, hogy ittlétem második napján simán beindítottam reggel fél ötkor a mosógépet. =))
Mikor nyomta ki a vizet, akkor jutott eszembe, hogy már nem családi házban élek, nem moshatok bármikor.

Abból, amit írtál, azt sejtem, hogy egy kisebb depressziód van, ami nem is csoda, ebben a bolondériában, ami
körülvesz bennünket, és már egy éve uralja a mindennapjainkat. Kis célokat tűzzél ki magadnak, és még a délelőtt
folyamán próbáld megvalósítani őket, mert akkor még jobban tud parancsolni az ember magának. Délután már
hajlamosabbak vagyunk letenni a fenekünket és netezni vagy sorozatozni.

Ildikó, megint nagyon szépeket festettél! Az elefántokhoz nagyon jól választottad meg a színeket. Tisztára szafari
hangulatuk van. Igaza van Paggynak, a női fej olyan olaszos, de még franciás stílusúnak is mondanám.

Utána néztem mit jelent a hajtovány. Látom, hogy egy tekercsszerű süti. Nem hallottam még ezt a szót.

Zsike, Dorina köszi a linkeket! Dorina gyors felépülést a testvérednek!

Mindjárt teszek be fotókat is!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 20. 19:43

Új hely, új napkelték... már a harmadik képen is látszik, hogy szúnyoghálón keresztül fotóztam, de az utolsónál
már kétség sem férhet hozzá. =))

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 20. 19:46

Az első itteni napom délutánján, séta közben készültek. Otthon meg várt a kupi... :D

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 20. 19:48

Virágzó juhar és mogyoró

Kép

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2021. március 20. 20:32

A Tescoban vettem ezeket a hagymácskákat. Tudtam, hogy itt lesz a helyük az ablakpárkányon.
Itt még él az igazi hagymácska is, azóta már újhagymaként megettem őket. Három darab lett
ebből az egyből.

Kép

Kép

Kép

Azóta van már van utánpótlása. A piacon az egyik helyen leértékelve árulták azokat a hagymákat,
amik már elkezdtek kihajtani. Vettem hármat, most azokat nevelgetem. Majd azokat is lefotózom.
Két nap alatt is sokat nőtt a hajtásuk.

A Tescoban vettem ezt a két madárkát is, meg az előttük lévő művirágot is. Ők is a természetet
jelképezik most nekem. A virág azért mű, mert hónapokat nem leszek itthon.

Kép

Nagyon kevés könyvet hoztam magammal, de ezeknek jönniük kellett. A kedvenc sorozatunk volt
a gyerekekkel. Sokat forgattuk őket.

Kép

Na, és ezeket is...

Kép

Ezt a két linómetszetet (beléndek és patisszon virág) még friss feleségként vásároltam. Korábban
az előszobát díszítették, most a szekrénysorban, a tévének kialakított helyre kerültek. A kancsóba
(nem jut eszembe jobb név rá) azóta húsvéti dekoráció került. A barka igazi, a piacon vettem.

Kép

Kép

A konyhában kapott helyett pipike és kakaska, és ez a cuki gúnár is (szintén Tesco). Ide jön majd még
három pasztellrajz is, amik a régi konyhában maradtak a falon. Fogalmam sincs, hogy feledkezhettem
meg róluk. Valamikor nagyon régen tettem már be fotót róluk. Én készítettem őket. Egy kökényágat, egy
ibolyát és egy csattanó maszlag virágát másoltam ki a kis növényhatározóból. Ez is jó rég volt.

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 20. 21:39

Sziasztok Lányok, jó késő van, de gyorsan benéztem hátha van valami újság, s nagy örömömre Dorina és RITA is megérkezett! \:D/ \:D/ \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Dorina hozd csak jó szösszeneteket, most is jól megnevettettél! S mostanában rám is fér! Úgyhogy ha pl. nehezebb filmet nézek, csak kb a felét tudom egyszerre megnézni. nem kettő három részt egyhuzamban!

RITA! Annyira örülök hogy bejelentkeztél, s mindjárt milyen sok jóval traktáltál bennünket!
Élveztem a beszámolót mindenről. A képek is fantasztikusak! S milyen bájosak azok a kis Tescós figurák, igaz nem láttam őket, de most látom milyen sokat tudnak dobni a lakás hangulatán!
A mosógép indításon jót mosolyogtam! Én egyszer 1o óra felé mostam, volt fél 11 mire eszembe jutott hogy óraátállás volt s nem annyi az idő mint gondoltam! Csodáltam is hogy nem jött fel az alattam lakó hogy hova menjek melegebb éghajlatra! :)) . Azóta megnézem az órát hogy moshatok e.

Hát az biztos, hogy azért a városi létet is szokni kell, pláne ha az ember nem a földszinten lakik! Egyébként én inkább tárolóhelyiségeket, mosókonyhát stb. alakítottam volna ki egy ilyen helyen s akkor nem zavarna senki senkit hogy mikor mos vagy tereget! Bár ha még szárítógép is van akkor még azt sem kell.

Ma beszéltem egy tesóval, aki a győri kórházban dolgozik, de most a hosszú covid miatt visszaírták táppénzre, mert ahogy lejárt a karantén visszament dolgozni, de olyan szövődmények léptek fel hogy az orvos visszavette, s nem hajlandó dolgozni engedni!
azt mondta, hogy nagyon durva a mostani helyzet, egyre fiatalabbak betegek, mint ahogy ők is, s van az ismeretségi körben olyan, ahol az apát és a fiát egy hónapom belül veszítette el a család. A 7o éves családfő kapta el először, aki nem volt beteges, sőt olyan aktív és tevékeny volt hogy bármely fiatal megirigyelhette volna!

A lényeg, hogy minden oltás jobb mint a betegség. Annyira telítődnek, hogy hamarosan Zalaegerszegre kell küldeni a betegeket! Én 25-én délután kapom majd az oltóponton!

ezzel kapcsolatban Te hogy állsz: Zsuzsiéknál mi újság? És az amerikai családod?
Remélem csak jó hírek érkeznek majd onnan is!
Ma nem esett itt a hó, de hideg volt.! Igaz csak ablaknyitogatás volt ma, nem mentem sehova!

Jó éjszakát, és szép vasárnapot mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 20. 22:54

Hű Lányok!Végre sikerült ideérnem.Nagyon jó,nagyon jó,hogy ennyien összegyűltünk/DE HIÁNYOZNAK A "HIÁNYZÓK" :ymdaydream: Éva,Ági,Gabóci,Boszorkány,Szilvi...és...../Gyorsan kiszaladok megnézem a BESAMELES KARFIOLT a sütőben,reggelire lesz a páromnak,amikor hazaér/és máris jövök olvasni.
Elkészült,most már nem kell szaladgálnom,nyugodtan nézelődhetek.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 20. 23:20

Dorina!Megint jót hoztál!Mennyi igazság van ,hogy fut-robog az ember a semmiért.Ez főleg rólam mondható el/mármint az izgágaság/de a belső hajt mindnyájunkat.A felfedezés ,a megismerés vágya.MIndennek alapja a KÍVÁNCSISÁG!!Már ÉVA is elcsábult a PARADICSOMBAN,hát ha már :)) az ősanya,akkor pláne mi!!!!A kutya a szekrény tetején :)) :)) :)) :)) :)) :)) :-bd Köszönöm szépen.
Kedves Kata!Nem mertem leírni,de szerintem is enyhe depresszió,mint ahogy Rita említi/TÁVORVOSLÁS :)) /Még az elején kell elcsípni,ne hogy elhatalmasodjon az emberen.Itt e gyógynövény alapú,gyógyszernek nem minősülő REMOTIV EXTRÁT ajánlják évek óta.Még nem próbáltam,viszont nagy ritkán,ha rámtör a MINDEN MINDEGY állapot,akkor citromfű teát iszom.A REMOTIV EXTRÁBAN orbáncfű van.Sokan dícsérik.
Kedves Rita!DEJÓ,sikerült zökkenőmentesen átköltöznöd!Rettentő ügyes vagy,hogy már el is pakoltál.Biztosan logikusan csomagoltál be,mert akkor könnyebb azonnal a helyére tenni.A sarokkád abból a szempontból jó,ha idősebb leszel,nem kell akkorát ülnöd és felállnod.Még nem indítottam be a palackos zuhanyt,mert nem volt időm megcsinálni.már nagyon odafigyelek a vízre.Az ablak dekorációk édesek-különösen a pipike és kakaska és a hagymácskák.Emlékszel még arra a régi gyerekszínházi előadásra,hogy HAGYMÁCSKA?-A hagya-hagya Hagymácska ,a Hagymácska az vagyok én......messziről jöttem én a víglegény...valami ilyen szövege volt.Megkerestem,mert olyan jó kis mesejáték volt.Egyszer már írtam róla.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 20. 23:32


Kedves Rita!Kívánom,hogy érezd jól MAGAD az új otthonodban! :littlehearth: :flower1:
Kata!Szörnyű hírek!!!Nem is merek belegondolni.Örülök,hogy hamarosan sorra kerülsz!Samuka????
Kedves Lányok!Leragad a szemem,jó éjszakát kívánok!Paggy %%- @};-
Jaj ,elfelejtkeztem Rita a szép égboltképekről,különösen a paplanfelhőkről.Tetszenek.Köszönöm. :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 20. 23:45

Még gyorsan ,ezt találtam. a hozzászólások jók!!

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9116066

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. március 21. 8:08

sziasztok Lányok, szép reggelt! I jó hideg,de napsütéses reggelre ébredtünk! Kétóránként megébredtünk mindketten, majd reggel felé végre sikerült 4 órát egyben aludni! Hát ez sem volt lányálom. Na mindegy+elhatároztam hogy ez a nap egy kicsit olyan lesz, hogy nem nézem az órát! Hamarosan óraátállás, pedig már olyan jól beálltam pont mostanra!

Későig lesz világos majd és a nyárban ezt nem szeretem! Déli délnyugati fekvésű a nagyszoba konyha, kezdődik majd a sötétítési folyamat! Nagyon várom már, hogy normálisan ki lehessen menni, még ha maszkban is, de ne féljenek az emberek megszólalni, köszönni beszélgetni, mert ez valami félelmetes!

Holnap remélem a délelőtti időjárás kegyes lesz hozzánk, mert megyünk az oltási papirért! Meg a nagy csomagért, amit nem tudnék kézben elhozni! kíváncsi leszek mennyit tud a gőzgép, tényleg leviszi e majd azokat a dolgokat, amivel kézzel nem boldogulok.

Barátnőm belefizet, ketten fogjuk felváltva használni! :D ;)

Paggy, köszönet a videókért, érdekes , mennyire elfelejtkezett az ember a gyerekkora nagy műsorairól. Mentségemre nem voltam ezen a téren elkényeztetve! ;)

Az almáspitét viszont nem halogathatom, még jó hogy eszembe jutott! Na meg a csirke hús a mélyhűtővől..na megyek is gyorsan kiveszem. A reggeli előkészülve, csak a turmixot kell majd elindítani ha Samu felébredt!

További szép napot! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. március 21. 12:41

Kedves Lányok!Figyelmetekbe ajánlom a TREND FM rádió egy műsorát.
https://trendfm.hu/musor?musor=7860
Mivel a kormány egy kinevezett testülete ,aki dönt a sávokról/mert csak FIDESZ tagok vannak benne!!/nem adta meg a KLUB RÁDIÓNAK A SÁVOTé.ez ELLENKEZIK A SZABAD VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁSSAL--még úgy is írom,hogy itt nem politizálunk és nem is tudnék az egyik oldallal sem 100%-ban egyetérteni DE!!!!!!!!!!!!!MI A HALLGATÓK ÁLTAL ÖSSZEADOTT PÉNZBŐL MŰKÖDŐ RÁDIÓNAK nem adták meg a sávot.FEL VAGYOK HÁBODODVA,s ezzel minden rendszer a saját sírját ássa.Ahol nem lehet ellenvélemény/természetesen a normál határok között-úszítás kizárva/ott előbb utóbb nagy bajok lesznek.Tehát nem szólhat a KLUB RÁDIÓ.Most engem nem érdekel,hogy melyik oldalhoz áll közelebb,mert én nem a politikai műsorokról beszélek,mert az nem érdekel.Nagyon színvonalas egyéb műsorok szóltak.HARAGSZOM NAGYON-NAGYON,mert engem az ÁLLAMPOLGÁRT SÉRTETTEK MEG!!!!!ÉN FIZETEM ÉS ŐK DÖNTIK EL,HOGY MI MEHET.Most eljátszotta a kormány a jóindulatomat.nevessetek ki,ha akartok!!!!
Tehát ,csak interneten keresztül szólhat a Klubrádió a konyhában pedig nincs.Ráfanyalodtam,nem baj, arra,hogy másik értelmes dolgokat sugárzó rádiót keressek.Jobban megy a mosogatás,ha közben hallok a kvarkokról,a gazdasági folyamatokról,a végtag nélkül születettek egyesületéról.Sok adót végig pörgettem,de általában vagy blőd jópofáskodás,vagy zene megy.A vallási rádiókban biztos van jó dolog,de nem vagyok vallásos és így zavar,ha mindent egyoldalúan magyaráznak.VISZONT MEGÉRTEM ÉS ELFOGADOM MÁSOK ÁLLÁSPONTJÁT,csak ne kényszerítsék rám.Ha megengedőek és nem kinyilatkoztatóak ,akkor tisztelem a nézeteiket.Ennyi szöveg magyarázza azt az 1 mondatot,hogy figyelmetekbe ajánlom a TREND FM rádió egy műsorát.
Szép napot!Paggy %%- @};-

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég