Van képem hozzá

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. március 25. 12:32

Mióta én és a lányom családja nem eszik állati eredetű dolgokat, azóta nálunk így néz ki a palacsinta. Két összetevős:
natúr hajdina, és víz simára turmixolva. Lilyke reszelt uborkával összekevert hummusszal eszi (tömi magába). Nagyon
szereti.

Spoiler: mutasd
Kép


Kilátás esőcsepekkel:

Kép

Napkelte az én szobámból:

Kép

És napnyugta a nappaliból:

Kép

Virít a gyönyörűséges kamélia:

Kép

A Tesco mellett van az a templom, amely ma már falmászó centrum.

Kép

Egyik esős napon játszóházba mentünk. Ez van hozzánk a legközelebb, ide szoktak néha eljönni.

Kép

Kép

A legtöbbet ezen a csúszdán volt Lilyke. ha nem ismernétek meg, ő van a tetején:

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 13:01

Rita!Inkaliliom
A frezia nagyon illatos es 1 agon sorrendben egymas utan nyilnak a viragok
https://citygreen.hu/az-inkaliliom--als ... gondozasa/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 14:10

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. március 25. 18:35

Paggy, valóban nem fréziák azok. Ma egy másik boltban is volt ilyen virág, és lefotóztam a nevét. Igazad volt,
Alstroemeria = inkaliliom vagy perui liliom

Kép

Ugyanitt volt két csokor frézia is. Legalább azt is be tudok ide tenni:

Kép

Virágcsokrok egy szupermarketben:

Kép

Sejtettem, hogy a lányomnak is megvan az Asszony a fáraók trónján, mert ő nagyon sokáig egyiptológus akart lenni,
így minden fellelhető könyvet megvásárolt a témában. A borítója nem ugyanolyan, mint a tiédnek. Préselt falevelek
is vannak benne. Ősszel szedték Lilykével.

Kép

Kép

A városban ez a legnagyobb szupermarket/hipermarket. Az emeleten ruhák, kávézó és egy kajálda van.

Kép

Kép

Amikor itt vagyok én viszem reggelente Lilykét a bölcsibe, mert így a vőm hamarabb tud kezdeni a munkahelyén.
Nagyon közel van a bölcsi. Ha kilépünk a lakópark hátsó kapuján, mindjárt ott is vagyunk. A barna tetejű épület az.

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 19:04

Sziasztok!Fű a zöldségleves,esteledik,sőt már be is esteledett.
Spoiler: mutasd
Túl vagyok Kobakkal a második tortúrán.Hirtelen lett nagyon beteg.nem is vettem észre.Illetve csak onnan,hogy nem jött be éjszakára.Szóval 2x kapott infúziót,2 méregdrága vérvétel,2 ULTRAHANGON,sok szuri.A pénztárcám üres.Legfontosabbak a bármilyenszintű szeretteink,csak írom,hogy baromi drága lett az állatorvosi kezelés.Holnap ismét kell mennünk.Még nagyon lázas.Ennyit róla.

Most elolvasom ,hogy mit írtatok.Reggel csak átfutottam,sok dolgom volt.Azt érzékeltem,hogy Samunak lemehetett a vérnyomása és egyéb WC-re rohanás is volt.Óriási lélekjelenléted van mindig Kata!Nem vigasztal,csak leírom:2 tanítványomnak is sérült gyereke van.Néha belefárad egy pillanatra,akkor felhívnak és mondom nekik a "HATALMAS BÖLCSESSÉGET" itt a fotelomból.De azért mégis ,néha sikerül.Pld.azt,hogy nem baj,ha nem mindig hatalmas szeretet vezérli,hanem csak a kötelesség.Néha lehet ,hogy kivonja a lelkét belőle,de azért megcsinálja.Nem baj ÉS KÉRJEN TŐLÜNK SEGÍTSÉGET.Be is tartom,havonta 1x adok nekik 1 estét.És vannak nagyszülők is.Nekik szerencséjük van.
Mindjárt jövök vissza,meg kerll nézzem a levest.LE NE ÉGJEN!!! :((
Visszajöttem-az utóbbi időben 2 lábost is elszenesítettem :(( :(( :((
Kata!Ez a kenyérkép olyan,mint a Nílus légi felvételen:
Kép
Olvasom,hogy vacak lett a laboreredményetek.Sajnálom.Diétáznod kell.Szörnyű!!!!!Tudom milyen rossz,hogy alig ehetsz valamit.Semmi finomat !!! [-x :((
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. március 25. 19:22

Sziasztok.
Rita először azt gondoltam hunyor, a rózsaszín után már elbizonytalanodtam. Nagyon szépek.Sokféle színben. A körtefás sétányban mi lesz a terméssel? Nagyon szép utcák vannak, vagy van más is, csak azt nem fényképezed. Nagyon rendezett.

Nálunk is gond volt tegnap este a kutyával. Azt hittük vége. Mára valahogy feltámadt. Evett is szépen, mondjuk a séta meglévő baja mellett maradt a régi. Engem is zavart valami, lehet, hogy front volt /fene ezt a "háború-t"/ de az is lehet sokat dolgoztam, megint nem ismertem a mértéket.
Jó kis esőt kaptunk az éjszaka, délutánra napsütés is volt.
Kata nyálcsorgató fotóit már láttam a FB-on. Igazán jók.
Ma délután túrós pogit sütöttem, talán nem ettem magam dugig.
Éhes nem vagyok az biztos.
Paggy mi lett a cicával?
Szép estét mindenkinek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 19:24

HÚÚÚ,de szép kép az utolsó ILDIKÓ!!!!!!!
A cica még rosszul van.Fekszik,nem eszik és alig iszik.Még nem jött meg a labor eredménye.Szegényke kutyáskád.Nagy bánat,ha beteg a gyerek,az állat
Spoiler: mutasd
.Az utóbbi 3 évben én 5 állatot vesztettem el.

De azért most jobban van?
Ildikó!Köszönöm,hogy megírtad a sok kérdésemre a választ.Tényleg azt hittem,hogy bent csíráztatod a magvakat.És vajon a "MÓSUSZ" illat az egy parfőm speciális neve,vagy az egy illatfajta.Mintha nekem is lett volna.Mindjárt megnézem
JUHHÉ!Te tudtad ezt?
Mósusz parfümök (pézsma illatú parfümök)
A Pézsma vagy Mósusz egy értékes állati eredetű illat összetevő a parfüm készítés világában. A friss mósusz vörösesbarna, balzsamszerű anyag, ami beszáradva sötétedik. Tartós illatát sajátos illatanyagának, az alkoholban jól oldódó muszkonnak köszönheti.2021. A Pézsma vagy Mósusz egy értékes állati eredetű illat összetevő a parfüm készítés világában. A friss mósusz vörösesbarna, balzsamszerű anyag, ami beszáradva sötétedik. Tartós illatát sajátos illatanyagának, az alkoholban jól oldódó muszkonnak köszönheti. A pézsmaállatok hímjeinek a pézsmamirigyeiben azaz a prosztatájukban termelődött illat anyag. Az állatvilágban az egymás felismerése és a párválasztás a feladata. Leggyakrabban a patás állatok azon belül a szarvasok pézsma mirigyeit használja a parfüm ipar. Mivel ez veszélyezteti a pézsmaszarvas fennmaradását így mesterséges anyagokkal és növényi pézsmával helyettesítik..
Az látszik Ildikó,hogy nem hanyagolod el magad,mindig csinos vagy a fotókon.ÉS VÉKONY!!!!!!!! :-bd
Sajnos én slampos vagyok.Kozmetikushoz járok szemöldököt szedetni és évente 2x kezelésre.A fodrász évente 3x lát.És dezodor helyett ZÖLD TEA PARFÜMÖT használok.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 19:44

Nagyjából minden magom kikelt,csak már nem emlékszem melyiket kaptam tőled.Bocsánat.Jó,de óvatos kertészkedést kívánok/jön a hideg vissza/és a kutyuskádnak életerőt,hogy sokáig veled lehessen!
Rita:
Emlékszem az ajánlott maszkjaidra és szépségolajakra.Nagyon szívesen kipróbáltam volna,de állandóan TÖRTÉNIK VALAMI NÁLUNK,így kifutok az időből.Igaz,ezekhez a történésekhez én bőségesen hozzájárulok!!! :(( :(( :(( a folytonos minden lében kanálságommal/MINT A CSOKI KUTYÁM!!! :)) :)) :))
TETSZIKKKK
Kép
PLÁNE!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 25. 20:00

abbahagyom,mert rosszul vcan akobak
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. március 25. 20:09

Paggy tudtam a parfűm összetevőit. Még most is van belőle egy kicsi, de már régen szagoltam bele.
Uti cifra, házi ronda, ismered ugye? Én itthon csak vizet arckrémet, fésüt, körömtisztítást, fürdést "használok". V an egy kinevezett nadrágom, ami a kertben és festéshez használatos. Abban máshol nem lehet megjelenni. Muszáj egy, vagy két ilyennek lenni, mert már több mindent összekoszoltam, beakadt ide-oda, foltos lett a festéktől, és nagyon sajnáltam, mert már más nem segített rajta csak az ecetes olló :)) Ja és van egy kerti cipőm. Ha ez tönkremegy kell egyet vennem. Hajat kéne vágatnom, 4-5 hetente szoktam menni amúgy én csinálom a frizurámat.
A betegségemből kifolyólag fogytam egy kicsit, nem bánom, csak bajom ne legyen.
Én nem látom rajtad, hogy valami gond lenne veled, szép az arcod, a hajad is rendben van, a hangodat kimondottam szeretem.

Azt vettem észre, hogy látom Lilykén a nagymamája vonásait. De ez nem baj, hisz a nagymama is jól néz ki. Ilyen palacsintát még nem sütöttem, de teljes kiőrlésű lisztből nemrég csináltam. Nagyon finom volt. Akkor szeretem a legjobban,amikor friss és mindjárt ehetem a sütés után, akkor finom ropogós is. /igaz az enyémben van tojás és kis tej, a többi szódavíz, vagy ásványvíz.

Ma kaptam a szomszédtól 2 cserép pipacsot, majd talán valamikor megmutatom, még a cserépben van, piros és sárga, nem olyan mint a mezei, kicsit más, évelő állítólag. Szép látvány amúgy.
Köszönöm a képre tett megjegyzést, bizony nem színem a zöld, nehezen festek vele, soha nem használom a meglévő zöld festékeket, mindig inkább kikeverem, mert annyira műzöld a színe. Sárgából, kékből és kis feketével, remek szín lesz.
Szép estét, egyet filmezek, aztán talán majd alszom. Az éjjel úgyis sokáig fent voltam.
Gyógyulást Samukának, Anyukának Elthan feleségének, és neki magának, cicáknak kutyáknak, Paggy férjének végre felismerést,hogy mit kell tennie magával. Évával, és Ágival nem tudom mi van? Kit hagytam ki?

Ez egy hitvány papírra /vékony papír, talán 150 gr-os/ festett kép, ..... valaki után szabadon, kis átalakítással másoltam. Kettő van belőle, ez az első /próba/ sajnáltam, mert a színei nagyon tetszenek, bekereteztem. Nem néz ki rosszul.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 11:37

Sziasztok.Tegnap este nagy izgalmak voltak.A parom fuldokolt a kohogestol a macska hanyt.Talan most picit jobban vannak.Csoki teljes panikban, ha elmegyek a cicaval.Lanyok a parom alig akar enni.Akkor is adok neki falatokat.Ma turot kevertem kis tejfollel es zoldfuszerrel.6 katonat belediktaltam.A macska nem eszik es iszik.Fecskendovel adok neki vizet.Ma kanullel a karjaban lement az udvarra.Nem lement hanem letamolygott.Futottam utana. :((
Szoval volt egy kis kalamajka.
Most jottem vegre ide.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 11:50

Rita:Nagyon tetszik az esos kep.Ki is emeltem.Lilyka igen aranyos a rozsaszin cuccaban/.Errol a szorol jut az eszembe, ma teszek majd be egy vicces " versikemet".A cime:Hova tunt a cica cucca ?/
Mar megint alig lehet elkuldeni a hozzaszolast
hu milyen nagyaruhazban vasarolsz!!!Nem mondom , hogy tetszienek az elore elkeszitett csokrok.A melegben tonkre megy.1-2 nap mulva vehetsz ujat.Egy huvos Angliaban , ahol gyonyoruek a parkok, nincs viraguzlet. :-?
Kicsi a vilag a faraonos konyv kapcsan irom.Orulok.,hogy talaltad.Vajon a lanyod olvasta?Szep a boritoja.Ki tervezte?Megnezned?
Talaltam nehany konyvet Egyiptomrol:

http://zsulil.atw.hu/konyvek.htm
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 12:47

Rohannom kellett, mert kint hagytam a nyuszikat nezelodni az erkelyen.Zuhog! =))
Ildiko!Koszonom a hangulatos kepet.Tenyleg kell otthoni ruha.Regen volt az otthonka.Mi most mar regebbi ruhat fogunk be.
https://welovebudapest.com/cikk/2022/4/ ... -tortenete
Részlet:.....
Nem kell ahhoz viselettörténésznek lenni, hogy tudjuk, a dolgos háziasszonynak minden korszakban megvoltak a maga tipikus öltözékei, amelyeket azért viselt, hogy mosás vagy főzés közben megvédje a rajta lévő ruhát. Ezért jött létre a 14. században a kötény, amelyet először férfiak és nők is viseltek, majd a praktikusság, a takarékosság és az egyéb háziasszonyi erények legfőbb jelképeként átszivárgott a polgári osztályok viseletébe, végső tündöklése itthon a 19. században az úri díszmagyar részeként jött el...
...Az első nő, aki nyilvánosan viselte ezt a ruhadarabot, Kántor Zoltánné volt egy 1969-es Nők Lapjában, ahol fotóval is illusztrálták az otthoni öltözet praktikusságát, sőt szabásmintát is közöltek, elöl és hátul gombolós, sőt miniverzióban is. ...
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 13:13

EZ JÓÓÓÓÓ!!!VIDÁMMM!!!TÜNDÉRIEK A CSAJOK!!!
https://www.visithusrb.com/hu/cikkek/ku ... mazon-8949 :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Nosztalgia és kacagás – otthonka-bemutató volt Szatymazon

A kép:nyuszik az erkélyen:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 13:30

És most jöjjön ismét egy kis vidámság!Évekkel ezelőtt rengeteget irkáltam.Mindent,ami eszembe jutott.TÖBBEK KÖZÖTT ,EGY UTAZÓ MACSKÁRÓL IS .eBBŐL KÖVETKEZIK EGY KIS RÉSZLET:
Spoiler: mutasd
HOVA TŰNK A MACSKA CUCCA?
Nagy bőrönddel a mancsában
utazik a macska,
A jegyét jó előre
bebiztosította.

Kotorászott szekrényében,
kereste a cuccát,
bepakolt,s a taxi megjött,
elvitte a macskát.

Pályaudvar az uticél,
bemondta ezt gyorsan,
nemsokára megérkeznek,
de a TÁSKA HOL VAN?

A kapkodás,a sietség
soha nem visz jóra,
fordulhatnak vissza hamar,
gyerünk,jár az óra!

Odaérnek a bejárathoz,
-NICSAK,ITT A TÁSKA!-
amikor azt megemelték,
kinyílott a zárja.

Minden darab egyesével
kiesett a földre,
szegény cicát a nagy szégyen
majdhogy meg nem ölte.

Világos lett mindenkinek,
milyen ez a macska,
ugyanis a földön hevert,
a fél piperecucca.

RÚZSOK,FÉSŰK és HAJKEFÉK
keveredtek össze,
mindenek közt ott volt még
a törött piros bögre,

A sok bugyi,papucs és hálórékli
láttán,
hideg futkoshatott
a macskaúrfik hátán.

Nemhiába mondják mindig,
-NE VIGYÉL EL TÖBBET,
mint amire szükséged lesz,
ha egy kutya kerget!

-MINDJÁRT INDUL,SZÁLLJANAK BE,
-kiabálnak többen,
s a mi cicánk nagy sebtében
a peronra szökken.....

És hogy folytatódik a cica utazása/ a versemben/,mely nem kevésbé zűrös,mint amíg felszállt a vonatra,azt fedje mély homály!!! :))
Köszönöm szépen a képeket.Szép vasárnapot!Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 26. 14:02

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 26. 17:27

sziasztok Lányok és Elthan!
Ma már kicsit jobban vagyunk, főztem is,az előbb végeztem a sok olvasni és nézni, hallgatni valóval. :D :-bd
Látom sokunknál hol így hol úgy de bekavart az időjárás és jelen pillanatban az óraátállás.
Paggy, ha más nem legalább turmixot próbálj itatni a pároddal, mert ki fog száradni. Nagyon nehéz rábeszélni ilyenkor a férfiakat, lehet elfelejtette mikor mit evett ivott, s talán emiatt azt hiszi nem éhes és szomjas.
Apunál ezt végigjátszottam, végén aztán csak korház lett a vége infúzióval. De sajnos egyre zavartabb lett.. a többit
nem írom. Már ennek is 3 éve.

Ildikó gyönyörűek a képek! még az utolsó is, nekem nagyon tetszik, a keret meg még jobban kihangsúlyozza szépségét, az ódonság hatásával.
Aranyosak az állatok nagyon de nehezen viselem ha sokat kell szenvednie.
De addig is az ember amíg tud segít rajta, hiszen életünk részei ők is, és nélkülük szegényebb a világ.
Éppen ma olvastam egy cikket, hogy egy fiatalember kutyákat képez ki cukorérzékenységre és epilepsziára.
A saját kutyája nem egy embernél problémát mutatott ki, és kérte őket hogy jelezzenek vissza. Ugyanis neki meg fontos
hogy a kutya jelzését meg tudja érteni még akkor is ha nem saját magáról van szó.

Ma is sütöttem kenyeret, szeretem amikor ilyenre sikeredik. Leellenőriztem, már kint van a neten.

A virágokkal kapcsolatban.. nekem sem jutott eszembe, pedig árultam ilyen virágokat is. Hiába, az ember, ha nem foglalkozik valamivel, egy idő után már kirostálódik az emlékezetből. :))
Xetert meg Miluritot és Lapident kezdtem szedni. S majd a falat kaparom le időnként a fájdalomtól. Éppen megmértem magam, most megint 95 kg vagyok Samu 58.
Kíváncsi leszek mennyi leszek, ha elfogy a vízhajtó!

Lilyke nagyon ügyes, látszik hogy szeret mindenhol, egyre bátrabb. S a kerítés lesz a mérce, egy év alatt is mennyit nő :)) :movingflower: :littlehearth:

Hatalmas az a bevásárló központ, én már nagyon nem kívánkozom ilyen helyekre, de hát a szükség néha nagy úr, ha valamit meg csak ilyen helyen lehet elintézni!

szép vasárnap délutánt, bár lassan este lesz.! :x :ymhug: i-) :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 27. 8:44

Sziasztok LÁnyok és Elthan !
Csak szólok, hogy az Ázsia ékkövén is kint van az információ hogy fizetősek lesznek a mailek, a gmail most még nem ,
feltéve, hogy az ember nem használja túl a keretét. :x :ymhug:
2ooo Ft / hó! :-o
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 28. 0:43

Kata!Köszönöm szépen a jótanácsot.Ma főztem rakott krumplit-gusztusos lett-befalt 3/4 tepsinyit a párom.Kobak cica 4 infúzión van túl.Ma kivették a kanüljét és már evett.Egy vagyon volt ez a 4 nap,de remélem még egy darabig velem marad!
Csoda lények ezek a kutyák!már cukorbetegségre is képzik őket!A kenyered csodaszép volt legutóbb-irigykedek!!!
Pénteken találkozom a bátyámmal és elmegyünk együtt egy kiállításra.
Erre a kiállításra megyünk:
https://www.szepharom.hu/content.php?pa ... irmai-Imre
Itt a kiállítás megnyitója.Nézzetek bele!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 28. 0:59

Néhány képe:

https://index.hu/kultur/2023/02/05/szir ... onografia/
Igazi reneszánsz emberként tekintettek Szirmai Imre (1942–2018) neurológusprofesszorra, aki nemcsak a tudományos életben ért el kiemelkedő eredményeket, hanem verseket írt, és festett is. Az utóbbit művészi szinten űzte, hiszen S. Nagy Katalin művészettörténész monográfiát írt róla, és a képeiből kiállítást is rendezett a Széphárom Galériában.
Toszkánában találtam magam, meg Portugáliában, amikor beléptem az Országos Mentális, Ideggyógyászati és Idegsebészeti Intézet egyik irodájába, amelynek falán több Szirmai-festmény lóg. Könnyű bennük elmerülni, általuk útra kelni. A szépen kidolgozott művek némelyike felkavar, a formák, színek, alakok meg elgondolkodtatnak. A festmények – mint kirakósdarabok egymás mellett, alatt – tapétaként is funkcionálnak.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 28. 7:27

Sziasztok Lányok és Elthan! szép reggelt mindenkinek! Szerencsére nem lettünk kiöntve mint az ürge, de az időjárás tegnap
sok helyen igencsak kitett magáért!
Itt még mindig erősen fúj a szél. S mindössze egy fok van. Azt hittem rosszul látom de nem .

Paggy, köszönöm a kiállítás képeit, elég vízionista, egyik másik kép.. igencsak meghökkentő. Az tény, hogy remekül visszaadja
az ember gondolatait, fétiseit, nem is tudom hirtelen kihez hasonlítsam.
Azt hiszem, egy ilyen kiállítás is időt igényel, ha nem akar az ember csak elrohanni egyik másik kép előtt.
Örülök, hogy eljutsz erre a kiállításra. Bátyád véleményére is kiváncsi vagyok.

Olvasom hogy cicusod is sokkal jobban van, s párod is evett végre! DE JÓ! :-bd :flower1: :littlehearth:
Nem tudom mekkora tömegre kell ilyenkor számítani, de ha lehet a számodra legjobban tetszőről hoznál képet?

Mindenkinek szép napot kívánok! Vérnyomás még mindig nagyon alacsony , csak egy árnyalattal jobb. :x :ymhug: :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 28. 20:56

Szep estet!Probalok a telefonomon az itt keszult kepeket a forumra atkuldeni, de nem tudom hogy kell.Most kiserletezem.Nem sikerült!! :((
Jó reggelt!
Ezen a héten pénteken megyek a kiállításra,előtte csinálok néhány fotót a városban,amit majd idehozok/=és persze a kiállításról is a kedvenc képet./
Nagyon elhallgattatok Lányok!Kata ,Ildikó és én látogatjuk a Fórumot? :)) Mi újság az országban?Csak Győrben ,Zalában és Budapesten folyik az élet?
Gyertek-gyertek ide!!! :^o :-h \:D/ :flower1: Nem felszínes invitálás,tényleg,tényleg jó lenne,ha bővülne a Fórum!!
Itt hideg van,majd lefagyott a kezem kesztyű nélkül.Szegény Csoki kutyámnak, 3/4 óra játék után ,mondtam ,uzsgyi haza!!!Ma gombapörköltet főzök,holnap reggel almás rétest sütök és kiviszem a kutyafuttatóba.ÉN VAGYOK A "CUKROS/sütis/NÉNI.Miután és alig ehetek,elajándékozom a felesleget.Jól esik,hogy örülnek neki és élvezettel nyamnyogják :)) .Nem drága sütemények,mert a réteslap leértékelve 160ft volt,ebbe kerül a piacon vett alma és kísérletként csináltam banánlekvárt.Isteni lett.A banánlekvárból 2 kanál megy a reszelt almába+fahéj+ pici édesítés+zsemlemorzsa az alma alá és már sütöm is.Fincsi lesz.A lányomékkal alig találkozom és különben is semmi nem kell nekik,mert hol ezt nem ehetik,hol azt.Mindenük megvan ,úgyhogy másoknak csinálom.Mások örülnek.Nem baj,remélem megérnek majd ők is az igazi értékekre.mert igazi érték a barátság és az egymás segítése a bajban.A FODRÁSZNŐMMEL IS KÖZÖSKÖDÜNK.ő A VÉSZTARTALÉKOM CSOKI ÜGYBEN.AMIKOR MEGHALT FRUZSI KUTYÁM ÉS RETTENTŐEN SZOMORÚ VOLTAM,AZT MONDTA/egyformán szeretjük az állatokat/:-HOZZÁL KI EGYET ÉS HA VELED VALAMI LESZ, ÉN ELVÁLLALOM-NEKI IS NAGYON ÖREG KUTYUSA VAN. MINDEN HÉTEN 1X A FODRÁSZÜZLET FELÉ MEGYÜNK,BETÉRÜNK 1 -2 FINOMSÁGGAL.CSOKIT SZERETIK,MINDENKI LELKENDEZIK,HA MEGLÁTJÁK.A LÁNYOMÉK IS ELVÁLLALJÁK MAJD CSOKIT,DE BIZTOS,AMI BIZTOS,HISZEN 68 ÉVES LESZEK.MOST FUTNOM KELL VÁSÁROLNI.SZIASZTOK,SZÉP NAPOT!PAGGY
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 29. 10:47

:flower1:
Így néz ki az előkert most.Nem rendetlenségből,hanem talajtakarásból.A tyúkhúr közül jön ki a mélyebbre ültetett tulipán,nárcisz:
Kép
130 tulipánt ültettem el,majd kinőnek!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. március 29. 17:05

Kedvenc színészeim egyike sajnos megbukott és bocsánatkérő levelet írt: /Ő volt a VADLÓ a Sungkyunkwan Scandalban/
Spoiler: mutasd
Kép

Yoo Ah In Posts Bocsánatkérő levél a kábítószer-használat miatt indított rendőrségi nyomozást követően
CELEB
2023. március 28
írta: S. Kim
A március 27-i rendőrségi nyomozást követően Yoo Ah In személyesen kért bocsánatot drogügyével kapcsolatban.

Március 28-án Yoo Ah In az Instagramján bocsánatkérő levelet tett közzé.

Olvassa el Yoo Ah In alábbi bejegyzését:

Ez itt Yoo Ah In.

Nem kértem kellőképpen bocsánatot közvetlenül a tegnapi rendőrségi vizsgálat után. Szeretnék még egyszer bocsánatot kérni, amiért csalódást okoztam sok olyan embernek, akik szerettek és dédelgettek ezzel a szégyenteljes esettel. Sajnálom.

Továbbá szeretném elnézést kérni azoktól, akiket tegnap nem tudtam kifejezni, akik értékes projektekben, például filmekben, drámákban és reklámokban dolgoztak velem. Mélyen átgondolom azokat a pillanatokat, amikor felelőtlen voltam súlyos felelősségeimért, és elnézést kérek, amiért kárt okoztam sok kollégámnak és munkatársaimnak, akik saját értékes álmaik és céljaik megvalósításán dolgoztak. Mindent megteszek, hogy eleget tegyek a kötelességeimnek.

Sokan támogattak, és kíméletlen biztatást és szeretetet adtak, de nagyon sajnálom és szégyenlem magam amiatt, hogy a színészi pályafutásom folytatása közben ártottam magamnak. Emellett sok embert megbántottam a hibámmal. Sajnálom.

Az incidens felszínre kerülése utáni elégtelen gondolkodási idő alatt világosan felismertem, hogy tévedésem olyan tévedés, amelyet semmiféle kifogással nem lehet elfedni. Önigazolásom tévedés volt, amely soha nem tudta elfedni ostoba döntéseimet.

Szorgalmasan részt veszek a soron következő nyomozásban, és örömmel fogadom minden kritikáját és törvényi büntetését.

Még egyszer szeretném kifejezni legmélyebb elnézésemet.

Sajnálom.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. március 29. 20:17

Sziasztok lányok és Elthan. !
Ő de nagyon szeretem én is ezt a szinészt! Remekül alakította Vadlovat!
Paggy, én sem tudok a telefonról feltölteni, de biztosan van rá mód.. lehet a régi fórumpontokon megtalálnánk..

Köszönöm a hírt Paggy, mert ma még nem is kutakolódtam ilyen irányban. De legalább rajtad keresztül megtudhattuk.
Remélem még időben van a felfedezés és sikerül leállnia ezzel az ostobasággal, mert gyorsan gyilkos rabjává tudja tenni az embert . Éppen mostanában jelent meg egy új cukorka, amit kínálgatnak az iskolák óvodák területén, ami természetesen drog.

félelmetesek ezek a dolgok, és itthon is úgy rá van már cuppanva az ifjúság, persze először csak kíváncsiságból, aztán .....
S nekem is van sajnos olyan szomszédom és ismerősöm is aki nyakig benne van.
Néha nem kapunk szinte itthon sem levegőt ahogy a kábítószeres cigaretta szag bejön a lakásba!
Ilyenkor nem állom meg káromkodás és átkozás nélkül .... totál el tudom veszíteni a fejem néha.
A mi lépcsőházunkban van az elosztó, hogy rohadna le az egész készlete végleg
Nem is értem hogy van ilyenre pénz!!!

Paggy, nagyon hasznos a tyúkhúr, Gyuri-bácsi írt róla, sok mindent, hogy nem gaz hanem gyógynövény.
Nem fagytak le a virágok? Nem hiányzik már a tél semmilyen vonatkozásban. Remélem nem ment minden tönkre az országban.

Mennem kell Esti gyógyszer stb. Na ebben a pillanatban jött is értem! #:-s i-) :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég