Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 13. 19:44

Kislányok, Fiúk! Megmondanátok, hogy ennek a kínai sorozatnak van-e magyar fordítása? SOS

https://www.viki.com/tv/37957c-my-fated-boy

Keresgéltem, de a google nem adott ki találatot.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2022. február 13. 20:10

Kedves Rita!
Szerintem nincs magyar felirata és nem láttam,hogy valaki bevállalta volna.Kurocchinál lehetett rá szavazni,de nem erre a sorozatra esett a választás.
Nekem nagyon tetszett,nálam többször nézős.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 13. 20:11

Köszi Ica! Akkor kezdem nézni... hátha... Én is csupa jót olvastam róla. \m/
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. február 13. 20:29

Sziasztok!

Paggy, Csoki annyira aranyos ott a futtatóban. :-) Olyan jó,hogy össze tudtok gyűlni igy és visszajáró " banda " alakult ki. Mondtam már, de változatlanul nagyon vagány Csoki a ruhájában :-)
Nem irtad milyen volt a reggelizés izre és mit választottál.

Kata, sajnálom, hogy nem sikerült a kiflid. Nem lehet zsemlemorzsát csinálni belőle?
Még nem volt időm megkeresxni a fedelét a darálónak, mert egész nap dolgoztunk, de szerintem ha a dobozában nincs kevés esély van rá, hogy meglegyen.

Rita, Lilyke nagyon tetszik a göndör fürtjeivel. :-) Annyira kis vagány és ahogy mindent kifejez a kis arca... :-)
Nem traktálsz bennünket az étkezési szokásaiddal, mindig tanulunk a másiktól és ez jó dolog.
Nem irtad, hogy a madaraid hogy vannak az etetőn.
Olyna szép a napelbújós képed is!

Kicsit szűkszavú vagyok, mert fáradt vagyok a mai nap után.
Ma a madarak megkergültek az etetőn, verekedtek a tengelicek ami a zt jelzi hideg jön.
Ma nem megszokott időben megjelent a szajkó is, igy az utolsó cinkegolyóm is kikerült. Holnap el kell mennem venni azt is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. február 13. 21:35

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. február 13. 21:38

Csak egy pillanatra Lányok!Ma nem vagyok csak erre a kukkantásra , hoztam egy érdekes cikket.
index.hu/tudomany/2022/02/13/madar-alvas-egyensuly-stabilitas/
A FŐ KÉRDÉS:::::
:-?? Miért nem esnek le a fákról a szundikáló madarak?
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. február 13. 21:49

Hali lányok és Elthan!
Visszamenőleg a 745. oldaltól olvastalak titeket.
Atya Isten mennyi étel és mennyi fotó.
Jobbnál jobbak.
A nevek közül jó hogyha egy bejön (Annalea) a többi brrrrrr.....
A régi nevek már lassan feledésbe merülnek. Egyes szülők hajmeresztőbbnél hajmeresztőbb nevet adnak csemetéiknek. Abba nem gondolnak bele, hogy később a gyereküket zavarhatja-e és hogyan fognak vele élni. Például van egy-két ismerősöm akik gyermekei nem büszkék a nevükre, sőt egyenesen utálják.
A kutyusok édesek. Nem úgy, mint Zeusz. Péntek reggel elvittem Atát suliba és a boltot is megejtettem, ez kb. 1 órát vett igénybe, addig a drágaság alkotott az udvaron. Ilyen tájt már tele a kuka, ő meg szép felborította és kihordott mindent belőle. Olyan volt az udvar, mint a szeméttelep. Be is zártam a kenelbe, délutánig ki sem engedtem. Pedig még ilyet soha nem csinált. Muszáj szabadon engedni, amíg nem vagyok otthon, furábbnál furább és idegen egyének járnak felénk. Mióta a stadion felőli út megnyílt, tiszta "átjáró ház" az utcánk. Pedig egykoron olyan csendes volt.
Kata sajnálom a kiflieidet, pedig olyan ügyesen sütögetsz. Én a minap Ata kérésére fonott kalácsot sütöttem és majd utólag vettem észre, hogy nem tettem bele vajat. Olyan lett, mint a beton. Két hatalmas adag volt. Vagy anno a zserbóba, a kenyérbe vagy az aranygaluskába nem tettem élesztőt. Vártam, hogy kelljen meg, de nem emelkedett. Olyan mérges lettem, hogy szó szerint a tállal együtt az ablakon dobtam ki, csak annyit vettem észre, hogy a bátyám arrébb ugrik és csak meresztette rám a szemeit. Most már nevetek rajta, de akkor nem volt kicsit sem vicces.
Lilike gyönyörű kis hercegnő és az a ruci, meg kell zabálni.
Ata anno nem zsírkrétával, hanem tollal és filctollal a kezében vonult le az emeletről mintákat hagyva a tapétán. Ma is látszik a nyoma.
Sajnos nem tudjuk, hogy mire nőnek fel, mert a világ nem jó felé halad. A mostani fiatalság - tisztelet a kivételnek - kész katasztrófa.
Remélem mindenki jó egészségnek örvend.
Édes álmokat mindenkinek! :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 14. 7:28

Kata, az Ági által javasolt prézli is jó maradékmentésként, de felkarikázva, tejbe áztatva máglyarakást,
vagy mákos gubát is készíthetsz belőle.

Lilyke is próbálkozik az ide-oda firkálással, nagyon kell figyelni.

Ági, csalódás a madáretetés az otthonihoz képest. Mintha a városi madarak másabbak lennének, mint a
falusiak. Etetem őket továbbra is. Vettem fekete magot, de így se jönnek olyan tömegben, mint otthon.
Nagyon érdekes, hogy látom a sok a verebet, ahogy ott ülnek az erkély előtti fenyő ágain, és még egyse
jött a fekete magra. Otthon beleültek a mag közepébe, és falták, meg fürödték ki a szemeket, itt meg
rá se tojnak.

Igen, mindig jött a hideg, ha ölték egymást a madarak az etetőben.

Hesu, volt egy osztálytársam, akit Gáspár Gáspárnak hívtak. Na ő se örült a nevének. Se a Gáspár nem
tetszett neki keresztnévként, se az, hogy senki sem hagyta szó nélkül a duplázást. Sokan csúfolták is.
Ez alsó tagozatban volt, de már akkor megfogalmazódott bennem, hogy hogy tehet ilyet egy szülő a
gyerekével.

Jaj, nálunk is vigyázni kellett, hogy a kukába csak annyi szemetet tegyünk, hogy még le tudjuk zárni a
tetejét. Ha nem így tettünk, addig ugrándozott Dundi a kukára, míg fel nem borította. Akkor aztán jól
széthúzgálta a szemetet. Ha rajta volt rendesen a tető, eszébe se jutott.

Én nem szoktam szidni a fiatalokat, mert olyanok ők, amilyennek mi neveljük, és amilyennek a körülmények
alakítják őket. Minket is szidtak az idősebbek, ahogy őket is szidták. A fiatalok mindig másabbak, mint
a szüleik. Jól van ez így.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 14. 7:31

Ica, az első részt csak azért nem hagytam abba húsz perc után, mert magas pontszáma van
a MyDramaListen, áradoznak róla, és te is azt mondtad, hogy többször nézős.
A második résznek még csak a felét láttam, de máris ígéretesebb, mint az első, szóval
folytatom. :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 14. 8:00

sziasztok Lányok és Elthan!
Képzeljétek az összes cba-s porélesztő és a rendes élesztő többeknél penészes volt.
És mindenki akiktől megpróbáltam kérni a cba-ban vette! Durva!
Szerencsére volt itthon banán, így most turmixot reggeliztünk. ma készülünk a városba, időpontra.
Megyünk majd a Sparba is. Most megyek, mindenkinek szép napot! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 14. 8:08

Kata, remélem nagyobb szerencsével jársz legközelebb a száraz élesztővel. Esetleg nézd meg
a lejárati idejét, bár a nagyobb boltokban figyelnek erre.

A Sparban figyeld a sárga árcímkéket! A zöldségesnél mindig vannak leárazások, de a többi
részlegen is.

Jó utat és vásárlást! Én is indulok nemsokára.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. február 14. 8:43

A tegnapi estéről egy normális fotót se sikerült csinálnom. A belső térre van mentségem. Sokan
voltunk, és nem akartam, hogy valaki rosszallóan nézzen rám, a fényképezés miatt. A kajafotóra
nincs mentségem, és ráadásul szokásomtól eltérően csak egyet készítettem, szóval még válogatni
se tudok, hogy a jobban sikerültet tegyem ki. A mosdóban és a vécében fotózhattam kedvemre,
így azok a képek lettek a legjobbak. =))

Spoiler: mutasd
Ahogy írtam, megint ugyanazt ettem, mint a múltkor, mert nagyon ízlett. Nagyon szánalmas a
fotó. Úgy tűnik, mintha gyerekadag lenne, de nem az volt. A tányér szélessége és mélysége csalóka.
A sütibe meg már jól belemalackodtam, amikor eszembe jutott lefényképezni. =)) Málnás csokitorta
volt. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

A mosdó és a vécé csempéje nagyon tetszett nekem, és az is, hogy a lecsüngő lámpák a sarokba voltak
helyezve.

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 14. 15:17

Kép
Most csak egy szóra, majd jövök nézegetni és olvasni...most ébredtem fel a déli alvásbólll :)) :-q :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. február 14. 16:20

Lilyke es Samu "KIRALYOK" :-bd
FONTOS!!!!
REGISZTRALTAM. Munch.hu hoz. Europai Etelmento Halozat szuper.Csupa titok kajaugyben azaz fel arat fizetsz es osszeallitanak egy csomagot otthon kiderul mi van benne.
A baratnom nagyon finomakat kapott.Nezzetek meg!
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. február 14. 20:41

Sziasztok!
Most végeztem a munkával, segitettem a páromnak csomagolni a termékeket. Közben jól elvágtam a kezem a ragasztószerkezettel. Mesélem a fiamnak ahogy hazaért edzésről. A szokásos aranyköpései közé kell betenni amit mondott: Nekem az anyukám egyszer azt modnta kiskoromban, ha elvágom a kezem, még meg is csapkod. :))

Rita, el nem tudtam képzelni mit lehetett a wc-ben fényképezni. :))
Hú, és húha, micsoda wc!!! Hát ezt tényleg megérte lekapni! :-) Nem találkoztam én sem még olyan megvilágitással, ami a sarokban volt. De nagyon jól kigondolt dizájn az már biztos!
Amit ettél, az meg fantasztikusan néz ki!
Ma voltunk akupunktúrán.
Mondtam az orvosnak, hogy sok zöldséget eszek és fel van puffadva a hasam. - ugye tudtam tőled miért, de csak rákérdeztem-
Megkérdezte nyersen eszem-e. Mondtam, hogy párolom. Mondta, hogy jó. :-)
Meg azt is, hogy el fog múlni - amit megint tudtam- Megkezelte azt a részt is, és hát repülni tudtam volna olyan megkönnyebbülés volt utána.
Viszont a férjem mellettem feküdt a függöny másik oldalán az ágyon. Tudni kell róla, hogy ha vizszintbe van azonnal képes elaludni és horkolni.
Hát majd agybajt kaptam relaxálás helyett. A végén a tűkkel a könyök belső hajlatában megbökdöstem. Hát nem visszabökdösött =))
Úgy voltam vele, csak nem s zólok oda, hogy ne horkoljon majdnem a fülembe :))
Szerencsére jött az orvos és szedte a tűit kifele. Megkérdezte tőle miylen volt. Erre a férjem: nagyon jó. Hát igen, bezzeg ha tőlem kédezték volna.... :-)
Mondtam neki, legközelebb ha mellém fektetik én biztos reklamálni fogok. :))

Kata, hát ez botrányos, hogy az élesztő penészes volt. Nálam mindig van normál élesztő kimérve a fagyóba, ha kell csak előveszem. Működik, kipróbáltam a covid elején, mikor hiánycikk volt és én is bespájzoltam. Csak mivel kenhető állaga lesz, kicsit rá kell hagyni grammban, mikor elteszi az ember.
Samu fantasztikusan jól néz ki ebben a maszkban. Olyan, mintha komolyodott volna a nagylegény.

Paggy, nézem ezt a linket. Ez olyan, hogy megveszem és valaki odamegy aki rászorul és megkapja?
Fáradt vagyok, agyilag is kicsit z okni most emiatt.

Képzeljétek a fiam azt modnta, hogy : anya, vékonyabb lett a lábad a gyaloglástól. Azóta vizslatom a tükörben. :))
Megyek filmezni, azt hiszem harmadik napja nézek egy sorozatrészt, mert mindig elalszom.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 15. 9:09

Sziasztok LÁnyok és Elthan! Jól elaludtam, de valahogy még mindig tudnék aludni. Úgy látszik a tegnapi nap kicsit kiszedte az erőmet.
Megnéztem a radart, az ország felének jócskán kijutott az esőből.. ide késő délutánra mondja. Tegnap nem lett belőle semmi.
Nem tudom mit főzzek, most egy kicsit sok lett mindenből, de majd megyek a konyhába rendet csinálni. Közben kitalálom.

Rita, szép helyen voltatok, biztosan finom is volt amit ettetek. Én még mindig nem tértem magamhoz a tegnapi minifánktól, életemben nem ettem még ilyen iszonyatos tömör borzalmat. Este meg is volt a böjtje! pontosabban éjfélkor.

Ági, régebben szoktam lefagyasztani, de ez most valahogy lemaradt. ill elfogyott, és el is felejtkeztem róla>
De majd most én is betankolok így is. De veszek még szárítottat is, de a CBA-s kilőve!

Megyek én is egy kicsit trollkodni, nem hiszem hogy kibírom későbbre a gyümölcsevést! :-h :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Ilyenkor szoktam a Pesti Srácokat olvasni :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. február 15. 9:50

Sziasztok sziasztok!Ma este jovok.....Agi!Ez a kaja az enyem illetve aki jelentkezik regisztracio utan.A lanyomek tegnap sutemenyesboltra jelentkeztek, de este telefonantak, hogy minden ellfogyott ,majd ma ,ha marad.Az egesz az eteltakarekossag miatt jott letre.Ma elmeseltelek a futtaton, hogy eteldobozba teszed.a folosleget.Nagyon dicsertek Teged innen a tavolbol. :-bd Itt sok fiatal hasonloan zold gondolkodasu .Kata !Samu kepe,,igaza van Aginak ,egy sokkal erettebb ember fotoja..Kedves Rita, Hesu,Ildiko koszonom a fotokat es olvastam a hozzaszolasokat.Este reagalok.Szep napot!Paggy
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. február 15. 16:54

Sziasztok!
Paggy, köszönöm a dicséretet! :-)
Alig tudok irni, mert estem akkorát Ramos sétájakor,mint az ólajtó.
Délután ugatott,mindig kimegyek és vagy átcsukom a kertbe, vagy behozom,ha a szomszédot ugatja. Most is igy volt. Nem a gyerkekeseket,hanem a másik szomszédot, aki porszivózta a kocsit.
Mikor kiértem úgy ahogy bent voltam, tehát igazán nyáriasan, a szomszéd épp - nem irom le- úgy szidta Ramost, hogy a
Spoiler: mutasd
rohadt dög
az csak szép jelző volt benne. Áthoztam, de az érzést nem tudom leirni.
Mondtam a fiúknak,hogy itt kell lépni valamit, mert ez már nem állapot. Főleg, ha átdob majd neki valamit.
TALÁLKoztam a facebookon egy kutyaoktatóval aki az ilyen viselkedésproblémás ktuyákra kihivásként tekint.
Felhivtam, jövő héten jön. Hat óra amig itt van,
Na ezen agyaltam és nem vettem észre, hogy egy kockajárda le van süllyedve. Kaptam a póráz után, nehogy elfusson Ramos. A tenyerem az egyik tiszta vér volt, hasra estem. Na majd rendbejö n.
Megyek etetem ezt a gyönyörűséget, mert már öt óra.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2022. február 15. 17:06

Sziasztok Lányok, Elthan!

Reggel voltam a kórházban a teszt eredményért. Első körben higany érzékenység. Kérdeztem, hogy miben lehet. Hát szem és orcseppekben, étrendkiegészítőkben, oltásokban és amalgám tömésekben. Új vérvétel. 1 órát álltam, mert huszan voltak előttem. Múltkor csak hárman, akkor pillanatok alatt végeztem. Most nem volt szerencsém. Kaptam vagy 10 féle vegyületnevet ami tilos. Hát ezeket én az életben nem tudom megjegyezni. (((. Cseréltessem ki a fogtöméseimet. Voltam a fogorvosnál. 3 lenne cserélni. Jövő szerdán meg is csinálja. Kértem, hogy egyszerre, ha lehet. Vérvétel eredmény 3 hét. Márciusban megyek újra.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2022. február 15. 17:14

Szia Ági!

Sajnálom, hogy így jártál. Pillanatok alatt meg van a baj, sajnos. Elég egy picit elbambulni. Mielőbbi gyógyulást. Jó, hogy találtál is oktatót. 1 kezelés elég is lesz?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. február 15. 17:24

Itt vagyok végre!Először is sziasztok,azután ÉVA NAGYON ÖRÜLÖK,hogy végre halad a dolog. :-bd :-bd :-bd Most elbíbelődhetsz ezekkel a dolgokkal.Gyerek korodban eleget törődtek VELED? Nem pszichológizálok,a pszichológusom mondta ,hogy ha nem törődtek velem rendesen,akkor idős koromban,mivel újra gyermekek leszünk,elő fog jönni.A szervezetünk rákényszerít az önmagunkkal való foglalkozásra.
Hű Ági!Még jó hogy nem tört el semmid!!!UGYE -UGYE NEKED IS GYORS A TEMPÓ.??? :)) :(( Tegnapelőtt este elbambultam,Csoki meglátott egy kutyát a túloldalon ,elrántott.Tiszta kék és zöld VOLT ÉS ,MÉG KICSIT AZ MA IS ,A TÉRDEM.a FEKETENADÁLYTŐ SOKAT SEGÍTETT.MÁS SZEMPONTBÓL JÓ ,HOGY SIETNI KELL,CSAK figyelni!!!!!!! [-x
Most elolvasok újra mindent,de előbb behozom a gyógyteát és a kacsamájas abonettlapot/fűrészpor ízű,ha nem pirítom meg :)) /
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2022. február 15. 17:30

Kata! Csatlakozom a többiekhez, igazán komoly, férfias maszkban Samu.

Én az élesztőt mindig felfuttatom, mert jártam meg én is, hogy nem kelt meg. Sőt én porélesztővel is, tehát azt is futtatom előtte. Nagyon szépeket és gondolom nagyon finomakat is sütsz. Kínszenvedés nézni is, szinte az illatát is érzem. Sajnos ezek a gluténmentes lisztek büdösek is. Nincs az a finom kenyérszag a konyhában amikor sül. Én csak bagetett szoktam sütni mostanában, mert a kenyerek nem sülnek át rendesen. 6db-ot szoktam sütni. 3 napig elvan. Nekem a főzelékhez kell a kenyér, anélkül nem tudom megenni, meg a lucskos és töltött káposztához, bab és gulyásleveshez. Nam szeretem lefagyasztani, mert érzem rajta a fagyasztószagot. Ezért nem rakok be készételt sem. Illetve a férjemnek újabban kenyeret kell betenni, mert egyedül eszi és a fél kilós is mindig bepenészedett, bármit is csináltunk. Most 3-4 szeletenként lefagyasztom neki. Ő nem érez szagot rajta.

Tegnap hajdina palacsintát sütöttünk. Nagyon finom lett. Túrót hoztam, mert nekem az az igazi palacsintába. A hétvégén akartuk sütni. Most a zablisztet akartuk kipróbálni, hát annyira ragadt, hogy inkább megsütöttem tejes pitének. Úgy viszont finom volt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 15. 17:41

sziasztok Lányok és Elthan!
Éva de jó hogy bejelentkeztél. S látom lesz is eredménye majd a kiderült allergéneknek! :-bd :D ;) :flower1: :littlehearth:
Ági, hát micsoda emberek vannak, de tényleg! Sajnálom hogy ekkorát estél, de most a horzsolt kezeddel ne érj nyers húshoz!
Passzold most a feladatokat! Gyors gyógyulást kívánok.

Hoztam új képeket, mai késődélutáni..de már szinte most még sötétedik, eső várható!
Szerintem is egy igen jó kép sikeredett Samuról! A bankban voltunk, és a bevásárlás után, s elfáradt.! :D

Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
A kétféle narancsot a Sparban vettük tegnap, de a lényeg hogy a kicsi sokkal finomabb!!! :-bd ;) :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2022. február 15. 17:44

Paggy írta:Itt vagyok végre!Először is sziasztok,azután ÉVA NAGYON ÖRÜLÖK,hogy végre halad a dolog. :-bd :-bd :-bd Most elbíbelődhetsz ezekkel a dolgokkal.Gyerek korodban eleget törődtek VELED? Nem pszichológizálok,a pszichológusom mondta ,hogy ha nem törődtek velem rendesen,akkor idős koromban,mivel újra gyermekek leszünk,elő fog jönni.A szervezetünk rákényszerít az önmagunkkal való foglalkozásra.
Hű Ági!Még jó hogy nem tört el semmid!!!UGYE -UGYE NEKED IS GYORS A TEMPÓ.??? :)) :(( Tegnapelőtt este elbambultam,Csoki meglátott egy kutyát a túloldalon ,elrántott.Tiszta kék és zöld VOLT ÉS ,MÉG KICSIT AZ MA IS ,A TÉRDEM.a FEKETENADÁLYTŐ SOKAT SEGÍTETT.MÁS SZEMPONTBÓL JÓ ,HOGY SIETNI KELL,CSAK figyelni!!!!!!! [-x
Most elolvasok újra mindent,de előbb behozom a gyógyteát és a kacsamájas abonettlapot/fűrészpor ízű,ha nem pirítom meg :)) /


Szia Paggy! Neked is mielőbbi gyógyulást.

Hát az apám nagyon szeretett. De sajnos 8 éves koromban meghalt. Az anyu mindenért ordított, káromkodott, ha valami nem tetszett neki. Amikor valamit kellett csinálni, mindenre azt mondta, hogy azért vagy hogy csináld. Szerintem soha nem dicsért meg, legalábbis nem emlékszem rá. A kinezológus nekem is mondta, hogy ritka rossz gyerekkorom lehetett. Én ebben nőttem fel, nekem ez volt a természetes, nem tudtam, hogy másoknál milyen a családi élet. Verni nem vert, illetve talán pár pofont kaptam összesen. De inkább a káromkodás ment. Nálunk az utcában volt akit nadrágszíjjal vert az apja, gyerekkorában.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. február 15. 17:47

Éva! A zablisztes palacsintát inkább gofrinak érdemes még megcsinálni és egy picit sűrűbb tésztával és sütőporral.
Az első nekem se sikerült, már a végénél voltam mire jó lett. vagyis olyan amilyennek akartam. Igaz az rendes liszttel volt.

Jut eszembe Ági, megtaláltad a tetőt? Közben eszembe jutott hol vettem anno a darálót. A Repeta Superben. Holnap felhívom őket, ha még nem zártak be, hátha tudnak olyan szervízről ahol háztartási apróságokat lehet venni. Volt itt ilyen Győrben, de éppen most költöztek új helyre, megkeresem majd őket. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég