Van képem hozzá

Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. március 6. 19:56

Kedves nildiko!
Őszinte részvétem a barátnőd miatt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 6. 20:52

Kedves Ildikó, részvétem a barátnőd elvesztése miatt, te amit tudtál megtettél érte! Még friss a gyász, s bár mint írod nagybeteg volt, mégis az emberben a remény hal meg utoljára, annyira szeretnénk ha a másik felépülne, és újra együtt örvendezhessünk egymásnak. Sajnos ez az emberi kívánság nem mindig talál meghallgatásra, vagy lehet nem ez volt az eleve elrendelés.
A fiadnak igaza van, s milyen jó hogy ő is józanul látja a körülöttünk zajló eseményeket.
A kijevi tesóktól-ról kaptunk infókat, nagyon nehéz helyzetben vannak. Ez van, csak imádkozni tudunk, és a humanitárius csatornán gyógyszert, élelmet és más kelléket tudunk küldeni. Ami nagy kockázat, de a mieink is erőn felül ott vannak a gáton.

az amerikaiak meg adják a lovat a háború alá mint mindig ott szólnak bele és úgy ahogy nem kellene, mert így legalább több fegyvert tudnak eladni stb. Undorító. A mi kormányunk meg abban érdekelt, hogy mielőbb fejezzék be a harcoló felek a háborút, és minél előbb tárgyaljanak úgy hogy annak már foganatja legyen.
A szankcióknak semmi értelme, csak súlyosbítja a helyzetet.

Kép
2014 es képek, amikor még jóban voltunk a sógornőmmel.
Kép
Kép
Ő a fia, az első házasságából..Feró
Kép
Kép

Kép
Kép
ez volt az utolsó alkalmak egyike amikor még hajlandó volt ilyenre felmenni és ez is megszünt...

Kép
ez volt az a pillanat amikor életében először de én is lövést hallottunk..8 éve

Kép

Kép
Kép
hozom a friss képeket...

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Mondanám hogy a hét margójára, de ez mindenkor érvényes

Kép
Jó éjszakát mindenkinek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. március 6. 21:13

Katám, nagyon aranyos Samu, biztos jó lenne neki egy kutya.
Ők a barátaid, vagy rokonok?

Amúgy V-nek sem hiszek.
Jó éjszakát kívánok. :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. március 6. 21:26

Kedves Hesu köszönöm szépen. :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 6. 22:12

Kedves Ildiko!Veled erzek,oszinte reszvetem.!Par eve halt meg a legjobb baratnom.Vigaszul ittmaradtak a lanyai.Olyan mintha az unokahugaim lennenek.Volt csaladja a baratnodnek?Sok kellemes es szep emlek kothet hozza.Mikor ismerted meg?Ha majd kicsit enyhul a fajdalmad, kerlek meselj rola,szivesen hallgatnam.!
Nem tudom olvastad-e hogy vigyaztam egy nenireEva neni,hat meg olyan klassz "oregasszonyt"/en is az vagyok mar!!!Bocsanat a mokazasert.Tehat Ildiko nagyon sajnalom hogy ilyen szomorusag ert.Vigyazz MAGADRA!
Velem nincs baj, csak a sokertelmu,oszintetlen vilaggal,ahol meg azt sem tudod hogy a megtamadott nem csalo-e,vagy a tamado esetleg maga alatt assa a godrot...Jo ejszakat kivanok#Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 7. 4:23

Jó reggelt Lányok és Elthan! Már másodszor vagyok ébren így nem is tudom van e értelme visszafeküdnöm.
Ildikó ők a volt sógornőm és a fia. Mióta újra férjhez ment, sajnos rossz irányba fordult a kapcsolat, pláne hogy eladtam az örkénypusztai házat. ez van.

:movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 8. 7:18

Sziasztok Kislányok! Isten éltessen bennünket Nőnap alkalmából!

Kép

Hesu, írnál pár szót arról, hogy mit tapasztaltál a határon? Olyan dologra lennék kíváncsi, ami meglepett,
amire nem számítottál, akár jó, akár rossz értelemben. Gondolom, hogy felétek nagyon sok család fogadott
be menekülteket. Itt Miskolcon kevesen lehetnek még, mert nem nagyon olvasni róluk.

Ildikó, őszinte részvétem!

Nem tudjuk megváltani a világot, de amit a saját eszközeinkkel meg tudunk tenni, azt meg is kell tenni.
A környezet pusztulását se tudjuk egymagunk megállítani, de az egyének kisebb-nagyobb hozzájárulása
a nagy egészhez rendkívül hatásos tud lenni.

Ha véglegesítetted az utcát, szeretnénk látni!

Kata! Milyen kár, hogy elmaradt tőletek a sógornőd! Korábban sokat segített nektek, és kedvelted is, ha
jól emlékszem. A tesódról és a róla készült videóra még most is emlékszem. Minden percét élveztem.

A képeket nézegetve látszik igazán, hogy Samuka mennyit nőtt, fejlődött, férfiasodott az utóbbi években!

Annak a karácsonyi kaktusznak olyan jól áll a zöld reluxa. :D Még egy fincsi kenyér!

Paggy, remélem, hogy kicsit már jobban érzed magad!

Ági, hogy van az ujjad?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 8. 8:18

A mungóbabot is lehetne csíráztató tálban vagy befőttesüvegben hajtatni, de én Maangchi videóját
követve a virágcserepes módszert választottam, hogy nekem is olyan erős, vaskos csíráim legyenek,
mint neki. Először csiráztatok mungóbabot, remélem jól fog sikerülni!

Maangchi egy koreai származású, az USA-ban élő youtuber, aki koreai konyhát népszerűsíti a videóiban.
Majdnem 6 millió feliratkozója, de ennél is sokkal-sokkal több nézője van. Legtöbb videójához magyar
nyelvű felirat is van.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Maangchi

Egy éjszakán át áztattam a mungóbabot, majd hálót tettem a cserép aljára (ez is a Sparban vett
újrahasznosítható zöldségháló egy darabja). Maangchi papírtörlőt is tett a hálóra, én nem akartam.
Ráöntöttem a leszűrt és átöblített mungóbabot. Lefedtem, és amikor a konyhában jártam, folyó víz
alatt átöblítettem a magokat. A videóban három óránként javasolja az öblítést, én gyakrabban is
csináltam.

Ha jól emlékszem a műanyagcserép 14 cm átmérőjű. A mungóbab szárazon másfél evőkanálnyi volt.

A második kép tegnap készült, fél napos áztatás után. A harmadik ma reggel. Szépen csíráznak a
babszemek. Nagyjából hat napig fognak csírázni, teljes sötétségben.

Kép

Kép

Kép

Kép

Az eredeti videó:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 8. 9:05

Sziasztok Lányok és Elthan!
Mindenkinek szép reggelt! Remélem már mindenki kicsit jobb kedvű és talán a gyógyulás útján.
Na lám már a mungóbab is csírázik...azzal még nem találkoztam boltban.
Mangchiit én is nagyon szerettem, de valahogy lemorzsolódtam róla, pedig imádtam a kimcsijeit megcsinálni.
Lehet újra kellene kezdeni! Annyira jól magyaráz, hogy nem lehet elvéteni amit csinál az ember az útmutatása szerint! :D
Ma még nem tudom mit főzök, de délután el akarok menni egy vásárlói körútra!
Kellemes nőnapot mindenkinek! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

jó hír... megjött a tartozékpótlás a masszírozómhoz...most már ki tudom majd cserélni a hálót rajta. Még jó hogy nem dobtam ki mérgemben.! :))
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 8. 13:33

Rita írta:A mungóbabot is lehetne csíráztató tálban vagy befőttesüvegben hajtatni, de én Maangchi videóját
követve a virágcserepes módszert választottam, hogy nekem is olyan erős, vaskos csíráim legyenek,
mint neki. Először csiráztatok mungóbabot, remélem jól fog sikerülni!


Úgy látszik itt ragadtam :). Éppen az Auchan salátás pultjánál püffögtem tegnap, mert nagyon drága a mungóbab csíra (amit én is nagyon szeretek).
Kipróbálom a cserepes verziót. Van itthon mungóbab (bár tavalyi, de hátha van még benne szufla). Köszönöm a tippet! :movingflower: :)
Kimcsit is kéne csinálnom, mert a covid miatt nem jött utánpótlás Koreából a hazai boltokba, ezért csomagoltat már nem tudok venni. Éppen ma voltam a koreai boltban, ahol ajumma (mi csak így hívjuk a koreai eladónőt :) ), panaszkodott, hogy rengetegen keresik, de nincs. De nem kell félteni, mert házit csinált, amiből hoztam is haza. Vacsorára tartogatom.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 8. 13:56

Kata, én is szívesen nézegettem Maangchi videóit, de végül semmit nem készítettem el az ételei
közül. A csíra lesz az első.

Kellemes masszírozást, és vásárlást! Nálunk kifejezetten hűvös az idő, két szem hó is esett. :(

Whitebamboo, szerintem jó lesz a tavalyi mungobab , ki fog csirázni. Én egyszer befőttesüvegben
csíráztattam, de ott csak átlagos csírái lettek a babnak, olyan, mint a korábbi képeken a lencsének.
Az is finom volt, de ezzel a módszerrel nagyobbnak kell lennie a terméshozamnak...elvileg... Na,
majd meglátjuk! Van olyan videó is, ahogy még le is súlyozzák a csírákat, hogy vaskosabbra nőjenek.

Szoktam fermentálni, de a kimcsit még nem próbáltam. Mindig akarom, de még nem szedtem össze
a hozzávalókat. Csak ennyi hiányzik, meg hogy megvegyem őket. :-?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 8. 14:18

Még február elején fotóztam, de csak most jutott eszembe, hogy kitegyem a KIK húsvéti
nyusziválasztékát. Háááát... egyiket se hoznám haza.

Báránybőrbe bújt nyuszi:

Kép

Kubista nyuszi:


Kép

Űrnyuszi:

Kép

Világítós nyuszi - ugyanez a világítós alap karácsonykor hóember volt:

Kép

Ezt a hímes tojást nem tudom értelmezni. Ki veszi ilyet?

Kép

És miért van virág egy kos koponyáján? Ki vesz ilyet?

Kép
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 8. 15:07

Rita írta:Még február elején fotóztam, de csak most jutott eszembe, hogy kitegyem a KIK húsvéti
nyusziválasztékát. Háááát... egyiket se hoznám haza.



Világítós nyuszi - ugyanez a világítós alap karácsonykor hóember volt:



Hahahahaha! Az a félszemű olyan kis nyomorult, hogy őt megvenném. (Kicsit emlékeztet rám... a hályogműtétem után :)) :)) :)) )
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 8. 15:18

Rita írta:[

Szoktam fermentálni, de a kimcsit még nem próbáltam. Mindig akarom, de még nem szedtem össze
a hozzávalókat. Csak ennyi hiányzik, meg hogy megvegyem őket. :-?


Én rendszeresen csinálok, de mindig máshogy sikerül. Elsőre nagyon jó lett, és felbátorodtam... aztán az "egész jó, de nem az igazítól" a "fúj, ez meg mi"-ig minden volt.

kutya rúgja nem sikerül megjeleníteni a képet :((
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 8. 15:51

Én látom a képet! Sikerült feltenned.

Így kinézetre nagyon jónak tűnik a kimcsid. Én még csak kétszer kóstoltam, az is évekkel ezelőtt volt.
Egy koreai boltban vettünk egy zacskóval a lányommal. Ez Angliában volt, itthon meg nem olyan
helyen laktam, ahol hozzá tudtam volna férni. Mondjuk itt Miskolcon se tudok olyan üzletről, ahol
tudnék vásárolni. Muszáj lesz hozzálátni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 8. 19:29

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2022/03/08/1581.jpg
Link új oldalon megjelenítések így látható a kép nagyon guszta ügyes vagy+! :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 8. 19:39

Rita írta:Még február elején fotóztam, de csak most jutott eszembe, hogy kitegyem a KIK húsvéti
nyusziválasztékát. Háááát... egyiket se hoznám haza.

Báránybőrbe bújt nyuszi:

Kép

Kubista nyuszi:


Kép

Űrnyuszi:

Kép

Világítós nyuszi - ugyanez a világítós alap karácsonykor hóember volt:

Kép

Ezt a hímes tojást nem tudom értelmezni. Ki veszi ilyet?

Kép

És miért van virág egy kos koponyáján? Ki vesz ilyet?

Kép


Júj Rita azokkal engem is ki lehetne kergetni a lakásból. Lehet Samu meg sem engedné hogy megvegyük...ha megkérdezném hogy tetszik e neki tuti nemet mondana szerencsémre! :))
Brrrr tiszta libabőr lettem a gondolatától hogy ilyen nyuszik kerüljenek haza! :)) :)) :))
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 8. 20:19

Rita írta:Én látom a képet! Sikerült feltenned.

Így kinézetre nagyon jónak tűnik a kimcsid. Én még csak kétszer kóstoltam, az is évekkel ezelőtt volt.
Egy koreai boltban vettünk egy zacskóval a lányommal. Ez Angliában volt, itthon meg nem olyan
helyen laktam, ahol hozzá tudtam volna férni. Mondjuk itt Miskolcon se tudok olyan üzletről, ahol
tudnék vásárolni. Muszáj lesz hozzálátni.


Nekem nagy szerencsém van, mert Pesten a Kolossy térnél egy kupacban van a kínai, thai és koreai bolt. Nem olcsó... viszont drága, de nagyon jó dolgokat lehet kapni. (Nem mindennap megyek az árak miatt persze, de azért elég gyakran elcsábulok).
Most megyek és tovább tanulom a "Boldog szülinapot" kínaiul. A lányom vőlegénye tajvani, és ma van a szülinapja. És én énekelni fogok a fa hangommal x_x :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 9. 13:16

Boldog szülinapot az ünnepeltnek, biztosan nagyon jól fog sikerülni, de a meghatódás garantált! :x :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 9. 17:48

Kata58 írta:Boldog szülinapot az ünnepeltnek, biztosan nagyon jól fog sikerülni, de a meghatódás garantált! :x :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Köszi! :movingflower: Nagyon cuki volt, magyarul köszönte meg az éneket és a sütit (ami "natyon finom volt"). A magyar legalább annyira megy neki, mint nekem a kínai :)) ...
De ő legalább nagyon jól beszél angolul és spanyolul is... míg én a sztrókom miatt a felnőtt fejjel szerzett angolomat is megnyírbáltam. Most szenvedek vele és próbálom rajzfilm fordításokkal visszahozni a szókincsem, de a beszéd elég gyatra (afáziám volt :( )
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10957
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 9. 19:20

Sziasztok!Megyek kárpátaljai gyerekekre felügyelni egy volt kolléganőmmel.Nem nagyon érek rá.Üdv.paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 10. 6:20

Whitebamboo, szerencsés vagy, hogy ennyi ázsiai bolt van a közeledben. Nagyon szívesen szétnéznék
bennük.

Lányod vőlegénye tajvani? És Tajvanon is él/élnek? Ez nagyon érdekes! Van egy youtuber, aki szintén
kint él a tajvani férjével. Nem követem, csak két videójába néztem bele, de az azonnal lejött, hogy
az egy más világ. Mondjuk nem ért meglepetésként ennyi ázsiai sorozat után. :D

A betegségedről azonnal Kulka János és Lang Györgyi jutott eszembe. Általuk még jobban el tudom
képzelni, min mész keresztül. Nagyon sajnálom!

Milyen rajzfilmeket fordítasz?

Paggy,
érezd jól magad a gyerekekkel!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 10. 6:35

A mungóbabom a nap végére lesz négy napos. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy olyan csíráim
lesznek majd, mint Maangchinak... de ki tudja? Szerintem, ha üvegben csíráztatnám, hasonló állapotban
lenne. Már most nagyon finom egyébként, de nem eszem még, várom a csodát.

Kép

Tegnapelőtt egy nagyon cuki, hangulatos és illatos kis üzletben jártam. Kézműves mézeskalácsokat,
lekvárokat, gyógyszirupokat, szörpöket, teaízesítőket, teákat, és különféle apró ajándéktárgyakat
lehet kapni. A tulajdonos olyan volt, mint a boltja: kecses, ízléses, finom vonalakból álló, kedves hölgy.
Megengedte, hogy fotózzak. Nem akartam visszaélni a kedvességével, gyorsan kattintgattam, pedig
legszívesebben minden apró részletet külön-külön lefotóztam volna. A falakon rengeteg kép volt, mind
a saját családjáról, így azokat nem fényképeztem le, de az egyik képen, egy fa ablakkeretben látszódik
pár darab belőlük.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 10. 7:57

sziasztok Lányok és Elthan! :ymhug:
Kedves whitebamboo Sajnálom én is hogy ennyi mindenen kell átmenned, de a lényeg, hogy van akaraterőd juszt is kijutni ebből a gödörből. Igaza van Ritának, ez egy igencsak embert próbáló dolog, és ha közvetlen környezetben nincs is most nekem ilyen ismerősöm, illetve olyan van aki már kicsit lassabban de már egész jól beszél, közlekedik jön megy, de azért ismerve őt is hát mármint az aktivitását... igencsak a ráérős típus mentalitást sugározza! De azért néha nevetünk egymáson, hogy gondolatban már nem itt hanem amott járunk. :)) :)) :))
Legalább a humora megmaradt!
Örülök a sikerednek! :flower1: :littlehearth:
Rita, milyen aranyos boltban jártál, jaj az a esztergapad mennyi mindent indított el bennem. :flower1:
Mindjárt jön a barátnőm..hoz egy két dolgot, hogy legalább azt ne kelljen cipelni! Autóval persze! :x :ymhug:
Paggy, örülök, hogy megtaláltad azt a rést, amin ki tudod fejezni a tennivalókat magadból. Hazai téren mozogva! :flower1: :littlehearth:
Avatar
whitebamboo
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2020. február 27. 13:15

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: whitebamboo » 2022. március 10. 8:54

Rita írta:Whitebamboo, szerencsés vagy, hogy ennyi ázsiai bolt van a közeledben. Nagyon szívesen szétnéznék
bennük.

Lányod vőlegénye tajvani? És Tajvanon is él/élnek? Ez nagyon érdekes! Van egy youtuber, aki szintén
kint él a tajvani férjével. Nem követem, csak két videójába néztem bele, de az azonnal lejött, hogy
az egy más világ. Mondjuk nem ért meglepetésként ennyi ázsiai sorozat után. :D

A betegségedről azonnal Kulka János és Lang Györgyi jutott eszembe. Általuk még jobban el tudom
képzelni, min mész keresztül. Nagyon sajnálom!

Milyen rajzfilmeket fordítasz?

Paggy,
érezd jól magad a gyerekekkel!


Igen, tajvani, és Magyarországon dolgozik, itt ismerkedtek meg, és a jövőben itt terveznek élni (aminek én nagyon örülök). Szerencsére én gyenge tünetekkel gyógyultam a sztrókból, és hálát adok azért, hogy nem maradt vissza fizikai, és mentális problémám. Csak akkor lehet észrevenni, ha fáradt vagyok az afázia maradvány tünetét. Sokat dolgoztam rajta :-bd
Kínai cgi sorozatokat fordítgatok. Rövidek és nem fárasztanak ki. Azon kívül, ha nem értelmezhető az angol (előfordul), van kínai segítség :D .

A Record of A Mortal's Journey to Immortality ilyen, vagy a Legend of Exorcism, a Drowning Sorrows in Raging Fire.


Rita, a mungóbab csírád nagyon jól néz ki! Én is beáztattam az enyémet. Nem találtam olyan hálót, amire raktad, ezért nagylyukú kongrét raktam alá. Remélem jó lesz. Én sem rakok alá mást, mert nem tetszett, ahogy beleragt neki a gyökérzet.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég